YouTube Music for PC/ Mac/ Windows 11،10،8.7 – بارگیری رایگان., بارگیری کننده موسیقی YouTube به صورت رایگان بارگیری. دانلود دانلود موسیقی YouTube

بارگیری کننده موسیقی YouTube

ما این مقاله را پایان می دهیم بارگیری موسیقی YouTube برای رایانه با آن. اگر در هنگام نصب شبیه ساز یا مشکلی دارید یا با مشکل روبرو هستید موسیقی یوتیوب برای ویندوز, در مورد نظرات به ما اطلاع دهید. ما از کمک به شما خوشحال خواهیم شد!

YouTube Music on Windows PC

کاربرد برنامه ([به 19 تصویر مراجعه کنید])

شما به دنبال راهی برای بارگیری هستید YouTube Music for Windows PC 11/10/8/7? شما پس از آن در جای مناسب هستید. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا دریابید که چگونه می توانید یکی از بهترین برنامه های موسیقی و صوتی را بارگیری و نصب کنید موسیقی یوتیوب برای رایانه شخصی.

بیشتر برنامه های موجود در Google Play Store یا iOS AppStore منحصراً برای سیستم عامل های تلفن همراه طراحی شده اند. اما آیا می دانید که همیشه می توانید از هر یک از برنامه های مورد علاقه Android یا iOS مورد علاقه خود در لپ تاپ خود استفاده کنید حتی اگر نسخه رسمی برای پلتفرم PC در دسترس نباشد ? بله ، چند نکته ساده وجود دارد که می توانید برای نصب برنامه های Android در دستگاه ویندوز استفاده کنید و از آنها در هنگام استفاده از آنها در تلفن های هوشمند Android استفاده کنید.

در اینجا ، در این مقاله ، ما روشهای مختلفی را ذکر خواهیم کرد بارگیری موسیقی YouTube در رایانه در یک گام به گام راهنمای. بنابراین قبل از شروع کار ، بیایید مشخصات فنی موسیقی YouTube را ببینیم.

YouTube Music for PC – مشخصات فنی

نام موسیقی یوتیوب
تسهیلات
توسعه یافته توسط

موسیقی یوتیوب در صدر لیست برنامه های گروه موسیقی و صوتی در Google Playstore قرار دارد. او نمرات و انتقادات بسیار خوبی دارد. در حال حاضر, موسیقی یوتیوب برای ویندوز فراتر از برنامه نصب وت 4.4 ستاره نقاط ارزیابی کلی برای کاربران متوسط.

بارگیری موسیقی YouTube برای لپ تاپ ویندوز 11/10/8/7:

امروزه بیشتر برنامه ها فقط برای پلتفرم موبایل تهیه شده اند. بازی ها و برنامه های کاربردی مانند PUBG ، گشت و گذار مترو ، Snapseed ، Beauty Plus و غیره. فقط برای سیستم عامل های Android و iOS در دسترس هستند. اما شبیه سازهای اندرویدی همچنین به ما این امکان را می دهند که از همه این برنامه ها در رایانه شخصی استفاده کنیم.

بنابراین حتی اگر نسخه رسمی YouTube Music for PC در دسترس نباشد ، همیشه می توانید از آن با استفاده از شبیه ساز استفاده کنید. در اینجا ، در این مقاله ، ما دو مورد از شبیه سازهای محبوب Android را برای استفاده به شما ارائه خواهیم داد موسیقی YouTube در رایانه شخصی.

بارگیری موسیقی YouTube برای ویندوز PC 11/10/8/7 – روش 1:

Bluestacks یکی از جالبترین و پرکاربردترین شبیه سازها برای اجرای برنامه های Android در رایانه ویندوز شما است. نرم افزار Bluestacks حتی برای سیستم عامل Mac در دسترس است. ما برای بارگیری و نصب از Bluestacks در این روش استفاده خواهیم کرد YouTube Music for Windows PC 11/10/8/7 لپ تاپ. بیایید گام به گام راهنمای نصب خود را شروع کنیم.

  • مرحله 1: اگر قبلاً آن را نصب نکرده اید ، نرم افزار Bluestacks را از لینک زیر بارگیری کنید- بارگیری Bluestacks برای رایانه
  • مرحله 2: روش نصب بسیار ساده و مستقیم است. پس از نصب موفق ، شبیه ساز Bluestacks را باز کنید.
  • مرحله 3: بارگیری اولیه برنامه Bluestacks می تواند مدتی طول بکشد. پس از باز شدن ، باید بتوانید صفحه اصلی Bluestacks را ببینید.
  • مرحله 4: Google Play Store در Bluestacks از قبل نصب شده است. در صفحه اصلی ، Playstore را جستجو کنید و روی نماد دوبار کلیک کنید تا آن را باز کنید.
  • مرحله 5: اکنون به برنامه ای که می خواهید روی رایانه شخصی خود نصب کنید نگاه کنید. در مورد ما ، جستجو کنید موسیقی یوتیوب برای نصب روی رایانه.
  • مرحله 6: پس از کلیک بر روی دکمه نصب ، موسیقی YouTube به طور خودکار در Bluestacks نصب می شود. شما می توانید برنامه زیر را پیدا کنید لیست برنامه های نصب شده در Bluestacks.

اکنون می توانید به سادگی بر روی برنامه نماد در Bluestacks دو بار کلیک کرده و از برنامه موسیقی YouTube در لپ تاپ خود استفاده کنید. می توانید از برنامه به همان روشی که از آن در تلفن های هوشمند Android یا iOS استفاده می کنید استفاده کنید.

اگر پرونده APK دارید ، در Bluestacks گزینه ای برای وارد کردن پرونده های APK وجود دارد. لازم نیست به Google Playstore بروید و بازی را نصب کنید. با این حال ، توصیه می شود از روش استاندارد برای نصب کلیه برنامه های Android استفاده کنید.

آخرین نسخه Bluestacks با بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز ارائه شده است. Bluestacks4 به معنای واقعی کلمه 6 برابر سریعتر از تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy J7 است. بنابراین استفاده از Bluestacks روش نصب توصیه شده YouTube Music در رایانه شخصی است. برای استفاده از Bluestacks باید حداقل یک رایانه پیکربندی داشته باشید. در غیر این صورت ، ممکن است هنگام بازی بازی های بالا مانند PUBG با مشکلات بارگیری روبرو شوید

بارگیری موسیقی YouTube برای ویندوز PC 11/10/8/7 – روش 2:

یکی دیگر از شبیه سازهای محبوب اندرویدی که اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است Memu Play است. این بسیار انعطاف پذیر ، سریع و منحصراً برای بازی های انتهایی طراحی شده است. حالا خواهیم دید که چگونه بارگیری موسیقی YouTube برای رایانه ویندوز 11 یا لپ تاپ 10 یا 8 یا 7 با استفاده از Memuplay.

  • مرحله 1: بارگیری و memuplay را نصب کنید در کامپیوتر شما. در اینجا لینک بارگیری برای شما وجود دارد – وب سایت Memu Play. وب سایت رسمی را باز کرده و نرم افزار را بارگیری کنید.
  • مرحله 2: پس از نصب شبیه ساز ، فقط آن را باز کنید و برنامه Google Playstore را پیدا کنید در صفحه اصلی Memuplay. فقط دو بار آن را فشار دهید تا باز شود.
  • مرحله 3: اکنون برنامه موسیقی YouTube را جستجو کنید در فروشگاه Google Play. برنامه توسعه دهنده را رسمی پیدا کنید و روی دکمه نصب کلیک کنید.
  • مرحله 4: پس از موفقیت نصب ، می توانید موسیقی YouTube را در صفحه اصلی Memu Play پیدا کنید.

Mamuplay یک برنامه ساده و آسان برای استفاده است. در مقایسه با Bluestacks بسیار سبک است. همانطور که برای بازی طراحی شده است ، می توانید بازی های بالا مانند PUBG ، Mini Militia ، Run Temple و غیره را انجام دهید..

YouTube Music for PC – نتیجه گیری:

موسیقی YouTube با رابط کاربری ساده اما مؤثر خود از محبوبیت عظیمی برخوردار است. ما دو روش از بهترین روش های نصب را ذکر کرده ایم موسیقی YouTube در رایانه لپ تاپ ویندوز. دو شبیه ساز ذکر شده برای استفاده از برنامه ها در رایانه شخصی محبوب هستند. برای به دست آوردن یکی از این روشها می توانید دنبال کنید موسیقی یوتیوب برای ویندوز 11 یا ویندوز 10.

ما این مقاله را پایان می دهیم بارگیری موسیقی YouTube برای رایانه با آن. اگر در هنگام نصب شبیه ساز یا مشکلی دارید یا با مشکل روبرو هستید موسیقی یوتیوب برای ویندوز, در مورد نظرات به ما اطلاع دهید. ما از کمک به شما خوشحال خواهیم شد!

بارگیری کننده موسیقی YouTube

استفاده از این نرم افزار آسان است ، کپی و به سادگی ویدیوی ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید ، بنشینید ، بنشینید و منتظر بمانید تا بارگیری با سرعت 4 برابر سریعتر پایان یابد. با استفاده از این نرم افزار ، می توانید به سرعت فیلم های با کیفیت بالا یا موسیقی ، کیفیت بالا و Full HD را از YouTube بارگیری کرده و از آن استفاده کنید و از آن در سایر موارد چندرسانه ای استفاده کنید – تلویزیون ، iPad ، iPad ، پخش کننده های MP4 یا پخش کننده های MP3. این نرم افزار از لیست پخش/بارگیری زیادی در حالت چند رشته ای پشتیبانی می کند ، فقط URL لیست پخش را کپی و جایگذاری کنید و تمام فیلم های لیست پخش به بارگیری بارگیری اضافه می شوند. فیلم های بارگیری شده را می توان به راحتی در هر پوشه مورد نظر خود ذخیره کرد. پانل اصلی تمام فیلم ها را با شرایط و نوار پیشرفت نشان می دهد ، تا بتوانید به راحتی ببینید که کدام یک به پایان رسیده است و هنوز هم بارگیری می شود. این نرم افزار دارای یک شتاب دهنده بارگیری یکپارچه برای استفاده از کل پهنای باند اینترنتی شما ، تا 4 برابر سریعتر یا بیشتر است. ضبط ، سازماندهی و مدیریت فیلم های بارگیری شده برای دسترسی آسان و آفلاین. پشتیبانی از قالب های اصلی ویدیویی – MP4 ، MP3 ، Flash (FLV) ، WebM ، 3GP برای مشاهده بهتر در دستگاه های دیگر: iPad ، iPhone ، iPod ، Galaxy ، Kindle ، Laptop ، Touch Pavé ، Smart TV.