Xev Yoyo: باتری ، استقلال ، شارژ ، عملکرد ، Yoyo Xev Electric – Roxad Motors

اتومبیل برقی Yoyo Xev – مجوز استاندارد B

وسیله نقلیه Xev Yoyo خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

Xev Yoyo

Xev Yoyo

وسیله نقلیه Xev Yoyo خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

Yoyo ، ساخته شده توسط استارتاپ ایتالیایی XEV ، متعلق به گروه اروپایی L7E است ، که آن را به عنوان یک کوادیکتیک سنگین طبقه بندی می کند. برای رانندگی Yoyo ، شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید و به B1 اجازه دهید (و همچنین اجازه A و A1 را که قبل از 19 ژانویه 2013 بدست آمده است). در فرانسه ، سبد برق از 15890 یورو فروخته می شود.

تست Xev Yoyo ما

ما Maxime Fontanier ما قبلاً توانسته است چرخ های کوچک Xev Yoyo را انجام دهد و برداشت های خود را در فیلم ارائه می دهد. آنها را در زیر کشف کنید:

موتور و عملکرد Xev Yoyo

Xev Yoyo مجهز به یک موتور همزمان مگنت دائمی است که در قسمت عقب قرار دارد و آن را به یک وسیله نقلیه پیشران تبدیل می کند. این موتور دارای قدرت اسمی 7.5 کیلو وات (معادل 10 اسب بخار) است و می تواند به اوج قدرت 15 کیلو وات (20 اسب بخار) برسد. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که بروشور رسمی موجود در صفحه اختصاص داده شده به این مدل حداکثر ارقام توان را تا 11 کیلو وات (15 اسب بخار) محدود می کند.

حداکثر سرعت Xev Yoyo به 80 کیلومتر در ساعت محدود می شود

حداکثر سرعت Xev Yoyo به 80 کیلومتر در ساعت محدود می شود

باتری ، شارژ و استقلال

Yoyo توسط یک باتری LFP (لیتیوم آهن فسفات) با ظرفیت انرژی خام 10.3 کیلووات ساعت هوای خنک شده توسط هوا سوخت می شود. این باتری با کج کردن دریچه واقع در قسمت عقب به سه عنصر به راحتی قابل تعویض تقسیم می شود و از پلاک پشتیبانی می کند. این ویژگی می تواند برای خدمات خودآزمایی مانند پیشنهاد “لذت بردن” شرکت انرژی ایتالیایی ENI ، که قصد دارد از Yoyo استفاده کند ، جالب باشد. اگرچه هنوز ایستگاه های مبادله ای در فرانسه وجود ندارد ، این سهولت دسترسی به جایگزینی یک قسمت معیوب باتری را می توان یک اندازه گیری ایمنی استثنایی برای یک وسیله نقلیه الکتریکی چهار چرخ محسوب کرد.

خرد شدن یوویو حدود 4 ساعت طول می کشد

خرد شدن یوویو حدود 4 ساعت طول می کشد

از طرف شارژ ، Yoyo می تواند مستقیماً به یک پریز برق خانگی یا یک ترمینال عمومی از طریق سوکت نوع 2 وصل شود. هر حالت شارژ هر چه باشد ، قدرت شارژ پذیرفته شده یکسان است ، یا 2.3 کیلو وات. حدود 4 ساعت طول می کشد از 30 تا 100 ٪ انرژی در باتری

بازار یابی

قیمت Yoyo از 15،890 یورو شروع می شود ، که آن را در محدوده قیمت بیشتر از رنو Twizy قرار می دهد ، که از 11600 یورو برای نسخه 45 و از 12300 یورو برای نسخه سنگین 80 ارائه می شود. دوست Citroën ، که فقط به عنوان یک کوادریکسیکل L6E وجود دارد ، از 7،790 یورو ارائه می شود. تمام این وسایل نقلیه واجد شرایط دریافت 900 یورو هستند.

Xev Yoyo را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه Xev Yoyo خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

اتومبیل برقی Yoyo Xev – مجوز استاندارد B

Roxad Motors ، همیشه در جستجوی وسایل نقلیه مرسوم ، مد روز فردا ، شما را منحصراً Yoyo جدید از XEV ، ماشین مینی برقی با ظاهری مخرب به شما ارائه می دهد. قیمت: به استثنای پاداش زیست محیطی 900 یورو. با طیف وسیعی از 150 کیلومتر ، Yoyo به حداکثر سرعت بیش از 80 کیلومتر در ساعت می رسد. حداکثر شیب که می تواند قبر باشد 25 ٪ است ، در حالی که شعاع چرخش کمتر از 8 متر است

شرح

موتور

موتور موتور: 7.5 کیلو وات (اسمی) 15 کیلو وات (20 اسب بخار در کرست) نوع موتور: موتور همزمان با نوع آهنربای دائمی درایو موتور: پیشرانه خنک کننده باتری: توسط هوا

باتری

ظرفیت باتری: 10.3 کیلووات ساعت نوع باتری: باتری باتری باتری باتری گل LifePo4 LifePo4 LifePo4: 72 ولت (ولتاژ برقی) زمان بارگیری: 3.5 ساعت نوع شارژر: IEC 62196 2 برای خروجی داخلی 220 V یا جایگزینی ترمینال باتری: سرویس جایگزین باتری نوآورانه سیستم با 3 ماژول باتری قابل جابجایی گرمایش باتری: بخاری های برقی برقی.

ابعاد

طول: 2540 میلی متر عرض: 1500 میلی متر ارتفاع: 1575 میلی متر چرخ چرخ: 1685 میلی متر فاصله بین چرخ ها: پوشه 1320 میلی متر حداقل. : 150 میلی متر وزن بدون باتری: 450 کیلوگرم حداکثر وزن. مجاز: 850 کیلوگرم تایر اندازه: 155/65R14 اندازه اتاق: 14x5J 4×100 و 42

همه چیز گنجانده شده است

گرمایش و یخ زدایی محفظه چمدان USB صوتی جلو / عقب ترمز با ABS مجموعه ای از تنظیم تنظیم سقف کابل های شارژ گرمایش سرامیکی سریع تهویه کننده هوا شاخص های فرمان و LED با موقعیت دو پروژه هالوژن ، توقف توقف ، فرمان و سیستم نقض کامل LED با بلوتوث و 2 بلندگو 3 سوکت USB (تلفن های هوشمند) 180L ، دسترسی توسط رینگ های فولادی برقی با دیسک های شخصی (2 جلو و 2 دیسک های شخصی (2 جلو و 2) عقب) فرمان برقی فرمان ارگونومیک قابل تنظیم پانوراما قابل تنظیم با شیشه رنگی و فیلتر UV نوع 2 کابل بارگذاری و کابل بارگذاری خانه

محصولات مشابه

Moto Benelli – Imperial 400

موتور سیکلت کلاسیک برای ارواح رایگان ، موتور سیکلت بنلی امپریال 400 آیا تفسیر مجدد یک مدل تاریخی در محدوده است بنلی, تولید شده در دهه 50. آسان و بسیار مفید ، موتور سیکلت بنلی امپریال 400 یک موتور سیکلت معتبر ، ظریف و مدرن با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است. آنجا Moto Benelli Imperial Moto با استاندارد Euro5 مطابقت دارد.

امپریال بنلی 400

Moto Benelli – 502c

آنجا Moto Benelli 502c یک موتور سیکلت جسورانه و شجاع است ، با شخصیتی قوی ، برای کسانی که می خواهند هر روز خود را متمایز کنند ، طراحی شده است. 502C با طراحی معاصر و زیبا ، دستورات جلوی آن و زین راحت آن 750 میلی متر ، یک موتور سیکلت مناسب برای کشف شهر است ، اما همچنین سفری را که همیشه در آن آرزو کرده اید ، انجام می دهد. پرونده صندلی مسافر استاندارد است ، اما برای ظاهری قوی تر قابل جابجایی است. موتور سیکلت Benelli 502C با استاندارد یورو 5 مطابقت دارد.

  • ترویج !

Moto Benelli TRK 502 یورو 5

Moto Benelli Trk 502, بلیط شما برای آزادی است. چه در شهر و چه در سراسر کشور دویدید ، TRK همراه مسافرتی عالی است. به لطف ارگونومی راحت ، محافظت از باد و آب و هوای بد ، تعلیق آن و موتور دو سیلندر قدرتمند و انعطاف پذیر آن ، می توانید هر روز را به یک ماجراجویی تبدیل کنید ، دنیاهای جدید را کشف کنید ، همه بدون هیچ محدودیتی. TRK502 2021 با استاندارد یورو 5 مطابقت دارد.

به TRK 502 بروید و ماجراجویی خود را زندگی کنید.

قیمت تبلیغاتی به جای 6،599 یورو تا 31 اکتبر 2023 ؛ در محدوده در دسترس بودن سهام

6،299.00 یورو به جای 6،599.00 -300.00

  • ترویج !

Moto Benelli – Leoncino 500

طراحی کاملاً جدید با خطوط تیز و هماهنگ ، اشتیاق خالصی را نشان می دهد که نمایانگر بنلی است. لئونچینو جدید یک طراحی معتبر و خالص را منتقل می کند و سبک و دسترسی به اصل را به یک موتور سیکلت مدرن که یک تجربه رانندگی ورزشی و هیجان انگیز را ارائه می دهد ، ترکیب می کند.

شکی نیست: لئونسینو موتور سیکلت است که می خواهیم در آن دیده شود. سنت ، تاریخ ، نوآوری ، طراحی مدرن ، عملکرد, . او همه آنها را جمع کرد. ادای احترام به یک افسانه موتورسیکلت ایتالیایی. به عنوان یک موتور سیکلت زیبا و جمع و جور ، لئونسینو اکنون در حال از سرگیری جایگاه خود در تاریخ است. Leoncino 2021 با استاندارد یورو 5 مطابقت دارد.

زبر. پیچیده. نوین. هیچ چیز بیشتر.

این ماشین کوچک برقی ، رانندگی شما در شهر را متحول خواهد کرد !

گروه Cavallari از شما دعوت می کند تا منحصراً در Riviera فرانسه کشف کنید مدل جدید مدل Xev Yoyo,
آخرین سبد خرید 100 ٪ نسل.
برای رفع نیازهای شهری شما ایجاد شده است ، این اندازه بسیار کوچک به ویژه است برای شهر طراحی شده است.

اقتصادی در اراده:

هزینه KM بی نظیر و تعمیر و نگهداری ارزان تر

با توجه به رنگ ها از 15،000 یورو تا 16000 یورو در دسترس است

جمع آوری کلان شهر خوب 3000 € و حق بیمه ایالت 900 یورو

کوچک ، در شهر ایده آل است:

2.50 متر (طول) x 1.50m (عرض) x 1.56 متر (ارتفاع)

Yoyo توسط Xev ، Micro-City انقلابی

رایگان و بدون تعهد
جایزه زیست محیطی و اطلاعات جایزه
ما به شما گوش می دهیم !
فروشندگان شما Yoyo Côte d’Azur

یک ماشین کوچک و فوق العاده عملی برای پارک کردن

Yoyo جزو مدل های است مینی کوچکترین ساکنان شهر در حال حاضر پیشنهاد شده است.
ابعاد آن 2.50 متر (طول) x 1.50m (عرض) x 1.56 متر (ارتفاع) است.

Yoyo Xev هر دو است کمتری وت کمتر طولانی که بیشتر مدل های اتومبیل های شهری.

اندازه کوچک Yoyo اجازه می دهد سیالیت و از پارک کردن در فضاهای کاهش یافته.
با این حال راننده و مسافرانش در محفظه مسافر احساس ناراحتی نخواهند کرد ، که باقی مانده است جادار جادار.

