فروشگاه مایکروسافت | Xbox ، 18 سال بعد ، مایکروسافت از بسته شدن فروشگاه Xbox 360 خود خبر داد

18 سال بعد ، مایکروسافت از بسته شدن فروشگاه Xbox 360 خود خبر داد

هرگز خط را درست نکنید ! بازی های Xbox را در همان روز بازاریابی خود ، همه از راحتی خانه خود بارگیری کنید. و به لطف پیش خرید و پیش از این ، می توانید یک بازی را سفارش داده و همان دقیقه ای را که در منطقه شما در دسترس است بازی کنید.

فروشگاه جدید مایکروسافت در Xbox

موزاییک صفحه نمایش هایی که رابط جدید Microsoft Store را نشان می دهد

یک فروشگاه دو برابر سریع ، آسانتر برای حرکت و ایمن تر به طوری که تمام خانواده بازی های بعدی و سرگرمی های مورد علاقه خود را در Xbox پیدا می کنند.

مجموعه ای از بازی ها از جمله Diablo IV ، Star Wars Jedi Survivor ، NBA 2K24 ، Starfield ، Forza Motorsport ، Minecraft Legends و Sea of ​​Stars

بزرگترین کاتالوگ بازی ها و سرگرمی ها

شما هرگز برای Xbox خود در جای دیگر اینقدر مطالب پیدا نخواهید کرد. آخرین نسخه ها ، موارد منحصر به فرد موفق ، گذر فصل ، محتوای مکمل ، بازی های مستقل و موارد دیگر را با قیمت های شگفت انگیز دریافت کنید. این که آیا شما به دنبال یک بازی کلاسیک تفکر هستید یا آخرین بازی تیراندازی منحصراً ، ما بازی هایی داریم که تمام خواسته های شما را برآورده می کنیم.

قیمت های بی نظیر و پیشنهادات شوک

مجموعه ای از بازی های موجود با گذرگاه بازی Xbox ، از جمله Wo Long: Fallen Dynasty ، Plague Tale: Requiem و DeathLoop

بازی مورد علاقه بعدی خود را کشف کنید

به لطف اشتراک ماهانه با قیمت پایین بیش از 100 بازی استثنایی انجام دهید.

دو نفر که دارای کنترلرهای Xbox هستند ، بازی های چند نفره را با هم بازی می کنند

اعضای بازی Ultimate Pass Ultimate و Game Pass Core تا 50 ٪ در انتخاب عناوین در Xbox Series X | S ، Xbox One و Xbox 360 صرفه جویی می کنند و از پیشنهادات مربوط به برنامه های افزودنی و مصرفی بهره می برند.

صفحه رابط کاربری که بخش بازی Microsoft Store را نشان می دهد

از پیشنهادات اختصاصی ، پیشنهادات گروهی و فروش بازی استفاده کنید. از پیشنهادات لحظه آخری در کنسول ها ، لوازم جانبی و موارد دیگر بهره مند شوید.

صفحه اصلی بازار Microsoft Store

از صف ها خودداری کنید ، از راحتی اتاق نشیمن خود بخرید

هرگز خط را درست نکنید ! بازی های Xbox را در همان روز بازاریابی خود ، همه از راحتی خانه خود بارگیری کنید. و به لطف پیش خرید و پیش از این ، می توانید یک بازی را سفارش داده و همان دقیقه ای را که در منطقه شما در دسترس است بازی کنید.

Xbox One S و Xbox Controller با یک تلویزیون که Halo 5 Guardians را در بالا نشان می دهد

کتابخانه بازی شما می تواند شما را در هر کجا که بروید دنبال کنید

از آزادی ارائه شده توسط بازی های دیجیتال استفاده کنید. آنها در ابر ذخیره می شوند ، بنابراین می توانید آنها را در کنسول Xbox یا یک هارد خارجی بارگیری کنید. هنگام مسافرت ، هارد دیسک را در جیب خود بکشید ، یا فقط با حساب خود در Xbox یک دوست ارتباط برقرار کنید و بازی های خود را بارگیری کنید.

Sonic the Hedgehog. جیمز مارسدن. جیم کری. سونیک موشک ها را در مقابل یک منظره شهری فرار می کند

آخرین فیلم ها و سریال ها را تماشا کنید

با فیلم و تلویزیون مایکروسافت ، اجاره یا خرید آخرین فیلم های موفق یا برنامه های تلویزیونی بدون تبلیغات و به لطف فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ، در خانه یا هنگام مسافرت آنها را تماشا کنید. با تشکر از کاتالوگ بی نظیر محتوای سرگرمی ما ، لزوماً چیزی جالب برای دیدن پیدا خواهید کرد.

