بازی Xbox با 1 یورو ، تمام شد ، Xbox Game Pass: 1 شرایط آزمایشی یورو سفت می شود

Xbox Game Pass: شرایط 1 یورو آزمایش سخت

احتمالاً تصادفی نیست که مایکروسافت شرایط دسترسی به بازی Xbox را به روش های مختلف سخت می کند. در واقع ، آزادی میدان قریب الوقوع است و ناشر قصد دارد آن را به یک استدلال فروش اندازه کافی برای جذب مشترکان جدید تبدیل کند. در طول ارائه ها ، بازی بعدی Bethesda فشار را افزایش داده است و بسیاری در انتظار این بازی مانند مسیح هستند.

بازی Xbox با 1 یورو عبور می کند ، تمام شد

مایکروسافت با احتیاط پیشنهاد خود را با 1 یورو برای بازی پاس حذف کرد. از این پس ، برای استفاده از این سرویس باید هزینه کامل را بپردازید. یکی از جالب ترین نسخه های تست موجود در بازار ناپدید می شود. قیمت اشتراک مشابه است.

Xbox Game Pass

از زمان راه اندازی آن در سال 2017 ، Xbox Game Pass همه تازه واردان را برای یک ماه برای یک یورو ارائه کرده است. یک پیشنهاد جذاب که حداقل به شما امکان می دهد قبل از پرداخت گلدان کامل از یک سرویس کامل لذت ببرید. همه این, تمام شد.

مایکروسافت واقعاً با احتیاط این پیشنهاد را از فروشگاه آنلاین خود حذف کرده است. هیچ اعلامیه ای صورت نگرفت: او به سادگی ناپدید شد. اگر می خواهید در بازی پاس مشترک شوید, شما باید مستقیماً قیمت بالایی را بپردازید. برای مشترکین دیرینه ، هیچ چیز تغییر نمی کند.

پاس بازی اشتراک خود را به 1 یورو حذف می کند

او هنوز کنجکاو است که مایکروسافت خود را از قیمت تماس بسیار جذاب محروم می کند. مسلماً ، هنوز هم پرداخت 13 یورو در هر ماه بسیار جالب است تا به جای خرید آن ، آخرین فیلم های بزرگ را آزمایش کنید ، اما استقبال برای ورود جدید گرم کمتر است. مایکروسافت دلیل دقیقی به این تصمیم نداد. با تماس با ویندوز مرکزی ، شرکت ردموند به سادگی این موضوع را تأیید کرد ، و این نشان می دهد که در انجام کار در پیشنهادات جدید مناسب تر برای بازارهای هدفمند است.

مایکروسافت با تصرف اکتیویژن-بلیزارد که در حال افزایش است ، اطمینان داده بود که قیمت خدمات آن افزایش نمی یابد. با این حال, هیچ چیز در این پیشنهاد خوش آمدید گفته نشده است. یک برش کوچک که بدون توجه به آن نمی رود.

به عنوان یک یادآوری ، Pass Pass پیشنهاد پرچمدار مایکروسافت است. با جمع کردن بیش از 25 میلیون بازیکن ، این امکان را به شما می دهد تا از یک کتابخانه بزرگ از بازی ها ارزان لذت ببرید. سه اشتراک ارائه می شود : یکی برای رایانه شخصی با 10 یورو در هر ماه ، دیگری برای کنسول با همان قیمت و دیگری که هر دو را با اضافه کردن ابر برای 13 یورو در هر ماه مخلوط می کند. این سرویس امسال میزبان انحصاری های قوی مانند Starfield بسیار پیش بینی شده ، کودک جدید از بتسدا (The Elder Scrolls) خواهد بود. اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، باید حداقل 10 یورو بپردازید.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

Xbox Game Pass: شرایط 1 یورو آزمایش سخت

بازی Xbox Pass شرایط دسترسی خود را سخت می کند ، به ویژه برای دوره آزمایشی به یک یورو که باعث خوشبختی بسیاری از بازیکنان شده است. انتشار استارفیلد ماه آینده احتمالاً برای چیزی وجود دارد.

تست پاس بازی Xbox

Xbox Game Pass هر ماه از بازی های عالی عالی رونمایی می کند اما شرایط دسترسی آن را سخت می کند. در ماه ژوئیه ، مایکروسافت از ناپدید شدن Game Game Pass Game Pass بسیار سودمند خبر داد ، ضربه ای برای مشترکین. شرکت لایحه گیتس اکنون تصمیم گرفته است تا زمان آزمایش را به یک یورو از پاس بازی Xbox کاهش دهد و آن را از یک ماه کامل به تنها 14 روز منتقل کند.

این بهتر از هیچ چیز باقی می ماند زیرا آزمون یک یورو در ماه اول می توانست ناپدید شود. در واقع ، مایکروسافت در ابتدا اعلام کرده بود که پیشنهاد آزمایشی بازی Xbox Game Ultimate را به یک یورو در هر ماه پایان داد. اما پس از افزایش قیمت اشتراک ، آزمایش آزمایش به یک یورو ترمیم شد.

انتشار Starfield بر آزمون Pass Game Xbox تأثیر می گذارد

احتمالاً تصادفی نیست که مایکروسافت شرایط دسترسی به بازی Xbox را به روش های مختلف سخت می کند. در واقع ، آزادی میدان قریب الوقوع است و ناشر قصد دارد آن را به یک استدلال فروش اندازه کافی برای جذب مشترکان جدید تبدیل کند. در طول ارائه ها ، بازی بعدی Bethesda فشار را افزایش داده است و بسیاری در انتظار این بازی مانند مسیح هستند.

بنابراین ، RPG فضایی در روز انتشار آن در Microsoft Service در دسترس خواهد بود. با این وجود ، شما نباید برخی از افراد کوچک باهوش را به این فرصت برسانید که یک ماه از تعطیلات را بپردازند تا بازی را در اسرع وقت به پایان برسانند ، سپس اشتراک گذاری بدون پرداخت حداقل مبلغ. این تولید سه گانه نیز با 70 یورو در پلی استیشن یا در نسخه مستقل در رایانه شخصی فروخته می شود ، بنابراین برای اشتراک 10 یورو برای این اشتراک بسیار خوب است.

مایکروسافت همچنین برخی از پیشنهادات آنلاین دیگر خود را دوباره اصلاح کرده است. این شرکت اخیراً جایگزین Xbox Live Gold توسط Game Pass Core شد ، که به عنوان “ارائه شده است”سیر تکاملی“” “. این اشتراک دیگری است که به بازیکنان اجازه می دهد تا با 10 یورو در هر ماه یا 60 یورو در سال انتخابی از بازی ها را انجام دهند. لیست بازی ها شامل می شود Forza Horizon 4, روانپزشک 2 یا هاله 5: نگهبانان.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.