دانلود YouTube Music APK رایگان در Android ، بارگیری ویدیو YouTube MP4 – Downloader HD ، 4K | YouTube را به MP4 و کلیپ رایگان بارگیری کنید

YouTube Video DownloaderTéléléléléload Video YouTube در MP4 و سایر قالب ها

Contents

سرانجام ، رابط شما را به دسترسی به لیست های پخش خود از سرویس پخش ویدیوی YouTube دعوت می کند. دو برنامه به طور دائم هماهنگ می شوند. این ارتباط به شما امکان می دهد همزمان کاتالوگ موسیقی خود را تغییر دهید.

بارگیری YouTube Music APK رایگان در Android

غول وب Google برنامه موسیقی پخش Google Play خود را در سپتامبر 2020 بسته کرد. این تصمیم به دنبال ظهور شهاب سنگ رابط موسیقی جدید YouTube است. شرکت Mountain View سعی می کند بار دیگر ما را با یک بستر استثنایی که از قدرت الگوریتم آن بهره می برد ، تحت تأثیر قرار دهد. چگونه این پلتفرم برجسته است ? قدرت Google را کشف کنید.Inc از طریق غنای عملکرد موسیقی YouTube.

موسیقی YouTube را برای Android بارگیری کنید

توسعه دهنده Google LLC | بروزرسانی در تاریخ 05/25/2023

موسیقی YouTube چیست ?

موسیقی یوتیوب موسیقی YT مختصر ، از یک سکوی جریان موسیقی, تصور شده توسط شرکت Google.inc. برنامه موسیقی در نسخه اصلی و نسخه ممتاز موجود است.

فیلم های موسیقی موجود در این قطعات کاربرد بقیه رقابت را تعیین می کنند. این سرویس همچنین برای غنی سازی پایگاه داده ریمیکس ، کنسرت ها و بازیابی خود از کاربران اینترنت ، به افتخار این امر افتخار می کند.

موسیقی YouTube ، مانند رقبای خود ، در نسخه اصلی آن ، تبلیغات را مخلوط می کند. اطلاعیه ها بین دو آهنگ دخالت می کنند. این برنامه همچنین به شما امکان دسترسی رایگان به لیست موسیقی YouTube را می دهد. طراحی آن همچنین از سکوی مادر به یاد می آورد.

برنامه دارای یک صفحه اصلی ، کتابخانه و لیست داغ است. صفحه اصلی سایه ای تاریک را تصویب می کند ، صریحاً به این فکر می کند که از خستگی چشم جلوگیری می کند. یک برگه “مورد علاقه” قطعات مورد علاقه کاربران را ذخیره می کند. مانند YouTube ، YT Music از شما دعوت می کند تا در کانال های سایر کاربران مشترک شوید و به شما فرصتی برای دنبال کردن هنرمندان مورد علاقه خود می دهد. بدیهی است ، شما می توانید زنجیره نزدیک خود را ایجاد کنید.

برنامه موسیقی YouTube را بارگیری کنید

افتتاح صفحه یک هنرمند به عناوین وی دسترسی می دهد ، که مطابق با محبوبیت آنها طبقه بندی می شود. برنامه همچنین یک گزینه “گفتار” را ارائه می دهد ، که اشعار آهنگ های مورد علاقه شما را نشان می دهد.

ویژگی های موسیقی YouTube چیست ?

برنامه تلفن همراه YouTube Music از یک به روزرسانی منظم بهره می برد. بهبود مستمر ضمانت عملکرد است و به موازات اشکالات از بین می رود. در ژانویه سال 2020 مخلوط مخلوط ظاهر شد. این عملکرد کاربران خود را دعوت می کند تا با توجه به سلیقه موسیقی خود به عناوین گوش دهند.

در اکتبر 2020 ویژگی جدیدی پدیدار شد که قبلاً پیشنهاد اختصاصی مشترکین بود. YTMUSIC اکنون در Chromecast سازگار است (ابزاری که پرونده های صوتی و تصویری را از رایانه شخصی شما به تلویزیون شما منتقل می کند) و همچنین در بلندگوهای متصل به Google Cast.

این سکو توانایی تجزیه و تحلیل ترجیحات موسیقی خود را از لیست های پخش خود دارد. از این تجزیه و تحلیل منجر به لیستی از آهنگ های مورد علاقه شما خواهد شد. این سرویس همچنین می تواند زمینه را برای شناسایی یک سری عناوین مناسب بررسی کند. برنامه به موقعیت جغرافیایی ، شرایط آب و هوایی ، مسیر و همچنین فعالیت کاربر اشاره دارد. عملکرد فناوری آن از قدرت الگوریتم گوگل نتیجه می گیرد.

سرانجام ، رابط شما را به دسترسی به لیست های پخش خود از سرویس پخش ویدیوی YouTube دعوت می کند. دو برنامه به طور دائم هماهنگ می شوند. این ارتباط به شما امکان می دهد همزمان کاتالوگ موسیقی خود را تغییر دهید.

اگر او در طی راه اندازی خود به ایالات متحده محدود کرده بود ، موسیقی یوتیوب نیز در اکتبر سال 2020 از طریق 95 کشور در دسترس قرار گرفت.

صفحه اصلی موسیقی یوتیوب

نحوه دسترسی به YouTube Music Premium ?

آنجا نسخه رایگان توسط تبلیغات تأمین می شود ، اما ویژگی های آن را محدود می کند. برای باز کردن قفل آنها ، باید در هر ماه 4 تا 15 یورو بپردازید.

اشتراک به پیشنهادات از YouTube Music

اشتراک در خدمات موسیقی YouTube به شما یک تجربه بهتر کاربر می دهد. برنامه تلفن همراه با توجه به وضعیت شما سه فرمول را پیشنهاد می کند:

 • فرمول دانشجویی حدود 4 یورو
 • فرمول استاندارد برای حدود 9 یورو
 • فرمول خانواده برای حدود 14 یورو

این سکو اعطا می کند دوره آزمایشی رایگان یک ماهه کاربران جدیدی که قبلاً از خدمات Google Play Music و YouTube Premium بهره مند شده اند. با این وجود ، مشترکین جدید که هرگز از خدمات Google استفاده نکرده اند از سه ماه آزمایش رایگان بهره مند می شوند.

پرداخت این حق را به شما می دهد تا کاتالوگ موسیقی غنی تر از موسیقی Google Play را غنی کنید. همانطور که می خواهید ویدئویی که آهنگ ها را همراهی می کند می توانید فعال و غیرفعال کنید.

مزایای عضویت در اشتراک پرداخت شده از موسیقی YouTube

آنجا اشتراک در یکی از اشتراک های موسیقی YouTube تمام ویژگی های پاداش دهنده رابط را باز می کند. به لطف خواندن در پس زمینه ، به موسیقی در هر زمان و هرجایی گوش دهید. این قابلیت به موسیقی اجازه می دهد بدون وقفه پخش شود حتی اگر برنامه بسته باشد.

بارگیری در خارج نیز یک مزیت غیرقابل انکار است. بعد از چند تنظیم ، بارگیری آهنگ های خود را به صورت خودکار انجام دهید. علاوه بر این ، برنامه بسته به بارگیری شما ، قطعاتی را که احتمالاً شما را خوشحال می کند ، تشخیص می دهد.

با موسیقی YouTube ، به خودتان اجازه دهید در سفرهای خود با موسیقی پس زمینه خوب لاول شوید. گزینه “سفر” بارگیری آهنگ ها را تسهیل می کند ، حتی در کشوری که برنامه در دسترس نیست. در خارج از منطقه پوشش ، بارگیری به مدت 30 روز معتبر است ، در حالی که گوش دادن 6 ماه در دسترس است.

سرانجام ، رابط در حالت تصادفی برای بارگیری خوانده می شود. این گزینه داده های شما را ذخیره می کند و به لطف حالت تصادفی ، بارگیری موسیقی به صورت آفلاین را تسهیل می کند. برای انجام این کار ، فقط:

 • برنامه را باز کنید
 • به حساب حق بیمه موسیقی YouTube خود متصل شوید
 • هدایت شما به کتابخانه از منوی واقع در پایین صفحه برنامه
 • دکمه “بارگیری” را انتخاب کنید
 • انتخاب کنید “همه چیز را در حالت تصادفی بخوانید”

شما آماده گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود هستید !

استخوان ها با موسیقی YouTube سازگار هستند ?

برنامه YouTube برای کاربران دستگاه های Android ، تبلت ها و تلفن های هوشمند در نظر گرفته شده است. موجود است و قابل بارگیری از فروشگاه بازی. شما می توانید به موسیقی YT دسترسی پیدا کنید فروشگاه برنامه اپل. رابط نیز با iOS 11 سازگار است.0 ، iPad و Apple Watch.

اگر بارگیری شما را خاموش می کند ، در مورد خدمات آنلاین موسیقی YouTube در هر زمان از مرورگر خود فکر کنید. در واقع ، موسیقی YT است سازگار با سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس.

این رابط موفق به ادغام در Android Auto ، یک نسخه موبایل از سیستم عامل Google Android اختصاص داده شده به داشبورد خودروها شد. به این ترتیب ، می توانید با ماشین آهنگ های مورد علاقه خود را گوش دهید و از آن لذت ببرید.

علاوه بر این ، کاربران بی تاب منتظر سازگاری بین موسیقی YT و سیستم های صوتی هستند. این یک سیستم Multiroom است که امکان پخش موسیقی را به طور همزمان از طریق تمام اتاق های خانه شما فراهم می کند.

برنامه های جایگزین برای موسیقی YouTube چیست ?

YouTube Music برای رقابت با تمام برنامه های موسیقی پخش شده در بازار وب طراحی شده است. با این وجود ، او با رقبای نیرومند روبرو است.

موسیقی اپل

در ماه مه 2018 Apple Music راه اندازی شد که اکنون بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان ثبت می کند. سرویس پخش صوتی دارای پنج زیر شاخه است:

 • “جدید” آخرین قطعات تازه در فروشگاه های iTunes را ارائه می دهد.
 • “برای شما” کاتالوگ اوراق بهادار است که با توجه به ترجیحات کاربر انتخاب شده است.
 • “اتصال” از یک شبکه اجتماعی با هدف مبادله بین ستاره ها و طرفداران آنها تشکیل شده است.
 • “رادیو” یک رادیو آنلاین است که برنامه های مداوم خاص را پخش می کند.
 • “موسیقی من” کتابخانه ذخیره سازی موسیقی شما را تعیین می کند.

پلت فرم جریان در 100 کشور از جمله فرانسه در دسترس است. پیش از این ، این برنامه برای استفاده انحصاری از مشترکان اپل در نظر گرفته شده بود. امروز ، به جهان باز می شود و در دستگاه های Android و رایانه های شخصی ویندوز ادغام می شود.

با لکه بینی کردن

Spotify بیش از 75 میلیون مشترک پرداخت شده و بیش از 95 میلیون شنونده رایگان دارد. این پلتفرم قبل از اینکه توسط Apple Music متزلزل شود ، از مدتها قبل بر بازار حاکم شده است. رابط موسیقی YouTube تا حدودی به Spotify نزدیکتر است. دو سیستم عامل کدهای رنگی یکسان را به اشتراک می گذارند.

با این حال ، Spotify از فرمول های خاص خود مانند پیشنهادات خانواده و مواردی برای کودکان متمایز است. همچنین حاوی یک بانک اطلاعاتی غنی است. این برنامه در بلندگوهای متصل ، خدمات آنلاین و تلویزیون های متصل در دسترس است.

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون در سال 2007 ظاهر شد. در آن زمان ، برنامه Amazon MP3 نامیده می شد. پلت فرم پخش موسیقی در نیمکت رهبران ، در شرکت رقبای Spotify و Apple Music خود قرار دارد. در اصل خود ، آمازون موسیقی مجموعه ای از عناوین را برای فروش ارائه داد ، اما پیشنهاد خود را به پخش موسیقی گسترش داد.

دسترسی آن به ایجاد یک حساب کاربری در آمازون یا آمازون نخست نیاز دارد. می توانید یک حساب موسیقی آمازون ایجاد کنید ، اما توصیه می شود خدمات آمازون را در یک حساب واحد همگرا کنید. این پلتفرم در ازای اشتراک بیش از 50 میلیون عنوان ، به استثنای اتصال ، در دسترس است. گوش دادن بدون هیچ گونه اختلال در تبلیغات ادامه دارد. به عنوان یک هدیه خوش آمدید ، Amazon Music یک دوره آزمایشی 30 روزه را قبل از اشتراک در پیشنهاد حق بیمه خود ارائه می دهد.