منوی برنامه با مجموعه ای از بهترین برنامه های سرگرمی

برنامه های خود را پیدا کنید

فیلم ها و مطالب مورد علاقه خود را از Netflix ، Disney+، Funimation و YouTube تماشا کنید. ورزش را با Hulu ، Sling و Fubotv به صورت زنده تماشا کنید. برای بهبود تجربه بازی خود با Twitch ، Nitrado ، Air Server و Dolby Atmos از برنامه های ضروری استفاده کنید. در حالی که با Spotify ، Amazon Music ، Iheartradio و موارد دیگر بازی می کنید ، به موسیقی خود در پس زمینه گوش دهید.

آرم Xbox در پس زمینه سبز

روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید

ما روش های زیادی برای خرید بازی یا محتوای سرگرمی ، از کارت اعتباری شما گرفته تا حساب PayPal خود ، از جمله کارت های هدیه و کدهای دسترسی به تجارت فروخته شده ارائه می دهیم ، شما در روش پرداخت خود کاملاً انتخاب دارید. و به لطف کارتهای هدیه دیجیتال ، حتی نیازی به ترک مبل خود برای ارسال هدیه به دوستان یا خانواده خود ندارید.

18 سال بعد ، مایکروسافت از بسته شدن فروشگاه Xbox 360 خود خبر داد

در سال 2005 راه اندازی شد و در سال 2013 توسط Xbox One جایگزین شد ، Xbox 360 باستانی یک پا دیگر در گور دارد. این هفته ، مایکروسافت اعلام کرد که پس از تقریباً 18 سال از خدمات خوب و وفادار ، نابینایان کنسول سابق خود در سال 2024 فعال خواهد شد. خوشبختانه ، بازی ها و DLC که قبلاً خریداری شده اند قابل بارگیری خواهند بود.

ژوئیه 2024. اگر Xbox 360 دارید و همیشه از فروشگاه آنلاین آن استفاده کنید ، این تاریخ را در خاطر داشته باشید. در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در 17 اوت ، مایکروسافت اعلام کرد که از 29 ژوئیه 2024 ، نابینا از کنسول قدیمی خود دیگر اجازه خرید بازی ها ، DLC و سایر مطالب را که هنوز در آنجا ارائه می شود اجازه نمی دهد.

این اقدام ، قابل پیش بینی برای کنسولی که در پایان سال 18 سالگی خود را جشن می گیرد ، مانع از ادامه بارگیری بازی ها و محتوایی که قبلاً در فروشگاه به دست آمده است ، مانع آن نمی شود. واضح است ، شما می توانید به راحتی به بازی های Xbox 360 Dematerialized خود دسترسی پیدا کنید ، مایکروسافت را حتی پس از 29 ژوئیه 2024 تضمین می کند. در ضمن ، خریدها در دسترس هستند.

چند نفره در دسترس خواهد ماند

اگر در Xbox 360 خود خرید کرده اید ، بنابراین حدود 11 ماه برای انجام این کار فرصت دارید … اما همانطور که مایکروسافت مشخص می کند ، اکثر محتوای Xbox 360 در فروشگاه Xbox One و Xbox Series S | ایکس. در همان ایده ، بیشتر بازی های خریداری شده در زمان خود در Xbox 360 را می توان از طریق RetroCociation قابلیت ارائه شده توسط آخرین کنسول های غول آمریکایی در سری Xbox بارگیری و راه اندازی کرد.

ما همچنین می آموزیم که این بسته شدن Xbox 360 Blind با متوقف کردن خدمات چند نفره روی دستگاه مترادف نخواهد بود و این که هماهنگ سازی نسخه پشتیبان از Xbox 360 در ابر نیز فعال خواهد بود تا یک بازی را در Xbox 360 شروع کند و به پایان برسد (برای مثال ) در یک سری Xbox. مایکروسافت با این وجود مشخص می کند که دسترسی به چند نفره همچنان در پشتیبانی از سرورها توسط ناشران بازی Xbox 360 مشروط است.

“” حتی بعد از ژوئیه 2024 ، شما همیشه می توانید بازی کنید و با دوستان خود در حالت چند نفره در بازی هایی که خریداری کرده اید ارتباط برقرار کنید ، تا زمانی که ناشر هنوز از سرورهای آنلاین پشتیبانی می کند “شرکت توضیح می دهد. شاید محدودتر تر ، مایکروسافت نشان می دهد که به موازات این بازسازی تدریجی Xbox 360 Blind ، برنامه “فیلم و تلویزیون” کنسول نیز درهای خود را می بندد.

این اندازه گیری کمی شرم آور است زیرا این بار به هیچ وجه امکان دسترسی به فیلم ها و قسمت های سریال که قبلاً در Xbox 360 خریداری شده است امکان پذیر نیست. خوشبختانه ، این مطالب از بین نمی روند: می توانید آنها را در برنامه “فیلم و تلویزیون” نیز در ویندوز 10 و 11 و همچنین در سری Xbox One و Xbox موجود کنید. واضح است که تغییر سکوی به سادگی ضروری خواهد بود.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.