این پایان طلای Xbox Live Gold است که جایگزین Game Pass Core ، Xbox Games با طلا: 2 بازی رایگان قبل از تعمیرات کامل است

بازی های Xbox با طلا: 2 بازی نهایی نهایی ، پس از پایان آن

بازیکنان می توانند به دسترسی به تمام بازی های Xbox One که قبلاً از طریق بازی ها با طلا بازیابی کرده اند ، در صورت باقی ماندن بازی پاس نهایی یا بازی پاس بازی ، مایکروسافت را مشخص کند. وضعیت اشتراک هر چه باشد ، تمام عناوین Xbox 360 که در گذشته از طریق بازی با طلا بازیابی شده اند ، در کتابخانه بازیکن نگه داشته می شوند.

این پایان طلای Xbox Live است که جایگزین Core Game Pass است

مایکروسافت بیش از 20 سال پس از راه اندازی ، پایان قریب الوقوع Xbox Live Gold را اعلام کرد.

بازی هایی با طلا در تاریخ 14 سپتامبر به پایان می رسد و جایگزین می شوند Game Pass Core, که مایکروسافت به عنوان “تکامل” از Xbox Live Gold توصیف می کند. Core شامل دسترسی به چند نفره کنسول آنلاین است و به مشترکین مجموعه ای از بیش از 25 بازی را برای بازی در Xbox Series X و S و Xbox One با 6.99 یورو در هر ماه یا 59.99 یورو در سال ارائه می دهد.

Xbox Live برای اولین بار در Xbox اصلی در 15 نوامبر 2002 راه اندازی شد و توسط چند نفره آنلاین Halo 2 Part محبوب شد. Xbox 360 ، Xbox One و Xbox Series X و S از این سیستم عامل استفاده کردند.

بازی هایی با طلا در ژوئیه 2013 در Xbox 360 راه اندازی شد و برای چند نفره آنلاین مورد نیاز بود. اشتراک شامل تعداد انگشت شماری از بازی ها در هر ماه ، یک جایزه بسیار محبوب اما در سالهای اخیر نسبتاً منسوخ شده است.

در طول راه اندازی در 14 سپتامبر, اعضای Xbox Live Gold به طور خودکار به اعضای اصلی بازی تبدیل می شوند. با معرفی Game Pass Core ، بازی هایی با طلا در تاریخ 1 سپتامبر. در اینجا لیست بازی های اصلی در راه اندازی وجود دارد:

 • در بین ما
 • بچه
 • Dishonored 2
 • عذاب ابدی
 • افسانه سالگرد
 • Fallout 4
 • نتیجه 76
 • Forza Horizon 4
 • چرخ دنده 5
 • استوار
 • هاله 5: نگهبانان
 • Halo Wars 2
 • Hellblade: فداکاری Senua
 • سقوط انسان صاف
 • داخل
 • ori و اراده Wisps
 • روانپزشک 2
 • حالت پوسیدگی 2
 • Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

مایکروسافت اعلام می کند که بازی های اصلی بیشتری را قبل از 14 سپتامبر اعلام می کند و بازی های جدید دو یا سه بار در سال اضافه می شوند.

با تشکر از همه کسانی که از روزهای اول با ما بوده اند ، به کسانی که در طول راه با دوستان ما به ما پیوستند و اکنون با بازی Xbox Pass با ما همراه هستند.

بازیکنان می توانند به دسترسی به تمام بازی های Xbox One که قبلاً از طریق بازی ها با طلا بازیابی کرده اند ، در صورت باقی ماندن بازی پاس نهایی یا بازی پاس بازی ، مایکروسافت را مشخص کند. وضعیت اشتراک هر چه باشد ، تمام عناوین Xbox 360 که در گذشته از طریق بازی با طلا بازیابی شده اند ، در کتابخانه بازیکن نگه داشته می شوند.

جرت وست ، CVP ، بازاریابی بازی ، در پیامی در Xbox Wire می گوید: “با این تکامل ، ما با بازی های طلا وداع خود را با بازی ها با طلا انجام می دهیم. “ما می خواستیم از این فرصت استفاده کنیم تا در مورد نحوه شامل محتوا با این اشتراک ، تجدید نظر کنیم. ما دریافتیم که پاسخ برای ایجاد قانع کننده ترین کاتالوگ استفاده از عناوین خاص در کاتالوگ Xbox Game Pass ما بود.””

“از همه کسانی که از روزهای اول با ما بوده اند تشکر می کنم ، به کسانی که در طول راه با دوستان ما به ما پیوستند ، و اکنون با بازی Xbox Pass با ما همراه هستند. من افتخار می کنم و از این داستانهای هم تیمی های آنلاین که بعد از سالها بازی در زندگی واقعی دوست شده اند ، یا حتی عروسی هایی که جرقه اولیه آنها قبل از یک بازی در یک لابی روشن شده است ، افتخار می کنم و لمس می کنم. ما مشتاقانه منتظر گوش دادن به جامعه هستیم که در تاریخ 14 سپتامبر راه اندازی شد و به صورت آنلاین ملاقات می کنیم !

با راه اندازی Game Pass Core ، Game Pass چهار پیشنهاد جداگانه ارائه می دهد: هسته (6.99 در هر ماه) ؛ کنسول (10.99 در ماه) ؛ رایانه شخصی (9.99th در ماه) ؛ و نهایی (14.99 در هر ماه). در اینجا یک گرافیک عملی خلاصه آنچه در دسترس است:

در اوایل این ماه ، Game Pass اولین افزایش قیمت خود را از زمان راه اندازی اولیه شش سال پیش تجربه کرده است. پاس بازی Xbox با یک دلار افزایش یافت و از 9.99 یورو به 10.99 یورو در هر ماه رسید. نهایی با دو یورو افزایش یافته است تا به 14.99 ام در ماه برسد. پاس بازی PC در هر ماه 9.99 یورو باقی مانده است.

افزایش قیمت و اکنون این راه اندازی Core Game Pass پس از پذیرش رئیس Xbox ، Phil Spencer اتفاق می افتد که رشد گذر بازی کند می شود و پتانسیل ایجاد فروش فروش را دارد. گذر از بازی از زمان ایجاد آن به شدت مورد بررسی قرار گرفته است ، Xbox آن را به عنوان یک الگوی توزیع جدید و رئیس پلی استیشن ، جیم رایان ستایش می کند و گفت که ناشران آن را دوست ندارند. اکتیویژن Blizzard Activision ، بابی کوتیک ، هوادار نیست ، که اکنون وضعیت جالبی ایجاد می کند که مایکروسافت قصد دارد 69 میلیارد دلار از تولید کننده Call of Duty پس انداز کند.

Erwan Lafleuriel ویراستار است -در -CHIEF IGN FRANCE. برده بازی ویدیویی به مدت 40 سال ، او فقط به طور دقیق از آن فرار می کند تا شکست های خود را در توییتر گریه کند.

بازی های Xbox با طلا: 2 بازی نهایی نهایی ، پس از پایان آن

بازی های Xbox با طلا: 2 بازی نهایی نهایی ، بعد از C

در سری Xbox ، مشترکان Xbox Live Gold می توانند دو بازی رایگان را بازیابی کنند ، آخرین قبل از ناپدید شدن اشتراک و جایگزینی آن توسط Xbox Game Pass Core.

خلاصه

هرچه رسانه مورد علاقه شما باشد ، لزوماً این فرصت را دارید که از بازی های رایگان لذت ببرید. هر هفته ، Epic Games Store انتخاب خوبی از عناوین را به بازیکنان رایانه می دهد تا بدون صرف کوچکترین پنی ، بازیابی شوند. از طرف خود ، مشترکین PS Plus می توانند هر ماه بازی را به صورت رایگان به کتابخانه خود اضافه کنند. Xbox نباید از آن خارج شود زیرا صاحبان سری Xbox و Xbox One نیز مرتباً خراب می شوند. علاوه بر روزهای بازی رایگان Xbox هر آخر هفته ، راه دیگری برای دریافت عناوین به صورت رایگان در کنسول های مایکروسافت وجود دارد.

دو بازی رایگان در سری Xbox

در Xbox ، Xbox Live Gold Service ، که به شما امکان می دهد از چند نفره آنلاین لذت ببرید ، به لطف پیشنهاد “بازی با طلا” ، هر ماه دو بازی رایگان را به شما می دهد. از 1ᵉʳ تا 31 آگوست ، مشترکان سرویس و Xbox Game Pass Ultimate ، که به طور خودکار شامل دسترسی به طلا است ، قادر به بازیابی رایگان خواهد بود آتش آبی وت رانش اینرسی. اولین نامگذاری شده یک پلت فرم سه بعدی است که باعث افتخار مکان به اکتشاف و عمل می شود. این ماجراجویی در پادشاهی Penumbra اتفاق می افتد ، که متأسفانه به تاریکی فرو رفت.

رانش اینرسی, او یک بازی مسابقه است ” کدام یک شما را به یک Uchonia با الهام از دهه 90 ، چه آینده نگر و چه یکپارچهسازی با سیستمعامل سوق می دهد “صفحه بازی را در فروشگاه مایکروسافت نشان می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، رانش مکانیک اصلی عنوان است که توسط سطح 91 سرگرمی ایجاد شده است. لغزش ها با یک انتقال با دو اهرم سرعت که توسط دو جوی استیک کنترلر مجهز شده است انجام می شود. بنابراین در اینجا یک دسته خوب برای صاحبان سری Xbox One و Xbox وجود دارد ، که همچنین یک نقطه عطف مهم را نشان می دهد.

موفق باشید ، Xbox Live Gold

آتش آبی وت رانش اینرسی بنابراین این افتخار را داشته باشید که دو بازی رایگان در تاریخ ارائه شده به مشترکین طلای Xbox Live Gold باشید. در واقع ، سرویس تاریخی از 1 سپتامبر ناپدید می شود تا ، چند روز بعد ، به یک فرمول کاملاً جدید: Xbox Game Pass Core. این اشتراک جدید با قیمت 6.99 یورو در هر ماه ، از 14 سپتامبر به شما اجازه می دهد تا از چند نفره آنلاین و همچنین کاتالوگ بیش از 25 بازی فرقه ، مانند مجموعه پلی استیشن متوفی در PS5 ، در ماه مه ناپدید شود.

به یاد بیاورید که فرمول بی سابقه ارائه شده توسط مایکروسافت بحث برانگیز است زیرا شامل دسترسی به آنلاین است ، که این مورد در کنسول Pass Game Xbox نیست ، اما گرانتر است (10.99 یورو در ماه). به هر حال ، پایان یک دوره است و ماه اوت آخرین فرصت بازیکنان برای لذت بردن از پیشنهاد “بازی با طلا” خواهد بود. مطمئن باشید ، اگر اشتراک در Xbox Game Pass Ultimate یا Future Xbox Game Pass Core دارید ، می توانید به لطف طلا ، از بازی های به دست آمده لذت ببرید.