سامسونگ گلکسی Z برابر 4 تست: آیا واقعاً باید یک رایانه لوحی را در جیب خود قرار دهید?, 7 ماه با Samsung Galaxy Z Fold 4: یک سیلی واقعی ، اما یک مشکل بزرگ

7 ماه با Samsung Galaxy Z Fold 4: یک سیلی واقعی ، اما یک مشکل بزرگ

Contents

Z Told 4 را گرم و سرد می کند. او ما را غالباً و ناامید می کرد. سامسونگ موضوع خود را تسلط داشت ، اما هنوز به این نتیجه نرسیده است که یک تجربه کاربر بی عیب و نقص را ارائه دهد ، که حق انتظار دارد وقتی 1800 یورو را در یک تلفن هوشمند خرج کنیم که البته یک تبلت کوچک نیز هست.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 تست: آیا واقعاً باید یک رایانه لوحی را در جیب خود قرار دهید ?

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

آیفون 14 ، از اپل

محدوده گلکسی برابر در نسخه چهارم خود است. این تلفن هوشمند که به یک تبلت تبدیل می شود ، از زمان اولین مدل در سال 2019 به خوبی تغییر کرده است. Galaxy Z Fold 4 قصد انقلابی در فرمول ندارد ، اما با ارسال گسل های خاص از سلف خود ، آن را اصلاح می کند. بنابراین ، آیا این تلفن هوشمند تاشو نهایی است ? پاسخ در آزمون کامل ما.

نظر 01Net.کم

سامسونگ کهکشان Z Fold4

 • + طراحی و کیفیت ساخت
 • + صفحه های بسیار زیبا
 • + ویژگی های نرم افزاری منتشر نشده
 • + یک تلفن هوشمند قدرتمند
 • + بلوک دوربین همه کاره
 • + استقلال خوب
 • – همه برنامه ها از صفحه بزرگ سوءاستفاده نمی کنند
 • – ماژول دوربین فوق العاده بزرگ
 • – بار 25W همیشه خیلی کند است
 • – هنوز هیچ مکانی برای S-pen نیست
 • – ناهماهنگی های کوچک در مقایسه با Z برابر 3

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 09/18/2022

برگه فنی

سامسونگ کهکشان Z Fold4

سیستم Android 12
پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
اندازه (مورب) 7.6 “
وضوح صفحه 373 ص

پرونده کامل را ببینید

بر خلاف Galaxy Z Flip 4 که با قیمت پیشنهادی آن 1109 یورو را می توان با سایر تلفن های هوشمند بالا مقایسه کرد ، به نظر می رسد Z Fold 4 در گروه خاص خود بوکس است. فروخته شده 1799 یورو ، گرانترین تلفن سامسونگ بیش از همه برای تکنوفیل های ثروتمند هدف گرفته شده است.

سامسونگ به وضوح Galaxy Z Fold 4 خود را به عنوان یک ابزار سرگرمی ، اما همچنین بهره وری به فروش می رساند. برای دستیابی به این هدف ، تولید کننده کره ای تمام دانش خود را از نظر طراحی تجهیزات سطح بالا قرار داده است.

واضح است که با دو صفحه OLED 120 هرتز ، از جمله تاشو ، یک تراشه Snapdragon 8+ Gen1 همراه با 12 گیگابایت رم ، سه ماژول دوربین در پشت و یک تجربه نرم افزاری بی سابقه ، Galaxy Z Fold 4 کاملاً مجهز است. اما آیا فرمت منحصر به فرد آن واقعاً روش ما برای استفاده از تلفن هوشمند را تغییر می دهد ? ما آن را بلافاصله با هم می بینیم.

یک طراحی بسیار موفق

طراحی سامسونگ گلکسی Z برابر 4 Samsung Galaxy Z Fold 4 Handling

با بازگشت به خطوط Galaxy Z Fold 3 For Line ، Fold 4 برای تصحیح فرمول در حال حاضر خوب است. این تغییرات در قسمت لولا و مرزهای اطراف صفحه که کمی تصفیه شده اند یافت می شود. “برنامه ها” به Galaxy Z Told 4 اجازه می دهد تا 8 گرم در مقایسه با مدل سال گذشته از دست بدهد.

اما بیایید اشتباه نکنیم ، با 263 گرم در مقیاس ، تلفن هنگام تاشو سنگین است. پس از اعزام تلفن ، وزن از نظر منطقی بهتر توزیع می شود و به شرط آنکه شما آن را با دو دست نگه دارید.

Galaxy Z Fold4 با بهترین قیمت قیمت اساسی: 1،799 یورو

ما به خصوص از قالب 23.1: 9 محصول هنگام استفاده در حالت تلفن های هوشمند قدردانی کردیم. صفحه در ارتفاع است ، که اجازه می دهد تا با یک دست راحت تر استفاده شود. وقتی روی صفحه کلید دیجیتال می نویسید که راحت تر از صفحه گسترده تر است ، هنوز به زمان سازگاری کمی نیاز دارد.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 برابر صفحه نمایش سامسونگ گلکسی Z برابر 4

سامسونگ اعلام می کند که لولا خود را تضمین می کند تا بتواند تا 200000 بار رعایت و آشکار شود. اگر صد بار در روز تلفن را باز و بسته کنید ، این حدود پنج سال استفاده را نشان می دهد. در طول آزمایشات ما ، ما Z Flip 4 را خیلی بیشتر برای دسترسی به صفحه اصلی از Z Fold 4 که در حال حاضر مجهز به یک صفحه راحت است ، آشکار کرده ایم.

در اولین روزهای استفاده بسیار سفت. صفحه نمایش “کوچک” گلکسی z برابر 4 و پشت تلفن توسط شیشه Gorilla Glass Victus محافظت می شود+. این مورد در مورد صفحه داخلی نیست ، که از طرف دیگر ، از حفاظت از صفحه نمایش در حال حاضر استفاده می شود که نباید از آن خارج شود. پس از بسته شدن و تاشو ، آسیب رساندن به صفحه تقریباً غیرممکن می شود.

ما به شاهکار تولید کننده سلام می کنیم تا یک تلفن هوشمند تاشو دارای مجوز IPX8 برای محافظت در برابر غوطه وری در آب شیرین تا 30 دقیقه در یک متر عمیق ارائه دهیم.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 USB-Cسامسونگ گلکسی Z برابر 4 deverrouillageسامسونگ گلکسی Z برابر 4 سیم کارت دوتایی سامسونگ گلکسی Z Fold4 Charniere

قاب آلومینیوم از کیفیت خارج می شود. هنگامی که بسته شد ، ما با لولا در سمت چپ و دو برش قرار داده شده در سمت راست به پایان می رسیم. ضخامت تلفن به نفع خود در جیب بازی نمی کند ، اما به آن اجازه می دهد تا آن را محکم نگه دارد ، این در حال حاضر است. ما متعجب شدیم که کمی انگشت زیر صفحه نداریم تا تلفن هنگام استفاده در یک دست از بین نرود.

پایان همسر به آن یک طراحی بسیار “حق بیمه” و رنگ “عاج” می دهد که ما آزمایش کردیم ، این شایستگی عدم علامت گذاری اثر انگشت است. قبل از اینکه نگاهی دقیق تر به صفحه نمایش بیندازیم ، می توانیم بگوییم که سامسونگ با یک بار دیگر نمره خود را کاملاً کنترل می کند و تمام دانش خود را در طراحی تلفن های هوشمند تاشو بالا نشان می دهد.

دو صفحه با کیفیت

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 وضوح سامسونگ گلکسی Z برابر 4

تمام نمک Galaxy Z Fold 4 بر اساس این واقعیت است که مجهز به دو صفحه است:

 • صفحه نمایش خارجی “کوچک” 6.2 اینچی در قالب 23.1: 9 با تعریف HD+ از 2316 x 904 پیکسل و نرخ تازه سازی متغیر که از 48 تا 120 هرتز می رود.
 • یک صفحه نمایش خارجی 7.6 اینچی در قالب 21.6: 18 با تعریف QXGA+ از پیکسل 2176 x 1812 و نرخ خنک کننده متغیر که از 1 تا 120 هرتز می رود.

بیایید با این نکته شروع کنیم که هنوز کاربران بالقوه این نوع دستگاه را رمزگذاری می کنند: تاشو در وسط صفحه دوم. بله ، قابل مشاهده است ، اما فقط وقتی به صفحه نگاه می کنید ، که تقریباً هرگز اتفاق نمی افتد. یک بار جلوی دال ، تقریباً غیرقابل تصور است. از طرف دیگر ، با عبور انگشت خود روی آن ، آن را به خوبی احساس خواهید کرد. این واقعاً می تواند با احتیاط تر باشد ، اما این هرگز در استفاده از محصول روزانه ما را شرمنده نکرده است.

این مشاهدات برای ماژول دوربین مخفی که در زیر دال پنهان شده و به قسمت سمت راست صفحه تبعید می شود ، مشابه است. وقتی توجه می کنید قابل مشاهده است ، اما در مشاوره محتوا در صفحه بزرگ دخالت نمی کند. با توجه به کیفیت تصویر تولید شده ، ما در قسمت عکس این آزمون به این موضوع برمی گردیم.

صفحه نمایش غول پیکر سامسونگ گلکسی z 4 سامسونگ گلکسی z فلت 4 سلفی دوربین

فناوری OLED برای هر دو صفحه استفاده می شود ، که به آنها امکان می دهد یک کنتراست نامحدود را نمایش دهند. همانطور که اغلب در سامسونگ ، صفحه ها بسیار روشن هستند. در این مرحله ، سه تلفن هوشمند اول در رتبه بندی ما تولید کننده کره ای هستند. با بیش از 1000 CD/M2 در دو صفحه از برابر 4 ، خوانایی در همه شرایط نمونه است. یک اوج سبک در HDR در 1388 CD/m2 برای صفحه نمایش در فضای باز و 1257 CD/M2 برای صفحه نمایش خارجی وجود دارد.

Luminosite Scran Galaxy Z Fold 4

در مورد وفاداری رنگ ، Galaxy Z Fold 4 شکاف بزرگ را ایجاد می کند. این تلفن به طور پیش فرض از پوشش فضاهای مختلف رنگ سنجی حمایت می کند ، اما این کار با هزینه دقت رنگ ها انجام می شود. هنگامی که تلفن برای اولین بار در حال نور است ، حالت “زنده” فعالیت است. دومی چشم را مسطح می کند ، اما دلتایی را به دور از شماره 3 جستجو می کند.

Delta E Optimal Galaxy Z Fold 4 Screen 4

در واقع ، یک دلتا E 6.62 برای صفحه کوچک و 6.03 برای صفحه بزرگ اندازه گیری می شود. خوشبختانه ، به حالت نمایش “طبیعی” بروید در پارامترها مشکل را حل می کند. ما به 2.1 و 2.57 بازگشتیم که بسیار عالی است. درستی که منجر به رنگ های کسل کننده خواهد شد. بدیهی است که می توانید تعادل سفید را به صورت دستی تنظیم کنید تا یک صفحه نمایش شخصی بدست آورید.

قدرت فروش

Z Fold 4 مجهز به آخرین تراشه High -end از Qualcomm است که در حال حاضر برخی از تلفن های هوشمند اندرویدی را از نیمه دوم سال 2022 مجهز می کند: Snapdragon 8+ Gen1. همانطور که در معیار Antutu مشاهده می کنید ، تلفن بسیار قدرتمند است. پس از تاشو ، بیش از یک میلیون امتیاز است که بسیار عالی است. برخی از تلفن های هوشمند غیر فرسوده مانند Asus Zenfone 9 بهتر عمل می کنند ، اما نتایج قابل مقایسه است.

ANTUTU 9 GLAXY Z FOLD 4 Galaxy Z

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام آشکار شدن صفحه ، عملکرد افت می کند. این به ویژه با وضوح بیشتر صفحه نمایش توضیح داده شده است. به طور روزانه ، تلفن با سیالیت کاملی که خواسته می شود عمل می کند. 12 گیگابایت رم به شما امکان می دهد تا وقتی که دوباره به آن بازگردید ، برنامه های مورد نظر خود را انجام دهید بدون اینکه مجبور شوید آنها را مجدداً راه اندازی کنید.

بازی یک بازی مانند Fortnite در صفحه بزرگ نیز لذت بخش است. ما به راحتی عنوان بازی های حماسی را با حداکثر گرافیک (کیفیت حماسی) اجرا کرده ایم ، همه در 60 I/S. در این شرایط ، ما با کندی بسیار کمی روبرو شدیم. برای ثبات کامل ، همیشه می توانید در 30 I/S به عقب برگردید تا کیفیت گرافیکی را از یک درجه پایین تر کنید.

نمره 3DMARK Score Stabilite Galaxy Z Fold 4

از طرف دیگر ، Galaxy Z Fold 4 روند آزار دهنده ای دارد پر پیچ و خم. در تست پایداری 3DMARK ، می بینیم که این محصول هنگام تاشو تلفن 60.5 ٪ عملکرد آن را کاهش می دهد. یک بار با افت “فقط” 43.3 ٪ کمی بهتر است.

بله ، بهتر از Galaxy Z Flip 4 است که حتی فضای کمتری برای اجازه دادن به اجزای آن دارد. اما ما حتی از سطح عملکردی که قادر به حفظ آیفون 13 Pro Max یا Galaxy S22 Ultra هستیم ، کمتر هستیم.

خبر خوب این است که سامسونگ تلفن هوشمند خود را برای هیچ چیز محدود نمی کند. در واقع ، هرگز بیش از حد گرم نمی شود و دامنه دمای آن هرگز از 20 درجه تجاوز نمی کند ، که بسیار عالی است. به یاد داشته باشید که او همه چیز را به راحتی انجام می دهد ، اما ممکن است او قصد سخت ترین گیمرها را نداشته باشد.

یک رابط هوشمند اما ناقص

Samsung Galaxy Z Fold 4 همراه با Android 12 و رابط UI Samsung One در نسخه 4 است.1.1. ما هنوز رابط سازنده کره ای را به دلیل طراحی آن ، سادگی آن ، شخصی سازی آن ، اما همچنین تعداد کمی از برنامه های از پیش نصب شده دوست داریم.

یک رابط کاربری یک UI سامسونگ گلکسی Z برابر 4

اما Z Fold 4 یک تلفن هوشمند سامسونگ مانند سایرین نیست. صفحه غول پیکر آن در واقع از رابط خواسته است تا سازگار شود. همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، یک رابط کاربری هوشمندانه از فضای موجود با تقسیم صفحه نمایش در دو هنگام رابط کاربری استفاده می کند. چه منوی تغییر به سرعت بدون نیاز به بازگشت به عنوان مورد در صفحه کلاسیک.

پس از استقرار ، صفحه بزرگ راحتی واقعی را ارائه می دهد ، خواه به عکس ها نگاه کنید ، وب را مرور کنید یا یک فایل اکسل را ویرایش کنید که در عرض گسترش یابد.

تنظیم صفحه نمایش Samsung Galaxy Z Fold 4

و طرف بهره وری ?

امسال ، “تازگی” Z Fold 4 از نوار وظیفه آن ناشی می شود. او قبلاً در کارکردهای آزمایشی حضور داشت آزمایشگاهها سال گذشته ، اما سامسونگ آن را تصحیح کرد تا نسخه موفق تری را در رایانه لوحی تاشو جدید خود ارائه دهد.

به طور مشخص ، این نوار وظیفه به محض باز کردن یک برنامه نمایش داده می شود. به نظر می رسد مانند شخصی که می توانید در رایانه شخصی پیدا کنید ، با یک کشو برنامه در سمت چپ برای اضافه کردن برنامه هایی که از قبل موجود نیست.

منوی سامسونگ Galaxy Z Fold 4

این انعطاف پذیری واقعی را ارائه می دهد که ما همیشه در سیستم های چند وظیفه ای کلاسیک تر پیدا نمی کنیم. این نوار وظیفه مکمل مناسبی برای گزینه های مختلف چند منظوره ارائه شده توسط یک UI است.

بنابراین می توانید همزمان سه برنامه را باز کنید. یکی از کل ارتفاع (راست یا چپ) و دو نفر دیگر در کوچکتر. با تشکر از سه نکته کوچک در تقاطع ، می توان این ترتیب را ذخیره کرد تا به سرعت آن را مجدداً راه اندازی کنید یا به سادگی طرح برنامه های باز را تغییر دهید.

این می تواند بسیار کاربردی باشد که می خواهید هنگام تماشای یک فیلم YouTube با چشم یا ویرایش یک سند متنی با انجام یک جستجوی در مرورگر ، با شبکه های اجتماعی خود مشورت کنید. همه چیز عالی نیست. به عنوان مثال ، ما دوست داریم این فرصت را داشته باشیم که از یک کشیدن ساده حرکت کنیم و تصویری از گالری یا یک صفحه وب را مستقیماً در Google Docs رها کنیم.

همچنین توجه داشته باشید که برابر 4 با S-pen سازگار است. متأسفانه ، هیچ مکانی به شما امکان نمی دهد آن را مستقیماً در تلفن ذخیره کنید ، همانطور که در مورد محدوده یادداشت وجود داشت. علاوه بر این و همچنین یک پوسته مناسب نیز لازم است که قلم را خریداری کنید تا بتوانید آن را در همه جا با خود حمل کنید. خسارت. امیدوارم Z برابر 5 این نقص را برطرف کند.

اگر می خواهید این رایانه لوحی کوچک را به رایانه تبدیل کنید ، همیشه می توانید از حالت DEX استفاده کنید تا یک رابط دسک تاپ روی صفحه خارجی داشته باشید. یک ابزار بهره وری واقعی ، که عمدتاً توسط اکوسیستم کاربردی آن محدود است ، که به اندازه کافی برای کارهای اداری باقی مانده است.

حالت فلکس

برخی از برنامه ها در هنگام استفاده از صفحه افقی با صفحه تاشو از یک صفحه نمایش اختصاصی بهره مند می شوند. این به عنوان مثال مورد YouTube ، Netflix ، Disney+ یا Google Meet است. محتوای مورد نظر سپس در قسمت بالا و رابط ناوبری زیر نمایش داده می شود.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Stand

برای کنار گذاشتن در استفاده از Fold 4 به عنوان یک دستگاه سرگرمی ، توجه داشته باشید که قالب آن برای مشاوره ویدیویی یا بازی ایده آل نیست. نمایشگر صفحه نمایش مطمئناً راحت است ، اما وقتی به صورت افقی نگه داشته می شود ، با قیمت نوارهای بزرگ سیاه در بالا و پایین انجام می شود.

برای استفاده از برنامه های سازگار با حالت مشاهده خالص افقی ، باید به عملکردهای پیشرفته تلفن بروید. به طور خاص در حالت FLEX معروف که قبلاً در آزمایش ما از Samsung Galaxy Z Flip 4 به شما گفته ایم.

هنگامی که در گزینه ها قرار دارید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه هایی را که می خواهید مشاهده کنید کار با صفحه Flex Mode را انتخاب کنید. پس از فعال شدن ، برای هر برنامه از یک ماده شخصی شده انتظار نداشته باشید.

Labs Flex Flex Galaxy Z Fold 4

همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، وقتی تلفن به صورت افقی تاشو می شود ، برنامه ها در صفحه فوقانی ظاهر می شوند. در قسمت پایین صفحه بزرگ ، چهار دکمه در دسترس است.

اولی امکان پایین آمدن پنل اعلان ها را فراهم می کند ، دوم برای گرفتن تصویر و سوم برای تنظیم سطح روشنایی. چهارم به تنظیم صدا اختصاص داده شده است. سرانجام ، آخرین قسمت قسمت پایین صفحه را به یک صفحه لمسی تبدیل می کند تا یک نشانگر مانند رایانه را کنترل کند. ما همیشه به دنبال مورد استفاده مربوطه برای این گزینه آخر هستیم.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Flex Mode

هنوز نگرانی های فنی وجود دارد: ما با وجود فعال شدن حالت Flex و یک فیلمبرداری ویدیویی ، برخی از برنامه ها را ایستاده ایم. دیگران اصلاً به درستی نمایش داده نمی شوند. این مورد اینستاگرام است که فرمت عمودی آن به سمت راست صفحه بزرگ چسبانده شده است. سپس لازم است “بازی” با فلش های واقع در هر طرف برای مرکز نمایش.

عکس و فیلم: بلوک دوربین همه کاره

Galaxy Fold 4 مجهز به سه ماژول دوربین در پشت ، یکی در قسمت جلوی صفحه اول و یک ثانیه در زیر صفحه دوم است:

 • زاویه بزرگی از 50 مگاپیکسلی ، باز کردن f/1.8 ، کانونی 23 میلی متر ، OIS.
 • یک زاویه فوق العاده از 12 MPX ، F/2.2 باز ، طول کانونی 12 میلی متر.
 • یک لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی ، افتتاح F/2.4 ، کانونی 66 میلی متر.
 • یک ماژول دوربین جلوی 10 MPX ، افتتاح F/2.2 ، فاصله کانونی 24 میلی متر.
 • یک ماژول جلوی 4 MPX (زیر صفحه) ، افتتاح F/1.8 ، فاصله کانونی 26 میلی متر.

یک نسخه بسیار نزدیک به سامسونگ گلکسی S22+.

عکس برنامه سامسونگ گلکسی Z Fold 4

ذکر ویژه به برنامه عکس ، که پس از ناخوشایند بودن ، بخشی از صفحه نمایش بزرگ را می گیرد. چه چیزی را باید در حالی که به آخرین موردی که گرفته اید توجه کنید. کاربردی.

زاویه عالی و زاویه فوق العاده بزرگ

زاویه دید گسترده 6 سامسونگ گلکسی Z برابر 4عکس سامسونگ Galaxy Z Fold 4 Ultra Grand-Ange 1 عکسسامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 9زاویه دید گسترده 9 سامسونگ گلکسی Z برابر 4سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 8سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 7زاویه دید گسترده 3 سامسونگ گلکسی z برابر 4سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 1سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 10 سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 2

بیایید با ماژول زاویه ای بزرگ شروع کنیم که از تعریف آن از 50 MPX و فرآیند Binning پیکسل برای گرفتن کلیشه های روشن تر از 12.5 MPX استفاده می کند. نتیجه در اواسط روز بسیار قانع کننده است.

مثل همیشه با سامسونگ ، رنگ ها بسیار اشباع شده اند. ارائه ای که چشم را صاف می کند و تأثیر خود را در شبکه های اجتماعی خواهد داشت ، اما این امر متقاعد کردن مردم در جستجوی یک رندر طبیعی دشوار خواهد بود. تلخ بسیار عالی است و دامنه پویا کاملاً مدیریت شده است.

فوق زاویه ای تداوم رنگ سنجی خوبی را در مقایسه با زاویه بزرگ تضمین می کند. مدیریت پویا نیز در زوایای تسلط بسیار خوب و تغییر شکل است.

از طرف دیگر ، ما به تفصیل آنچه را که در زمینه دید به دست می آوریم از دست می دهیم. تلخ در مرکز صحیح است ، اما سطح جزئیات به طور قابل توجهی در طرفین تصویر کاهش می یابد. اگر این چشمگیر نباشد ، انتظار داشتیم با این قیمت از طریق تلفن بهتر باشد.

زوم نوری X3

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 13سامسونگ Galaxy Z Fold 4 Photo Zoom X3سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس زوم x10سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس زوم x30سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس بزرگ زاویه 14سامسونگ Galaxy Z Fold 4 Photo Zoom X3سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس زوم x10 سامسونگ گلکسی Z برابر 4 عکس زوم x30

Z Fold 4 به یک زوم X3 می رود ، در برابر X2 در مدل قبلی. این اجازه نمی دهد تا به اندازه S22 Ultra بروید ، اما قانع کننده است. جزئیات به خوبی حفظ شده و رنگ سنجی سازگار است.

فراتر از X3 ، ما به بزرگنمایی دیجیتال می رویم. Z Fold 4 می تواند سطح کیفیت صحیح را تا X10 حفظ کند. فراتر از آن ، نتیجه بیشتر شبیه به یک رنگ است تا یک عکس با یکنواختی بسیار مهم برای جبران از دست دادن جزئیات ، همانطور که در Zoom X30 مشاهده می کنید (حداکثر).

شب

عکس شبانه فوق العاده گستردهعکس حالت شب زاویه ای فوق العاده گستردهعکس فوق العاده زاویه شبشب -عکس با زاویه دید گستردهعکس زوم X3 شب عکس بزرگنمایی X3 حالت شب

برای عکس های شبانه ، ما به شما توصیه می کنیم از ماژول زاویه اصلی با حالت شب فعال استفاده کنید. زمان استراحت شما را مجبور به حرکت چند ثانیه نمی کند ، اما نتیجه بسیار قانع کننده است.

حالت شب به طور کامل از زاویه فوق العاده بزرگ که در تاریکی کاملاً غوطه ور خواهد شد ، صرفه جویی می کند. اگر می خواهید روی خفاش آویزان در هوا بزرگنمایی کنید ، زوم X3 با حالت شب کاملاً قابل استفاده است ، به شرط آنکه اسیر موضوعات استاتیک باشد.

پرتره و سلفی

عکس پرتره سامسونگ گلکسی Z برابر 4دوربین عکسبرداری سامسونگ گلکسی Z Fold 4 در زیر صفحه نمایشدوربین عکسبرداری سامسونگ گلکسی Z برابر 4 قبل از حالت پرتره سامسونگ Galaxy Z Fold 4 دوربین عکس قبل از حالت پرتره

حالت پرتره مورد استفاده با ماژول زاویه اصلی بسیار قانع کننده است. تاری پس زمینه موفقیت آمیز است و طرح کلی موضوع تسلط دارد. همانطور که در عکس عروسک مشاهده می کنید ، تلفن هوشمند سامسونگ موفق به محدود کردن قفل های شورشی نسبتاً خوب است.

برای سلفی ها ، ماژول 10 مگاپیکسلی از کوچکترین صفحه با افتخارات انجام می شود. در مورد ماژول 4 مگاپیکسلی که در زیر صفحه بزرگ قرار دارد ، همین حرف را نمی توان گفت. همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، عکس کمتر روشن است و کمی محجبه به نظر می رسد. علاوه بر این ، حالت پرتره با این ماژول دوربین در دسترس نیست.

توجه داشته باشید که می توانید با استفاده از گزینه بازگشت ویدیویی با ماژول اصلی 50 مگاپیکسلی سلفی بگیرید. سپس برای دیدن ترومبین خود در صفحه کوچک باید تلفن را مستقر کنید.

فیلم های

Samsung Galaxy Z Fold 4 می تواند تا 8k تا 24 i/s فیلمبرداری کند. در این پیکربندی ، حالت فوق العاده پایداری در دسترس نیست. اگر می خواهید با ماژول دوربین 50 مگاپیکسلی ، یک vlog درست کنید ، قادر به فعال کردن بازگشت ویدیو در صفحه کوچک نخواهید بود.

این دو گزینه را می توان از تعریف 4K در 60 فریم در ثانیه فعال کرد. حالت فوق العاده پایداری به خوبی کار می کند ، اما ما را در رابطه با تثبیت معمولی تحت تأثیر قرار نداد.

استقلال و بار

Z Fold 4 یک تلفن هوشمند تاشو ترکیبی مجهز به باتری 4400 میلی آمپر ساعتی است. استقلال کمی “à la carte” است تا آنجا که بستگی به استفاده شما در صفحه بزرگ دارد یا نه.

همانطور که در زیر در تست های 01LAB مشاهده می کنید ، Z Fold 4 دارای استقلال عالی است که یک بار تاشو شده است (بدون رسیدن به آیفون 13 Pro Max) ، اما اگر به طور دائم روی صفحه بزرگ باشید بسیار قانع کننده است.

استقلال همه کاره Galaxy Z Fold 4

بعد از 10 روز استفاده برای جابجایی بین این دو صفحه ، ما همیشه روز را به طور سرسختانه به پایان رسانده ایم. غیر معمول نبود تا یک روز و نیمی از استقلال. مزیت این است که اگر از شارژر دور هستید ، همیشه می توانید در کوچکترین صفحه بمانید تا قبل از پیدا کردن شارژر چند درصد از باتری ها را ذخیره کنید.

استقلال ویدیویی کهکشان Z برابر 4

زیرا بله ، هیچ شارژر در جعبه ارائه نمی شود. تلفن با شارژ مجدد 25W سازگار است. در سال 2022 بسیار کم بود ، همه گوشی های هوشمند با حق بیمه تقریباً 1800 یورو ایمن تر بود. اجازه دهید 1H18 آن را به طور کامل شارژ کند ، 14 دقیقه بیشتر از Galaxy S22 Ultra. سرانجام ، Z Fold 4 با شارژ بی سیم 15W و معکوس 4.5W سازگار است.

Galaxy Z Fold 4 Load Time

برگه فنی

سامسونگ کهکشان Z Fold4

سیستم Android 12
پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
اندازه (مورب) 7.6 “
وضوح صفحه 373 ص

پرونده کامل را ببینید

 • + طراحی و کیفیت ساخت
 • + صفحه های بسیار زیبا
 • + ویژگی های نرم افزاری منتشر نشده
 • + یک تلفن هوشمند قدرتمند
 • + بلوک دوربین همه کاره
 • + استقلال خوب
 • – همه برنامه ها از صفحه بزرگ سوءاستفاده نمی کنند
 • – ماژول دوربین فوق العاده بزرگ
 • – بار 25W همیشه خیلی کند است
 • – هنوز هیچ مکانی برای S-pen نیست
 • – ناهماهنگی های کوچک در مقایسه با Z برابر 3

حکم آزمون

سامسونگ کهکشان Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold 4 بدون شک بهترین تبلت تاشو (یا تلفن هوشمند آشکار) با این قالب است. همچنین تنها موجود در فرانسه است. به دور از ما ایده به حداقل رساندن خصوصیات آن ، اما تکامل کمی در مقایسه با Z Fold 3 به ما یادآوری می کند که چقدر رقابت برای جابجایی خطوط خوب است.

طراحی واقعاً ممتاز است ، اما تاشو و دوربین زیر صفحه هنوز قابل مشاهده است. اجراها بسیار عالی هستند ، اما از پتانسیل کامل تراشه Qualcomm سوء استفاده نمی کنند. صفحه نمایش فوق العاده است ، اما برای کامل بودن نیاز به تنظیم دارد. رابط کاربری بسیار باهوش است ، اما برخی از برنامه های محبوب به شما امکان نمی دهند که از آن لذت ببرید. استقلال بسیار جامد است ، اما بار بسیار کند است.

Z Told 4 را گرم و سرد می کند. او ما را غالباً و ناامید می کرد. سامسونگ موضوع خود را تسلط داشت ، اما هنوز به این نتیجه نرسیده است که یک تجربه کاربر بی عیب و نقص را ارائه دهد ، که حق انتظار دارد وقتی 1800 یورو را در یک تلفن هوشمند خرج کنیم که البته یک تبلت کوچک نیز هست.

اگر Z Fold 3 داشته باشید ، این نسخه جدید اضافی به نظر می رسد. اگر محصولی غیر سازنده را می خواهید ، این محصول نخواهد بود. این تلفن غول پیکر در تمام جیب ها قرار نمی گیرد. مهمتر از همه ، به گفته سامسونگ ، این هدف به تکنوفیل های ثروتمند است که می خواهند یک تجربه منحصر به فرد را بچشند و یک مرور کلی از آینده تلفن های هوشمند داشته باشند.

توجه داشته باشید
نوشتن

7 ماه با Samsung Galaxy Z Fold 4: یک سیلی واقعی ، اما یک مشکل بزرگ

Samsung Galaxy Z Fold 4 در طول هفت ماه همراه من بود. چه چیزی را باید از این تجربه مانند هیچ کس دیگری به خاطر بسپارید ? چه نکات مثبت و منفی برجسته است ? پاسخ در این آزمون طولانی مدت.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 (7)

در خانه ازار, تست های طولانی مدت به شما امکان می دهد ایده بسیار مشخص تری از تلفن های آزمایش شده بدست آورید. این تجربه در عمق ، به منظور شناسایی نکات مثبت و منفی در مدت زمان طولانی استفاده ، یک فناوری به طور کلی جالب در یک فناوری ارائه می دهد.

Samsung Galaxy Z Fold 4 به این ترتیب به مدت هفت ماه مورد آزمایش قرار گرفت. من می خواهم روشن کنم که این اولین تلفن هوشمند تاشو من در قالب کتاب بود. در آن زمان ، من توانستم چند هفته Galaxy Z Flip 3 را آزمایش کنم ، اما این همان است. بنابراین این آزمایش فرصتی برای کشف یک دسته جدید از تلفن ها بود.

اسپانیایی : یک تعجب بد بعد از چند ماه این بت زیبا را خراب کرده است.

پادشاه بهره وری

یک بار مرسوم نیست ، بیایید این بازخورد را نه با طراحی بلکه با صفحه نمایش شروع کنیم. به عنوان یک یادآوری ، دال خارجی ادعا می کند مورب 6.2 اینچ ، در برابر 7.6 اینچ برای صفحه بزرگ داخلی. و بیایید بلافاصله آن را بگوییم: با وجود هیجان شروع ، من هرگز در طول روز 40 بار صفحه نمایش را سرگرم نمی کردم.

Galaxy Z Fold 4 وقتی که به خصوص به آن احتیاج داشتم ، به من فشار آورد تا آن را به طور طبیعی باز کنم. در پایان ، با پیام های خود در مورد مسنجر یا WhatsApp مشورت کنید ، با یک دوست عزیز تماس بگیرید یا برای جستجوی سریع در اینترنت گشت و گذار کنید ، می توانید در صفحه خارجی انجام دهید.

از طرف دیگر ، صفحه داخلی در موقعیت های خاص خاص معنا پیدا می کند: نگاه کردن و نشان دادن عکس ها به عزیزان خود در چنین منطقه بزرگ ، مثلاً یک درمان است. My Galaxy Z Fold 4 به سرعت دستگاه رسمی برای دیدن خاطرات با دوستان و خانواده ، چه برای عکس یا فیلم.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

راحتی مشاهده ای که توسط این دال بزرگ به وجود آمده است ، شما را به بعد دیگری سوق می دهد: تماشای فیلم های YouTube ، مسابقات فوتبال ، سریال ، فیلم یا خواندن مقالات ، چه در خانه و چه در مترو ، M ‘یک لذت غیرمجاز را فراهم کرد. تجربه در حال تغییر و طراوت است. پنهان کردن یک به علاوه واقعی غیرممکن است.

بهره وری نیز در مقیاس کاملاً متفاوتی قرار می گیرد. تجربه نرم افزار در این راستا پیش می رود و این باعث افتخار می شود که زندگی خود را هنگام استفاده از صفحه نمایش دوتایی عملی کنید. در اینجا ، ما بدیهی است که در مورد چند افسر ، قادر به باز و نمایش بین 2 تا 3 برنامه به طور همزمان صحبت می کنیم.

من خطر نمی کنم که بگویم این عملکرد زندگی روزمره من را ناراحت کرده است ، اما مشخص است که گاهی اوقات آن را در داده های خاص بهبود بخشیده است. مثال: مقاله ای را بخوانید ازار در حمل و نقل ، یک خطا را مطرح کنید و آن را به کارمندان سرمقاله گزارش دهید ، همه با تمام رابط های قبل از چشمان من.

یک UI

یک UI

یک UI

یک UI

یک مورد عملی دیگر که به طور طبیعی خود را به من تحمیل کرد: از یک طرف ، یک رستوران را در برنامه Uber Eats جستجو کنید و از سوی دیگر ، با یادداشت ها و نظرات رستوران در Google Maps مشورت کنید. عملی ، سریع ، ساده و کارآمد. هر بار که کار من را تسهیل می کند ، برنامه را تغییر ندهید.

جایی که Galaxy Z Fold 4 فراتر می رود ، این توانایی را دارد که این گروه های برنامه را در یک نماد برنامه واحد ضبط کنید ، که مستقیماً از رابط شما قابل دسترسی است. تنها روند نزولی برای گزارش ، مربوط به کندی کوچک است که برنامه مضاعف باز می شود. لازم است هر بار بین 2 تا 3 ثانیه صبر کنید.

برای اینکه کاملاً صریح باشم ، من به ندرت از پنجره سه گانه استفاده کرده ام ، که در طول تست خود بسیار مفید نبودم. با دیدن صفحه نمایش خود در سه ، این نمای اندازه حداقل دو برنامه را به شدت کاهش می دهد – حتی اگر بتوانید ابعاد آنها را مدیریت کنید. این تقریباً ضد تولید است.

صفحه بزرگ داخلی سرانجام نماهای دوتایی بومی را برای برنامه های خاص مانند WhatsApp ، Outlook ، تماس یا پیام ارائه می دهد. به عنوان مثال در مورد دوم ، لیست مکالمات و در سمت راست مکالمه انتخاب شده را در سمت چپ پیدا خواهید کرد. این ارگونومی برای حرکت بین یک مکالمه از یک طرف بسیار قابل توجه و کاربردی است و به عنوان مثال لیست مخاطبین شما از طرف دیگر.

نقاط ضعف تحقیق کوچک

ما در مورد تجربه نرم افزاری این Galaxy Z Fold 4 عجیب و غریب نخواهیم بود. چندین نقطه سیاه برای لکه دار کردن آزمایش طولانی مدت ما آمده است ، که باید در اینجا برجسته کنیم. اول ، همه برنامه ها با Multifenêtre سازگار نیستند. در میان چند نمونه مطرح شده ، اجازه دهید اینستاگرام (کاملاً مناسب برای Z برابر 4) ، Météo یا تیم ذکر کنیم.

در چندین نوبت ، TaskBar ô بسیار عملی برای راه اندازی برنامه دیگر یا فعال کردن Multifenêtre به سادگی ناپدید شده است. پس از آن لازم بود که به تنظیمات بروید ، آن را به صورت دستی غیرفعال کنید ، سپس دوباره آن را فعال کنید.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

صفحه داخلی یک لانه گرد و غبار بی نام است. از باز شدن آن پس از مدت کوتاهی در جیب شما ، یک غبار از چشمان شما نشان داده شده بود. در طولانی مدت نگران کننده است و مهمتر از همه خسته کننده است. در صورت عدم صدور گواهینامه در برابر گرد و غبار ، سؤالاتی در مورد مقاومت طولانی مدت آن نیز وجود دارد.

در فیس بوک ، گذر از صفحه نمایش خارجی کوچک به صفحه بزرگ داخلی ضعیف مدیریت می شود: اگر شروع به پیمایش در اولی کنید ، صفحه داخلی قادر به از سرگیری ناوبری در جایی نیست که در آن قرار دارد. به نوعی برنامه را به روز می کند و رابط اصلی خود را برای شما نشان می دهد. این رفتاری است که ما بارها با آن روبرو شده ایم ، بدون اینکه سیستماتیک باشد.

Screenshot_20230516_174323_youtube

Screenshot_20230516_174341_youtube

تصویر

اگر صفحه کلید نسبتاً باریک صفحه نمایش خارجی بیش از حد مزاحم نشود -انگشتان خوبی دارم و به زمان عادت کرده ایم -نسبت او از 23.1: 9 از طرف دیگر چندین بار مرا ناامید کرد. برای مشاهده شلوارک یا حلقه های YouTube به طور خاص ، محتوای آن به طور کلی در طرفین بریده می شود.

در نتیجه ، قطعات متن یا بخشی از تصویر در زمان معینی از فیلم روی صفحه نمایش داده نمی شود. به طور کلی ، احساس کردم که این فیلم قبل از چشمانم در قالب کامل آن کاملاً مورد سوء استفاده قرار نگرفته است. همچنین هیچ مشکلی برای باز کردن Z Fold 4 برای تماشای شورت یا واقعیت وجود نداشت ، که من در شب ، در رختخوابم ، قبل از افتادن در آغوش مورفئوس ، سرگرم کننده بودم.

مشکل بزرگ Galaxy Z Told 4 ما

بیایید به موضوع آزار دهنده بیاییم: سیستم تاشو. بعد از گذشت حدود چهار ماه ، یک تعجب ناخوشایند به وضوح باعث شد که ما برهنه شویم. صفحه نمایش Galaxy Z Told 4 دیگر کاملاً آشکار نبود. با چند عکس زیر مشهود است.

عواقب: برابر در زیر انگشتان من بسیار احساس می شد. به طور کلی ، و از نظر منطقی ، من از استفاده از صفحه نمایش دوتایی بسیار کمتر قدردانی کردم. خیلی زیاد از من بپرسید: آیا استفاده از آن بسیار مفید است ، زیرا صفحه باز خم شده است ? ناامیدی واقعی بود.

به خصوص که همکار دیگری از میانه با Galaxy Z Fold 4 همان سوءاستفاده را زندگی کرد. به دور از ما ایده تعمیم این ناهنجاری. ما همچنین در چندین انجمن و گروه های فیس بوک جستجو کرده ایم تا شرایط مشابهی را مطرح کنیم. بیهوده.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

منبع: Chloé Pertuis – Frandroid

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

منبع: Chloé Pertuis – Frandroid

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

منبع: Chloé Pertuis – Frandroid

ازار به اصطلاح سرویس سامسونگ پس از فروش برای تلاش برای درک موارد و خارج از کشور. همکار ما از ما دعوت کرد تا با یک مرکز تعمیر تأیید شده تماس بگیریم ، که فقط تکنسین های معتبر قادر به حل مشکل هستند.

در مورد علت این عارضه ، توضیحات رسمی تا حدودی قمری بود: ” این نگرانی هنگامی ظاهر می شود که تلفن مورد سوء استفاده قرار گرفت »، ما از طریق تلفن توضیح داده شد. دشوار است بدانید که استفاده نادرست از تلفن ، با دانستن اینکه ما از آن مراقبت کرده ایم.

ما به طور طبیعی با یک مرکز خدمات مجاز تماس گرفته ایم. متأسفانه ، بدون لایحه – مدل ما توسط سامسونگ برای مطبوعات ارائه شده است – رفتن به پایان روند کار دشوار است. در هر صورت ، شما باید با تلفن شکسته به فروشگاه بروید و صورتحساب خود را برای شروع فرآیند تعمیر داشته باشید.

در مورد هزینه تعمیر ، همکار ما به ما گفت که ضمانت قانونی می تواند از همه چیز مراقبت کند. تولید یک نقل قول برای ما غیرممکن بود: اگر مدل تضمین شود ، دیگر نیازی نیست. زمان تعمیر به ما ابلاغ نشده است: فقط تکنسین ، در سایت ، قادر است آن را برای شما ارسال کند.

سامسونگ گلکسی Z برابر 4

سرانجام با سامسونگ تماس گرفتیم تا یک پاسخ رسمی دریافت کنیم. در واقعیت ، برای درک منشأ مشکل ، این برند باید تلفن را به طور عمیق جدا کند. بنابراین ما این مقاله را پس از تجزیه و تحلیل سامسونگ به روز خواهیم کرد.

با توجه به چند اثر از نوارهای موجود در لولا ، برند کره ای اظهار داشت که ناهنجاری شاید به دلیل سقوط باشد. ما مطمئناً چندین بار مدل خود را کنار گذاشته ایم ، اما از آنجا برای گفتن این امر ، هنوز راه طولانی وجود دارد. مهمتر از همه ، این یک مشکل بسیار نگران کننده از شکنندگی را ترجمه می کند: یک تلفن باید بدون ترس بیش از حد به خاطر یکپارچگی خود در سال 2023 سقوط کند.

یک قلم همیشه بسیار بی فایده است

مانند Galaxy Z Fold 3 ، جانشین وی بار دیگر پشت خود را در کوچکترین مکان برای قلم قلم S چرخانده است. صادقانه بگویم ، من هرگز از آن استفاده نکرده ام. من تعجب می کنم ، با نوشتن این خطوط ، کجا می تواند باشد.

عدم وجود ذخیره سازی در تلفن ، آن را تا حدودی منسوخ می کند. این لوازم جانبی کوچک مطمئناً حمل و نقل آسان است … اما از دست دادن نیز آسان است. پرونده او سرانجام بدون پشیمانی در کمد ماند. برای سامسونگ جالب خواهد بود که در مورد یک راه حل مشخص تر فکر کند.

برای بقیه ، یک تلفن نمونه از بسیاری جهات

با وجود این چند نقص کوچک – به جز یک بزرگ فوق الذکر ، Samsung Galaxy Z Fold 4 یک تلفن هوشمند عالی است. ما باید او را مقصر بدانیم ، چه در زمینه عملکرد ، عکس ، عکس ، استقلال یا کیفیت صفحه نمایش.

مسلماً ، وزن آن 263 گرم و ضخامت آن 158 میلی متر باعث می شود که آن را در طول اولین کار به یک آجر کوچک تبدیل کند ، اما باور کنید ، ما فقط در چند هفته به آن عادت می کنیم. احساس آن که به خوبی در جیب های من متوقف شده است ، برخلاف یک کهکشان S22 که گاهی اوقات فراموش کرده ام ، باعث ترسناک شدن است و باعث می شود بعضی اوقات ترسناک شود.

پایان های پریمیوم و بسیار زیبا ، Galaxy Z Fold 4 همیشه بعد از هفت ماه همیشه یک گوهر کوچک در دست است و یک تظاهرات تکنولوژیکی همیشه به همان اندازه چشمگیر است که روزانه انجام شود. صفحه نمایش خارجی ، OLED ، در تطبیقی ​​و فوق العاده 120 هرتز لزوماً یک درمان برای استفاده است.

قدرتمند و کارآمد در عکس

من که یک گیمر بی نظیر نبودم ، من هرگز Galaxy Z Fold 4 را در قسمت های او فشار نیاوردم. آنچه من می توانم به شما اطمینان دهم این است که بعد از هفت ماه ، عملکرد و سیالیت مدل هرگز در آن قرار نگرفته است. من مطلقاً چیزی برای سرزنش او در این زمینه ندارم. از Snapdragon 8+ Gen 1 و 12 گیگابایت رم متشکرم.

شخصیت اصلی ما نیز یک همراه عالی برای جاودانه کردن بهترین لحظات در عکس و فیلم بود. به عنوان یک یادآوری ، ماژول عکس Galaxy S22 را که ما را در بیش از یک عنوان در طول آزمایش طولانی مدت ما متقاعد کرده بود ، یکسان می کند.

در زیر ، در اینجا چند عکس دستگیر شده است. تنها اظهارات کوچک که می تواند به تصاویر گرفته شده در نور کم ، با سنسور سلفی یا X3 Optique مربوط شود. کل گاهی اوقات فاقد کمی وضوح و وضوح است. برای بقیه ، این فقط به لطف رنگ های dapper و همه کاره بودن جالب ، لذت و سرگرم کننده است. شاید با این قیمت یک نوری X10 را از دست بدهد.

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (23)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (2)

Galaxy Z Fold 4 Long (3)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (4)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (6)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (7)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (8)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (10)

Galaxy Z Fold 4 Long (11)

Galaxy Z Fold 4 Long (12)

Galaxy Z Fold 4 Long (13)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (14)

Galaxy Z Fold 4 Long (16)

Galaxy Z Fold 4 Long (17)

Galaxy Z Fold 4 Long (18)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (19)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (20)

Galaxy Z Fold 4 Long (21)

Galaxy Z Fold 4 Long (22)

Galaxy Z Fold 4 طولانی مدت (1)

دوربین پنهان در زیر صفحه داخلی دوتایی سزاوار کلمه کوچک آن است. اگر بدیهی است که برای سلفی ها عملی نیست – که می خواهد تلفن باز را برای eGoportraits نگه دارد ? -, او یک متحد بسیار خوب برای تماس های ویدیویی است. مهمتر از همه ، صفحه داخلی با تحسین آنها در چنین منطقه بزرگی ، گپ زدن با عزیزان خود بسیار رضایت بخش است.

یک استقلال رضایت بخش ، نظارت بر نرم افزار برتر

استقلال Galaxy Z Fold 4 هرگز در طول هفت ماه استفاده من منبع ناامیدی نبوده است. من به طور کلی از استقامت او راضی بودم و هرگز یک شب ساعت 9 بعد از ظهر در بندر باتری به پایان نرسیدم. استقلال باقیمانده قبل از خوابیدن ، با وجود استفاده گاه به گاه در طول روز ، اغلب حدود 30 یا حتی 40 ٪ قایقرانی می کند.

تنها وحشت کمی برای گزارش در اواسط شب ، حدود ساعت 5 صبح انجام شد و از کلوپ شبانه بازگشت. من از جعبه شارژ روز عبور نکرده بودم: 10 ٪ کوچک باقی مانده به من اجازه می داد VTC سفارش دهم. این نشان می دهد که در حال عبور از Z Fold 4 خواهد بود که پرندگان شبانه احتمالاً به طلوع آفتاب باز می گردند.

برابر گلکسی z برابر 4 ، برای تصویرگری

قدرت بار 25 W شاید تنها نزولی این امتیاز زیبا باشد. تاشو 4 به وضوح یک رعد و برق جنگی برای شارژ نیست. در مواقع اضطراری ، او کاندیدای ایده آل نیست.

سرانجام ، سامسونگ بار دیگر ثابت می کند که وی از نظر نظارت نرم افزار یکی از جدی ترین تولید کنندگان است. هر ماه ، مدل من در واقع یک بروزرسانی نرم افزاری (امنیت ، عملکرد) دریافت کرده است ، همه اینها با چهار به روزرسانی اصلی از Android همراه است. به طور خلاصه ، یک کار خوب که باید بدون شک سلام و احوالپرسی باشد.

تلفن هوشمند که باعث می شود شما فکر کنید

از این 7 ماه که با Galaxy Z Fold 4 سپری شده است چه چیزی را به خاطر بسپار ? که او عامل شکل عمیقاً من را اغوا کرد -به عنوان یک نئوفیت تاشو در قالب کتاب -نفس هوای تازه و یک روش کاملاً جدید برای استفاده از تلفن هوشمند.

سرانجام ، حدود 15 سال است که ما “تلفن های مشابه” را خریداری می کنیم. با شنیدن تلفن های هوشمند با یک صفحه لمسی واحد ، چند دکمه و پیشرفت های فنی قابل توجه. ولی در نهایت, روشی که ما از آنها استفاده می کنیم یکسان است.

Galaxy Z Fold 4 با تعریف مجدد گزارش ما به تلفن ، همه اینها را می چرخاند. بهره وری ، چند منظوره ، راحتی استفاده ، همه توسط یک شیء تکنولوژیکی که قادر به نگه داشتن در جیب شما است ، تهیه شده و سپس در 1 ثانیه به یک تبلت تبدیل می شود. این تجربه کاملاً منحصر به فرد و جذاب است.

به همه Samsung’s Know -چگونه در صفحه و عکس ها ، و همچنین یک بهینه سازی جهانی خوب -اما در رابط کاربری دو صفحه ای کامل -و شما با یک جهنم از یک گوهر کوچک برخورد می کنید … بسیار گران است … واقعیت باقی مانده است که سیستم تاشو در طول تست ما فاقد آن بود: این نقطه سیاه بزرگ این تجربه است.

بگذارید در گرسنگی خود بمانیم ? اندکی. Samsung Galaxy Z Fold 4 را از دست خواهم داد ? به طور مشخص.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

Samsung Galaxy Z Fold 4: Touch-Up-Up-Up را آزمایش کنید ، اما بدون pli false

یادداشت نوشتن: 4 از 5

Samsung Galaxy Z Fold 4 ، تلفن هوشمند تاشو در قالب “کتاب” ، فرمول Galaxy Z Fold 3 را می گیرد ، که عملکرد و سرویس عکس آن قصد بهبود دارد. خوش آمدید روتوشینگ ، اما قفل خیلی کم.

ارائه

صفحه تاشو جدید برای سامسونگ ، Galaxy Z Fold 4 موفق می شود که Galaxy Z Fold 3 راه اندازی شده در تابستان 2021. این تلفن هوشمند صدای یک سلف را نگه می دارد ، با یک تخته تاشو 7.6 اینچی در داخل و 6.2 اینچ دیگر در خارج ، یک خواننده ردپای در کنار و یک لولا برای محدود کردن نفوذ گرد و غبار طراحی شده است. این دستگاه در سطح فنی به روز می شود ، به ویژه برنده یک تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 ، 12 گیگابایت رم و برای بهترین نسخه Lotie ، تا 1 تا ذخیره سازی. اما سامسونگ هنوز هم باتری 4400 میلی آمپر ساعتی و بار محدود به 25 وات را انتخاب می کند. به طور خلاصه ، آیا این تکامل با احتیاط می تواند نقاط ضعف گلکسی Z برابر 3 را بهبود بخشد ? این سوالی است که سعی در پاسخ به این آزمون دارد.

از سال 1799 € ، Galaxy Z Fold 4 در برابر هیچ رقابت مستقیم در بازار فعلی تلفن های هوشمند ظاهر نشد. با این وجود با تمام تلفن های هوشمند بلند لحظه ای ، مانند Oppo Find X5 Pro ، Samsung Galaxy S22 Ultra ، اما همچنین برادر تاشو آن ، Galaxy Z Flip 4 یا Galaxy Z Told 3 از 2021 رقابت می کند.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

ارگونومی و طراحی

سامسونگ گلکسی Z Fold 4 تقریباً برای Fold 3 منتشر شده در سال گذشته به نظر می رسد ، که خود کم و بیش ظاهر سلف خود را نشان می دهد. به طور خلاصه ، کره ای فکر می کند که تلفن هوشمند تاشو وی در قالب کتاب به سادگی انجام شده است ، و برای اصلاح آن در لمس های کوچک ، رضایت دارد.

Z Fold 4 بنابراین به طور کلی ویژگی های Z برابر 3 ، مورب صفحه نمایش های بیرونی (6.2 اینچ) و داخلی (7.6 اینچ) و برش های مسطح آن را نگه می دارد ، بدون اینکه مسکن برای قلم S-PEN باشد. این به عنوان یک گزینه به دست می آید و ممکن است در یک مورد یا در پوسته ای که برای این منظور ارائه شده است ذخیره شود.

در شعاع تغییر منوها ، یک لولا کمی ظریف تر ، کاهش وزن چند گرم (263 گرم به جای 271 گرم) و محافظت از صفحه بیرونی و پشت دستگاه توسط یک پنجره شیشه ای گوریل+ ، وجود دارد. قول بهترین مقاومت لحظه به شوک و خراش. ابعاد دستگاه بسیار کمی کاهش می یابد: Z برابر 4 اندازه گیری 155.1 x 67.1 x 15.8 میلی متر در هنگام بسته شدن ، و 155.1 x 130.1 x 6.3 mm باز باز است. برای به دست آوردن عرض 2 میلی متر (تلفن هوشمند باز) و ارتفاع 2.9 میلی متر در مقایسه با Z برابر 3 ، Galaxy Z Fold 4 مرزهای صفحه نمایش را تصفیه کرده است. دال داخلی آن همچنین بیش از 90 ٪ از سطح موجود را اشغال می کند. یک سنسور عکس همیشه در زیر این صفحه پنهان است ، با برخی از تغییرات منوها توجه داشته باشید: ما مقاله ای را به این عنصر اختصاص داده ایم.

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه
آزمایشگاه – سامسونگ گلکسی Z برابر 4: بزرگنمایی روی صفحه نمایش سنسور آن برای سلفی ها

سامسونگ ادعا می کند چگالی پیکسل دال را پوشش داده است که سنسور عکس “زیر صفحه” را پوشش می دهد از Galaxy Z Fold 4. قبل از.

فضای بین دو قسمت صفحه نمایش ، که در هنگام تاشو قابل مشاهده است ، ناپدید نشده است ، بیش از برآمدگی قابل درک در زیر انگشت در این برابر. توجه داشته باشید که صدور گواهینامه IPX8 ، اختصاص داده شده به مقاومت تلفن هوشمند در برابر آب – اما نه به گرد و غبار – بقیه بازی.

آنچه ما از راحتی استفاده نداریم – و وزن دستگاه در دست – در مورد z برابر 3 منطقی در Z برابر 4 باقی مانده است. این در نظر گرفته شده است برای کسانی که چنین دستگاه تحمیل کننده ای نمی ترساند ، اما به لطف نسبت کمی کشیده شده از دو صفحه نمایش خود ، کمی در ارگونومی برنده می شود: صفحه کلید صفحه نمایش پوشش کمی مفیدتر است ، حتی بدون قلم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 5 از 5

صفحه نمایش

Galaxy Z Fold 4 از یک صفحه نمایش داخلی بهره می برد که سامسونگ قول می دهد جامد تر از Z برابر 3. اگر بررسی این نکته در طی آزمایش چند هفته دشوار است ، لازم به ذکر است که دال نصب شده توسط کره ای در داخل تلفن هوشمند وی از کیفیت خوبی برخوردار است.

اول از همه ، به یاد داشته باشید که اگر Z Fold 4 همان صفحه نمایشگر را به عنوان بزرگتر خود نشان دهد ، کمی گسترده تر و پایین تر است. سوئیچ تعریف آن به طور منطقی از 1768 x 2208 پیکسل به 1812 x 2176 پیکسل ، برای وضوح معادل (373 PPI). این یک دال LTPO است ، نرخ تازه سازی تطبیقی ​​که از 1 تا 120 هرتز با توجه به کاربردها متفاوت است.

در زیر پروب های ما ، دال کیفیت خوب خود را اثبات کرده است. بسیار روشن است (ما 1111 CD/m² را اندازه گیری کردیم ، و قادر به پایین آمدن آستانه CD/m² در تاریکی است. حداقل ، روشنایی آن 0.95 CD/m² است. در تاریکی مانند آفتاب بزرگ ، این دال بسیار خواندنی است ، و نور زیاد آن بازتاب کمی بالا را جبران می کند (51 ٪). همیشه در بخش راحتی ، تأخیر لمسی محدود به 83 میلی ثانیه و پایداری وجود ندارد ، به لطف انتخاب AMOLED.

سامسونگ استاد این نوع صفحات را دارد و این شعاع رنگ سنجی است. مثل همیشه ، تولید کننده کره ای به طور پیش فرض برای یک حالت نمایش “پر جنب و جوش” انتخاب می کند ، که منجر به دمای رنگ 7274 K ، کمی سرد و یک دلتا E 4.2 می شود. قرمزها ، سبزها و زردها تحت برخی از رانشها قرار می گیرند. اما با کج کردن به سمت حالت “طبیعی” ، ما به دمای بسیار عادلانه تر (6787 K) می رویم ، و مهمتر از همه ، رانش ها غیرقابل تصور هستند (دلتا E 1.5). به طور خلاصه ، به طور کلی ، این صفحه نمایش لذت بخش است ، حتی اگر باید توافق کرد که چین در مرکز آن همیشه با انگشت قابل درک است.

کیفیت صفحه نمایش جلد ، یعنی می توان صفحه خارجی گلکسی Z برابر 4 را تأیید کرد. همچنین گسترده تر است (904 23 2316 پیکسل بر روی مورب 6.2 اینچ) ، و به همان اندازه روشن (1102 CD/m²) یا خیلی روشن نیست (حداقل 0.96 CD/m²) بسته به شرایط و حتی لوکس بودن بودن خیلی در معرض بازتاب نیست: ما بازتاب آن را 41 ٪ اندازه گیری کردیم. مانند صفحه داخلی تلفن هوشمند ، این دال هنگام انتخاب حالت طبیعی آن از کالیبراسیون بسیار بهتری بهره می برد: یک دلتا E 1.4 و دمای 6758 K پس از آن قابل مشاهده است. به طور خلاصه ، این صفحه در فضای باز به همان اندازه و همچنین صفحه داخلی است. این اجازه می دهد تا از آن استفاده کند که گویی صفحه اصلی دستگاه است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 4 از 5

کارایی

Galaxy Z Fold 4 از یک به روزرسانی فنی و بدون تعجب بهره می برد. Fold 3 مجهز به یک تراشه Snapdragon 888 ، آخرین مورد در تاریخ انتشار آن ، Fold 4 بر اساس Snapdragon 8+ Gen 1 است که به تازگی در بازار تلفن های هوشمند حمل شده است. موردی که می تواند در تعداد فزاینده ای از تلفن های هوشمند ، در Z Flip 4 سامسونگ مانند Zenfone 9 Asus مشاهده شود ، در اینجا با 12 گیگابایت رم همراه است.

تراشه در تلفن هوشمند به اسکیت باز شد. در بخش چند وظیفه ای ، راضی است که به اندازه سلف خود کارآمد باشد ، بسیار کم کندتر از کمترین وظیفه چند وظیفه ای باشد ، اما وقتی بسیار شلوغ است ، از این مزیت استفاده می کنید.

با این وجود یک جهش واقعی در زمینه عملکرد گرافیکی وجود دارد که توسط Adreno 730 Qualcomm تهیه شده است. تست های ما بازی توانایی نمایش حداکثر 111 فریم در ثانیه ، برای حداقل 73 I/S در جلسات آزمون ما ، و به ویژه یک معاشقه متوسط ​​با 94 I/S را برجسته کنید. این نمره عالی ، بالاتر از گلکسی Z برابر 3 ، هنوز هم یک واقعیت را پنهان می کند: قاب, بیشتر از 100 I/s در همان ابتدای جلسه ، بعد از 5 دقیقه بازی در حدود 80 I/S ، تقصیر گرمایشی که باعث می شود گوشی هوشمند برای کاهش نرخ باشد ، سقوط کنید. با این حال ، این بیش از حد کافی برای بازی بسیار راحت است.

تست های عملکرد ما با AIM انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت Smartvis.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

عکس

بر خلاف Z flip 4 ، که بلوک عکس از سلف خود را روی کاغذ نگه می دارد ، Z برابر 4 با بزرگتر خود می شکند. این الهام گرفته از انجام این Galaxy S22 و S22+است که یک ماژول اصلی را به سنسور 50 مگاپیکسلی ارائه می دهد ، نه 12 مگاپیکسل. این همراه با یک ماژول فوق زاویه ای با سنسور 12 MPX و دیگری با لنز تله و سنسور 10 مگاپیکسلی همراه است. یک مجموعه همه کاره.

ماژول زاویه بزرگ: 50 مگاپیکسل ، f/1.8 ، éq. 24 میلی متر

چه کسی می گوید سنسور بسیار تعریف شده نیز می گوید پیکسل. ظرافت کوچک: نوبت در جزئیات عکسهای به دست آمده باعث می شود که به جای کلیشه های 12.5 MP ، سامسونگ اندازه تصاویر خود را به 12 میلیون امتیاز کاهش دهد. ما نتایج به دست آمده را با نتایج Find X5 Pro Oppo ، کمی ارزان تر از برابر 4 ، بلکه با یک ماژول اصلی 50 MPX مقایسه کردیم.

اگر این نمایشگاه منصفانه و نمایش طبیعی باشد ، ما از صاف کردن بافت های خاص ، مانند جلد کتاب یا نقشه برداری ، پشیمان می شویم. این اثر در کهکشان S22 کاملاً قابل مقایسه بود. مدل OPPO شیرجه بالاتری را ارائه می دهد. بگذارید اضافه کنیم که عکس های برابر 4 فاقد وضوح در حومه است ، که در تمام آزمایشات خود متوجه آن شدیم. با این وجود ، تصویر چشم را به دلیل رنگ سنجی شدید آن و با استفاده از یک نرم افزار با درمان کانتورهای عناصر کوچک مسطح می کند.

همان مشاهده شب ، جایی که با این حال شکاف با مدل OPPO بسیار کمتر است. در جایی که گلکسی S22 انتخاب برجسته تضادها را برای کمبود طبیعی بودن انتخاب کرد ، Z برابر 4 از نرمی درمان استفاده می کند ، اما با قیمت یک هموار سازی قابل مشاهده. سال گذشته هنوز خیلی بهتر از Galaxy Z Fold 3 است.

حالت 50 مگاپیکسلی

وضعیت در حالت 50 مگاپیکسلی بسیار کم تغییر می کند. بافت ها صاف باقی می مانند و کانتورهای تصویر تار. اگر روز به روز ، این حالت در صورت نیاز به برداشت توجیه شود ، در نور کم ربطی ندارد.

ماژول فوق العاده بزرگ: 12 مگاپیکسل ، f/2.2 ، Eq. 12 میلی متر

تفاوت در درمان بین Galaxy S22 Ultra و Galaxy Z Fold 4 قابل مشاهده است ، دو ماژول با زاویه فوق العاده گسترده از 12 مگاپیکسلی. تصاویر گوشی هوشمند تاشو کمتر خشن است ، اما با محدود کردن سر و صدا ، تلفن هوشمند یک هموار سازی بزرگتر را انتخاب می کند. ما همچنین در زاویه های تصویر کمی تحریف و تاری متوجه می شویم.

در شب ، نمایشگاه انتخاب شده توسط Z Fold 4 قانع کننده تر است ، و رنگ سنجی حاصل به طور دقیق برنده می شود. اما تلخ کافی نیست که تصویر واقعاً قانع کند.

ماژول تلفن: 10 مگاپیکسل ، f/2.4 ، éq. 67 میلی متر

سومین و آخرین ماژول عکس موجود در Galaxy Z Fold 3 شامل یک سنسور 10 مگاپیکسلی در ارتباط با لنز تله فوتو است که معادل یک بزرگنمایی نزدیک به 3x (2.8x) را ارائه می دهد. Galaxy Z Flip بر اساس یک سنسور 12 میلی مگاپیکسلی (بزرگنمایی 2x) ساخته شده است. اگر تازه وارد سنسور کمتری تعریف کند ، اپتیک آن بزرگنمایی بالاتری را ارائه می دهد.

این ماژول به جای اینکه متقاعد کننده باشد ، این ماژول را دارد که حتی در حومه ، با سطح بالایی از جزئیات و رنگ های روشن ، یک تصویر واضح را ضبط کند. با این وجود ، افت تعریف که Z برابر 3 را از هم جدا می کند و Z برابر 4 به محض امتناع از تصویر قابل مشاهده است: پیکه در Z برابر 4 کمتر است ، با یک منطقه یکسان یکسان است.

در شب ، تلفن هوشمند برای تولید یک تصویر ضبط شده با سنسور اصلی خود راضی است. در این شرایط دشوار است که توسط یک نرم افزار ساده ، عدم وجود عناصر اسیر شده را جبران کنید. تصاویر ، که جزئیات آن به شدت از نظر دقیق فاقد آن هستند ، متاسفانه غیرقابل استفاده هستند.

ماژول جلو ، پرتره و حالت ویدیویی

بیش از 4 ماژول 4 مگاپیکسلی واقع در تاشو 4 ، زیر صفحه نمایش آن ، و نتایج آن بسیار کمی دقیق است که قابل استفاده باشد ، بهتر است از سنسور 10 مگاپیکسلی که در صفحه بیرونی تلفن هوشمند قرار دارد استفاده کنید تا از آن استفاده کنید. اینها کمی بیش از حد صاف هستند ، اما به خوبی در معرض چشم قرار می گیرند. بیشترین خواستار همچنین قادر به استفاده از گزینه ارائه شده هنگام تاشو صفحه نمایش ، یعنی برای باز کردن چین و استفاده ، همیشه برای سلفی ها ، ماژول اصلی است ، در حالی که صفحه نمایش جلد یک پیش نمایش تصویر را نشان می دهد. اگر چنگال برای یک خودپرداز آسانتر باشد ، کیفیت فقط بهتر است ! بگذارید در تصویب این نکته را مشخص کنیم که تلفن هوشمند مانند اغلب در سامسونگ ، با یک برش نسبتاً دقیق ، یک حالت پرتره مؤثر ارائه می دهد. حالت ضبط پرتره 3X نیز دقیق ترین و طبیعی ترین است. کنترل در حالت سلفی دشوار است – مگر اینکه تاشو 4 را روی قطب قرار دهید ! -، این به شما امکان می دهد تصاویر زیبایی را از عزیزان خود بدست آورید.

از طرف ویدیو ، Z Fold 4 به شما امکان می دهد تا حداکثر 8k تا 24 i/s فیلمبرداری کنید. به یاد داشته باشید که ذخیره داخلی تلفن هوشمند قابل توسعه نیست ، لزوماً برای فراخوانی سیستماتیک این تعریف ، که با تثبیت الکترونیکی اضافه شده توسط سامسونگ سازگار نیست ، لزوماً مفید نیست. برای Full HD (در 30 یا 60 I/S) رزرو شده و مؤثر است. همانطور که اغلب در کره ای ، می توان با موفقیت از زاویه بزرگ به زاویه فوق العاده Grande-Ange یا لنزهای تله فوتو در حین ضبط و با تجسم در قالب یک وینگت ، منطقه دیدگاه سایر ماژول ها (در “کارگردان” تغییر کرد. مشاهده “حالت). به طور خلاصه ، سامسونگ در اینجا یک تجربه ویدیویی کامل را ارائه می دهد.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

خودمانی

سامسونگ باتری 4400 میلی آمپر ساعت خود را که سلف خود را متحرک می کند ، در Z Fold 4 خود نگه می دارد. مانند سال گذشته ، ما در هنگام استفاده از صفحه اصلی آن ، خودمختاری را که توسط تلفن هوشمند تضمین شده است ، اندازه گیری کردیم: سپس در 12 ساعت 49 دقیقه ، حدود بیست دقیقه بیشتر از Z برابر 3 مستقر شد. وقتی فقط از صفحه نمایش فضای باز آن استفاده می شود ، دستگاه در استقامت بیشتر به دست می آید: سپس 16 ساعت 03 دقیقه قبل از انقراض برگزار می کند. استقلال واقعی آن در جایی بین این دو داده است ، ما به معنای این دو داده انتخاب کرده ایم ، که به ما امکان می دهد استقلال 14 ساعت 26 دقیقه را تعیین کنیم. این کمی بهتر از Z برابر 3 است و به طور متوسط ​​تلفن های هوشمند بالا.

از طرف بار ، سامسونگ تلفن هوشمند خود را بدون شارژر مناسب ارائه می دهد. برای پر کردن آن 1 ساعت 50 دقیقه طول کشید.

آزمایشات باتری ما توسط Target به صورت خودکار انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت SmartVis.

نتایج به دست آمده با هدف از اندازه گیری های انجام شده در شرایط واقعی استفاده (تماس ، پیام کوتاه ، فیلم ، راه اندازی برنامه ، ناوبری وب و غیره) حاصل می شود.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

پایداری

نمره پایداری ما امکان تعیین جنبه ماندگار تلفن هوشمند را به همان اندازه برای مصرف کننده برای محیط زیست امکان پذیر می کند. این مبتنی بر شاخص تعمیر ، معیارهای پایداری (شاخص حفاظت ، اتصالات استاندارد ، مدت زمان ضمانت و به روزرسانی ها است. ) و ارزیابی سیاست های CSR (مسئولیت اجتماعی شرکت). تمام جزئیات تحلیل را در مقاله ما با ارائه نمره پایداری پیدا خواهید کرد.

Galaxy Z Fold 4 Android 12 را اجرا می کند ، و اگر سامسونگ هنگام ارائه دستگاه خود از Android 12L صحبت می کند ، برای این نسخه برای صفحه های بزرگ در تنظیمات تلفن های هوشمند ذکر نشده است. سیستم عامل با رابط Onei 4 همراه است.1 ، که به مکان افتخار می دهد تا چند وظیفه ای و چند وظیفه ای داشته باشد. قابل توجه ترین تازگی در اینجا ظاهر یک نوار نان در باز کردن هر برنامه است ، تا راحت تر از یک برنامه به برنامه دیگر بدون کلیک بر روی دکمه اختصاصی تغییر دهید.

این نوار همچنین به شما امکان می دهد چندین ویندوز را به راحتی باز کنید ، تا از 7.6 اینچ از صفحه اصلی تلفن های هوشمند استفاده کنید. برخی از برنامه ها بهتر با آن سازگار هستند ، مانند ملاقات برای دوستداران Visio. برای بقیه ، Onei 4 به خوبی شناخته شده است ، و این نسخه 4.1 تقریباً مانند یک خط برای نسخه شرح داده شده در زیر است:

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه
همه چیز در مورد یک UI 4 ، رابط موبایل سامسونگ

One UI 4 سیزدهمین نسخه از رابط نرم افزاری تلفن های هوشمند سامسونگ است. نسخه ای که خدمات یک UI 3 را بهبود می بخشد.0 ، و q.