با Xbox تحت ویندوز 11 بهتر بازی کنید | ایکس باکس ، شما می خواهید بدانید که چگونه بازی های Xbox One را در رایانه شخصی انجام دهید? در اینجا سه ​​روش متفاوت و آسان برای لذت بردن از عناوین Xbox One مورد علاقه خود با رایانه شخصی (و نه یک کنسول) وجود دارد. فروشگاه HP کانادا

نحوه بازی Xbox One Games در رایانه شخصی خود با ویندوز 11

Contents

اکنون اطمینان حاصل کنید که کنترلر Xbox One (یا سایر دستگاه های شخص ثالث) شما به هم وصل شده است و شما آماده بازی هستید.

بازی های رایانه ای با Xbox بهتر است

تنظیم بازی رایانه ای با Gears 5 در صحنه صفحه نمایش

از رایانه شخصی خود استفاده کنید تا بازی های مورد علاقه خود را انجام دهید ، و همچنین آخرین تولیدات مانند Halo Infinite. بیش از 100 بازی رایانه ای با کیفیت بالا را با PC Game Pass و برنامه Xbox برای ویندوز کشف کنید. سیستم خود را با استفاده از نوار بازی Xbox ضبط ، اشتراک و کنترل کنید. مهم نیست که چگونه دوست دارید بازی کنید ، بازی های رایانه ای با Xbox در ویندوز بهتر هستند.

مجموعه ای از بازی های موجود یا برای ورود به بازی PC Pass ، از جمله Starfield ، City: Skylines II ، Lies of P و Forza Motorsport

بازی مورد علاقه بعدی خود را کشف کنید

صدها بازی PC استثنایی را با دوستان خود انجام دهید و از اشتراک EA Play لذت ببرید ، همه برای یک اشتراک ماهانه با قیمت پایین.

یک انتخاب باورنکردنی از بازی ها را کشف کنید.

بازی های استثنایی را در ویندوز انجام دهید ، از جمله Halo Infinite ، Forza Horizon 5 ، Age of Empires IV و Microsoft Flight Simulator. بهترین بازی های گاه به گاه را به نسل جدید بازی ها در رایانه شخصی منتقل کنید.

نمای عقب از استاد رئیس در مقابل یک دامنه کوه

هاله بی نهایت

چهره از کلاه ایمنی استاد هاله در برابر پس زمینه صحنه های نبرد

مجموعه اصلی استاد هاله

شخصیت های Age of Empires IV در پس زمینه صحنه های بازی

Age of Empires IV

یک پروژه مرسدس-AMG یک و یک فورد برونکو 2021 در یک مسیر در نزدیکی یک ساحل اجرا می شود

Forza Horizon 5

هواپیمایی که در آسمان معلق است

شبیه ساز پرواز مایکروسافت

ویندوز 11 بهترین سیستم عامل برای بازی های رایانه ای است.

نوار بازی Xbox

Win+G را با Xbox Game Bar ، کنسول بازی قابل تنظیم در ویندوز 11 ایجاد کنید. Xbox Game Bar با اکثر بازی های رایانه ای کار می کند ، به شما امکان دسترسی فوری به ویجت ها برای تصاویر و اشتراک گذاری ، برای یافتن هم تیمی های جدید با LFG ، نظارت و بستن برنامه هایی که منابع زیادی را مصرف می کنند و با دوستان Xbox خود در Xbox ، Mobile و صحبت می کنند. کنسول PC ، همه بدون ترک بازی خود. پخش ویدیو ->

 • کارایی
 • سمعی
 • ضبط و به اشتراک گذاری
 • ویراچه

کارایی

دریابید که کدام برنامه ها از بیشترین منابع سیستم برای بهینه سازی عملکرد استفاده می کنند. برای فعال کردن یا غیرفعال کردن سیستم HDR از میانبر جدید Win+Alt+B استفاده کنید و برای بازی های رایانه ای پشتیبانی شده ، HDR و شدت خودکار را تنظیم کنید ، همه از نوار بازی Xbox.

سمعی

صوتی شما. انتخاب شما. دستگاه ، میکرو ، بازی و موسیقی خود را از همان مکان بررسی کنید.

