کد تبلیغی YouPrice | کد حمایت مالی YouPrice ، کدهای تبلیغاتی YouPrice: پیشنهادات فعلی در بسته ها

کدهای تبلیغاتی YouPrice: پیشنهادات فعلی در بسته های تلفن همراه

Contents

جدا از این رویدادها ، ما همچنین باید آنچه را که همه اپراتورهای رقیب ارائه می دهند نظارت کنیم. گاهی اوقات شما می توانید پیشنهادات خود را در واکنش به تبلیغات جدید که توسط MVNO های دیگر مانند Prixtel یا Syma Mobile آغاز شده است ، تنظیم کنید.

بهترین کدهای تبلیغاتی YouPrice.ارزشهای ارزشمند در اینجا کشف می شوند !

YouPrice که در سال 2022 تأسیس شده است ، یک شرکت نسبتاً جوان است. با این حال ، حتی در این دوره کوتاه ، این شرکت خود را به عنوان یک اپراتور اصلی و تأمین کننده برنامه های ارزش و تبلیغاتی تأسیس کرده است. YouPrice طیف گسترده ای از بسته های تلفن همراه قابل تنظیم را ارائه می دهد ، به این معنی که مشتریان می توانند یک برنامه تلفن همراه متناسب با نیازهای خاص خود را طراحی و خریداری کنند. علاوه بر این ، بسته های YouPrice بدون تعهد هستند ، به این معنی که مشتریان فقط باید آنچه را که استفاده می کنند بپردازند و در صورت رضایت از آنها می توانند اشتراک خود را در هر زمان خاتمه دهند.

بسته های موبایل سازگار با نیازهای مشتری

در حالی که اینترنت و اتصال بیشتر و بیشتر در حال تبدیل شدن است ، نیاز به بسته های موبایل مقرون به صرفه و انعطاف پذیر ضروری است. در دنیایی که هزینه ها و هزینه های غیر ضروری به طور مداوم از آن استفاده می شود ، این نگرانی به ویژه هنگامی که ما مجبور به پرداخت هزینه هایی هستیم که نیازی به آن نداریم یا از آن استفاده نمی کنیم ، این نگرانی به ویژه تشدید می شود. بسته های موبایل که هزینه اضافی برای شما ندارند ، سودمندی است. چرا وقتی می توانید برنامه های اشتراک تلفن همراه را دقیقاً با نیازهای شخصی و بودجه خود تطبیق دهید ، یک مکمل پرداخت کنید ? این جایی است که شما با بسته های تلفن همراه قابل تنظیم و انعطاف پذیر وی وارد صحنه می شوید. مشتریان می توانند بدون دردسر برنامه انتخاب خود را شخصی سازی و انتخاب کنند. این تضمین می کند که مشتریان فقط آنچه را که مصرف می کنند بپردازند و از پرداخت هزینه های اضافی برای داده هایی که مصرف نمی کنند ، می پردازند.

YouPrice خوش آمدید

YouPrice در طول سال اول اشتراک خود در بسته های سازگار با مصرف واقعی کاربر ، به مشتریان جدید بازیابی می کند. از طرف دیگر ، YouPrice تخفیف خاصی به مشترکین سابق ارائه نمی دهد. اما مشترکان قدیمی نیازی به نگرانی ندارند زیرا ShoppingsPout در آنجا در نجات است. ما کدهای تبلیغاتی و کوپن های کاهش YouPrice داریم که معتبر هستند و می توانند توسط هر مشتری ، چه جدید و چه قدیمی مورد استفاده قرار گیرند.

کد تبلیغاتی شما

کدهای تبلیغاتی YouPrice به مشتریان این امکان را می دهد تا از تخفیف در خریدهای خود در فروشگاه آنلاین بهره مند شوند. تمام کدهای تبلیغاتی و کوپن های تبلیغاتی Active YouPrice در این صفحه در دسترس هستند ، شما فقط باید پیشنهاد مورد علاقه خود را برای استفاده از کاهش خود انتخاب کرده و تا 50 ٪ پس انداز کنید. تیم ما آخرین پیشنهادات و تبلیغات YouPrice را منتشر می کند که از دست دادن آن بسیار وسوسه انگیز است. ما همچنین به خریداران کمک می کنیم تا از کاهش باورنکردنی ، تبلیغات و کدهای کاهش سایر مارک های محبوب فرانسوی و بین المللی استفاده کنند. کاتالوگ ما همچنین کدهای تبلیغاتی را بر اساس دسته بندی محصولات لیست می کند ، برای استفاده از آن اینجا را کلیک کنید

سیستم سطح شما

YouPrice دارای یک سیستم سطح است که به مشتریان امکان می دهد تا 3 برنامه تلفن همراه را در یک بسته واحد مشترک کنند تا زمانی که کاربر در یک آستانه خاص باقی بماند. پس از رسیدن به حد ، سیستم سطح YouPrice سرعت اتصال را محدود می کند.

بهترین زمان برای خرید از YouPrice

همه تخفیف ها برابر نیستند. این امر به ویژه هنگامی صادق است که تخفیف های منظم را با تخفیف های موجود در انتظار ترین فروش و جشن های مورد انتظار مانند تعادل جمعه سیاه ، تعادل دوشنبه سایبر ، تعادل روزهای فرانسه ، تعادل کریسمس و غیره مقایسه می کنید. بنابراین ، دوره از سپتامبر تا دسامبر یا سه ماهه آخر سال بهترین زمان برای خریداران است تا بتوانند تا حد ممکن پس انداز کنند. با این حال ، اگر می خواهید از تخفیف در تمام طول سال بهره مند شوید ، بقیه را بخوانید !

کدهای تبلیغاتی YouPrice در تمام طول سال معتبر است

هنگامی که شما نیاز به استفاده و عضویت در یک بسته تلفن همراه دارید ، نمی خواهید تا سه ماهه آخر سال صبر کنید تا اشتراک مورد نظر خود را خریداری کنید ، اینطور نیست ? در ShoppingsPout ، ما این را خیلی خوب می فهمیم ، به همین دلیل ما کدهای تبلیغاتی را به شما ارائه می دهیم که معتبر هستند و به مشتریان کمک می کنند تا در طول سال صرفه جویی کنیم. این درست است که شما یک مشتری قدیمی یا جدید هستید ، می توانید از کدهای تبلیغاتی YouPrice به صورت رایگان و بدون نیاز به ثبت نام در سایت ما بهره مند شوید. در این صفحه ، انتخاب گسترده ای از کدهای تبلیغاتی YouPrice را پیدا خواهید کرد تا به شما در دریافت تخفیف در اشتراک های YouPrice خود کمک کند. این کدهای تبلیغاتی YouPrice توسط تیم متخصصان ما که قبل از انتشار آنها در این صفحه از اصالت خود در هر مرحله اطمینان حاصل می کنند ، دستگیر شده است.
در ShoppingsPout.FR ، علاوه بر کدهای تبلیغاتی YouPrice ، شما همچنین کدهای تبلیغاتی و پیشنهادات کاهش اقتصادی را برای همه مارک های مورد علاقه خود در یک سیستم عامل واحد پیدا خواهید کرد ، از شما جلوگیری می کند تا یک تن از منابع دیگر برای یافتن تخفیف داشته باشید. کوپن در طول خرید آنلاین شما.

تأیید سفارش با کد حمایت مالی YouPrice

برای پس انداز تضمین شده ، حتماً بدون وارد کردن کد حامی مالی YouPrice ، صفحه پرداخت YouPrice را ترک نکنید. تیم ما کدهای حامی مالی YouPrice را به محض در دسترس بودن اضافه و به روز می کند ، این صفحه را مرور کنید تا کد حمایت مالی YouPrice مورد نظر خود را پیدا کنید و اکنون دوره پس انداز خود را بهبود بخشید !

