Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 – پروژکتورهای ویدئویی ON ، Xiaomi Mi Laser Projector 150: بهترین قیمت ، تست و اخبار – دیجیتال

Xiaomi Mi Laser Projector 150

پروژه پروژکتور Xiaomi Mi 4K Projector Android TV پروژه ها و می تواند به خدمات آنلاین بسیار زیادی مانند Netflix ، Disney+، Prime Video ، Apple TV+، Molotov ، VLC ، YouTube و غیره دسترسی پیدا کند.

Xiaomi Mi Laser Projector 150

حمل و نقل ظرف 24 ساعت

حذف رایگان در فروشگاه

3x یا 4x بدون هزینه توسط CB

راضی یا بازپرداخت

هزینه حمل و نقل از 50 یورو خریداری شده است ! شرایط را ببینید.

 • خوش آمدی
 • تلویزیون و پروژکتور
 • فیلمبرداری
 • پروژکتور ویدیویی
 • Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 “

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 ”

 • از جمله 0.50 یورو اکوتاکس

موجود در انبار: طی 24 ساعت حمل می شود

حذف رایگان در فروشگاه
گارانتی 3 ساله
ضمانت حق بیمه 5 سال موجود در سبد
15 روز برای تغییر نظر خود
راضی یا بازپرداخت
در چندین پرداخت ماهانه پرداخت کنید
یک سوال ? یک کلیک ما به شما یادآوری می کنیم !
Xiaomi4KlaserProj150

 • فناوری DLP 4K HDR
 • لامپ لیزر (25000 ساعت)
 • تلویزیون اندرویدی ، Chromecast
 • نوار صوتی یکپارچه
 • 3 درگاه HDMI

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 “

پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 “یک مدل DLP 4K HDR DLP است که قادر است با نصب فقط 50 سانتی متر از یک صفحه نمایش یا دیوار صفحه ، یک تصویر بسیار بزرگ اندازه گیری کند تا حداکثر 3.8 متر مورب باشد. او موفق می شود پروژکتور عالی Xiaomi Mi Laser که ما را تحت تأثیر قرار داده است (به آزمایش پروژکتور لیزر شیائومی Mi مراجعه کنید). این پروژکتور Xiaomi Mi 4K Projector 150 “Android TV را برای دسترسی به بسیاری از خدمات پخش و بارگیری برنامه ها و بازی ها در Playstore سوار می کند. دستیار Google و Chromecast برای کنترل صدا و تکثیر صفحه نمایش بی سیم از یک تلفن هوشمند یا تبلت یکپارچه شده اند. با هدف جایگزینی تلویزیون اتاق نشیمن ، پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K پروژکتور دارای یک بخش صوتی کارآمد است که از چهار بلندگو جلو و سازگار Dolby Audio و DTS-HD سازگار است. اتصال بلوتوث آن حتی به شما امکان می دهد از آن به عنوان بلندگو بی سیم بلوتوث استفاده کنید. این اتصال شامل سه درگاه HDMI 4K 60 HZ HDMI برای اتصال یک پخش کننده 4K Blu-ray ، یک پخش کننده شبکه صوتی و یک کنسول بازی ویدیویی و همچنین یک درگاه USB چندرسانه ای ، یک خروجی صوتی نوری و یک خروجی صوتی مینی جک است.

Xiaomi Mi 4K پروژکتور: وضعیت

پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K پروژکتور می تواند با نصب فقط 50 سانتی متر از صفحه نمایش یا یک دیوار ، یک تصویر بسیار بزرگ را با اندازه 3.8 متر مورب طراحی کند.

Xiaomi MI 4K پروژکتور: فاصله کانونی فوق العاده کوتاه

بر خلاف پروژکتورهای ویدیویی سنتی ، پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K Laser پروژکتور مجهز به لنز زاویه فوق العاده بزرگ است که قصد دارد در پای صفحه نمایش قرار بگیرد. با کاهش 50 سانتی متر ، تصویر به 3.8 متر مورب می رسد. این موقعیت یابی چندین مزیت دارد: پروژکتور ویدئویی به طور طبیعی در نزدیکی منابع مختلف نصب سینمای خانگی قرار دارد (تقویت کننده سینمای خانگی ، پخش کننده 4K Blu-ray ، کنسول بازی ویدیویی. ) ، که به شما امکان می دهد از کابل های کوتاه استفاده کنید. علاوه بر این ، تهویه پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K پروژکتور لیزر برای شنونده کمتر شرم آور است.

پروژکتور لیزر شیائومی MI 4K

پروژکتور ویدیویی پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K تصویری از قطر 380 سانتی متر فقط 50 سانتی متر از صفحه نمایش نشان می دهد.

Xiaomi Mi 4K پروژکتور لیزر: فناوری لیزر

خاصیت پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K پروژکتور استفاده از لامپ لیزری است (ALPD 3.0) به جای لامپ هالوژن سنتی. بنابراین ، روشنایی به طور قابل توجهی افزایش یافته است (5000 لومن) و همچنین کنتراست با نتیجه روی صفحه یک تصویر پر جنب و جوش تر. علاوه بر این ، طول عمر یک لامپ لیزری 25000 ساعت است ، بیش از 22 سال با سرعت 3 ساعت استفاده در روز.

Xiaomi Mi 4K پروژکتور لیزر: فناوری لیزر

لامپ لیزر پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K 25،000 ساعت مشاهده را در اختیار شما قرار می دهد !

Xiaomi Mi 4K پروژکتور لیزر: UHD 4K HDR

پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K Laser Projector مجهز به تراشه DLP Texas DMD DLP از 0.47 “از تعریف بومی Full HD 1080p است که به لطف فناوری XPR قادر به تولید مثل یک تصویر 4K UHD با تقریبا همان عمارت است. به عنوان یک پروژکتور 4K بومی. با تشکر از 3 ورودی HDMI 2.0 (از جمله یک قوس سازگار با قوس) ، می توانید یک جعبه تلویزیون اینترنتی ، یک پخش کننده 4K UHD Blu-ray ، یک کنسول بازی ویدیویی یا هر منبع HDMI دیگر وصل کنید. یک آمپر سینمای خانگی همچنین می تواند برای پخش صدای فیلم ها و بازی های ویدیویی به سوکت HDMI Arc متصل شود. سازگاری HDR آن همچنین به شما امکان می دهد از محتوای ویدیویی با یک دامنه پویا گسترده استفاده کنید ، تا تصاویر متضاد تری را با جزئیات بیشتر و تفاوت های بیشتر در سبک ترین و تاریک ترین مناطق بدست آورید.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150

پروژکتور ویدیویی Xiaomi Mi 4K Laser Projector 150 “یک طراحی زیبا و با احتیاط را اتخاذ می کند که به شما امکان می دهد به راحتی آن را در یک اتاق نشیمن ادغام کنید.

Xiaomi Mi 4K Laser Projector: Android TV

پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K Laser Projector تحت Android TV کار می کند ، که به شما امکان می دهد بسیاری از برنامه های فروشگاه Google Play (Netflix ، Disney+، Prime Video ، Apple TV+، Molotov ، VLC ، YouTube و غیره را نصب کنید.) و حتی برای پخش عکس ها و فیلم ها به صورت بی سیم به لطف Chromecast یکپارچه. پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K پروژکتور لیزر مجهز به یک کنترلر WiFi و یک درگاه اترنت برای دسترسی به شبکه محلی و اینترنت مجهز است.

پروژه پروژکتور Xiaomi Mi 4K Projector Android TV پروژه ها و می تواند به خدمات آنلاین بسیار زیادی مانند Netflix ، Disney+، Prime Video ، Apple TV+، Molotov ، VLC ، YouTube و غیره دسترسی پیدا کند.

پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K: نوار صوتی یکپارچه

پروژکتور کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi 4K Laser Projector مجهز به 4 بلندگو جلو است که قادر به توزیع موثر موسیقی متن فیلم از فیلم های Dolby Audio و DTS-HD هستند.

پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K: نوار صوتی یکپارچه

پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K دارای یک نوار صوتی با 4 بلندگو است.

پروژکتور لیزر شیائومی MI 4K: به طور خلاصه

ایده آل برای لذت بردن از یک تصویر بسیار بزرگ 4K HDR در اتاق نشیمن خود بدون احتقان یک تلویزیون بسیار بزرگ ، پروژکتور کانونی فوق العاده کانونی شیائومی Mi 4K به شما امکان می دهد تصویری را با اندازه 3.8 متر مورب فقط 50 سانتی متر از یک طرح ریزی طراحی کنید صفحه یا دیوار. رابط تلویزیون Android این امکان را به شما می دهد تا به بسیاری از سرویس های پخش و بارگیری برنامه ها و بازی های ویدیویی در Playstore دسترسی پیدا کنید تا از بسیاری از منابع سرگرمی بهره مند شوید. دستیار Google برای کنترل صوتی موجود است و Chromecast یکپارچه مجاز به تکثیر صفحه نمایش بی سیم از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی است. بخش صوتی پروژکتور لیزر Xiaomi Mi 4K از چهار بلندگو جلو ساخته شده است و از فرمت های صوتی صوتی و DTS-HD پشتیبانی می کند تا یک فضای اطراف قانع کننده ایجاد کند و غوطه وری تماشاگران را در فضای صوتی فیلم ها و بازی های ویدیویی ترویج کند. اتصال بلوتوث آن حتی به شما امکان می دهد از آن به عنوان بلندگو بی سیم بلوتوث استفاده کنید. سرانجام ، اتصال این پروژکتور لیزر 4K شامل سه درگاه HDMI 4K 60 هرتز برای اتصال بسیاری از منابع HDMI 4K (پخش کننده Blu-ray 4K ، پخش کننده شبکه صوتی ، کنسول بازی های ویدیویی) اما همچنین یک درگاه USB Multimedia ، یک اپتیک خروجی صوتی و اپتیک خروجی صوتی و اپتیک صدا است. یک خروجی صوتی مینی جک.

