تلفن شما دیگر بار نمی شود? 10 نکته برای رفع آن ، تلفن سامسونگ من دیگر بارگیری نمی شود – از کجا مشکل ناشی می شود و چه کاری باید انجام شود?

تلفن سامسونگ من دیگر بار نمی شود – از کجا مشکل ناشی می شود و چه کاری باید انجام شود

در موارد دیگر ، مشکلات بار می تواند ناشی شود انسداد از سنسورها یا اطراف خود درگاه بار. مورد دوم می تواند به دلیل تجمع خاک به طور مستقیم در درگاه بار باشد ، یا پوسته ها و لوازم جانبی با طراحی ضعیف که از عملکرد عادی شارژ جلوگیری می کنند.

تلفن شما دیگر بار نمی شود ? 10 نکته برای رفع آن

مشکلات بار و باتری می تواند در اثر عوامل مختلف ایجاد شود. در بسیاری موارد باتری سالم است و جایگزینی آن لازم نیست. برای حل مشکلات بار تلفن هوشمند خود این نکات را دنبال کنید.

ارسال شده در اول سپتامبر 2021 در ساعت 1:55 بعد از ظهر

شارژ تلفن هوشمند

اون میتونه باشه بسیار ناامید کننده است که به یک تلفن هوشمند که دیگر از آن مراقبت نمی کند ، ناامید کننده است. به خصوص از آنجا که تغییر باتری خود آسان نیست و ارسال تلفن هوشمند شما به سرویس پس از فروش نیز به معنای بخشی از آن برای چند روز است.

با این حال ، شما آن را خواهید دید ، علت مشکلات بار ، اکثریت مواردی نیست که ما فکر می کنیم. در یک سوم موارد ، نگرانی ها به سادگی ناشی از دستکاری ضعیف است یا عدم توجه کاربر – و پیدا کردن عملکرد عادی بسیار ساده است و چند نکته را بررسی می کند.

در موارد دیگر ، مشکلات بار می تواند ناشی شود انسداد از سنسورها یا اطراف خود درگاه بار. مورد دوم می تواند به دلیل تجمع خاک به طور مستقیم در درگاه بار باشد ، یا پوسته ها و لوازم جانبی با طراحی ضعیف که از عملکرد عادی شارژ جلوگیری می کنند.

از اشکالات نرم افزاری همچنین می تواند از شارژ مجدد تلفن های هوشمند جلوگیری کند. این تنها پس از بررسی همه این نکات است ، اگر هنوز مشکل حل نشده است ، لازم است که تعویض یا تعمیر باتری را امتحان کنید.

1-سوکت به درستی وصل شده است ?

به نظر می رسد اولین بررسی هایی که باید انجام شود از منبع به نظر می رسد – اما خیلی سریع آنها را تخلیه نکنید: برای غفلت از این مراحل ممکن است باعث شود شما وقت زیادی را هدر داده و شما را غیر ضروری اذیت کنید.

بنابراین با بررسی سوکت خود ، و سوکت دیوار / چند قلو شروع کنید که به آن متصل شده است. بعضی اوقات کارتهای پلاگین پیچ خورده یا در برقراری تماس رضایت بخش در داخل قدرت چندگانه ناکام هستند.

بنابراین سعی کنید آداپتور تلفن هوشمند خود را به یک پریز دیواری که به تازگی بررسی کرده اید ، با استفاده از لامپ ، کار کنید (از پسوندها / Multi -Ads خودداری کنید). شارژ هنوز کار نمی کند ? به مرحله بعدی بروید.

2- کابل و شارژر USB خود را بررسی کنید

در بسیاری از موارد ، مشکلات بار به سادگی از یک آداپتور معیوب یا کابل های معیوب / فرسوده. به طور خاص از مارک های سفید ارزان قیمت مراقب باشید. دومی حاوی مدارهای ساده و اجزای با کیفیت بسیار کمی است که در نهایت رها می شوند.

همچنین قدرت شارژر را بررسی کنید: تمام شارژرها تمام تلفن های هوشمند را بارگیری نمی کنند. به خصوص اگر در مورد تلفن های هوشمند اخیر صحبت کنیم. شارژرها روی برچسب 5V / 2A خود نمایش می دهند یا مقادیر پایین تر فقط می توانند به آرامی تلفن های هوشمند نسبتاً قدیمی را بارگیری کنند. اگر در این مورد هستید ، قبل از ادامه, شارژر قدرتمند دیگری را بیاورید, ترجیحاً جدید.

اگر شارژر به اندازه کافی قدرتمند به نظر می رسد و اخیر است ، سعی کنید دستگاه دیگری را برای آزمایش آن وصل کنید. هر چیزی که در USB به هم وصل می شود ، معمولاً باید در آنجا تغذیه شود – در صورت لزوم ، هنوز مشکلی وجود دارد و لازم است که جایگزین بلوک شود.

اگر شارژر کار می کند اما شارژ هنوز کار نمی کند ، کابل را بررسی کنید. برای انجام این کار ، آن را به تلفن هوشمند خود و به یکی از درگاه های USB در رایانه خود وصل کنید ، که به طور معمول باید کار کند. اگر شارژ هنوز کار نمی کند ، فقط یک کابل جدید بخرید و دوباره امتحان کنید.

3 – درگاه USB را تمیز کنید

اگر بعد از این چک ها و بعد از تعویض شارژر و کابل ، تلفن هوشمند هنوز هم اهمیت نمی دهد, شما باید بررسی کنید که آیا پورت بار تلفن هوشمند شما تمیز است. در واقع ، الیاف گرد و غبار و پوشاک تمایل به جمع شدن در آنجا دارند و این دهانه حیوان پر شده را پر می کنند که در نهایت مانع از ایجاد ورق کابل با کارتهای داخل درگاه می شود.

تعداد کمی از مردم آن را می دانند ، اما ضروری است که به طور منظم اندازه درگاه بار خود را بررسی کنید. بسته به لباسی که می پوشید ، تمیز کردن ممکن است بین هر دو ماه و یک بار هر دو هفته یکبار مورد نیاز باشد. برای تمیز کردن درگاه بار ، بسیار ساده است:

 1. یک ضربه بزرگ نفس بکشید تا به شما شجاعت بدهد
 2. یک پین بینایی بیاورید
 3. به آرامی خاک را بردارید ، مراقب باشید به مخاطبین آسیب نرسانید*

بدون شک از میزان حیوانات پر شده که می توانند در آنجا جمع شوند تعجب خواهید کرد !

*: اگر آیفون با رعد و برق پورت دارید مراقب تماس با دیوارها باشید. اگر یک تلفن هوشمند اندرویدی با درگاه USB-C دارید ، مخاطبین شکننده در هر دو طرف زبان در وسط بندر قرار دارند.

4- بررسی کنید که مشکل از پوسته محافظ شما یا لوازم جانبی ناشی نمی شود

هزاران تولید کننده پوسته محافظ وجود دارد ، و همه آنها کاملاً به ویژگی های فنی تلفن هوشمند شما احترام نمی گذارند. همانطور که ممکن است این لوازم جانبی بی ضرر باشد ، در بعضی موارد ممکن است که پوسته محافظ سنسورها را مسدود کند ، به طور دائم یک یا چند دکمه تلفن هوشمند را فشار می دهد ، یا لبه ای در اطراف درگاه بار ایجاد کرد که مانع از ورود کابل به اندازه کافی عمیق می شود.

قبل از اینکه تلفن هوشمند خود را به تعمیرکار برسانید – بررسی کنید که اگر گوشی هوشمند شما هنوز هم به محض حذف پوسته و تمام لوازم جانبی آن ، مراقبت نمی کند.

5 – تلفن را مجدداً راه اندازی کنید

یک اشکال نرم افزاری می تواند منبع یک مشکل بار باشد. تلفن های هوشمند به طور دائم دستگاه های روشن هستند ، بنابراین آنها اغلب فرصتی برای راه اندازی مجدد ندارند و بنابراین تمام خدمات موجود در پس زمینه را که مدیریت هر جنبه های تلفن هوشمند شما – از جمله غذا و بار – را مجدداً راه اندازی می کند.

به همین دلیل است که قبل از ادامه ، اگر شارژ پس از این همه مراحل کار نکند, باید سعی کنید دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید. این روش با توجه به مدل تلفن هوشمند شما متفاوت است:

 • در آخرین آیفون ، فقط چند ثانیه دکمه قفل و دکمه Volume + را نگه دارید ، سپس یک ضربه تند وشدید بزنید خاموش کردن. سپس می توانید دستگاه خود را با پشتیبانی طولانی مدت روی همان دکمه ها مجدداً راه اندازی کنید تا آرم اپل ظاهر شود
 • در بیشتر تلفن های هوشمند اندرویدی: دکمه قفل را برای چند ثانیه نگه دارید. در صفحه نمایش داده شده ، انتخاب کنید شروع دوباره

6 – باتری خود را با یک برنامه بررسی کنید

برخی از برنامه ها می توانند به شما در بررسی وضعیت سلامت باتری خود ، از جمله تعداد چرخه بار و حداکثر ظرفیت مؤلفه مرتبط با سطح سایش آن کمک کنند. با تشکر از این مرحله ، بلافاصله می دانید که آیا یک باتری ممکن است معنی داشته باشد یا ممکن است.

ما می توانیم دو برنامه را به شما توصیه کنیم که داده های بسیار مفصلی را در مورد وضعیت باتری نشان می دهند. در تلفن های هوشمند اندرویدی ، برنامه امپر بسیار کامل است. در آیفون می توانیم توصیه کنیم وضعیت سیستم Pro: HW Monitor.

اگر وضعیت باتری رضایت بخش به نظر برسد ، اما تلفن هوشمند هنوز هم مراقبت نمی کند ، ممکن است مشکل از جای دیگر ایجاد شود. سیستم عامل دیگر ممکن است نمی داند چگونه سطح باتری را به درستی ارزیابی کند ، که می تواند شما را به ایجاد یک کالیبراژ مجدد سوق دهد.

همچنین ممکن است که همه اینها یک مشکل عمیق تر را نشان دهد که به طور مستقیم با باتری مرتبط نیست بلکه به بار درگاه بار یا حتی به مادربرد تلفن هوشمند مرتبط است.

7-کالیبر باتری

ممکن است شما آن را نمی دانید اما باتری تلفن هوشمند شما نمی داند چگونه به دستگاه شما بگوید “من در x ٪ بارگیری شده ام”. تلفن هوشمند شما با مراجعه به داده های کالیبراسیون مقدار بار را محاسبه می کند … که می تواند در نهایت القاء تلفن هوشمند شما.

با این حال ، می توان باتری را دوباره کالیبر کرد. در بسیاری از موارد ، این اشکالات مرتبط با استقلال یا شارژ مجدد را حل می کند. به خصوص اگر فهمیدید که تلفن هوشمند شما به طور ناگهانی در سطح بار ناچیز مانند 40 ٪ یا 20 ٪ تبدیل می شود. برای ارزیابی مجدد باتری ، باید بتوانید آن را 100 ٪ شارژ کنید و بگذارید کاملاً خالی شود.

بدیهی است که این مرحله فقط در صورتی کار می کند که به جای نقص عملکرد “مشکلات” بار را لمس کنید. اگر در این مورد دوم هستید ، مستقیماً به مراحل 8 و 9 بروید. در صورت وجود, برای ارزیابی مجدد باتری یک تلفن هوشمند اندرویدی یا آیفون ، این روش یکسان است ::

 1. دستگاه خود را 100 ٪ بارگیری کنید
 2. از دستگاه خود استفاده کنید تا زمانی که کاملاً تخلیه شود و خاموش شود
 3. آن را تا 100 ٪ شارژ کنید

به طور معمول در این مرحله ، نشانه های باتری عادی می شوند و استقلال به دلیل شارژ مجدد رفتار قابل پیش بینی خواهد داشت.

8 – باتری را جایگزین یا تعویض کنید

اگر همه این مراحل کار نکنند ، اولین توصیه این است که تعویض باتری را امتحان کنید. شما می توانید به لطف راهنماهای دقیق ، قطعات یدکی و ابزارهای سایت ifixit ، خودتان این عملیات را انجام دهید.کم. با این حال ، ما توصیه می کنیم که با یک حرفه ای تماس بگیرید ، خواه تعمیرکار منطقه باشد و چه پس از خدمات فروش تولید کننده تلفن های هوشمند خود.

به طور کلی باتری جایگزینی یک تعمیر گران نیست. به ویژه ، تعمیرکاران گوشه ای به شما بسیار کم شارژ می کنند و فقط چند ساعت دستگاه خود را نگه می دارند ، که به شما امکان می دهد برای مدت زمان طولانی از دستگاه خود جدا نشوید.

9 – درگاه USB را جایگزین یا جایگزین کنید

درگاه USB تلفن های هوشمند شکننده است و تولید کنندگان آن را می دانند. به همین دلیل است که در بسیاری از مدل های تلفن های هوشمند اخیر ، تولید کنندگان ایده خوبی برای ساخت ماژولار پورت USB برای تسهیل جایگزینی خود داشته اند.

در برخی از مدل های تلفن های هوشمند حتی می توانید خود را تعمیر کنید ، به محض اینکه نمی ترسید آن را باز کنید. با این وجود بیشتر تعمیرکاران مجاورت می توانند با مبلغ کم ، عرق سرد را صرفه جویی کنند.

10 – تشخیص تلفن هوشمند خود توسط یک حرفه ای

متأسفانه ، در چند مورد نادر ، جایگزین کردن بلوک بار ، کابل و باتری مشکل بار را حل نمی کند. این بدان معنی است که دستگاه شما از یک مشکل فنی جدی تر برخورد می کند. به عنوان مثال آب ممکن است باعث خوردگی در مادربرد تلفن هوشمند شود. برای این مشکلات جدی تر ، ما ترجیح می دهیم که در صورت امکان توسط مقام رسمی پس از فروش خدمات تولید کننده خود بروید.

بدون شک پشتیبانی از کیفیت بهتری برخوردار خواهد بود و حتی ممکن است که کمی وقت شما را صرفه جویی کند. تعمیرکار محلی ممکن است در واقع مجبور باشد یک مادربرد یا یک جزء یدکی سفارش دهد که بدون شک چند روز از دست خواهد داد.

آیا راه حل مشکل بار خود را در این آموزش پیدا کرده اید؟ ? از به اشتراک گذاشتن نظرات و توصیه های خود در نظرات این مقاله دریغ نکنید !

تلفن سامسونگ من دیگر بار نمی شود – از کجا مشکل ناشی می شود و چه کاری باید انجام شود ?

تلفن هوشمند سامسونگ دیگر بار دیگر نیست

شما در مقابل خود احساس درماندگی می کنید سامسونگ که شارژ نمی شود ? تو تنها نیستی. میلیون ها نفر در سراسر جهان از این تلفن ها استفاده می کنند و این مشکل ناامید کننده را می دانند. شما دارید تلفن خود را قطع کنید تعداد بار قابل محاسبه ، از شارژرهای مختلف استفاده می شود و مشکل همچنان ادامه دارد. دلایل این مشکل متفاوت است و راه حلی که می توانید اجرا کنید بستگی به علت دارد. در اینجا نکات مفیدی وجود دارد که می تواند متناسب با شما باشد.

همه چیز در مورد برند سامسونگ

تصویر 14

سامسونگ یک شرکت بین المللی است که دفتر مرکزی آن در سئول کره جنوبی واقع شده است. این کشور بیش از 200 شرکت تابعه در جهان دارد و بزرگترین کنگره شرکت در کره جنوبی است. نام “سامسونگ“به معنای”سه ستاره“در کره ای. بهترین محصولات شناخته شده سامسونگ تلفن های هوشمند ، تبلت ، پخش کننده MP3 ، تلویزیون و لوازم خانگی مانند یخچال و ماشین لباسشویی است. سامسونگ همچنین مواد شیمیایی صنعتی تولید می کند و فروشگاه های بخش در کره جنوبی را اداره می کند.

همه چیز در مورد مشکلات تلفن های سامسونگ و می دانید که چگونه آنها را حل کنید

تصویر 15

بیشترین مشکلات در تلفن های سامسونگ ، از جمله مشکل شارژ امتناع ::

1- گرمایش: این یکی از مشکلاتی است که نه تنها سامسونگ ، بلکه بسیاری از مارک های چینی و دیگر نیز در بین تلفن های هوشمند بسیار گسترده است.

2- کندی عملکرد: همانطور که از تلفن خود استفاده می کنید ، با از دست دادن سرعت و کمتر و کندتر شروع می شود … این طبیعی است ! با این حال ، این ممکن است به هر دلیل دیگری مانند باتری آسیب دیده یا تلفن منسوخ باشد.

3- توزیع باتری: این نه تنها تلفن های سامسونگ ، بلکه بسیاری از تلفن های دیگر که با این مشکل روبرو هستند. باتری پس از مدتی به سرعت خالی می شود و این به عدم استفاده صحیح از تلفن و باتری آن مرتبط است.

4- دوربین به درستی کار نمی کند: این به طور کلی در صورت کمبود نور و بزرگنمایی رخ می دهد. علاوه بر استفاده از مدت طولانی یا افتادن روی یک سطح سخت.

5- تلفن دیگر مسئول نیست: گاهی اوقات تلفن دیگر مراقبت نمی کند و به هیچ وجه کار نمی کند ، و گاهی اوقات فقط هنگام روشن بودن تلفن متوقف می شود ، یا فقط می تواند برای کار در میانه قدرت کار کند. در هر صورت ، مشکل باید در اسرع وقت حل شود ، و در اینجا برخی از راه حل های آن وجود دارد.

اگرچه می توانید تمام تجهیزات لازم را برای تعمیر از تلفن سامسونگ خود در اینترنت و حتی در YouTube ، اگر نمی توانید مشکل خود را حل کنید ، به یاد داشته باشید که تلفن سامسونگ خود را به تکنسین های باتجربه در این کشور واگذار کنید تعمیر تلفن های هوشمند.

علل مشکل شارژ امتناع

چرا دیگر تلفن هوشمند سامسونگ دیگر بار نمی شود

علت مشکل می تواند یک باتری معیوب باشد. اگر تلفن مراقبت نکند ، تنها راه حل صحیح جایگزینی آن با یک جدید است. متأسفانه ، علاوه بر باتری ، دلایل دیگری نیز وجود دارد که سامسونگ به طور مداوم از مراقبت از آنها امتناع می ورزد. ببینید این دلایل چیست و چگونه می توان آنها را حل کرد:

 • خرابی نرم افزاری
 • سیستم عامل می تواند آسیب برساند. دلایل زیادی: از گرمای بیش از حد تلفن هوشمند گرفته تا نقص های جدی در عملکرد دستگاه. اگر تلفن هوشمند خود را با یک نسخه نادرست از سیستم عامل یا نرم افزار سوم استفاده کرده اید که نیازهای دستگاه شما را برآورده نمی کند ، این مشکل را خواهید داشت.
 • کابل USB که ابزار را به شارژر وصل می کند شکسته است. یکی از انتهای آن یا هر دو ممکن است آسیب دیده باشد
 • آسیب مکانیکی به دستگاه. این می تواند خراش در محفظه آن یا آسیب به مخاطبین پایین که توسط دستگاه از طریق آن استفاده می شود ، باشد
 • Malaper of the Mander. عاقلانه است که اطمینان حاصل شود که به درستی کار می کند و از لوازم جانبی اصلی استفاده می کنید
 • در اورکلاک پردازنده تلفن هوشمند شما خطایی رخ داده است. پارامترهای فرکانس بیش از حد بالا دقیقاً باعث مشکلات بارگیری دستگاه شما می شوند.

چگونه می توان مشکل شارژ تلفن سامسونگ را حل کرد ?

آیا مشکل شارژ تلفن سامسونگ خود را دارید؟

اگر تلفن سامسونگ دارید ، در اینجا برخی از اقدامات لازم است که اگر دستگاه شما از آن مراقبت نکند ، انجام شود.

شارژر معیوب

شارژر معیوب

ابتدا بررسی کنید که شارژر به درستی کار می کند. شارژر دیگری را که می دانید امتحان کنید ، با یک دستگاه دیگر کار می کند. اگر شارژر دوم نیز کار نکند ، به احتمال زیاد مشکل در سطح پلاگین است و نه شارژر. اگر فقط یکی از شارژرها کار کند ، ممکن است با شارژر دیگر مشکلی ایجاد شود.

نظافت

گاهی اوقات گرد و غبار و ذرات کوچک را می توان در درگاه بار شما قرار داد و از کار صحیح آن جلوگیری کرد. برای تمیز کردن درگاه بار خود ، تلفن خود را خاموش کنید ، سپس از یک خمیردندان یا یک کاغذ کوچک استفاده کنید تا بقایای موجود در پورت را از بین ببرد. پس از تمیز کردن درگاه بار ، تلفن خود را شارژ کنید. اگر این مشکل شما را حل نکند ، ممکن است مشکل دیگری برای دستگاه شما وجود داشته باشد.

باتری معیوب

باتری معیوب

اگر سعی کرده اید از شارژرهای مختلف استفاده کنید و درگاه بار را تمیز کنید و تلفن شما هنگام اتصال آن برای بارگذاری آن هنوز جواب نمی دهد (نماد باتری نمایش داده نمی شود) ، این ممکن است به این معنی باشد که باتری شما مشکلی ایجاد می کند. به سادگی باتری ها را جایگزین کنید و مشکل شما حل می شود.