دره

Deezer یک برنامه فرانسوی است که در موبایل ، در جعبه اینترنت ، ویندوز ، مک و تلویزیون هوشمند موجود است. این فهرست دارای بیش از 56 میلیون عنوان موسیقی است. این پلتفرم دارای یک نسخه رایگان و پرداخت شده است. در قالب اصلی خود ، رابط کاربری مورد علاقه شما را پخش می کند. شما همچنین از ویژگی “جریان” استفاده می کنید که آهنگ هایی را که به عقب و جلو می روید و لوله های مورد علاقه خود را گرد هم می آورد. نسخه رایگان همچنین به برخی از پادکست ها دسترسی می دهد.

در نسخه پرداخت شده ، از دسترسی نامحدود به کل کتابخانه بهره مند می شوید. شما می توانید بدون محدودیت چندین موسیقی نامحدود پخش کنید. حتی می توانید قطعات را زپ کنید و به صورت آفلاین به آهنگ های خود گوش دهید.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

بارگیری ویدیوی YouTube
ویدیوی YouTube را در MP4 و سایر قالب ها بارگیری کنید

تصویر پیش نمایش

بارگیری فیلم های YouTube و 10.000 سایت با بارگیری ویدیوی Freemake.
فیلم ها و لیست های پخش YouTube را در MP4 ، HD ، AVI و غیره ذخیره کنید.
رایگان ، سریع و به زبان فرانسوی. بهترین کیفیت تضمین شده است !

Freemake اکنون 93،667،304 کاربر دارد

دانلود فیلم های YouTube

Downloader Video ، سرویس رایگان برای بارگیری فیلم های YouTube در MP4 ، HD ، AVI Online. رایگان ، سریع و به زبان فرانسوی ! بارگیری YouTube برای بازیابی کلیپ های وب سایت ها و فیلم های YouTube در MP4 ، AVI ، WMV ، MKV و هر قالب دیگر. عصاره صوتی ویدیویی YouTube برای رایانه های شخصی و دستگاه ها: iPhone ، Android ، PSP و دیگران. کیفیت بالا حفظ می شود.

به قالب های پشتیبانی شده مراجعه کنید
قالب های پشتیبانی شده YouTube را ببندید

قالبهای پشتیبانی شده

قالب های بارگیری مستقیم

 • MP4 Ultra HD 4K
 • MP4 HD 1440p
 • MP4 HD 1080p
 • MP4 HD 720p
 • MP4 480p
 • MP4 360p
 • MP4 360p (سیب آماده)
 • Webm 360p
 • flv 240p
 • 3GP 240p
 • MP4 180p
 • 3GP 180p

YouTube و 10،000 سایت را بارگیری کنید

شما می توانید فیلم ها را از YouTube ، Dailymotion ، Facebook ، Instagram ، Vimeo ، Twitch ، فیلم های سایت های فرانسوی ، سایت های بزرگسالان از URL بارگیری کنید. دانلود فیلم های YouTube MP4 ، برنامه ها ، فیلم ها ، کارتون ها ، آموزش های اینترنتی. بارگیری کننده YouTube از کیفیت HD پشتیبانی می کند.

به وب سایت های پشتیبانی شده مراجعه کنید
وب سایت های پشتیبانی شده نزدیک

سایت های پشتیبانی شده

 • یوتیوب
 • فیس بوک
 • ویمئو
 • دلهره
 • لودادن آنی
 • جوهر
 • تلنگر
 • ویدیوی PBS
 • نیکووایدئو.JP
 • VK.کم
 • حرکت.ارگ
 • ویدئو.FC2.کم
 • بیلیبیلی.کم
 • JP.کانال.پاندورا.تلویزیون
 • آنتوب.سس
 • تودو.کم
 • هیمادو.که در
 • یوکو.کم
 • مگون.کم
 • جهان.خط
 • ورزش ها.آی تی
 • ویدئو.ربا.آی تی
 • نه در -llaw.باکره.آی تی
 • ویدئو.رسانه.آی تی

وب سایت بزرگسالان پشتیبانی شده

بارگیری ویدیوی YouTube در MP4

برای تماشای آفلاین ، محتوا را به صورت آنلاین بارگیری کنید: فیلم های MP4 ، لیست های پخش ، زنجیر ، محتوای یکپارچه. لطفاً YouTube MP4 HD ، Full HD ، 4K ، 360 درجه را از یک لینک ذخیره کنید. YouTube Downloader قبل از بارگیری اندازه پرونده را نشان می دهد. برای بارگیری موسیقی ، Freemake YouTube Boom را امتحان کنید.