با کدهای تبلیغاتی YouPrice از بزرگترین تخفیف استفاده کنید

با کدهای تبلیغاتی YouPrice ، از پیشنهادات کاهش مانند:

 • تخفیف حداکثر 45 ٪ در بسته 10-30 گیگابایتی YouPrice اولین سال برای بهره مندی از این تخفیف ، کد تبلیغاتی مربوط به YouPrice را در بالای این صفحه انتخاب کنید و از آن استفاده کنید !
 • در سال اول اشتراک خود در YouPrice 60-110 GB Mobile Package-Benefit از این پیشنهاد فوق العاده با کلیک بر روی کد/پیشنهاد مربوط به youprice redrice/پیشنهاد بالاتر از این صفحه ، حداکثر 42 ٪ صرفه جویی کنید.

سرعت خود را با Price Mobile Plashes 5G احساس کنید

در حالی که 5G به مرجع جدید در دنیای اینترنت تبدیل شده است ، YouPrice تصمیم گرفته است از سایر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی با سرعت فوق العاده سریع و بسته های اینترنتی 5G با قیمت مناسب و مقرون به صرفه استفاده کنید. علاوه بر مقرون به صرفه بودن ، این بسته های 5G فوق العاده رپید بدون تعهد و مدولار هستند. این امر باعث می شود مشتریان بتوانند اشتراک های تلفن همراه خود را با توجه به استفاده و نیازهای آنها تغییر و تنظیم کنند. به عنوان یک فراوانی/مشتری ، اگر راضی نباشید می توانید در هر زمان مشترک شوید (که بسیار بعید است زیرا بسته ها برای از دست دادن خیلی سودمند هستند). بسته های موبایل موبایل 5G با قیمت سودمند 11.99 یورو و بیشتر ارائه می شود. همچنین می توانید با استفاده از کدهای تبلیغاتی YouPrice از تخفیف و پس انداز استفاده کنید. تمام کدهای تبلیغاتی معتبر YouPrice را می توان در این صفحه خرید یافت. ما این صفحه را به طور انحصاری به کدهای تبلیغاتی YouPrice اختصاص داده ایم تا مشتریان مجبور نباشند وقت خود را تلف کنند و در آنجا در منابع مختلف آنلاین برای صرفه جویی در مهمترین نیازهای جهان امروز. اینترنت فوق العاده سریع. بنابراین ، قبل از خرید اشتراک تلفن همراه خود ، از یک کد تبلیغاتی معتبر YouPrice استفاده کنید.

سؤالات متداول شما

 • کد تبلیغاتی YouPrice چیست ?

کد تبلیغاتی YouPrice مکانیسمی است که به شما امکان می دهد هر بار که از آن استفاده می کنید در سفارش خود ذخیره کنید. یک کد تبلیغاتی نیز کوپن کاهش ، کوپن کاهش یا کوپن تبلیغاتی نامیده می شود. از ShoppingsPout دیدن کنید.اکنون برای لذت بردن از همه کدهای تبلیغاتی باورنکردنی YouPrice.

ShoppingsPout مکانی است که در آن همه کدهای تبلیغاتی جدید و سودمند شما هستند. تیم ما به طور مرتب به روز می شود و کدهای تبلیغاتی معتبر را برای کمک به خریداران در دستیابی به پس انداز واقعی و به موقع اضافه می کند. کدهای تبلیغاتی برای سایر ارتباطات از راه دور و ارائه دهندگان بسته بندی موبایل نیز در ShoppingsPout در دسترس هستند. برای دیدن روی این صفحه کلیک کنید.

پس از انتخاب کد تبلیغی مورد نظر خود ، کد داده شده را کپی کرده و در قسمت ارائه شده برای کاهش کدها در طول نهایی سازی سفارش اشتراک خود ، در قسمت ارائه شده برای کاهش کدهای خود وارد کنید. پس از بررسی ، کاهش به صورت خودکار اعمال می شود.

بله ، 5G در YouPrice موجود است. این شهر چندین شهر بزرگ در فرانسه را در بر می گیرد. برای استفاده از بسته 5G از YouPrice ، باید یک تلفن 5G سازگار داشته باشید. قیمت بسته های 5G و سایر جزئیات در وب سایت آنها ذکر شده است.

همیشه توصیه می شود یک بسته youprice را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند. به این ترتیب ، دیگر نیازی به پرداخت مکمل غیر از مصرف خود نخواهید داشت.

نه ، می توانید از کدهای خرید رایگان YouPrice به صورت رایگان و بدون نیاز به ثبت نام استفاده کنید. با این حال ، با ثبت نام در سایت و با ثبت نام در خبرنامه ما ، می توانید به روزرسانی در مورد پیشنهادات فروش جدید ، تخفیف ها و کوپن ها را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید.

به طور متوسط ​​، می توانید در بیشتر بسته های YouPrice تا 50 ٪ پس انداز کنید. تبلیغی مناسب می تواند به صورت درصد تخفیف و همچنین مبلغ تخفیف ثابت باشد که در صورت اعمال میزان سفارش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

بهترین زمان برای صرفه جویی بیشتر در YouPrice تاریخ فروش مانند جمعه سیاه ، کریسمس و غیره است. این رویدادهای فروش بدون شک دلپذیر ترین لحظه برای کاربر است که ارزانترین خریدهای خود را از شما به دست آورد.

هر کد تبلیغاتی YouPrice دوره اعتبار متفاوتی دارد. با استفاده از ShoppingsPout ، لازم نیست نگران کدهای تبلیغاتی Ented YouPrice باشید ، زیرا تیم ما فقط کدهای تبلیغاتی فعال و معتبر YouPrice را در این صفحه منتشر می کند.

نه ، شما مجاز به ترکیب بیش از یک کد تبلیغاتی YouPrice به همان ترتیب نیستید. شما فقط می توانید در هر سفارش از یک کد تبلیغاتی YouPrice استفاده کنید. اگر سعی می کنید با چندین کد تبلیغاتی YouPrice پس انداز جمع کنید ، هیچکدام از آنها کار نمی کنند. بنابراین ، این مهم است که شما فقط یک کد تبلیغی YouPrice ، مناسب ترین را به سفارش خود اعمال کنید.

کدهای تبلیغاتی YouPrice: پیشنهادات فعلی در بسته های تلفن همراه

کدهای تبلیغاتی YouPrice

YouPrice یک اپراتور تلفن همراه مجازی است که بسته هایی را بدون تعهد مدت زمان به طور انحصاری ارائه می دهد. این اپراتور بلافاصله در جنگ تبلیغات با تخفیف هایی که در برنامه های خود برای جذب سریع مشترکان جدید به کار گرفته شد ، بلافاصله راه اندازی شد. بنابراین ، اپراتور از نظر تخفیف و کدهای تبلیغاتی لحن خود را بر روی شیوه های خود تنظیم کرده است تا بسته های ارزان تر خود را بپردازد.

بنابراین ، شما به شما امکان می دهد به راحتی ارزان تر بپردازید ::

 • ارائه تخفیف در سال اول برای مشترکان جدید.
 • پیشنهاد بسته هایی که قیمت آنها با مصرف واقعی مشترک سازگار است.
 • فقط موارد ضروری موجود در بسته ها را برای فاکتور ارزان تر ارائه می دهد.

تمام تخفیف ها و کدهای تبلیغاتی YouPrice

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 06/27/2023

Promo YouPrice: نحوه پرداخت بسته ارزان تر خود ?

YouPrice یک اپراتور تلفن همراه مجازی یا MVNO است. مانند همه رقبای خود از همان نوع ، بنابراین بسته های ارزان قیمت را برای حفظ رقابت بالا در بازار ارائه می دهد. با این حال ، حتی اگر بسته های آن به صورت پایه و اساس عزیز نباشند ، کدهای تبلیغاتی YouPrice و سایر تبلیغات انتظار می رود و ارائه می شود. همه بسته ها همیشه تحت تأثیر قرار نمی گیرند ، و شما ابتدا تخفیف های آن را در اشتراک های غنی از داده های تلفن همراه نشان می دهید. در این روش, کاربران اینترنت می توانند بسته های ارزان قیمت را بدون تعهد مدت زمان کشف کنند از این mvno.

