چگونه می توان نسخه آزمایشی رایگان YouTube را دریافت کرد? وبلاگ – Freeyourmusic ، بسته خانوادگی YouTube Premium در هر ماه به 22.99 دلار می رود – اخبار

بسته خانوادگی حق بیمه YouTube به 22.99 دلار در هر ماه افزایش می یابد

Contents

این آشکارترین مزیت YouTube Premium است ، اما ارزش تکرار آن را دارد: تبلیغات بیشتر! این که آیا شما فیلم های گربه ، آموزش آشپزخانه یا آخرین کلیپ های موسیقی را تماشا می کنید ، دیگر نیازی به ترس از قطع شدن توسط یک تبلیغ نیستید.

چگونه می توان نسخه آزمایشی رایگان YouTube را دریافت کرد?

شما از تبلیغاتی که فیلم ها و وبلاگ های موسیقی مورد علاقه خود را قطع می کند خسته شده اید? آیا تا به حال خواسته اید در پشت صحنه سازندگان مورد علاقه YouTube خود داشته باشید? دیگر به نظر نرسید ، YouTube Premium برای نجات شما وجود دارد!

از وضعیت خارجی آن فریب نخورید: YouTube Premium دارای ویژگی های ویژه ای است که به شما امکان می دهد تجربیات ویدیویی و موسیقی خود را بهبود بخشید. و زیباترین این است که می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید! می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید! بله ، شما درست شنیدید.

اگر هنوز YouTube Premium یا YouTube Music Premium را نمی شناسید ، می توانید برای یک دوره آزمایشی ثبت نام کنید و تمام مزایای خودتان را کشف کنید.

حقایق سرگرم کننده! آیا می دانید که YouTube Premium همیشه فراخوانی نشده است? او در سال 2014 با نام کلید موسیقی شروع کرد. او سپس قبل از تبدیل شدن به یوتیوب ممتاز که امروز می شناسیم و دوست داریم ، به سمت یوتیوب قرمز تکامل یافت. هر تغییر نام با ویژگی ها و مزایای جالب تر همراه بود.

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک نسخه آزمایشی رایگان YouTube Premium دریافت کنید ، به خواندن ادامه دهید. ما در اینجا تمام جزئیاتی را که به شما امکان می دهد در یوتیوب بالا بروید ، جمع آوری کرده ایم.

ویژگی های برتر YouTube

حتی اگر ما YouTube را دوست داشته باشیم ، غیرقابل انکار است که تبلیغات می توانند یک دلهره واقعی باشند. همانطور که خود را در یک فیلم غوطه ور می کنید ، برای محصولی که هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، با یک تبلیغ 30 ثانیه مورد حمله قرار می گیرید. شما نیازی به بیشتر ندارید تا بخواهید تلفن خود را از طریق اتاق پرتاب کنید.

با این حال ، YouTube Premium راه حل ایده آل برای همه کسانی است که مایل به استفاده از فیلم های مورد علاقه خود بدون وقفه هستند. با حق بیمه YouTube ، می توانید میلیون ها فیلم را بدون هیچ تبلیغی تماشا کنید. بیشتر پیش رو ، میانه رول ، آگهی ها یا تبلیغات تحقیقاتی-فقط محتوای خالص و بدون وقفه. و این فقط آغاز است.

بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه که YouTube Premium به شما ارائه می دهد:

تبلیغات بیشتر

این آشکارترین مزیت YouTube Premium است ، اما ارزش تکرار آن را دارد: تبلیغات بیشتر! این که آیا شما فیلم های گربه ، آموزش آشپزخانه یا آخرین کلیپ های موسیقی را تماشا می کنید ، دیگر نیازی به ترس از قطع شدن توسط یک تبلیغ نیستید.

این بدان معنی است که شما می توانید از محتوای خود لذت ببرید بدون اینکه حواس پرت شود و نیازی به جستجوی تبلیغات برای محصولاتی نیست که مورد علاقه شما نیستند.

