نکاتی برای افزایش کیفیت یک عکس در آیفون ، تست عکس آیفون X: عملکرد جامد در یک قالب جمع و جور

تست عکس آیفون X: عملکرد جامد در قالب جمع و جور

از طریق مقایسه ، ترمینال هایی مانند U11 یا Mate 10 Pro از رفتن به 1600 ISO نمی ترسند ، حساسیتی که باعث ایجاد سر و صدای بیشتر می شود اما به لطف سرعت شاتر سریعتر ، جزئیات بیشتری را در صحنه های خاص بازیابی می کند. برای اینکه حتماً تصویری را که می خواهید در چراغهای کم تولید کنید ، بهتر است دستگاه را از طریق یک برنامه شخص ثالث جدا کنید (در زیر “برنامه ساده و کارآمد (اما گاهی اوقات خیلی محدود) بخوانید)”) “)”).

نحوه بهبود کیفیت یک عکس در آیفون

اگر نسبت به عکاسی اشتیاق دارید ، ممکن است قبلاً با مشکلاتی از قبیل دشواری گرفتن عکس های با کیفیت با آیفون خود یا عکس های تاری و با کیفیت پایین روبرو شده اید. در این مقاله ، ما به شما نکاتی را برای گرفتن عکس های عالی با آیفون و بهبود کیفیت عکس های موجود خود ارائه خواهیم داد.

تصویر آیفون را بهبود بخشید

آیا دوست دارید عکس بگیرید ? اگر چنین است ، ممکن است با مشکلاتی مانند:

  • حتی با تنظیم دقیق تنظیمات آیفون خود ، شما نمی توانید عکس های با کیفیت بالایی را که می خواهید بگیرید ، که می تواند ناامید کننده یا دلسرد کننده باشد.
  • عکسهای تاری بسیاری در آیفون شما وجود دارد. اگرچه آنها می توانند خاطرات گرانبها یا مناظر زیبا را نشان دهند ، اما وضوح آنها می تواند کم باشد یا با گذشت زمان می توانند بدتر شوند. ممکن است بخواهید آنها را بازیابی کنید تا آنها واضح تر باشند.
  • شاید برای ذخیره یا به اشتراک گذاری آنها سعی کرده اید از فیلم های عالی عکس بگیرید ، اما متوجه شدید که کیفیت تصویر بد است و جزئیات آن تار شده است. ممکن است بخواهید وضوح و وضوح عکس ها را بهبود بخشید.

راه حل های مؤثر برای حل و فصل نگرانی های خود در بالا:

نکاتی برای گرفتن عکس های زیبا با آیفون خود

✿ از حالت HDR استفاده کنید:

حالت آیفون HDR (دامنه دینامیکی بالا) به شما امکان می دهد با یک دامنه پویا گسترده تر عکس بگیرید ، بنابراین جزئیات غنی تری را در مناطق تاریک و واضح عکس ضبط می کنید. برای فعال کردن حالت HDR ، به تنظیمات دوربین آیفون خود بروید و حالت HDR را فعال کنید.

✿ از استفاده از بزرگنمایی دیجیتال خودداری کنید:

بزرگنمایی دیجیتال به سادگی از درون یابی برای بزرگنمایی تصویر استفاده می کند ، که می تواند منجر به از بین رفتن کیفیت تصویر شود. بنابراین ترجیح داده می شود از نظر جسمی به جای استفاده از بزرگنمایی دیجیتال ، به شیء مورد نظر خود نزدیک شوید.

زوم دیجیتال

✿ از موقعیت های کم نور خودداری کنید:

اگر در یک مکان تاریک عکس بگیرید ، عکس ها می توانند پر سر و صدا و تار شوند. بنابراین سعی کنید عکسهای خود را در مکان های خوب روشن بگیرید یا از روشنایی اضافی مانند فلاش خارجی برای کاهش نویز استفاده کنید.

فلاش خارجی

✿ به محل شیء توجه کنید:

به جای قرار دادن جسم در مرکز عکس ، سعی کنید آن را به صورت مورب قرار دهید تا عمق و حرکت به عکس بدهد. همچنین می توانید از عملکرد فوکوس اتوماتیک استفاده کنید که در بسیاری از مواقع بسیار خوب کار می کند.

