آیفون XR در مقابل XS: کدام یک را باید انتخاب کند? (مقایسه) ، آیفون XS در مقابل آیفون XR: 5 دلیل انتخاب XR

آیفون XR در مقابل آیفون XS

مؤلفه هایی که دو آیفون را تغذیه می کنند متفاوت نیستند. در قلب آیفون XR و آیفون XS برای اولین بار پیدا کرده اند Soc A12 Bionic قدرتمند, امیدوار کننده “سرعت و سیالیت در هر کاری که انجام می دهید”, به گفته اپل. شباهت ها در اینجا متوقف نمی شوند: این دو مدل از شناسه چهره شناخت چهره بهره مند می شوند ، که همچنان برجسته ترین نوآوری اپل در سالهای اخیر است. جایی که آیفون XS از 4 گیگابایت رم بهره می برد ، مانند XS Max ، آیفون XR باید با 3 گیگابایت رم مانند آیفون X در سال 2017 در سال 2017 مقابله کند.

تفاوت بین آیفون XR و آیفون XS: بهترین ?

منآیفون XR وآیفون XS 2 مدل از شرکت کوپرتینو هستند. خصوصیات آنها در مسافرتهای بسیار نزدیک آنها ساکن است. با این وجود ، Apple Giant با این تلفن های هوشمند بالا با فناوری شگفت انگیز برش به شدت عمل کرده است. ما مقایسه فوق العاده دقیق سرانجام به شما امکان می دهد مطابق نیاز خود انتخاب صحیحی انجام دهید. نکات مشترک آنها ، نقاط ضعف آنها ، مزایای آنها را کشف کنید و بهترین آیفون را پیدا کنید ، موردی که برای شما مناسب است و همه جعبه ها را بررسی می کند.

مقایسه فنی آیفون XR و iPhone XS

و در اینجا یک دوئل جدید از مدل های تلفن های هوشمند وجود دارد ? هیچ چیز مانند آن برای برای تصمیم گیری هنگامی که بین 2 موبایل که یکسان به نظر می رسند ، تصمیم گیری نشده اید. در اینجا جداول خلاصه ای از ویژگی های فنی آیفون XR و آیفون XS آورده شده است:

یک مقایسه جزئیات

در اینجا به تفصیل ویژگی ها و تفاوت های بین آیفون XR و آیفون XS.

مقایسه آیفون XR و XS

طراحی زیبا و رنگارنگ

این مدل های تلفن همراه اپل در چندین رنگ بسیار جذاب و مهمتر از همه رنگهای بسیار ظریف ارائه می شود: آیفون XR Red از یک کارمین سکسی رونمایی می کند. این موبایل Apple در 5 رنگ دیگر موجود است:

منآیفون XS فقط در 3 رنگ پریمیوم موجود است. بسته به سلیقه شما ، انتخاب کنید رنگ های سرگرم کننده و کدام پیشنهاد پپ از آیفون XR و اگر ترجیح می دهید رنگ هوشیار و ظریف, رنگ خاکستری ، رنگ طلایی یا رنگ نقره ای آیفون XS را انتخاب کنید.

ابعاد XR در مقابل XS

مواد مختلف

منآیفون XS از مواد جامد و ارگونومیک مانند فولاد ضد زنگ و شیشه تشکیل شده است. به نظر می رسد که از آیفون XR عظیم تر است اما برای گرفتن بسیار خوشایند است. منآیفون XR توسط یک قاب آلومینیومی احاطه شده است. پایان ها بی عیب و نقص هستند. اینها مدل های بالایی هستند که دارای صفحه نمایش فوق العاده ای هستند که شکاف را حفظ می کنند. آنها صفحه زیبا آیفون X را به ارث می برند.

دوربین آیفون XR و XS

در سنسور عکس دوتایی موجود در آیفون XS یک دارایی اصلی است که تفاوت بین این دو مدل را ایجاد می کند. این موبایل به یک فتوفون حرفه ای تبدیل می شود که عکس های متخصص را ضبط می کند. با این وجود ، 2 موبایل دارای یک SOC یا سیستم روی تراشه (تراشه منحصر به فرد با یک مدار یکپارچه هستند که پردازنده ، حافظه و سایر اجزای یک کامپیوتر را گرد هم می آورد) همراه با هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی که به الگوریتم ها کمک کرده است چندین تصویر را ادغام کنند موفق ترین آنها را ارائه دهید. تفاوت دیگر در بزرگنمایی نهفته است که در آیفون XS قدرتمندتر از رقیب خود آیفون XR است

آیفون XS در مقابل XR

حکم ما: بهترین های هر دو چیست ?

بستگی دارد به نیازهای شما, اگر به یک فتوفون با عملکرد بالا احتیاج دارید ، آیفون XS شما را پر می کند. اینها 2 تلفن هوشمند بالا هستند. پردازنده های آنها یکسان هستند. آنها قدرت و فناوری بالا را برای کار با سیالیت ارائه می دهند. می توانید وب را مرور کنید ، فیلم بسازید و چندین برنامه را همزمان باز کنید. چه چیزی آنها را متمایز می کند, این است :

 • طراحی و مواد پوسته آلومینیوم و فولادی ؛
 • قیمت ! آیفون XR 300 € ارزان تر از آیفون XS در جدید است
 • آیفون XS دارای صفحه نمایش OLED در مقابل صفحه شبکیه مایع برای XR است.

آیفون XS تأیید می کند نسل جدید از تلفن های هوشمند که توسط آیفون X افتتاح می شود و با انتشار آیفون 11 که آن را به یک دوئل زیبا و جدید تبدیل کرده است ، در حال رشد است. ما همچنین با آیفون 11 با آیفون 10 روبرو شدیم ، فهمید که برنده کیست !

آیفون XR در مقابل آیفون XS مطابقت دارد او به سوالات شما پاسخ می دهد ? برای تعیین بهترین موبایل متناسب با شما ، مقایسه های ما را کشف کنید. کسی که با آیفون XS با آیفون 8 مخالف است ، برای تیز کردن تحقیقات شما بسیار جالب است. اگر آن را بازپرداخت کنید ، یک ژست زیست محیطی و پس انداز مهم ایجاد می کنید. به Remomerce® متصل شوید و خوشبختی خود را با جالب ترین قیمت پیدا کنید همانطور که هست !

دوئل دیگر:

 • آیفون 13 در مقابل 14
 • iPhone 12 Pro Max vs iPhone 13 Pro Max
 • آیفون 11 در مقابل آیفون 11

*قیمت های ذکر شده هنگام نوشتن این مقاله ، آنها احتمالاً اصلاح می شوند.

iPhone XS vs iPhone XR: 5 دلیل انتخاب XR

آیفون XR و آیفون XS به تازگی رسمی شده اند ! آیفون XR با شناسه چهره تشخیص چهره ، طراحی آن از آیفون X و کاهش قیمت آن ، هیچ چیز برای حسادت به آیفون XS ندارد. با وجود صفحه نمایش LCD ، تلفن هوشمند جایگزین عالی برای مدل بالاترین مدل است. دریابید که چرا باید ترجیح می دهید برای آیفون XR شکسته شوید.

آیفون XR XS

این چهارشنبه ، 12 سپتامبر 2018 ، اپل حجاب را بر روی نسل جدیدی از آیفون ، متشکل از آیفون XS/XS MAX ، دو تلفن هوشمند بالا که با بیش از 1000 یورو فروخته می شود ، و یک آیفون XR ، “محدوده ورود” ، بلند کرد. ، از 859 یورو به بازار عرضه شد. برای کاهش هزینه تولید آیفون XR خود ، اپل مجبور شد با ویژگی های خاصی یک صلیب شلیک کند. با وجود همه چیز ، آیفون XR یک آیفون قانع کننده تر از آیفون XS است.

 • آیفون XR دارای استقلال ضبط شده است
 • یک طراحی بالا که از آیفون X به ارث رسیده است
 • یک برگه فنی تقریباً یکسان
 • یک سنسور عکس منحصر به فرد ، و سپس ?
 • آیفون XR 300 € ارزان تر از آیفون XS است
 • نظرات

آیفون XR دارای استقلال ضبط شده است

همانطور که اپل در وب سایت رسمی خود توضیح می دهد ، آیفون XR بهترین استقلال را که تاکنون در آیفون دیده شده است ! این تلفن هوشمند از آیفون 8 پلاس ، دارنده عنوان سابق ، آیفون XS و حتی آیفون XS Max فراتر می رود ، که با این حال مجهز به آن است “بزرگترین باتری که در آیفون ادغام شده است”. این شاهکار به دلیلصفحه شبکیه مایع LCD از آیفون XR.

بر خلاف آیفون XS و صفحه نمایش OLED Super Retina HD ، آیفون XR وضوح بسیار کمتری دارد که بنابراین انرژی کمتری مصرف می کند. برای یک کاربر متوسط ​​، تفاوت وضوح بین صفحه OLED آیفون XS و آیفون XR نباید خیلی واضح باشد. اگر به خصوص به دنبال آیفون ماندگار هستید ، به آیفون XR مراجعه کنید ، که از آن بهره می برداستقلال 2 تا 3 ساعت بیشتر از XS !

آیفون XS آیفون XR

یک طراحی بالا که از آیفون X به ارث رسیده است

آیفون XR و iPhone XS هستند وراث شایسته آیفون x. یک صفحه نمایش زیبا و بدون مرز وجود دارد که توسط یک شکاف ، ساختاری که با کمال و یک پوسته شیشه ای مرز دارد ، شارژ بی سیم نیاز دارد. آیفون XR توسط یک شاسی ساخته شده از آن احاطه شده است “نوارهای آلومینیومی با کیفیت هوافضا با کیفیت بالا” در حالی که آیفون XS در اطراف یک شاسی جراحی استیل ساخته شده است. اپل همیشه ما را به پایان های عالی عادت کرده است. ما انتظار داریم که از این طرف در آنجا ناامید نشویم.

