Xbox Series S در مقابل. One X: قدرتمندترین چیست?, Xbox One X SSD: دسته کوچک موسیقی جاز برنده که هنوز با سری Xbox S | Xbox One – Xboxygen

Xbox One X SSD: دسته کوچک موسیقی جاز برنده که هنوز با سری Xbox Sries رقابت می کند

مسابقه دشوار است ، اما چندین امتیاز از تجزیه و تحلیل ریخته گری دیجیتال پدیدار می شود. اولین مورد این است که Xbox One X در سال 2022 هنگامی که با SSD خارجی همراه است ، یک کنسول کاملاً رقابتی باقی می ماند: به لطف گرافیک دقیق آن ، به بازیکن این امکان را می دهد تا Xbox One Xbox Games (یا حتی سری Xbox را از طریق Xbox Cloud راه اندازی کند. بازی) در یک نسخه بدون گرافیک سازش. بازی هایی مانند Red Dead Redemption 2 یا Cyberpunk 2077 بسیار خوب عمل می کنند. از طرف دیگر ، و علی رغم یک برگه فنی چشمگیر ، هارد داخلی اصلی و عدم وجود آخرین تجهیزات نسل در نهایت مانع از ایجاد ویژگی های جدید می شود.

Xbox Series S در مقابل. One X: قدرتمندترین چیست ?

سری Xbox S که اکنون به طور گسترده ای در دسترس است ، بسیاری از شما شروع به سؤال کرده اید که آیا تغییر از Xbox One X ارزش آن را داشته است؟. پاسخ به طور بالقوه پیچیده است ، اما به طور کلی ، سری Xbox تجربه “نسل بعدی” بهتری نسبت به Xbox One X به شما ارائه می دهد ، به ویژه با زمانی که از زمان انتشار نسل جدید گذشته است.

Xbox Series S یک جایگزین مقرون به صرفه برای قدرتمندترین سری Xbox Series X است ، و بسیاری از آنها تعجب می کنند که آیا این کنسول بسیار کوچک واقعاً قدرتمندتر از Xbox One X 2017 است. پاسخ ، با این حال ، یک “بله” بزرگ نیست. با این حال ، به طور کلی ، سری Xbox تجربه بهتری را ارائه می دهد ، به سادگی در وضوح 4K. سرعت SSD به تنهایی تجربه بسیار دلپذیر با سری Xbox S را نسبت به Xbox One X فراهم می کند ، و CPU بسیار قدرتمندتر اجازه می دهد تا در اکثر بازی ها قاب های بالاتر. Xbox One X اما قدرت گرافیکی ناخالص تری را ارائه می دهد. اما کمتر و کمتر بازی برای Xbox One X بهینه شده اند ، توسعه دهندگان بیشتر و بیشتر روی نسل جدید تمرکز می کنند.

در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

Xbox Series S در مقابل. یک x :: شخصیتاشمیهRistic و اندازه

دسته بندی سری Xbox S Xbox One X
پردازنده CPU Zen 2 Custom 8x Cores @ 3.6 گیگاهرتز cpu jaguar custom 8x cores @ 2.3 گیگاهرتز
تراشه گرافیکی GPU rDNA 2 سفارشی 4 tflops ، 20 cus @ 1.565 گیگاهرتز gpu polaris custom 6 tflops ، 40 cus @ 1،172 گیگاهرتز
خاطره 10 گیگابایت GDDR6 12 گیگابایت GDDR5
حافظه داخلی SSD NVME 512 GB سفارشی HDD 1 به
انباره انباره 1 به کارت پسوند کارت (به همان سرعت ذخیره داخلی) سازگار با راه حل های ذخیره سازی USB HDD/SSD
دیسک نوری هیچکدام ، فقط دیجیتال 4K Blu-ray
هدف عملکرد 1440p @ 60 i/s ، حداکثر 120 i/s
قیمت 299 یورو فقط استفاده می شود ، می تواند 350 یورو و بیشتر هزینه کند
رنگ سفید سیاه
تاریخ انتشار 10 نوامبر 2020 7 نوامبر 2017

سری Xbox S

Xbox Series S 512GB

 • با نام تجاری جدید Xbox S Series S ، جمع و جور ترین Xbox از همه زمان ها ، 100 ٪ دیجیتال ، یک کنسول نسل بعدی با قیمت در دسترس را کشف کنید
 • 4K HDR – خود را در جهان های فوق العاده با وضوح داخلی 1080p HDR غوطه ور کنید. سازگار با فناوری 4K HDR با اتصال سری Xbox S خود
 • 120 فریم در ثانیه – سری Xbox S اجازه می دهد تا حداکثر 120 تصویر در هر ثانیه ارائه دهنده روان و پویاتر باشد (سازگار با Fortnite ، Call of Duty: Warzone ،…
 • دیسک SSD 512GB از دیسک 512 گیگابایتی SSD برای بارهای تقریباً فوری لذت ببرید
 • Raytracing – حتی غوطه وری بیشتر با Raytracing که به شما امکان می دهد چراغ ها و بازتاب های واقع بینانه را برای محیط های واقعی تر از زندگی در … نمایش دهید ..

Xbox One X Pack - Gears 5

 • کنسول Xbox One X 1to
 • کنترلر بی سیم Xbox One
 • دانلود کامل بازی Gears 5
 • بارگیری کامل Gears of War: Ultimate Edition and Gears of War 2 ، 3 و 4
 • 1 ماهه طلای زنده Xbox

Xbox Series S در مقابل. یک x :: قدرت گرافیکی و ذخیره سازی SSD

روی کاغذ ، ممکن است به نظر برسد که Xbox One X یک سیستم قدرتمندتر است ، با رم بیشتر و یک GPU قوی تر. Xbox One X هنگام بیرون آمدن به عنوان قدرتمندترین کنسول در جهان طراحی شده است (و قیمت گذاری شده است). اما این به شدت توسط CPU Jaguar خود ، که در معماری خود همان پردازنده (با وجود برخی پیشرفت ها) به عنوان اصلی Xbox یکی از سال 2013 است ، محدود بود.

Xbox One X با هدف ارائه بازی 4K با پیشرفت GPU. The Outer Worlds ، کمپین Gears 5 ، Wasteland 3 و بازی های مختلف دیگر با وضوح 4K در Xbox One X اجرا می شوند ،. 4K پیکسل های بیشتری را در سانتیمتر به شما ارائه می دهد ، که تصاویر دقیق تر و چشمگیر تری به شما می دهد. با این حال ، این به یک تلویزیون 4K گرانتر نیاز دارد. در حالی که Xbox One X اولین کنسولی بود که 4K را ارائه می داد ، بازی ها به 30 فریم بسیار کم در ثانیه محدود می شدند ، که به طور کلی با پردازنده کم Xbox One X محدودیت همراه است.

Xbox Series S و X ما در کنار آنها یک پردازنده بسیار قدرتمندتر و مدرن تر ، بر اساس یک معماری AMD بسیار جدیدتر. بازی هایی که به CPU برای عملکرد نیاز دارند ، مانند Destiny 2 ، چارچوب آنها را دو برابر می کند ، از 30 تا 60 I/s در سری Xbox S ، با وجود این واقعیت که این سیستم نسبت به یک X از روی کاغذ گرایش دارد و از یک X است. بنابراین سری Xbox S به گونه ای طراحی شده است که گزینه ای مقرون به صرفه برای یک بازار بازی خاص برای گیمرها باشد که لزوماً دارای تلویزیون 4K نیستند ، اما می خواهند یک فریمر بالا و سایر ویژگی های نسل بعدی داشته باشند. 60 I/s فریم اصلی سری Xbox S برای بازی هایی است که برای سیستم های نسل بعدی طراحی و بهینه شده است. اکثریت قریب به اتفاق بازی های Xbox One X و قدیمی تر به 30 I/S محدود می شوند ، که پس از استفاده به 60 I/S (یا حتی 120 I/S که قادر به سری Xbox Series X) است ، اثر تند و زننده ای به شما می دهد.

صحبت از این “سایر خصوصیات” ، اگرچه تعداد کمتری روی کاغذ وجود دارد ، اما معماری RDNA2 بازده بهتری را توسط Teraflops نسبت به معماری GCN کنسول های Xbox One ارائه می دهد. به عبارت ساده ، Teraflops واحد اندازه گیری کاملاً مبهم برای قدرت گرافیکی خام است ، اما برای یک دید مطمئن تر ، پارامترهای بیشتری می گیرد.

Xbox Series S در مقابل یک x

وقتی به GPU سری Xbox S ، همراه با CPU قدرتمندتر آن نگاه می کنید ، به جلوه های نسل بعدی مانند ردیابی پرتونگاری ، نورپردازی پویا و سایه ها دسترسی دارید. اکنون تأیید کرده ایم که حتی سری Xbox S می تواند بازتاب های ردیابی اشعه را در سطوح براق ایجاد کند ، که باعث می شود بازی ها بسیار پویا و همهجانبه تر شوند. معماری Xbox One X به سادگی بیشتر این نوآوری ها را مدیریت نمی کند. این واقعیت که RDNA2 با مزایای DirectX 12 Ultimate سازگار است ، و این کنسول دارای SSD است ، به این معنی است که سری Xbox باید به عنوان یک کنسول کارآمدتر و متعادل تر ظاهر شود ، هنگامی که توسعه دهندگان شروع به هدف قرار دادن آن به صورت طبیعی می کنند که چه چیزی را بپوشند بازی هایی که برای Xbox One طراحی شده اند. بازی های بیشتر و بیشتر برای مدیریت سری Xbox S به طور مستقیم ، از سال 2022 به روز می شوند و روند فقط افزایش می یابد. کمتر و کمتر بازی برای Xbox One X طراحی شده اند و دیگر حتی در فروش نیست.

عنصر دیگر این معما ذخیره سازی SSD NVME 512 GB است. این کنسول همراه با معماری سرعت Xbox و سرعت بسیار بالاتر از آن از HDD مکانیکی X ، و همچنین بلوک فشرده سازی پیشرفته آن ، بار را برای سایر مؤلفه های سیستم به طور چشمگیری کاهش می دهد تا کارایی مهمتری داشته باشد. SSD سری Xbox S تقریباً 40 برابر سریعتر از HDD Xbox One X است ، و API جدید به طور خاص برای استفاده کامل از ظرفیت های کمک برای محاسبه NVME به CPU و پردازنده گرافیکی طراحی شده است ، که این امر باعث کاهش می شود. بار کاری که مانع Xbox One X شد.

در حال حاضر ، تعداد کمی از بازی ها مستقیماً از معماری Xbox Velocity استفاده می کنند ، اما از آنجا که بسیاری از بازی ها هنوز برای کنسول های نسل قبلی طراحی شده اند ، جای تعجب ندارد. بنابراین در حال حاضر ، مزیت اصلی ذخیره سازی NVME از نظر سرعت بارگذاری است. بازی های بزرگ مانند Grand Theft Auto V و Pubg فقط چند دقیقه به لطف NVME بیش از یک دقیقه زمان بارگیری بیش از یک دقیقه را صرف می کنند. هنگامی که از زمان بارگذاری SSD با سری Xbox و S استفاده کردید ، بازگشت به دیسک مکانیکی مانند Xbox One بسیار دشوار است.

پیش نمایش تولید – محصول ارزیابی
Xbox Series S 512GB Xbox Series S 512GB بدون یادداشت به بررسی های آمازون مراجعه کنید
Xbox One X Pack - Gears 5 Xbox One X Pack – Gears 5 بدون یادداشت به بررسی های آمازون مراجعه کنید

Xbox Series S در مقابل. یک x :: حرفاشمیهقابلیت انطباقاشمیه

Xbox Series S در مقابل یک x

در طول ارائه سری Xbox S ، برخی از نظرات منفی این واقعیت را ذکر کردند که سری Xbox از بازی های Xbox One S Gen 8 به جای نسخه های زیباتر Xbox One X استفاده کرد. این به سادگی به این دلیل است که استفاده از معماری بهبود یافته سری X باکس نیاز به به روزرسانی و بهینه سازی بیشتر دارد. این سیستم برای 4K مانند Xbox One X طراحی نشده است ، که از نیروی بی رحمانه برای عبور بازی ها در 4K استفاده می کند.

Xbox Series S یک سیستم متعادل در سطح جهانی است.

Xbox Series S یک سیستم متعادل تر در سطح جهانی است ، که برای یک بخش خاص بازار طراحی شده است که لزوماً دارای تلویزیون 4K نیست یا از سیالیت به وضوح برخوردار است و نمی خواهد هزینه های بیشتری را برای داشتن آن خرج کند. در حالی که Xbox Series S هنگام انتشار ، طیف گسترده ای از بازی های بهبود یافته را ندارد ، بسیاری از جوانان دیده اند که فریم های آنها از آنجا که برای این کنسول از طریق تکه های پس از پرتاب افزایش یافته است. برنامه تقویت FPS مایکروسافت همچنین بازی های سازگار با سرعت با سرعت بالاتر را بهبود می بخشد.

بسیاری از عناوین محبوب مانند Fortnite ، Destiny 2 ، Call of Duty و سایر موارد ، حتی نسخه هایی را برای سری Xbox Sries بهبود یافته اند. سریال از فروش سال اول محدوده Xbox One فراتر می رود ، مردم خود را برای یک کنسول تنها با 300 یورو پاره می کنند.

Xbox Series S 512GB

 • با نام تجاری جدید Xbox S Series S ، جمع و جور ترین Xbox از همه زمان ها ، 100 ٪ دیجیتال ، یک کنسول نسل بعدی با قیمت در دسترس را کشف کنید
 • 4K HDR – خود را در جهان های فوق العاده با وضوح داخلی 1080p HDR غوطه ور کنید. سازگار با فناوری 4K HDR با اتصال سری Xbox S خود
 • 120 فریم در ثانیه – سری Xbox S اجازه می دهد تا حداکثر 120 تصویر در هر ثانیه ارائه دهنده روان و پویاتر باشد (سازگار با Fortnite ، Call of Duty: Warzone ،…
 • دیسک SSD 512GB از دیسک 512 گیگابایتی SSD برای بارهای تقریباً فوری لذت ببرید
 • Raytracing – حتی غوطه وری بیشتر با Raytracing که به شما امکان می دهد چراغ ها و بازتاب های واقع بینانه را برای محیط های واقعی تر از زندگی در … نمایش دهید ..

Xbox One X + SSD: دسته کوچک موسیقی جاز برنده که هنوز با سری Xbox Sries رقابت می کند

تکنسین های سایت ریخته گری دیجیتال به دلیل تجزیه و تحلیل شدید صنعت بازی های ویدیویی مشهور هستند ، تا جایی که به یک مرجع واقعی در این زمینه تبدیل شوند. یکی از آخرین فیلم ها با یک مقایسه جسورانه و حتی بحث برانگیز شروع می شود و یک سؤال ساده را پرسیده است: یک Xbox One X 2017 می تواند با یک سری Xbox S 2020 رقابت کند ? نتیجه گیری از تحلیل های آنها می تواند شما را شگفت زده کند.

Xbox One X حرف آخر خود را نگفته است !

به یاد داشته باشید ، در سال 2017 بود: مایکروسافت با ارائه قدرتمندترین کنسول بازار در سالن برای سالن ، دنیای خود را شگفت زده کرد. Xbox One X بازیکنان عملکردی بی نظیر و تعریف 4K بومی را در بیش از صد بازی بهینه ارائه داد. مهمتر از همه ، این یک نقطه عطف بازاریابی برای این برند بود که اکنون دو محدوده کنسول را ارائه می دهد: “S” برای دسترسی فوری و “X” برای عملکرد پیشرفته فناوری.

وقتی که سلسله رسمیت یافته و ویژگی های آنها باعث عمومی شدن شده است ، “S” از “S” از نقطه باز کردن مباحث و یک سؤال تابو شگفت زده شدند: Xbox One X از خواهر کوچک خود قدرتمندتر خواهد بود ? سایت ریخته گری دیجیتال دو دستگاه را برای یک رویارویی مقایسه کرد متقاطع مستقیم. برای دستیابی به نتایج زیر ، Xbox One X مجهز به T7 SSD خارجی از سامسونگ است. مقرون به صرفه ترین راه برای نزدیک شدن به عملکرد ارائه شده توسط سری Xbox S.

تجزیه و تحلیل ریخته گری دیجیتال بر سه نکته مقایسه اساسی اصرار دارد: عملکرد در بازی های اخیر (Halo Infinite ، Forza Horizon 5 ، Far Cry 6 و غیره.) ، بار بارگذاری و بازی های سازگار با یکدیگر.

بازی های اخیر

ما آن را در طول سری بزرگ Xbox S Series متوجه شدیم: عملکرد بصری کوچکترین کنسول های مایکروسافت به وضوح زیر آنچه Xbox One X می تواند ارائه دهد. برای این ، جای تعجب نیست زیرا این سریال قصد دارد بازی را در سال 1440 (احتمالاً در 4K قرار داده است) پخش کند ، در حالی که One X هدف از Native 2160P است. در واقع ، بسیاری از بازی ها در 1080p در سری S نمایش داده می شوند. مثال ما در Gears 5 نیز جالب توجه است و نتیجه گیری از ریخته گری دیجیتال به همان نتیجه می رسد: بله ، بازی های اخیر از نظر بصری بسیار زیباتر هستند ، اما از نظر فرکانس تصویر ماهی که در آن 60 فریم در ثانیه سریال ثابت است. در این نکته اول ، به دو کنسول به همان اندازه داده می شود و انتخاب به آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی دارد: عملکرد در سری S یا کیفیت در One X.

زمان بارگیری

با توجه به نکته دوم ، هیچ تطبیقی ​​وجود ندارد: پردازنده سری Xbox همراه با SSD داخلی اجازه می دهد تا زمان بارگذاری به وضوح در مقایسه با نسل قبلی کاهش یابد. با این حال ، اتصال Xbox One X با SSD خارجی اخیر اجراهای جالبی را ارائه می دهد که تقریباً 50 ٪ (یا بیشتر) زمان بارگذاری در معرض خطر را کاهش می دهد ، و این ترکیبی از آنچه سری Xbox Sries Sries را نزدیکتر می کند ، به ارمغان می آورد. مثال صعود بسیار صحبت می کند: از 128.9 ثانیه بارگیری در HDD داخلی One X ، این بار با SSD خارجی به 30.8 ثانیه می رود ! توجه داشته باشید که این سریال تقریباً مشابه 30.3 ثانیه نمایش داده می شود که می تواند ناشی از بهینه سازی ضعیف از طرف توسعه دهندگان در آخرین نسل باشد ، اما نتیجه هنوز چشمگیر است. سری Xbox S به وضوح در این نقطه دوم که زمان بارگیری است پیروز است. با این حال ، لازم به ذکر است که SSD خارجی در Xbox One X همچنین به برخی از بازی های Gourmet Textures ، مانند Cyberpunk 2077 ، اجازه می دهد تا عناصر دکوراسیون سریعتر ظاهر شوند.

بازی های با همبستگی

نتیجه گیری ما در طول سری Xbox S Series یکسان بود: بازی های سازگار با RetroCociated مانند PUBG در آخرین مورد مایکروسافت به طور قابل توجهی پایین تر است. این با این واقعیت توضیح داده شده است که از نظر فنی قادر به راه اندازی نسخه های بهینه شده در آن زمان برای Xbox One X نیست. بنابراین شما باید با بازی های Xbox One S از بازی های Xbox One یا Xbox 360 راضی باشید. بنابراین ، یک بازی به گونه ای که Final Fantasy XIII وضوح خود را با سه برابر کند ، از 576p به 1728p در Xbox One X می رود ، جایی که سری Xbox در 1152p بهبودی ارائه می دهد ، وضوح چند برابر با دو. در بازی های نسل های قدیمی ، بنابراین ، این امر در مورد سری S بسیار بیشتر قابل مشاهده است و نمایش نهایی بسیار واضح تر است. در مقابل ، سری Xbox S ، به لطف فناوری FPS Boost ، برخی از بازی ها را برای افزایش احساس پخش روان بیشتر می کنند. بنابراین بازی هایی مانند Prey یا Doom دو تجربه کاملاً متفاوت را ارائه می دهند ، از یک طرف گرافیک مفصلی یا افزایش سیالیت از طرف دیگر ارائه می دهند.

شمردن

مسابقه دشوار است ، اما چندین امتیاز از تجزیه و تحلیل ریخته گری دیجیتال پدیدار می شود. اولین مورد این است که Xbox One X در سال 2022 هنگامی که با SSD خارجی همراه است ، یک کنسول کاملاً رقابتی باقی می ماند: به لطف گرافیک دقیق آن ، به بازیکن این امکان را می دهد تا Xbox One Xbox Games (یا حتی سری Xbox را از طریق Xbox Cloud راه اندازی کند. بازی) در یک نسخه بدون گرافیک سازش. بازی هایی مانند Red Dead Redemption 2 یا Cyberpunk 2077 بسیار خوب عمل می کنند. از طرف دیگر ، و علی رغم یک برگه فنی چشمگیر ، هارد داخلی اصلی و عدم وجود آخرین تجهیزات نسل در نهایت مانع از ایجاد ویژگی های جدید می شود.

این جایی است که سری Xbox S: روی کاغذ کمتر قدرتمند است ، کوچکترین Xbox یک مخلوط فناوری مبتکرانه است که قادر به بهینه سازی بازی ها برای ایجاد روان تر آنها است. به روزرسانی های اخیر یا افزودن عملکرد FPS باعث سکته مغزی بزرگی از نسل های جوان تر می شود. با توجه به بازی های فعلی ، او چندین بار نشان داده است که می تواند میزان Xbox Series X را دنبال کند: تجربه شبیه ساز ماتریس Awakens یا Microsoft Flight با وجود برخی از امتیازات گرافیکی نفس گیر است.

اگر شما صاحب Xbox One X هستید و نمی خواهید در نسل فعلی سرمایه گذاری کنید ، بنابراین به نظر می رسد که در سال 2022 یک انتخاب جالب باقی مانده است ، به شرط آنکه SSD خارجی را به آن اضافه کنید. این دوتایی تجربه ای بسیار نزدیک به سری Xbox S ارائه می دهد و باعث می شود طول عمر این کنسول زیبا تا حدودی ، ملکه نسل قبلی ، طولانی شود. اما با چه هزینه ای ? برای استفاده از این اجراها در Xbox One X به لطف SSD Samsung T7 حداقل 90 یورو پرداخت می شود. توجه داشته باشید که رنگ خاکستری تیتانیوم ارزان ترین است.

 • SSD Samsung T7 500 GB تیتانیوم خاکستری: 90 یورو.
 • SSD Samsung T7 1 to Grey Titane: 129.99 یورو.
 • SSD Samsung T7 2 to Grey Titane: 249.10 یورو.

برعکس ، سری Xbox یک دروازه زیبا برای روند جدید بازی های ویدیویی با هزینه کمتری در مقایسه با خواهر خود ، Xbox Series X ارائه می دهد. سرانجام ، این همه زمان است: هنگامی که سیاست چند نسلی اجرا شده توسط مایکروسافت در دراز مدت وارد شد ، Xbox One X برای نسل فعلی قدمت خواهد داشت و این جایی است که سری Xbox به طور قطعی تصاحب خواهد شد. اما آیا او قادر خواهد بود تا در تمام نسل ها کادو را حفظ کند ? این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که Xbox One X و Xbox Series بسته به آنچه ما از آن استفاده می کنیم ، گزینه های بسیار مناسبی باقی می مانند: کیفیت گرافیکی یا سیالیت. و اگر می خواهید هر دو را همزمان داشته باشید ? بدون شک به سمت Xbox Series X است که ما مجبور به چرخش هستیم.

logo_xboxygen

Xboxygen Xbox One X

Microsoft Xbox Series S در برابر Microsoft Xbox One X

Microsoft Xbox Series S ارزان ترین و کوچکترین کنسول های Gen Microsoft Next Gen است. با قیمت 299.99 یورو ، مجهز به همان مؤلفه های خواهر بزرگ خود ، سری X است ، به جز اینکه آنها کندتر توربین می شوند. بدون خوانندگان نوری ، آن را هدف قرار می دهد … | بیشتر بخوانید

Xbox One X مایکروسافت پرچمدار اکوسیستم بازی ویدیویی غول Redmond است. به گفته دومی ، این کنسول جدید برای بومی 4K آماده است یا در صورت عدم موفقیت ، قادر به تقویت گرافیک بازی های موجود یا آینده است. | بیشتر بخوانید

خصوصیات فنی
فرکانس پردازنده (در گیگاهرتز)
تعداد پردازنده ها
نوع حافظه داخلی
حافظه داخلی قابل دسترسی
ظرفیت ذخیره سازی (در GO)
ذخیره سازی بازی روی کارت
ذخیره سازی بازی ها بر روی حافظه داخلی
به بهترین نرخ خریداری کنید

Microsoft Xbox Series S.

نسخه دیجیتال سونی پلی استیشن 5

سونی پلی استیشن 5

Microsoft Xbox Series X

سری Xbox X

Konami PC Engine Core Grafx Mini

آخرین اخبار

گلوکز iOS 17

iOS 17 به خوبی با برخی از وسایل پزشکی مخلوط نمی شود

Vision Pro بدون از دست دادن Airpods Pro

Airpods Pro 2 چیز دیگری دارد و این نیست که جعبه USB-C

پیوند عصبی ایمپلنت

میمون های مرده به دلیل ایمپلنت های عصبی: الون ماسک دروغ می گفت

آزار و اذیت تلفن های هوشمند

مصادره تلفن های هوشمند ، مجلل دیجیتال: اقدامات علیه حمله به سایبری در حال افزایش است