مشکلات اصلی با کسب درآمد یوتیوب ، YouTube کسب درآمد از شورت ها را آغاز می کند

YouTube کسب درآمد از شورت ها را آغاز می کند

آزاد کردن خود از YouTube این است که بتوانید قوانین خود را تنظیم کنید و کنترل بر محتوای خود ، مخاطبان و کسب درآمد آن را به دست آورید.

مشکلات کسب درآمد در یوتیوب و گزینه های دیگر برای سازندگان محتوا.

اگر در YouTube خالق محتوا هستید و الگوی تجاری شما برای کسب درآمد از فیلم ها با تبلیغات است ، مطمئناً در سالهای اخیر بحث های زیادی راجع به قوانین کسب درآمد یا حتی شنیدن اصطلاح “شیطنت سازی” شنیده اید. کسب درآمد از تبلیغات در YouTube سؤالات بسیاری را مطرح می کند ، و به دلایل خوب ، این یکی از اصلی ترین مدل های پاداش برای سازندگان است (دیگران قرار دادن محصول ، مشارکت پاداش یا اشتراک های حق بیمه هستند اما ما در این مقاله به کسب درآمد تبلیغات خواهیم پرداخت).

ما ابتدا قوانین مربوط به کسب درآمد از تبلیغات را خواهیم دید ، سپس مشکلات مختلفی که مرتباً توسط سازندگان در مورد این سیستم پاداش ذکر شده است. سرانجام ، گزینه های دیگری را برای سازندگان ، فیلمبرداران و نوازندگان برای توسعه پاداش خود خواهیم دید.

چگونه درآمدزایی در یوتیوب چگونه کار می کند و قوانین چیست؟ ?

همه نمی توانند از محتوای خود با تبلیغات در YouTube درآمد کسب کنند. در واقع ، لازم است که تعداد مشخصی از شرایط را برای بخشی از برنامه شریک YouTube تحقق بخشید:

 • داشتن محتوای واجد شرایط (داشتن تمام حقوق پخش ، از جمله موسیقی ، انواع خاصی از مطالب مانند فیلم هایی که افراد زیر 13 سال را هدف قرار می دهند یا حاوی مضامین یا موضوعات حساس خاص و غیره هستند.)
 • در یک کشور یا منطقه واجد شرایط زندگی کنید.
 • در 12 ماه گذشته بیش از 4000 ساعت مشاهده داشته باشید.
 • بیش از 1000 مشترک داشته باشید.

شما همچنین به یک حساب معتبر adsense نیاز خواهید داشت. سپس ، YouTube درخواست شما را تأیید می کند یا خیر ، و حتی اگر این معیارهای YouTube را رعایت کنید ، به طور سیستماتیک حسابها را تأیید نمی کند زیرا محتوای کانال شما را نیز تجزیه و تحلیل می کند. برای این YouTube به ویژه از یک سیستم تشخیص خودکار کلمه استفاده می کند ، با اسکن فیلم های شما می تواند موضوع کانال شما را درک کند. اگر محتوای شما بیش از حد توهین یا توهین دارد ، یا بسیاری از کلمات در زمینه های واژگانی رابطه جنسی ، سلاح و غیره … پس می توانند تصمیم بگیرند که حساب شما را تأیید نکنند.

با توجه به پتانسیل درآمد ، ما چند سال پیش مقاله ای در مورد درآمد YouTubers تهیه کرده بودیم که موضوعی باقی مانده است. به طور کلی ، اطلاعات زیر را باید در نظر داشته باشید:

 • YouTube 45 ٪ از درآمد تبلیغات را می گیرد
 • اگر کاربران از میخانه ها عبور کنند (“پرش”) ، درآمد کمتر یا حتی صفر است
 • همه چیز خودکار است: تبلیغ کنندگان ، تعداد میخانه ها ، فرکانس آنها ، CPM … سازندگان کنترل کمی بر پارامترهای کمپین ها ندارند
 • برخی از مضامین ویدیویی بیشتر می پردازند ، فصلی نیز بازی می کند
 • به طور متوسط ​​می توانیم به یاد داشته باشیم که 1000 بازدید = 1 یورو به خالق (قبل از مالیات و غیره) اهدا شده است

به طور خلاصه ، کسب درآمد در YouTube برای همه نیست ، شما باید محتوای تأیید شده توسط YouTube ، تعداد قابل توجهی از دیدگاه ها را داشته باشید و بدیهی است که چندین میلیون بازدید در ماه انجام دهید تا بتوانید زندگی کنید.

علاوه بر این ، این یک مدیریت تبلیغاتی خودکار بسیار قدرتمند است اما کنترل کمی را برای سازندگان که در معرض کمپین ها قرار دارند ، ارائه می دهد (و حق ندارند به تبلیغ کنندگان یا امکان تبلیغات تبلیغاتی نگاه کنند).

مشکلات اصلی کسب درآمد یوتیوب چیست ?

تعداد مشخصی از نگرانی ها در مورد کسب درآمد یوتیوب بوجود می آیند و اغلب توسط سازندگان ویدیویی برجسته می شوند:

شیطانی

محتویات اغلب و به راحتی شیطنت می شوند. همانطور که قبلاً مشاهده شد ، بسته به موضوع ، محتوای خاصی را می توان به طور خودکار توسط YouTube شیطنت کرد. در واقع ، در سال 2017 پس از آن 2019 ، بسیاری از تبلیغ کنندگان مهم (مانند Nestle ، PepsiCo یا Mac Donalds) تصمیم گرفتند که این سکو را به دنبال نگرانی در ارتباط با محتوای سوپرماسیستی یا مستهجن ، تحریم کنند. در یک ثبت دیگر ، بسیاری از هنرمندان یا تولید کنندگان محتوا در سالهای اخیر به دنبال استفاده غیرقانونی از محتوای خود (به عنوان مثال موسیقی یا عصاره فیلم) توسط سازندگانی که از فیلم های خود استفاده می کنند شکایت کرده اند. از آن زمان به بعد Google ، شرکت مادر یوتیوب تصمیم به تقویت امنیت در محتوا گرفت و با شیطنت بلافاصله (و گاهی اوقات حتی با سانسور) تعداد زیادی از محتوا به طور فزاینده ای سختگیرانه شد.

تعداد خوبی از سازندگان به چندین مشکل اشاره می کنند:

 • برخی از مضامین که به نظر می رسد گوگرد به طور خودکار مسدود می شوند (به محض اینکه محتوا مباحث مربوط به مثال در مورد تمایلات جنسی یا سقط جنین را ارائه نمی دهد).
 • فیلترهای اتوماتیک که از حقوق کپی محافظت می کنند گاهی اوقات بسیار سختگیرانه هستند. به عنوان مثال ، نوازنده و یوتیوبر ریک بیتو گفت که کل ویدیوی او در مورد داستان گیتار راک به دلیل استفاده از 10 ثانیه از تصاویر زنده از رندی روادز که یک انفرادی گیتار را پخش می کند مسدود شده است.

سیاست یوتیوب متشکل از “مسدود کردن ابتدا و سپس بحث” بسیاری از YouTubers را که بخش بزرگی از درآمد خود را می بینند به دلایلی که همیشه عادلانه نیستند ، مجازات می کند.

کنترل کمی بر کمپین های تبلیغاتی

همانطور که در قسمت اول دیدیم ، ابزار کسب درآمد از تبلیغات YouTube کنترل کمی بر حومه شهر ارائه می دهد. به طور خاص ، ما می توانیم نقل قول کنیم:

 • انتخاب تبلیغ کنندگان امکان پذیر نیست ، و نه انجام قراردادهای مستقیم برای پخش یک کمپین خاص
 • انعطاف پذیری کمی در پیکربندی کمپین های بالقوه وجود دارد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید تعداد برش های تبلیغاتی را انتخاب کنید (که به طور خودکار انجام می شود ، اغلب بسته به طول محتوای شما). شما نمی توانید یک مخزن را تعریف کنید ، یعنی حداکثر تعداد بار یا کاربر می تواند همان تبلیغات را در کانال شما مشاهده کند.
 • قیمت CPM را نمی توان توسط یک خالق تعیین کرد. CPM هزینه ای است که یک تبلیغ کننده برای 1000 بازدید از تبلیغات خود می پردازد. این قیمت به طور خودکار توسط الگوریتم تبلیغات YouTube به عنوان تابعی از معیارها محاسبه می شود. متأسفانه به عنوان یک خالق ، شما نمی توانید قوانینی را در مورد آن تنظیم کنید ، به عنوان مثال با اصلاح حداقل CPM در 10 یورو.