اما مزایای محتوا بدون تبلیغات محدود به راحتی نیست. با عضویت در YouTube Premium ، شما همچنین از سازندگان مورد علاقه خود پشتیبانی می کنید. وقتی فیلم ها را در یوتیوب با تبلیغات تماشا می کنید ، درآمد حاصل از دومی به YouTube و تبلیغ کننده می رود و فقط درصد کمی به خالق اهدا می شود.

از طرف دیگر ، هنگامی که به محتوا بدون تبلیغ در YouTube Premium نگاه می کنید ، بخش بیشتری از اشتراک شما مستقیماً به سازندگان مورد نظر شما می رود. بنابراین ، نه تنها از محتوای خود بدون وقفه بهره می برید بلکه به حمایت از سازندگان نیز کمک می کنید.

فیلم های آفلاین

بیایید با یکدیگر روبرو نشویم: این اتفاق می افتد که ما به اینترنت دسترسی نداریم ، چه در طول پرواز طولانی ، یک اردوگاه در جنگل یا به سادگی در منطقه ای که سرویس نامنظم است. اما به این دلیل نیست که شما به اینترنت دسترسی ندارید که نمی توانید از فیلم های مورد علاقه خود استفاده کنید. با حق بیمه YouTube ، می توانید فیلم ها را برای تماشای آنها به صورت آفلاین بارگیری کنید.

بارگیری ویدیویی بسیار ساده است: دکمه بارگیری ویدیویی را که می خواهید ذخیره کنید فشار دهید و به کتابخانه آفلاین شما اضافه می شود. سپس می توانید در هر زمان ، هر کجا که باشید ، بدون اتصال به اینترنت ، آن را تماشا کنید. برای پروازهای طولانی ، سفرهای اتومبیل یا هنگامی که نمی خواهید از داده های تلفن همراه خود استفاده کنید ، مناسب است.

اما عملکرد آفلاین YouTube Premium فقط مسئله راحتی نیست ، بلکه یک مسئله انعطاف پذیری است. وقتی فیلم ها را بارگیری می کنید ، می توانید آنها را با سرعت خود تماشا کنید ، استراحت کنید و در صورت لزوم به عقب برگردید و حتی آنها را بدون نگرانی از اتصال به اینترنت با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این وضعیت را برای همه کسانی که می خواهند از فیلم های مورد علاقه خود استفاده کنند ، در صورت تمایل تغییر می دهد.

حق بیمه موسیقی YouTube

اگر موسیقی را دوست دارید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که YouTube Premium به شما امکان دسترسی به YouTube Music Premium را می دهد. با حق بیمه YouTube Music ، می توانید به میلیون ها آهنگ بدون هیچ تبلیغی گوش دهید ، مانند Spotify Premium یا Apple Music.

همچنین می توانید آهنگ هایی را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین ، ایجاد لیست خواندن و استفاده از پس زمینه خواندن ، برای ادامه گوش دادن به گوش دادن ، حتی در صورت عدم حضور در برنامه ، بارگیری کنید.

اما Premium Music YouTube بسیار بیشتر از یک سرویس پخش موسیقی ساده است. همچنین لیست های خواندن شخصی ، ایستگاه های منتخب و انتخاب گسترده ای از عملکرد زنده ، ریمیکس ها و پوشش ها را ارائه می دهد. علاوه بر این ، به لطف کتابخانه گسترده موسیقی یوتیوب ، می توانید موسیقی جدید و هنرمندان جدیدی را کشف کنید که شاید در غیر این صورت کشف نکرده باشید.

زمینه

آیا تا به حال در YouTube ویدئویی را تماشا کرده اید و آرزو می کنید ضمن انجام کار دیگری از طریق تلفن خود ، به گوش دادن به آن ادامه دهید ? با Premium YouTube امکان پذیر است. عملکرد پس زمینه خواندن به شما امکان می دهد حتی هنگام ترک برنامه یا خاموش کردن صفحه تلفن خود ، صدای یک فیلم را گوش دهید.

