محافظت از صفحه XForce توسط Wefix ، تلفن هوشمند شما می گوید از شما متشکرم!, Xforce: صفحه نمایش فوق العاده مقاوم

Xforce: صفحه نمایش فوق العاده مقاوم خود را بسازید

جایی که رقابت از شیشه های معتدل برخوردار است ، Xforce با محافظت بر اساس آن نوآوری می کند پلیمر حافظه رسمی. این در اصل TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) است که مقاومت و خاصیت ارتجاعی را در آن ترکیب می کند. و مزایای آن تعداد زیادی است:

محافظت از صفحه XForce توسط Wefix ، تلفن هوشمند شما می گوید از شما متشکرم !

محافظت از صفحه XForce توسط Wefix ، تلفن هوشمند شما می گوید از شما متشکرم!

شما قبلاً Wefix را می شناسید ، شریک ما در تعمیر تلفن های هوشمند تخصص دارد. اما آیا Xforce را می شناسید ، بدون شک قوی ترین محافظت از صفحه نمایش در بازار ? با این راه حل ارائه شده توسط WEFIX ، تلفن هوشمند شما هرگز به این خوبی محافظت نمی شود.

xforce دقیقاً چیست ?

Xforce یک فناوری حفاظت از صفحه نمایش نوآورانه است که توسط Wefix ، یک متخصص عالی فرانسوی در دستگاه های تلفن همراه ارائه شده است. این برند امروز در سال 2012 با نام Allo Smartphone ایجاد شده و در سال 2012 WEFIX می شود ، این برند امروز خدمات خود را ارائه می دهد بیش از 100 فروشگاه نقطه ای در قلمرو فرانسه. برای پاسخگویی به نیازهای یک مشتری پیشرفت مداوم ، WEFIX دارای یک نیروی چشمگیر قابل توجه است بیش از 150 متخصص.

درباره WeFix بیشتر بدانید

Media-13340643-001

جایی که رقابت از شیشه های معتدل برخوردار است ، Xforce با محافظت بر اساس آن نوآوری می کند پلیمر حافظه رسمی. این در اصل TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) است که مقاومت و خاصیت ارتجاعی را در آن ترکیب می کند. و مزایای آن تعداد زیادی است:

– یک راه حل بسیار متنوع تر

اولین برجسته فناوری Xforce این است که این یک است سفارشی. این تلفن هوشمند شما اخیر یا قدیمی است ، چه با فرمت کوچک و چه در صفحه بزرگ ، و به خصوص صرف نظر از نام تجاری یا مدل آن (آیفون ، سامسونگ کهکشان ، Google Pixel و غیره.) ، می تواند از حفاظت XForce بهره مند شود.

بهتر ، حتی تلفن های هوشمند صفحه نمایش خمیده سازگار هستند. همچنین می توانید یک پد لمسی ، یک کنسول عشایری ، یک لپ تاپ ، یک ساعت متصل یا یک خواننده داشته باشید ، به طور خلاصه هر صفحه تا اندازه 13 اینچ.

وفیکس

-خودمراقبتی

بله ، شما آن را درست خوانده اید ، Xforce از او استفاده می کند فناوری حافظه برای کاهش تأثیر یک حرکت میکرو یا شوک. این اطمینان از یک محصول پایدار و راحتی صفحه نمایش پایدار است. لطفاً توجه داشته باشید ، WEFIX خسارت را تضمین نمی کند و استفاده همزمان از پوسته را توصیه می کند.

– افزایش مقاومت

از اینکه همه کاره تر باشد ، از Xforce محافظت نمی کند ، همچنین نسبت به محافظت از شیشه های معتدل بسیار مقاوم تر است. مزیت دیگر ارائه یک مقاومت 360 درجه به تلفن هوشمند خود ، نه تنها از قسمت جلو بلکه از عقب نیز محافظت می کنید.

– ظرافت ، بی نظیر

Xforce بسیار نازک تر از یک شیشه معتدل ، به شما امکان می دهد احساسات لمسی را دست نخورده نگه دارید. دیگر احساس از دست دادن حساسیت به دلیل محافظت ضعیف ، نیروی محافظت از صفحه XForce این است که در حالی که به ویژه مؤثر است ، به سرعت فراموش می شود. این محافظت همچنین در برابر اثر انگشت ، وسواس با صفحه های لمسی مقاومت می کند.