تبلیغات شما

چگونه می توان از یک بسته تبلیغی youprice استفاده کرد ?

نحوه اعمال تبلیغات ارائه شده توسط YouPrice ?

در YouPrice ، تبلیغات به طور کلی بدون استفاده از کد تبلیغاتی به طور مستقیم در دسترس هستند. بنابراین ، در مورد تبلیغ در بسته های YouRprice, کاربران اینترنت هیچ کاری برای انجام دادن به جز مشترک شدن در بسته تبلیغاتی قبل از تاریخ پایان پیشنهاد ندارند. جزئیات این بسته به طور کلی حاکی از قیمت پرداخت برای هر یک از مراحل قبض اشتراک و همچنین قیمت پرداخت پس از اتمام ارتقاء است.

بنابراین ، برای فعال کردن ارتقاء YouPrice ، لازم است ::

 • بسته مورد نظر را به سبد خود اضافه کنید
 • ورود یا ایجاد یک حساب کاربری ؛
 • گزینه های خود را انتخاب کنید
 • نگه داشتن یا تغییر شماره تلفن را انتخاب کنید
 • با بررسی اینکه قیمت تبلیغاتی به خوبی اعمال می شود ، سفارش را تأیید کنید.

اگر در صورت لزوم ارتقاء اعمال نشود ، از کاربر اینترنت دعوت می شود تا به خدمات مشتری YouPrice مراجعه کند. ما باید وضعیت و قیمت مورد انتظار را توضیح دهیم. به عنوان یک یادآوری ، به طوری که تبلیغات اعمال می شود و برای دسترسی به بسته ارزان قیمت ، مهم استیک خط جدید یا برای انجام قابلیت حمل باز کنید از یک اپراتور دیگر. تبلیغات برای مشترکان فعلی YouPrice در دسترس نیست.

بسته های تلفن همراه شما

برای خواندن بسته های Mobile YouPrice: انتخاب بین SFR یا Network Orange

تبلیغات شما به طور معمول توسط اپراتور ارائه می شود

YouPrice خود را در یک قفسه قیمت بسیار پایین قرار می دهد. به استثنای ارتقاء ، حداکثر قیمت یکی از بسته های آن 24.99 یورو در ماه برای ارتباطات نامحدود و 180 گیگابایت داده در 4G و 4G است+. این قیمت اشتراک بدون هیچ گزینه ای است. با این حال, اپراتور تبلیغاتی را ارائه می دهد به منظور برجسته کردن حتی قیمت های پایین. به عنوان مثال ، همان بسته با قیمت 18.99 یورو در ماه ارائه شد ، تخفیف 3 یورو برای 6 ماه اعمال شد.

خوش آمدید پیشنهاد YouPrice

YouPrice تبلیغاتی را برای مشتریان جدید خود ارائه می دهد.

بنابراین ، برای جذب مشترکان جدید ، YouPrice تبلیغاتی را ارائه می دهد ::

 • در نظر گرفته شده برای مشترکان جدید ، با یا بدون قابلیت حمل
 • متشکل از تخفیف های اعمال شده در شش ماه اول اشتراک یا بدون مدت.

اگر برای لحظه ای ، تبلیغات YouPrice از این شکل استفاده می کنند ، همه چیز می تواند تکامل یابد. احتمال کمی وجود دارد که اپراتور شروع به ارائه کدهای تبلیغاتی به مصرف کنندگان کند زیرا این راه حل امروزه فقط توسط اپراتورها استفاده می شود. از طرف دیگر ، YouPrice می توانید ارائه دهید تبلیغات در طی یک دوره کوتاهتر یا طولانی تر از شش ماه مثلا. YouPrice ممکن است هنوز هم فقط در یکی از دو شبکه ای که او برای تقویت او برای مدتی استفاده می کند تخفیف ارائه دهد.

نوعی تبلیغ که می تواند متفاوت باشد

انواع مختلفی از تبلیغات در بین اپراتورها وجود دارد ، از جمله MVNO. برخی تلفن های هوشمند با بسته ها را در برابر یک دوره تعهد ارائه می دهند ، برخی دیگر حتی به شما امکان می دهند از ماه های رایگان لذت ببرید. YouPrice می توانید در هر زمان و هر زمان و در هر زمان این مسیر را طی کنید.

بهترین دوره ها برای استفاده از تبلیغات YouPrice

از زمان راه اندازی آن در سال 2022 ، YouPrice همیشه تبلیغاتی را در بسته های تلفن همراه خود برجسته کرده است. با این حال ، تبلیغات ارائه شده همیشه ایجاد نمی شود. در دوره های خاصی از سال ، اپراتور می تواند کدهای تبلیغاتی یا تخفیف های سودمندتر را برجسته کند. بنابراین, تعطیلات یا تعطیلات به طور کلی دوره های سال بیش از همه برای تبلیغات مهم هستند.

بنابراین ، دوره های سال که YouPrice می تواند بهترین تبلیغات را نشان دهد ::

 • جشن های پایان سال ؛
 • حراجی ؛
 • جمعه سیاه؛
 • روزهای فرانسه ؛
 • بازگشت به مدرسه.

با انجام این کار ، دوره از سپتامبر تا دسامبر شامل بیشترین تعداد رویدادهای ملی در معرض تبلیغات است. بنابراین در سه ماهه آخر سال است که ما باید به خصوص به آن توجه کنیم پیشنهادات تبلیغاتی اپراتورهای تلفن همراه ، از جمله YouPrice.

جدا از این رویدادها ، ما همچنین باید آنچه را که همه اپراتورهای رقیب ارائه می دهند نظارت کنیم. گاهی اوقات شما می توانید پیشنهادات خود را در واکنش به تبلیغات جدید که توسط MVNO های دیگر مانند Prixtel یا Syma Mobile آغاز شده است ، تنظیم کنید.

در بسته تبلیغاتی

همچنین بسته موبایل را در تبلیغات بخوانید: بهترین پیشنهادات لحظه ای (2023)

بهترین تبلیغات شما در سال 2023 چیست ?

سال 2023 دومین سال از وجود YouPrice است. با این حال ، این امر مانع از ادعای خود با توجه به اپراتور نمی شود تبلیغات در بسته های تلفن همراه آن. برای توجه ، او مستقیماً تخفیف هایی را ارائه داد که شش ماه اول یا بدون مدت زمان در بسته های قابل تنظیم خود هر ماه اعمال می شود.

بنابراین ، تبلیغات پرتاب YouPrice نمایش داده می شود ::

 • از 20 تا 40 گیگابایت از 8.99 یورو در ماه (بدون مدت) ؛
 • از 60 تا 110 گیگابایت از 8.99 یورو در ماه (6 ماه) ؛
 • از 100 تا 140 گیگابایت از 13.99 یورو در ماه (بدون مدت) ؛
 • از 140 تا 200 گیگابایت از 12.99 یورو در ماه (6 ماه) ؛
 • از 100 تا 120 گیگابایت از 9.99 یورو در ماه (بدون مدت) ؛

این قیمت برای شش ماه یا با قیمت ثابت تضمین شده توسط اپراتور است. در حالت اول ، قیمت ها در پایان شش ماه اول اشتراک 2 به 5 € افزایش می یابد. توجه داشته باشید که قیمت یکسان است که مشتری شبکه نارنجی یا شبکه SFR را انتخاب می کند.

چگونه می توان تبلیغات درستی را انتخاب کرد ?

شناخته شده است که اپراتورها به طور مرتب تبلیغات خود را تمدید می کنند. با این حال ، توصیه نمی شود صبر کنید. برای انتخاب یک بسته youprice ، بهتر است بسته خود را مطابق نیاز خود انتخاب کنید و صبر کنید تا قیمت مورد نظر باشد. در حالی که منتظر ارزان تر آن هستیم ، اپراتور در نهایت می تواند دوباره قیمت های خود را افزایش دهد.

آیا شما پیشنهادات حمایت مالی یا وفاداری را به مشترکانش پیشنهاد می دهید ?

جدا از تخفیف های وی که برای مشترکان جدید درخواست شده است, YouPrice یک سیستم اسپانسر دارد. سرویس حمایت مالی YouPrice به همان روشی که یک سیستم کدهای تبلیغاتی کلاسیک انجام می شود عمل می کند. پس از انتخاب بسته و اضافه شده به سبد ، کد تبلیغات YouPrice را برای حمایت مالی اعمال کنید. سپس با استفاده از ماههای اول ارائه شده ، تخفیف اتوماتیک در اشتراک اعمال می شود.

جدا از این پیشنهاد حمایت مالی ، YouPrice یک سیستم وفاداری یا مزایای دیگر برای مشترکان خود تا به امروز ندارد. اپراتور فقط بسته های تلفن همراه را می فروشد و بدون تلفن. بنابراین او نمی تواند تخفیف خود را برای خود موبایل ها ارائه دهد ، حتی با بسته های ویژه ای که اکثر اپراتورهای دیگر مانند NRJ Mobile نیز انجام می دهند.

پوشش شبکه YouPrice

همچنین شبکه YouPrice را بخوانید: پوشش شبکه 3G ، 4G و 5G ?

نحوه پرداخت بسته ارزان تر خود با YouPrice بدون ارتقاء ?

تبلیغات YouPrice به وضوح راهی عالی برای پرداخت بسته ارزان تر شما است. با این حال ، دیگر نیازی به انتظار برای پیشنهادات برای انجام معاملات خوب با این اپراتور مجازی نیست. همانطور که قبلاً در بالا ذکر شد, در یک قفسه قیمت بسیار پایین قرار دارد. علاوه بر این ، بیشتر بسته های آن قیمت خود را دارند که با مصرف واقعی مشترک سازگار است. دو عامل که در حال حاضر به شما امکان می دهد اشتراک کم هزینه خود را حتی بدون تخفیف یا نوع دیگری از تبلیغات پرداخت کنید.

بسته های ارزان قیمت شما

بسته های YouPrice ، حتی به استثنای ارتقاء ، قیمت های بسیار در دسترس را نمایش می دهند.

یک بسته مینی قیمت حتی بدون تبلیغ YouPrice

برای کسانی که فقط ملزومات موجود در بسته خود را می خواهند ، یعنی تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و همچنین حداقل داده ها, YouPrice یک بسته بسیار اقتصادی حتی در خارج از تبلیغات ارائه می دهد. این پیشنهاد مینی آن است که با شبکه نارنجی یا SFR در دسترس است. این اشتراک تلفن همراه شامل 5 گیگابایت داده برای به روز نگه داشتن برنامه های خود ، و همچنین تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه برای ارتباطات است.

مشتریان این انتخاب را دارند که در مینی YouPrice مشترک شوند:

 • با شبکه نارنجی یا SFR با همان قیمت ، با همان خصوصیات ؛
 • فقط از 4.99 یورو در ماه ، بدون تعهد.

در هر دو مورد ، پس از اتمام پاکت داده ، جریان اتصال به اینترنت به سادگی کاهش می یابد. با این اوصاف, مشترک همیشه می تواند به Wi-Fi آزادانه دسترسی پیدا کند. با توجه به تماس ها ، بسته برای جلوگیری از شارژ بیش از حد مسدود شده است. به عنوان مثال ، این پیشنهاد برای کودکان یک بسته بسیار خوب است.

تغییر شبکه امکان پذیر نیست

به عنوان YouPrice ، باید توجه داشته باشید که اپراتور به شما اجازه نمی دهد شبکه تلفن همراه را به سادگی تغییر دهید. این امر به خاتمه و اشتراک یک بسته جدید نیاز دارد و بنابراین برای تغییر شماره و پرداخت سیم کارت جدید.

چهار بسته YouPRICE که با آنچه مشترک مشترک مصرف می کند سازگار است

علاوه بر بسته های ارزان قیمت که به شما امکان می دهد پس انداز واقعی را ذخیره کنید ، YouPrice چهار اشتراک ویژه تلفن همراه ارائه می دهد. این است چهار بسته که قیمت آنها با مصرف واقعی مشترک سازگار است. بنابراین ، بدون ارتقا ، فقط داده های کمتری را برای پرداخت بسته ارزان تر مصرف کنید.

در اینجا چیزی است که این چهار بسته از نظر داده های تلفن همراه ارائه می دهند ::

 • یک فاکتور تا 14.99 یورو در ماه برای 60 گیگابایت ، اما برای 44 گیگابایت به 7.99 یورو کاهش می یابد
 • فاکتورهای اصلی تا 14.99 یورو برای 110 گیگابایت ، اما برای 60 گیگابایت به 8.99 یورو کاهش می یابد (در حال حاضر در دسترس نیست) ؛
 • این بهینه شامل 180 گیگابایت با قیمت 24.99 یورو در ماه است و از 155 گیگابایت با قیمت 16.99 یورو شروع می شود
 • آخرین پیشنهاد ، اولین ، شامل 100 تا 120 گیگابایت با قیمت 9.99 یورو تا 14.99 یورو (قیمت ثابت تضمین شده).

همه این بسته ها نیز امکان پذیر است تماس ها ، پیامک های نامحدود و MMS در سرزمین اصلی فرانسه و همچنین بی خانمانی. علاوه بر این ، تبلیغاتی برای تمام سطوح این بسته ها اعمال می شود تا در همه موارد ممکن ارزان تر شود.

سیم کارت را در YouPrice فعال کنید

همچنین فعال سازی سیم کارت YouPrice را بخوانید: روش چیست؟ ?

ارزیابی: آیا باید بسته های مربوط به ارتقاء YouPrice را ترک کنیم ?

YouPrice اپراتوری است که بسته های تلفن همراه حتی بدون تبلیغ در نظر گرفته شده است. با این حال ، اپراتور پیشنهادات کشف سودمند را با تخفیف های کاربردی به مدت شش ماه در بسته های خود ارائه می دهد. این تبلیغات YouPrice مزایا و معایب آنها را دارند.

در میان مزایا ، بدیهی است که هزینه کمتری برای بسته بندی وی برای یک دوره معین وجود دارد. علاوه بر این ، این کاهش ها هستند برای همه مشترکین جدید قابل دسترسی است اپراتور تلفن همراه ، با قابلیت حمل یا بدون آن. فقط یک خط تلفن همراه جدید باز کنید. مشترکین حتی می توانند شبکه خود را انتخاب کرده و از تبلیغات استفاده کنند. سرانجام ، تخفیف ها در تمام سطوح بسته های قابل تنظیم YouPrice اعمال می شود. بنابراین مصرف کنندگان صرف نظر از پاکت داده ای که مصرف می کنند صرفه جویی می کنند.

در عوض ، مشترکان سابق حق دارند اگر می خواهند پیشنهاد خود را تمدید کنند ، هیچ مزیت خاصی در بسته ها ندارند. سرانجام ، شما باید در مورد کیفیت خدمات ارائه شده قضاوت کنید ، اما برای همین ، بهتر است به بررسی های مشتری YouPrice مراجعه کنید.

مزایا و مضرات تبلیغات YouPrice
فواید معایب
ارزان تر پرداخت کردن گاهی اوقات پیشنهادهای پیچیده ای برای درک
همیشه انتخاب شبکه برای مشترکین سابق تخفیف ندارد
قابلیت حمل ارائه شده

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

بسته های YouPrice کاملاً بدون تعهد به مدت زمان هستند. این بدان معنی است که مشترکان جدید که از خدمات اپراتور مجازی راضی نیستند می توانند اشتراک را در هر زمان ، بدون توجیه و بدون هزینه برای پرداخت ، فسخ کنند. این به شما امکان می دهد خدمات YouPrice را بدون هیچ گونه خطری امتحان کنید.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.