این بدان معنی است که شما می توانید هنگام مشورت با ایمیل های خود ، به موسیقی گوش دهید ، در رسانه های اجتماعی جلب کنید یا بدون اینکه محتوای خود را قطع کنید ، یک بازی انجام دهید. خواندن در پس زمینه برای موسیقی محفوظ نیست: می توانید از آن برای هر ویدئویی در YouTube استفاده کنید ، خواه وبلاگ ها ، ارائه های TED یا آموزش های DIY.

این مناسب برای چند وظیفه ای است ، چه کار ، چه کار ، مطالعه و چه به سادگی برای ادامه گوش دادن در حالی که در مورد تجارت خود می روید.

بارگیری های هوشمند

یکی از عملی ترین ویژگی های Premium YouTube بارگیری هوشمند است. با بارگیری های هوشمند ، لازم نیست نگران آنچه می خواهید مراقب باشید: YouTube از شما مراقبت می کند.

هنگامی که تماشای یک فیلم را تمام کردید ، YouTube به طور خودکار فیلم های زیر را در صف خود بارگیری می کند تا آنها را به صورت آفلاین تماشا کنید. این بدان معنی است که شما همیشه چیز جدیدی برای تماشای آن خواهید داشت ، حتی اگر اتصال اینترنتی ندارید.

و بهترین ها ? بارگیری های هوشمند کاملاً قابل تنظیم است. اگر ترجیح می دهید بارگیری YouTube خود را مدیریت کنید ، می توانید تعداد فیلم ها را برای بارگیری و غیرفعال کردن آن انتخاب کنید. این کارکرد ایده آل برای همه کسانی است که می خواهند از تجربه مشاهده آفلاین خود نهایت استفاده را ببرند.

علاوه بر تمام ویژگی هایی که اخیراً ذکر کردیم ، YouTube Premium مزایای دیگری را نیز ارائه می دهد که شایسته ذکر آنها هستند:

 • Originals YouTube: با YouTube Premium ، می توانید سریال های اصلی و فیلم های اصلی ایجاد شده توسط YouTube را تماشا کنید. از کمدی تا درام از طریق تلویزیون واقعیت ، چیزی برای همه وجود دارد. و از آنجا که این برنامه ها فقط در YouTube Premium در دسترس هستند ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد اسپویلرها نخواهید داشت یا آخرین نوآوری ها را از دست نمی دهید.
 • مطالب برای کودکان بدون تبلیغات: اگر فرزند دارید ، بدون تبلیغ در YouTube Kids با اشتراک Premium YouTube ، از محتوای موجود در YouTube Premium قدردانی خواهید کرد. دیگر نیازی به نگرانی در مورد تبلیغات یا محتوای نامناسب نخواهید داشت. YouTube Kids با YouTube Premium یک محیط امن و بدون تبلیغ برای فرزندان شما است.
 • کمک حق بیمه: به عنوان یک ممتاز یوتیوب فراوان ، از کمک های اختصاصی YouTube بهره مند می شوید. در صورت بروز مشکل در حساب یا اشتراک خود ، می توانید برای کمک به YouTube تماس بگیرید.

چگونه می توان YouTube Premium را به صورت رایگان دریافت کرد

اگر شما یک کاربر معمولی YouTube هستید ، می دانید که تبلیغات می تواند یک بار واقعی باشد. اما با استفاده از YouTube Premium ، می توانید به محتوای منحصر به فرد دسترسی پیدا کرده و بدون تبلیغات روی سیستم عامل از یک تجربه لذت ببرید. و زیباترین این است که می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

در اینجا چند روش برای دریافت نسخه آزمایشی رایگان YouTube Premium وجود دارد:

آزمایش رایگان یک ماهه برای مشترکان جدید

اگر کاربر جدیدی هستید ، Google یک ماه آزمایش رایگان YouTube Premium را به شما ارائه می دهد. در واقع ، شما می توانید بدون تبلیغات ، فیلم های آفلاین و خواندن در پس زمینه برای یک ماه ، بدون پرداخت یک پنی ، از مطالب لذت ببرید. این روش ایده آل برای دیدن اینکه آیا YouTube Premium برای شما ساخته شده است.

