سامسونگ گلکسی z flip4 | سامسونگ آفریقا_فر ، سامسونگ گلکسی z flip 3 قیمت تونس – گلکسی z flip 3 ورق فنی تونس رنگ

سامسونگ گلکسی z تلنگر 3

با سرعت تازه سازی 120 هرتز صفحه نمایش داخلی 6.7 اینچی Infinity Flex ، پیمایش ، تغییر و تغییر مایعات است. تطبیقی ​​، صفحه نمایش می تواند نرخ تازه کردن خود را در زمان واقعی تنظیم کند تا بهترین سیالیت را بدست آورد. 7 فناوری Dynamic AMOLED 2X را اضافه کنید و واضح ترین ، درخشان ترین و سیال را دریافت خواهید کرد. در سری Galaxy Z. با عرضه Galaxy Z Flip3 5G بیشتر انجام دهید. صفحه نمایش خارجی 1.9 اینچی به شما امکان می دهد با اعلان های فوق العاده شهری در تعامل باشید. 5 اکنون ، با پیام های خود مشورت کنید ، عکس بگیرید ، به موسیقی و غیره گوش دهید., شما حتی نیازی به روشن کردن تلفن هوشمند خود ندارید. 4 گزینه های شخصی شده را با سبک روزانه خود اضافه کنید و تلفن هوشمند تاشو نهایی را دریافت می کنید.

Galaxy Z flip4

دو Galaxy Z Flip4 Violet Bora در کنار هم قرار دارند. یکی به 90 درجه باز است و صفحه اصلی آن یک تصویر زمینه بنفش و زرد شبیه به روبان را نشان می دهد. مورد دیگر تاشو است و صفحه نمایش فضای باز آن دارای تصویر زمینه مشابه صفحه اصلی در دستگاه دیگر است

Wefies توسط تلنگر ما با دو زن که در حال عبور از یک میدان تراس و چمنزار هستند باز می شویم ، به زودی با مردی که به سرعت در پشت سر می رود ، پیوستیم. برش به یک شوت نزدیک یکی از سرب های زن با یک تزیین شده با رنگ نعناع و آستین بلند ، Galaxy Z Flip4 را باز می کند. این سه گانه در کنار تپه چمن زنی قرار دارد ، آماده گرفتن یک عکس هندزفری. ما به یک نزدیک از Galaxy Z Flip4 ، که اکنون دقیقاً قبل از عکس گرفتن از این سه نفر است ، برش دادیم. ما قبل از انتشار کرکره ، سه گانه را به وضوح در قاب می بینیم. کلمات “Selfie by Flip” قبل از نزدیک شدن نهایی از Galaxy Z Flip4 با سه گانه که در قاب روی صفحه قرار می گیرد ، روی صفحه نمایش چشمک می زند. سلب مسئولیت: تصویر شبیه سازی شده برای اهداف مصور. ux/ui ممکن است اخبار متفاوت باشد. توالی کوتاه. حالت فلکس در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. با خاموش شدن فلاش ، سه گانه را مشاهده کنید. ما نزدیک همان زن با روبان نعناع رنگی و آستین بلند و بالای آستین بلند که Galaxy Z Flip 4 را می بندد ، برش دادیم. قاب بعدی سامسونگ “دست آزاد با FlexCam” را نشان می دهد.کم. سلب مسئولیت: FlexCam به تجربه دوربین با استفاده از حالت Flex اشاره دارد. آرم سامسونگ.

پیچ متخصص mkbhd. MKBHD در استودیوی خود است. ظرافت. هشدار: اعلامیه هایی که در اینجا در Galaxy Z Flip4 به اشتراک گذاشته شده است از ارزیابی کنندگان فناوری پیشرفته است. هیچ پرداختی برای ایجاد اخطار انجام نشده است. پس از ارسال محتوا در YouTube ، اعتبارنامه در ازای پرداخت به دست آمد. مدل و رنگ های موجود بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد. دریابید که متخصصان در مورد آن چه می گویند. Galaxy Z flip4. UunboxTherapy. Unbox Therapy یک Galaxy Z Flip4 را در Bora Purple در دستان خود باز کرده است. نقل قول از Unbox Therapy: “این نوع تلفن فعالیت نهایی است ، تلفن برای پوشیدن نهایی.”طرح. gadgetMatch. یک جعبه سیاه با تلنگر موجود در قسمت بیرونی روی یک میز پیک نیک چوبی قرار داده شده است. مایکل جاش از Gadget Match انگشت خود را بر روی کلمات Galaxy Z Flip4 که روی جعبه ثبت شده است عبور می دهد. سپس مایکل جاش تلفن را در دستان خود نگه می دارد و می چرخد ​​تا آن را از زوایای مختلف نشان دهد. پایداری. نزدیک به لولای دستگاه تخلیه شده بنفش Bora. نقل قول از MKBHD: “مقاوم تر و پایدارتر است.”سپس ، عکسی از MKBHD که دستگاه را با یک دست در حال آشکار کردن است ، کنار گذاشته می شود تا مشخصات آن را نشان دهد. دوربین. یک عکس از صفحه بیرونی دستگاه در موقعیت جزئی تاشو. این مستقیم به زیر 90degrees است. نقل قول از Gadget Match: “انتظار عکسهای زیباتر را دارید.سپس ، مقایسه ای در کنار عکسهای گرفته شده در حالت فوق العاده گسترده در Galaxy Z Flip4 در مقایسه با Galaxy Z Flip3. Galaxy Z Flip4 دارای عکس غنی تر از سلف خود است. صفحه نمایش در فضای باز. مروری زنده از Unbox Therapy در صفحه در فضای باز یک Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam ظاهر می شود. او ویدئویی از او را با دوربین عقب ضبط می کند. سپس صفحه اصلی عکس را در برنامه گالری نمایش می دهد. نقل قول از Gadget Match: “این احتمالاً بهترین دوربین سلفی در بازار است.»عکس نمایش داده می شود. در حالت پرتره ، موضوع مشخص است در حالی که پس زمینه تار است. باتری. بسته شدن در پشت Galaxy Z Flip4 در دست MKBHD که از دستگاه استفاده می کند. Snapdragon 8plus gen 1. باتری 3700 میلیون ساعته. تلفن در یک دست نگه داشته می شود ، از پشت آشکار شده و دیده می شود. سپس تلفن تا حدی با زاویه حاد تاشو می شود تا در لبه های فوقانی و تحتانی خود نگه داشته شود ، با نمای عقب به سمت بالا. سامسونگ.کم. آرم سامسونگ.

فیلم راه اندازی رسمی نمای هوایی یک گلکسی z flip4 بنفش بورا که از لولا تاشو شده است ، که از یک کیف دستی گرفته شده است. سپس دستگاه در حالت Flex ، جایی که کاربرد دوربین در حال اجرا است ، آشکار می شود. در صفحه پیش نمایش ، گروهی از افراد در حال آماده سازی برای گرفتن عکس با هم هستند. Galaxy Z Flip4 کاملاً جدید. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. سپس گروه دوستان برای تیراندازی لبخند می زنند. این دستگاه روی یک میز قهوه در مقابل دوستانی که روی یک مبل نشسته اند با صفحه اصلی رو به روی آنها قرار می گیرد. سپس دستگاه دوباره از صفحه اصلی دیده می شود تا تصویری که گرفته شده است نمایش داده شود. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. سپس یک گربه از فاصله دور نگاه می کند. سپس گروه دوستان برای تصویر دیگری از زاویه پایین تر قرار می گیرند. این بار ، عکس با دوربین عقب گرفته شده است و پیش نمایش عکس در صفحه فضای باز قابل مشاهده است. باز هم ، گربه در حالی که عکس می گیرد با چشمان نفس گیر به نظر می رسد. با ترک دوستان ، دستگاه با دوربین باز دوربین روی میز می ماند. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. گربه بلند می شود ، به کهکشان Z flip4 نزدیک می شود و بلافاصله آن را به لبه میز سوق می دهد. او به زمین می افتد و گربه آن را از روی زمین مشاهده می کند ، همیشه در مد فلکس باز است. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. گربه در حالت صفحه نمایش سلفی به نظر می رسد. دکمه های کنترل را در قسمت پایین صفحه فشار می دهد و عکس می گیرد. گربه به دو سگ که پشت سر او نشسته اند می چرخد. آنها به گربه می پیوندند و سلفی بیشتری می گیرند. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. سپس صاحب تلفن برای بازیابی تلفن باز می گردد. به نظر می رسد که این سه حیوان از آن شگفت زده شده اند. نمای نزدیکتر از دستگاه دنبال می شود ، با سلفی گربه همیشه روی صفحه ، تاشو و برداشت روی زمین. چشم اندازهای جدید را با FlexCam ضبط کنید. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. رابط و تجربه کاربر احتمالاً اصلاح شده است. Flex Fashion در زاویه های بین 75 درجه و 115 درجه پشتیبانی می شود. سپس ، یک Galaxy Z Flip4 Purple Bora در قسمت اصلی صفحه نمایش قابل مشاهده است. در حالی که او اجرا می شود ، یکی دیگر. دستگاه باز همه به یکباره بسته می شود و قسمت عقب آن به صورت فلکس باز می شود. آنها در کنار یکدیگر قرار می گیرند ، یکی در زاویه ای از صفحه اصلی که تا حدی آشکار شده است و دیگری گوشه خود را روشن کرده و قبل از آن پوسته خود را نشان می دهد. Galaxy Z flip4. سامسونگ پوینت کام. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. دنیای خود را به صورت بزرگ باز کنید. آرم سامسونگ.

بیش از افق 2022 در افق 2022 تولید شده توسط Suga از BTS. آهنگ همان عنوان پخش می شود. سپس ، هر یک از اعضای گروه K-pop ، BTS ، در یک سری کلیپ های گنجه آهسته حرکت می کنند. سپس ، با سرعت بیشتری ، یک عضو گروه بازوی خود را به سمت دوربین در حال چرخش گسترش می دهد تا یک Galaxy Z Flip4 رنگی و رنگی را در Bora Purple نشان دهد. اکنون ، اعضای گروه در حال رقصیدن به موسیقی با دستگاه در دست خود هستند. آنها برای یک سری عکس های فوری سریع مطرح می کنند. آنها با خوشحالی با Galaxy Z flip4 در دست می رقصند. در آنجا ، دو عضو روی یک نیمکت با هم می نشینند ، یکی تلفن باز شده را به صورت افقی نگه می دارد. آنها در حال تماشای یک فیلم در صفحه دستی هستند. عضو دیگر تلفن را از او ربوده است. One Originlly تلفن را از صندلی نیمکت جمع می کند تا در عوض از آن استفاده کند. عضو که در کنار او نشسته است ، دستگاه دوم را نیز ربوده است. ادامه مطلب را ادامه دهید تا عکس هایی مانند عکسهای تند و تیز به نمایش در بیاید. دیگری به سمت دوربین می رسد که گویی Galaxy Z Flip4 است. سپس ، قاب ویدیو فوراً به صفحه دستی یک Galaxy Z Flip4 تبدیل می شود زیرا دو عضو باند آن را می گیرند و صفحه را به سمت خود می چرخانند تا به آن نگاه کنند. آنها متعجب به نظر می رسند. مانند گذشته ، یک عضو به سمت دوربین می رسد. قاب ویدیو به صفحه اصلی دیگر یک Galaxy Z Flip4 تبدیل می شود. در اینجا ، سه عضو با کنجکاوی دستگاه را بازرسی می کنند. باز هم ، کسی به سمت دوربین می رسد و به یک صفحه اصلی دیگر تبدیل می شود که توسط یک عضو دیگر در حال غرق شدن است. اکنون ، کل گروه در صحنه حضور دارد که هر کدام یک گلکسی z fold4 را در Bora Purple نگه می دارند. همه آنها می آیند تا آنچه را که روی صفحه نمایش آخرین شخص است برای برداشتن تلفن بررسی کنند. در مرحله بعد ، یکی از اعضای گروه بازی با خوشحالی دستگاه را از دست دیگری می گرفت و فرار می کند زیرا دیگری آماده است که هنوز هم دستگاه را نگه دارد و با انگشت شست خود صفحه را لمس کند. در مرحله بعد ، یکی دیگر از اعضای گروه در حالت FLEX با Galaxy Z Flip4 در حال رقصیدن با Galaxy Z Flip4 وارد می شود. یک سری کلیپ های پرتره کوتاه از هر عضو با تلفن رقصید. به تدریج ، کلیپ ها شروع به نشان دادن پرتره های تمام بدن می کنند و آنها در اطراف یک قاب بزرگ بنفش به شکل یک مکعب می رقصند. آخر ، همه آنها برای یک عکس گروهی جمع شده اند. نسبت عکس یک مربع است. میدان همچنان به عقب عقب می رود و سپس ناپدید می شود که گویی ما کرکره را در یک خط افقی بسته می کنیم. آرم گلکسی سامسونگ و آرم BTS.

سامسونگ گلکسی z تلنگر 3

Samsung Galaxy Z Flip 3 جدید در تونس با بهترین قیمت موجود است

Samsung Galaxy Z Flip 3 به زودی در سامسونگ تونس با قیمت پرتاب خود یا 3699،000 TND (دینار تونسی) با 1 سال تضمین شده در دسترس است.

سامسونگ Galaxy Z Flip 3 Prix Tunisia

با Samsung Galaxy Z Flip 3 یک دنیای جدید برای شما باز می شود

آن را در جیب خود بچسبانید. آن را در کیف پول خود قرار دهید. آن را به تنگ ترین شلوار جین خود بکشید. سپس آن را بیرون بیاورید و آن را باز کنید و یک تلفن هوشمند عالی پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند. Galaxy Z Flip3 5G از مشخصات طراحی فراتر رفته و روش تعامل با تلفن های هوشمند را کاملاً تغییر داده است. در همه زمان ها یک تجربه منحصر به فرد وجود دارد. اکنون در وب سایت سامسونگ تونس ما سفارش دهید Samsung Galaxy Z Flip 3 و از تحویل در سراسر تونس لذت ببرید

سامسونگ Galaxy Z Flip 3 Prix Tunisia

Galaxy Z Flip 3 وارد تونس می شود

Galaxy Z Flip3 5G به پایین می رود تا در هر زمان ، در هر مکانی در هر مکانی ، شما را دنبال کند. بسیار جمع و جور است و می توان به راحتی در جیب یا کیسه قرار داد و حتی فضای کافی را برای سایر نیازهای روزانه باقی می گذارد. 3 عملی ، نه ? با عرضه Galaxy Z Flip3 5G بیشتر انجام دهید. صفحه نمایش خارجی 1.9 اینچی به شما امکان می دهد با اعلان های فوق العاده شهری در تعامل باشید. 5 اکنون ، با پیام های خود مشورت کنید ، عکس بگیرید ، به موسیقی و غیره گوش دهید., شما حتی نیازی به روشن کردن تلفن هوشمند خود ندارید. 4 گزینه های سفارشی سازی را با توجه به سبک روز خود اضافه کنید و تلفن هوشمند نهایی تاشو را دریافت می کنید.

سامسونگ Galaxy Z Flip 3 Prix Tunisia

و اکنون صفحه Galaxy Z Flip 3 در تونس

با سرعت تازه سازی 120 هرتز صفحه نمایش داخلی 6.7 اینچی Infinity Flex ، پیمایش ، تغییر و تغییر مایعات است. تطبیقی ​​، صفحه نمایش می تواند نرخ تازه کردن خود را در زمان واقعی تنظیم کند تا بهترین سیالیت را بدست آورد. 7 فناوری Dynamic AMOLED 2X را اضافه کنید و واضح ترین ، درخشان ترین و سیال را دریافت خواهید کرد. در سری Galaxy Z. با عرضه Galaxy Z Flip3 5G بیشتر انجام دهید. صفحه نمایش خارجی 1.9 اینچی به شما امکان می دهد با اعلان های فوق العاده شهری در تعامل باشید. 5 اکنون ، با پیام های خود مشورت کنید ، عکس بگیرید ، به موسیقی و غیره گوش دهید., شما حتی نیازی به روشن کردن تلفن هوشمند خود ندارید. 4 گزینه های شخصی شده را با سبک روزانه خود اضافه کنید و تلفن هوشمند تاشو نهایی را دریافت می کنید.

سامسونگ گلکسی z تلنگر 3

او از آب نمی ترسد

از گرفتن شما نترسید. با صدور گواهینامه IPX8 ، Galaxy Z Flip3 5G مقاوم در برابر آب و چلپ چلوپ است. ایده آل برای دنبال کردن شما در همه جا. Galaxy Z Flip3 5G با استفاده از مواد فوق العاده مقاوم در نما مانند صفحه ، مقاومت فوق العاده ای را نشان می دهد. سپس می توانید آن را با آرامش در کیف خود بکشید.

سامسونگ Galaxy Z Flip 5: تاریخ انتشار ، قیمت ، برگه فنی … همه چیز در مورد تلفن هوشمند کوچک تاشو

در حالی که اکنون همه تولید کنندگان تلفن های Android یک مدل با صفحه قابل تاشو دارند ، سامسونگ در تاریخ 26 ژوئیه از Galaxy Z Flip 5 خود رونمایی کرد ، مرجع جدید صفحه های دریچه ای که پیاده رو به رقابت می شنود.

سامسونگ-گالکسی-Z-FLIP-5-4-couleurs

 • هنگامی که سامسونگ z flip 5 آزاد شد ?
 • سامسونگ z flip 5 چقدر است ?
 • چه صفحه ای برای سامسونگ z flip 5 ?
 • طراحی جدید Samsung Z Flip 5 چیست ?
 • عملکرد سامسونگ z flip 5 چیست ?
 • استقلال سامسونگ z flip 5 چیست ?
 • آیا سامسونگ z flip 5 در عکس خوب است ?
 • Samsung Z Flip 5: چه نسخه Android و یک UI ?
 • چه رنگ هایی برای سامسونگ z flip 5 ?
 • نظرات

اکنون 5 سال است که تابستان نوآوری های خورشید و تاشو را در سامسونگ اعلام کرده است. اکنون که تلفن هوشمند مرجع جدید تولید کننده کره جنوبی رسمی شده است و پیش سفارشات باز است ، زمان بازگشت به برگه فنی کوچک Prodigy باز می گردد. و در سال 2023 ، ویژگی های جدید بیشتر در خارج از Z Flip 5 نسبت به روده های او بسیار زیبا است.

Z برابر

هنگامی که سامسونگ z flip 5 آزاد شد ?

سامسونگ به دنبال پیاده در اپل و تبلیغات سپتامبر خود ، در اوایل ماه اوت به خاطر سنت سازماندهی کنفرانس پذیرفت از روز. این رویداد به طور کلی فرصتی برای ارائه تلفن های بالا مانند Galaxy Note و اکنون Foldables مانند Z Flip است.

امسال ، تولید کننده کره جنوبی دنیای خود را شگفت زده کرد. کنفرانس بدون بسته در تاریخ 26 ژوئیه 2023 ، کمی جلوتر از تقویم معمول آن برگزار شد. تلفن های هوشمند جدید رهبر جهان در تلفن های همراه از طریق 11 اوت 2023. ما توانستیم قبل از این تاریخ ، Galaxy Z Flip 5 را به خوبی بر عهده بگیریم و بی تاب ترین مشتریان می توانند از قبل آن را بصورت آنلاین سفارش داده و از تبلیغات جالب توجه لذت ببرند. ما توانستیم آن را در دست بگیریم,

سامسونگ z flip 5 چقدر است ?

بحران های بهداشتی و سیاسی بهانه ای برای افزایش چشمگیر قیمت تلفن های هوشمند ما بود. بنابراین لازم بود انتظار افزایش قیمت در تلفن هوشمند را داشته باشیم ، و این در واقع همان چیزی است که سامسونگ پیش بینی می کند. در اینجا قیمت های اعلام شده است.

 • Galaxy Z Flip 5 256 GB : 1199 €
 • Galaxy Z Flip 5 512 GB : 1339 €

صفحه نمایش خارجی Galaxy Z Flip 5

چه صفحه ای برای سامسونگ z flip 5 ?

Samsung Z Flip 5 حداقل یک صفحه نمایش بزرگتر از سلف خود دارد. اگر صفحه نمایش اقدامات داخلی AMOLED 6.7 اینچ برای تعریف 2640 x 1080 پیکسل ، مانند z flip 4, منصفحه نمایش خارجی دارای مورب 3.4 اینچی با تعریف 720 x 748 پیکسل است. سامسونگ تقریباً دو برابر ابعاد نمایش در یک نسل بود ! توجه داشته باشید که کمترین چیزی برای گفتن دارد ، با فرم پوشه ویندوز.

بنابراین این صفحه نمایش خارجی ارگونومی بهتر و ویژگی های بیشتر به کاربر. در یک مقاله اختصاصی ، ما از شما دعوت می کنیم چهار کاربرد جدید از این تلفن های هوشمند دریچه را که به خصوص آنها را دوست داریم کشف کنید. صفحه خارجی حتی به شما امکان می دهد علاوه بر ابزارک های بومی ، هر برنامه را نمایش دهید ، اما باید یک راه حل سوم را طی کنید.

Galaxy-Z-FLIP-5

برای ارائه چنین نمایش خارجی بزرگ ، سامسونگ مجبور شد تعدادی امتیاز کسب کند. اگر به خصوص به پایداری نگران هستید ، پشیمان می شویم که آن را اعلام می کنیم سامسونگ z flip 5 نیست IP68 دارای گواهینامه. اگر در واقع به مدت 30 دقیقه تا 1 متر عمق ضد آب داشته باشد ، مقاوم در برابر گرد و غبار نیست.

طراحی جدید Samsung Z Flip 5 چیست ?

گسترش صفحه نمایش جدید در فضای باز نتیجه ای دارد که Galaxy Z Flip 5 را تحمیل تر کند. این منطق است. و در نتیجه ، ترتیب ماژول های دوربین اصلاح شده است ، و طراحان این شرکت مجبور به برش در پشت دستگاه بودند.

قابل توجه ترین تغییر در اطراف سامسونگ z flip 5 دیده می شود ، نه از جلو ، بلکه در پروفایل. آخرین فرزندان خانواده Flip در واقع از یک لولا جدید. سامسونگ z فلیپ 5 کاملاً مسطح است و اجازه نمی دهد روزی نبیند. وقتی صفحه نمایش روی خود قرار گرفته است ، دیگر کوچکترین فضای بین دو دریچه وجود ندارد.

Galaxy Z Flip 5

عملکرد سامسونگ z flip 5 چیست ?

به محض اعلام ، Galaxy Z Flip 5 روی کوره آزمایش کنندگان گذشت ، که بلافاصله آنها را در نیمکت های آزمایشی گذراند. در Z Flip 5 دارای Snapdragon 8 Gen 2 Qualcomm امضا شده است, و در مورد Z Fold 5 ، سازنده SOC قدرتمندتر مانند Snapdragon 8+ Gen 2 را نادیده می گیرد.

گفته می شود ، همانطور که اغلب در سامسونگ ، این نسخه کلاسیک نیست ، بلکه الف است نسخه خیاطی با همیشه 8 گیگابایت در سطح ورودی. با توجه به اولین اقدامات انجام شده توسط GSM Arena ، اجراها در واقع بهتر از پرچمداران این شرکت ، Galaxy S23 Ultra ، در نقاط خاص است ، اما با روشی نسبتاً باهوش ، باید پذیرفته شود.

Galaxy Z Flip 5

استقلال سامسونگ z flip 5 چیست ?

مشخصات هنوز فیلتر نشده اند ، اما به احتمال زیاد ، استقلال باید باشد بسیار نزدیک به Galaxy S23 با باتری 3700 میلی آمپر ساعت. در واقع ، اگر ظرفیت باتری در مقایسه با نسل قبلی بدون تغییر باقی بماند ، باید مصرف برق بیشتر اندازه گیری شود.

همانطور که در Z flip 4 ، a باتری 3700 میلی آمپر ساعت باید به دو صفحه لمسی z flip 5 انرژی بدهد. با تشکر از پیشرفت نرم افزار سامسونگ ، این دو تلفن با وجود صفحه نمایش خارجی بسیار بزرگتر ، استقلال معادل را نشان می دهند. همانطور که قبلاً مشخص شد ، Mastodon کره جنوبی بر اساس نسل دوم Snapdragon 8 خواهد بود و مصرف برق/برق سازش خوبی را ارائه می دهد. گفته می شود ، و یقین و مسلم نیست که Galaxy Z Flip 5 تمام وعده های خود را در مورد بهره وری انرژی نگه می دارد.بنابراین همه این ارقام باید در آزمون واقعیت آزمایش شوند.

در سطح بار ، سامسونگ z flip 5 یک سال پیش تغییری در رابطه با سلف خود ایجاد نمی کند. همیشه یک حد مجاز بار سریع در 25 W, در سیم با شارژر موجود در جعبه. وقتی به رقابت نگاه می کنید ، به خصوص چینی ها بسیار کم است. تولید کننده کره ای تلاش زیادی برای ارائه بار 60 W یا 100W در مدل های پرچمدار خود نمی کند. Samsung Z Flip 5 بار دیگر به یک کهکشان S23 بسیار نزدیک است.

Galaxy Z Flip 5 (2)

آیا سامسونگ z flip 5 در عکس خوب است ?

باریک بودن عامل فاکتور تلفن های هوشمند با صفحه های تاشو مانع از ترکیب سنسورهای بزرگ می شود. بنابراین ما باید از آن راضی باشیم دو سنسور متوسط ​​12 میلیون پیکسل پشتی و یک سنسور “سلفی” 12 میلیون پیکسل. در مقایسه با 100 میلیون پیکسل و حتی بیش از یکی در تلفن های هوشمند دیگر کم است. سامسونگ تقریباً همان وضوح نسل قبلی را برای سنسورهای عقب مانند گذشته نگه می دارد.

آیا Galaxy Z Flip 5 با پردازش بهتر تصویر روبرو خواهد شد ? فراتر از هوش مصنوعی برای شناسایی صحنه ها ، Fliphone Soc باید با هموار سازی پیکسل های خفیف ، یک بزرگنمایی دیجیتالی بهتر ایجاد کند. برای دیدن ، یک بار دیگر ، پس از یک شکل خوب و مناسب.

Samsung Z Flip 5: چه نسخه Android و یک UI ?

سامسونگ z flip 5 در زیر اجرا می شود Android 13 Tiramisu با پوشش نرم افزار یک UI 5.1.1 از سامسونگ.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4 + Galaxy Watch 5 Pack

چه رنگ هایی برای سامسونگ z flip 5 ?

Galaxy Z Flip 5 در چهار رنگ موجود است: سیاه ، سبز ، خامه و اسطوخودوس.