Yamaha Neo S: قیمت ، استقلال ، شارژ ، عملکرد ، تست – برقی یاماها نئو: Neo S 2.0

مقاله – Electric Yamaha Neo: The Neo S 2.0

تجهیزات دیگر شامل یک داشبورد LCD ، یک دستگاه روشنایی LED و یک فضای کوچک در زیر زین برای ذخیره کلاه جت. به هم متصل ، یاماها نئو می تواند با برنامه Myride Yamaha در ارتباط باشد تا اطلاعات مختلف وسیله نقلیه را از طریق تلفن شما دنبال کند.

یاماها نئو

یاماها نئو

اولین اسکوتر برقی که توسط این برند در اروپا به بازار عرضه شده است ، Yamaha Neo از سال 2022 در دسترس است. محدود به 45 کیلومتر در ساعت با حداکثر سرعت ، در پیکربندی دو بیت خود تا 70 کیلومتر استقلال مجاز است.

حرکتی یاماها نئو

در چرخ عقب یکپارچه شده است ، موتور الکتریکی که یاماها نئو را هدایت می کند 2.3 کیلو وات قدرت اسمی و حداکثر 2.5 کیلو وات در تاج برای گشتاور تا 136 نانومتر. تأیید شده در دسته اسکوتر های برقی بدون مجوز ، Yamaha Neo 45 کیلومتر در ساعت از حداکثر سرعت نشان می دهد. بنابراین بسیار کارآمدتر از Yamaha E01 است ، طبقه بندی شده در بخش معادل 125.

باتری و استقلال یاماها نئو

اساسی ، اسکوتر برقی یاماها دارای یک باتری واحد است. در مجموع 967 ظرفیت WH (50.4 V – 19.2 آه) و در زیر زین قرار گرفت ، طی چند ثانیه عقب نشینی کرد تا در خانه یا در دفتر شارژ شود و وزن آن 8 کیلو باشد. از نظر استقلال ، سازنده در چرخه WMTC 37 کیلومتر ارتباط برقرار می کند. به صورت اختیاری ، می توان یک باتری دوم را برای دو برابر شدن استقلال به دست آورد.

NB باتری استقلال WMTC
1 37 کیلومتر
2 72 کیلومتر

در موارد شارژ مجدد ، سازنده 4 ساعت تا 80 ٪ و 8 ساعت 100 ٪ را برای باتری اعلام می کند. خارجی ، شارژر به یک سوکت خانگی ساده متصل می شود.

قسمت چرخه

Neo که روی چرخ های 13 اینچی نصب شده است ، یک چنگال تلسکوپی 90 میلی متر در جلو و یک چرخش 80 میلی متر در عقب دارد. دستگاه ترمز یک دیسک 200 میلی متری در جلو با ترمز طبل در عقب دارد.

با باتری ، وزن اسکوتر 98 کیلو (90 کیلو بدون باتری) است.

تجهیزات دیگر شامل یک داشبورد LCD ، یک دستگاه روشنایی LED و یک فضای کوچک در زیر زین برای ذخیره کلاه جت. به هم متصل ، یاماها نئو می تواند با برنامه Myride Yamaha در ارتباط باشد تا اطلاعات مختلف وسیله نقلیه را از طریق تلفن شما دنبال کند.

همچنین بخوانید تست یاماها نئو: بهترین اسکوتر برقی ?

طول 1875 میلی متر
عرض 695 میلی متر
قد 1120 میلی متر
ارتفاع زین 795 میلی متر
پایه 1305 میلی متر
ترخیص کالا از گمرک مینی 135 میلی متر
وزن بدون باتری 90 کیلوگرم

قیمت یاماها نئو چقدر است ?

از سال 2022 در فرانسه به بازار عرضه شد ، یاماها نئو از ارزانترین اسکوتر برقی دور نیست. در پیکربندی اصلی خود ، با یک باتری ، قبل از کسر پاداش با قیمت 3599 یورو نمایش داده می شود. اگر می خواهید باتری دوم را بدست آورید و استقلال را دو برابر کنید ، باید 1299 یورو بیشتر یا در کل تقریباً 5،000 یورو بپردازید. گزینه های مختلفی ارائه می شود ، از جمله یک مورد برتر ، در حدود 200 یورو صورتحساب می شود.

مقاله – Electric Yamaha Neo: The Neo’s 2.0

یاماها بیش از بیست سال یک بازیکن مهم در بازار اسکوتر حرارتی 50cm3 بوده است. علاوه بر مشهور BW/Booster (نسخه Yamaha/نسخه MBK) و سایر نیتروهای خنک کننده Aerox/Liquid ، تولید کننده ژاپنی در این دوره موفق می شود بیش از ششصد هزار NEO/OVETTO را در “قاره قدیمی” بفروشد. اما در یک بازار فعلی که توسعه وسایل نقلیه برقی همچنان تسریع می کند ، یاماها با وقف آن با نسل دوم موتور الکتریکی برقی ، نئو خود را دوباره زنده می کند.

مقاله - برقی یاماها نئو: نئو

یادداشت نوشتن

به قیمت کوتاه: 3،199 € قدرت: 2.5 کیلو وات در 400 دور در دقیقه گشتاور: 136 نانومتر در 50 دور در دقیقه وزن: 98 کیلوگرم با باتری

اگر یاماها امروزه به دلیل دو چرخ خود با موتور گرما بیشتر در جهان شناخته شود ، این شرکت مدتهاست که اسکوتر برقی را برای مدت طولانی توسعه داده است. در سال 1991 در نمایشگاه اتومبیل توکیو ، ما به یاد می آوریم که قورباغه ، اولین اسکوتر برقی برند ، در حالی که بعداً Passol یا EC-03 به زودی اولین دور چرخ های خود را انجام داد. نئو برقی کوچک ما از این رو میوه یک خط طولانی از مدل های الکتریکی و حرارتی است که به آن اجازه می دهد تا به این فنی برسد ، اما همچنین الهام بخش نقاشی در فضای باز آن است. جمع و جور ، زیبا و جذاب و جذاب در اراده ، ویژگی های این اسکوتر جدید جوش اصلی Neo را به ویژه از نظر اپتیک مضاعف قبل از LED ، به یاد می آورند. در خالص ترین سبک طراحی جین کی Kanno EV ، نگاه این دو چرخ کوچک جدید در مورد تأثیر شما و خاطرات جوانان شما برای کسانی که در آن زمان یکی داشته اند بازی می کند. او همچنین یک کودکی Je-nes-So-What را در خطوط نگه می دارد ، که یادآوری برخی از “حوا” ، ربات دوست که همه در فیلم انیمیشن استودیوهای پیکسار پوشیده شده است.

مقاله - برقی یاماها نئو: نئو نقطه کمربند یا دنده های دیگر ، بازوی نوسان یک طرفه n

سبک بی بدیل و زخمهای جبهه مینیمالیستی او بنابراین به او یک گلدان خاص می دهد. خیلی بد است ، بلوک پرچمدار عقب کاملاً به گل مودبارد منتقل می شود ، به عنوان یک رشد بسیار بصری در مقابل یک زین نسبتاً مخروط وجود دارد. سپس با جزئیات ، ما از قالب های لاستیکی سیاه دانه ای ، که در کانتورهای پیش بند جلو می یابیم قدردانی می کنیم. آنها علاوه بر ایجاد یک پایان خوب مت ، آنها قادر خواهند بود از خراش ها و سایر شوک های مکرر در این مکان از نمایشگاه جلوگیری کنند. علاوه بر این ، ما به طور کلی دوست داریم ، تنظیم کلی این نمایشگاه ها در NEO ، آرم های تسکین در طرفین و وکیل برای خنک کننده موتور ، که در کنار ترمز درام عقب قابل مشاهده است. در رنگ سفید “شیری سفید” به عنوان مدل تست ما موجود است ، شما همچنین NEO را در سیاه “نیمه شب سیاه” بدون هزینه اضافی پیدا خواهید کرد.

