XGS-Pon WhitePaper-Credo Circle ، XGS-PON: فناوری برای یک فیبر نوری مشترک

فناوری XGS-Pon چیست

فناوری فیبر XGS-PON به ویژه برای شرکت هایی که از برنامه های مهم در زمان واقعی مانند برنامه های ویدئویی کنفرانس ، برنامه های پزشکی از راه دور و برنامه های نظارتی استفاده می کنند ، بسیار مفید است.

کاغذ سفید XGS-Pon

دیدار با چالش انتقال به نسل بعدی شبکه های Pon

تحولات ، پسوندها ، انحرافات بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شبکه است. تکامل های تکنولوژیکی, که اجازه می دهد افزایش جریان ها نیز در بازتاب زندگی شبکه ، عملیات و نگهداری آن مورد توجه قرار گیرد. این Whiepaper ، که گفتمان تکامل فناوری شبکه های G -on را به سمت شبکه های با سرعت بالاتر مانند XGS -VON که 10 گیگابایت در ثانیه ارائه می دهد ، و همچنین سازگاری شبکه برای ایجاد و چالش های مربوط به تضمین کیفیت ، گفت: عملکرد و پایداری شبکه های پایان نامه به زودی توسط a نوت بوک Detaied*.

فرم زیر را تکمیل کنید برای بارگیری برگه و دریافت نوت بوک Metaled به محض انتشار:

Adrinchredo 2022-12-07T09: 33: 32+01: 00 04 مه 2023 | اخبار ، انتشارات |

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید !

پست های مرتبط

کارگاه 6 ژوئیه 2023

کارگاه 6 ژوئیه 2023

کارگاه اول ژوئیه 2023

کارگاه اول ژوئیه 2023

13 آوریل 2023 کارگاه

13 آوریل 2023 کارگاه

فیبر پنجشنبه:

فیبر پنجشنبه: “فیبر اپتیک: چه تاثیری در محیط زیست دارد?»

بروشور 4 صفحه ای Creed را کشف کنید!

بروشور 4 صفحه ای Creed را کشف کنید!

انتشار مطبوعات برچسب AQPF

درباره ما

[دفتر مرکزی و دفتر]
11-17 Rue de L’Amiral Hamelin
75116 پاریس (فرانسه)

فناوری XGS-Pon چیست ?

XGS-Pon (که می گوید ده (شکل رومی X) گیگابیت شبکه نوری منفعل متقارن. ما می توانیم آن را با “شبکه نوری منفعل از 10 گیگابیت متقارن” ترجمه کنیم. اصطلاح “متقارن” به این معنی است که جریان (10 گیگ بر ثانیه) با نزولی (بارگیری) به عنوان صعود (بارگذاری) یکسان است.

مزیت اصلی فناوری فیبر XGS-Pon مربوط به جریان بسیار زیاد آن است . این استاندارد جدید اجازه می دهد سرعت انتقال داده به طور قابل توجهی سریعتر از فن آوری های فیبر نوری موجود ، از جمله GPON (شبکه های نوری منفعل با قابلیت GIGABIT).

با سرعت انتقال داده 10 گیگابایت در ثانیه در بارگذاری و بارگیری ، شرکت ها قادر خواهند بود به سرعت فایلهای بسیار حجیم را بارگیری کنند ، از تمام پتانسیل ها برای برنامه های ابری استفاده کرده و بدون وقفه یا زمان تأخیر ، رویدادهای مجازی را سازماندهی کنند.

XGS-Pon

پهنای باند کارآمدتر

فناوری فیبر XGS-PON راندمان پهنای باند بهتری را ارائه می دهد ، به این معنی که تعداد بیشتری از داده ها می توانند در همان زمان منتقل شوند ، بدون اینکه بر عملکرد تأثیر بگذارند.

این مزیت به ویژه برای شرکت هایی که از تلفن VoIP استفاده می کنند ، به عنوان مثال با یک استاندارد مجازی جالب خواهد بود. در واقع ، تلفن IP برای جلوگیری از کاهش ، وقفه یا اختلافات در مکالمه به پهنای باند به اندازه کافی پایدار نیاز دارد.

کیفیت خدمات بهتر

به طور کلی ، فناوری XGS-PON کیفیت خدمات بهتری نسبت به فن آوری های فیبر موجود ارائه می دهد. با داشتن یک اتصال اینترنتی سریعتر و مطمئن تر ، شرکت ها می توانند از یک تجربه کاربری روانتر و بدون تأخیر بهره مند شوند.

فناوری فیبر XGS-PON به ویژه برای شرکت هایی که از برنامه های مهم در زمان واقعی مانند برنامه های ویدئویی کنفرانس ، برنامه های پزشکی از راه دور و برنامه های نظارتی استفاده می کنند ، بسیار مفید است.

امنیت تقویت شده

فناوری XGS-Pon از پروتکل های امنیتی پیشرفته برای محافظت از داده های ترانزیت استفاده می کند ، که به ویژه برای شرکت هایی که اطلاعات حساس را پردازش می کنند بسیار مهم است.

در ارتباط با اقدامات محافظ خوب و همچنین استفاده از راه حل BAAS (پشتیبان گیری به عنوان یک سرویس) ، فناوری XGS-Pon به شرکت ها اجازه می دهد تا به طور موثر از داده های خود محافظت کرده و از حملات سایبری جلوگیری کنند .