انواع محتوای پشتیبانی شده را مشاهده کنید
انواع محتوای پشتیبانی شده را ببندید

بارگیری رایگان

ST از انواع محتوای YouTube پشتیبانی می کند

 • ویدئوهای یوتیوب
 • فیلم های YouTube Vevo
 • لیست پخش کاربر YouTube
 • فیلم های بلند
 • برنامه های تلویزیونی
 • کانال های یوتیوب
 • فیلم های کاربر مورد علاقه
 • نمودارهای یوتیوب
 • فیلم های یکپارچه YouTube در سایت های دیگر
 • فیلم های خصوصی

سریعترین بارگیری ویدیوی YouTube

با تشکر از فناوری چند رشته ای ، Freemake می تواند با سرعت ضبط بارگیری کند. فقط 4 دقیقه طول می کشد تا یک فیلم دو ساعته HD در MP4 ضبط کنید !

دانلود YouTube MP4 4K ، Full HD ، 1080 ، 320 بارگیری ویدیوی YouTube

بارگیری کامل HD و 4K YouTube

بازیابی یک YouTube MP4 4K ، 1080p ، 720p ، 480p ، 360p. لطفاً یک فیلم را بارگیری کنید یا چندین فیلم را همزمان با کیفیت اصلی با Downloader YouTube ذخیره کنید.

YouTube MP4 بارگیری ویژگی ها و سایر قالب های رایگان ، بارگیری ویدیوی YouTube را در صفحه ، مرورگر ، رایانه ، رایانه بارگیری کنید. بارگیری رایگان صوتی ، بارگیری ویدیوی YouTube از یک URL در رایانه

یک فیلم YouTube یا لیست پخش را بارگیری کنید

ضبط یک فیلم یا لیست پخش ، زنجیرهای یک لینک URL در رایانه شخصی ، لپ تاپ یا تبلت. حداکثر 500 پرونده را در قالب MP4 و سایر موارد ذخیره کنید. Telechage YouTube موسیقی توسط تعداد زیادی.

دانلود ویدیو YouTube MP4 بصورت آنلاین از لینک در صفحه ، ذخیره فیلم های YouTube برای استخراج MP4 کلیپ با کیفیت بالا 1080p ، بارگیری یک وب سایت ، صفحه ، مرورگر

کیفیت را انتخاب کنید

از 15 ویژگی ویدیویی بارگیری کننده YouTube انتخاب کنید: 4K ، Full HD. می توانید یک ویدیوی YouTube MP4 را بارگیری کنید ، ویدیو را روی دیسک DVD ذخیره کنید.

بارگیری کننده رایگان MP4 YouTube ، سرویس که اجازه می دهد

بدون وقفه یک ویدیو را بارگیری کنید

اتصال اینترنتی شما کند است ? برای بارگیری یک فیلم YouTube MP4 در رایانه بدون وقفه ، سرعت بارگیری فیلم را در YouTube Downloader محدود کنید.

یک فیلم YouTube MP4 را به رایانه d بارگیری کنید

از ایمنی آنلاین خود محافظت کنید

برای بارگیری فیلم ها با Downloader YouTube در امنیت از پروکسی استفاده کنید. کنترل والدین را فعال کنید
برای مسدود کردن سایت های بارگیری برای بزرگسالان.

بارگیری ویدیو ، سرویس بارگیری برای ذخیره ویدیوی MP4 MP4 به صورت رایگان از لینک URL ، بارگیری YouTube به صورت آنلاین در MP4

YouTube MP4 را روی ابر بارگیری کنید

Dropbox Cloud ، Google Drive را برای بارگیری ویدیوی YouTube MP4 انتخاب کنید. YouTube Downloader VA
فشرده سازی و انتقال پرونده MP4 به ابر.