محل هدف

آیفون دارای یک تابع انتشار یکپارچه است که به شما امکان می دهد محصول را بسازید ، روشنایی و کنتراست را تنظیم کنید و فیلترها را اعمال کنید. همچنین بسیاری از برنامه های ویرایش عکس در فروشگاه App موجود است که به شما امکان می دهد یک عکس را در آیفون منحرف کنید.

کیفیت یک عکس را در آیفون بهبود بخشید

اگر در حال حاضر عکس های با کیفیت پایین در آیفون خود دارید ، نگران نباشید ، برنامه هایی برای بهبود کیفیت آنها وجود دارد. Picwish یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد بدون ایجاد جزئیات و رنگ های عکس ، یک تصویر را منحرف کنید. مراحل زیر را برای استفاده از Picwish دنبال کنید:

  • بارگیری و نصب Picwish.
  • برنامه را راه اندازی کنید و عملکرد “ذخیره” را انتخاب کنید.

یک تصویر را منحرف کنید

صرفه جویی

در نتیجه

با تشکر از این نکات ، شما می توانید با آیفون خود عکسهای عالی بگیرید و کیفیت یک عکس را در آیفون بهبود بخشید. شما می توانید با استفاده از حالت HDR عکس های با کیفیت بالا بگیرید ، از موقعیت های کم نور خودداری کنید و از عملکرد ویرایش یکپارچه آیفون استفاده کنید. علاوه بر این ، او یک برنامه ویرایش عکس به نام Picwish را برای معافیت تصاویر توصیه می کند. با پیروی از توصیه های این مقاله و استفاده از برنامه پیشنهادی ، می توانید عکس های خود را در آیفون واضح تر و زیباتر کنید.

تست عکس آیفون X: عملکرد جامد در قالب جمع و جور

اپل اصول اولیه آیفون X خود را با یک تصویر تلخ و مدیریت رنگ در بهبود روشنی اطمینان داده است. اما این بالاتر از همه ماژول دوم دوربین و قالب فشرده تر آن است که آن را به سلاح مورد نظر برای عکاسان تبدیل می کند.

اگر اپل در سالهای اخیر سلطه فنی در عکاسی را از دست داده است – فوکوس خودکار ، تعریف ، حالت های PROS و غیره. – آیفون ترمینال مورد علاقه بسیاری از عکاسان و مشتاقان است. به دلایل مختلف: قوام رنگ ، اکوسیستم iOS (برنامه ها از کیفیت هستند) و غیره. و از زمان ورود آیفون 7 پلاس ، برای ماژول دوربین دوم. این معادل 56 میلی متر f/2.8 به طور خاص در زمینه پرتره به آیفون مزیت می دهد.

با پردازنده فوق العاده ، صفحه OLED آن و نوری 56 میلی متر موهای روشن تر (f/2.4) ، آیفون X در پرچمدار عکاسی اپل قرار می گیرد. با این حال ، این تکنیکی نیست که در ابتدا ما را اغوا کرد ، بلکه جزئیاتی است که به نظر می رسد بی اهمیت است: ابعاد ترمینال.

سرانجام ماژول دوتایی در قالب جمع و جور !

هنگامی که برای تلفن هوشمند اختصاص داده شده به عکس مرسوم نیست ، بیایید با کیفیت تصویر شروع نکنیم ، بلکه با ارگونومی سخت افزاری ، نقطه ای که آیفون X می درخشد. از آنجا که بدون کوتوله بودن ، آیفون X یک ترمینال جمع و جور تر از رقبای بالا از نوع Galaxy S8 Plus (و Note 8 A Fortiori) ، Mate 10 Pro و حتی “برادران بزرگ” آن “به علاوه” همه نسل ها گیج شده است. شیوه صفحه نمایش های بزرگ که مدتهاست از بالای سبد تلفن های هوشمند منحرف شده است. از آیفون 7 ، لازم بود نسخه بزرگ “بیشتر” را برای لذت بردن از ماژول دوربین دوم انتخاب کنید ، دستگاهی که مطمئناً قادر است اما حجیم تر و آسان تر از آن آسان تر از نسخه “عادی” است.

اپل با ادغام بهترین دانش عکاسی خود در یک ترمینال جمع و جور تر ، به عکاسانی که دوست دارند با احتیاط و سبک سفر کنند ، جذاب خواهد بود. این یک تکامل ارگونومیک “ساده” است که تأثیر سرمایه دارد: از آنجا که چنگک آن خوشایند تر است ، ما تمایل داریم که آن را سریعتر و به همین دلیل با اشتیاق بیشتر کنیم ، که دعوت به ساخت تصاویر بیشتر است. برای ما ، این یکی از استدلال های گسترده ترمینال است که بسیاری از محدودیت های فنی را تحت الشعاع قرار می دهد.

کمی گرمای بیشتر

در مورد آیفون 8 (بیشتر یا نه) ، آیفون X از یک مدیریت رنگ جدید بهره می برد. بدون یافتن عالی از سری 5/6 خود ، اپل با این وجود از ارائه کمی بیش از حد ناپدید شده آیفون 7 به رنگهای گرمتر و دلپذیر بازگشت.

اپل کف دست بهترین قوام رنگ را مطابق با صحنه ها حفظ می کند ، هنگامی که برخی از مارک های آسیایی با توجه به روشنایی ، تضمین همان کیفیت تفسیر را با مشکل بیشتری دارند.

حتی در چراغ های کم ، تفسیر آیفون X مرتبط است و تصاویر طبیعی تولید می کند – هرگز به دلیل یک نئون تصاویر بیش از حد آبی.

سطح خوب جزئیات

100 ٪ نمایش داده شده در صفحه 27 -inch 2560 × 1440 پیکسل ، تصاویر تولید شده توسط آیفون X از رنگ های این رقابت گرانول تر هستند. شکست ? نه چندان زیاد: اگر به استفاده از Flattens در مقایسه با HTC U11 توجه داشته باشیم ، به عنوان مثال ، در پایان ، ارائه تصویر به لطف پردازش نرم افزار بسیار خوب است. در اصل ، الگوریتم های اپل تعادل عالی بین هموار سازی پیدا کرده اند ، که با مدیریت خوب میکروکنسترستست ها ، سر و صدای دیجیتالی ذاتی در سنسورهای کوچک و سطح جزئیات ، بسیار بالا را کاهش می دهد. این پردازش تصویر برای بهترین سنسور و اپتیک بهتر استفاده می شود. در مورد آیفون X ، در حال حاضر امکان تولید تصاویر خوب ، کلیشه ها را با جزئیات بیشتر و پانچ بیشتر از آیفون های نسل آیفون 7 امکان پذیر می کند.

هارو در حساسیت بالا

اپل در حالی که از صعود در حساسیت های زیاد می ترسد ، به تثبیت خود (حداکثر 1/4s) اعتماد دارد. ترس ? این تنها توضیحی است که ما پیدا کردیم که هیچ یک از عکس های شبانه ما از ISO 250 با زاویه دید و ISO 400 در لنز تله فوتو فراتر نمی رود. این بدان معنی است که نتایج بسته به ثبات … عکاس کاملاً متغیر است.

از طریق مقایسه ، ترمینال هایی مانند U11 یا Mate 10 Pro از رفتن به 1600 ISO نمی ترسند ، حساسیتی که باعث ایجاد سر و صدای بیشتر می شود اما به لطف سرعت شاتر سریعتر ، جزئیات بیشتری را در صحنه های خاص بازیابی می کند. برای اینکه حتماً تصویری را که می خواهید در چراغهای کم تولید کنید ، بهتر است دستگاه را از طریق یک برنامه شخص ثالث جدا کنید (در زیر “برنامه ساده و کارآمد (اما گاهی اوقات خیلی محدود) بخوانید)”) “)”).

بوکه طبیعی نامناسب ، شعله ور بیش از حد

اگر اپل به حالت پرتره نرم افزاری خود متکی باشد ، ما هنوز بوکه را ارزیابی کرده ایم ، یعنی می توان گفت کیفیت طبیعی تار پیش زمینه دو اپتیک. و تصاویر پشتیبانی ، می بینید که کمی ناامید کننده است: وقتی یک HTC U11 و Huawei Mate 10 Pro انتقال منظم و موضوعات نرم در فضای باز را ارائه می دهند ، دو دوربین آیفون 10 برنامه های عقب را بسیار بیشتر و بسیار کمتری زیبایی شناسی تولید می کنند. این محدودیت ها بدون شک علاقه ای را که اپل در پردازش نرم افزار حالت پرتره پیدا می کند توضیح می دهد. اما در هر صورت ، در حالت “طبیعی” ، پس زمینه های تولید شده توسط نوری روشن تر (F/1.7 برای U11 ، f/1.6 برای ماژول دوربین زاویه دید 10) از کیفیت بسیار بهتری برخوردار است. بدون شک به این دلیل که اپتیک از کیفیت بهتری برخوردار است.

این فرضیه از اپتیک کمتر کارآمد هنگام ارزیابی رفتار آن در برابر شعله ور ، یک نقص نوری که باعث ایجاد هاله ها در هنگام منبع نور قوی در زمینه دید اپتیک می شود ، تأیید می شود. با این حال ، در آزمون ما ، رفتاری که در برابر شعله ور شدن 4 نسل آخر آیفون (6S Plus ، 7 Plus ، 8 Plus ، X) به سادگی یکسان است. برای خودتان ببینید که چگونه Mate 10 از هواوی واکنش نشان می دهد: وقتی آیفون یک قطره بزرگ در کنتراست ارائه می دهد و تصویری که توسط یک هاله بسیار قدرتمند مورد حمله قرار گرفته است ، ماژول اصلی دوربین قهرمان هواوی آن را مانند … قهرمان می کند. دلیل این سلطه ? کیفیت نوری بهتر ، چه از نظر فرمولاسیون نوری (نوع لنزها و چیدمان آنها) و/یا درمان های سطح موثرتر. ما واقعاً تعجب می کنیم که اپل در این زمینه بیشتر پیشرفت نمی کند.

AF رضایت بخش ، اما خیره کننده نیست

فوکوس خودکار آیفون X بسیار مناسب است. بله ، به سادگی مناسب: برنامه نسبتاً سریع راه اندازی می شود و ماشه به طور کلی سریع است. این “نسبتاً سریع” و “به طور کلی سریع” است که مانع از جشن آن می شود. زیرا اگر برای افراد عادی بسیار خوب باشد ، رقابت اندرویدی برای مدت کمی از اپل در زمینه سرعت فراتر رفته است. Galaxy S7 و S8 هیجان زده هستند که مانند یک فروشنده تحت آمفتامین ها واکنش نشان می دهد – به وضوح ، آنها تقریباً هرگز عمل را از دست نمی دهند – حتی یک ترمینال مانند OnePlus 5 نیز دوچرخه تر از ترمینال اپل است.

اثبات در تصاویر با این دو عکس بالا در حالت در حالت “من دستگاه خود را در جیب بیرون می آورم و سعی می کنم صحنه را داشته باشم”. در مورد مردی که پشت اسکوتر قدم می زند ، ما درست قبل از بلند شدن پای او شروع کردیم اما هواپیما ، او ، خیلی دیر شده و اکنون پا در پشت وسپا قرار گرفته است. همین مورد با تراموا: در طغیان ، پوزه خودرو هنوز در متن من است ، اما آیفون X به زودی لحظه “تعیین کننده” را شکست می دهد.

نکته تعجب آور این است که به نظر می رسد اپل از تعصب خود در زمان آیفون 4/5 که در آن پایانه های این برند ، سپس سریعترین بازار ، وضوح را فدا کرده اند و سعی می کنند یک لحظه مناسب داشته باشند ، دست کشیده است.

کاربرد ساده و مؤثر (اما گاهی اوقات خیلی محدود)

برنامه عکس آیفون اخیراً تغییر کرده است. سیستم منوی کشویی با تقویت حفظ می شود و اپل برای افزودن موارد در هنگام معرفی آنها محتوا است. تکامل های کوچک مربوط به فیلترهای رنگ است – شما باید برای انتخاب فیلتر ، نماد را در بالا سمت چپ فشار دهید و دوباره کلیک کنید تا فیلترها ناپدید شوند – و حالت های مختلف پرتره “هوشمند” (یا نه ، ما بیشتر خواهیم دید). این سادگی نیرویی برای بخش خوبی از کاربران – از جمله عکاسان است – تا زمانی که دوست نداریم به Beast تسلط داشته باشیم. و در آنجا کمی از درام وجود دارد زیرا هیچ راهی برای جدا کردن پارامترهایی مانند سرعت وجود ندارد (برای تولید داوطلبانه حرکات ، موضوعات و غیره.) ، شاتر یا ISO. یا از JPEG به HEVC بروید. ناگفته نماند از کیفیت ویدیویی که همیشه در پایین تنظیمات سیستم تنظیم شده است !

