چگونه مبلغ زیادی برای YouTube Premium پرداخت نکنیم – FR ATSIT ،

آیا قبلاً می دانید که می توانید با عضویت در YouTube Premium مستقیماً از طریق وب سایت YouTube ، 4 دلار در هر ماه پس انداز کنید ? و اگر اینگونه نباشد ، به جای 11.99 دلار برای YouTube Premium ، 15.99 دلار پرداخت خواهید کرد ?

چگونه بیش از حد برای YouTube Premium پرداخت نکنیم

YouTube Premium چیزی است که پس از تلاش ، شما هرگز نمی خواهید دیگر تسلیم شوید. ثبت نام از طریق برنامه YouTube از iPhone یا iPad خود به قیمت 15.99 دلار آسان است ، اما آیا می دانید که می توانید دقیقاً همان اشتراک YouTube Premium YouTube را در iPhone یا iPad خود فقط با 11.99 دلار دریافت کنید ?

من قبل از آنکه تبلیغی را در سایت YouTube مشاهده کنم ، بعد از لغو حق بیمه YouTube برای مدت کوتاهی ، متوجه آن نشدم. اما به اصطلاح “مالیات اپل” واقعی است ، و YouTube هزینه های عملیاتی را که او برای اپل می پردازد برای امتیاز فروش این سرویس به طور مستقیم در بستر iOS و iPados به طور مستقیم به کاربران iOS و iPados خود عبور می دهد.

چرا این تفاوت هزینه ?

اپل یک کمیسیون برای هر فروش پردازش شده از طریق فروشگاه App دریافت می کند. این هزینه های کمیسیون بسته به توسعه دهنده از 15 تا 30 ٪ متغیر است و شامل اشتراک هایی است که توسعه دهندگان از طریق برنامه iPhone یا iPad ارائه می دهند.

اپل توسعه دهندگان برنامه را که میزبان برنامه های کاربردی در فروشگاه برنامه هستند ، ارائه می دهد که اشتراک های موجود در برنامه های iOS یا iPados را بدون استفاده از فروشگاه App برای پردازش پرداخت ارائه می دهد ، این بدان معنی است که YouTube نمی تواند به سادگی از طریق برنامه برای پرداخت اشتراک حق بیمه YouTube به وب سایت رسمی خود پیوند دهید.

این محدودیت توسعه دهندگان برنامه را ملزم به انتخاب می کند: 1) فاکتور همان مبلغ را از طریق فروشگاه App به عنوان هر جای دیگر فاکتور و از دست دادن درآمد. یا 2) فاکتور بیشتر برای اشتراک ها بر اساس فروشگاه App به منظور جذب هزینه های کمیسیون.

بدیهی است ، YouTube ایده از دست دادن درآمد را دوست ندارد ، بنابراین او هزینه اضافی ناوبری اپل را از هزینه های کمیسیون به کاربر منتقل می کند.

اما اگر می دانید کجا باید جستجو کنید ، لازم نیست چنین قیمت بی فایده ای را بپردازید ، و این همان چیزی است که امروز می خواهیم به شما نشان دهیم.

چگونه می توان از مالیات اپل برای حق بیمه YouTube جلوگیری کرد

کلید پرداخت 11.99 دلار برای اشتراک حق بیمه YouTube به جای 15.99 دلار به سادگی شامل خرید اشتراک حق بیمه YouTube شما به طور مستقیم از YouTube به جای استفاده از مکانیسم اشتراک فروشگاه برنامه برای به دست آوردن همان سرویس است.

با از بین بردن واسطه ، اپل هیچ سهم از سود را به دست نمی آورد ، بنابراین YouTube هزینه اولیه خدمات حق بیمه یوتیوب را به جای مبلغ تورم ، فاکتور می کند زیرا در صورت ثبت نام در این روش مجبور به پرداخت هزینه های کمیسیون در اپل نیست.

در تصویر سمت چپ ، می بینید که برنامه YouTube برای iOS قیمت 15.99 دلار را برای YouTube Premium اعلام می کند. برعکس ، در سمت راست ، می بینید که وب سایت YouTube در Safari دقیقاً همان خدمات برتر YouTube را با تنها 11.99 دلار اعلام می کند.

مشاوره حرفه ای: فرقی نمی کند که برای YouTube Premium در کجا ثبت نام کنید ، زیرا شما همان ویژگی ها را دریافت خواهید کرد. اما اگر برنامه آیفون را انتخاب کنید ، به سادگی هزینه های بیشتری را پرداخت خواهید کرد.

و اگر من در حال حاضر 15.99 دلار برای YouTube Premium پرداخت می کنم ?

اگر قبلاً از برنامه iOS یا iPados خود با قیمت 15.99 دلار در YouTube Premium مشترک شده اید و می خواهید خود را با قیمت 11.99 دلار بازسازی کنید ، مطمئناً می توانید این کار را انجام دهید.

برای انجام این کار ، برنامه App Store را باز کرده و عکس پروفایل خود را در بالا سمت راست فشار دهید ، سپس دکمه اشتراک را فشار دهید. هنگامی که لیست اشتراک فعال شما پر شده است ، می توانید اشتراک ممتاز YouTube موجود خود را لغو کنید.

پس از لغو ، قبل از استفاده مجدد از بقیه اشتراک های برتر YouTube خود باید از بقیه اشتراک های برتر YouTube استفاده کنید. هنگامی که اشتراک YouTube Premium شما به پایان می رسد ، می توانید به وب سایت اشتراک Premium YouTube در Safari مراجعه کنید تا خود را با قیمت 11.99 دلار بازسازی کنید.

URL برای بازدید برای اشتراک های ممتاز YouTube در زیر قرار دارد:

مزایای YouTube Premium

ما می خواهیم دوباره تأکید کنیم که ثبت نام در YouTube Premium از طریق وب سایت YouTube به جای فروشگاه App به شما امکان می دهد از همان مزایایی بهره مند شوید که گویی از طریق برنامه iOS در YouTube Premium مشترک می شوید.

این مزایا شامل:

خواندن ویدیو در پس زمینه هیچ تبلیغی قبل ، در حین یا بعد از فیلم ها هیچ تبلیغی در ویدیوی شما امکان بارگیری فیلم برای دسترسی آفلاین به دسترسی به ویژگی های جدید مانند حالت تصویر در تصویر و بارگیری های هوشمند قبل از اینکه هر کسی بتواند از آنها دسترسی به کل YouTube استفاده کند کاتالوگ پخش موسیقی

علاوه بر این ، شما می توانید علاوه بر تمام دستگاه های دیگر و/یا دستگاه های خود ، هر مکانی را که برای مشترک شدن انتخاب می کنید ، به YouTube Premium در iPhone یا iPad خود دسترسی پیدا کنید.

خلاصه

آیا قبلاً می دانید که می توانید با عضویت در YouTube Premium مستقیماً از طریق وب سایت YouTube ، 4 دلار در هر ماه پس انداز کنید ? و اگر اینگونه نباشد ، به جای 11.99 دلار برای YouTube Premium ، 15.99 دلار پرداخت خواهید کرد ?

ما می خواهیم نظر شما را در بخش نظرات زیر بدانیم.