اما مراقب باشید: دوره آزمایشی به موقع محدود است و اگر می خواهید به استفاده از این سرویس ادامه دهید ، باید پرداخت کنید. بنابراین فراموش نکنید که قبل از پایان دوره آزمایشی خود هزینه حق بیمه YouTube را بررسی کنید.

لینک حمایت مالی YouTube Premium

راه دیگر برای دریافت حق بیمه YouTube به صورت رایگان (یا تقریبا) استفاده از یک لینک حمایت مالی است که توسط یک عضو فعلی Premium YouTube ارائه شده است. اگرچه این یک پیشنهاد کاملاً رایگان نیست ، اما می توانید با استفاده از یک لینک حمایت مالی ، سه ماه از YouTube Premium YouTube را فقط با 99 سنت دریافت کنید. این یک مزیت واقعی است!

فقط به محض ثبت نام از اشتراک خود اطمینان حاصل کنید. بنابراین ، در پایان دوره آزمایشی خود با قیمت بالای 11.99 دلار صورتحساب نمی شوید. و اگر تصمیم گرفتید که سرویس را دوست دارید و می خواهید به استفاده از آن ادامه دهید ، همیشه می توانید در پایان دوره آزمایش خود دوباره ثبت نام کنید.

پیشنهاد YouTube را مستقیماً

YouTube گاهی تبلیغاتی را ارائه می دهد که اغلب متفاوت است. بنابراین اگر می توانید از یک دوره آزمایشی سه ماهه رایگان (یا حتی چهار ماه) بهره مند شوید ، بررسی برنامه YouTube خود مفید است.

با این حال ، به یاد داشته باشید که این پیشنهاد همیشه در دسترس نیست و گاهی اوقات برای یک ماه معتبر است. بنابراین چشم را باز نگه دارید و از فرصت پرش کنید!

فوت و فن: برخی از کاربران اعلام کرده اند که استفاده از حالت ناشناس در مرورگر شما ممکن است شانس شما برای بهره مندی از آزمایش چهار ماهه رایگان را افزایش دهد. ارزش امتحان کردن دارد!

چگونه می توان آزمایش 6 ماهه حق بیمه YouTube را دریافت کرد?

اگر به دنبال یک محاکمه رایگان YouTube Premium رایگان که شش ماه یا بیشتر به طول انجامید ، متأسفیم که اعلام می کنیم در حال حاضر هیچ پیشنهادی در دسترس نیست. اما نگران نباشید ، هنوز هم راه هایی برای صرفه جویی در هزینه در حالی که از تمام مزایای حق بیمه حق بیمه لذت می برید وجود دارد.

در اینجا برخی از برنامه های جایگزین برای در نظر گرفتن:

برنامه دانشجویی ممتاز یوتیوب

اگر دانشجوی هستید ، می توانید پس از یک ماه آزمایش رایگان ، در برنامه Premium Student Plan YouTube مشترک شوید و از نرخ کاهش 6.99 دلار در ماه بهره مند شوید. این کاهش بیش از 40 ٪ در مقایسه با قیمت عادی است!

همه آنچه شما نیاز دارید یک رایانامه هست .EDU برای بررسی وضعیت دانشجویی خود و شروع به لذت بردن از محتوا بدون تبلیغات ، فیلم های آفلاین و خواندن پس زمینه.

برنامه خانوادگی YouTube Premium

اگر خانواده دارید ، برنامه خانوادگی حق بیمه YouTube می تواند راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه باشد. با این فرمول ، حداکثر 5 عضو خانواده می توانند پس از یک ماه محاکمه رایگان ، تنها با 17.99 دلار در ماه مشترک شوند.

این بدان معنی است که شما می توانید هزینه بین اعضای خانواده را توزیع کرده و برای هر مشترک هزینه کمتری بپردازید. علاوه بر این ، همه یک تجربه تبلیغاتی ، فیلم های آفلاین و خواندن پس زمینه دارند.

شرایط واجد شرایط بودن برای آزمایش حق بیمه YouTube رایگان

برای اینکه آزمایش رایگان YouTube رایگان شما به راحتی انجام شود ، دانستن شرایط واجد شرایط بودن ضروری است. اگرچه برخی از آنها بسته به موقعیت جغرافیایی شما می توانند متفاوت باشند ، ما لیستی از معیارهای کلی را برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا می توانید از این آزمایش رایگان بهره مند شوید ، گردآوری کرده ایم.