ضبط و به اشتراک گذاری

صفحه اصلی و ضبط ویدیو را فوراً شروع کنید ، سپس صید خود را به همان کاری تبدیل کنید که می توانید در توییتر یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ویراچه

فرضیه خود را به راحتی مطابق نیاز خود تنظیم کنید: ویجت هایی را که ظاهر می شوند و در آنجا ظاهر می شوند انتخاب کنید. صوتی خود را با Spotify تغییر دهید ، تصاویر خود را در گالری و موارد دیگر نمایش دهید.

نحوه بازی Xbox One Games در رایانه شخصی خود با ویندوز 11

نحوه بازی Xbox One Games در رایانه شخصی خود با ویندوز 11

با دنیای بزرگتر برای کشف و تجربیات باورنکردنی برای زندگی ، زمان مناسبی برای انجام بازی های ویدیویی است. و این بیشتر از همه برای کسانی که دارای رایانه شخصی هستند و اکنون از دسترسی بی سابقه ای به بازی هایی که قبلاً فقط برای کنسول ها رزرو شده بودند بهره مند می شوند. یکی از دلایل اصلی تمایل مایکروسافت برای ایجاد Xbox One و Xbox Series X | S بازی در رایانه شخصی است. بسیاری از بازی های Xbox One ، از جمله چرخ دنده 5, دریای سارقان, وت هاله: مجموعه اصلی, همچنین بسیار محبوب هستند ، با جوامع بزرگ چند بازی سالم که آنها را مد روز نگه می دارند. علاوه بر این ، انتشار ویندوز 11 روشهای مختلفی را برای بازی Xbox One Games در رایانه شخصی چند برابر کرده است. در این راهنما ، ما برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه بازی های Xbox خود را در رایانه شخصی ، از پخش مداوم گرفته تا اجرای مستقیم از رایانه خود بازی کنید.

1. Xbox Play Anywhere Games را مستقیماً به رایانه خود بارگیری کنید

 1. به وب سایت Xbox Play Anywhere مراجعه کنید.
 2. به حساب مایکروسافت خود وصل شوید.
 3. بازی ها را با Xbox Play Anywhere Play Digital Play بازی مستقیماً روی رایانه خود نصب کنید.
 4. پس از بارگیری بازی ، می توانید آن را مستقیماً از فروشگاه مایکروسافت راه اندازی کنید.

اکنون اطمینان حاصل کنید که کنترلر Xbox One (یا سایر دستگاه های شخص ثالث) شما به هم وصل شده است و شما آماده بازی هستید.

2. به Pass Game Xbox برای رایانه شخصی یا بازی Ultimate بپیوندید

Xbox One در ویندوز 11

Xbox Game Pass در حال حاضر یک مزیت واقعی است.این سرویس برای نسخه Ultimate Ultimate 15 دلار در هر ماه هزینه دارد ، که به شما امکان می دهد در هر دو Xbox و PC یا 10 دلار در هر ماه برای دسترسی فقط در رایانه شخصی بازی کنید. و صدها عنوان در دسترس است.

مانند Netflix ، مایکروسافت اضافه می کند و اغلب بازی ها را به استثنای معروف مانند Halo ، Forza و Gears حذف می کند. با این حال ، ما توصیه می کنیم که فعالیت سکو را تحت تأثیر قرار دهید تا بتوانید بازی های مورد علاقه خود را قبل از حذف انجام دهید.

اگر به Xbox Game Pass Ultimate بپیوندید ، حتی به کل عناوین Xbox Play Anywhere دسترسی خواهید داشت. حتی می توانید بین رایانه و Xbox خود تغییر دهید تا پیشرفت خود را بین دو دستگاه به اشتراک بگذارید. یک حساب Ultimate همچنین شامل یک اشتراک طلای Xbox Live Gold است که شما باید بیشتر بازی های چند نفره Xbox را روی یک کنسول Xbox بازی کنید.

بازی های سازگار از Cloud را با Xbox Cloud Gaming انجام دهید

یکی از بزرگترین مزایای Xbox Game Pass Ultimate Xbox Cloud Gaming است (که گاهی اوقات Project Xcloud نامیده می شود). این سرویس به شما امکان می دهد برخی از عناوین پاس بازی را مستقیماً از طریق برنامه Cloud Gaming بازی کنید. این یک راه عالی برای صرفه جویی در فضای روی هارد دیسک شما یا ادامه بازی در حالی که شخصی از رایانه شخصی استفاده می کند.

