Xev Yoyo (2022): این ماشین الکتریکی کوچک را می توان از 16 سالگی هدایت کرد ، در اینجا قیمت آن و استقلال آن ، Global Car 2022: Xev Yoyo یا Micro -City Electric چاپ شده به صورت دیجیتال 3D – دیجیتال

Mondial of Auto 2022: Xev Yoyo یا میکرو هدف برقی چاپ شده در 3D

Contents

بنابراین Xev Yoyo 100 ٪ الکتریکی است و با مصرف استاندارد اعلام شده در 7.4 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر اقتصادی به ویژه اقتصادی خواهد بود. چه چیزی به آن اجازه می دهد تا در رانندگی شهری تا 150 کیلومتر حرکت کند در حالی که می تواند به حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت برسد. در حال حاضر ، شارژ سریع وجود ندارد و برای شارژ کامل باتری 4 ساعت طول می کشد.

Xev Yoyo (2022): این ماشین برقی کوچک را می توان از 16 سالگی هدایت کرد ، در اینجا قیمت آن و استقلال آن است

Yoyo به لطف تولید کننده XEV می تواند دوباره مد شود. این شرکت ایتالیایی Yoyo ، یک اتومبیل 100 ٪ برقی را به بازار عرضه می کند که در فرانسه وارد دسته چهارگوشهای سنگین می شود. بنابراین Xev Yoyo می تواند از 16 سالگی رانده شود. استقلال ، قدرت ، تجهیزات ، قیمت ها … ما همه چیز را در مورد این Xev Yoyo به شما می گوییم ، موجود در Mondial de l’Uto 2022.

zapping autoesews green volkswagen شناسه.3 (2023): استراحت جمع و جور در فیلم

بازار اتومبیل های شهر کوچک به وضوح از نظر شکل بسیار خوبی نیست ، اما با این وجود برخی از تولید کنندگان هنوز مدل هایی از این نوع را راه اندازی می کنند. این مورد استارت آپ XEV ایتالیایی است ، که Xev Yoyo ، یک ماشین برقی را نشان می دهد ، که برخی از آنها به صورت سه بعدی چاپ شده اند تا هزینه ها و انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به تولید آن را کاهش دهند.

2.53 متر طول و 1.5 متر عرض و 1.56 متر ارتفاع ، Xev Yoyo می تواند در همه جا در شهر دزدکی کند. پایه چرخ آن در 1.68 متر تنظیم شده است و سطح زمین آن در 15 سانتی متر است. ماشین کوچک تورین یک وزن پر از وزن است و وزن آن بدون باتری در 450 کیلو ثابت است. این باتری بسیار کوچک است ، با ظرفیت 10.3 کیلووات ساعت.

بین 100 تا 150 کیلومتر استقلال

اسلایدها
Xev Yoyo (2022) | عکس های ماشین برقی در دسترس از 16 سال +9

Xev Yoyo (2022) اعتبار عکس – XEV

براساس داده های سازنده ، Xev Yoyo به لطف حالت اکو خود می تواند تا 150 کیلومتر در شهر سفر کند. در جاده ، استقلال بین 100 تا 120 کیلومتر است. ماشین شهر دارای موتور 15 کیلو وات یا حدود 20 اسب است. حداکثر سرعت آن در 90 کیلومتر در ساعت یا حتی 75 کیلومتر در ساعت تنظیم می شود پس از فعال شدن حالت ECO. انتقال فقط در چرخ های عقب انجام می شود.

از مبادله باتری های ارائه شده به جوانب

اسلایدها
Xev Yoyo (2022) | عکس های ماشین برقی در دسترس از 16 سال +9

Xev Yoyo (2022) اعتبار عکس – XEV

برای شارژ مجدد ، Xev Yoyo با یک کابل برای سوکت خانگی یا حتی با یک کابل نوع 2 اختیاری همراه است. زمان شارژ طی چهار ساعت تخمین زده می شود. نسخه ای که برای متخصصان در یک فناوری تبادل باتری قرار داده شده است. باتری خودرو در واقع به سه بلوک قابل جابجایی “ایمن” تقسیم می شود ، که به راحتی قابل استخراج است.

یک ماشین کوچک و مجهز به شهر

اسلایدها
Xev Yoyo (2022) | عکس های ماشین برقی در دسترس از 16 سال +9

Xev Yoyo (2022) اعتبار عکس – XEV

از طرف تجهیزات ، Xev Yoyo دارای چراغ های LED ، صفحه نمایش 7 اینچی با بلوتوث یکپارچه ، تهویه مطبوع ، سقف پانوراما ، صندلی های قابل تنظیم ، پنجره های برقی و فیدرها ، ترمزهای دیسک ، سوکت USB و حتی ABS است. یک نسخه برتر با صفحه لمسی 10 اینچی روی صفحه ، اما همچنین با رینگ های آلیاژ 15 اینچی وجود دارد.

با تشکر از پاداش ، هزینه آن کمتر از 15000 یورو است

اسلایدها
Xev Yoyo (2022) | عکس های ماشین برقی در دسترس از 16 سال +9

Xev Yoyo (2022) اعتبار عکس – XEV

به عنوان یک چهار چرخه سنگین به بازار عرضه می شود ، Xev Yoyo را می توان از 16 سالگی در فرانسه با مجوز B1 انجام داد. بنابراین می تواند کاملاً مناسب یک نوجوان باشد. قیمت این ماشین برقی 15،890 یورو تعیین شده است. می توان از این قیمت یک جایزه اکولوژیکی 900 یورو برای به دست آوردن Yoyo برای 14.990 € استنباط کرد. این ماشین کوچک از 17 تا 23 اکتبر 2022 در جام جهانی اتومبیل ، در پاریس به نمایش گذاشته شده است. توجه داشته باشید که پنجاه نسخه از Yoyo در نیس ، در خود -ساری ، از طریق شرکت Shaary مستقر شده است.

3 سوال در مورد Xev Yoyo

اسلایدها
Xev Yoyo (2022) | عکس های ماشین برقی در دسترس از 16 سال +9

Xev Yoyo (2022) اعتبار عکس – XEV

استقلال آن چیست ?

به گفته تولید کننده XEV ایتالیایی ، Yoyo کوچک می تواند با یک بار و یک باتری 10.3 کیلووات ساعت در یک بار و یک بار و با یک بار و با یک بار و با یک بار و یک حالت اکو حرکت کند. این استقلال برای گردش شهری داده می شود. در خارج از شهر ، لازم است که بین 100 تا 120 کیلومتر استقلال را حساب کنید. فاصله برای یک نوجوان که از Yoyo برای رفتن و بازگشت از مدرسه استفاده می کند ، بیش از حد کافی باقی مانده است. در هر صورت ، عبور از جاده در مسافت های طولانی با Yoyo دشوار است ، زیرا با 20 اسب خود ، محدود به 90 کیلومتر در ساعت است. هنگام فعال شدن حالت ECO ، 75 کیلومتر در ساعت را ببینید.

از چه سنی می توانیم کوادریکسیل الکتریکی را هدایت کنیم ?

شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید تا حق رانندگی Xev Yoyo را داشته باشید. این چهار چرخه سنگین – وزن آن 450 کیلو به استثنای باتری است – اما برای دارندگان مجوز B1 محفوظ است. به دست آوردن این مجوز نیاز به یک آموزش کوچک دارد.

قیمت آن در فرانسه چقدر است ?

قیمت اصلی Xev Yoyo 15،890 یورو تعیین شده است. به لطف حرکتی الکتریکی انتشار صفر خود ، ماشین کوچک شهر دارای یک جایزه اکولوژیکی ایالت است که مبلغ آن به 900 یورو می رسد. این به شما امکان می دهد قیمت Xev Yoyo را به 14،990 یورو کاهش دهید. توجه داشته باشید که یک نسخه برتر وجود دارد ، یک صفحه لمسی 10 اینچی را به تجهیزات اصلی و همچنین رینگ های آلیاژ 15 اینچی اضافه می کند.