الگوی میکرو ، اما جادار

علی رغم اندازه آن ، کارتون در میکرو یویو با وجود همه چیز طراحی شده است بسیار راحت, حتی برای افراد بزرگ.
بیایید و آن را در نمایندگی های Xev Côte d’Azur خود آزمایش کنید !

خوب فکر کرد ، او است دلپذیر و روشن, با تشکر از 2 سقف راننده پانوراما و سطوح شیشه ای و بزرگ.

یک موتور قدرتمند که به 90 کیلومتر در ساعت می رسد

شما کاملاً درماندگاری برای رانندگی در یک محیط شهری : موتور الکتریکی 100 ٪ Yoyo XEV به دست می آید حداکثر 90 کیلومتر در ساعت و قدرت 7.5 کیلو وات را مستقر می کند ، که می تواند تا 15 کیلو وات حرکت کند.
او بدون مشکل مقابله می کند دامنه 25 ٪, فعلی در Riviera فرانسوی ، به لطف وزن خود در 525 کیلوگرم.

حتی مصرف هوشیاری بیشتر

وارد شده ، این برچسب کوچک اتومبیل برقی Co Co² در 0g 2 حالت قدرت ::

  • در شهر ، نجات می یابد حالت M که از آن استفاده می کند نیم نیروی موتور
  • خارج از شهر یا در سرزمین دشوار ، از حالت ورزشی که حداکثر قدرت 20 کیلو وات را به دست می آورد و از آن بالا می رود دامنه مشکلی نیست

تا 150 کیلومتر استقلال

اتومبیل در شهر یوویو سیتی با یک بار واحد به 150 کیلومتر می رسد ، به طور متوسط ​​120 کیلومتر در استفاده عادی حساب می کند.

مدت زمان بارگذاری ، باتری های آن در 3 ساعت 80 ٪ شارژ کنید از یک پریز برق 220 ولت ساده.

2 حالت شارژ

شما قدردانی خواهید کرد که بتوانید آن را شارژ کنید تا از یک انتخاب کنید خروجی کلاسیک, یا با کابل نوع 2 (تهیه شده با وسیله نقلیه) در پایانه های عمومی (جزئیات بیشتر در راهنمای شارژ برقی ما).

البته ، شما سفرها بیش از حد اقتصادی می شوند !

باتری های قابل تعویض

Xev به یوویو خود فکر کرد از کوتاه بودن باتری خودداری کنید ::
با تعویض باتری XEV, شما هرگز صبر نخواهید کرد تا باتری بارگیری خود بتواند گردش کند !

با 3 باتری فروخته می شود قابل برداشتن و به راحتی در قسمت عقب وسیله نقلیه قابل دسترسی است ، باتری وارد شده به فرسودگی را با باتری که قبلاً بارگذاری کرده اید جایگزین می کنید.
ساده ، عملی و کارآمد !

کجا رانندگی کنیم ?

قدرت آن اجازه می دهد تا رول شود در جاده با حداکثر سرعت 90 کیلومتر در ساعت و آن است مجاز در بزرگراه.

این سبد الکتریکی 100 ٪ از طریق قابل دسترسی است 16 سال برای دارندگان مجوز B1.

تجهیزات شایسته یک بزرگ

XEV در راحتی تجهیزات شایسته یک بزرگ شرط بندی کرده است صندلی های بزرگ ارگونومیک, ویندوزهای برقی و آینه ها وت فرمان قدرت.
گرم کردن آسان با a گرمایش سرامیکی در انرژی انرژی که باتری های شما را خالی نمی کند ، همچنین دارای تهویه کننده هوا مستقل.
از طرف گیربکس ، شما انتخاب را بین جعبه اتوماتیک یا جعبه عادی.

کلید بدون کلید شروع می شود با دکمه شروع, کنترل از راه دور از طریق تلفن هوشمند قفل الکترونیکی فرمان ، درها ، تهویه مطبوع و پنجره ها اطلاعات توسط Bluetooth برای موسیقی به تلفن هوشمند خود متصل شده است. سیستم ناوبری و برنامه های کاربردی که از طریق صفحه نمایش 7 اینچی مدیریت می شوند. او همه چیز را دارد !