درآمد

YouTube بخش مهمی در درآمد حاصل از کسب درآمد از تبلیغات می گذارد: 45 ٪. گذشته از اینکه شما یک شریک مهم YouTube یا YouTuber عظیم هستید ، این درصد قابل مذاکره نیست.

یک مدیریت تبلیغاتی کلاسیک به طور کلی بین 15 تا 30 ٪ از درآمد تبلیغات طول می کشد. این اشتراک درآمد قابل توجه برای یوتیوب اغلب توسط سازندگان مورد انتقاد قرار می گیرد.

محدودیت در جمع آوری داده های تبلیغاتی

اطلاعات داده در مورد مخاطبان شما ارائه شده توسط YouTube نسبتاً نازک است. اول از همه ، شما نمی دانید واقعاً مخاطب شما کیست و این داده هایی هستند که ارزش زیادی دارند. تصور کنید که یک خالق قادر به تبلیغ یک تبلیغ کننده (با رضایت مخاطبان خود) لیست کسانی است که تا آخر تبلیغات را تماشا می کردند یا روی تبلیغات کلیک می کردند.

مهمترین داده ها توسط YouTube نگهداری می شود که آن را به اشتراک نمی گذارد. استفاده از YouTube این است که از دریافت داده های واجد شرایط برای مخاطبان خود خودداری کنید که در صورت داشتن آنها می تواند از تبلیغ کنندگان بسیار بهتر درآمد داشته باشد.

کدورت در قوانین کسب درآمد

نکته دیگری که اغلب توسط YouTubers مورد انتقاد قرار می گیرد ، وابستگی آنها به YouTube است. همانطور که می دانیم ، الگوریتم برجسته کردن محتوا اغلب تغییر می کند و هیچ کس واقعاً نمی داند که چگونه کار می کند. برای قوانین کسب درآمد یکسان است. نتیجه برای سازندگان یک عدم اطمینان عالی است: آیا محتوای من شیطانی خواهد شد? درآمد تبلیغات من در ماه آینده چه خواهد بود?

همانطور که در این مقاله توضیح دادیم ، گفان ها این قدرت را دارند. آنها می توانند تصمیم بگیرند قوانین بازی خود را یک شبه تغییر دهند: یک کانال یوتیوب را ببندید ، یک فیلم یا زنجیره ای کامل ، محتوای سانسور را نشان دهید ، تبلیغاتی را توزیع کنید که محصولات آنها را قدردانی نمی کنید ..

demonetization سیستم عامل های جریان youtube youtube

گزینه های کسب درآمد برای سازندگان محتوا چیست ?

در YouTube ، قرار دادن محصول یا همکاری با یک برند می تواند پاداش دهنده باشد. به طور کلی این قرارداد به صورت زنده بین YouTuber و یک تبلیغ کننده انجام می شود ، که مانع از تأثیر YouTube در کمیسیون می شود. با این حال ، این امر مستلزم این است که شما قبلاً مخاطب بسیار بزرگی و یک جامعه فعال داشته باشید. و بدیهی است ، همانطور که همه چیز در YouTube اتفاق می افتد ، شما قادر نخواهید بود داده های پیشرفته ای را برای تبلیغ کنندگان خود در مورد مخاطبان خود ارائه دهید: به عنوان مثال چه کسی قرارگیری محصول را دیده است (برای اینکه بتوانید با آن تماس بگیرید یا دوباره کابل کنید).

تجارت متشکل از فروش محصولات مشتق نیز یک راه حل است ، اما این بدان معنی است که شما می توانید یک مغازه را به طور جداگانه با تأمین کنندگان ، خدمات پس از فروش ، مدیریت موجودی و غیره مدیریت کنید … بنابراین این یک فعالیت واقعی است که از این رو برای مراقبت از منابع اختصاصی لازم خواهد بود از آن جدی.

گزینه دیگر ایجاد پلت فرم پخش انتشار خود است. این که آیا این یک پلت فرم ویدیویی است یا حتی یک موسیقی موبایل یا برنامه پادکست ، نکته اصلی کنترل پلتفرم به عنوان یک کل است:

 • محتوای خود را بررسی کنید: بدون “اعتصاب” ، بدون شیطنت ، بدون محتوای رقبا در کنار شما
 • مدل کسب درآمد را انتخاب کنید: اشتراک Netflix ، پرداخت در جلسه ، حمایت مالی … یا ترکیبی از چندین مدل برای متنوع سازی درآمد شما ! اگر تصمیم دارید با تبلیغات ادامه دهید ، می توانید تبلیغ کنندگان خود را انتخاب کنید و در مورد قراردادهای پاداش بسیار بیشتر (و CPM) مذاکره کنید.
 • تمام داده ها را از کاربران خود دریافت کنید: مشاهده جلسات ، آدرس های ایمیل و موارد دیگر … شما می توانید با تبلیغ کنندگان بسیار بهتر ارزش آنها را داشته باشید.
 • پلت فرم خود را همانطور که می خواهید طراحی کنید: رنگ ها ، طرح خود را بدون مجبور شدن توسط YouTube.
 • و به عنوان یک جایزه حتی می توانید برنامه های تلفن همراه خود ، برنامه های تلویزیونی (Apple TV ، Android TV ، Amazon Fire TV ، Roku ، Samsung TV و غیره را ایجاد کنید.)

آزاد کردن خود از YouTube این است که بتوانید قوانین خود را تنظیم کنید و کنترل بر محتوای خود ، مخاطبان و کسب درآمد آن را به دست آورید.

لطفا توجه داشته باشید: ایده در اینجا این نیست که YouTube را کاملاً برعکس ترک کنید. این یک بستر تبلیغاتی عالی است ، برای معرفی محتوای ویدیویی و یافتن مخاطبان. از طرف دیگر ، اگر می خواهید شغل خود را ایجاد کنید ، ایجاد پلت فرم جریان خود به عنوان رسانه ای از انتشار و کسب درآمد اصلی ضروری خواهد بود.

در OKAST ، ما یک راه حل کلیدی برای ایجاد پلت فرم جریان خود برای پخش محتوای ویدیوی یا Audios یا حتی پخش مستقیم آن ارائه می دهیم. شما کنترل کامل بر محتوای و کاربران خود (و همچنین تمام داده های آنها) دارید. و مهمتر از همه شما می توانید مدلهای مختلف کسب درآمد مانند اشتراک حق بیمه یا حتی حمایت مالی را تنظیم کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سلام@okast تماس بگیرید.تلویزیون

YouTube کسب درآمد “شورت” را آغاز می کند

YouTube درآمدزایی را آغاز می کند YouTube درآمدزایی را آغاز می کند

YouTube برای اولین بار برنامه اشتراک درآمد جدید را اعلام کرد و این پتانسیل را دارد که نحوه کسب درآمد از پلتفرم از محتوای ویدیویی کوتاه را تغییر دهد.

از اول فوریه ، اعضای برنامه شریک شریک زندگی ، بنابراین افرادی که قبلاً از محتوای خود درآمد کسب می کنند ، قادر به دریافت سهمی از درآمد تبلیغات در جریان شورت خواهند بود.

افرادی که شورت ایجاد می کنند هم اکنون می توانند برای برنامه شریک استفاده کنند ، تاکنون برای قالب های ویدیویی طولانی رزرو شده اند.

برای درخواست ، شخص باید حداقل 1000 مشترک داشته باشد و کانال آنها 10 میلیون شورت در 90 روز مشاهده شده است. YouTube هشدار می دهد ، افرادی که مطالب کوتاه ایجاد می کنند ، باید تمام شرایط تنظیم شده توسط این سکو را رعایت کنند تا امیدوارند از فیلم های کوتاه خود درآمد کسب کنند.