طرح
فناوری نمایش: DMD Texas Instrument 0.47 “
وضوح استاندارد: UHD 4K (3840 x 2160 پیکسل)
HDR سازگار است
منبع نور: لیزر ALPD 3.0
توسعه هدف: برقی
گزارش طرح ریزی (TR): 0.233: 1
اندازه صفحه توصیه شده: 80 ” – 150″
حالت محافظت از چشم (در نزدیکی آینه)
کنترل از راه دور با میکروفون یکپارچه (Android TV و Google Assistant سازگار)

سیستم
Android TV 9
CPU: T962X-H
حافظه: 2 گیگابایت DDR3
ذخیره سازی یکپارچه: 16 گیگابایت EMMC
وای فای دو باند

معیارهای
لامپ روشنایی: 5000 لومن
تصویر روشنایی: 1600 Lumens ansiuniformity of روشنایی: JBMA> 80 ٪
کنتراست: 3000: 1
دمای رنگ: استاندارد ، سرد ، گرم
میزان صدا : < 32 dB

ارتباط
3x HDMI 2.0 (قوس 1x)
ورودی AV Mini-Jack 1x
1x USB Type-A 3.0
خروجی صوتی 1x مینی جک 3.5 میلی متر
خروجی صوتی دیجیتال نوری 1 برابر (TOSLINK)
1x RJ45

لوازم جانبی ارائه شده
کنترل از راه دور با باتری ها
راهنمای کاربری
سیم برق

علت
مصرف: حداکثر 300 W. (0.5 W در حالت آماده به کار)
ابعاد (LXHXP): 410 x 88 x 291 میلی متر
وزن: 7.2 کیلوگرم

Xiaomi Mi Laser Projector 150

یادداشت نوشتن: 3 از 5

از زمان انتشار سال گذشته در چین ، برنامه تمرکز لیزر فوکوس لیزر شیائومی ، Mi Laser Projector 150 ، در نهایت در فرانسه در نسخه ای که اکنون Android TV است ، در فرانسه موجود است. ما توانستیم آن را آزمایش کنیم ، در اینجا حکم ماست.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

بررسی کاربر (0)

مقایسه و راهنماهای خرید

 • نوشتن راهنمای خرید بهترین پروژکتورهای ویدیویی چیست ?
 • بهترین پروژکتورهای ویدیویی DLP چیست ?
 • بهترین پروژکتورهای ویدیویی LCD چیست ?

مقالات مرتبط

اخبار: پروژکتور ویدیو تابستان تابستان 2020-پروژکتور لیزر کانونی فوق العاده کوتاه Xiaomi Mi Laser با قیمت 1200 یورو پروژکتور ویدیویی فوق العاده کوتاه پروژکتور Laser Laser 150 توسط Darty تنها با 1200 یورو فروخته می شود. قیمت خوبی است P.

اخبار: 10 تست برتر شرکت دیجیتال – یک به علاوه 6T ، Red Dead Redemption 2 ، Xiaomi Mi Laser 10 مورد برتر از مشاوره در مورد دیجیتال را در 7 روز گذشته پیدا کنید. این هفته Smar جذاب است.

اخبار: پروژکتور-Xiaomi Mi Laser Projector 150: روشنایی و کنتراست پروژکتور ویدیوی کانونی فوق العاده دادگاه از شیائومی به کارمندان تحریریه رسید و ما شروع به انجام اولین اقدامات کردیم.

اخبار: پروژکتور ویدیوی پاناسونیک از یک TX-100FP1E Panasonic Ultra-Clever پروژکتور ویدیویی رونمایی می کند ، با آشکار کردن یک فناوری DLP کانونی عملکرد کانونی پروژکتور ویدیویی که به رقابت می پردازد ، دنیای خود را کمی تعجب می کند.