پیشرانه مدل تسلا قیمت آن را ذوب می کند – تبلیغات مدل y دیجیتال ، Tesla: همیشه قیمت های پایین تر!

Tesla Model y تبلیغات: همیشه قیمت های پایین تر

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیشرانه مدل تسلا قیمت آن را ذوب می کند

تسلا در پایان ماه سپتامبر با ارائه ستاره SUV خود ، مدل Y ، زیر 38،000 یورو به شدت اعتصاب می کند. چیز زیادی برای کسانی که وسیله ای برای تهیه چنین ماشین برقی دارند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

مدل Tesla’s Model y Electric y SUV بهترین ماشین فروش در اروپا در نیمه اول سال 2023 بود ، طبق داده های منتشر شده توسط همه موتورهای ترکیبی اخبار خودرو اروپا. قیمت آن هنوز هم جذاب است زیرا تولید کننده Texan در حال حاضر آن را در فرانسه از 37.830 یورو در نسخه پیشرانه خود ارائه می دهد. کمترین قیمت آن تاکنون 38،690 یورو بوده است. بنابراین از 5000 یورو پاداش اکولوژیکی سود می برد که باید به آن اضافه شود که قیمت آن 4،760 یورو باشد.

اگر صاحب وسیله نقلیه این برند را می شناسید ، می توانید با به دست آوردن اسپانسر آن از تخفیف اضافی 500 یورو بهره مند شوید ، که این صورتحساب را به 37،330 یورو کاهش می دهد. قیمتی مطمئناً چاق است ، اما برای یک SUV برقی با چنین خدماتی بسیار جذاب است. ما از شما دعوت می کنیم تا برای جزئیات بیشتر آزمون ما را بخوانید.

برای استفاده از این قیمت ، شما باید با وسایل نقلیه موجود در سایت برند الون مسک مشورت کنید ، با این که در زمان انتشار این خطوط آن را پیدا نکردید. این مدل ها در واقع مانند کیک های داغ باقی می مانند ، اما تسلا ما را به تمدید پیشنهادات خود در پایان ماه عادت کرده است.

این افت قیمت در زمانی صورت می گیرد که رقابت برای ارائه مدل های SUV رقابتی سازماندهی شده است. رنو بدین ترتیب منظره الکتریکی E-Tech خود را ارائه داد و Peugeot E-3008. تولید کنندگان فرانسوی هنوز در مورد قیمت های جدید خود بسیار باهوش هستند. به نظر می رسد که Renault Scenic با باتری کوچک 60 کیلووات ساعت می تواند از بلیط ورودی زیر 40،000 یورو برخوردار باشد و این دقیقاً همان جایی است که شرکت الماس می تواند صدمه ببیند.

از طرف پژو ، E-308 بیش از 47،000 یورو قبل راه اندازی شد ، و دشوار است باور کنید که شیر می تواند با SUV خود بهتر عمل کند ، به خصوص که یک هیبرید قابل شارژ 3008 در حال حاضر در بیش از 45،000 € مذاکره شده است. بنابراین تسلا هنوز با مدل y خود آینده ای روشن در پیش دارد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

Tesla Model y تبلیغات: همیشه قیمت های پایین تر !

قیمت ها در تسلا پایین تر است ! از آغاز سال ، سازنده آمریکایی جنگ قیمت را در بازار وسایل نقلیه برقی راه اندازی کرده است. برای استفاده دوباره از پاداش زیست محیطی ، این مدل شاهد بود که بلیط ورود آن از 49 سال است.990 تا 46.990 یورو در ژانویه. سپس 44 بود.990 یورو در ماه آوریل ، قبل از بازگشت به 45.990 یورو در ماه مه ، که در مواجهه با رقابت قیمت بسیار خوبی باقی مانده است.

پرخاشگری که میوه می دهد ، مدل با بهترین وسیله نقلیه الکتریکی فروشنده در اینجا تبدیل شده است. و به درستی سپری شده ترین مدل در اروپا تمام موتورهای ترکیبی ! اما برای این برند ، استراتژی این است که کارخانه ها را اداره کنید و بیشتر بفروشید ، الون مسک ادعا می کند در آنجا است.

بنابراین هیچ چیز نباید بیش از حد در انبار بکشد. برای انجام این کار ، تولید کننده از انجام تخفیف ها دریغ نمی کند ، که او دیگر به طور متوسط ​​آن را “خواننده قیمت” نمی نامد. در هفته های اخیر ، تخفیف در نسخه اصلی پیشران اغلب 1 بود.000 € ، که وسیله نقلیه را در 39 قرار داده است.990 € پس از آنکه پاداش را کسر کرد.

اما این روزها خیلی بیشتر است. ما نسخه های پیشرانه ای را با تخفیف 2 می بینیم.760 €. که پیشرانهای مدل y را در 38 قرار می دهد.230 یورو ، قیمتی که هرگز برای نسخه جدید دیده نمی شود. تخفیف به نسخه هایی با گزینه ها (رینگ یا رنگ) اجازه می دهد تا به منطقه جایزه بازگردند (محدود به 47.000 €).

برای کسانی که می خواهند سفید یا سیاه را تغییر دهند ، رنگهای ارائه شده در سری ، ما در سهام یک نوع آبی خارج از کشور را در 39 دیدیم.730 € پس از تخفیف 2.860 یورو و جایزه.

در سهام ، تخفیف های سخاوتمندانه ای در نوع استقلال بزرگ (با دو موتور) وجود دارد ، که در چرخه WLTP مختلط ، استقلال 533 کیلومتر را اعلام می کند ، 3.180 یورو تخفیف و قیمتی که به 49 کاهش می یابد.810 یورو (در اینجا هیچ پاداش).

مدل تسلا باید افت قیمت خود را در اروپا ببیند ، در اینجا به همین دلیل است

برنامه های تسلا برای یک مدل جدید و مقرون به صرفه تر مدتی در حال گردش است و اکنون به نظر می رسد که این شرکت تولید یک نسخه پیشرانه ای را در کارخانه Giga Berlin-Brandenburg خود در آلمان آغاز کرد.

علاوه بر اینکه یکی از محبوب ترین اتومبیل های برقی در جهان است ، مدل تسلا نیز طبق گفته سازنده خود ملکه استقلال در رتبه بندی EPA است. در اروپا ، SUV جمع و جور Elon Musk از زمان راه اندازی چند سال پیش محبوبیت زیادی دارد و دومی به زودی می تواند فروش وی را در هفته های آینده گسترش دهد.

تسلا پس از اعلام کاهش نسبتاً قابل توجه در تمام مدل های مدل Tesla Model Y ، فکر می کند که با تهیه یک نسخه کاملاً جدید ، ماشین را مقرون به صرفه تر کند. براساس انتشارات آلمان Teslamag ، این پیکربندی جدید این مدل به تازگی به تولید در Gigafactory در برلین بازگردد و است مجهز به باتری های تهیه شده توسط سازنده چینی BYD. این نشان می دهد که وسیله نقلیه جدید می تواند بسیار ارزان تر از پیشینیان خود باشد.

ارزانترین مدل تسلا در اروپا تولید می شود

با توجه به اطلاعات Teslamag ، مدل جدید پیشرانه عقب (RWD) را ارائه می دهد و جایگزین می کند LA Model Y RWD در حال حاضر از چین در دسترس و واردات است ، که مجهز به باتری های منشور CATL LFP است. دو نسخه دیگر از مدل تولید شده در آلمان ، LR AWD و عملکرد ، مجهز به سلولهای باتری استوانه ای از نوع 2170 ، احتمالاً محلول انرژی LG و واردات از چین است.

در حالی که LA Model در حال حاضر به لطف باتری حدود 60 کیلووات ساعت ، 455 کیلومتری را ارائه می دهد, نسخه جدید با باتری BYD باید طیف وسیعی از 440 کیلومتر را ارائه دهد (طبق چرخه WLTP) ، برای ظرفیت حدود 55 کیلووات ساعت. باتری جدید همچنین اولین کسی خواهد بود که فناوری به نام “تیغه” را ارائه می دهد ، که به عنوان ایمن تر و مطمئن تر از باتری های سنتی لیتیوم یون ارائه شده است. باتری تیغه نسبت به سایر باتری ها با همان اندازه و همان وزن از نظر انرژی متراکم تر خواهد بود ، که می تواند به مدل جدید y RWD مزیت قابل توجهی نسبت به رقبای خود بدهد.

اگر شایعات مربوط به مدل جدید RWD مجهز به باتری های BYD تأسیس شود ، این می تواند بدان معنی باشد که تسلا استفاده از باتری های CATL را برای مدلهای اروپایی خود رها می کند. با شرط بندی روی یک باتیر ​​کوچکتر و تولید محلی برای مدل تسلا y, تسلا به خوبی می توانست قیمت خود را کاهش دهد ، زیرا دیگر نیازی به وارد کردن اتومبیل های چین نخواهد داشت. به عنوان یک یادآوری ، مدل تسلا وارد شده از چین در حال حاضر با قیمت 40990 یورو در دسترس است ، که پاداش زیست محیطی کسر می شود. بنابراین نسخه جدید باید زیر 40،000 یورو باشد.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست