Xbox Series S یا Xbox Series X: کدام مدل را باید انتخاب کنید?, سری Xbox Series X و Xbox Series را با هم مقایسه کنید | کنسول ها | باکس

کنسول های Xbox را مقایسه کنید

Xbox Series S یک کنسول نسل بعدی در سطح ورودی است که برای یک رندر در 1440p تا 120 فریم در ثانیه طراحی شده است. این جمع و جور است ، بازیکن Blu-ray ندارد و با 299 یورو اعلام می شود.

Xbox Series S یا Xbox Series X: کدام مدل را باید انتخاب کنید ?

مایکروسافت در حال راه اندازی دو کنسول بازی جدید است: Xbox Series S و Xbox Series Xbox. آنها بسیار متفاوت هستند ، بنابراین باید مورد علاقه قرار گرفت ? در اینجا نکات ما برای انتخاب حق آورده شده است.

سونی و مایکروسافت دو استراتژی بسیار متفاوت برای نزدیک شدن به نسل جدید کنسول ها دارند. اگر سونی تصمیم به ارائه پلی استیشن 5 و نسخه دیجیتال بسیار نزدیک PlayStation 5 کرده است ، که از نظر ما ، بهترین مدل را به راحتی انتخاب می کند ، در مایکروسافت این مورد نیست.

در واقع شرکت ردموند دو مدل کنسول با خصوصیات بسیار متفاوت را انتخاب کرده است. اگر سری Xbox S و Xbox Series X DNA کنسول های نسل بعدی را داشته باشند ، دقیقاً به همان هدف پرداخته نمی شوند.

Microsoft Xbox Series S Fandroid 2020

Microsoft Xbox Series X - جمع آوری کمک های مالی

تفاوت بین دو مدل در یک نگاه

در اینجا با چند کلمه تفاوت های بزرگی بین این دو کنسول وجود دارد.

Xbox Series S یک کنسول نسل بعدی در سطح ورودی است که برای یک رندر در 1440p تا 120 فریم در ثانیه طراحی شده است. این جمع و جور است ، بازیکن Blu-ray ندارد و با 299 یورو اعلام می شود.

Xbox Series X کنسول ویترین فن آوری بعدی از مایکروسافت است که یک رندر 4K بومی را که حداکثر 120 فریم در ثانیه دارد اعلام می کند. این حجیم تر است ، یک بازیکن Blu-ray 4K دارد و با 499 یورو به بازار عرضه می شود.

دو طراحی کاملاً متفاوت

 • Xbox Series S بسیار جمع و جور تر و ساده تر از سری X است

مانند Xbox Series S بیشتر ویژگی های سری X را اصلاح می کند ، مایکروسافت می تواند طراحی کاملاً متفاوتی را ارائه دهد. و بله ، کنسول بازیکن Blu-ray ندارد و خنک است. بنابراین او از همان سیستم تهویه مانند سری X درخواست نمی کند.

طراحی مینیمالیستی سری Xbox S // منبع: مایکروسافت

طراحی مینیمالیستی سری Xbox S // منبع: مایکروسافت

طرف سری Xbox S // منبع: مایکروسافت

طرف سری Xbox S // منبع: مایکروسافت

این کنسول برای افقی // منبع: مایکروسافت طراحی شده است

این کنسول برای افقی // منبع: مایکروسافت طراحی شده است

تصور می شود به صورت افقی مورد استفاده قرار می گیرد ، سری Xbox S به ویژه با حداقل اندازه خود در یک اتاق نشیمن ادغام می شود: فقط 27.5 سانتی متر x 15.1 سانتی متر x 6.5 سانتی متر. این کوچکترین Xbox است که تاکنون طراحی شده است و آن را به جمع و جور ترین کنسول نسل بعدی در بازار تبدیل می کند.

Xbox Series X Closeup (2)

Xbox Series X Closeup (4)

Xbox Series X Closeup (3)

Xbox Series X برابر با پلی استیشن 5 است: یک کنسول بالا و حجیم. ابعاد 30 سانتی متر در 15 سانتی متر x 15 سانتی متر است. برای خنک کننده آن ، به گونه ای طراحی شده است که به صورت عمودی مورد استفاده قرار گیرد ، که ادغام در یک اتاق نشیمن را در مقایسه با خواهر کوچک خود دشوارتر می کند.

تفاوت قدرت بین یک سری S و یک سری X چیست ?

 • Xbox Series X بسیار قدرتمندتر است ، اما مایکروسافت قول می دهد که این سریال با کسری قدرت آن مجازات نشود

این دو مدل دارای یک برگه فنی بسیار متفاوت هستند ، اما از نظر معماری یک پایگاه مشترک است. در هر دو مورد ، ما می یابیم: یک پردازنده AMD ZEN 2 ، تراشه گرافیکی AMD RDNA 2 با آخرین فناوری ها (VRS ، ردیابی اشعه ، سایه بان مش و غیره) و SSD با معماری سرعت Xbox. این پایگاه مشترک است که Xbox S Series S را به یک کنسول نسل بعدی واقعی تبدیل می کند ، قادر به تبدیل همان بازی های PS5 (منحصراً سونی) یا Xbox Series Xbox است.

سری Xbox S سری Xbox X
پردازنده AMD ذن 2 ، 8 هسته در 3.4-3.6 گیگاهرتز AMD ذن 2 ، 8 هسته در 3.6-3.8 گیگاهرتز
GPU AMD rDNA 2 20 CU در 1.565 گیگاهرتز AMD rDNA 2 52 CU در 1825 گیگاهرتز
قدرت گرافیکی 4 tflops 12.15 tflops
رم 10 گیگابایت GDDR6 16 گیگابایت GDDR6
پهنای باند 8 گیگابایت در 224 گیگابایت در ثانیه
2 گیگابایت در 56 گیگابایت در ثانیه
10 گیگابایت در 560 گیگابایت در ثانیه
6 گیگابایت در 336 گیگابایت در ثانیه
ارائه هدف 1440p در 60 فریم در ثانیه (حداکثر 120 فریم در ثانیه) 4K 2160p در 60 فریم در ثانیه (حداکثر 120 فریم در ثانیه)
ذخیره سازی 512 GB NVME PCIE 4 1 برای رفتن nvme pcie 4
سرعت 2.4 گیگابایت در ثانیه فشرده شده
4.8 گیگابایت در ثانیه داده های فشرده شده
گرده هیچ Blu-ray 4K UHD
ابعاد 27.5 سانتی متر x 15.1 cm x 6.4 cm 30.1 x 15.1 x 15.1 سانتی متر

فراتر از این پایگاه مشترک ، ما می توانیم بر دو تفاوت عمده بین دو کنسول تمرکز کنیم. ابتدا برق تحویل داده شده ، با یک پردازنده گرافیکی که به 4 TFLOPS قدرت خام محدود می شود ، سه برابر کمتر از Xbox Series X است. به این امر کسری از رم با 10 گیگابایت GDDR6 در برابر 16 گیگابایت برای سری X اضافه شده است. این سازش ها در آنجا وجود دارد زیرا مایکروسافت قصد دارد بازی ها را با تعریف رندر پایین تر اجرا کند ، از 4K (3،840 x 2160p) برای سری X تا 1440p (2560 x 1440p) برای سری S استفاده می شود. این پیکسل بسیار کمتری برای نمایش است ، بنابراین در اصل نیاز به رم و قدرت خام کمتری دارد. این رندر در 1440p به لطف صفحه نمایش 4K نمایش داده می شود مجلل (بهبود مصنوعی تعریف) توسط کنسول اداره می شود.

در حال حاضر غیرممکن است که بدانیم تفاوت های بازی برای این دو کنسول به ویژه در سالهای آینده که بازی ها کاملاً برای کنسول های جدید توسعه یافته اند ، چه چیزی خواهد بود. اگر شما نوع تماشای آزمایشات هستید ریخته گری برای اینکه دریابید که چگونه بازی ها در هر دستگاه در پیکسل نزدیک اجرا می شوند ، مطمئناً به سمت Xbox Series X است که باید آن را بچرخانید. از طرف دیگر ، اگر شما در حال حاضر تفاوت بین Full HD و 4K را با چشم غیر مسلح ایجاد نکنید ، یا اگر روی صفحه نمایش Full HD بازی می کنید ، سریال S احتمالاً می تواند مناسب شما باشد. همچنین اگر در حال حاضر کنسول خود را در اواسط نسل تغییر دهید ، می تواند ایده خوبی باشد. از آنجا که بسیار محتمل است که سونی و مایکروسافت در چند سال کنسول های جدیدی را راه اندازی کنند که قدرتمندتر مانند PS4 Pro و Xbox One X در نسل قبلی خواهند بود. در این حالت ، سریال S در حالی که منتظر بازدید از 4K در چند سال است می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد.

سری Xbox واقعاً نسل بعدی بود ?

با چنین تفاوت قدرت ، تعجب می کند که آیا سری Xbox واقعاً یک کنسول نسل جدید است. برخی ممکن است به یاد داشته باشند که Xbox One یک قدرت خام یکسان 4 TFLOPS را ارائه می دهد. اول ، بهینه سازی معماری RDNA 2 باید باعث شود که کم و بیش اجراهای مشابه تراشه 6 TFLOPS را بر اساس AMD GCN از Xbox One x بدست آورید. سپس ، دومی با هدف ارائه یک رندر 4K بومی ، که در مورد سری S اینگونه نیست.

سری Xbox واقعاً یک کنسول نسل بعدی را در نظر گرفته است. این از تمام بازی هایی که برای سالهای آینده در کنسول های Xbox منتشر می شود ، بهره مند می شود. Xbox One X بخشی از نسل Xbox One است و به این ترتیب در ماه های آینده رها می شود ، پس از آخرین بازی های متقابل ژن. به این دلیل است که دارای یک تراشه SSD و یک تراشه گرافیکی RDNA 2 است که مایکروسافت می تواند ویژگی های اساسی را برای توسعه دهندگان بازی در این نسل جدید فراهم کند.

512 گیگابایت در مقابل 1 سل ذخیره سازی

 • Xbox Series X می تواند بازی های بیشتری را ذخیره کند

نکته مهم دیگر که تغییرات بین دو برگ فنی ذخیره سازی یکپارچه است. Xbox Series S فقط 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی در برابر 1 TB برای سری Xbox ارائه می دهد. روی کاغذ ، فضای ذخیره سازی بازی بسیار کمتری است. مایکروسافت قول می دهد که بازی های سری S قادر به اشغال 30 ٪ فضای کمتری خواهد بود ، به ویژه صرفه جویی در بافت های 4K.

باز هم ، قضاوت از قبل دشوار است. ما هنوز هم می توانیم به یاد داشته باشیم که سری Xbox S و سری Xbox حق SSD های خارجی 1 سل را دارند که توسط Seagate به بازار عرضه می شود تا حافظه داخلی را تسکین دهد. همچنین می توان بارگیری های بازی را در یک هارد خارجی ذخیره کرد (اما SSD برای راه اندازی آنها لازم است).

بازی ها و قیمت های بازی

 • بازی های فیزیکی جدید و اخیر ارزان تر هستند ، اما Pass Game Xbox یک استدلال وزن است

همانطور که در مقایسه ما بین PS5 و نسخه دیجیتال PS5 توضیح داده بودیم ، قیمت بازی ها بین نسخه رکورد آنها و نسخه ای که می توان در فروشگاه آنلاین گرفته شد بسیار متفاوت است. ما در مورد تفاوت 10 تا 15 یورو در بازی های اخیر و جدید بین خرید فروشگاه یا با فرمت دیجیتال صحبت می کنیم. در نهایت ، این استدلال بود که ما را به توصیه PS5 با Blu-ray Player سوق داد. علاوه بر این ، کنسول های بدون Disc Reader اجازه بازی یا فروش مجدد آنها را نمی دهند.

با این حال وضعیت Xbox کمی متفاوت است. ما در اینجا در حال فکر کردن در مورد گذرگاه Xbox Game هستیم که به ده یورو در ماه امکان دسترسی به کاتالوگ بیش از 100 بازی از جمله همه نسخه های جدید را می دهد ، اکنون 23 Microsoft Studios. بنابراین این یک پارامتر جدید است که باید در نظر بگیرید: اگر کاتالوگ پاس بازی یکسان باشد ، وضعیت بین دو مدل کنسول یکسان خواهد بود. تبلیغات منظم را برای بازی های قدیمی در فروشگاه Xbox اضافه کنید و انتخاب بسیار دشوارتری دریافت می کنید.

علاقه مندان به بازی که می خواهند از روز اول بیشترین مسافرت را داشته باشند احتمالاً با دیسک به مدل می روند. در همه موارد دیگر ، اصلاً مسخره نیست که تصور کنید از Xbox بدون پخش کننده دیسک کافی است.

اختلاف قیمت بزرگ

 • Xbox Series S بسیار ارزان تر از سری Xbox است

برجسته سری Xbox S بالاتر از همه قیمت تهاجمی آن 299.99 یورو است. برای خرید یک سری Xbox Series X قدرتمندتر ، اما دست و پا گیر تر ، 200 یورو بیشتر طول می کشد. چنین تفاوت قیمت از خرید ده ها بازی در نسخه فیزیکی در زندگی سری X می خواهد که استهلاک شود ، این چیزی نیست.

Xbox All Access باید در نظر گرفته شود

مایکروسافت روش جدیدی برای خرید کنسول Xbox با سرویس دسترسی Xbox All در فرانسه ارائه می دهد. این بیش از 24 ماه (با نرخ کمی منفی) با ادغام خرید کنسول و 24 ماه اشتراک در بازی Xbox Pass Ultimate نیست.

برای این اشتراک ، سری Xbox با 24.99 یورو در هر ماه عرضه می شود ، در حالی که سری Xbox X با ماهانه 32.99 یورو ارائه می شود. بنابراین تفاوت 8 یورو در هر ماه بین دو مدل کنسول وجود دارد ، که به نظر می رسد با خرید شمارش ، از اختلاف 200 یورو بی دردسر است.

نتیجه گیری: باور کنید یا به قول سری S

اگر ما به راحتی PS5 را به جای نسخه دیجیتال PlayStation 5 توصیه کرده بودیم ، انتخاب در کنار Xbox بسیار دشوارتر است. Xbox Series S واقعاً یک کنسول بسیار جالب روی کاغذ است. برای 300 یورو ، این یک کنسول نسل بعدی است که قول می دهد همه بازی ها را با رندر حداکثر 1440p و حداکثر 120 تصویر در ثانیه اجرا کند. کمبود پخش دیسک آن تا حدی توسط اشتراک Xbox Game Pass که بیشتر و جالب تر می شود ، تسخیر می شود. همچنین این مزیت را دارد که بسیار باهوش تر و جمع و جور از سری PS5 یا Xbox باشد. این یک کنسول “باریک” قبل از ساعت است.

در نهایت ، همه چیز با اطمینان که می توان به وعده های مایکروسافت در مورد توانایی کنسول در راحتی با بازی در بازی در 3 ، 4 ، 5 نگاه کرد ، 6 سال را ببینید. دانستن پیشاپیش دشوار است که آیا سازش های انتخاب شده توسط شرکت برای توسعه دهندگان بسیار دشوار خواهد بود.

اما به نظر می رسد این قول مهمتر از همه علاقه مندان به بازی های ویدیویی است. کسانی که برای انجام یک بازی در Full HD یا در 1440p دو چیز کاملاً متفاوت خواهند بود. برای این مخاطب ، مایکروسافت سریال X را توصیه می کند و ما وسوسه می شویم که دنبال کنیم (اگر در کنسول های Xbox متوقف شویم). برای سایرین ، سریال S به خوبی می تواند یک معامله بسیار خوب باشد که امکان دسترسی به نسل بعدی را با قیمت پایین و بهره مندی از کاتالوگ پاس بازی دارد. به نظر می رسد این سریال با اشتراک در ذهن طراحی شده است ، زیرا این یک کنسول عاری از پخش کننده دیسک معقول است.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

کنسول های Xbox را مقایسه کنید

کنسول Xbox Xbox Series

ویژگی های مشترک نسل جدید

Xbox Velocity Architecture سریع رزومه Directx Raytracing SHADOW متغیر بازی های صوتی تا 120 FPS تحویل هوشمند هزاران بازی موجود در چهار نسل کنسول سازگار با لوازم جانبی Xbox One با دسترسی به بازی Xbox Pass ** دسترسی به بیش از 100 بازی

ذخیره و امکان گسترش

Xbox Series X 1 TB Custom SSD Disk Irrum
Xbox Series S 512 GB یا 1 TB ذخیره سازی داخلی SSD شخصی

Xbox Series X و S کارت توسعه Seagate از 1 به برای Xbox Series X | S از طریق درگاه اختصاصی به پشت کنسول متصل می شود و تجربه دیسک SSD سفارشی کنسول را بازتولید می کند ، بنابراین در حالی که همان عملکرد را حفظ می کند ، فضای ذخیره سازی اضافی را ارائه می دهد. ** USB 3.1 برای هارد خارجی **

بسامد تصویر

Xbox Series X و S تا 120 فریم در ثانیه

پردازنده

Xbox Series X 12 Téraflops
قدرت
رفتار
Xbox Series S 4 Téraflops
قدرت
رفتار

وضوح بازی ها

Xbox Series X True 4K
Xbox Series S 1440 P

دیسک های نوری

سری Xbox X UHD 4K
پخش کننده بلو – ری
Xbox Series S شامل نمی شود

ویدئو

Xbox Series X تا 8K
فناوری HDR
Xbox Series S سازگار است 8K
فناوری HDR ***

Xbox Series X و S حالت فرکانس تازه سازی متغیر با تأخیر اتوماتیک Dolby Vision

سمعی

Xbox Series X و S DTS 5.1 دلهره دیجیتال 5.1 dolby truehd با جو ویندوز صوتی

درگاه ها و اتصالات

پورت های Xbox Series X و S 3 یو اس بی 3.1 GEN 1 خروجی HDMI 2.1 بي سيم 802.11ac با باند دوتایی شبکه محلی کابلی 1 گیگابایت در ثانیه

لوازم جانبی رادیویی

Xbox Series X و S Xbox Wireless Radio با باند دوتایی اختصاصی

بازی ها

Xbox Series X با دیسک های بازی فیزیکی و بازی های مواد مخدر سازگار است
سری Xbox از دیسک نشسته است

Xbox Series X و S Vistry Vistruciation Vistry Save and Save 4K در فرکانس از 60 فریم در ثانیه بازی های دیجیتالی و پشتیبان گیری در ابر ایمن هستند که بازی های مواد مخدر با شما سفر می کنند و بازی های جدید مواد مخدر را از قبل نصب می کنند. به محض اینکه با گذر از Xbox Game Pass ، دسترسی فوری به کتابخانه ای با بیش از 100 بازی ، حالت چند نفره آنلاین ، بازی EA و دسترسی به بازی ها از روز اول بازی کنید ، بازی کنید **

سرگرمی

Xbox Series X و S دسترسی به صدها برنامه و خدمات. فیلم های 4K Ultra HD 4K را در برنامه های مورد علاقه خود مانند Netflix ، Amazon Video ، Disney+ و موارد دیگر تماشا کنید

قد و وزن

15.1 سانتی متر x 15.1 سانتی متر
x 30.1 سانتی متر 4.45 کیلوگرم
6.5 سانتی متر x 15.1 سانتی متر
x 27.5 سانتی متر 1.93 کیلوگرم

فهمیدن

کنسول Xbox Xbox Series
کنسول سری Xbox S Series
Xbox Xbox Series Xbox Wireless Controller
Xbox Series S Xbox Wireless Controller
Xbox Series X Ultra High High Cable HDMI
Xbox Series S HDMI کابل با سرعت بالا

کنسول Xbox Xbox Series

سری Xbox X

549.99 € تخمین قیمت فروش *

کنسول سیاه و کنترلر Xbox Series S و Xbox Series S 1 به

سری Xbox S

از 284.99 یورو قیمت فروش تخمین زده شده *

در قالب خرید خودمختار یا به عنوان بخشی از Xbox All Access ، با 24 پرداخت ماهانه و دو سال بازی Xbox Pass Ultimate موجود است. ^

* قیمت خرده فروشی ممکن است متفاوت باشد. ** فروش جداگانه *** اگر با کابل HDMI با سرعت بسیار بالا استفاده می شود ، به طور جداگانه فروخته می شود

Xbox Series X vs Xbox Series S:
تطبیقی

سلیم K

مایکروسافت تأیید کرده است که دو کنسول برای ورود نسل جدید راه اندازی می شود: Xbox Series X و Xbox Series SRIES. اما چه چیزی برای شما بهترین است و تفاوت های آنها چیست ?

قالب

گابریت ایکس

همانطور که تصور می کنید ، سری Xbox S بسیار دقیق تر از سری X بود. طول ، برای بزرگ 27.5 سانتی متر در برابر 30.1 اندازه گیری می کند. برای عرض ، 15 سانتی متر برای سری S و یک میلی متر کوچک بیشتر برای X حساب کنید ، اما همانطور که در بالا گفته شد ، حاشیه است که حاشیه انجام شده است: 6.5 سانتی متر برای سری S و 15.1 برای سری X. ابعادی که کوچکترین سریال را در تاریخ مایکروسافت ایجاد می کند.

خواننده

بزرگترین تفاوت بین این دو کنسول در خواننده پخش می شود زیرا این سریال S یکی ندارد. بنابراین مایکروسافت کنسولی را ارائه می دهد که کاملاً در دیجیتال باشد و در آن شما قادر به اسلاید دیسک نخواهید بود. بر خلاف سری X که از طرف خود مجهز به یک پخش کننده Blu-ray 4K است.

نمایش

ایکس باکس

از نظر مشخصات خام ، Xbox Series X و Series S تا حدودی مشابه هستند ، اولین مورد هنوز هم قدرتمندتر است. این دو کنسول دارای پردازنده AMD Zen 2 تا 8 Heart هستند ، اما لازم به ذکر است که سری X در مقایسه با سری S ، که 3 ، 6 گیگاهرتز است ، فرکانس کمی سریعتر در 3.8 گیگاهرتز خواهد داشت. در اصل ، این بدان معنی است که پردازنده سری X می تواند داده های کمی بیشتر در ثانیه را مدیریت کند ، اما تفاوت آن چندان مهم نیست و احتمالاً توسط اکثر بازیکنان قابل توجه نخواهد بود.

سطح رم ، سریال S در GDDR6 در برابر 16 برای خواهر بزرگ خود دارد. ما با توجه به قدرت خام این دو دستگاه تفاوت یکسانی پیدا می کنیم. هر دو آنها یک پردازنده گرافیکی RDNA 2 می گیرند ، اما سری X در 12 teraflops اندازه گیری می شود در حالی که سری S در 4 متوقف می شود.

 • نسخه: سری X Series S
 • ابعاد 15.1 x 15.1 x 30.1 6.5 x 15.1 x 27.5
 • وزن 4.45 کیلوگرم 1.93 کیلوگرم
 • قدرت GPU 12.15 TFLOPS RDNA2 4 TFLOPS RDNA2
 • CPU 8 هسته AMD Zen 2 بسته به 3.8 گیگاهرتز (3.6 گیگاهرتز با فناوری SMT) 8 هسته AMD Zen 2 با سرعت 3.6 گیگاهرتز (3.4 گیگاهرتز با فناوری SMT)
 • GPU AMD RDNA2 با 52 cus @ 1.825GHz AMD RDNA2 با 20 cus @ 1.565 گیگاهرتز
 • RAM (RAM) 16 گیگابایت GDDR6 RAM 10GB GDDR6 RAM
 • BANDING 10GO @ 560 GB/S 6GO @ 336 GB/S 8GO @ 224 GB/S 2GO @ 56 GB/S
 • عملکرد هدف 4K 60fps بومی (حداکثر 8k و/یا 120 فریم در ثانیه) 1440p 60 فریم در ثانیه (حداکثر 120 فریم در ثانیه)
 • حافظه داخلی 1to pcie gen 4 nvme ssd 512go pcie gen 4 nvme ssd
 • سرعت انتقال SSD / HDD 2.4 گیگابایت در ثانیه بدون فشرده سازی 4.8 گیگابایت در ثانیه با فشرده سازی 2.4 گیگابایت در ثانیه بدون فشرده سازی 4.8 گیگابایت در ثانیه با فشرده سازی
 • سایه نرخ متغیر بله بله
 • کاهش زمان بار بله بله
 • raytracing بله بله

ذخیره سازی

این دو کنسول SSD در PCIE 4 دارند.0 که زمان بارگذاری بسیار کوتاه را تضمین می کند. از طرف دیگر ، صاحبان سری Xbox با ظرفیت 512 گیگابایت در برابر 1 سل از سری X راضی خواهند شد. همچنین می توان ظرفیت های ذخیره سازی دو کنسول را با استفاده از … کارتهای خاطرات گسترش داد ! مانند اوج ، و این Seagate ، شریک مایکروسافت بود ، که مسئولیت تولید دومی را بر عهده دارد. و اگر واقعاً نمی خواهید آن را نوستالژی بازی کنید ، بدانید که با استفاده از یک هارد دیسک خارجی USB 3 ، امکان ذخیره سازی نیز امکان پذیر است.1.

دقت تصویر

تفاوت دیگر در سطح تعریف ارائه شده توسط دو کنسول است. Xbox Series X 4K بومی را در 60 فریم در ثانیه (حداکثر 120 با وضوح پایین تر) به نمایش می گذارد ، در حالی که سری Xbox S نمایشگر به حداکثر 1440p (از 2K) ارائه می دهد. با توجه به تصاویر هر ثانیه ، که گیمرهای سخت گیر آنها به آن علاقه دارند ، این سریال نیز با وجود اختلافات خود قادر به افزایش 120 است.

محرک

ممکن است کسی تعجب کند که آیا سری Xbox چند ویژگی را نادیده نمی گیرد ، وقتی که کمی کارآمد باشد. خوب جواب نه. این دو کنسول به همان روش ارائه می شود ، به طور خاص: معماری Xbox Velocity ، تحویل هوشمند ، رزومه سریع ، سخت افزار Raytracing و متغیر سایه دار.

اعتبار: Xbox

اتصالات

اتصال نیز در این دو دستگاه مشابه خواهد بود. سریال S و X هر یک درگاه HDMI 2 می گیرند.1 ، سه درگاه USB از جمله یکی در جلو ، یک درگاه اترنت و سرانجام شکافی برای کارت حافظه همانطور که در بالا گفته شد.

سازگاری مجدد

با توجه به سازگاری مجدد ، بار دیگر حسادت نمی کند. هر دو قادر به مدیریت همه بازی های Xbox One Generation (به استثنای بازی های Kinect) هستند بلکه کل فهرست Xbox 360 و Xbox Game Original. علاوه بر این ، از لوازم جانبی Xbox One خود خلاص نشوید. آنها نیز در دو کنسول سازگار خواهند بود. سرانجام ، باید بدانید که این سریال نسخه های بهبود یافته Xbox One X را از بازی های رتروژن سازگار نمی کند ، اما نسخه One S با “فیلتر بهتر بافت ، فریمر بالاتر و منسجم تر ، زمان بارگذاری سریعتر و HDR اتوماتیک”.

قیمت

ایکس باکس

مایکروسافت همچنین قیمت دو کنسول را اعلام کرده است. برای به دست آوردن دست خود در سری Xbox X ، 499.99 یورو طول خواهد کشید. برای خواهر کوچک خود ، سری Xbox S ، قیمت 299.99 یورو خواهد بود. اما این همه چیز نیست ، زیرا MicroMania پیشنهاد دسترسی Xbox All All را به شما ارائه می دهد ! مورد دوم به شما امکان می دهد یکی از دو کنسول را از 24.99 یورو در ماه ، با تعهد 24 ماهه خریداری کنید ، در حالی که ادغام Xbox Game Pass Ultimate و بازی EA در پیشنهاد. به محض انتشار این دو کنسول به یک کاتالوگ بازی عظیم چه دسترسی دارد.

Xbox All Access

پیشنهاد Xbox All Access به زودی توسط Micromania-Zing ارائه می شود.

تاریخ های خروج و پیش از آن

صحبت از خروج ، ما اکنون یک تاریخ داریم. این دو کنسول از 10 نوامبر در دسترس خواهد بود و شما می توانید از 22 سپتامبر در فروشگاه MicroMania انتخاب خود را از قبل تنظیم کنید.