تست XGIMI Horizon Ultra: یک TV Android Ultra HD All -on -one -one با یک منبع نور بسیار خوب کالیبره شده – دیجیتال ، XGIMI MOGO 2 PRO TEST: پروژکتور ویدیویی کوچکتر ، اما کمتری خودمختار – دیجیتال

Xgimi Mogo 2 Pro Test: پروژکتور ویدیوی وفادارتر ، اما کمتر خودمختار

Horizon Ultra همیشه یک دوربین را در نمای جاسازی می کند که امکان توسعه و تصحیح ذوزنقه اتوماتیک و همچنین جلوگیری از موانع را فراهم می کند. یک ویژگی شگفت آور و عملی ، حتی اگر تعریف بومی را از دست بدهیم. این مدل با یک بزرگنمایی نوری 1،2x ، که آزادی بیشتری را در جای خود ارائه می دهد ، بدون فراموش کردن یک عنبیه پویا به منظور بهبود کنتراست ، مشخص می شود.

Xgimi Horizon Ultra Test: یک پروژکتور ویدیوی تلویزیون Ultra HD Allra-in-on-on-one با یک منبع نور بسیار خوب کالیبره شده

یادداشت نوشتن: 5 از 5

آخرین تکامل پروژکتورهای ویدئویی Xgimi Ultra HD 4K نامیده می شود Horizon Ultra. به عنوان اولین مدل کانونی طولانی سازگار با Dolby Vision ، به لطف یک منبع نور دوتایی که دیودها و لیزر را ترکیب می کنند ، در عین حال که نیروهای دستگاههای قبلی را حفظ می کنند ، رنگهای دقیق تری را نوید می دهد.

ارائه

پروژکتور Ultra Horizon دارای همان DLP Texas Instrument 0.47 اینچ DMD (DLP470TE) به عنوان افق است. این یک تعریف بومی فوق العاده HD از 3840 x 2160 پیکسل به لطف دلهره. علاوه بر ظاهر یک هود موتوری که از اپتیک محافظت می کند ، تازگی در منبع نور دوتایی نهفته است ، Xgimi ترکیب LED ها را با لیزر ترکیب می کند. ارتباط این دو فناوری باعث می شود که یک تولید مثل طبیعی رنگ ها حفظ شود ، ضمن افزایش روشنایی و تعداد رنگ های نمایش داده شده. بنابراین xgimi به رنگ های وفادار قول می دهد (سرانجام !) و روشنایی 2300 لومن.

طول عمر هنوز 25000 ساعت اعلام شده است ، سه تا چهار برابر بیشتر از یک UHP کلاسیک (فشار فوق العاده بالا). این پروژکتور ویدئویی همچنین دارای یک سیستم صوتی است که از دو بلندگو و رادیاتور هارمن کاردون تشکیل شده است ، با قدرت کل 24 W.

Horizon Ultra همیشه یک دوربین را در نمای جاسازی می کند که امکان توسعه و تصحیح ذوزنقه اتوماتیک و همچنین جلوگیری از موانع را فراهم می کند. یک ویژگی شگفت آور و عملی ، حتی اگر تعریف بومی را از دست بدهیم. این مدل با یک بزرگنمایی نوری 1،2x ، که آزادی بیشتری را در جای خود ارائه می دهد ، بدون فراموش کردن یک عنبیه پویا به منظور بهبود کنتراست ، مشخص می شود.

از طرف سیستم عامل ، Android TV 11 را متحرک توسط یک پردازنده Quadricoire MediaTek MT55 Cortex-A9612 ، یک پردازنده گرافیکی MALI-G52 ، 2 گیگابایت رم و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی می یابیم. پروژکتور ویدئویی همچنین دارای وای فای و بلوتوث است.

Xgimi Horizon Ultra در حدود 1900 € فروخته شد. او یک رقیب مجهز به منبع نور دوتایی ندارد ، اما ما می توانیم Dangbei Mars Pro 4K را ذکر کنیم ، یک مدل 4K Ultra HD که کمتر از 1500 یورو فروخته می شود. Hisense PX1-Pro با لیزر قدرتمندتر و فاصله کانونی فوق العاده آن ، چه گرانتر و چه روشن ، نیز یک رقیب جدی است. Samsung The Premiere LSP9T و مرجع Sony VPL-XW5000 ، که هر دو در حدود 5000 یورو به بازار عرضه شده اند ، نمی توانند مخالفان مستقیم در نظر گرفته شوند.

