Xbox Game Pass Ultimate: دوره آزمایشی با 1 یورو از 1 ماه به 14 روز می رود | Xbox One – Xboxygen ، Xbox Game Pass: یک پیشنهاد بازگشت استثنایی امروز!

Xbox Game Pass: یک پیشنهاد بازگشت استثنایی امروز

دوره تست پاس بازی Xbox ، ضبط در اوایل ماه اوت

Xbox Game Pass Ultimate: دوره آزمایشی با 1 € از 1 ماه به 14 روز می رود

اگر Xbox Game Pass Core از ماه سپتامبر اجرا شود ، فرمول های دیگر سرویس مایکروسافت هنوز در دسترس هستند. اما مایکروسافت به تازگی دوره آزمایشی را در دو سرویس تقسیم کرده است.

یک دوره آزمایشی کاهش یافته برای Pass Game Xbox

در سالهای اخیر ، Xbox Game Pass Ultimate به وضوح کامل ترین پیشنهاد در این محدوده بوده است ، با یک فهرست عظیم عناوین ، اضافات هر ماه ، تخفیف ها و پیشنهادات اختصاصی ، مزایای مختلف رایگان ، اشتراک بازی EA و همچنین در دسترس بودن به محض انتشار ، از انحصارهای بزرگ استودیوهای Xbox Game استودیوهای. در حال حاضر ، عضویت در این سرویس 14.99 یورو در ماه هزینه دارد.

به منظور فشار آوردن بازیکنان به عضویت در این اشتراک ، مایکروسافت یک دوره آزمایشی در دسترس را در برابر مبلغ متوسط ​​یورو نمادین ارائه می دهد. از طرف دیگر ، اگر این دوره تا همین اواخر یک ماه کامل به طول انجامید ، به نظر می رسد که فقط 14 روز آزمایش بود. در واقع ، با مراجعه به وب سایت رسمی برند سبز ، در بخش Game Pass ، می توانید با ارائه پیشنهادات مشورت کنید و بنابراین نرخ های مختلف را مشاهده کنید.

دوره تست پاس بازی Xbox ، ضبط در اوایل ماه اوت

به عنوان یک یادآوری ، اگر می خواهید همه چیز را در مورد بازی پاس و عملکرد آن بدانید ، می توانید با راهنمای کامل ما و همچنین ویدیوی اختصاصی ما مشورت کنید. به همین ترتیب ، ما تمام اطلاعات را در مورد ورود Xbox Game Pass Core به یاد آورده ایم ، او که از ابتدای سال تحصیلی جایگزین طلای زنده Xbox Live خواهد شد. در برابر 6.99 یورو در ماه ، به ویژه به چند نفره آنلاین دسترسی خواهید داشت ، کاتالوگ بیش از 25 بازی از فهرست Xbox Game Pass و تبلیغات ویژه.

logo_xboxygen

Xboxygen Xbox Game Pass

Xbox Game Pass: یک پیشنهاد بازگشت استثنایی امروز !

Xbox Game Pass: یک پیشنهاد بازگشت استثنایی امروز

این خبر خوبی برای بازیکنان است ، یک پیشنهاد استثنایی از Pass Game Xbox امروز با روشی نسبتاً شگفت آور باز می گردد.

خلاصه

Pass Game Xbox دارای دارایی های جدی برای متقاعد کردن بازیکنان است. خدمات اشتراک مایکروسافت با استفاده از فهرست بزرگ بازی ها و قیمت های جذاب آن برای کمترین بودجه ، از زمان راه اندازی آن در سال 2017 تجدید نظر کرده است ، حتی رقیب خود را سونی برای راه اندازی فرمول جدید پلی استیشن در ژوئن 2022 بیشتر می کند. جذابیت آن توضیح می دهد که چرا مایکروسافت اعلام کرد ناپدید شدن یک پیشنهاد بسیار جالب از نظر مالی برای عموم ، صداها افزایش یافته است. خبر خوب ، شرکت ردموند بلافاصله پس از افزایش قیمت به تصمیم خود باز می گردد.

این پیشنهاد جذاب از بازی Xbox اکنون به عقب باز می گردد

تا مارس گذشته ، Xbox Game Pass Ultimate و PC Game Pass یک ماه اول اشتراک فقط به 1 یورو به مشترکان جدید به جای 14.99 یورو برای پیشنهاد نهایی و 9.99 یورو برای بازی PC PASS ارائه داد. “”ما پیشنهادات مختلف بازاریابی را برای اعضای جدید در آینده ارزیابی می کنیم“، در زمان کاری که کاری پرز ، مدیر ارتباطات شعبه بازی مایکروسافت اعلام شده است. فقط چند ماه بعد ، شرکت رتروپال و بازگرداندن این پیشنهاد بسیار محبوب ، همانطور که در فروشگاه مایکروسافت می بینیم. هیچ ارتباط رسمی از شرکت برقرار نشده است.

از آنجا که این گروه صحبت نمی کند ، دشوار است بدانید که آیا پیشنهاد 1 یورو برای خوب باقی خواهد ماند یا اینکه بازگرداندن آن فقط موقتی است. همچنین می توان تعجب کرد که آیا مایکروسافت پس از افزایش قیمت بازی پاس بازی و سری Xbox از این هفته ، سعی در دور زدن زوایا ندارد. به یاد بیاورید که فرمول نهایی در مقایسه با نسخه استاندارد به برخی از پاداش های اضافی دسترسی می دهد. بنابراین ، مشترکین می توانند از تخفیف در بازی های فروشگاه مایکروسافت استفاده کنند ، به لطف ابر و به خصوص اشتراک های EA و اشتراک های طلا که مستقیماً در این پیشنهاد گنجانده شده است ، بازی ها را در رایانه های لوحی و موبایل انجام دهند. به یاد داشته باشید که پس از مشترک شدن برای اولین بار در بازی Xbox Game Pass Ultimate یا PC Game Pass با 1 یورو ، قیمت کلاسیک به طور خودکار در طول ماه اشتراک شما اعمال می شود.