برنامه شماره 1 برای ترک سیگار – KWIT ، روز جهانی بدون دخانیات: چهار برنامه برای (واقعاً) سیگار کشیدن را متوقف می کند

توتون و تنباکو جهانی -روز رایگان: چهار برنامه برای (واقعاً) سیگار کشیدن را متوقف می کند

Contents

با تشکر از داشبورد خود ، روزانه پیشرفت خود را از روزی که تصمیم به ترک سیگار دارید دنبال کنید. شاخص هایی مانند پول پس انداز ، سیگار بی تحرک ، امید به زندگی را به دست آورد و بسیاری دیگر به شما انگیزه می دهند تا ترک سیگار خود را ادامه دهید !

kwit ، راه حل ترک سیگار !

KWIT قبلاً به بیش از 3 میلیون نفر در ترک سیگار کمک کرده است ! آیا به ماجراجویی می پیوندید ? برنامه را بارگیری کنید !

نحوه ترک سیگار به لطف برنامه ما ?

دهه های تحقیق در خدمت شما

هر موقعیتی ، برنامه کمک به سیگار کشیدن ما راه حلی را به شما ارائه می دهد !

از پیشرفت خود آگاه شوید

با تشکر از داشبورد خود ، روزانه پیشرفت خود را از روزی که تصمیم به ترک سیگار دارید دنبال کنید. شاخص هایی مانند پول پس انداز ، سیگار بی تحرک ، امید به زندگی را به دست آورد و بسیاری دیگر به شما انگیزه می دهند تا ترک سیگار خود را ادامه دهید !

یک برنامه کلید در دست برای آماده سازی شما برای ترک سیگار

با برنامه خود ، برنامه ما در طول ترک سیگار شما از شما پشتیبانی می کند و به تدریج شما را به زندگی جدید غیر سیگاری همراه می کند.

راه حل هایی برای مقاومت در برابر خواسته های سیگار کشیدن

نحوه ترک سیگار و مقاومت در برابر خواسته ها ? برنامه ما استراتژی هایی را برای دستیابی به این هدف ارائه می دهد و خود را به تدریج از وابستگی خود آزاد می کند.

استفاده خود را از جایگزین های نیکوتین و vape دنبال کنید

شما از جایگزین های نیکوتین یا vape برای ترک سیگار استفاده می کنید ? برنامه ما به شما امکان می دهد تا مصرف نیکوتین خود را اندازه گیری ، درک و کاهش دهید تا آن را به صورت مرحله به مرحله کاهش داده و در توقف کامل قرار بگیرید.

نفس بکشید ، می خواهید به آنجا برسید !

تمرینات اختصاصی ما به شما کمک می کند تا تنفس خود را تسلط دهید و آن را به یک ابزار قدرتمند برای تسلط بر استرس و احساسات خود تبدیل کنید.

راز موفقیت

وسوسه خیلی قوی است ? تلفن خود را تکان دهید ! KWIT در آنجا برای تقویت شما با مشاوره و پیام های تشویق منحصر به فرد وجود دارد. سیگار کشیدن را متوقف کنید به انگیزه نیاز دارد ، آن را با KWIT حفظ کنید !

توتون و تنباکو جهانی -روز رایگان: چهار برنامه برای (واقعاً) سیگار کشیدن را متوقف می کند

مینی بازی ها ، جوایز ، پاریس برای به اشتراک گذاشتن. برای کمک به افراد غیر سیگاری در آینده ، برنامه های ضد تابک به معنای بزرگ هستند.

این چهارشنبه ، 31 مه ، روز جهانی Sans-Tabac را امضا می کند. علاوه بر کمک های پزشکی و درمانی ، بیشتر و بیشتر برنامه های کاربردی می توانند به افراد سیگاری کمک کنند تا مصرف دخانیات خود را کاهش دهند یا حتی متوقف شوند. در اینجا چهار ، برای درک بهتر مصرف او یا حتی بهتر ، به توقف او در بهترین شرایط نزدیک شده است.

علاوه بر این ، همیشه خوب است که به یاد داشته باشید که این برنامه ها علاوه بر سایر توقف ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند: پیگیری پزشکی و دخانیات ، تکه های نیکوتین یا لثه و غیره.

kwit ، متعادل ترین

Kwit با داشتن 3.5 میلیون کاربر روزانه خود ، Nugget Anti-Tabac فرانسه است. این برنامه که توسط یک سیگاری باستانی ایجاد شده است ، خود را به عنوان کمک های درمانی ارائه می دهد و بر تشویق تمرکز دارد. پس از ورود به عادات مصرف سیگار خود ، به کاربر پروفایل اعطا می شود که روزانه وی را از پیشرفت خود آگاه می کند ، به خصوص در مورد پول پس انداز شده و سود حاصل از سلامتی وی ، همه در قالب یک فرود.

این یک پیگیری را در قالب یک روزنامه ارائه می دهد ، و این امکان را فراهم می کند که “ترک خوردگی” احتمالی را در ارتباط برقرار کنید و در صورت لزوم تشویق می شود. سرانجام ، یک سیستم پاداش همه چیز را سرگرم کننده می کند. اگر نسخه کامل تری در دسترس باشد ، نسخه رایگان که در فروشگاه App و فروشگاه Play موجود است ، بیش از حد کافی برای استفاده روزانه است.

فلام ، بازیگوش ترین

Flamy برنامه دیگری است که Entertainment را به عنوان پشتیبانی انتخاب کرده است. Flamy خود را کاملاً شبیه به KWIT نشان می دهد ، اما همچنین یک سیستم کوچک بازی را برای “مراقبت” ارائه می دهد اگر می خواهید سیگار بکشید. شما می توانید اهداف مالی خود را به روشی شخصی نشان دهید تا خود را برای عدم خرید بسته های سیگار ، یا حتی اهداف خود را در قالب پاریس به افراد دیگر به اشتراک بگذارید تا به خودشان شجاعت بدهند.

مزایای سلامتی و پول نیز در قالب پیگیری ارائه شده است. نسخه رایگان کمی کمتر از نسخه پرداخت شده ارائه شده است ، اما هنوز طیف وسیعی از خدمات خوش آمدید را ارائه می دهد. Flamy در حال حاضر فقط در فروشگاه Play موجود است.

مربیگری (توتون و تنباکو خدمات اطلاعاتی) ، کامل ترین

این برنامه توسط وزارت بهداشت ، بهداشت و بهداشت عمومی فرانسه طراحی شده است. این عملکردهای مشابه با سایر موارد دارد: مینی بازی ها ، اهداف ، سطح سلامت و مالی. اما نکته قوی وی به ویژه در امکان تماس با یک دخانیات ، از طریق تلفن یا ایمیل است. این برنامه قول می دهد حداکثر 48 ساعت در تماس باشد. پشتیبانی شخصی ، کاملاً مؤثر ، همچنین به شما امکان می دهد استراتژی های خود را انتخاب کنید یا متوقف شوید یا در برابر ترک خوردگی مقاومت کنید. رابط کاربری هوشیار و کاربردی است و برنامه رایگان است.

Watchers Smoke – مشارکتی ترین

ناظران دود ، برخلاف برنامه های قبلی ، واقعاً روزانه شخصی را ارائه نمی دهند. در اینجا ، این کمک های متقابل است که غالب است: نوعی سیستم حمایت مالی باعث می شود که با افراد دیگری که مایل به متوقف کردن یا موفقیت در آن هستند ، بحث و گفتگو کند ، یک نکته مفید برای کسانی که مایل به احساس حمایت و جامعه هستند. نزولی کوچک ، اثربخشی آن بدیهی است که به تعداد کاربران بستگی دارد. در حال حاضر در فروشگاه App و فروشگاه Play موجود است.

بهترین کاربرد برای ترک سیگار چیست ?

برنامه های شیر گرفتن سیگار موبایل به افراد سیگاری اجازه می دهد تا مصرف خود را در دست بگیرند ، به تدریج بر اعتیاد خود غلبه کنند. بهترین برنامه های موجود در بازار چیست ? آیا آنها برای ترک سیگار کافی هستند ? مجله بهداشت با دو کارشناس دخانیات سهام می گیرد.

ارسال شده توسط لورا چتلین | به روز شده در 15 ژوئیه. 2022 توسط کارشناسان ماتیلد پوژول: Dre Brigitte Métadieu ، دخانیات ؛ فرانسوا گودل ، روانشناس و دخانیات.

ذخیره سیگار: بهترین برنامه های مربیگری

 • چگونه به لطف این برنامه ها سیگار کشیدن را به تنهایی ترک کنیم ?
 • آیا آنها برای کمک به متوقف کردن سیگار مؤثر هستند ?
 • KWIT: سرگرم کننده ترین برنامه (iOS و Android)
 • Smokerstop: ساده ترین راه برای استفاده (iOS)
 • Stop-Tabac: حرفه ای ترین برنامه (iOS و Android)
 • Flamy: برنامه ای که ما را به چالش می کشد (Android)
 • Smoke Watchers: بیشترین برنامه جامعه (iOS و Android)
 • OUQUIT: برنامه ای که بازی ها را ارائه می دهد (iOS و Android)
 • فرا گرفتن! : برنامه ای که به شما امکان گپ زدن (iOS و Android) را می دهد
 • خدمات اطلاعاتی توتون و تنباکو: کاملترین برنامه (iOS و Android)

از اولین اتصال ، اینها “مربی مجازی” نیاز به پر کردن پرسشنامه به منظوروابستگی و رابطه دخانیات خود را ارزیابی کنید (تعداد سیگارهای دودی ، متوقف کردن تلاش ها ، علائم کمبود و غیره). کاربر سپس تاریخ توقف خود را وارد می کند و برنامه برای مشاهده پیشرفت خود به او داشبورد با متر ارائه می دهد: تعداد روزهای بدون دخانیات ، سیگارهای غیرمستقیم ، پول پس انداز شده ، مزایای سلامتی ..

چگونه به لطف این برنامه ها سیگار کشیدن را به تنهایی ترک کنیم ?

به این ابزارها دسترسی داشته باشید 24 ساعت شبانه روز, به عنوان مثال اگر تمایل به سیگار در عصر رخ دهد ، مهمترین مزیت این برنامه ها است ، در مقایسه با شماره کمک های تلفنی فعال در طول روز. اما از تنها بودن دور نیست.

پیشخوان سیگار ، یک دارایی واقعی

پیام های تشویق یا تبریک بازی با غرور ، ضروری است وقتی که عزت نفس با چندین تلاش برای متوقف کردن “شکست” کاهش می یابد.این برنامه هر موفقیت را افزایش می دهد ، اگر پزشک از 20 سیگار به 15 روز در روز بروید ، یک پزشک لزوماً به شما نمی گوید براوو “, نشان می دهد دکتر بریگیته متادیو ، دخانیات.

“پیشخوان ها ابزار مورد علاقه کسانی هستند که از یک برنامه برداشت استفاده می کنند: مسیر طی شده را مشاهده کنید به شما امکان می دهد انگیزه را به مرور زمان برای خرج کردن کلاه حفظ کنید. ما می گوییم “بیش از سه روز و یک ماه خواهد بود” ، به شما کمک نمی کند “, Françoise Gaudel ، روانشناس و دخانیات را تأیید می کند.

این برنامه ها برای متوقف کردن سیگار کشیدن نیز اجازه می دهند اهداف ما را تحقق بخشید و از آنها را بیشتر بتن کنید. سنجی که روز به روز نشان می دهد پول پس انداز شده به لطف عقب نشینی ، جهنمی از یک اهرم انگیزه است. “گرافیکی که به عنوان درصدی از مزایای پوست ، قلب ، تنفس … همچنین پیامهایی هستند که توسط افراد سیگاری سابق حفظ شده اند: آنها واقعاً تصور پیروزی چیزی را دارند”, نشانگر Françoise Gaudel.

آیا آنها برای کمک به متوقف کردن سیگار مؤثر هستند ?

مزیت واقعی پشتیبانی شخصی است. “برنامه یا سایت ارائه می دهد یک پیگیری واقعی و می تواند مراقب کسانی باشد که مایل به صحبت با یک متخصص نیستند یا در نزدیکی آنها دخانیات ندارند “, استنس Dre Métadieu.

اما مربی الکترونیکی به تنهایی ، حتی با کاربرد خوب, در اکثر افراد سیگاری کافی نخواهد بود. “با کمبود ، کاهش روحیه ، افزایش وزن روبرو هستیم … ما نیز باید به جایگزین های نیکوتین اعتماد کنیم. هرچه بیشتر پانل ابزارهای شما را گسترده تر کنیم ، احتمال موفقیت در شیر گرفتن را بیشتر می کنیم “, دخانیات را مشخص می کند.

بنابراین ما نباید دریغ کنیم امتحان کردن ابزارها و روشهای دیگر به طور موازی مانند تکه ها ، سیگارهای الکترونیکی ، جلسات هیپنوتیزم ، طب سوزنی ، تمرینات سوفرولوژی … با توجه به نیازها و ترجیحات شما.

شبکه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر..) ، یک راه حل جایگزین خوب

گروه های بحث و گفتگو در فیس بوک (AS “من دیگر سیگار نمی کشم !») یا هشتگ #jarretedefumer یا #QuitSmoking برای به اشتراک گذاشتن پیشرفت خود در اینستاگرام یا توییتر می تواند متوقف شود. ارسال در شبکه های اجتماعی شانس موفقیت را افزایش می دهد, با تشکر از کمک های متقابل و پاسخگویی: ما هنگام نگه داشتن ، تبریک زیادی می گیریم ، اگر شکایت کرده ایم ، تشویق می کنیم ..

چگونه سیگار کشیدن را به سرعت و به راحتی ترک کنیم؟

KWIT: سرگرم کننده ترین برنامه (iOS و Android)

KWIT یک برنامه کاربردی به صورت رایگان در iOS و Android و در نسخه Premium (4.16 یورو در هر ماه یا 7.99 یورو بدون تعهد) است

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم مزایای سلامتی: ضربان قلب ..

✔ پاداش و اهداف برای باز کردن.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✗ در نسخه رایگان با سایر کاربران مبادله ای وجود ندارد.

✗ در نسخه رایگان با یک دخانیات متخصص تماس نمی گیرد.

اکثر : یک سیستم نقطه ای با 60 سطح برای باز کردن قفل: ما هر روز پیشرفت می کنیم تا به عنوان برسیم “Ultimate Kwitter”. پیام های عظیم در صورت وسوسه یا عود ارسال می شوند. این برنامه همچنین موفقیت های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.

ما آن را کمتر دوست داریم: فقط نسخه حق بیمه امکان دسترسی به کلیه آمار ، اهداف منتشر شده ، گروه های پشتیبانی و گربه با کارشناسان را فراهم می کند (دخانیات ، متخصصان تغذیه ، خواب و غیره).

نظر Dre Métadieu: “”از بازی استفاده کنید برای تقویت انگیزه جالب است ، به خصوص در بین جوانترین “.

Smokerstop: ساده ترین راه برای استفاده (iOS)

Smokerstop یک برنامه به صورت رایگان در iOS است.

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم مزایای سلامتی: ضربان قلب ، تنفس ، خطر سرطان ..

✗ هیچ جایزه یا هدف برای باز کردن قفل.

✗ نمی توان خواسته ها و عودها را نشان داد.

✗ بدون مبادله با سایر کاربران.

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست

اکثر : نیازی به ایجاد یک حساب با ایمیل نیست: دسترسی مستقیم است. پس اندازهای انجام شده در قالب اهداف خرید قابل تنظیم تجسم می شوند: تعطیلات آخر هفته تالاسو ، تعطیلات.

ما آن را کمتر دوست داریم: چند ویژگی و مشاوره ، برنامه عمدتاً به عنوان پیشخوان استفاده می شود.

نظر Dre Métadieu: “”رایگان است یک مزیت بزرگ است ، به خصوص در بین افراد سیگاری جوان: ما می دانیم که اگر مجبور به پرداخت هزینه شوید ، کمتر کار می کند “.

اگر برای ترک سیگار با یک دخانیات متخصص مشورت کنید ، چه می کنید؟

Stop-Tabac: حرفه ای ترین برنامه (iOS و Android)

برنامه به صورت رایگان در iOS و Android در دسترس است. بلکه به صورت آنلاین: Stop-Tabac.ch/fr/

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای غیر متمایز ، پول پس انداز شده.

✗ بدون تجسم از مزایای سلامتی.

✔ پاداش و اهداف برای باز کردن.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✔ مبادله در یک انجمن (گروه های بحث موضوعی).

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست.

اکثر : توسعه یافته توسط کارشناسان دانشگاه ژنو. مشاوره خاص روزانه. تقویم برای پروژه خود. در سایت ، بسیاری از تست ها و ابزارها مانند a “برنامه اضطراری”. نکاتی برای مدیریت استرس ، احساسات ، وزن ..

ما آن را کمتر دوست داریم: رابط سایت کمی غم انگیز است ، چیزهای زیادی برای خواندن وجود دارد. برنامه مدرن تر است.

نظر Françoise Gaudel: “اطلاعات با کیفیت و حمایت جامعه از طریق این انجمن کلیدهایی برای موفقیت عقب نشینی هستند “.

Flamy: برنامه ای که ما را به چالش می کشد (Android)

Flamy یک برنامه کاربردی به صورت رایگان در Android و در نسخه Premium با قیمت 7.99 یورو در هر ماه یا 0.99 یورو در هفته است.

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم مزایای سلامتی: ضربان قلب ..

✔ پاداش و اهداف برای باز کردن.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✗ بدون مبادله با سایر کاربران.

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست.

اکثر : مأموریت هایی که بر اساس اصل a آزاد می شوند “در رفتن” سرگرم کننده و با انگیزه هستند (قابل پرداخت). بازی های کوچک (پازل/حافظه) برای مراقبت در صورت تمایل. اهداف مالی شخصی. این برنامه همچنین برای به اشتراک گذاشتن موفقیت های شما در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد ..

ما آن را کمتر دوست داریم: نسخه رایگان به همه ویژگی ها دسترسی ندارد.

نظر Dre Métadieu: “ایده برای دوستانش چالشی راه اندازی کنید و شرط بندی کنید اینکه فرد می تواند روزهای X را بدون سیگار کشیدن نگه دارد خوب است: گرفتن افراد اطراف شما شاهد تمایل شما برای متوقف کردن یکی از کلیدهای موفقیت است “.

تنباکو -ماهانه: یک کمک گرانبها برای ترک سیگار

Smoke Watchers: بیشترین برنامه جامعه (iOS و Android)

Smoke Watchers یک برنامه به صورت رایگان در iOS و Android است.

به طور خلاصه:

✗ دسترسی به آمار: سیگارهای غیر متمایز ..

✗ بدون تجسم از مزایای سلامتی.

✗ بدون پاداش یا هدف.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✔ مبادله با سایر کاربران: پیام / گپ.

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست.

اکثر : ما می توانیم داوطلبان را دنبال کنیم ، اغلب افراد سیگاری سابق (“Watchers”). برای کسانی که مایل هستند به تدریج متوقف شوند: تعداد حداکثر سیگار در روز ثابت است و سیگار دودی اعلام می شود.

ما آن را کمتر دوست داریم: عدم وجود آمار برای ایجاد انگیزه در خود.

نظر Françoise Gaudel: “حقیقت متعلق به یک جامعه به شدت شانس توقف را افزایش می دهد ، زیرا در صورت عود از شما پشتیبانی و تشویق می شوید ، در مقابل بسته جدید خود تنها نیستید “.

OUQUIT: برنامه ای که بازی ها را ارائه می دهد (iOS و Android)

Ouquit یک برنامه کاربردی برای یک ماه در iOS و Android است. سپس با قیمت 5.49 یورو قابل دسترسی است.

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم فواید سلامتی: تنفس ..

✔ پاداش برای باز کردن قفل.

✔ کاهش و اهداف بودجه و اهداف منتشر شده.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✔ مبادله با کاربران: گپ داخلی و گروه کمک های متقابل در فیس بوک. و علاوه بر این ، یک مربی مجازی با استفاده از هوش مصنوعی.

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست.

اکثر : یک برنامه 4 مرحله ای برای آماده سازی توقف خود با تست ، اطلاعات و مشاوره. پیام های تشویق ، چالش های ارائه شده توسط یک شخصیت. یک دکمه هشدار برای فعال کردن در صورت تمایل با بازی های کوچک (قدرت 4 ، حافظه ، بازی بوکس ، ماهیگیری و غیره). پیروزی های خود را در شبکه ها به اشتراک بگذارید.

ما آن را کمتر دوست داریم: مزایای سلامتی می تواند دقیق تر باشد.

نظر Dre Métadieu: “”تمرکز روی بازی ها کمک کنید تا مرحله حاد فقدان را پشت سر بگذارید ، که 1 تا 2 دقیقه طول می کشد. این برنامه به عنوان یک فعالیت دستی می تواند دست و ذهن را اشغال کند “.

ذخیره سیگار: چگونه می توان شانس موفقیت خود را افزایش داد؟

فرا گرفتن! : برنامه ای که به شما امکان گپ زدن (iOS و Android) را می دهد

فرا گرفتن ! یک برنامه کاربردی به صورت رایگان در iOS و Android و در نسخه Premium با 3.95 یورو (Android) و 4.49 یورو (iOS) در دسترس است.

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم مزایای سلامتی: خطر سرطان ..

✔ پاداش و اهداف برای باز کردن.

✗ نمی توان خواسته ها و عودها را نشان داد.

✔ مبادله با سایر کاربران: در برنامه گپ بزنید.

✗ قادر به تماس با دخانیات نیست.

اکثر : یک رابط ساده ، رنگارنگ و دلپذیر. اهداف قفل شده سرگرم کننده و دلگرم کننده است. با یک جامعه بسیار واکنش پذیر گپ بزنید.

ما آن را کمتر دوست داریم: نسخه رایگان علاقه خود را بیش از 15 روز بدون سیگار کشیدن از دست می دهد (موفقیت های جدید مسدود شده).

نظر Françoise Gaudel: گپ در این برنامه یک امتیاز واقعی است ، به شما امکان می دهد توسط اعضای دیگر پشتیبانی کنید و ممکن است در صورت تمایل به سیگار کشیدن از ترک خوردگی خودداری کنید “.

خدمات اطلاعاتی توتون و تنباکو: کاملترین برنامه (iOS و Android)

سرویس Coaching Tabac Info Service یک برنامه کاربردی به صورت رایگان در iOS و Android است. بلکه به صورت آنلاین: مربیگری.سرویس توتون و تنباکو.خط

به طور خلاصه:

✔ آمار: سیگارهای بی تحرک ، پول پس انداز شده ..

✔ تجسم فواید سلامتی: تنفس ..

✗ بدون پاداش یا هدف.

✔ امکان نشان دادن خواسته ها و عودها.

✔ مبادله با کاربران: خدمات اطلاعاتی فیس بوک Tabac با گروه ها بر اساس منطقه.

✔ تماس با یک دخانیات متخصص از طریق پست الکترونیکی (پاسخ ظرف 48 ساعت) یا از طریق تلفن در 3989 از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.

اکثر : طراحی شده توسط بیمه بهداشت و درمان عمومی فرانسه ، ضمانت قابلیت اطمینان اطلاعات. برگه “من می خواهم به شکستن” با فیلم های پشتیبانی ، Minijeux و تماس با یک دخانیات شناس. تمرینات سوفرولوژی.

ما آن را کمتر دوست داریم: اگر هر روز وصل نمی شوید ایمیل ندارید.

نظر Dre Métadieu: “اطلاعات مربوط به جایگزین ها و روش های دیگر (هیپنوتیزم ، طب سوزنی ، سوفرولوژی …) شانس موفقیت را بهینه می کند ، مانند مبادله با یک طرفدار”.

 • الکل ، دخانیات: 10 راه برای رها کردن به تنهایی
 • و اگر برای ترک سیگار با یک دخانیات متخصص مشورت می کنید ?
 • Champix و Zyban: برای افراد سیگاری بسیار وابسته محفوظ است
 • در ترک سیگار با سیگار الکترونیکی موفق شوید