بهترین ویدیوی بارگیری کننده برای ضبط فیلم ها

93 میلیون کاربر
500+ نشریه در مجلات
10 سال امنیت و اعتماد به نفس

سرویس بارگیری برای بارگیری سریع ویدیوی YouTube MP4 در رایانه شخصی

سریع

یک ویدیوی آنلاین از لینک URL را به سرعت بارگیری کنید. MP4 YouTube بارگیری بدون میخانه و وقفه.

رایگان ، آسان ، سریع ، ساده برای استفاده از نرم افزار ، استخراج هر محتوا: تصاویر با کیفیت بالا 1080p ، موسیقی ، فایل صوتی - بارگیری ویدیو YouTube MP4 در رایانه

ساده

Freemake فقط نیاز دارد
2 کلیک برای بارگیری
فیلم MP4 یا لیست پخش.

نصب نرم افزار در ویندوز 10 ، ویندوز 11 ، از سرویس رایگان ، بارگیری ویدیوی YouTube MP4 ، صوتی ، پرونده با کیفیت بالا از یک لینک URL در یک سایت ، صفحه استفاده کنید

به طور مرتب به روز می شود

Freemake وقتی سایر بارگیری کننده های YouTube کار می کنند کار می کند. همه مشکلات 24/7 حل می شود.

بارگیری YouTube MP4 آسان است

نرم افزار MP4 بارگیری YouTube را نصب کنید ، کلیپ های موسیقی را ذخیره کنید و یک URL سایت ، صفحه را پخش کنید

سرویس به شما امکان می دهد یک ویدیوی YouTube آنلاین را در MP4 بارگیری کنید ، کیفیت ، بارگیری فیلم ، قالب صوتی را انتخاب کنید

عصاره ، بارگیری یک ویدیو - YouTube Downloader. سرویس بارگیری ویدیوی YouTube در رایانه شخصی ، تلفن هوشمند

اکنون این به شما بستگی دارد که YouTube Downloader را امتحان کنید !

URL را کپی کنید

به یوتیوب یا دیگری بروید
وب سایت و لینک ویدیویی را کپی کنید
برای استخراج و بارگیری.

کیفیت را انتخاب کنید

روی دکمه “URL Paste” کلیک کنید و قالب یک فیلم را برای بارگیری انتخاب کنید: MP4 ، AVI ، WMV.

فایل را ذخیره کنید

برای ذخیره و بارگیری فیلم ها یا صدا در قالب مورد نظر ، روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید.

مورد نیاز ، بارگیری YouTube Freemake ، سرویس بارگیری سریع YT MP4 برای بارگیری MP4 ، YouTube بارگیری ویدیو YouTube Online - YouTube MP4 Downloader

 • Microsoft Windows OS: 11 ، 10 ، 8 ، 8 ،.1 ، 7 ، ویستا
 • سیستم عامل مک
 • اینتل ، AMD یا پردازنده سازگار ، 1 گیگاهرتز
 • .چارچوب خالص 4.5
 • قوچ 256 مگابایتی یا بیشتر
 • 25 مگابایت فضای آزاد در هارد دیسک
 • اتصال به اینترنت پایدار

بارگیری یک فیلم YouTube MP4 – Downloader Freemake YouTube

“بارگیری ویدیوی Freemake یک سرویس بارگیری بسیار کاربردی و ابزار برای فیلم های پخش شده در سایت های پخش است”.

بهترین نرم افزار برای بارگیری یک ویدیو - YouTube Downloader

ماریون پرل
ویرایشگر ، 01net

“استفاده آسان و کاملاً رایگان ، فقط کلیپ های مورد نظر را در قالب های اصلی خود به رایانه شخصی خود بارگیری و انتقال دهید”.

بارگیری YouTube MP4 رایگان

دیمیتری
روزنامه نگار ، Generation-NT

YouTube Downloader رایگان ، ساده ، سرویس بارگیری برای بارگیری ویدیوی YouTube MP4 - بهترین بارگیری نرم افزار 2020

نرم افزار سال
کلوپ

دانلود بهترین دانلود YouTube رایگان آنلاین ، سرویس بارگیری ساده ، بارگیری یک ویدیوی YouTube MP4

بهترین ابزار وب
میکروفون فعلی

بارگیری YouTube Downloader ، ذخیره سایتی برای ویندوز 10 ، 7 ، Vista ، بارگیری ویدیوی YouTube در رایانه

در صفحه اول
itespresso