پالاران ممکن است از ادغام آلومینیوم پشیمان شوند ، که ارائه آن بسیار کمتر از فولاد است. این ماده همچنین آیفون XR را که تا سال 194G وزن دارد ، در برابر 177 برای آیفون XS افزایش می دهد. اگر به دستگاه های تحمیل شده عادت کرده اید ، ما هنوز به شما توصیه می کنیم که آیفون XR را که صفحه نمایش آن به طور قابل توجهی بزرگتر از آیفون XS است ، شکست دهید.

یک برگه فنی تقریباً یکسان

مؤلفه هایی که دو آیفون را تغذیه می کنند متفاوت نیستند. در قلب آیفون XR و آیفون XS برای اولین بار پیدا کرده اند Soc A12 Bionic قدرتمند, امیدوار کننده “سرعت و سیالیت در هر کاری که انجام می دهید”, به گفته اپل. شباهت ها در اینجا متوقف نمی شوند: این دو مدل از شناسه چهره شناخت چهره بهره مند می شوند ، که همچنان برجسته ترین نوآوری اپل در سالهای اخیر است. جایی که آیفون XS از 4 گیگابایت رم بهره می برد ، مانند XS Max ، آیفون XR باید با 3 گیگابایت رم مانند آیفون X در سال 2017 در سال 2017 مقابله کند.

یک سنسور عکس منحصر به فرد ، و سپس ?

علاوه بر صفحه LCD ، تفاوت عمده بین آیفون XS آیفون XS ، سنسور عکس دوتایی است. برای کاهش هزینه ها ، اپل تصمیم گرفته است که با ارزانترین آیفون در محدوده خود به یک ماژول عکس دوم بپیوندد. ما به همه توجه خواهیم کرد که این همان سنسور اصلی عکس با آیفون XS است. از این طرف ، اپل لکنت نبود.

آیفون XR XS

همانطور که ما در مقایسه با آیفون XS Max و Galaxy Note 9 در مورد آن صحبت می کردیم ، بخش بزرگی از عملکرد عکس آیفون 2018 بیشتر است نرم افزار که روی سخت افزار. به لطف یک خاک هوش مصنوعی و یک سری از الگوریتم ها ، آیفون XR مانند آیفون XS در واقع قادر به ادغام چندین عکس برای کسب بیشترین استفاده از آن است.

ما همچنین پیدا می کنیم “مد پرتره با اثر پیشرفته بوکه و کنترل عمق” و “HDR هوشمند برای عکس”. آیفون XR با این وجود باید با یک بزرگنمایی دیجیتال تا 5 برابر ، در برابر یک زوم نوری 2x و دیجیتال تا 10 برابر برای آیفون XS راضی باشد. علی رغم سنسور منفرد آن ، آیفون XR نباید شرمنده باشد ، به خصوص که در نهایت اختلافات در اقلیت است.

آیفون XR 300 € ارزان تر از آیفون XS است

آخرین و مهمترین چیز ، آیفون XR 300 یورو ارزان تر از آیفون XS است. برای 300 یورو بیشتر ، آیفون XS فقط به لطف صفحه نمایش OLED با کیفیت بالا ، شاسی های فولادی آن ، سنسور عکس دوتایی و 4 گیگابایت رم آن فقط متمایز است. برای یک کاربر متوسط ​​، این چند گزینه واقعاً قیمت شروع آیفون XS را که در سال گذشته 1159 یورو تعیین شده است ، توجیه نمی کند.

فقط با 859 یورو ، آیفون XR آخرین نوآوری های اپل ، مانند ID Side یا A12 SoC و تمام ویژگی هایی را که از یک آیفون بالا انتظار می رود: شارژ بی سیم و صفحه نمایش بدون مرز ، ارائه می دهد ، … آیفون XR یا آیفون XS ? ما منتظر نظر شما هستیم.

برگه فنی آیفون XR برگه فنی آیفون XS
ابعاد 150.9 x 75.7 x 8.3 میلی متر 143.6 x 70.9 x 7.7 میلی متر
وزن 194 گرم 177 گرم
صفحه نمایش LCD 6.1 “ OLED 5.8 “
تعریف 1792 x 828 پیکسل 2436 x 1،125 پیکسل
عکس / فیلم عقب: 12 MP f/1.8
قبل از: 7 MP f/2.2
عقب: 12 MP f/1.8 + 12 MP f/2.4
قبل از: 7 MP f/2.2
استخوان iOS 12 iOS 12
حافظه داخلی حداکثر 256 گیگابایت تا 512 گیگابایت
میکروس هیچ هیچ
اتصال wi- fi 802.11ac ، بلوتوث 5.0 wi- fi 802.11ac ، بلوتوث 5.0
NFC آره آره
جوراب در 12 در 12
رم 3 گیگابایت 4 گیگابایت
سنسور اثر انگشت / تشخیص صورت خیر بله خیر بله
مقاومت آب IP67 IP68
باتری نه.در مقابل نه.در مقابل
درگاه بار رعد و برق رعد و برق
شارژ سریع آره آره
شارژ بی سیم Qi آره آره
رنگ سیاه ، سفید ، آبی ، زرد ، مرجان و قرمز خاکستری ، نقره ای ، طلا
قیمت از 859 € از 1159 €
 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست