بارگیری Xbox 2309.1.2 برای Android | ، Xbox – بارگیری

Xbox برای ویندوز

برنامه Xbox یک است بستر رایگان برای بهبود تجربه بازی و تعامل اجتماعی همه بازیکنان با یک کنسول مایکروسافت طراحی شده است. این نه تنها به شما امکان می دهد به تمام بازی های خریداری شده توسط کاربر ، بلکه به کتابخانه Pass Pass (در صورت مشترک شدن) نیز دسترسی پیدا کنید ، و همچنین بسیاری از ابزارهای طراحی شده برای بهبود تجربه بازی.

باکس

برنامه ایده آل برای کنسول جدید Xbox One

دانلود

برنامه های توصیه شده برای شما

Evil Awakening II: نماد Erebus

یک mmorpg سرگرم کننده جایی که شما باید جهان را نجات دهید

شهر خانوادگی: نماد Makeover

خانه خود را تزئین کنید ، آرایش کنید و به فتح هالیوود بروید

نماد فروشگاه App Uptodown

تمام برنامه هایی که می خواهید در دستگاه Android خود

نماد موبایل

نسخه اندرویدی نبرد معروف سلطنتی

نماد مسنجر WhatsApp

ساده ترین و عملی ترین راه برای گفتگو با دوستان خود

نماد Tiktok

موسیقی و جلوه ها را به فیلم های خود اضافه کنید و آنها را به اشتراک بگذارید!

نماد Efootball PES 2024

واقع بینانه ترین بازی فوتبال برای اندروید

نماد Fortnite

بر طوفان و همه مخالفان شما غلبه می کند

Xbox برای ویندوز

باکس

به راحتی کنسول Xbox خود را از رایانه شخصی خود بازی کنید.

برنامه باکس برای ویندوز 10/11 سریعترین و ساده ترین راه برای بارگیری هر عنوانی از کتابخانه بازی و از بهترین بازی های ویدیویی در حالی که در ارتباط هستید و با دوستان خود گپ می زنید لذت ببرید. ساخته شده توسط مایکروسافت ، این بستر بازی همه کاره قادر به ایجاد یک اکوسیستم اختصاصی برای بازیکنان است و به شما امکان دسترسی به تمام بازی های کنسول ابری خود را می دهد. در رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه (Android و iOS) موجود است ، برنامه Xbox تبدیل شده است همراه ایده آل برای جلسات بازی شما. میخواهید بیشتر بدانید ?

این چیست و برنامه Xbox برای چیست ?

برنامه Xbox یک است بستر رایگان برای بهبود تجربه بازی و تعامل اجتماعی همه بازیکنان با یک کنسول مایکروسافت طراحی شده است. این نه تنها به شما امکان می دهد به تمام بازی های خریداری شده توسط کاربر ، بلکه به کتابخانه Pass Pass (در صورت مشترک شدن) نیز دسترسی پیدا کنید ، و همچنین بسیاری از ابزارهای طراحی شده برای بهبود تجربه بازی.

عملکردهای اصلی برنامه Xbox عبارتند از:

  1. کتابخانه بازی- از برنامه ، مدیریت و بارگیری همه خریدهای دیجیتال امکان پذیر است.
  2. گفت و گو با دوستان- با تشکر از ارتباط آن با سرویس Xbox Live ، امکان ارسال پیام و گپ زدن در زمان واقعی با همه دوستان خود وجود دارد.
  3. بازی- مشترکین گذرگاه Xbox Game می توانند بازی ها را از فهرست گسترده سرویس مایکروسافت سفر و بارگیری کنند.
  4. بازی از راه دور- بازی های کنسول خود را با استفاده از رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی خود در شبکه خانگی خود انجام دهید.
  5. جریان کنسول- بازی های کنسول خود را از هرجای خارج از شبکه و از طریق اینترنت انجام دهید.
  6. عکس ها و فیلم ها- بهترین تصاویر و کلیپ های بازی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

رابط: بازی های Xbox شما ، همیشه در دست

یکی از جالب ترین جنبه های برنامه Xbox بدون شک آن است رابط. این پلت فرم بازی در اکوسیستم و طراحی ویندوز به صورت ارگانیک و طبیعی ساخته شده است. با نصب ساده ، می توانید به سرعت و به طور شهودی دسترسی پیدا کنید تمام عناوینی که در کنسول خود بازی کرده اید و از کل کاتالوگ بازی پاس استفاده کنید. همچنین جالب است که تأکید کنید که ، کاملاً در ویندوز ادغام شده اید ، می توانید برنامه را به طور دائم در پس زمینه داشته باشید ، که برای همه دوستداران چند وظیفه ای که نمی خواهند جلسات بازی خود را رها کنند ، ایده آل است.

با کنسول خود مستقیماً از رایانه یا تلفن همراه خود بازی کنید

علاوه بر اینکه یک پلتفرم بارگیری عالی است ، برنامه Xbox اجازه می دهد با کنسول خود کاملاً از راه دور بازی کنید. خواه از عملکرد Remote Play یا کنسول جریان ، می توانید با Xbox خود از رایانه شخصی یا دستگاه های تلفن همراه خود ، چه از طریق شبکه محلی و چه از طریق اینترنت ، با Xbox خود دسترسی پیدا کنید و بازی کنید. بر خلاف کاربرد بازی از راه دور به خوبی شناخته شده سونی ، برنامه Xbox کاملاً بدون مشکل قطع یا تأخیر کار می کند. بنابراین این گزینه ایده آل برای لذت بردن از جلسات بازی شما است ، مهم نیست که در آن کجا هستید.

شریک اساسی هر کاربر Xbox

برنامه Xbox است متحد کامل هر عاشق بازی ویدیویی داشتن کنسول مایکروسافت. رابط بصری آن ، دسترسی آن به Game Pass و ادغام کامل آن با ویندوز ، آن را به عنوان ایده آل برای انتقال همه تحریک بازی های شما به رایانه شخصی یا دستگاه های تلفن همراه خود تبدیل می کند. همراه با بسیاری از گزینه های اجتماعی برای بحث و گفتگو با دوستان آنلاین خود ، بدون شک برای هر بازی خودآزمایی ضروری خواهیم داشت.

  • aplicacación multiplatorma – برنامه چندگانه
  • دسترسی به کل کاتالوگ Pass Pass را امکان پذیر می کند.
  • châtea e interactúa con tus amigos en tiempo واقعی
  • با پخش از راه دور و پخش کنسول از راه دور بازی کنید.