مشترکین رایگان YouTube – بهترین نقطه آنلاین ، نظرات و مشترکان خود را در YouTube – VIDIQ تقویت کنید

طراحی شده برای تقویت نماهای خود در YouTube

(3) مشهور باشید و ویروسی شوید

25 سپتامبر 2023

مزایای مشترکان رایگان YouTube چیست ?

آیا می دانید بهترین چیزی که می توانیم بدست آوریم رایگان است. بیشتر افراد اقلام رایگان و به ویژه با توجه به رسانه های اجتماعی می خواهند ، بهترین چیزی که می توانید دریافت کنید مشترکان YouTube رایگان است.

(1) مشترکین بیشتر

داشتن مشترکان زیادی در YouTube رویای همه است. ما دعا می کنیم و خیلی سخت کار می کنیم تا این مشترکان YouTube رایگان را بدست آوریم ، اما مدت زمان زیادی طول می کشد تا مردم جمع شوند تا به محتوای شما نگاه کنند. به همین دلیل است که مشترکین رایگان در YouTube بهترین گزینه است.

(2) خود را به سرعت توجه کنید

حسابهای YouTube با تعداد زیادی از مشترکین تمایل به داشتن برخی از آنها دارند. این امر باعث می شود فیلم ها از مخاطبان هدفمند دیگر ترویج شوند ، بنابراین تعداد پیروان شما به طور طبیعی و ایمن افزایش می یابد. همه افراد روی این سکو هنگام تولید آنها ، محتوای شما را می بینند و به آنها نگاه می کنند.

(3) مشهور باشید و ویروسی شوید

داشتن بسیاری از مشترکین رایگان در YouTube به صاحبان حساب کمک می کند تا به سرعت محبوبیت خود را بدست آورند و همچنین به محتوای آنها کمک می کند تا در اسرع وقت ویروسی شوند.

(4) بدنام این برند

مشترکین در YouTube رای هایی هستند که نشان می دهد نام تجاری شما چقدر قانونی است. مشترکان YouTube رایگان زیادی داشته باشند نشان می دهد که برند شما خوب است و بنابراین باید توجه لازم را به خود جلب کند. این تمایل دارد به صاحبان مشاغل کمک کند تا فروش بیشتری داشته باشند و پول بیشتری کسب کنند.

(5) رتبه های بالاتر و سریعتر را بدست آورید.

یک حساب کاربری هر زمان که مشترکان زیادی داشته باشد ، تمایل به دیدگاه های بیشتری دارد زیرا مخاطبان برای تماشای مطالب منتشر شده در آنجا هستند. مطمئناً عموم مردم نسبت به محتوا واکنش نشان خواهند داد. برخی دوست دارند در مورد محتوایی که سیگنال های الگوریتم YouTube را نشان می دهد ، به اشتراک بگذارند و اظهار نظر کنند که محتوای شما خوب است و بنابراین باید به تعداد بیشتری از افراد ارتقا یابد. این به شما امکان می دهد یک طبقه بندی سریعتر دریافت کنید.

(6) ارل پول بیشتر

مشترکین YouTube می توانند به شما در افزایش فروش کمک کنند. در واقع ، هنگامی که شما چیزهای زیادی دارید ، محصول وابستگی خود را با مخاطب بالاتر تبلیغ می کنید ، پس پول بیشتری می گیرید. این درآمد شما را در پایان روز افزایش می دهد.

نحوه دریافت مشترکان YouTube رایگان (راه واقعی)

آیا می دانید نکات مختلفی وجود دارد که می تواند در مدت زمان کوتاهی مشترکین را به شما کمک کند تا حساب شما بتواند سریعتر و مرتباً رشد کند ?

(1) از بینندگان خود بخواهید مشترک شوند.

محتوای با کیفیت همیشه مشترکان را به خود جلب می کند ، به خصوص وقتی از آنها می خواهید که در انتهای فیلم های خود ، زنگ اعلان را مشترک و فشار دهید. مردم تمایل دارند فراموش کنند که باید مشترک شوند ، بنابراین شما همیشه باید آنها را یادآوری کنید تا طرفداران گرانبهایی را که می توانند به ساخت برند شما کمک کنند از دست ندهید.

(2) برنامه خود را برای ویدیوی بعدی بگویید.

این به بیننده کمک می کند تا بداند چه چیزی را انتظار دارد و اگر روند را دوست دارد ، می تواند به راحتی و به سرعت مشترک شود تا بتواند پایگاه طرفداران خود را بسازد.

(3) همیشه از حساب های تأیید شده استفاده کنید.

به این ترتیب ، مخاطبان و بینندگان شما می دانند که برند شما چقدر جدی است و برای پیروی از آن مشترک می شوند و از آن پشتیبانی می کنند. حساب های تأیید شده نیز برای فیلم های طولانی تر که می توانند بارگیری شوند برای نگه داشتن مخاطبان خود متعهد و سرگرم کننده هستند.

(4) ایجاد یک جامعه و تعامل با آنها.

هنگامی که افراد در کانال شما مشترک شدند ، برای ادامه موارد باید درگیر شوند. این مانع از دست دادن مخاطبان بالقوه شما می شود و به شما در ایجاد تعداد بیشتری از دنبال کنندگان کمک می کند.

چگونه مشترکین YouTube خود را دو برابر کنیم

مراحل زیر ذکر شده در زیر مراحل مناسب و آسان برای دنبال کردن مشترکان و افزایش مشترکان YouTube شما است.

(1) کانال خود را شخصی سازی کنید

از تصاویر و آگهی های زنجیره ای زیبا برای تزئین حساب خود استفاده کنید تا به عموم بگویید که مارک شما از چه چیزی تشکیل شده است. این به برنده شدن مشتری های بالقوه که به محتوای شما نیز علاقه مند هستند کمک می کند.

(2) محتویات کیفیت انتشار

همه عاشق کیفیت هستند. بهترین راه برای به دست آوردن تعداد زیادی از مشترکین ، تولید و انتشار محتوای با کیفیت است که به نگه داشتن مشترکان شما و جذب افراد بیشتری از این نوع برای عضویت در کانال شما کمک می کند.

(3) از کلمات کلیدی محبوب استفاده کنید

کلمات کلیدی محبوب مواردی هستند که بیشتر مردم به دنبال آن هستند. بنابراین ، اگر محتوای مربوط به این تحقیق را تولید کنید ، محتوای شما به احتمال زیاد مورد توجه قرار می گیرد ، در پایان به دنبال مشترکان خواهد بود و برنده خواهد شد.

(4) انسجام کلید است

همیشه در یک زمان خاص پست کنید و اغلب باشید. بینندگان عاشق حساب هایی هستند که به طور مرتب تولید می کنند ، که به آنها کمک می کند تا سریعتر از حسابهای متوسط ​​رشد کنند که به طور مرتب منتشر نمی شوند.

طراحی شده برای تقویت نماهای خود در YouTube

برای اطمینان از رشد کانال خود ، اطلاعات و مشاوره رایگان دریافت کنید.

VID IQ سازندگان وب سایت 2000 به روز رسانی 13 سپتامبر x 2 فشرده شده

معرفی

ایده هایی برای روز جدید

موفقیت بعدی خود را در فیلم موفقیت آمیز با استفاده از قدرت هوش مصنوعی کشف کنید.

تصویر پس زمینه صفحه اصلی

اعتماد به نفس سازندگان بزرگ

“VIDIQ ضروری است ! ویژگی مورد علاقه من VIDIQ BOOST است – به کلمات کلیدی و درک دیدگاه های دیگر سازندگان در مورد موضوعی که من روی آن کار می کنم کمک می کند.»

“قبل از VIDIQ ، من ساعت 2 صبح در مورد نظرات خود بیدار شدم. اکنون من شکست های YouTube را دریافت نمی کنم و به تصویر کوچک و عناوین خود اطمینان دارم !»

“ما هر روز از VIDIQ برای مدیریت کلمات کلیدی ، عملکرد فیلم حسابرسی استفاده می کنیم و آنچه را که در طاقچه ما برنده است تحقیق می کنیم.»

“VIDIQ از بسیاری جهات به من کمک می کند. یکی تقویت ویدیویی آنهاست که بیشترین آرامش کلمات کلیدی و برچسب ها را پیدا می کند .»

“من هر روز از VIDIQ برای کمک به رشد کانال YouTube استفاده می کنم . ویژگی مورد علاقه من فیلم های گرایش در نوار کناری است.»

“VIDIQ ضروری است ! ویژگی مورد علاقه من VIDIQ BOOST است – به کلمات کلیدی و درک دیدگاه های دیگر سازندگان در مورد موضوعی که من روی آن کار می کنم کمک می کند.»

“من هر روز از VIDIQ برای کمک به رشد کانال YouTube استفاده می کنم . ویژگی مورد علاقه من فیلم های گرایش در نوار کناری است.»

رشد یوتیوب خود را تسریع کنید
با مربی AI VIDIQ

همراه Coching Coching 24/7 خود را باز کنید

GPT-4 + کانال YouTube شما = مربی نهایی YouTube.

نظرات خود را در مورد YouTube افزایش دهید

توصیه های کلمات کلیدی ، عناوین و توضیحات را که به شما امکان می دهد دیدگاه ها و مشترکین بیشتری را به صورت رایگان دریافت کنید ، کشف کنید.

اکنون هوش مصنوعی یکپارچه است

ایده های روزانه به شما الهام شخصی می دهد تا رشد خود را تحریک کنید

صرفه جویی در ساعت تحقیق

با سریعتر ، سریعتر ، با ارسال های شخصی برای ویدیوی موفق بعدی خود در ضربه باشید.

تلاش های خود را با پیش بینی نمایش متمرکز کنید و عملکرد ارائه شده برای هر ایده را ببینید.
آهنگ های جدید را باز کنید

با ارتباط خلاقیت انسان با قدرت تحلیلی هوش مصنوعی ، که برای سازندگان طراحی شده است ، پتانسیل خود را بهینه کنید.

پیش بینی بسیار بالا
دیدگاه های بیشتری دریافت کنید
حتی پیش بینی �� بالا
نماهای بیشتر 2022 را دریافت کنید
مشاهده پیش بینی �� متوسط
بیشتر نماهای Tiktok را دریافت کنید

امروز کانال YouTube خود را تقویت کنید

به میلیون ها سازنده که از VIDIQ برای توسعه کانال های خود استفاده می کنند بپیوندید

مأموریت ما این است که به هر خالق ایده ها و الهام بخش او برای ادامه توسعه بدهد. به همین دلیل ما با ایده ارائه ترکیبی هوشمندانه از تخصص تکنولوژیکی و انسانی که باعث تحریک بهره وری شما می شود ، وسواس داریم و به شما امکان می دهد دیدگاه های بیشتری را بدست آورید. چالش بعدی شما هر چه باشد ، ما شما را در راه دنبال کردن روشن خواهیم کرد.