خانواده و دوستان Xbox Game Pass در ماه آگوست متوقف می شوند ، در اینجا همان چیزی است که ما می دانیم | Xbox One – Xboxygen ، Xbox Game Pass: اشتراک دوستان و خانواده به پایان می رسد ، اما مایکروسافت یک هدیه کوچک را برای کاربران برنامه ریزی کرده است

خانواده Gamepass

شما باید باور داشته باشید که این آزمون قطعی نبود. در واقع ، در سایت خود ، شرکت ردموند اعلام می کند که در حوله پرتاب شده است. 15 اوت, “” برنامه نمای کلی Xbox Game Pass و Family به پایان می رسد که ما آنچه را که در ماه های اخیر آموخته ایم بررسی می کنیم و بررسی می کنیم که چگونه می توانیم پیشنهادی را ایجاد کنیم که بتوانیم در سراسر جهان راه اندازی کنیم “, این یکی را توضیح می دهد.

خانواده و دوستان Xbox Game Pass در ماه آگوست متوقف می شوند ، این همان چیزی است که ما می دانیم

این پایان اشتراک Xbox Game Pass Family & Friends است. مایکروسافت آن را تأیید کرده است ، اما در این مرحله مشخص نیست که آیا این سرویس برمی گردد یا نه.

مایکروسافت می گوید که او از برنامه پیش نمایش برای خانواده و دوستان Xbox Game Pass آموخته است

اول از همه ، به یاد داشته باشید که اشتراک Xbox Game Pass Family and Friends فقط در یک نسخه پیش نمایش و تنها در هشت کشور (ایرلند ، کلمبیا ، شیلی ، مجارستان ، سوئد ، آفریقای جنوبی ، اسرائیل ، نیوزیلند) موجود بود. به عبارت دیگر ، این یک آزمایش بود و مایکروسافت تصمیم گرفت آن را در 15 آگوست پایان دهد.

سخنگوی مایکروسافت به پایان برنامه Eurogame اعلام کرد: “ما خوشحالیم که می بینیم که برنامه دوستان و خانواده با بازیکنان پژواک پیدا کرده است و ما درسهای آموخته شده را برای ایجاد پیشنهادی ارزیابی خواهیم کرد که می توانیم در آینده به تعداد بیشتری از بازیکنان در سراسر جهان ارائه دهیم. »»

اگر توانسته اید از این اشتراک در یکی از 8 کشور از این اشتراک بهره مند شوید ، بدانید که تمام اعضای فعال برنامه دوستان و خانواده یک پیشنهاد پاس بازی Xbox را دریافت می کنند تا از آنها بخاطر مشارکتشان تشکر کنند و به آنها اجازه می دهند همچنان از این مزیت استفاده کنند از بازی پاس.

در حال حاضر ، ما نمی دانیم که آیا این اشتراک باز خواهد گشت ، اگر تغییر کند یا اینکه به سادگی از بین می رود. این اشتراک سال گذشته در چند کشور آزمایشی راه اندازی شد و وقتی ما تصور می کردیم توزیع گسترده تری در کشورهای جدید ، ما فقط امروز می آموزیم که این فقط یک آزمایش است. طبق معمول ، به Xboxygen در ارتباط باشید تا به محض اطلاعات در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

پایان پیشنهاد دوستان و خانواده زمانی صورت می گیرد که مایکروسافت از افزایش قیمت بازی Xbox در چندین کشور جهان خبر داد. اشتراک Xbox Game Ultimate از 12.99 یورو به 14.99 یورو و اشتراک Xbox Game Pass از 9.99 یورو به 10.99 یورو رسید.

برای ادامه اغوا کردن بازیکنان رایانه شخصی ، مایکروسافت قیمت اشتراک PC Game Pass را افزایش نداده است. از طرف دیگر ، کنسول های Xbox Xbox Consoles نیز از 1 اوت افزایش می یابد و از 499.99 یورو به 559.99 یورو می رود ، همان قیمت استاندارد PS5.

logo_xboxygen

Xboxygen Xbox Game Pass

Xbox Game Pass: اشتراک دوستان و خانواده به پایان می رسد ، اما مایکروسافت یک هدیه کوچک برای کاربران برنامه ریزی کرده است

این رسمی است ، مایکروسافت به طور قطعی به فرمول دوستان و خانواده های بازی Xbox در تاریخ 15 اوت پایان می دهد. از این تاریخ ، تمام کاربرانی که برای این اشتراک تصمیم گرفته اند باید به فرمول دیگری منتقل شوند تا همچنان از کاتالوگ استفاده کنند. خوشبختانه ، شرکت ردموند قبلاً این ضربه را برنامه ریزی کرده است.

Xbox Series X Game Pass

بلافاصله رسید ، بلافاصله رفت. هنگامی که در فرانسه راه اندازی شد ، بسیاری از بازیکنان از عدم اشتراک خانوادگی در گذرگاه بازی Xbox ابراز نارضایتی کردند ، که می تواند چندین کاربر را در همان حساب قرار دهد. سرانجام ، در تابستان سال 2022 ، مایکروسافت با راه اندازی فرمول دوستان و فامیل خود ، دسترسی به 5 نزدیک به اشتراک نهایی خود را اعدام کرد.

شما باید باور داشته باشید که این آزمون قطعی نبود. در واقع ، در سایت خود ، شرکت ردموند اعلام می کند که در حوله پرتاب شده است. 15 اوت, “” برنامه نمای کلی Xbox Game Pass و Family به پایان می رسد که ما آنچه را که در ماه های اخیر آموخته ایم بررسی می کنیم و بررسی می کنیم که چگونه می توانیم پیشنهادی را ایجاد کنیم که بتوانیم در سراسر جهان راه اندازی کنیم “, این یکی را توضیح می دهد.

مایکروسافت اشتراک Xbox Pass Ultimate را به دوستان و مشترکان خانواده ارائه می دهد

آیا دوستان و مشترکین خانواده باید هزینه اشتراک جدید را بپردازند ? لازم نیست. در واقع ، مایکروسافت قصد ندارد آنها را بر روی نی بگذارد و اعلام کند که کدهای مربوط به فرمول نهایی ، هم به صاحب حساب و هم برای بستگان وی که به فرمول وصل شده اند ، به افراد مربوطه ارسال می شود. با این حال ، این حساب باید هنوز هم در 15 اوت 2023 فعال باشد تا واجد شرایط باشد.

البته این کد به طور نامحدود کار نخواهد کرد. بنابراین ، اعتبار آن به زمان باقی مانده در اشتراک دوستان و خانواده در زمان تعطیل نمایه می شود. در اینجا زمان اشتراک است که با توجه به وضعیت شما به شما ارائه می شود.

  • کمتر از یک ماه : 3 ماه ارائه شده به Xbox Game Pass Ultimate
  • بین 1 تا 2 ماه باقی مانده : 6 ماه ارائه شده به Xbox Game Pass Ultimate
  • بین 2 تا 5 ماه باقی مانده : 1 سال به Xbox Game Pass نهایی ارائه شد
  • بین 5 تا 10 ماه باقی مانده : 2 سال ارائه شده در Xbox Game Pass Ultimate
  • بیش از 10 ماه باقی مانده است : 3 سال ارائه شده در Xbox Game Pass Ultimate
  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست