Xbox – برنامه های موجود در Google Play ، Xbox Application برای Windows PC | باکس

برنامه Xbox برای رایانه های شخصی ویندوز

قرارداد خدمات مایکروسافت. شما تأیید کرده اید که قرارداد خدمات مایکروسافت را از قبل پذیرفته است. قرارداد خدمات مایکروسافت در مورد استفاده شما از برنامه Xbox اعمال می شود.

باکس

برنامه جدید Xbox به شما امکان می دهد تا هنگام حرکت ، با دوستان ، بازی ها و کنسول های خود از تلفن یا رایانه لوحی خود در ارتباط باشید. به راحتی عصاره های بازی و تصاویر را از کنسول خود گرفته تا شبکه های اجتماعی مورد علاقه و بازی های مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید. دوستان و بازی ها شما را با مکالمه های صوتی و متنی دنبال می کنند ، حتی اگر در یک کنسول یا رایانه شخصی قرار داشته باشند. اعلان هایی را برای دعوت به بازی های جدید ، پیام ها و غیره دریافت کنید. علاوه بر این ، از طریق اینترنت مستقیماً از طریق تلفن خود از کنسول خود بازی کنید. برنامه Xbox رایگان بهترین راه برای ماندن در بازی است ، هر کجا که بروید.

• برنامه جدید Xbox را بارگیری کنید و با دوستان و بازی های خود در ارتباط باشید
• به راحتی عصاره های بازی و تصاویر را در شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید
• از مکالمه صوتی و متن یکپارچه با دوستان خود در کنسول یا رایانه استفاده کنید
• مستقیم از طریق کنسول خود از طریق اینترنت بازی کنید*
• برای دعوت به یک بازی جدید ، پیام های بازی و سایر موارد اعلان هایی دریافت کنید

*به یک تلفن یا رایانه لوحی پشتیبانی شده نیاز دارد (ممکن است هزینه داده های تلفن همراه اعمال شود) و یک کنترلر بلوتوث پشتیبانی شده ، با بازی های پشتیبانی شده. Xbox One یا Xbox X -Series باید فعال یا در حالت فوری باشد. درباره Xbox بیشتر بدانید.com/mobile-app. کنسول چند نفره آنلاین (از جمله بازی از راه دور Xbox) به Xbox Game Pass Ultimate یا Xbox Live Gold نیاز دارد ، اشتراک ها به طور جداگانه فروخته می شوند.

قرارداد خدمات مایکروسافت. شما تأیید کرده اید که قرارداد خدمات مایکروسافت را از قبل پذیرفته است. قرارداد خدمات مایکروسافت در مورد استفاده شما از برنامه Xbox اعمال می شود.

برای شرایط استفاده از برنامه های بازی مایکروسافت در Android به قرارداد مجوز مایکروسافت مراجعه کنید. با نصب برنامه ، شرایط عمومی زیر را می پذیرید: https: // پشتیبانی.باکس.com/help/subcripts-billing/manago-subssions/microsoft-sotware-license-terms-mobile-gaming

نظرات. اگر با نظرات مایکروسافت در مورد نسخه بتا برنامه Xbox ارتباط برقرار می کنید ، با خوشحالی به او حق استفاده ، به اشتراک گذاشتن و بازاریابی نظرات خود را به هر طریقی و در پایان می دهید. شما همچنین به اشخاص ثالث ، رایگان ، هرگونه حق خاصیت صنعتی که برای محصولات ، فناوری ها و خدمات آنها لازم است ، می توانید با استفاده از بخش های خاصی از نرم افزار یا خدمات مایکروسافت که شامل نظرات است ، استفاده یا تعامل کنید. شما هیچ اظهار نظری را با مجوز که به مایکروسافت نیاز دارد تا تحت مجوز نرم افزار یا مستندات خود را به اشخاص ثالث دریافت کند ، ارتباط برقرار نمی کنید زیرا ما نظرات شما را در بر می گیریم. این حقوق از این قرارداد زنده مانده است.

برنامه Xbox برای رایانه های شخصی ویندوز

رابط کاربری Xbox Application برای رایانه ویندوز نمایش داده شده در صفحه یک لپ تاپ

بازی های جدید را با پاس بازی کشف و بارگیری کنید. بازی های کنسول را به لطف بازی Cloud Gaming و گپ زدن با دوستان خود در رایانه شخصی ، موبایل و Xbox Console بازی کنید.

بارگیری برنامه به ویندوز 10/11 ، نسخه 22: 1 یا بالاتر نیاز دارد. پیکربندی مورد نیاز را مشاهده کنید.
شما برای نصب بروزرسانی یا برنامه مشکلی دارید ? اینجا کمک بگیرید.

چندین جعبه بازی در اطراف یک صفحه رایانه شخصی که صحنه ای از بازی Psychonauts 2 پخش می شود

بازی مورد علاقه بعدی خود را کشف کنید

بلافاصله بیش از 100 بازی رایانه ای با کیفیت بالا با قیمت کوچک ماهانه ، از جمله بازی های Blockbusters و عناوین مستقل از روز اول بازی کنید. علاوه بر این ، از اشتراک EA Play بدون هزینه اضافی بهره مند شوید. PC Game Pass به طور جداگانه فروخته می شود.

رابط کاربری Xbox Application برای Windows PC ، با مشاهده

دسترسی سریع به بازی ها

کتابخانه Pass Game را مرور کنید ، بازی مورد علاقه بعدی خود را بارگیری کنید و آن را مستقیماً از برنامه راه اندازی کنید. بازی های خود را مطابق خواسته های خود سازماندهی کنید و وقتی آماده بازی هستید ، آنها را راه اندازی کنید. شما حتی می توانید با دوستان خود از ابر بازی های کنسول انجام دهید.

رابط کاربری Xbox Application برای Windows PC ، با بومی قابل مشاهده اجتماعی

با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و تبادل کنید

ببینید دوستانتان در رایانه ، Xbox و کنسول موبایل با آنها چه بازی می کنند و با آنها گپ می زنند. شما فقط برای باز کردن نوار بازی Xbox باید از Win + G پشتیبانی کنید و ضمن بازی در بازی مورد علاقه خود با دوستان خود صحبت کنید.

رابط کاربری Xbox Application برای Windows PC ، با Niggus قابل مشاهده

بازی های PC را کشف کنید

برای خرید بازی های رایانه ای مورد علاقه ، DLC یا پسوند خود از فروشگاه مونگر استفاده کنید. اعضای Pass Pass از تخفیف بهره مند می شوند و به آنها اجازه می دهند بازی هایی را که می خواهند از کاتالوگ خارج شوند خریداری کنند.