برای پیکربندی Xbox Cloud Gaming ، باید به حساب Ultimate Xbox Game Pass خود متصل شوید. سپس می توانید از طریق برنامه Xbox Associated به هر عنوان پاس بازی سازگار با ابر دسترسی پیدا کنید و آن را در رایانه شخصی خود پخش کنید.

اتصال اینترنتی پایدار نیاز به داشتن رایانه ای را که مخصوص بازی های ویدیویی طراحی شده است از بین می برد. شما می توانید بدون نگرانی در مورد نیازهای فنی که شامل استفاده زنده از رایانه شما است ، بازی را مستقیماً روی رایانه شخصی خود انجام دهید.

همچنین می توانید از این سرویس در رایانه های لوحی و دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید اگر دوباره یک اتصال اینترنتی پایدار داشته باشید.

3. برای پخش مستقیم از کنسول Xbox از بازی Xbox فاصله استفاده کنید

چه کاری باید انجام دهید اگر بازی ای که می خواهید بازی کنید در Game Pass یا Xbox Play در هیچ کجا نیست ? در این حالت ، تنها گزینه شما پخش بازی به طور مستقیم از کنسول Xbox خود با بازی Xbox Maintive است.

این پیچیده ترین روش برای بازی Xbox Games در لپ تاپ یا رایانه شخصی است. اما همچنین بیشترین گزینه ها را به شما می دهد و با تمام رایانه های ویندوز کار می کند.

نحوه فعال کردن بازی از راه دور Xbox:

 1. Xbox One (یا X | S) خود را روشن کنید و به تنظیمات.
 2. انتخاب کنید دستگاه ها و اتصالات.
 3. انتخاب کنید ویژگی های از راه دور.
 4. کادر را بررسی کنید عملکردهای از راه دور را فعال کنید.

پیکربندی بازی فاصله خود را آزمایش کنید

پس از فعال کردن بازی Xbox از راه دور ، گزینه “Test the Remote Game” را انتخاب کنید. این آزمایش تشخیصی به شما امکان می دهد هرگونه مشکل اتصال با کنسول Xbox One خود را شناسایی کنید. در این صورت ، باید اتصال به اینترنت کابل را در نظر بگیرید.

به Xbox خود وصل شوید

 • پس از انجام آزمایش فوق ، برنامه Xbox را مستقیماً در ویندوز 11 باز کنید.
 • گزینه را انتخاب کنید ورود به سیستم.
 • Xbox One خود را فعال کنید.
 • برای انتخاب و بازی هر بازی که در Xbox One دارید ، روی دکمه “راه اندازی پخش مداوم” کلیک کنید.
 • شروع.

چه اتفاقی می افتد اگر من مشکلات پخش مداوم داشته باشم ?

اگر با مشکلات تأخیر روبرو شدید ، می توانید کیفیت فیلم انتشار را کاهش دهید. با این کار وضوح کاهش می یابد و به شما امکان می دهد به فرکانس تصویر سیال تری برسید.

 1. برنامه Xbox را باز کنید.
 2. برگه Xbox One را انتخاب کنید.
 3. سطح برنامه نویسی ویدیویی را تنظیم کنید ، که باید چندین تنظیم برای انتخاب با توجه به اتصال به اینترنت خود داشته باشد.
 • شبکه بی سیم 2.4 گیگاهرتز: سعی کنید از پارامترهای ضعیف استفاده کنید.
 • شبکه بی سیم 5 گیگاهرتز: پارامترهای متوسط ​​یا بالا را امتحان کنید (بسته به نیروی سیگنال).
 • اتصال اترنت: شما باید بتوانید با پارامترهای بسیار بالا پراکنده شوید. این وضوح مورد نظر 1080p را حفظ می کند و همچنین فرکانس تصاویر را حفظ می کند.

بهترین رایانه ها برای بازی Xbox One در رایانه شخصی

حتی اگر روش های مختلفی برای بازی Xbox One در رایانه خود وجود داشته باشد ، برای لذت بردن از بازی های ویدیویی خود به رایانه شخصی با ویژگی های فنی خاصی نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از طریق Xbox Play در هر مکانی بازی کنید ، باید بازی را در هارد دیسک خود بارگیری کنید تا بتوانید آن را بازی کنید. در این حالت ، رایانه شخصی شما باید به اندازه کافی قدرتمند باشد تا از بازی پشتیبانی کند.

با این حال ، اگر از Xbox Cloud Gaming یا Xbox فاصله بازی استفاده می کنید ، رایانه شخصی شما به آخرین کارت گرافیک یا آخرین پردازنده احتیاج ندارد. فقط به این دلیل که بازی ها را پخش می کنید و مستقیماً آنها را بارگیری نمی کنید.

در اینجا چندین رایانه HP عالی برای انجام بازی های Xbox One مورد علاقه خود به صورت زنده یا از طریق پخش مداوم وجود دارد.

1. PC Office HP Omen 30L

HP Omen 30L

محدوده HP Omen مرجع از نظر رایانه شخصی اختصاص داده شده به بازی ها است ، و PC Office HP Omen 30L از این قاعده مستثنی نیست. این یک کارت گرافیک Super ™ Geforce RTX ™ 2060 Super ™ و یک پردازنده Intel® Core ™ I5-10600K با خنک کننده با خنک کننده دارد.

علاوه بر تمام بازی های Xbox مورد علاقه خود ، شما نباید در اجرای آخرین بازی های این دستگاه مشکلی داشته باشید.

2. لپ تاپ HP Pavilion 15t

HP Omen 30L

هنگامی که می توانید بازی ها را از طریق Xbox Cloud Gaming و Xbox Sappant Game پخش کنید ، برای انجام بازی های Xbox مورد علاقه به رایانه شخصی نیاز ندارید. لپ تاپ 15 اینچی HP Pavilion می تواند به راحتی به طور مداوم پخش شود ، و برای بازیکنان مربوط به بودجه خود که برای کار یا مدرسه نیز به رایانه احتیاج دارند ، مناسب است.

این یک لپ تاپ جمع و جور عالی با نسبت صفحه نمایش/بدنه عالی و تعریف بالایی کامل (FHD) ، ضد انعکاس و تعویض در هواپیما (IPs) مورب 15.6 ‘است. این یک محصول عالی برای پخش مداوم بازی ها و رسانه های دیگر ، از جمله سری تلویزیونی مورد علاقه شماست.

3. HP Specter Convertible Laptop X360 – Tactile 15T -EB100

HP Omen 30L

اگر به دنبال چیز دیگری برای انجام بازی های خود هستید ، لپ تاپ قابل تبدیل 15 اینچ X360 HP SPECTER برای شما مناسب است.

بسیار جامد است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان لپ تاپ دره استفاده کنید ، سپس آن را در حالت تبلت برای بازی یا پخش کردن آن بچرخانید.

صفحه نمایش لپ تاپ 4K Ultra High Definition 4K (UHD) AMOLED 15.6 ‘Diagonal تجربه بازی شما را باورنکردنی می کند. علاوه بر این ، شما ترکیبی از Intel Wi-Fi 6 Ax 201 (2×2) و Bluetooth 5 Integrated را دریافت می کنید ، که از انتقال سریع پرونده های بزرگ و حتی در اتصالات بی سیم پشتیبانی می کند. با انتشار عناوین مورد علاقه ، این همه مشکلات تأخیر را از بین می برد.

خلاصه

ما خوش شانس هستیم ، یک راه حل برای بازی و پخش بازی های Xbox One در رایانه شخصی برای هر نوع بازیکن و هر بودجه وجود دارد. اگر به خوبی مجهز هستید ، می توانید بازی ها را از طریق Game Pass یا Xbox Play در هر کجا بارگیری کنید و مستقیماً روی رایانه شخصی خود بازی کنید.

اگر رایانه شما از بازی ها پشتیبانی نمی کند ، نگران نباشید. با تشکر از گزینه های از راه دور و در ابر ، می توانید به راحتی از طریق Xbox Cloud Gaming یا Xbox Remote Game به بهترین بازی های شناخته شده دسترسی پیدا کنید.

این گزینه ها کم و بیش پیچیده هستند ، اما آنها ساده شده اند تا به شما امکان می دهد دنیای جدید را کشف کنید ، با دوستان خود بازی کنید و در هیچ زمان تجربه کسب کنید.