– یک نصب سریع و دقیق

نصب حفاظت XForce توسط تکنسین های تأیید شده تضمین شده است ، که می توانید هر دو در گوشه های WEFIX فروشگاه FNAC یا Darty مورد علاقه خود در آنتن های WEFIX موجود در بسیاری از شهرها پیدا کنید. شما ضمانت یک نصب حرفه ای و پایدار را دارید. یک سرمایه گذاری خوب برای یک تلفن هوشمند محافظت شده چاه ، که تمام ارزش آن را با توجه به فروش مجدد احتمالی حفظ می کند.

توصیه های ما را برای انتخاب محافظت از صفحه پیدا کنید

سوالات متداول:

از کجا می توانم محافظت XForce را نصب کنم ?

در تمام مغازه های Wefix یا در گوشه های Wefix فروشگاه های FNAC و Darty شما ، در کل بیش از 100 نقطه فروش

قیمت آن چند است ?

هزینه نصب محافظت XForce به اندازه صفحه بستگی دارد:

– 29.90 یورو برای صفحه نمایش S (=> 7.3 اینچ ، سابق: ساعتهای هوشمند و تلفن های هوشمند)

– 39.99 یورو برای صفحه نمایش M (=> 10.2 اینچ ، سابق: تبلت ها و تلفن های هوشمند recto verso به عنوان مثال)

– 49.99 یورو برای صفحه L SIZE (=> 13 اینچ ، سابق: فرمت بزرگ یا رایانه لوحی لپ تاپ)

زمان زیادی طول می کشد ?

تکنسین تأیید شده Wefix در چند دقیقه و این کار را انجام می دهد بدون قرار ملاقات.

Xforce: صفحه نمایش فوق العاده مقاوم خود را بسازید !

اشتراک گذاری

که هرگز تلفن هوشمند خود را به خیابان یا کاشی های آشپزخانه انداخته است ? با این حال ، راهی برای محافظت از آن وجود دارد. Xforce راه حلی برای ساخت غیر قابل تخریب دارد. در آخر ، خراش ها و صفحه های شکسته را فراموش کنید !

راه حل XForce برای گوشی های هوشمند بلکه برای قرص, خوانندگان الکترونیکی, ساعتهای متصل, کنسول بازی وت لپ تاپ.

Xforce: چگونه کار می کند ?

Xforce یک است سفارشی, در میان دیگران برای رایانه ها یا تلفن های هوشمند طراحی شده است ، که هم از صفحه نمایش و هم از قسمت عقب دستگاه با A محافظت می کند فیلم خودآگاه. برخلاف شیشه های معتدل ، Xforce شکسته نشوید و خرد نشوید. علاوه بر این ، آنها ارائه می دهند محافظت 360 درجه. آنها به سطوح خمیده می پیوندند (نظرات به صاحبان a موتورولا لبه 30 فوق العاده.

فیلم های Xforce بین 0.16 میلی متر و 0.18 میلی متر D اندازه گیری می کنند

فیلم های Xforce بین اندازه گیری 0.16 میلی متر وت ضخامت 0.18 میلی متر, تقریباً چه باید باشد نامرئی روی صفحه های خود. این فیلم های محافظ با استفاده از دستگاه برش برش سفارشی هستند. Xforce برش هایی را برای بیش از 600 دستگاه صفحه نمایش رفتن تا 13 اینچ.

مزایای Xforce در 9 ثانیه (فیلم)

از کجا می توانید از تلفن هوشمند خود محافظت کنید ?

جغرافیایی WEFIX

برای حفظ تلفن هوشمند یا شیء متصل به خراش ها و ویندوزهای شکسته ، بدانید که Xforce در آن قرار دارد 100 فروشگاه WEFIX. بنابراین به سرعت فیلم های محافظ خود را پیدا کنید !

هزینه Xforce چقدر است ?

قیمت های مختلف با توجه به نیاز ارائه می شود (شامل محافظت از محافظت):

  • برای یک تلفن هوشمند یا یک ساعت متصل ، حساب کنید 29.90 یورو
  • برای محافظت از تلفن های هوشمند 360 درجه ، تعداد 39.90 یورو
  • برای لوح یا یک لپ تاپ ، تعداد آنها را بشمارید 49.99 یورو

مقالات دیگر در مورد دارت و شما: