Z Z8 Pro: بهترین قیمت ، تست و اخبار – Numériques ، Test Z Z8 Pro: نظر کامل ما – اسکوتر برقی – جمع آوری کمک مالی

تست اسکوتر برقی Z8 Pro: به همان اندازه گزینه های نقص

اسکوتر چینی را برای یک دستگاه آسان -ترانسپورت مصرف نکنید. 20 کیلوگرم آن را دشمن پله ها و حمل و نقل عمومی قرار می دهد. علاوه بر این ، غیرممکن است که هنگام تاشو Z8 Pro را بچرخانید. تنها راه حل این است که آن را با دست و پا گیر کنید و عضلات خود را کار کنیم. Z8 Pro در ذهن مولتی حالت طراحی نشده است ، این یک واقعیت است و فرض می شود.

Z Z8 Pro

یادداشت نوشتن: 5 از 5

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 بهترین قیمت: 429.99 €

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 بهترین قیمت: 499.99 €

Pure Electric Air Pro LR بهترین قیمت: 799 €

Hiley Tiger 8 Pro بهترین قیمت: 924.98 یورو

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S بهترین قیمت: 449 یورو

Wispeed SUV1000 بهترین قیمت: 499.99 €

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

Z8 Pro یک اسکوتر برقی برند Z (Ex-Zero) است که در موتور 500 W و باتری 48 ولت 15.6 AH شرط بندی می کند. Z8 Pro آشکارا به 25 کیلومتر در ساعت مجاز به قانون می رسد و قول می دهد کمتر از 50 کیلومتر استقلال.

برگه / ویژگی های فنی

استقلال اعلام شد 50 کیلومتر
باتری 48 V 15.6 آه
وزن دستگاه 20 کیلوگرم
زمان بارگیری 7 ساعت
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نیروی موتور 500 وات
طول 1100 میلی متر
عرض 590 میلی متر
ارتفاع (حداقل) 960 سانتی متر
ارتفاع (حداکثر) 1250 سانتی متر
حداکثر وزن مسافر 100 کیلوگرم
حداکثر شیب شیب 18 درجه
ضد سر آره
تعداد چرخ (ها) 2
قطر چرخ 21.59 سانتی متر
کنترل از راه دور هیچ
برنامه تلفن هوشمند هیچ
صفحه نمایش ال سی دی آره

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

  • نت قبلی

یادداشت نوشتن: 5 از 5

برند Z Z8 PRO را به عنوان ورود محدوده محدوده خود برای سفرهای بزرگ ارائه می دهد. مدلی با اندازه گیری های بزرگ که نوید استقلال عالی و راحتی کلاس اول را می دهد.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه داشته باشید کاربر (2)

توجه: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (2)

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

همه بررسی های کاربر (2)

60 روز استفاده
60 روز استفاده

توجه: 2 از 5

از محصول و آزمایش کاملاً ناامید شده است

در 12 آوریل 2022 به من خدمت کرد تا بروم/بیایم. و همچنین برای سفرهای حرفه ای. باید بگویم که من از قیمت بسیار ناامید شده ام (به هر حال 900 یورو). او خیلی قوی نیست. پایان ها کاملاً ترسیده است (چسب داغ به سرعت ساخته شده است) کیفیت مواد متوسط. شارژ در Tord فقط با فشار دادن با انگشتان موتور آن چندان قدرتمند نیست. من مدل های دیگری را که موتورهای کوچکتر دارند تصور می کنم. کروچ قله ای که پس از یک هفته (اسکوتر تازه مطرح شده است) به هر حال از 50 دور از 50 دور می شود ! ترمز طبل به خوبی کار می کند ، خیلی خوب حتی چرخ عقب را به راحتی مسدود می کند. و چسبندگی صفر. مطمئناً به دلیل تایر کامل. زمان تأخیر بین لحظه ای که از شتاب لازم است و لحظه ای که به آن می دهد برای برخی شرایط کاملاً محدود کننده است. صادقانه بگویم من اغلب مجامع را بررسی می کنم زیرا به استحکام این اسکوتر که اغلب به قضاوت دیجیتال اعتماد دارد ، اعتماد ندارم ، از این آزمون بسیار ناامید شده ام. بررسی کامل را بخوانید

توجه: 3 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 3 از 5

آیا این نظر برای شما مفید بود ?

تست اسکوتر برقی Z8 Pro: به همان اندازه گزینه های نقص

اگر پیرو اسکوتر برقی هستید ، مطمئناً از برند صفر شنیده اید. ما جوانترین ، Z8 Pro را آزمایش کردیم ، که چیزهای جالب به عنوان چیزهای آزار دهنده را ارائه می دهد.

DSC03208

از کجا بخریم
Z8 Pro با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

این آزمایش در 22 اکتبر 2021 انجام شده است و ممکن است بازار از آن زمان تکامل یافته باشد. با مقایسه ما مشورت کنید تا محصولات جدیدتر را که به طور بالقوه با شما مرتبط است کشف کنید.

نظر کامل ما
Z Z8 Pro

22 اکتبر 2021 10/22/2021 • 08:05

جهان اسکوتر به 3 دسته تقسیم می شود: مدل های ورزشی برای عملکرد ، اسباب بازی ها برای تفریح ​​و سرانجام کسانی که به عنوان “روزانه” خدمت می کنند ، به عبارت دیگر ، وسیله نقلیه حمل و نقل روزانه جایگزین دوچرخه ، ماشین ، حمل و نقل عمومی و گاهی اوقات حتی دو نفر است -چرخنده. صفر 8 Pro (یا Z8 Pro) این دسته آخر را به وضوح هدف قرار می دهد و قول می دهد روزانه در سفرهای خود در راحتی بی نظیر از شما حمایت کند.

صفر با 10 برابر ، اسکوتر از زمان بدون قانون به بازار حمله کرد ، که در طی آن 50 کیلومتر در ساعت با 2 x 1200 W روی یک اسکوتر ، هنوز جرم محسوب نمی شد. سپس مدل های دیگر ایجاد شد و در میان آنها ، Z8 Pro: وعده تجهیزات بالا با قیمت 890 یورو. اما Z8 Pro اطلاعات بیشتری ارائه می دهد: باتری بزرگ ، تعلیق جلو و عقب ، سیستم ضد شروع کارت و حتی شاخص ها ! او تقریباً می توانست در یک بتمن ظاهر شود. آیا این کافی است که آن را به یک دستگاه تحرک کامل شهری تبدیل کنیم ?

Z8 Pro Sheet فنی

مدل Z Z8 Pro
استقلال اعلام شد 60 کیلومتر
زمان شارژ اعلام شد 240 دقیقه
حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نیروی موتور 500 وات
حداکثر وزن پشتیبانی شده 100 کیلوگرم
قیمت 890
برگه محصول

این آزمایش با یک اسکوتر انجام شد که توسط فروشگاه emobility به ما وام داده شد.

Z8 Pro Design

طراحی Z8 Pro چوب می فرستد: بزرگ عرشه, چرخ های بزرگ ، چوب لباسی بزرگ ، دو دستگیره ترمز ، یک پایه در بالای چرخ عقب ، Z8 Pro را تحمیل و یادآوری اسکوتر می کند بدن سازی. از دور ، چشم را به خود جلب می کند و شهوت را برانگیخته است. از نزدیک ، این یک داستان دیگر است.

پایان گاهی اوقات موفقیت آمیز است ، مانند این در زیر عرشه کاملاً صاف (و بنابراین در برابر باران بهتر محافظت می شود) یا گالک ها ، ضخیم و قوی که سیستم تاشو آن نه تنها نرم و روان است ، بلکه بی خطر است. از طرف دیگر ، همین سیستم تاشو مقدار زیادی چربی را نشان می دهد که ما تمایل به قرار دادن انگشتان دست خواهیم داشت. کابل ها با سبک تر به پایان می رسند (لاستیک در مکان ها سوخته می شود) و کنترل شتاب ، که به آن برمی گردیم ، پلاستیک کم و کمتری را انجام می دهیم.

IMG_20210603_144014

IMG_20210603_144042

DSC03197

DSC03162

عرشه گسترده است ، که راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهد. راحتی توسط این پایه که در بالای چرخ عقب قرار دارد تقویت می شود و به شما امکان می دهد موقعیت رانندگی بسیار متعادل داشته باشید. چوب لباسی (یا دسته های دنده ای) نیز گسترده است و دسته های ترمز به خوبی زیر انگشتان می افتند.

دکمه های کوچک پنهان در این دستگیره ها امکان فعال شدن شاخص ها را فراهم می کنند. بله ، شما به درستی می خوانید ! این تنها مدل با این قیمت است که آن را ارائه می دهد. و حتی اگر در ابتدا فراموش کنم که آنها را فعال کنم ، آنها به سرعت ضروری شدند.

DSC03173

DSC03184

DSC03187

DSC03161

تعلیق ها ، از نظر آنها ، از نظر زیبایی شناسی نسبتاً موفقی هستند. ما در مورد اثربخشی آنها در بخش رفتار صحبت خواهیم کرد.

DSC03141

IMG_20210603_144028

تاشو ، اسکوتر از نظر متناقض از یک Ninebot G30 Max جمع و جور تر است و در حمل و نقل عمومی راحت تر در صندوق عقب یک ماشین یا بین پاهای شما قرار می گیرد.

20210715_140412

20210715_125642

سطح روشنایی ، نوار LED وجود دارد که به عنوان آتش روزانه ، دو نقطه در عرشه ، یک چراغ عقب و نورپردازی در زیر عرشه عمل می کند.

DSC03176

DSC03150

ستون فرمان مانند یک زین دوچرخه روی پرواز تنظیم می شود.

به طور کلی ، ساخت و ساز جامد است ، اما پایان آن بسیار متوسط ​​است. با این حال ، این عناصری است که ما دائماً از آنها استفاده می کنیم که تا حدودی مورد غفلت واقع شده اند. بله ، این اسکوتر ظاهری موفق دارد ، به خصوص در این رنگ سبز همسر ، در ساخت و ساز جهانی خود قوی است ، اما عناصر اساسی غفلت شده مانند ماشه را می بیند.

Z8 PRO رفتار

Z8 Pro با داشتن عرشه گسترده خود به شما امکان می دهد خود را به خوبی موقعیت دهید. وزن باتری مرکز ثقل کم دارد. دور اول می توان از اثربخشی تعلیق هایی که زبری جاده را پاک می کند قدردانی کند. عرض نوار دسته ها کنترل خوبی را ارائه می دهد. ما به نوبه خود سرگرم کننده هستیم.

صندوق عقب ، چوب لباسی گسترده و عرشه اجازه می دهد تا بی سر و صدا پاهای خود را قرار دهید یک چند ضلعی از شهوت ارائه می دهد و تعادل بسیار خوبی را ارائه می دهد.

تعلیق قابل تنظیم است ، اما احتمالاً هرگز آنها را تنظیم نخواهید کرد. با پیکربندی کارخانه و پنجم من روی آن ، این یک درمان بود. آنقدر که کاملاً فراموش می کنیم که چرخ ها فقط 8.5 اینچ هستند بدون لوله برای جلو و اینکه تایر عقب (8 اینچ) پر است. علاوه بر این ، اثربخشی آنها به گونه ای است که شما حتی می توانید با کمی حرکت بدون ترس از لاستیک یا ساختار اسکوتر ، پیاده روها را پرش کنید.

در این رابطه ، توصیه های کمی: اگر شما یک اسکوتر تایر کامل را انتخاب می کنید ، به یاد داشته باشید که آن را با تعلیق مصرف کنید یا در صورت امکان آن را اضافه کنید. کمر و مفاصل شما از شما تشکر خواهد کرد ، به خصوص اگر قبل از دهه 90 به دنیا آمده اید. پشت مدال برای این تایر کامل جایگزین آن است ، بسیار پیچیده است.

به خصوص که چرخ موتور را ادغام می کند. بله ، Z8 Pro پیشرانه است ، مانند Ninebot G30 Max (و برخلاف سری M365 شیائومی). این مزیت این است که قادر به بلند کردن چرخ جلو برای عبور از موانع کوچک ، جایی که یک M365 تمایل به لغزش دارد.

DSC03177

DSC03168

شاخص ها واقعاً استقبال می شوند ، اما روشنایی آنها فاقد قدرت در نور روز است. این گفت ، ما تعجب می کنیم که چرا این امکان را در مدل های دیگر پیدا نمی کنیم. این در شب مؤثرتر است و باعث می شود این اسکوتر در زمستان کمی بیشتر دیده شود ، وقتی خورشید ساعت 5 بعد از ظهر غروب می کند.

مشکل واقعی ، و کمترین چیز ، ناشی از ماشه شتاب است. دومی که می توانیم در مینیموتورها و مارک های دیگر یا مدلهای مجدداً پیدا کنیم. این ماشه زخم است. دقت آن را به یاد می آورد که از کنترلر Nintendo 64 کنترلر. اما این بدترین نیست.

در مدل تست ما ، کالیبراسیون آنقدر خطرناک بود که خودم را چندین بار متوقف کردم: با نیاز به کند شدن با نورد ، من ماشه را رها کردم ، سپس با تمایل به واکنش ، هیچ چیز. ما مجبور شدیم انگشت شاخص را به طور کامل غرق کنیم ، دوباره آزاد کنیم و سپس فشار دهیم تا ترک شود.

هنگامی که این فریبنده نیست ، ماشه هنوز از نظر نژاد خود فاقد پیشرفت است و تأثیر “همه یا هیچ چیز” را بسیار ناخوشایند و کمی برای مبتدیان ایجاد می کند.

به طور کلی ، شتاب بسیار ضعیف توسط اسکوتر اداره می شود. یکی این تصور را دارد که می خواهد سریعتر برود و آب را قطع کند. سپس آب را می گذارد. سپس آب را قطع می کند. ما می توانیم آن را فیلیپ کاترین اسکوتر برقی بنامیم. بنابراین ما هرگز با سرعت ثابت نیستیم. این یک جانشینی از تغییرات است که در دراز مدت خسته کننده به پایان می رسد. این واقعاً شرم آور است ، زیرا تمام لذت هایی را که توسط عناصر دیگر به وجود آمده است نابود می کند و بنابراین به لذت رانندگی آسیب می رساند.

در عین حال ، صفحه رنگ در آفتاب کامل قابل مشاهده است ، اما رابط کاربری بسیار مبهم هنگام نورد خواندن دشوار است.

حالت های رانندگی و ترمز Z8 Pro

3 حالت وجود دارد: از 1 تا 3. اولین سرعت را به 15 کیلومتر در ساعت محدود می کند و می خواهد مترقی باشد. دوم یک حداکثر 20 کیلومتر در ساعت با شتاب بالاتر است. سوم دسترسی به حداکثر مجاز مجاز در اروپا ، 25 کیلومتر در ساعت. یک فشار ساده از دکمه به شما امکان می دهد از یک حالت به حالت دیگر بروید.

بیایید کمی در مورد قدرت صحبت کنیم: اگر 500 W موتور با افتخار ، سربالایی ارسال شود ، همان لیموناد نیست. اسکوتر به اندازه هر مدل با یک موتور واحد تلاش می کند. در یک شیب نسبتاً شیب دار ، خودمان را به آرامی بالا می بریم. اما مگر اینکه در کوهستان زندگی کنید ، در پایان هرگز واقعاً نخواهید یافت.

DSC03198

DSC03142

ترمز توسط دو درام اداره می شود: یکی در سطح هر چرخ (که تعجب آور است ، زیرا مستندات فنی از دیسک ها یاد می کند ، اما بیایید برویم). بنابراین بله ، سخت ترمز می کند. بسیار قوی. تا حدی که سریع چرخ ، از جمله چرخ عقب را مسدود کنید ، و من بارها و بارها به سمت لغزش ، مخصوصاً روی روکش های لغزنده ، لغزیده ام. ما ابتدا تعجب می کنیم ، پس از آن خیلی سریع سرگرم می شویم. بنابراین اگر ترمزها کمی پیشرفت بیشتری داشته باشند ، مشکلی نخواهد بود. ما ، در مورد شتاب ، تصور “روشن/خاموش” داریم.

Z8 PRO استقلال و شارژ مجدد

باتری دارای ظرفیت 15.6 AH در 48 ولت است. همه اینها 35 کیلومتر در حالت اروپایی بدون چشمک زدن و حتی در دوره هایی با صعودهای زیادی به شما پیشنهاد می دهد. اما روی شاخص باتری که کاملاً نادرست است حساب نکنید. در اصل ، در آخرین درجه باتری ، شما باید عجله کنید تا برگردید.

برای شارژ مجدد ، کاملاً خاص است: اسکوتر هیچ نشانگر بار را ندارد و فقط یک LED سبز روی ترانسفورماتور به شما می گوید که این روند به پایان رسیده است. ditto برای خود بار. LED ترانسفورماتور قرمز به شما می گوید که بارگذاری می شود. هر یک. تقریباً 4 ساعت برای بار کامل اجازه دهید.

DSC03218

DSC03137

دو کارت در سطح عرشه برای شارژ این باتری وجود دارد. اما یک شارژر واحد ارائه شده است و هیچ اشاره ای به این دو برگه در مستندات فنی وجود ندارد.

Z8 Pro Ralitions

در مقابل ، در 890 یورو ، هیچ اسکوتر دیگری در بازار گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد ، برخی از آنها واقعاً اسباب بازی هایی مانند تعلیق نیستند (حتی اگر امکان تنظیم آنها مفید نباشد) ، شاخص ها یا شروع با کارت کار در آن NFC.

DSC03213

DSC03132

سطح من در هک شدن نزدیک به یک نوزاد تازه متولد شده ، نمی توانم بگویم که آیا این راه حل به اندازه کافی ایمن است. اما بین 20 کیلو جانور و غیرممکن بودن سوار شدن با آن ، می تواند یک Pilfender را منصرف کند. در مقابل ، برای 699 یورو ، حداکثر G30 از Ninebot لاستیک دارد بدون لوله (بدون محفظه هوا) 10 اینچ ، اما از بقیه آزاد می شود.

این یک وضعیت کلاسیک است که ما به طور خاص در تلفنی می یابیم: یک برند با یک برگه فنی وارد می شود که بیش از رقابت با قیمت مشابه ارائه می دهد. در این سطح ، صفر بسیار قوی است ، اما به هزینه عناصر اساسی تر.

زیرا این توابع فقط زمانی متمایز می شوند که مشخصات اولیه از قبل تکمیل شده است. با این حال ، با Z8 Pro ، در سه مؤلفه اساسی یک اسکوتر خوب ، یعنی مدیریت سرعت ، یعنی ترمز و تعادل ، فقط دومی رضایت بخش است.

بیایید نسبیت: این اسکوتر ، با وجود تقصیرها ، بسیار سرگرم کننده است که به دنبال منظم تر از G30 Max یا Xiaomi M365 به دنبال چیزی بازیگوش تر باشید. ترمز بیش از حد وحشیانه که باعث می شود پشتی کمی لغزش کند ، ظاهر پرماجرا که به شما امکان می دهد کمی با تسکین بازی کنید و تعلیق هایی که اسکوتر را به یک ترامپولین تبدیل می کند ، یک کوکتل خوب ارائه می دهد. اما از آنجا برای خرج کردن 849 یورو ، یک قدم دشوار برای برداشتن وجود دارد.

قیمت و در دسترس بودن Z8

اسکوتر الکتریکی Z8 Pro با 890 یورو در وب سایت فروشگاه Emobility در دسترس است.

از کجا بخریم
Z8 Pro با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

تست Z8 Pro: یک اسکوتر برقی در بالای استقامت و راحتی

یادداشت نوشتن: 5 از 5

Xiaomi Mi Electric Scooter 3 بهترین قیمت: 429.99 €

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 بهترین قیمت: 499.99 €

Pure Electric Air Pro LR بهترین قیمت: 799 €

Hiley Tiger 8 Pro بهترین قیمت: 924.98 یورو

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S بهترین قیمت: 449 یورو

Wispeed SUV1000 بهترین قیمت: 499.99 €

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

محصولات جایگزین

اسکوتر برقی شیائومی MI 3

یادداشت نوشتن: 3 از 5

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

یادداشت نوشتن: 3 از 5

Pure Electric Air Pro LR

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 2 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

اسکوتر برقی شیائومی MI 1S

یادداشت نوشتن: 2 از 5

بازگشت به صفحه شروع – 6 محصول

خلاصه

تاریخچه یادداشت

  • نت قبلی

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه داشته باشید کاربر (2)

توجه: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

بررسی کاربر (2)

توجه: 4 از 5

توجه: 4 از 5

توجه: 5 از 5

  • بسیار راحت.
  • عملکرد خوب.
  • پایان.
  • سینی بسیار گسترده.
  • ترمزهای مؤثر.
  • استقلال بسیار محکم.
  • سنگین (20 کیلوگرم).
  • کنترل در هنگام تاشو دشوار است.

نتیجه گیری کامل را بخوانید
برگه / ویژگی های فنی

استقلال اعلام شد 50 کیلومتر
باتری 48 V 15.6 آه
وزن دستگاه 20 کیلوگرم
زمان بارگیری 7 ساعت
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 25 کیلومتر در ساعت
نیروی موتور 500 وات
طول 1100 میلی متر
عرض 590 میلی متر
ارتفاع (حداقل) 960 سانتی متر
ارتفاع (حداکثر) 1250 سانتی متر
حداکثر وزن مسافر 100 کیلوگرم
حداکثر شیب شیب 18 درجه
ضد سر آره
تعداد چرخ (ها) 2
قطر چرخ 21.59 سانتی متر
کنترل از راه دور هیچ
برنامه تلفن هوشمند هیچ
صفحه نمایش ال سی دی آره

ویژگی های بیشتر را ببینید
تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

برند Z Z8 PRO را به عنوان ورود محدوده محدوده خود برای سفرهای بزرگ ارائه می دهد. مدلی با اندازه گیری های بزرگ که نوید استقلال عالی و راحتی کلاس اول را می دهد.

ارائه

نام تجاری صفر) طیف گسترده ای از اسکوتر برقی را ارائه می دهد. این شرکت چینی عمدتاً روی مدل های قوی ، جاده بیشتر از Passe-Partout تمرکز دارد.

با وجود اندازه بزرگ ، Z8 Pro سطح ورود برند Z است. این هنوز از یک ورق فنی بسیار محکم بهره می برد ، به ویژه یک موتور 500 W در چرخ عقب ، باتری 48 ولت و 15.6 AH ، تعلیق در جلو و عقب و یک جفت ترمز درام. خصوصیاتی که نشان می دهد Z8 Pro قادر به صعود بسیار بالاتر از 25 کیلومتر در ساعت مجاز توسط قانون فرانسه است. با این حال ، Z8 Pro برای رعایت کد بزرگراه محدود – در صورت خرید از یک نمایندگی قابل احترام – به فروش می رسد. Z8 Pro بسته به بازرگانان و تخفیف های انجام شده بین 800 تا 1000 € مذاکره می شود.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

راحتی و ارگونومی

عظیم ، Z8 Pro کاملاً واضح است. این اسکوتر برقی به وضوح در حیاط یک تقویت کننده e-twow v از نظر فشرده سازی بازی نمی کند. این طرحی را با خطوط تیز نشان می دهد و تا حد زیادی در آلومینیوم سبز خاکی سبز نسبتاً موفق است. تصور استحکام به وضوح از دستگاه بیرون می آید. پایان ها جدی است ، ما هیچ بازی را در قسمت های مختلف مستقر نمی کنیم. هنگام باز کردن ، اهرم های ترمز و بلوک صفحه باید به سادگی پیچ شوند. برند Z طعم خوبی برای تهیه مجموعه ای از کلیدها دارد که در طول زندگی اسکوتر خدمت می کند. سفت شدن کوچک پیچ های معمولی در واقع در این نوع ماشین مسابقه بسیار مفید است ، به خصوص اگر با زمین های پر پیچ و خم روبرو شویم.

ستون پشتیبانی از نوار دسته گسترده است و می توان ارتفاع آن را به سادگی با استفاده از مکانیسم محکم تنظیم کرد. برای قرار دادن نوارهای دسته در ارتفاع مناسب برای نصب راحت بسیار کاربردی است. بنابراین تقریباً 30 سانتی متر دامنه است که به کاربر ارائه می شود و به الگوهای مختلف پاسخ می دهد. هنگامی که ارتفاع مناسب انتخاب شد و اهرم سفت کننده پایین آمد ، هیچ نقصی در این سیستم پیدا نکردیم.

عرشه مخصوصاً بزرگ (20 سانتی متر عرض و 58 سانتی متر طول) به راحتی از هر دو پا استقبال می کند ، حتی بزرگترین. Z انتخاب این سینی را فقط 2 باند چنگال برای قلاب انتخاب می کند. در استفاده ، ما متوجه نشدیم که از این انتخاب شکایت کنیم. کفش همیشه چسبندگی خوبی روی سطح نگه می دارد. خاصیت Z8 Pro ، دارای یک پایه کوچک است که از بالای گلدان عقب می آید. دومی وقتی می خواهید وزن را به عقب برگردانید ، چه طرف پیاده رو یا دستیابی به ترمز اضطراری ، پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهد. Z8 Pro از گل مود در جلو و پشت استفاده می کند که نکته خوبی برای جلوگیری از شلوار کثیف در صورت جاده مرطوب است. با این حال ، گلدان عقب سزاوار آن است که کمی پایین بیاید تا کاملاً از پیش بینی ها دور شود.

در جاده خوب ، Z8 Pro دارای یک دسته نسبتاً گسترده 59 سانتی متر است. چه چیزی ثبات کامل دستگاه را حفظ می کند و گاهی اوقات دسته های یک دست را بدون کل موج نگه می دارد. دستگیره های لاستیکی بسیار راحت هستند ، از جمله رشدی که برای قرار دادن کف دست بر روی آن قرار می گیرند. قادر به قرار دادن اهرم های ترمز همانطور که می خواهید یک امتیاز واقعی برای راحتی کاربر است. اهرم سمت چپ ترمز طبل چرخ عقب را فعال می کند ، در حالی که یکی در سمت راست از ترمز از همان نوع در جلو مراقبت می کند. در سمت چپ ، یک زنگ مکانیکی کوچک وجود دارد ، همانطور که در قانون لازم است که اکنون اسکوترهای برقی را قاب می کند.

Z8 Pro یک سیستم قفل الکترونیکی جالب را اتخاذ می کند. هنگامی که می خواهید آن را شروع کنید ، اسکوتر از طریق یک کارت کوچک حاوی یک تراشه RFID نیاز به تأیید اعتبار دارد. این ممکن است بتواند سارقان خاصی را از بین ببرد. سه مورد از این کارت ها برای خرید اسکوتر ارائه شده است و به راحتی می توانید به یک کلید اصلی وصل شوید.

شتاب دهنده برای بخشی از آن در زیر شاخص دست راست قرار می گیرد و به طور طبیعی اتفاق می افتد. این زائده پلاستیکی از بلوک خارج می شود که صفحه را ادغام می کند. دومی ، از نظر رنگ ، اطلاعات ضروری (سرعت فوری ، مسافت طی شده ، سطح باتری ، سرعت انتخاب شده و روشنایی موقعیت) نمایش می دهد. هنگامی که شرایط خارجی بسیار روشن است ، صفحه نمایش فاقد کمی نور است تا کاملاً قابل خواندن باشد. فقط ارقام بزرگتر سرعت فوری هنوز قابل مشاهده است ، این در حال حاضر است. پیمایش در چند گزینه به سادگی با استفاده از دکمه های “+” و “-” انجام می شود. پشتیبانی طولانی در اولین مورد به شما امکان می دهد چراغ های موقعیت را روشن و خاموش کنید.

این چراغ ها ، بیش از حد اجباری ، مؤثر هستند. در قسمت جلویی ، دو چراغ جلو در هر طرف عرشه قرار می گیرد. آنها به طور موثری جاده را روشن می کنند و زمینه بزرگی از بینایی را ارائه می دهند. این دستگاه بسیار مؤثرتر از چراغهای LED ساده است که در اسکوتر Electric 2 Pro یا Pablo Scooters Xiaomi Mi پیدا شده است. در عقب ، دو چراغ موقعیت قرمز هنگام استفاده از یکی از اهرم های ترمز شروع به چشمک زدن می کنند. ایده آل برای هشدار دادن به سایر کاربران. قسمت جلوی ستون با نوار LED پوشانده شده است که بیشتر از آن برای دیدن جاده استفاده می شود تا اینکه جاده را روشن کنید.

با وجود یک قالب بسیار تحمیل کننده ، Z8 Pro می تواند به طور موثری عقب بیفتد. برای پایین آمدن نوار دسته ، به سادگی اهرم فلزی را در پایه گال ها بکشید. دستگیره ها را می توان با باز کردن بخشی که آنها را نگه می دارد ، به راحتی تاشو شود. بنابراین اسکوتر Z از یک اسکوتر برقی Xiaomi Mi Pro 2 جمع و جور می شود ، که هنگام تاشو بسیار حجیم است. Z8 Pro را می توان در یک کمد بزرگ یا در صندوق عقب یک ماشین بدون مشکل زیاد ذخیره کرد.

اسکوتر چینی را برای یک دستگاه آسان -ترانسپورت مصرف نکنید. 20 کیلوگرم آن را دشمن پله ها و حمل و نقل عمومی قرار می دهد. علاوه بر این ، غیرممکن است که هنگام تاشو Z8 Pro را بچرخانید. تنها راه حل این است که آن را با دست و پا گیر کنید و عضلات خود را کار کنیم. Z8 Pro در ذهن مولتی حالت طراحی نشده است ، این یک واقعیت است و فرض می شود.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

هدایت

با نورد این است که Z8 Pro جذابیت های خود را نشان می دهد. همانطور که اغلب در اسکوتر برقی ، 3 حالت رانندگی را ارائه می دهد که هر کدام محدودیت سرعت خود را دارند (5 ، 15 و 25 کیلومتر در ساعت). اولین مورد به ویژه در هنگام مجاز بودن خطر بیش از حد در پیاده رو ، از گردش خون استقبال می کند.

اگر در فرانسه کد بزرگراه به اسکوتر برقی نیاز دارد که از 25 کیلومتر در ساعت تجاوز نکند ، خیلی سریع احساس می شود که Z8 Pro و موتور 500 W آن برای این نوع محدودیت برنامه ریزی نشده اند. شروع اسکوتر چینی سرزنده است ، بدون اینکه خیلی وحشیانه باشد. دیگر نیازی به راه اندازی دستگاه با فشار دادن پای خود نیست تا موتور آن را به دست بگیرد. از طرف دیگر ، شما باید عادت کنید تا زمان تأخیر بین پشتیبانی از ماشه و شتاب روشن شود. نیمی از بار دوم که ممکن است در موقعیت های خاصی که نیاز به واکنش پذیری دارند اهمیت آن را داشته باشد. در حال استفاده ، خلبان به پایان می رسد پیش بینی این یک بازگشت کوچک که در نهایت هنگام سوار شدن فراموش می شود.

فقط 4 ثانیه در Z8 Pro طول می کشد تا 0 تا 25 کیلومتر در ساعت روی ظرف بسازید. بنابراین مدل Z کمی سریعتر از Scooter Mi Electric Pro 2 و E-Twow Booster V است که به یک ثانیه دیگر نیاز دارد تا به 25 کیلومتر در ساعت برسد. به نظر می رسد Z8 Pro در حاوی بوی خود در خطوط مستقیم طولانی مشکل دارد. چند لول احساس می شود ، اسکوتر قبل از یادآوری که توسط کنترلر آن سفارش داده می شود ، کمی شتاب می گیرد که سرعت آن را کاهش می دهد. این پدیده با خالی شدن باتری تمایل به از بین رفتن دارد. در دنده ها ، قدرت و گشتاور Z8 Pro خود را با ارزش نشان می دهد. دستگاه با همان سرعتی که روی ظرف نگهداری می شود ، به جز در دامنه های واقعاً بسیار مشخص که در آن چند کیلومتر در ساعت رها می شود ، نگهداری می شود. تغییرات ریتم در دنده ها نیز بسیار خوب مدیریت می شود. حتی پس از کند شدن ، خلبان می تواند حداکثر سرعت خود را بازیابی کند.

مانند پابلو ، Z8 Pro قادر به حفظ همان سطح عملکرد در تمام استقامت باتری خود است. یک نکته واقعی به عنوان معمول است که اسکوتر های برقی را امتحان کنید که ظرفیت آنها پس از عبور از باتری 50 ٪ کاهش می یابد.

Z تصمیم گرفت تا اسکوتر تایر خود را با اندازه های مختلف قرار دهد: یک تایر بادی 8.5 اینچی در جلو و یک تایر 8 اینچی در عقب. اولی برای او برخورد بهتری دارد ، در حالی که دوم از سوراخ شدن نمی ترسد. یک انتخاب عاقلانه به عنوان تغییر تایر یک چرخ که موتور الکتریکی را ادغام می کند می تواند دردناک باشد.

یکی از بزرگترین دارایی های این طرفدار z8 در حضور تعلیق در جلو و عقب نهفته است. این راحتی بسیار خوبی به دستگاه می بخشد ، که بدون اینکه بیشتر جک هایی را که می توانند در جاده یا مسیرهای چرخه ای با آن روبرو شوند ، جذب می کند. حتی می توان بدون مشکلات زیاد مسیرها را طی کرد. Z8 Pro بسیار سنگین است ، با افزایش محیط های شهری با پیاده روها پیچیده تر خواهد بود.

بگذارید در مورد ترمز و دو ترمز درام صحبت کنیم که کار بسیار خوبی را برای متوقف کردن راه اندازی Pro Z8 با سرعت کامل ارائه می دهند. هنوز 5 متر طول می کشد تا کاملاً متوقف شود ، به همان اندازه که یک تقویت کننده E-Twow V نیاز دارد.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

خودمانی

Z8 Pro با چنین باتری بزرگ (15.6 آه در 48 ولت) می تواند وعده های استقامتی زیبا را ارائه دهد. و یک بار سفارشی نیست ، یک اسکوتر بسیار نزدیک به وعده خود برای استقلال نزدیک شد. برند Z حداکثر 50 کیلومتر را پیشرفت می کند ، ما قبل از شارژ مجدد دستگاه 48 سفر کرده ایم. لازم به ذکر است که این شکاف کم – بسیار نادر – بدون شک به این دلیل است که “فرانسوی” Pro Z8 با سرعت 25 کیلومتر در ساعت و 40 کیلومتر در ساعت برخی از بازارهای دیگر ساخته شده است. این برای یک اسکوتر برقی بسیار محکم باقی می ماند. در مقایسه ما ، Z8 Pro بسیار جلوتر از مدل هایی مانند Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 (32 کیلومتر) یا تقویت کننده E-Twow V (31 کیلومتر) است. توجه داشته باشید که اقدامات استقلال Z8 Pro ما با دمای خارجی در حدود 15 درجه سانتیگراد و با یک راننده 65 کیلوگرم در پشت انجام شد. یک کاربر سنگین تر یا دمای محیط پایین تر تأثیر منفی بر تعداد کیلومترهای مسافرتی خواهد داشت.

در عوض ، 7 ساعت 30 دقیقه طول کشید تا باتری خالی Z8 Pro را به طور کامل شارژ کنیم. زمانی که در صورت استفاده از شارژر دوم امکان تقسیم 2 وجود دارد. Z اسکوتر برقی با داشتن 2 سوکت برای شارژ آن تمایز دارد. با این وجود ، یک شارژر واحد با پیش فرض Z8 Pro ارائه می شود.