برخلاف رقابت Android High -end ، اپل برنامه ای را ارائه نمی دهد که می تواند به نیازهای جوانب مثبت و سایر علاقه مندان که مایل به پیشبرد فراتر رفته اند ، بر اساس جامعه توسعه دهندگان برنامه ها بپردازد. این یک انتخاب است.

پرتره “نور صحنه”: یک شکست موقت ?

پرتره

popNtrait2

آیفون 8 پلاس و X نسخه بهبود یافته ای از حالت پرتره نرم افزار را با آنها به ارمغان می آورند ، که در آن ترمینال تفسیر نور را در اطراف موضوع به روشی کم و بیش مهم تغییر می دهد. چشمگیرترین – روی کاغذ – حالت روشنایی مرحله است که موضوع را برای شبیه سازی یک پلاگین استودیو در پس زمینه سیاه برش می دهد.

تصاویر تبلیغاتی بسیار زیبا هستند ، عکسهای عکاسان “واقعی” نیز … اما در واقع این اصلاً چیزی نیست که ما در شرایط عادی بدست می آوریم ، که توسط عکسهای تست ما مشهود است. همه عکسهای تست ما. واقعیت این است که حالت پرتره همیشه ناقص است که این اسباب بازی کودکان است (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، آیفون حتی نمی تواند طرحی را که گوش شخصیت در آن قرار دارد تشخیص دهد. و اگر عملکرد “نورپردازی مرحله” را اضافه کنیم ، نتایج از قابل عبور به قرعه کشی می رود.

تنها راه حل برای به دست آوردن نتایج معتبر ، شلیک با یک نور نسبتاً نرم است – تضادهای قوی باعث ایجاد خطاهای حتی بیشتر می شود – همه در پس زمینه واقعاً یکنواخت و همگن. همانطور که در یک استودیو به طور خلاصه ..

آیفون 7 پلاس یک حالت “پرتره” را با پشتیبانی نرم افزاری معرفی کرده بود که باعث بهبود تاری پس زمینه می شد ، روشی که کاملاً ضعیف اداره می شد و در نسخه ها پیشرفت می کرد. امیدوارم که برای این تکرار جدید یکسان باشد. اما به هر حال ، اپل به دلیل ارتباط بسیار قوی در این زمینه ، تا حد زیادی ناامید شده است … و به دلیل اینکه اپل ما را از فناوری ها (واقعاً) بتا استفاده نکرد.

آیفون X یک ترمینال عکاسی عالی است. اما شاید نه به دلایلی که اپل در مورد ما می گوید: سطح جزئیات بدون بهترین بودن خوب است ، فوکوس خودکار پر جنب و جوش ترین نیست و حالت پرتره “روشنایی مرحله” به دور از قانع کننده است. نه ، آنچه آیفون X را به یک دوربین خوب تبدیل می کند ، اول از همه رنگ های بسیار خوب خود را ارائه می دهد هر صحنه (قوام) ، یک برنامه ساده و مؤثر حتی اگر محدود باشد. اما مهمتر از همه ترکیبی از دو ماژول دوربین است ، یک زاویه وسیع دیگر لنزهای تله فوتو کوچک در چنین قالب جمع و جور که ما را اغوا می کند: نیازی به تهیه نسخه “بیشتر” برای تهیه پرتره های زیبا یا جداسازی موثر موضوعات است.
با ارائه یک پارتیشن عکس خوب و دو فاصله کانونی جالب در یک دستگاه جمع و جور و مجهز به یک صفحه نمایش زیبا ، اپل یک “فوتوفون” تولید می کند که می توانیم (و می خواهیم (و می خواهیم !) برای تولید تصاویر به سرعت از جیب خود خارج شوید: ارزش همه تسلط فنی جهان را دارد. اما این شرم آور است که مارک باعث می شود این هزینه را با قیمت بالایی بپردازد.