Xgimi Mogo 2 Pro Test: پروژکتور ویدیوی وفادارتر ، اما کمتر خودمختار

یادداشت نوشتن: 4 از 5

تکامل Mogo Pro و Mogo Pro+، پروژکتور ویدیویی Mogo Pro 2 روشن تر ، کالیبره شده بهتر است و یک سیستم توسعه و تصحیح خودکار از ذوزنقه بهبود یافته ارائه می دهد. در عوض ، او باتری خود را از دست می دهد. بنابراین ، همیشه جالب ، این Mogo ?

ارائه

Mogo 2 Pro یک پروتکل قابل حمل در زیر تلویزیون Android است که دیگر واقعاً خودمختار نیست ، زیرا باتری را آغاز نمی کند. با استفاده از درگاه USB-C ، هنوز هم می توان با یک باتری خارجی قدرتمند (65 W) استفاده کرد ، اما این کار کمتر از باتری یکپارچه پیشینیان خود است.

بقیه خصوصیات بسیار نزدیک به Mogo Pro و Mogo Pro هستند+. یک تراشه DLP230NP DLP Texas DLP230NP 0.23 اینچ DLP وجود دارد که تعریف QHD بومی از 960 x 540 پیکسل را نشان می دهد ، اما از wobulation در 240 هرتز استفاده می کند تا یک تصویر HD واقعی از 1920 10 1080 پیکسل را در 60 هرتز نشان دهد. روی صفحه یا روی دیوار ، ما با یک تصویر کامل HD بومی به پایان می رسیم. روشنایی به 400 لومن آورده شده است ، در برابر 300 نفر برای Mogo Pro/Pro+.

Pico-Projector Mogo 2 Pro Enalugates Isa 2 Technology.0 (برای سازگاری با صفحه نمایش هوشمند). در حال حاضر در پروژکتورهای بزرگ ویدیویی این برند ، به شما امکان می دهد ذوزنقه را توسعه دهید ، تصحیح کنید و حتی از موانع خودداری کنید (مانند مدل های خاصی مانند Horizon Pro) ، همه به طور خودکار به لطف TOF دوربین پرواز/زمان پرواز و یک TOF سنسور). این نسخه 2.0 اکنون از سنسور لیزر برای بهبود دقت و مهمتر از همه سرعت تنظیم تصویر استفاده می کند.

تازگی بزرگ ، نیازی به نمایش مناظر برای اصلاح ذوزنقه یا تمرکز نیست. همه چیز در پرواز انجام می شود ، مستقیماً روی ویدیوی خوانده شده. از لحاظ بصری ، بسیار چشمگیر است ، حتی اگر در واقع آن را به طور اساسی محصول را تغییر ندهد ، زیرا ما به ندرت هر 5 دقیقه از موقعیت سرگرم کننده استفاده می کنیم.

XGIMI MOGO PRO 2 از سیستم تلویزیونی Android Google در نسخه بومی خود استفاده می کند ، بدون هیچ گونه اصلاح ، به آن اجازه می دهد تا به Google Play Store و برنامه های پخش مانند MyCanal ، OCS ، Molotov TV ، RMC Sports ، MYTF1 و غیره دسترسی پیدا کند. بدون هیچ گونه دستکاری خاص. فقط Netflix هنوز از تسویه حساب از طریق فروشگاه Google Play امتناع می ورزد. به گفته XGIMI ، این انسداد به سرویس SVOD نسبت داده می شود. سازنده برنامه ای را برای حل این مشکل پیشنهاد می کند ، اما سپس Netflix با انتشار 720p راضی است.

این پروژکتور ویدئویی از یک پردازنده Amlogic S905x3 با چهار هسته Cortex-A55 در 1.9 گیگاهرتز ، Mali G31 MP2 ، 2 گیگابایتی GPU و 16 گیگابایت ذخیره سازی استفاده می کند.

Xgimi Mogo Pro 2 در حدود 600 یورو فروخته می شود. رقیب اصلی آن احتمالاً Mogo Pro+ به بازار عرضه 100 یورو کمتر و با جزئیات مهم است ، با یک باتری که 2 ساعت از استقلال را تضمین می کند ، که به طور روزانه بسیار کاربردی است.