نحوه اتصال به Xbox Live: 9 مرحله (با تصاویر) ، مایکروسافت فروشگاه Xbox 360 را می بندد ، چه آینده ای برای بازی های شما خریداری شده است?

مایکروسافت فروشگاه Xbox 360 را می بندد ، چه آینده ای برای بازی های شما خریداری شده است

اگر می خواهید بازی Xbox 360 را ادامه دهید ، گزینه های مختلفی دارید:

نحوه اتصال به Xbox Live

این مقاله با همکاری ناشران و محققان واجد شرایط برای تضمین صحت و کامل بودن محتوا نوشته شده است.

تیم مدیریت محتوای Wikihow با دقت کار تیم تحریریه را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که هر مورد مطابق با استانداردهای با کیفیت بالا ماست.

این مقاله 33838 بار مشاهده شد.

هنگامی که Xbox 360 شما به اینترنت وصل شده است ، از مایکروسافت به Xbox Live Service متصل می شود. برای بارگیری بازی ها ، فیلم ها یا مشترک شدن در اشتراک پرداخت شده برای بازی در برابر سایر افراد و پیوستن به قسمت های صوتی گربه می توانید به صورت رایگان به Xbox Live برسید. اتصال به Xbox Live فقط چند دقیقه طول می کشد و شما می توانید قبل از دانستن آن بازی های آنلاین انجام دهید !

Xbox 360 را به اینترنت وصل کنید

تصویر تحت عنوان Hook Up Xbox 360 Live Step 1

 • پس از اتصال کابل خود ، اتصال را آزمایش کنید. با فشار دادن دکمه مرکزی روی کنترلر Xbox ، منوی راهنمای داشبورد را باز کنید. انتخاب کنید تنظیمات, سپس تنظیمات شبکه. انتخاب کنید شبکه سیمی, سپس تست اتصال زنده Xbox.

تصویر تحت عنوان Hook Up Xbox 360 Live Step 2

 • منو را باز کنید راهنما از داشبورد با فشار دادن دکمه راهنمای ایکس باکس (در مرکز کنترلر).
 • انتخاب کنید تنظیمات سپس سیستم.
 • روی کلیک کنید تنظیمات شبکه.
 • شبکه بی سیم خود را از لیست انتخاب کنید. وقتی از شما سؤال می کنید ، رمز ورود بی سیم خود را وارد کنید.
 • اگر شبکه شما ذکر نشده است ، فشار دهید گزینه های پیشرفته سپس مشخص کنید شبکه هایی ذکر نشده اند. نام شبکه و اطلاعات امنیتی خود را وارد کنید.

تصویر تحت عنوان Hook Up Xbox 360 Live Step 3

کنسول خود را به روز کنید. پس از پیکربندی شبکه خود ، Xbox 360 سعی خواهد کرد به Xbox Live متصل شود. اگر اتصال موفقیت آمیز است ، به روزرسانی های موجود را که ظاهر می شود بارگیری کنید. اینها ثبات و اتصال کنسول را بهبود می بخشد.

تصویر تحت عنوان Hook Up Xbox 360 Live Step 4

 • گاهی اوقات سرویس Xbox Live در دسترس نیست. اگر در اتصال خود مشکل دارید ، برای آخرین اطلاعات در مورد در دسترس بودن شبکه زنده با وب سایت Xbox Live مشورت کنید.
 • اگر روتر شما در چند اتاق بیشتر قرار دارد ، می توانید سیگنال بی سیم کمتری داشته باشید. این می تواند باعث ایجاد مشکلات اتصال شود ، بنابراین سعی کنید در صورت امکان روتر خود را به Xbox یا Vice-Vice-Versa نزدیک کنید.

مایکروسافت فروشگاه Xbox 360 را می بندد ، چه آینده ای برای بازی های شما خریداری شده است ?

این رسمی است: مایکروسافت تقریباً دو دهه پس از راه اندازی کنسول و چند سال پس از آن از سری Xbox X و S ، فروشگاه Xbox 360 را می بندد. اما پس از آن ، چه آینده ای برای سری ، بازی ها و سایر مطالب خریداری شده شما ?

بسته شدن Xbox 360

ما خبرهای بدی برای شما داریم: مایکروسافت سال آینده ، تقریباً 20 سال پس از راه اندازی کنسول ، فروشگاه Xbox 360 را بسته خواهد کرد. فروشگاه Xbox 360 یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد بازی ها ، برنامه های افزودنی ، فیلم ، سری و سایر مطالب را در کنسول Xbox 360 خود خریداری کنید. این فروشگاه در سال 2005 ، همزمان با کنسول راه اندازی شد و این اولین کسانی بود که Netflix را در جریان ارائه داد.

فروشگاه Xbox 360 مزایای بسیاری را به شما ارائه داد:

 • به یک کاتالوگ بیش از 1000 بازی ، از جمله کلاسیک هایی مانند Halo ، Gears of War ، Forza یا Fable دسترسی پیدا کنید.
 • از تبلیغات منظم و بازی های رایگان با سرویس Xbox Live Gold استفاده کنید.
 • بدون نیاز به دیسک ، بازی های خود را مستقیماً در کنسول خود بارگیری کنید.
 • فیلم و سریال را در HD یا 4K با Netflix ، Amazon Prime Video ، YouTube یا Disney Applications تماشا کنید+.
 • از کنسول خود به عنوان DVD یا Blu-ray Player استفاده کنید.

چرا مایکروسافت کور Xbox 360 را می بندد ?

مایکروسافت اعلام کرد که او فروشگاه Xbox 360 را در 29 ژوئیه 2024 بسته خواهد کرد, تقریباً دو دهه پس از راه اندازی آن. از این تاریخ ، دیگر قادر به خرید بازی ، پسوند یا سایر مطالب موجود در کنسول Xbox 360 یا در وب سایت Xbox Market نخواهید بود.

این تصمیم با این واقعیت توضیح داده شده است که Xbox 360 یک کنسول منسوخ است که در سال 2013 توسط Xbox One جایگزین شد ، سپس توسط Xbox Series X و S در سال 2020 جایگزین شد. بیشتر بازیکنان Xbox 360 را به نفع کنسول های جدیدتر و کارآمد تر رها کردند. بنابراین مایکروسافت معتقد است که نگهداری فروشگاه Xbox 360 دیگر سودآور یا مرتبط نیست.

چه چیزی از بازی ها و محتوای شما تبدیل می شود ?

بسته شدن فروشگاه Xbox 360 یعنی بازی ها و محتوای خود را از دست خواهید داد. همیشه می توانید به بازی ها و پسوندهای خود که تا این تاریخ خریداری کرده اید دسترسی داشته و بازی کنید. اگر بازی را که به صورت آنلاین خریداری کرده اید حذف کرده اید ، همیشه می توانید دوباره آن را بارگیری کنید و آن را بازی کنید.

از سوی دیگر, شما دیگر قادر به تماشای فیلم ها و سریال های خریداری شده نخواهید بود با استفاده از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در Xbox 360 خود پس از 29 ژوئیه 2024. این محتویات فقط در کنسول های اخیر یا رایانه شخصی در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت آن را مشخص می کند این بسته شدن بر خدمات شبکه Xbox تأثیر نمی گذارد. شما همیشه می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و با دوستان خود در Xbox 360 خود گپ بزنید. تنها چیزی که تغییر می کند این است که شما دیگر قادر نخواهید بود بازی های جدید یا محتوا را در کنسول خود خریداری کنید.

مایکروسافت تنها کسی نیست که فروشگاه شما را برای یک کنسول قدیمی بسته است. سونی همین کار را با فروشگاه پلی استیشن برای PS3 ، PS Vita و PSP در ژوئیه گذشته انجام داد.

نحوه ادامه بازی Xbox 360 بازی ?

اگر می خواهید بازی Xbox 360 را ادامه دهید ، گزینه های مختلفی دارید:

 • شما می توانید بازی ها را در نسخه فیزیکی در بازار دوم خریداری کنید. هنوز سوابق زیادی با قیمت های مقرون به صرفه در دسترس است.
 • شما می توانید از سازگاری مجدد کنسول های اخیر استفاده کنید. Xbox One و Xbox Series X و S می توانند بیشتر بازی های Xbox 360 را بخوانند ، چه با درج دیسک ، یا با بارگیری آنها از فروشگاه. برخی از بازی ها حتی از پیشرفت های گرافیکی یا فنی بهره مند می شوند.
 • شما می توانید از Xbox Game Pass Ultimate Service استفاده کنید. این سرویس به شما امکان می دهد بیش از 100 بازی برای اشتراک ماهانه 10 یورو دسترسی داشته باشید. در میان این بازی ها ، چندین عنوان Xbox 360 وجود دارد که در کنسول های فعلی یا روی رایانه شخصی قابل پخش هستند.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.