بارگیری Zoom – CNET FRANCE ، آموزش کامل ما برای بارگیری نرم افزار Zoom به صورت رایگان در رایانه شخصی یا MAC | ممنون از اطلاعات

بزرگنمایی: نحوه بارگیری ، نصب و استفاده از نرم افزار VideoConference

برای شرکت در یک جلسه ، نسخه ای بدون نصب نیز وجود دارد ، با استفاده از برنامه ای که باید به مرورگر Google Chrome شما (برای بارگیری در اینجا) یا Mozilla Firefox اضافه شود (برای بارگیری در آنجا). بسیار کاربردی ، وقتی مدیر رایانه خود نیستید. با این حال ، ما متوجه بی ثباتی شده ایم.

بزرگنمایی

هر کجا که بروید در ارتباط باشید. به لطف فیلم هایی که چهره به چهره با وضوح بسیار زیاد ، اشتراک گذاری صفحه نمایش با کیفیت بالا و پیام های فوری و این ، به صورت رایگان ، به جلسه 100 نفر بپیوندید یا بپیوندید !

زوم (همچنین به عنوان جلسات بزرگنمایی شناخته می شود) یک سرویس ویدئو کنفرانس مبتنی بر ابر است که ویدئوی HD و صوتی ، چندرسانه ای و همکاری را ارائه می دهد. در سیستم عامل های موبایل ، دسک تاپ و وب در دسترس است. با بزرگنمایی ، شما از فیلمبرداری و کیفیت صوتی با کیفیت بالا (HD) بهره مند می شوید ، و آن را به یک انتخاب ایده آل برای جلسات و ویدئوهای آنلاین تبدیل می کنید.

این سرویس همچنین به اشتراک گذاری محتوای چندرسانه ای ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا در یک جلسه یا کنفرانس ویدئو ارائه دهندگان ، اسناد و تصاویر را به اشتراک بگذارند. سرانجام ، کارکردهای همکاری زوم به کاربران این امکان را می دهد تا در زمان واقعی روی پروژه ها یا کارها با هم همکاری کنند.

نحوه استفاده از زوم ?

راه حل بزرگنمایی برنده جایزه ، ویدئو کنفرانس ، جلسات آنلاین و پیام های گروهی را در یک برنامه واحد آسان برای استفاده جمع می کند. زوم توسط بیش از 500000 سازمان مشتری استفاده می شود و از نظر رضایت مشتری شماره یک است.

هرکسی می تواند از زوم به صورت رایگان استفاده کند (و از نظر تعداد شرکت کنندگان و مدت زمان جلسه محدود است). استفاده از بزرگنمایی بسیار آسان است ! برنامه زوم رایگان را نصب کنید ، روی “جلسه جدید” کلیک کنید و حداکثر 100 نفر را دعوت کنید تا در ویدیو به شما بپیوندند ! با هر کسی در iPad ، iPhone ، سایر دستگاه های تلفن همراه Android ، Windows ، Mac ، اتاق های بزرگنمایی آنلاین ، سیستم های HAL ارتباط برقرار کنید.323/SIP و تلفن.

به راحتی تلفن ، ایمیل یا مخاطبین تجاری خود را دعوت کنید. یک پس زمینه مجازی در پشت خود نصب کنید. از اشتراک گذاری صفحه و برنامه ها استفاده کنید ، یا در زمان واقعی در جدول سفید همکاری کنید.

متخصصان و شرکت ها همچنین می توانند به یک پیشنهاد پولی دسترسی پیدا کنند که از نظر تعداد شرکت کنندگان و چه مدت زمان جلسه ، ویژگی های اضافی را در اختیار آنها قرار می دهد ، بلکه ابزارهای اضافی برای استفاده برای تسهیل مبادلات در حین ویدئو کنفرانس.

ویژگی های بزرگنمایی چیست ?

بزرگنمایی تمام ویژگی های لازم برای فیلمبرداری شما را دارد. این سرویس همچنین از طریق برنامه های تلفن همراه (برای Android و iOS) و از طریق نرم افزار دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس است. اگر نمی خواهید برنامه دسک تاپ را نصب کنید یا به عنوان مثال یک رایانه لینوکس داشته باشید ، بدانید که می توانید به طور مستقیم از مرورگر اینترنت خود به یک جلسه زوم بپیوندید.

علاوه بر ابزار اصلی که به شما امکان می دهد تماس های ویدیویی را برای دو یا در VideoConference برقرار کنید ، زوم نیز دارای ابزارهای اضافی است.

برای ارسال متون گروهی امن ، تصاویر و پرونده های صوتی از تلفن همراه یا رایانه رومیزی از Zoom Cat استفاده کنید. گربه به طور موازی با VideoConference فعلی باز می شود و به همه شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در یک نسخه پیام فوری گپ بزنند. این به شما امکان می دهد بدون اینکه کسی را که صحبت می کند ، یا علاوه بر آنچه که او گفته است ، پیوندها ، تصاویر یا ایده ها را تبادل کنید.

از تلفن زوم برای برقراری تماس تلفنی حرفه ای استفاده کنید و با پیام صوتی خود مشورت کنید (اشتراک اضافی مورد نیاز). از آنجا که بزرگنمایی نه تنها نرم افزار VideoConference نیست ، بلکه می تواند بدون استفاده از ویدیو تماس های صوتی را انجام دهد. این ویژگی به ویژه جالب است اگر بدهی اینترنت شما به شما امکان پشتیبانی از جریان ویدیویی را نمی دهد و اگر به عملکرد اشتراک صفحه احتیاج ندارید.

از برنامه تلفن همراه خود برای شروع جلسه خود یا به اشتراک گذاشتن مستقیم در اتاق های زوم استفاده کنید. همانطور که قبلاً در بالا ذکر شد ، زوم نیز در برنامه های تلفن همراه وجود دارد. این به شما امکان می دهد تا در هر مکانی که در آن هستید به یک جلسه بپیوندید ، فقط باید یک اتصال اینترنتی داشته باشید.

سرانجام ، شما همچنین می توانید به عنوان یک شرکت کننده ساده در وبیناری های بزرگنمایی شرکت کنید. این یک ویژگی خاص است که با کنفرانس های بزرگی که در آن شرکت کنندگان زیادی وجود دارد سازگار است. در این نسخه ، شرکت کنندگان فقط در صورتی که مدرس به آنها می دهد ، حق سخنرانی دارند.

از زمان به روزرسانی آوریل 2021 ، زوم بودجه همهجانبه ای را برای ویدئو کنفرانس ارائه می دهد. به جای اینکه هر یک از همبستگی ها را در قاب های فردی و غیر شخصی داشته باشید ، می توانید پرتره ها را در یک مجموعه جمعی نمایش دهید. اتاق جلسات ، کلاس یا گالری با فریم ، این وجوه فقط توسط مدیر اتحاد قابل فعال سازی است ، که حتی می تواند تصویر پس زمینه خود را انتخاب کند.

به روزرسانی آگوست 2021 شما را برای شروع سال تحصیلی در دور با ویژگی جدید به نام Focus آماده می کند. این امکان را به دانش آموزان می دهد تا با ادعای فقط ویدیوی و ویگت های معلم برای سایر شرکت کنندگان ، بهتر تمرکز کنند.

تمام مقالات ما مربوط به بزرگنمایی است

برای کسب اطلاعات بیشتر ، همچنین با مقالات ما مشورت کنید:

بزرگنمایی: نحوه بارگیری ، نصب و استفاده از نرم افزار VideoConference

برای جلسات Visio Télévail (یا شخصاً) شما ، نرم افزار Microsoft ، Slack ، Messenger ، WhatsApp وجود دارد. اما از سال 2020 ، بزرگنمایی.آنها در تعداد بارگیری ها یک پیشرفت خیره کننده به دست آوردند. Zoom به شما امکان می دهد تا از طریق مرورگر خود در نرم افزار یا برنامه استفاده شود ، به شما امکان می دهد VideoConference و صفحه نمایش خود.

ارسال شده توسط ماتیو سیکارد | به روز شده در 27 سپتامبر. 2022 توسط Maxime Trédan

مطالب اضافه شده
به لیست خواندن خود
در فضا حساب من.

آیا می خواهید آن را در یک پرونده طبقه بندی کنید ?

یک پوشه را انتخاب کنید

مطالب حذف شده
از لیست خواندن شما.

نام پرونده خود:
این محتوا را به:

محتوا به لیست خواندن شما اضافه شده است

خطایی رخ داد. لطفا بعدا امتحان نمایید.

برای افزودن این محتوا
به لیست خواندن خود,
شما باید متصل شوید.

برای افزودن این محتوا
به لیست خواندن خود,
شما باید مشترک شوید.

بزرگنمایی: نحوه بارگیری ، نصب و استفاده از نرم افزار VideoConference

  • بزرگنمایی.ایالات متحده: رایگان است !
  • نحوه بارگیری نرم افزار Zoom در Mac یا رایانه شخصی خود ?
  • نحوه ایجاد و شرکت در یک جلسه کنفرانس ?

استفاده از کار از راه دور باعث می شود تا از رفلکس های محدود شده در وسط اپیدمی Covvi-19 در سال 2020 در سال 2020 در آغوش بگیریم. برای دیدن خود از راه دور ، چه در کار از راه دور و چه در خانواده ، ویدئو کنفرانس دوباره به استاندارد تبدیل شده است. تیم ها ، مسنجر ، Slack ، WhatsApp. از جمله این تماس های دیداری تاریخی از طریق اینترنت ، یک شرکت کننده جدید: بزرگنمایی. بارگیری آن در سال جاری منفجر شده است که کار از راه دور به استاندارد تبدیل شده است: این نرم افزار صدها میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.

بزرگنمایی نرم افزار از ویدئو کنفرانس اینترنت اجازه دعوت از همکاران یا دوستان خود را برای شرکت در شرکت با استفاده از یک کد. از جمله مزایا: یک نسخه رایگان و رضایت بخش ، ارگونومی ، امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود برای نشان دادن آن به شرکت کنندگان ، شخصی سازی تجسم ، برش تصویر یا تصویر ، برای قرار دادن پس زمینه در پشت برای مخفی کردن دکوراسیون و مهمتر از همه این امکان از دعوت تعداد زیادی از شرکت کنندگان.

بزرگنمایی.ایالات متحده: رایگان است !

لازم نیست ، شرکت در یک جلسه ، ثبت نام و اتصال (می توانید از مرحله پرش کنید). از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک جلسه ترتیب دهید ، باید در سایت زوم ثبت نام کنید.ما. ثبت نام رایگان است. یک نسخه پرداخت شده از زوم وجود دارد اما تمام کارکردهای لازم برای Visio در نسخه رایگان موجود است.

توجه: برخلاف بسیاری دیگر از راه حل های Visio ، زوم تماس با ده ها شرکت کننده در Reunion را محدود نمی کند بلکه در نسخه رایگان آن 100 به 100 نفر است. شما از Hubbub می ترسید ? مشکلی نیست ، میزبان ZOOM Reunion (کسی که آن را ایجاد کرده است) می تواند “جهش یابد” ، یعنی به سکوت می گوید ، همه شرکت کنندگان و این کلمه را به برخی از آنها نسبت می دهند ، طبق خواسته او.

نحوه بارگیری نرم افزار Zoom در Mac یا رایانه شخصی خود ?

برای استفاده از بزرگنمایی ، باید نرم افزار “Zoom Customer Zoom for Settings” را بارگیری کنید. آن را بر روی رایانه خود نصب کنید (Mac یا PC). اگر می خواهید جلسه را سازماندهی کنید ، باید “Salles Zoom برای اتاق کنفرانس” را در زیر در همان صفحه نصب کنید.

برای شرکت در یک جلسه ، نسخه ای بدون نصب نیز وجود دارد ، با استفاده از برنامه ای که باید به مرورگر Google Chrome شما (برای بارگیری در اینجا) یا Mozilla Firefox اضافه شود (برای بارگیری در آنجا). بسیار کاربردی ، وقتی مدیر رایانه خود نیستید. با این حال ، ما متوجه بی ثباتی شده ایم.

همچنین می توانید زوم را به تلفن هوشمند خود بارگیری کنید:

نحوه ایجاد و شرکت در یک جلسه کنفرانس ?

هنگامی که یک کاربر جلسه ای ایجاد می کند ، یک شناسه جلسه (یا “نام اتاق”) و یک رمز عبور دارد. با به اشتراک گذاشتن آن به میهمانان ، به آنها اجازه می دهد تا به جلسه بپیوندند. میهمانان باید نام اتاق ، سپس رمز عبور را شروع کنند و شروع به بزرگنمایی کنند.

Reunion آغاز می شود ، می توانید آن را ترک کنید و در هر زمان به آن برسید ، می توانید میکروفون (دکمه “بی صدا”) یا تصویر خود (دکمه “ویدیو”) را نیز برش دهید ، صفحه خود را به اشتراک بگذارید (دکمه “اشتراک گذاری صفحه”) یا حتی ذخیره کنید مکالمه (دکمه “ضبط”).

لطفاً توجه داشته باشید ، در نسخه رایگان ، ارتباطات از نظر تئوری محدود به 40 دقیقه است. با این حال ، طبق مشاهدات ما ، این حد همیشه مؤثر نیست. علاوه بر این ، شما می توانید کاملاً با همان شناسه ها ارتباط برقرار کنید.

برای … بیشتر

  • اپراتورها از کندی در استقرار 5G در حومه شهر دفاع می کنند
  • مخابرات: بیش از یک از چهار اپراتور با قوانین محافظ مصرف کننده مطابقت ندارد
  • چگونه دولت قصد نظارت بر فعالیت تأثیرگذار را دارد ?
  • ارتباط از راه دور: شکایات علیه اپراتورها 50 ٪
  • در قانون جدید برای کاهش ردپای دیجیتال محیط زیست پیش بینی شده است ?