درک آسان ، عصای جانبی عملی است بدون بدیهی یک گلدان D

با داشتن موتور الکتریکی “بدون برس” که کاملاً در چرخ عقب خاکستری ادغام شده است ، لبه سیاه مستقیماً روی آن پیچیده می شود. برای تغییر تایر ، فقط باید 5 آجیل بزرگ را که در اطراف لبه قابل مشاهده است ، جدا کنید تا فقط حاشیه را بلند کنید. Neo از Maxxis MA-EVF با مقاومت نورد کم ، مخصوصاً برای وسیله نقلیه مورد مطالعه قرار گرفته است. در قسمت جلو ، روی یک لبه قالب آلومینیومی با 10 چوب بلند شد. در ادامه ، صندوق عقب زیر زین 27 لیتر ظرفیت با یک باتری روی تخته را ارائه می دهد. پس از تأیید ، معلوم می شود که می توانید یک کلاه ایمنی جت کوچک یا متوسط ​​را در محل اقامت ارائه شده برای این منظور بگیرید ، اما بزرگترین مدل هایی مانند Mine در اندازه XL ، متأسفانه نمی گذرد. با وجود این ، این تنه کاملاً عمیق است و در صورت لزوم به شما امکان می دهد چندین چیز را در یک کوله پشتی بگیرید ، به عنوان مثال. باتری اسکوتر که توسط Yamaha ساخته و تولید شده است با 8 کیلوگرم و حجم معقول خود بسیار آسان است (50.4 V/19.2 AH – 225 x 375 x 105 میلی متر). او می تواند به راحتی و اختیاری شما (در حدود 800 یورو) مانند عکس پایین ، تقریباً توسط دو استقلال اسکوتر تقسیم شود. در این حالت ، حمل کوله پشتی همیشه امکان پذیر است.

پاهای مسدود کننده باتری ، که بر آنها در اینجا به رنگ خاکستری نظارت دارد با یک دسته بزرگ ، هر باتری برای پاک کردن آنها آسان است

بعد از این تور کوچک از مالک ، زمان آن رسیده است که روی جانور و صندلی آن در 795 میلی متر صعود کنید. مزرعه اما با استقبال از منحنی آن ، زین به من این امکان را می دهد تا به راحتی دو پا را روی زمین با متر کوچک هشتادم قرار دهم. در مقابل من ، کف گسترده به اندازه کافی در پاها ، مزیتی برای دسترسی به اسکوتر است که بلافاصله به نظر می رسد منوی منصفانه است. با تنها 98 کیلوگرم (با یک باتری واحد) ، اندازه کلی آن یک امتیاز واقعی برای مبتدیان است و شما را با اطمینان بلافاصله شما را قرار می دهد. ما احساس دوچرخه بین پاها داریم ! در هیئت مدیره ، موقعیت بسیار آرام است با تیبیا هایی که در مقابل شما قرار گرفته است ، تقریباً به صورت عمودی در پشت پیش بند پنهان شده است. بالاتر ، با شلوار تقریباً مستقیم ، شما یک بازوهای کمی خم دارید که از یک دسته های عملیاتی نسبتاً ساده روی یک دسته دسته غافل می شوند.

بزرگ و خوب فکر شده ، دستگیره های مسافر اتاق را برای تقلید شما باقی می مانند نئو

در این مرکز ، یک چراغ LCD کوچک شامل معدود اطلاعات رانندگی موجود در داشبورد (سرعت سنج کلاسیک ، سفر یا ساعت است. ). به خوبی قابل مشاهده است ، این همچنین به شما امکان می دهد علاوه بر حالت رانندگی انتخاب شده “STD” (استاندارد) یا “ECO” ، باتری های موجود یا روی تخته را کنترل کنید. سرانجام ، پس از بارگیری برنامه تلفن هوشمند Yamaha Myride رایگان ، می توانید اعلان های تماس های خود و سایر ایمیل ها را نیز دریافت کنید. شما نمی توانید پیشرفت را متوقف کنید ! جدی تر ، همیشه از طریق این برنامه از طریق تلفن خود ، می توانید بی سر و صدا از مبل خود ، بار باتری های خود را کنترل کنید ، سفرهای خود را صادر کنید یا به راحتی اسکوتر خود را روی کارت قرار دهید. باهوش !