مایکروسافت به اشتراک گذاری پاس بازی Xbox با دوستان و خانواده خود پایان می دهد – Numerama ، Xbox Game Pass Friend & Family وارد می شود ، چقدر هزینه این اشتراک سودمند است?

Xbox Game Pass دوستان و خانواده وارد می شوند ، چقدر این اشتراک سود سودمند است

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

مایکروسافت به اشتراک گذاری پاس بازی Xbox با دوستان و خانواده پایان می دهد

بازی Xbox از سامسونگ // منبع تلویزیون: مایکروسافت عبور می کند

برنامه Xbox Game Pass Amis & Famille ، در آزمایش در چند کشور از تابستان 2022 ، به پایان می رسد. مایکروسافت ممکن است بعداً برگردد ، اما به نظر می رسد هدف فعلی بازی را با 14.99 یورو در هر ماه به فروش می رساند.

در اوت 2022 ، ورود یک فرمول دوستان و خانواده Xbox Pass Game Pass به ویژه توسط بازیکنان مورد استقبال خوبی قرار گرفت. اگر هنوز در فرانسه در دسترس نبود ، این پیشنهاد در نهایت باید به مشترکین اجازه دهد کمی بیشتر بپردازد تا بتواند حساب خود را با 4 نفر به اشتراک بگذارد. بازیکنان Xbox از نظر مالی پیروز شدند ، مایکروسافت تعداد کاربران خود را افزایش داد و افرادی را که احتمالاً در غیر این صورت پرداخت نمی کردند ، لمس کرد. یک معامله برنده برنده.

در وب سایت خود ، مایکروسافت پایان برنامه دوستان و خانواده را در 15 اوت اعلام کرد ، بدون اینکه هرگز آن را در فرانسه راه اندازی کند. در یک بیانیه مطبوعاتی که به The Verge ارسال شده است ، برند آن را مشخص می کند “برنامه دوستان و خانواده در تاریخ 15 اوت در کلیه کشورهای شرکت کننده (ایرلند ، کلمبیا ، نیوزیلند ، سوئد ، اسرائیل ، شیلی ، مجارستان و آفریقای جنوبی به پایان می رسد). ما دیگر ثبت نام های جدید را نمی پذیریم و افزودن اعضای جدید در برنامه های موجود دیگر پس از 17 ژوئیه پذیرفته نمی شود. »»

پشیمانی ابدی

چند روز قبل ، مایکروسافت از افزایش قیمت در اشتراک بازی خود خبر داده بود. فرمول اصلی از 9.99 یورو به 10.99 یورو در هر ماه افزایش یافته است ، در حالی که گزینه نهایی اکنون به جای 12.99 یورو 14.99 یورو هزینه دارد. این خبر بد با ترک برنامه دوستان و خانواده در ارتباط است ، مایه تاسف آور است ، زیرا می توانستیم امیدوار باشیم که راه اندازی فرمول برای 5 نفر بهتر پرداخت های خود را گسترش دهد. به نظر می رسد مایکروسافت مدلی را ترویج می کند که در آن همه 10.99 یا 14.99 یورو پرداخت می کنند ، که برای او مفیدتر خواهد بود.

Xbox Game Pass Pass Friends & Family on Run // منبع: توییتر alumia_italia

مانند Netflix ، که با پایان دادن به اشتراک حساب ، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است ، به نظر نمی رسد که مایکروسافت دیگر فکر کند که اشتراک حساب قابل استفاده است.

از آنجا که امید پشتیبانی می کند ، ما هنوز هم می توانیم امیدوار باشیم که پایان این برنامه “پیش نمایش” با راه اندازی یک برنامه جهانی خانواده به زودی دنبال می شود ، اما این فرضیه بعید به نظر می رسد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

Xbox Game Pass دوستان و خانواده وارد می شوند ، چقدر این اشتراک سود سودمند است ?

مایکروسافت پس از راه اندازی آن در ایرلند و کلمبیا ، شروع به استقرار دوستان و خانواده Xbox Pass در شش کشور جدید می کند. این فرمول ، که به شما امکان می دهد اشتراک خود را با چهار بازیکن دیگر به اشتراک بگذارید ، بنابراین باید به زودی به فرانسه برسید.

Xbox Game Pass

در سپتامبر 2022 ، مایکروسافت فرمول دوستان و خانواده را برای پاس بازی Xbox خود راه اندازی کرد. این پیشنهاد به شما امکان می دهد تا اضافه کنید تا پنج مورد از سرویس بازی های ویدیویی با هزینه کمتری استفاده کنید. اول ، فقط ایرلند و کلمبیا این امتیاز را داشتند که از آن استفاده کنند. اکنون ، مایکروسافت این بسته سودمند را در شش کشور دیگر یعنی شیلی ، مجارستان ، اسرائیل ، نیوزیلند ، آفریقای جنوبی و سوئد ارائه می دهد.

با تشکر از این پیشنهاد ، پنج عضو می توانند از مزایای بازی پاس نهایی و کاتالوگ تجدید شده آن در هر ماه بهره مند شوند. همه دسترسی شخصی خود به بازی ها دارند و همه می توانند آن را همزمان بازی کنند. فقط می توان اشتراک را با افرادی که در همان کشور زندگی می کنند به اشتراک بگذارید.

دوستان و خانواده Xbox Game Pass باید 21.99 یورو در ماه در فرانسه هزینه کنند

اما در مورد قیمت ها چیست ? وقتی بیرون آمد ، Xbox Game Pass دوستان و خانواده 21.99 یورو در هر ماه در ایرلند هزینه دارد. همان قیمت در بازارهای تازه واجد شرایط اروپا. به عنوان یادآوری ، اشتراک در Xbox Game Pass Ultimate 12.99 یورو در هر ماه هزینه دارد. پرداخت 21.99 یورو برای فرمول خانواده در حال حاضر کمی مقرون به صرفه تر از پرداخت دو حساب به طور جداگانه است. و فاکتور فقط با یکپارچه سازی بازیکنان جدید در حلقه کاهش می یابد.

ما می توانیم تخمین بزنیم که قیمت اعمال شده در فرانسه کم و بیش یکسان خواهد بود. با این حال ، هنوز هم دیده می شود که فرمول در مناطق ما پشت سر می گذارد. وقتی او به تازگی در کشورهای جدید اروپایی آزاد شده است ، ورود وی به فرانسه دیگر نباید طولانی باشد.

توجه داشته باشید که مایکروسافت ماهانه پول را فقط از دارنده حساب اصلی می گیرد. اگر بخواهد هزینه ها را به اشتراک بگذارد ، بنابراین باید با انتقال به عنوان مثال توسط یک برنامه شخص ثالث مانند لیدیا ، با اقوام خود ترتیب دهد.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.