شرایط و ضوابط Xbox All Access | Xbox ، Xbox All Access: Xbox Console و بیش از 100 بازی | باکس

Xbox All Access

اگر قبل از لغو خرید Xbox All Access خود ، اشتراک Ultimate Ultimate خود را 24 ماهه خود را فعال کرده اید ، در زمان فسخ از حساب شما حذف می شود. توجه داشته باشید که پس از تبدیل اشتراک های Xbox Live Gold شما و/یا بازی عبور موجود در Xbox Game Pass Ultimate به پایان رسید ، نمی توان آن را لغو کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه https: // xbox مراجعه کنید.com/gamepass.

شرایط و ضوابط Xbox All Access

در میان خرده فروشان شرکت کننده ؛ قیمت ها با توجه به کنسول متفاوت است. مالیات می تواند اعمال شود. Xbox Game Pass Ultimate: اشتراک 24 ماهه ؛ کاتالوگ بازی بسته به زمان ، منطقه و دستگاه متفاوت است. بازی های ابری (بتا): محدودیت های انتشار مداوم اعمال می شود. برخی از دستگاه ها و مناطق. هاله بی نهایت: در سال 2021 برنامه ریزی شده است. ضمانت: این کنسول توسط یک ضمانت محدود مواد یک سال (90 روز برای کنترل کننده/لوازم جانبی) پوشش داده می شود. با مراجعه به Xbox با شرایط کلی محصول مشورت کنید.com/xboxallaccessterms.

مالی سری:

بودجه موجود برای خرید Xbox All Access – Xbox Series S با PlayPlan توسط RBC با قیمت 29.99 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه به 0 ٪ Taeg با 0 دلار امروز. این پرداخت ماهانه بر اساس قیمت کل خرید 719.76 دلار برای سری Xbox SS و یک اشتراک Xbox Pass Ultimate 24 ماهه است.

صلاحیت بودجه TM Playplan توسط RBC را دریافت کنید و از پرداخت ماهانه کم به قیمت 29.99 دلار در هر ماه استفاده کنید ، مالیات قابل استفاده علاوه بر این ، با 0 ٪ Taeg^ به مدت 24 ماه با 0 دلار (پرداخت ماهانه بر اساس قیمت کل خرید 719.76 دلار ، برای یک کنسول سری Xbox S Series و Xbox Pass Ultimate 24 ماهه). محصولات وام توسط Royal Bank of Canada تهیه شده و مشمول معیارهای استاندارد وام آن است. مالیات ، هزینه حمل و نقل و سایر هزینه ها علاوه بر این نیز متفاوت است.

سری X مالی:

بودجه موجود برای خرید Xbox All Access – Xbox Series X با Payplan توسط RBC با قیمت 39.99 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه تا 0 ٪ TAEG با 0 دلار امروز. این پرداخت ماهانه براساس قیمت کل خرید 959.76 دلار برای یک کنسول Xbox Series X و یک اشتراک Pass Game Xbox 24 ماهه است.

صلاحیت بودجه TM Playplan توسط RBC را دریافت کنید و از پرداخت ماهانه کم به قیمت 39.99 دلار در هر ماه ، مالیات های قابل اجرا ، با 0 ٪ Taeg^ به مدت 24 ماه با 0 دلار استفاده کنید (پرداخت ماهانه بر اساس قیمت کل خرید 959.76 دلار ، برای یک کنسول Xbox Series X و Xbox Game Pass Ultimate 24 -Month -old). محصولات وام توسط Royal Bank of Canada تهیه شده و مشمول معیارهای استاندارد وام آن است. مالیات ، هزینه حمل و نقل و سایر هزینه ها علاوه بر این نیز متفاوت است.

Xbox Game Pass

اشتراک 24 ماهه Xbox Game Pass Ultimate شما به طور مستقیم در کنسول شما در حین نصب ارائه می شود و در تنظیمات موجود است. هیچ کد لازم نیست. از اشتراک فعال خود در Xbox Game Pass Ultimate استفاده کنید تا بازی ها را در Xbox One و PC Windows 10 انجام دهید. Xbox Game Pass Ultimate شامل Xbox Game Pass for Console ، Xbox Game Pass for PC ، Xbox Live Gold و مزایای اضافی است.

اشتراک در Xbox Game Pass Ultimate به طور خودکار برجسته می شود Xbox Live Gold یا Xbox Game Pass برای Ultimate به یک نسبت تبدیل بر اساس روزهای باقی مانده اشتراک فعلی شما.

بیاموزید که چگونه در www کار می کند.باکس.com/gamepass.

خرید مجدد کد آینده نیز منوط به نرخ تبدیل است. نرخ تبدیل منوط به تغییر است.

تمام تبدیل ها به Xbox Game Pass نهایی قطعی هستند: پس از تبدیل شدن ، نمی توانید Xbox Game Pass Ultimate را به اشتراک قبلی تبدیل کنید.

حداکثر 36 ماه از بازی Xbox Pass Ultimate به طور همزمان ، از جمله زمان تبدیل شده از Xbox Live Gold و/یا Xbox Game Pass (برای رایانه شخصی یا کنسول). اگر نرخ تبدیل از 36 ماه بیشتر باشد ، مایکروسافت مقدار مدت زمان اضافی را برای شما بازپرداخت می کند.

عناوین و تعداد بازی ها با گذشت زمان و بسته به کشور متفاوت است.

اگر اشتراک شما به پایان رسید یا یک بازی از کاتالوگ حذف شده است ، برای ادامه استفاده از این موارد ، باید اشتراک خود را دوباره فعال کنید یا بازی را به طور جداگانه خریداری کنید.

محدودیت های سنی برای برخی از بازی ها اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت https مراجعه کنید: // www.باکس.com/fr-ca/xbox-pass/بازی ها.

پیکربندی مورد نیاز بسته به بازی متفاوت است. تغییر عملکرد سیستم ها لبه برش است.

هزینه ارائه دهنده خدمات اینترنت ممکن است اعمال شود.

Xbox All Access

Xbox Series S با تصویری از بازی های قاتل Creed Valhalla ، Halo Infinite و Cyberpunk 2077

Xbox Series S با چند شخصیت بازی Xbox

برای کشف سرعت و عملکرد نسل جدید ، صدای پیشرفته فضایی سه بعدی و هزاران بازی در چهار نسل ، یک کنسول سری Xbox را انتخاب کنید.

موزائیک Starfield ، Forza Motorsport ، Minecraft Legends ، Halo Infinite و Hi-Fi Rush

24 ماه از بازی Xbox Pass Ultimate گنجانده شده است

  • آخرین اخبار از روز انتشار آنها را پخش کنید. علاوه بر این ، از صدها بازی استثنایی با دوستان خود در کنسول ، رایانه شخصی و ابر لذت ببرید. *
  • عناوین جدید استودیوی Xbox Game را از روز انتشار آنها کشف کنید.
  • شامل EA Play ، که به شما امکان می دهد پاداش بازی کنید ، برای دسترسی به یک کتابخانه بزرگ از بهترین عناوین هنری الکترونیکی و موارد دیگر.
  • بازی های کنسول را مستقیماً از ابر روی سری Xbox X | S ، PC و تلفن همراه یا رایانه لوحی سازگار بازی کنید.

کنسول خود را با Xbox All Access انتخاب کنید

جعبه سری Xbox S با Xbox Game Pass

نسل جدید ، کاملاً ساده.

24.99 یورو در ماه به مدت 24 ماه
نرخ بهره سالانه 0 ٪ ^

  • کنسول سری Xbox S Series
  • 24 ماه از بازی Xbox Ultimate

به Xbox All Access بپیوندید به راحتی:

1. با سهولت ثبت نام کنید

ثبت نام کنید و از پرداخت ماهانه مقرون به صرفه لذت ببرید. ^

2. بلافاصله شروع کنید

اشتراک Xbox Game Ultimate شما در کنسول جدید شما در انتظار شما خواهد بود.

فروشندگان شرکت کننده

برای دسترسی به Xbox All Access امروز به یک فروشنده شرکت کننده آنلاین یا فروشگاه بروید. به طور مرتب برگردید ، زیرا ما همچنان به فروشندگان شریک جدید اضافه می کنیم.

نماد نارنج

سوالات متداول

آیا من صاحب کنسول Xbox خریداری شده با Xbox All Access هستم ?

بله ، شما صاحب کنسول Xbox خریداری شده با Xbox All Access هستید.

اگر من در حال حاضر یک عضو عضو Xbox Game هستم ، می توانم در Xbox All Access مشترک شوم ?

آره. علاوه بر این ، لازم نیست منتظر انقضاء اشتراک فعلی خود باشید.

اگر در حال حاضر عضو Xbox Game Pass Ultimate با تعادل پیش پرداخت کمتر از 12 ماه هستید ، زمان باقیمانده اشتراک نهایی شما به 24 ماه اشتراک نهایی اضافه شده با Xbox All Access اضافه می شود. اگر تعادل پیش پرداخت شما از 12 ماه بیشتر است ، لطفاً قبل از فعال کردن اشتراک 24 ماهه نهایی خود از طریق Xbox All Access ، کمتر از 12 ماه دیگر از 12 ماه کمتر از 12 ماه صبر کنید. اگر Xbox Game Pass Ultimate Balance از 12 ماه بیشتر است ، فعال سازی غیرممکن است ، زیرا یک حساب نمی تواند بیش از 36 ماه ترکیب شود.

اگر در حال حاضر عضو Xbox Live Gold ، EA Play یا Xbox Game Pass (کنسول یا رایانه شخصی) هستید ، روزهای باقی مانده اشتراک شما هنگام فعال کردن بازی Xbox Pass Ultimate خود به Xbox Game Pass Ultimate تبدیل می شوند. اشتراک 24 ماه. تعداد روزهای تبدیل شده سپس به Xbox Game Pass Ultimate شما ، حداکثر 36 ماه اضافه می شود. Xbox Game Pass Ultimate به 36 ماه محدود می شود.

برای مشورت با مانده پیش پرداخت خود ، به حساب https: // بروید.مایکروسافت.com/services/. توجه داشته باشید که هنگامی که Xbox Live Gold Conversion و سایر اشتراک های Game Pass به Xbox Game Pass Ultimate انجام شده است ، نمی توان آن را لغو کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه https: // www مراجعه کنید.باکس.com/xbox-pass.

آیا در صورت درخواست بودجه برای خرید Xbox All Access ، اعتبار من اختصاص می یابد ?

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأمین اعتبار Xbox All Allacy با یک شریک شرکت کننده تماس بگیرید.

Xbox Game Pass Ultimate

اشتراک Xbox Game Pass Ultimate چیست و مزایای آن چیست؟ ?

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Xbox Game Pass Ultimate ، به صفحه https: // xbox مراجعه کنید.com/gamepass.

چه اتفاقی برای Xbox Game Pass Ultimate Ise IF من خرید Xbox All Access را لغو می کنم ?

اگر قبل از لغو خرید Xbox All Access خود ، اشتراک Ultimate Ultimate خود را 24 ماهه خود را فعال کرده اید ، در زمان فسخ از حساب شما حذف می شود. توجه داشته باشید که پس از تبدیل اشتراک های Xbox Live Gold شما و/یا بازی عبور موجود در Xbox Game Pass Ultimate به پایان رسید ، نمی توان آن را لغو کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه https: // xbox مراجعه کنید.com/gamepass.

دیجیتال مستقیم – فعال سازی محتوا

من All Access Xbox را خریداری کردم. نحوه فعال کردن اشتراک Xbox Pass Ultimate ?

اشتراک 24 ماهه Xbox Game Pass Ultimate شما مستقیماً در کنسول شما در دسترس است. آن را در طول پیکربندی کنسول اولیه یا بعداً در برنامه فعال کنید تنظیمات.

برای فعال کردن آن در طول پیکربندی اولیه:

  • در طول پیکربندی کنسول جدید خود ، از شما دعوت می شود تا پیشنهادات مستقیم مستقیم را که همراه با آن هستند فعال کنید. اگر تصمیم گرفتید که آنها را فعال نکنید ، پیشنهادات تا زمان فعال سازی آنها روی کنسول باقی می مانند.

برای فعال کردن آن پس از پیکربندی در برنامه تنظیمات ::

  • انتخاب کنید تنظیمات> حساب> با این Xbox گنجانده شده است برای به دست آوردن یک مرور کلی و مشورت با وضعیت فعال سازی کلیه پیشنهادات دیجیتال مستقیم که با کنسول شما وجود دارد.
  • دکمه را فشار دهید باکس  برای باز کردن راهنما. انتخاب کنید بازی ها و برنامه های من> همه چیز را نشان دهید> کتابخانه کامل, سپس با پیشنهادات خود مشورت کنید پیشنهادات موجود.

اگر Xbox All Access را خریداری کردم ، چه کاری باید انجام دهم ، اما هیچ گزینه ای برای فعال کردن Xbox Game Pass Ultimate در کنسول من نمایش داده نمی شود ?

اگر هیچ گزینه ای برای فعال کردن اشتراک Xbox Game Pass Ultimate در طول پیکربندی اولیه و/یا از طریق برنامه تنظیمات نمایش داده نشده است ، لطفاً کنسول خود را مجدداً تنظیم کنید تا برای دسترسی به خدمات خود دعوت شوید. هنگام تنظیم مجدد کنسول خود ، لطفاً با تنظیم مجدد انتخاب کنید و بازی ها و برنامه های من را نگه دارید. اگر مشکل ادامه دارد ، لطفاً با شریکی که از آنجا All Access خریداری کرده اید تماس بگیرید. او باید قبل از تعیین روش پیگیری ، حساب All Access و شماره سریال کنسول شما را بررسی کند. ممکن است شما نیاز به تنظیم مجدد کامل از تنظیمات کارخانه داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود قبل از بررسی حساب خود ، بازی ها را بارگیری نکنید.

اشتراک Xbox Game Pass Ultimate باید به شخصی که Xbox All Access را خریداری کرده است ، نسبت داده شود ?

نه ، هر کسی می تواند اشتراک کنسول خریداری شده با Xbox All Access را فعال کند.

آیا می توانم خرید خود را برای یک کنسول یا یک پیشنهاد گروه بندی Xbox که با Xbox All Access خریداری شده است ، برگردانم یا لغو کنم ?

با دسترسی Xbox All ، شما کنسول و کل اشتراک Xbox Pass Ultimate را از 24 ماه از شریک زندگی در زمان خرید خریداری می کنید. این خرید منوط به خط مشی بازگشت شریک است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد بازده با Xbox All Access Partner خود تماس بگیرید.

آیا می توانم اشتراک Xbox Game Pass Ultimate را لغو کنم و در نتیجه میزان پرداخت ها را کاهش دهم ?

هیچ. اشتراک Xbox Game Pass Ultimate در خرید Xbox All Access گنجانده شده است. شما نمی توانید اشتراک را لغو کرده و پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید.

تعمیرات/ضمانت/حل مشکلات مواد

چه اتفاقی می افتد اگر کنسول من خراب شود ?

کنسول ، کنترلر و لوازم جانبی شما در معرض ضمانت مواد محدود مایکروسافت قرار دارند (https: // پشتیبانی.مایکروسافت.com/گارانتی). مدت زمان این ضمانت به هر مدت زمان تأمین مالی یکسان است. حقوق قانونی شما برای پوشش ضمانت شریک زندگی که Xbox All Access را که در قوانین مصرف موجود در آن فراهم شده است فروخته است ، تحت تأثیر ضمانت مواد محدود مایکروسافت قرار نمی گیرند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شریک زندگی خود تماس بگیرید.

^ Xbox All Access از طریق یک خرده فروش نیاز به اعتبار با نرخ سود سالانه 0 ٪ بیش از 24 ماه دارد. اعتبار منوط به تأیید طلبکار است. شما باید اطمینان حاصل کنید که بازپرداختها قبل از ارتکاب از نظر مالی قابل تحمل هستند. هشدار ، وام گرفتن پول نیز هزینه دارد. پرداخت های بدون شمار ممکن است عواقب جدی داشته باشد و ممکن است بعداً اعتبار آن را دشوارتر یا گران تر کند. مشارکت ، حمل و نقل و دیگران ممکن است موعد باشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به شرایط عمومی طلبکار و/یا شریک مراجعه کنید.