 • کاربران جدید Premium YouTube یا YouTube Music Premium: اگر هرگز YouTube Premium یا YouTube Music Premium را امتحان نکرده اید ، خوش شانس هستید ! آزمایش رایگان عمدتا برای کاربران جدید طراحی شده است و آن را به عنوان فرصت ایده آل برای کشف مزایای این سیستم عامل تبدیل می کند.
 • مشترکان طولانی مدت: آیا تاکنون در گذشته در اشتراک حق بیمه یا یوتیوب Premium YouTube مشترک شده اید؟? اگر اشتراک خود را بیش از 12 ماه پیش خاتمه داده اید ، ممکن است یک دوره آزمایشی رایگان جدید داشته باشید. با این حال ، این امکان به قدردانی از این سکو واگذار شده است و بسته به محل زندگی شما می تواند متفاوت باشد.
 • حساب کاربری گوگل: برای دسترسی به YouTube Premium ، باید یک حساب Google داشته باشید. اگر هنوز یکی از آنها را ندارید ، می توانید با پیروی از دستورالعمل های نمایش داده شده روی صفحه ، به راحتی یک حساب جدید ایجاد کنید.
 • شرایط سنی: برای اینکه بتوانید از یک دوره آزمایشی رایگان YouTube حق بیمه رایگان بهره مند شوید ، باید حداقل سن مورد نیاز در کشور خود باشید. به طور کلی 18 سال یا بیشتر است ، اما تأیید محدودیت سنی مخصوص کشور شما ضروری است.
 • محل: YouTube Premium در بیش از 100 کشور و قلمرو موجود است ، اما اطمینان از ارائه خدمات در منطقه شما ضروری است. لیست کاملی از کشورهایی را که در وب سایت مرکز راهنمای YouTube پشتیبانی می شوند پیدا خواهید کرد.
 • روش پرداخت: اگرچه محاکمه رایگان برای شما یک پنی هزینه ندارد ، اما هنوز هم باید هنگام ثبت نام وسیله ای معتبر پرداخت کنید. اگر تصمیم دارید پس از دوره آزمایشی به استفاده از این سرویس ادامه دهید ، یک تجربه بی وقفه را تضمین کنید.
 • انتخاب اشتراک: YouTube Premium برای پاسخگویی به نیازهای شما ، از جمله فرمول های فردی ، خانوادگی و دانشجویی ، فرمول های مختلفی را ارائه می دهد. برای اینکه بتوانید از دوره آزمایشی رایگان بهره مند شوید ، باید فرمول مناسب را با توجه به وضعیت شخصی خود انتخاب کنید ، به عنوان مثال اگر در یک موسسه آموزش عالی برای فرمول “دانش آموز” ثبت نام کرده اید.

اکنون که معیارهای واجد شرایط بودن را برای حق بیمه YouTube رایگان می دانید ، بدون تبلیغات به دنیای سرگرمی نزدیک می شوید. فراموش نکنید که صلاحیت خود را در صفحه برتر YouTube بررسی کنید تا از یک تجربه باتجربه اطمینان حاصل کنید.

انتخاب فرمول اشتراک

هنگامی که برای آزمایش رایگان YouTube Premium ثبت نام می کنید ، چندین فرمول اشتراک به شما ارائه می شود. هر فرمول برای پاسخگویی به نیازها و ترجیحات خاص طراحی شده است.

برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه ، گزینه های مختلفی را به شما ارائه خواهیم داد:

برنامه فردی: اشتراک فردی برای کسانی که آرزوی تجربه شخصی و انفرادی یوتیوب دارند ایده آل است. با استفاده از این فرمول ، شما از فیلم ها بدون تبلیغات ، از خواندن پس زمینه و امکان بارگیری محتوا برای مشاهده آفلاین بهره مند می شوید. این انتخاب ایده آل برای همه کسانی است که مایل به بهبود تجربه شخصی خود در یوتیوب هستند بدون اینکه آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 • برنامه خانوادگی: اگر خانه ای پر از علاقه مندان به یوتیوب دارید ، پیشنهاد خانواده شاید یکی از موارد مناسب برای شما باشد. این فرمول به پنج عضو دیگر خانواده (13 ساله و بالاتر) که در همان آدرس ساکن هستند اجازه می دهد تا از مزایای Premium YouTube بهره مند شوند. علاوه بر این ، این شامل دسترسی به بچه های YouTube برای یک تجربه کنترل شده تر برای افراد کوچک است. فراموش نکنید که دارنده اصلی حساب باید 18 سال یا بیشتر باشد تا در این فرمول مشترک شود.
 • برنامه دانشجویی: شما در حال حاضر در یک موسسه آموزش عالی ذکر شده اید? اشتراک دانشجویی می تواند به شما امکان دهد از یک تجربه دلپذیر YouTube با سرعت کمتری لذت ببرید. برای بهره مندی از این پیشنهاد ، باید وضعیت دانشجویی خود را با یک سرویس تأیید تأیید شده تأیید کنید. فراموش نکنید که اشتراک دانشجویی همان ویژگی های اشتراک فردی را ارائه می دهد ، اما با قیمت مناسب تر.

هنگامی که یک فرمول اشتراک در YouTube انتخاب می کنید ، در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات خاص خود ضروری است. این که آیا شما به صورت انفرادی پرواز می کنید ، که با خانواده خود به اشتراک می گذارید یا به شدت تحصیل می کنید ، یک فرمول وجود دارد که کاملاً مناسب شما باشد.

قبل از شروع آزمایش رایگان YouTube Premium YouTube ، وقت خود را برای وزن و منفی هر گزینه اختصاص دهید و برای لذت بردن از یک تجربه خارق العاده ، بدون تبلیغات ، در مسیر صحیح قرار خواهید گرفت.

مراحل لازم برای به دست آوردن آزمایش رایگان YouTube Premium

در این بخش ، ما شما را در طول فرایند اخذ نسخه آزمایشی رایگان YouTube Premium راهنمایی خواهیم کرد. خداحافظی از تبلیغات شرم آور و استفاده از خواندن در پس زمینه ، بارگیری آفلاین و موارد دیگر.

راحت بنشینید و استراحت کنید و بیایید سفر خود را به یک تجربه بهتر YouTube شروع کنیم.

مرحله 1: به YouTube بروید و اتصال دهید

با باز کردن مرورگر وب مورد علاقه خود یا برنامه YouTube در دستگاه خود شروع کنید. هنگامی که در سایت هستید ، دکمه “اتصال” را در گوشه بالا سمت راست فشار داده یا کلیک کرده و به حساب Google خود وصل کنید.

اگر هنوز گوگل را نمی شناسید ، نترسید! به راحتی می توانید یک حساب به صورت رایگان ایجاد کنید. فقط برای شروع دستورالعمل های نمایش داده شده روی صفحه را دنبال کنید.

مرحله 2: به صفحه Premium YouTube دسترسی پیدا کنید

اکنون که شما در ارتباط هستید ، وقت آن رسیده است که گنجی را که YouTube Premium YouTube نشان می دهد کشف کنید. منو را در سمت چپ صفحه قرار دهید (یا نماد منو را در برنامه فشار دهید) و به دنبال “YouTube Premium” یا “Get YouTube Premium” باشید.

روی این گزینه کلیک یا تایپ کنید و به صفحه Premium YouTube هدایت می شوید. شما بدون تبلیغ به یک بهشت ​​نزدیک می شوید!

مرحله 3: آزمایش رایگان خود را شروع کنید

شما تاکنون وارد شده اید بهترین ها آمدن است. دکمه “امتحان رایگان” را در صفحه Premium YouTube مشاهده خواهید کرد. روی این دکمه کلیک کنید و برای انتخاب فرمول خود دعوت خواهید شد.

مرحله 4: پیشنهادی را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد

YouTube Premium چندین فرمول سازگار با نیازهای مختلف ارائه می دهد. گزینه هایی مانند اشتراک فردی ، ایده آل برای ماجراجویان انفرادی YouTube یا اشتراک خانواده ، برای حداکثر پنج عضو خانواده که در همان آدرس زندگی می کنند ، پیدا خواهید کرد.

حتی یک فرمول “دانشجویی” برای افراد تحصیلی که در یک موسسه آموزش عالی ثبت شده اند وجود دارد. فرمولی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و به مرحله بعدی بروید.

مرحله 5: اطلاعات پرداخت را ارائه دهید

وحشت نکنید: آزمایش رایگان هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت! با این حال ، YouTube درخواست اطلاعات پرداخت را برای اطمینان از انتقال شفاف در صورت تصمیم به ادامه استفاده از سرویس پس از دوره آزمایشی ، درخواست می کند. اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید ، آن را بررسی کنید و اعتبار دهید.

مرحله ششم: تأیید و لذت بردن!

شما تقریباً آنجا هستید! پس از ارسال اطلاعات پرداخت خود ، مشاهده می کنید که یک صفحه تأیید ظاهر می شود. آخرین بار جزئیات را بررسی کنید ، سپس روی “شروع آزمایش رایگان خود” کلیک یا تایپ کنید. بنابراین! شما اکنون صاحب افتخار نسخه آزمایشی رایگان YouTube Premium هستید.

اکنون که با موفقیت در این ماجراجویی شروع کرده اید و دوره آزمایشی رایگان YouTube Premium خود را خواسته اید ، حتماً از آن بیشترین بهره را ببرید. فیلم ها را بارگیری کنید تا از آنها به صورت آفلاین استفاده کنید ، به موسیقی در پس زمینه گوش دهید و بدون تبلیغات از یک تجربه لذت ببرید. و فراموش نکنید که اگر تصمیم گرفتید که یوتیوب حق بیمه فنجان چای شما نیست ، همیشه می توانید دوره آزمایشی را قبل از دوره آن لغو کنید.

لغو آزمایش رایگان YouTube Premium

مانند لغو Premium YouTube ، پایان آزمایش رایگان YouTube Premium یک روش ساده است. در زیر مراحل لازم برای لغو آزمایش رایگان YouTube Premium Premium وجود دارد:

 1. به YouTube متصل شوید: اول از همه ، به یوتیوب بروید.com یا برنامه YouTube را روی دستگاه خود باز کنید. حتماً به حساب Google مرتبط با دوره آزمایشی YouTube خود متصل شوید.
 2. به تنظیمات حساب خود دسترسی پیدا کنید: پس از اتصال ، روی تصویر نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. “خریدها و اشتراک ها” را از منوی Drop -down انتخاب کنید تا به اطلاعات اشتراک خود دسترسی پیدا کنید.
 3. نسخه ارزیابی حق بیمه YouTube خود را پیدا کنید: در صفحه “خرید و اشتراک” ، یک مرور کلی از اشتراک های فعال خود پیدا خواهید کرد. برای نمایش جزئیات اشتراک به دنبال آزمایش Premium YouTube باشید و روی “مدیریت اشتراک” کلیک کنید.
 4. دوره آزمایشی را لغو کنید: در بخش “مدیریت اشتراک” ، گزینه ای برای “غیرفعال کردن” یا “لغو اشتراک” پیدا خواهید کرد. روی این دکمه کلیک کنید و برای تأیید لغو خود دعوت می شود. “بله ، لغو” را انتخاب کنید و آزمایش شما لغو می شود.
 5. لغو را بررسی کنید: برای اطمینان از لغو دوره آزمایشی شما ، بررسی کنید که تأیید لغو YouTube را از طریق ایمیل دریافت کرده اید. علاوه بر این ، می توانید بار دیگر با صفحه “خرید و اشتراک” مشورت کنید تا تأیید کنید که نسخه ارزیابی برتر YouTube شما دیگر فعال نیست.

لیست های خواندن خود را با استفاده از FreeYourMusic منتقل کنید

آماده برای تقویت تجربه برتر YouTube شما? با FreeyourMusic ، می توانید تمام لیست های خواندن خود را مستقیماً از Spotify (یا هر سرویس پخش موسیقی دیگر) به YouTube منتقل کنید.

از مجموعه موسیقی خود که با دقت در جهان ایجاد شده است بدون تبلیغات و غنی از ویژگی های Premium YouTube استفاده کنید. وقت خود را هدر ندهید ، Freeyourmusic را امتحان کنید و از سفر خود به YouTube Premium تا حد امکان لذت ببرید.

اکنون شروع به انتقال کنید و به خودتان اجازه دهید تا زمان مناسب از آن دور شوید – لیست های پخش شما در حال شیار کاملاً جدید هستند!

بسته خانوادگی حق بیمه YouTube به 22.99 دلار در هر ماه افزایش می یابد

خانواده Premium Google YouTube هنوز در حدود 8 دلار در رومانی مسدود شده است (منبع: مالک)

اگرچه کاربران برخی از بازارهای خاص هنوز با ارقام جدید روبرو نیستند ، اما به نظر می رسد برخی از مشترکان YouTube خانواده حق بیمه اعلان هایی از تغییرات قیمت رادیکال دریافت می کنند. در حالی که مشترکان رومانیایی هنوز هم می توانند از یک برنامه خانوادگی با قیمت 8 دلار بهره مند شوند ، قیمت در بازارهای دیگر به 22.99 دلار افزایش یافته است.

Codrut Nistor ، منتشر شده 10/21/2022 ���� . ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ���� ����

Google تلاش خود را برای بهینه سازی درآمد حاصل از YouTube ادامه می دهد ، اما این بار ، به نظر می رسد که آنها دیگر تست های ساده ای نیستند. اگرچه بسیاری از کاربران هنوز اعلان دریافت نکرده اند ، مشترکان در YouTube Premium Family در بازارهای خاص با افزایش قابل توجهی در قیمت اشتراک ماهانه خود روبرو هستند.

چندین مشترک از خانواده Premium YouTube اخیراً فاش کرده اند که ایمیل های مربوط به افزایش قیمت خدمات خود را دریافت کرده اند ، که از 17.99 دلار به 22.99 دلار می رسد. حتی برخی از مشتریانی که از حقوق اکتسابی در https بهره مند می شوند: // www.خطوط اصلی Android.com/2018/05/YouTube-Confirms-Current-Subsbrons-GrandFathered-into-youtube-prmium-music.HTML که در حال حاضر 14 دلار یا کمتر پرداخت می کند ، اشتراک خود را با 22.99 دلار مشاهده می کند. با این حال ، هزینه اشتراک در YouTube بسته به بازار متفاوت است و به نظر می رسد کسانی که کمتر پرداخت می کنند با افزایش قیمت ها در حال حاضر افزایش می یابند.

به عنوان مثال ، در رومانی ، اشتراک خانواده YouTube Premium 26 Ron ، معادل کمتر از 8 دلار در ماه است. در حال حاضر ، به نظر می رسد که ایمیل حامل اخبار بد هنوز وارد نشده است. از آنجا که بازار رومانی عمدتاً از بدنهای غیرقانونی تشکیل شده است ، کسانی که تصمیم می گیرند برای خانواده YouTube Premium Premium بپردازند ، احتمالاً در پیشنهاد عالی که در حال حاضر برای مدت معینی در دسترس است ، باقی می مانند.

YouTube Premium Family به شما امکان می دهد تا 5 عضو خانواده را اضافه کنید. علاوه بر تجربه YouTube بدون تبلیغات ، اشتراک همچنین شامل دسترسی به YouTube Music Premium و همچنین بارگیری فیلم ها برای مشاهده آفلاین است. در حال حاضر ، قیمت جدید برای بازدید کنندگان از وب سایت ایالات متحده نشان داده شده است ، اما کاربران YouTube در مناطق دیگر هنوز قیمت قبلی را می بینند (مورد رومانی که در بالا به آن اشاره شد ، به علاوه آلمان ، جایی که قیمت آن در زمان نشان داده شده است انتشار 17.99 یورو است).