Mondial of Auto 2022: Xev Yoyo یا میکرو هدف برقی چاپ شده در 3D

میکروفون برقی ، Xev Yoyo به لطف طراحی ، رنگ و دسترسی آن از 16 سالگی به خوبی برای تبدیل شدن به عزیز جدید شهرها باقی مانده است. اما دارایی اصلی سیستم باتری قابل جابجایی آن است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

به عنوان گلدان های پنیر و ماست توصیف شده ، ضد میکرو شهری ، چه برقی یا نه ، با یا بدون مجوز ، در جام جهانی 2022 خودرو وجود دارد. این بازگشت به لطف ، ما بیش از همه مدیون دوست سیتروئن ، شهر میکرو شهری شهری است که درس های موفقیت آمیز مدرسه-حتی این برند را با شورون مضاعف شگفت زده کرد.

نتیجه ، در کنار تولید کنندگان کلاسیک مانند رنو ، داسیا ، آلپین ، پژو ، اتومبیل های DS ، چند ده بازیگر مانند XEV ، میکرولینو ، Aixam ، بعدی وجود دارد.اشمیه.Go Mobile SE ، City Transform ، Weez ، Kilow ، Beanized یا Silence.

در میان این موجودی ، یک تولید کننده توجه ما را به خود جلب کرد ، این XEV است ، یک راه اندازی ایتالیایی که در سال 2018 تأسیس شده است ، در تورین ، ایتالیا در ایتالیا. این شرکت به سختی ایجاد شده است ، این شرکت یک کمپین سرمایه گذاری در زمینه تولید یک مینی اتومبیل برقی ، برخی از قسمت های یک چاپگر سه بعدی راه اندازی کرده است. این در رده L7E یویو و بوکس را تعمید می دهد. این مربوط به یک “استچهار وسیله نقلیه موتوری چهار چرخ که حداکثر قدرت خالص موتور کمتر یا مساوی 15 کیلووات است ، وزن خالی [اضافی] 400 کیلوگرم هنگام حمل و نقل مردم نیست“”. این نوع گروه به مجوز B یا B1 نیاز دارد (از 16 سالگی).

نسخه اول Yoyo در بهار 2018 ، قبل از ارائه رسمی در نمایشگاه تحرک IAA در مونیخ در سپتامبر 2021 ارائه شد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

به نظر می رسد مانند یک طراحی هوشمند اما با یک طراحی معاصر تر ، Yoyo (525 کیلوگرم از 75 کیلوگرم باتری) اندازه گیری های لیلیپوتیایی (2.53 متر طول ، 1.50 متر عرض و 1.56 متر ارتفاع) را نشان می دهد و به دو نفر و همچنین دو چمدان خوش آمدید در قفسه سینه 180 لیتری.

اگرچه به عنوان میکرو شهر واجد شرایط است ، اما Yoyo تجهیزات داخلی را نادیده نمی گیرد. بنابراین ، تهویه مطبوع/گرمایش ، ویندوزهای برقی ، کلمات کلیدی ، آینه های برقی ، ABS ، یک سقف پانوراما ضد UV ، صندلی های قابل تنظیم ، بلندگوهای بلوتوث ، صندلی های غیر تاکتیل از صفحه 7 اینچ یکپارچه شده اند. (مورب 17.78 سانتی متر) و سه سوکت USB. توجه داشته باشید که نسخه Premium یک صفحه لمسی متصل به 10 اینچ (قطر 25.4 سانتی متر) و رینگ های 15 اینچی ارائه می دهد.

استقلال 150 کیلومتر و بسته های قابل جابجایی

فقط در الکتریکی پیشنهاد شده است ، Yoyo توسط یک موتور الکتریکی (مگنت دائمی همزمان) که روی محور عقب قرار دارد هدایت می شود. این قدرت 7.5 کیلو وات (10 اسب بخار) با قدرت اوج 15 کیلو وات (20 اسب بخار) ایجاد می کند. ایتالیایی دو حالت رانندگی (Eco و Sport) دارد که به ترتیب اوج 75 یا 90 کیلومتر در ساعت را ارائه می دهد. او قادر به صعود از دامنه های 25 ٪ است.

موتور سعید از یک باتری-هوا با یک LifePo4 (لیتیوم تر-فسفات) با ظرفیت 10.4 کیلووات ساعت (86 ولت) خنک می شود. استقلال اعلام شده 150 کیلومتر است. Yoyo می تواند از طریق یک پریز خانگی یا با استفاده از یک سوکت نوع 2 (اختیاری) شارژ شود. 4 ساعت طول خواهد کشید از 30 تا 100 ٪.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

در نظر گرفته شده برای استفاده شهری ، برای XEV غیرقابل تصور بود ، به مدت 4 ساعت ، Yoyo. از این رو ایده یک باتری قابل تعویض قابل جابجایی (بنابراین -فناوری با کیفیت “مبادله” به انگلیسی). به طور واضح ، این مسئله است که هنگام تخلیه ، تعویض باتری (هر کدام 25 کیلوگرم) انجام شود. این سیستم تبادل باتری در حال حاضر در فرانسه با Zeway وجود دارد ، که طیف وسیعی از سه اسکوتر برقی ، از جمله سه چرخ قابل شارژ را در این اصل ارائه می دهد.

در ایتالیا ، XEV در توافق نامه مربوط به اجرای ایستگاه های خدمات یک سیستم قفسه ای که در آن بسته های باتری کامل قرار داده شده است ، توافق نامه ای با Pertician امضا کرده است. این فقط برای سازماندهی قرار ملاقات ها با تکنسین ها بر اساس موقعیت GPS وسیله نقلیه کافی خواهد بود. ایستگاه های خدمات ENI قبلاً در این معنا در پنج شهر بزرگ ایتالیایی مجهز شده اند. از آغاز سال 2022 ، نزدیک به 1500 Yoyo در ایتالیا فروخته شده است.

در فرانسه ، شرکت Carsing Shaary در حال حاضر حدود پنجاه یویو در شهر نیس ارائه می دهد. اما می توان یک وسیله نقلیه الکتریکی Yoyo را با قیمت 15،890 یورو بدست آورد ، به استثنای پاداش اکولوژیکی 900 یورو و به استثنای مشوق های محلی. XEV نشان می دهد که شبکه ای از 20 نمایندگی در فرانسه دارد که قادر به ارائه Yoyo است. توجه داشته باشید که یک نسخه ابزار (بار) نیز موجود است.

ما به زودی فرصتی خواهیم داشت تا این یووی دلسوز را آزمایش کنیم و چه کسی می داند ، یک دوئل را با دوتایی متحرک و دوست ترتیب دهیم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

مدل جدید / Xev Yoyo ، اتومبیل برقی با بادوام (+ قیمت بلژیک)

تولید کننده XEV ایتالیایی Yoyo را به بازار عرضه می کند ، یک شهر میکرو-شهر-شهری که به سمت یک تحرک شهری با دوام و دوام و مقرون به صرفه برای همه محور است. و او در نوامبر 2022 از 15 به بلژیک رسید.770 €.

2022 Xev Yoyo

بعد از دوست سیتروئن – و دوقلوی اوOpel Rocks-E – و میکرولینو, و در حالی که منتظر قریب الوقوع هستند بسیج دوتایی چه کسی جانشین رنو توئیزی خواهد شد ، در اینجا یک رقیب جدید در دسته برق میکرو هدفمند با Xev Yoyo وجود دارد. این خودروی کوچک دو نفره برقی ادعا می کند که با رویکرد بومادی محیط زیست ، فناوری پیشرفته و باتری های قابل تعویض ، تحرک شهری را متحول می کند. او در نوامبر 2022 با قیمتی که از 15 شروع می شود وارد بلژیک شد.770 €. برای طرف “مقرون به صرفه برای همه” ، ما می دانیم که یک سیتروئن امی برای یک هدف بسیار مشابه هزینه دارد.

ایتالیایی و هوشمند برقی

در نگاه اول ، نمی توان کمک کرد که این xev yoyo شباهت خاصی به هوشمند اصلی پیدا کند ، حتی اگر با ارائه درهای شفاف ، نشانگر را کمی بیشتر سوق دهد ، فقط به نصف “برش” دهید. توسط یک “تیغه” رنگارنگ (تیغه) که دسته درب را ادغام می کند و در چراغهای عقب سرریز می شود. طرح “ایتالیایی” خوب و ساده است. برای اهداف اقتصادی و سهولت ترمیم ، عناصر مختلف بدن به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی جایگزین شوند.

Xev Yoyo در 9 ترکیب رنگ اعم از Mochaccino تا نمونه اولیه خاکستری ارائه شده است ، همه با جزئیات چشمک زن “تازه لیمو” تقویت شده است. در نهایت ، به لطف چاپ سه بعدی ، Xev Yoyo شما را به حسادت ، به ویژه “تیغه” جانبی معروف ، از نظر رنگ ، بافت یا حتی شکل با اضافه کردن تسکین شخصی می کند. به طور خلاصه ، مفهوم هوشمند اصلی اما در حالت 2.0. در واقع ، چاپ سه بعدی امکان کاهش زمان و هزینه های توسعه را تقریباً 90 ٪ در عین حال به حداقل رساندن زباله در تولید و بنابراین تأثیر CO2 و آلاینده امکان پذیر می کند.

2022 Xev Yoyo

ماشین شهری متصل و خودمختار ?

طراحی شده برای تکامل در یک محیط شهری ، Xev Yoyo البته چابک است (بیش از 2.5 متر طول و شعاع چرخشی تنها 8 متر) ، ساکت و پویا اما سهم خود را از فناوری و اتصال به ارمغان می آورد. علاوه بر پشتیبانی تلفن هوشمند سنتی ، که در رقبای ذکر شده در مقدمه یافت می شود ، دارای صفحه نمایش دیجیتالی 7 اینچ ، 3 اتصالات USB ، ویندوز و آینه های برقی ، دقیقاً مانند افتتاح تنه ، با ظرفیت راحت 180 ل.

اما Xev Yoyo به زودی برنامه اختصاصی تلفن هوشمند خود را برای مدیریت توابع مختلف از جمله بار باتری ، تهویه مطبوع یا باز کردن/بسته شدن پنجره خواهد داشت. اتصال منطقی از طریق اتصال بلوتوث تلفن هوشمند عبور می کند.

اما برجسته نمایش مربوط به رانندگی خودمختار خواهد بود. XEV با شرکت Teoresigroup همکاری کرده است تا یک سیستم رانندگی خودمختار را ایجاد کند که بتواند طی چند سال Xev Yoyo را مجهز کند.

2022 Xev Yoyo

ماشین شهری هوشیار و ایمن

بنابراین Xev Yoyo 100 ٪ الکتریکی است و با مصرف استاندارد اعلام شده در 7.4 کیلووات ساعت در 100 کیلومتر اقتصادی به ویژه اقتصادی خواهد بود. چه چیزی به آن اجازه می دهد تا در رانندگی شهری تا 150 کیلومتر حرکت کند در حالی که می تواند به حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت برسد. در حال حاضر ، شارژ سریع وجود ندارد و برای شارژ کامل باتری 4 ساعت طول می کشد.

امنیت مورد غفلت واقع نشده است. Xev Yoyo مجهز به 4 ترمز دیسک با ABS است ، یک متحد از انتخاب در گردش شهری ، به ویژه در جاده های سنگفرش و مرطوب به عنوان مثال. راننده می تواند بین دو حالت رانندگی را انتخاب کند: رانندگی و ورزش.

2022 Xev Yoyo

باتری های قابل تعویض

اما راز Xev Yoyo ، در مقایسه با رقبای خود ، مربوط به احتمال تبادل باتری در یک ایستگاه مناسب است. به این ترتیب ، شما از “کار” 4 ساعت شارژ خودداری می کنید. XEV ارائه شده در آخرین موتور پاریس یک ایستگاه جدید را نشان می دهد که یک سیستم مدیریت باتری هوشمند را ادغام می کند که وضعیت باتری را در زمان واقعی نظارت و نمایش می دهد و یک سیستم مدیریت ساده و مدیریت بهینه سازی مصرف انرژی را فراهم می کند. همچنین ایمنی و راندمان انرژی مبدل باتری ، حتی در شرایط آب و هوایی شدید ، تا 45 درجه سانتیگراد را بهبود می بخشد.

قیمت و تحویل در بلژیک

Xev Yoyo از طریق V در بلژیک توزیع می شود.j.شرح. Motors NV ، در Hasselt. می توان آن را سفارش داد – در V.j.شرح. موتورها یا آنلاین – از نوامبر 2022. قیمت بین 15 متغیر است.770 یورو و 16.715 یورو و زمان تحویل در 2 تا 3 هفته اعلام می شود.