YouPrice در حال راه اندازی یک بسته موبایل 100 گیگابایتی جدید در 9 است.99 € در ماه برای زندگی در شبکه نارنجی یا SFR ، چهار بسته نامحدود از YouPrice را کشف کنید: پیشنهادات انعطاف پذیر تا 180 گیگابایت از 4.99 € در ماه برای زندگی در شبکه نارنجی یا SFR

چهار بسته متحرک YouPrice را کشف کنید: پیشنهادات انعطاف پذیر تا 180 گیگابایت از 4.99 € در هر ماه در شبکه نارنجی یا SFR

Contents

توجه داشته باشید که هنگام راه اندازی YouPrice تنها MVNO محلی است که چنین گزینه ای را ارائه می دهد. Prixtel دیگر از زمان دستیابی به SFR این امکان را ارائه نمی دهد.

YouPrice در حال راه اندازی یک بسته موبایل 100 گیگابایتی جدید در 9 است.99 € در ماه برای زندگی در شبکه نارنجی یا SFR

اپراتور YouPrice امروز یک برنامه بسته بندی خوب موبایل جدید ارسال شده است که از دست نمی رود. با نام بهار ، این پیشنهاد انعطاف پذیر از 100 تا 120 گیگابایت با قیمت Canon و نه تنها سال اول ارائه می شود. این MVNO همچنین امکان انتخاب بین شبکه نارنجی و SFR و اضافه کردن 5G اختیاری را به شما ارائه می دهد. ما در مورد این تجارت خوب تا 27 مارس به شما می گوییم !

بسته جدید موبایل در شبکه نارنجی یا SFR: 100 گیگابایت در 9.99 € در هر ماه برای زندگی

YouPrice با پیشنهاد جدید خود بهار از جمله 100 تا 12 گیگابایت داده های موبایل ، ورود بهار را جشن می گیرد. این اشتراک تلفن معتبر در شبکه نارنجی یا SFR مورد نظر شما فقط از 9 ارائه شده است.99 € در ماه. با خرد کردن برای این بسته موبایل YouPrice ، می توانید لذت ببرید:

 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، از ادارات خارج از کشور فرانسه و از اتحادیه اروپا
 • 16 گیگابایت داده از خارج از کشور و از کل اتحادیه اروپا
 • از 100 گیگابایت تا 120 گیگابایت داده های تلفن همراه در فرانسه
 • انتخاب شبکه نارنجی یا SFR در اشتراک

بسته بندی youprice le Spring 100go

و این همه چیز نیست: این اشتراک ارزان موبایل برای مدت زمان معتبر است ، به عبارت دیگر قیمت بسته شما پس از چند ماه تکامل نمی یابد ! در صورتی که این پیشنهاد رضایت کامل را برای شما به ارمغان نمی آورد ، قبل از تغییر بسته ، حداقل زمان احترام نیست.

5G اختیاری !

اپراتور YouPrice به شما امکان می دهد با پیشنهاد بهاری خود فقط 5 یورو در ماه دیگر به 5G تغییر دهید. می توانید یک بسته 5G با 100 گیگابایت با قیمت 14 دریافت کنید.99 € در ماه و بدون شرایط مدت. به یاد بیاورید که برای گشت و گذار در شبکه نسل پنجم ، شما باید یک بسته 5G ، یک تلفن هوشمند 5G داشته باشید و در منطقه ای تحت پوشش 5G قرار بگیرید. برای بررسی پوشش موجود در منطقه جغرافیایی خود و انتخاب شبکه ای که مناسب شما بین نارنجی و SFR باشد ، می توانید از کارت پوشش موجود توسط ARCEP استفاده کنید: شبکه موبایل من.

چهار بسته متحرک YouPrice را کشف کنید: پیشنهادات انعطاف پذیر تا 180 گیگابایت از 4.99 € در هر ماه در شبکه نارنجی یا SFR

Operator YouPrice چهار بسته ارزان قیمت و غیر اتصال را ارائه می دهد ، که در شبکه نارنجی یا SFR مورد نظر شما معتبر است. این پیشنهادات نامحدود هر ماه با مصرف اینترنت شما سازگار است ، از 5 تا 180 گیگابایت در هر ماه. چیزی برای همه و بودجه وجود دارد. این برنامه های خوب استثنایی را که در اینجا همه جزئیات وجود دارد از دست ندهید !

تبلیغات موبایل

بسته مینی ارزان YouPrice از 5 تا 10 گیگابایت از 4.99 € در ماه

YouPrice او را دوباره زنده می کند مینی را با تنظیم آن بسته بندی کنید بسته به مصرف اینترنت شما ، دقیقاً مانند سایر اشتراک های اپراتور. این پیشنهاد بین 5 تا 10 گیگابایت در ماه برای گشت و گذار در فرانسه به شما پیشنهاد می دهد. علاوه بر تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، این اشتراک همچنین شما را در طول سفرهای شما به اروپا و DOM همراهی می کند. شما از همان گزینه ها برای داده ها و تلفنی مانند فرانسه بهره مند می شوید. مهمترین مزیت این بسته مقرون به صرفه این است که طبق ترجیح شما در شبکه نارنجی یا SFR کار می کند. مثل همه بسته های YouPrice, این فرمول بدون تعهد است ، بنابراین شما هیچ خطری ندارید. و سرانجام ، قیمت آن ثابت است ، به این معنی که پس از چند ماه تغییر نخواهد کرد.

5 گیگابایت تبلیغات بسته بندی

بسته نامحدود LE One: از 40 تا 60 گیگابایت فقط برای 7.99 € در ماه

یک بسته یکی دیگر از پیشنهادات جذاب YouPrice است که فقط برای 7 گیگابایت ارائه می دهد.99 € در ماه ، بدون مدت زمان. این بسته ارزان قیمت نیز در شبکه Orange یا SFR ، مورد نظر شما معتبر است. او هر ماه در سه سطح با مصرف اینترنت شما سازگار می شود:

 • حداکثر 40 گیگابایت در 7.99 €
 • بین 40 تا 50 گیگابایت در 9.99 €
 • بین 50 تا 60 گیگابایت تا 10.99 €

با انتخاب این بسته YouPrice ، می توانید از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و همچنین از اتحادیه اروپا و DOM لذت ببرید. برای نیازهای خود در وب ، می توانید تا 60 گیگابایت در ماه در سرزمین اصلی فرانسه و تا 10 گیگابایت در اتحادیه اروپا و DOM گشت و گذار کنید.

بسته شما 40 گیگابایت

100 گیگابایت اول با 120 گیگابایت از 9.99 € هنوز موضعی است

بسته LE First ، که برای بیشترین کاربران در نظر گرفته شده است ، همیشه در YouPrice در دسترس است. این پیشنهاد ویژه ، که در شبکه نارنجی یا SFR معتبر است ، بدون تعهد است و فقط از 9 شروع می شود.99 € در هر ماه ، و این فقط مربوط به سال اول نیست. مانند یک پیشنهاد ، این بسته موبایل با توجه به مصرف اینترنت شما انعطاف پذیر است ، از 100 تا 120 گیگابایت در فرانسه. سطح اول تا 100 گیگابایتی 9 صورت گرفته است.99 یورو ، سپس سطح دوم 100 تا 110 گیگابایت 12 است.99 € در هر ماه ، و سرانجام ، آخرین سطح تا 120 گیگابایت 14 است.99 € در ماه. شما همچنین از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و از اتحادیه اروپا و DOM بهره مند خواهید شد. از این مناطق ، اپراتور 16 گیگابایت را برای ماندن در طول تعطیلات خود اختصاص می دهد. علاوه بر این ، با این پیشنهاد ، شما می توانید از 5 گرم نارنجی یا SFR فقط 5 یورو در هر ماه بهره مند شوید.

بسته 100 گیگابایت YouPrice

بهینه: از 150 تا 180 گیگابایت برای حداکثر تجربه

بهینه سخاوتمندانه ترین بسته غیر مشترک از نظر داده های YouPrice است. مانند سایرین در شبکه نارنجی 4G یا SFR (5G اختیاری با 5 یورو در هر ماه) کار می کند. با مصرف اینترنت شما تا 180 گیگابایت تنظیم می شود . علاوه بر این ، شما از 20 گیگابایت در اتحادیه اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه بهره مند می شوید. این اشتراک همچنین به شما امکان می دهد بدون شمارش ، تماس ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و یا از اتحادیه اروپا و DOM با عزیزان خود در تماس باشید. همه فقط با 16.99 یورو در هر ماه و نه فقط سال اول.

بسته موبایل YouPrice: بدون تعهد در شبکه نارنجی یا SFR پیشنهاد دهید

YouPrice ، این بسته های 1 گیگابایتی در 200 گیگابایت از 4.99 یورو در ماه بدون تعهد با تماس/پیامک/MMS نامحدود است. با مضطرب برای پیروی از روندها ، این برند البته شبکه 4G و 5G را در سراسر متروپولیتن ارائه می دهد.

Back to School Promo: YouPrice پیشنهاد قابل تنظیم را از 111 تا 130 گیگابایت از 9.99 یورو در شبکه SFR یا نارنجی ارائه می دهد تا از بین یا مینی فرمول 5 گیگابایت با قیمت 4 انتخاب کنید.99 €.

آرم yourprice

سایر اپراتورها

آرم تصویر La Poste Mobile آرم تصویر برتر آرم تصویر B & شما تصویر آرم موبایل رایگان آرم تصویر تلفن همراه قرمز تصویر آرم SOSH تصویر آرم SFR سایر اپراتورها

بسته YouPrice ، MVNO با بسته های دوتایی قابل تنظیم

یک شرکت تابعه از گروه دیجیتال فرانسه ، YouPrice در ماه مه سال 2022 با تمایل کاملاً نمایش داده شده برای انقلابی در آن ، وارد بازار اپراتورهای شبکه موبایل مجازی فرانسوی شد. برای این کار ، این MVNO به یک پیشنهاد 100 ٪ آنلاین متکی است ، با بسته های موبایل قابل تنظیم که مصرف کننده آن را بین شبکه یکی از دو اپراتور مهم مخابراتی انتخاب می کند.

YouPrice: بسته های موبایل انعطاف پذیر بدون تعهد با قیمت مناسب

به منظور این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا از یک فاکتور تا حد امکان عادلانه بهره مند شوند ، YouPrice فقط موبایل های انعطاف پذیر را بدون تعهد ارائه می دهد.
ایده ? به جای اینکه شما را بدون توجه به مصرف داده های خود ، هر ماه همان قیمت را بپردازید ، اپراتور فقط براکت داده ای را که در طول ماه مصرف می کنید شارژ می کند. بنابراین ، برای ماه هایی که در طی آن فقط از 4G/5G استفاده می کنید ، صورتحساب شما تنظیم می شود. مزیت اصلی این فرمول که قبلاً توسط چند MVNO دیگر مورد سوء استفاده قرار گرفته است این است که به کاربران این امکان را می دهد تا از پرداخت مازاد بزرگ صورتحساب خودداری کنند. در عین حال ، این امکان را به شما می دهد تا در صورت لزوم آزادانه از بایت های گیگای بیشتری استفاده کنید بدون اینکه یک بسته جدید را بیرون بیاورید.
به طور مشخص ، برای هر یک از بسته های موبایل YouPrice ، سه سطح صورتحساب ثابت است:

 • حداقل سطح
 • سطح متوسط
 • حداکثر سطح

چه چیزی به بهترین وجه بودجه خود را مدیریت کرده و در تمام طول سال پس انداز می کند.

بسته YouPrice: دو اپراتور برای انتخاب شبکه

استقلال ارائه شده توسط مدیریت برنامه تلفن همراه آنها محدود به تقسیم فاکتور نیست. این MVNO حتی با ارائه امکان ، برای هر یک از این پیشنهادات ، شبکه ای از سودمندترین اپراتور بین دو شریک را انتخاب می کند: نارنجی و SFR.
این دو اپراتور اصلی هستند که علاوه بر پوشش ملی 4G ملی ، در بین بهترین ها جریان می دهند. بنابراین هر فرمول در دو بسته برای انتخاب موجود است: یکی در شبکه نارنجی و دیگری در شبکه SFR.

توجه داشته باشید که هنگام راه اندازی YouPrice تنها MVNO محلی است که چنین گزینه ای را ارائه می دهد. Prixtel دیگر از زمان دستیابی به SFR این امکان را ارائه نمی دهد.

5 بسته تلفن همراه YouPrice

پیشنهاد استاندارد (به استثنای تبلیغی) YouPrice در حدود 5 فرمول بیان شده است:

 • مینی: 5 گیگابایت + تماس های نامحدود
 • یکی: از 44 تا 60 گیگابایت
 • L’Istietial: از 60 تا 110 گیگابایت (در حال حاضر در دسترس نیست)
 • اول: از 111 تا 130 گیگابایت
 • بهینه: از 155 تا 180 گیگابایت

علاوه بر داده های اینترنتی قابل استفاده در کل متروپولیتن فرانسه ، 4 فرمول اصلی (از یک) نیز شامل موارد زیر است:

 • یک موقوفه (گنجانده شده در پاکت اولیه) در داده های قابل استفاده در اتحادیه اروپا و DOM
 • خدمات تلفنی نامحدود (تماس و پیام کوتاه نامحدود) در فرانسه و از اتحادیه اروپا
 • مسدود کردن اعداد اضافی
 • 5G اختیاری

نحوه تماس با شما ?

در صورت نگرانی یا هرگونه سؤال مربوط به بسته YouPrice ، می توانید از طریق یکی از کانال های زیر با اپراتور تماس بگیرید:

 • منطقه مشتری: دوشنبه تا شنبه بین 9 صبح و 8 بعد از ظهر
 • از طریق ایمیل: دوشنبه تا جمعه بین 9 صبح و 6 بعد از ظهر
 • از طریق پست در آدرس: خدمات مشتری شما. – 189 Rue Solférino ، 59000 لیل

سایر اپراتورهایی که ممکن است شما را مورد علاقه خود قرار دهند: B & You- قرمز – موبایل رایگان – SOSH

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !