12 نرم افزار برتر جلسات آنلاین (رایگان و پرداخت شده)-رمزگذار بلاگ ، 6 بهترین نرم افزار رزرو برای قرار ملاقات های آنلاین

6 بهترین نرم افزار رزرو برای قرار ملاقات های آنلاین

Contents

از طریق یک پیشنهاد رایگان برای همه در دسترس است ، تقویم پیشنهادات و بسته هایی زیادی را ارائه می دهد که می توانند نرم افزار انتصاب آنلاین شما را بصورت آنلاین تکمیل کنند.

12 نرم افزار قرار ملاقات آنلاین (رایگان و پرداخت شده)

نرم افزار قرار ملاقات آنلاین و رزرو

فعالیت شما نیاز به قرار ملاقات از مشتریان (یا بیماران دارد ، اگر پزشک هستید) ? شما زمان زیادی را صرف تماس ، مدیریت رزرو و به روزرسانی دستور کار خود می کنید ?

آیا در مورد اتخاذ نرم افزار انتصاب آنلاین فکر کرده اید؟ ? این یک روش ساده و مؤثر برای صرفه جویی در وقت ، مشتریان و پول است که به مشتریان خود اجازه می دهد مستقیم از وب رزرو کنند.

در اینجا 13 نرم افزار قرار ملاقات آنلاین برای امتحان کردن وجود دارد.

1. به سادگی کتاب.از من حمایت مالی کرد

SimplyBook.me سیستم رزرو آنلاین

به سادگی کتاب.به من اجازه می دهید وب سایت رزرو حرفه ای خود را دریافت کنم یا اگر وب سایت دارید ، ویجت رزرو خود را برای ادغام دریافت کنید. مشتریان شما می توانند در دسترس بودن شما را ببینند و قرار ملاقات را مستقیماً بصورت آنلاین از طریق سایت یا ویجت انجام دهند. این موارد را می توان با توجه به منشور گرافیکی و سلیقه شما شخصی سازی کرد تا با برند خود در کفایت کامل باشد.

با SimplyBook.من ، شما می توانید رزرو آنلاین را مستقیماً در وب سایت رزرو خود ، وب سایت شخصی خود ، فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل یا حتی از حساب رزرو خود بپذیرید.صفحه. انواع پرداخت های پذیرفته شده (بصورت آنلاین ، در پرداخت سایت) بر روی سیستم عامل قابل تنظیم است.

شما همچنین امکان اضافه کردن ویژگی های اضافی را دارید: فرم های ورودی ، هماهنگ سازی تقویم خارجی ، کارت های هدیه ، عضویت ، چندین مکان ، فروش محصولات ، سپرده ها ، کوپن ها و موارد دیگر.

گربه زنده 24 ساعت شبانه روز در دسترس است تا به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

امروز برای یک دادگاه رایگان 14 روزه ثبت نام کنید.

+250،000 فریلنسر موجود در رمزگذار.کم

سریع ، رایگان و بدون تعهد

2. طلسم.خالص – 40 رزرو رایگان در هر ماه حمایت مالی

Resaclick ، ​​سیستم رزرو آنلاین

طلسم.خالص یک پیشنهاد رایگان و کامل ارائه می دهد: رابط قرار ملاقات برای مشتریان یا بیماران ، ارسال یادآوری خودکار ، پرداخت آنلاین ، ویجت رایگان و یک دستور کار آنلاین برای مدیریت قرارهای خود … شما تمام ابزارهای لازم برای توسعه فعالیت خود را خواهید داشت. شما همچنین به لطف صفحه Resaclick خود از موتورهای جستجو بهره مند خواهید شد.

با resaclick.خالص ، شما همچنین به لطف ارسال فاکتورها و محاسبه خودکار گردش مالی خود ، حساب های خود را ساده خواهید کرد.

این راه حل 100 ٪ رایگان به شما امکان می دهد از 40 رزرو در ماه و همچنین ارسال 10 فاکتور در ماه بهره مند شوید. فراتر از آن ، این 2 ویژگی بدون محدودیت فقط 30 یورو در ماه ، بدون تعهد در دسترس است.

Resaclick با توجه به استفاده شما یک پیشنهاد رایگان یا مقرون به صرفه ارائه می دهد. تیم پشتیبانی 7 روز در هفته برای حمایت از شما و پاسخ به سوالات شما در دسترس است.

3. سد ساحلی.FR ، راه حل 100 ٪ مدیریت قرار ملاقات آنلاین فرانسوی حمایت مالی می شود

SmartAgenda.fr

سد ساحلی.FR مدیریت کامل قرارهای آنلاین شما است. این سیستم 100 ٪ قابل تنظیم است. شما قرار ملاقات آنلاین را مستقیماً در وب سایت خود ارائه می دهید.

کلیه خدمات و اسکان داده ها در فرانسه مستقر است. شما از یک سرویس مشتری با کیفیت استفاده می کنید که در طول استقرار راه حل در شرکت خود از شما پشتیبانی می کند.

با SmartAgenda.FR ، شما سیستم رزرو آنلاین خود را در چند دقیقه دارید ! این ابزار قرار ملاقات یک پیکربندی کامل و یک کار سریع را ترکیب می کند:

  • دستور کار
  • ساخت آنلاین رو در رو یا از راه دور
  • یادآوری جلسات از طریق ایمیل و پیام کوتاه
  • پرداخت آنلاین هنگام رزرو قرار ملاقات
  • افزونه وردپرس
  • Google Agenda Synchro
  • رابط با سیستم اطلاعاتی خود (در نقل قول)

شما مستقل هستید یا در یک آژانس ارتباطی کار می کنید و یک راه حل مؤثر برای مشتریان خود پیدا می کنید ? سد ساحلی.FR یک برنامه فروشنده ارائه می دهد.

4. زمان بندی ، برای ارائه قرارها نیز در صفحه فیس بوک خود

نرم افزار انتصاب آنلاین

با Timify ، مشتریان شما می توانند در چشم چشمان ببینند که در دسترس بودن شما چیست و با چند کلیک قرار ملاقات را بصورت آنلاین انجام دهید.

کاربران اینترنت نه تنها می توانند از سایت شما بلکه از صفحه فیس بوک شما نیز رزرو کنند ، و شما را حتی در دسترس تر می کنند.

Timify همچنین دارای یک بازار برند بسیار عرضه شده است تا به شما امکان دهد بین ابزارهای مختلف خود در ارتباط باشید (Sync Hubspot CRM ، متا ، تقویم Google و غیره.). چه برای قرار ملاقات های ویسیوکنی خود و چه هماهنگ سازی بسیاری از تقویم های آنلاین ، به موقع ارتباط بین همه ابزارهای شما را تضمین می کند.

پیشنهاد Classic Timify (100 ٪ رایگان) دارای تمام ویژگی های اساسی یک نرم افزار قرار ملاقات است. پیشنهاد حق بیمه یا شرکت همچنین از ویژگی های بسیار مفیدی برخوردار است ، مانند یادآوری خودکار از طریق ایمیل یا ادغام در بستر نرم افزاری VisioConference برای قرارهای آنلاین شما.

5. Reservio ، نرم افزار رزرو آنلاین رایگان ، حداکثر 40 رزرو در هر ماه

سیستم رزرو آنلاین رایگان Reservio

Reservio یکی از محبوب ترین راه حل های انتصاب آنلاین است ، زیرا توسط 150،000 متخصص در حدود سی کشور استفاده می شود.

ابزار Reversio به شما امکان می دهد از وب سایت خود رزرو کنید ، تقویم های خود را مستقیماً به سیستم عامل همگام سازی کنید ، مخاطبین خود را برای ایمیل بازاریابی خود صادر کنید یا حتی بسیاری از ابزارهای دیگر مانند Google Analytics یا Zoom را مستقیماً بر روی سیستم عامل ادغام کنید.

این نرم افزار با اجازه دادن به رزرو در اینترنت 24/7 ، نسخه رایگان محدود به 40 جلسه در هر ماه است.
فرمول های حق بیمه ، از طرف آنها ، 8 تا 30 یورو است.

6. Vixiplan ، برای ارسال یادآوری از قرار ملاقات ها توسط پیام کوتاه

دستیار Vixiplan به صورت آنلاین قرار ملاقات

Voxiplan نرم افزار انتصاب و موارد دیگر است.

اقتباس با بسیاری از فعالیت ها ، ویژگی های اساسی مختلفی مانند یادآوری پیام کوتاه و ایمیل را ارائه می دهد تا مشتریان خود را از فراموش کردن قرار ملاقات خود جلوگیری کنند. این 100 ٪ قابل تنظیم برای سازگاری با فعالیت شما است و به شما امکان می دهد به تمام ویژگی های آن به صورت آرام دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر ادغام بسیاری از ابزارها ، که بیشتر آنها مشهورترین CMS هستند ، Voxiplan با افزودن پی پال یا نوار (ابزارهای پرداخت آنلاین) ، مستقیماً در اختیار است.

این ابزار تا 50 جلسه در هر ماه رایگان است (با تمام ویژگی ها). فراتر از این آستانه ، قیمت ها با توجه به نیازهای شما مترقی هستند.

7. Espace RDV ، برای پیوستن به قرار ملاقات در سایت خود

ESPACE RDV نرم افزاری مؤثر برای تنظیم برنامه آنلاین است و شما برای هر حرفه ای یا شغلی با اینترنت ملاقات می کنید.

با یک دستور کار متصل بین کارمندان خود ، یک کنسول مدیریت ساده برای هدایت کلیه محموله های خود و یک فضای “پایگاه داده” روشن و 100 ٪ قابل تنظیم ، منطقه RDV ابزاری کامل است ، که با همه سازگار است و به شما امکان می دهد بین شما در ارتباط باشید. شما تمام برنامه ریزی های قرارهای خود را بر روی یک سیستم عامل واحد مدیریت خواهید کرد.

مانند Voxiplan ، ESPACE RDV همچنین ادغام ترمینال پرداخت آنلاین ، سازگار با Stripe ، Ayden و غیره را ارائه می دهد. و همچنین یک دفتر کاربردی آسان برای استفاده.

تحولات خیاطی می تواند برای ادغام بهترین قرار ملاقات فضایی در صفحات وب خود انجام شود.

قیمت ها با توجه به نیاز شما و مشخصات درخواست شما در نقل قول ثابت می شوند.

8. Calendoc ، برای پیوستن به قرار ملاقات در وب سایت خود

Calendoc ، نرم افزار قرار ملاقات آنلاین

Calendoc یک محیط کامل و قابل تنظیم برای ارائه قرارهای آنلاین است. شما یک برنامه و یک راه حل قرار ملاقات آنلاین دارید که در وب سایت شما ادغام شده است.

مشتریان شما می توانند با توجه به در دسترس بودن به آنها به راحتی با شما قرار ملاقات بگذارند و به لطف ارسال قرارهای خودکار توسط پیام کوتاه یا ایمیل به مشتریان ، هنگام ورود به شما اطلاع داده می شود.

Calendoc همچنین به لطف برنامه های مشترک خود ، همکاری بین همکاران را امکان پذیر می کند. یک راه حل کاملاً قابل تنظیم همه در یک موجود در رایانه شخصی ، موبایل یا رایانه لوحی.

ویژگی Calendoc نیز قیمت گذاری آن است: بدون اشتراک و تعهد. شما هزینه قرار ملاقات را پرداخت می کنید. به عبارت دیگر ، شما وقتی فعالیت خود را به حالت تعلیق در می آورید ، یک سکه را صرف نمی کنید (وقتی به طور خاص در تعطیلات هستید). راه حلی که کاملاً مناسب برای همه متخصصانی است که مایل به قرار ملاقات آنلاین برای پذیرش فروشگاه هستند و کلیک و جمع آوری و جمع آوری.

9. pushrdv ، امکان پرداخت رزرو آنلاین شما

نرم افزار قرار ملاقات آنلاین PushRDV

PushRDV نرم افزاری بسیار قابل تنظیم است که می تواند با هر نوع حرفه ای سازگار شود (از دارو تا سالن مو).

این امکان را به شما می دهد تا برنامه آنلاین خود را به سادگی مدیریت کرده و رزرو آنلاین مشتریان خود را در چشمان چشم تجسم کنید.

حتی می توان یک سیستم پرداخت انتصاب آنلاین را تنظیم کرد: برای تولید درآمد اضافی و کاهش غیبت مشتریانی که رزرو کرده اند ، مفید است.

بسته به نیاز شما قیمت ها از 19 تا 89 یورو در ماه متغیر است.

10. Supersaas ، نرم افزار انتصاب آنلاین از 6 یورو در ماه

برنامه آنلاین حرفه ای Supersaas

مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و آسان برای استفاده ، SuperSAAS یک برنامه آنلاین همه کاره و بسیار قابل تنظیم است ، که از طریق رایانه مانند یک موبایل در دسترس است.

قرار ملاقات ها ، رویدادها ، اتاق ها ، متخصصان و خدمات خود را از یک برنامه واحد رزرو کنید. برنامه های متعدد خود را با هم ترکیب کنید ، تیم های خود را هماهنگ کنید و وقت خود را با ابزار SuperSaas بهینه کنید.

اگر نسخه رایگان در تعداد رزرو (و با تبلیغات) وجود داشته باشد ، نسخه های پرداخت شده ، کامل تر و رضایت بخش تر ، از 6 یورو در ماه شروع می شود. شما همچنین به یک نسخه تست دسترسی دارید تا ابزار را در تمام ویژگی های آن آزمایش کنید.

11. Playo ، قرار ملاقات آنلاین به 30 زبان

نرم افزار قرار ملاقات آنلاین Playo

Playo یک سیستم رزرو آنلاین بسیار کامل است که با هدف همه نوع مشاغل انجام می شود.

Playo به راحتی با وب سایت خود یکپارچه می شود ، از جمله موارد دیگر ، دوره هایی را تعریف می کند که نمی خواهید قرار ملاقات بگذارید (تعطیلات و غیره).

با مراقبت از حدود سی زبان ، این ابزار حتی به افرادی که به یک زبان خارجی صحبت می کنند اجازه می دهد تا رزرو کنند.

به صورت رایگان در دسترس است ، شما همچنین از 29 CHF در هر ماه به یک بسته دسترسی دارید. Playo همچنین بسته ای را بر اساس نتایج شما با کمیسیون رزرو یا رزرو انجام شده توسط مدیر به صورت رایگان قرار می دهد.

12. تقویم ، اتوماسیون در قرار ملاقات

تقویم ، نرم افزار قرار ملاقات آنلاین

تقویم یک بستر اتوماسیون برای برنامه ریزی قرار ملاقات های شما است. به لطف یک رابط کاربری ساده و شهودی ، در همه نوع مشاغل هدف گرفته شده است.

این سیستم عامل به شما کمک می کند تا کیفیت روابط مشتری را بهبود بخشید ، تعداد تعامل ها را افزایش دهید و به شما امکان می دهد کل مراحل را برای انجام قرار ملاقات ها خودکار کنید.

از طریق یک پیشنهاد رایگان برای همه در دسترس است ، تقویم پیشنهادات و بسته هایی زیادی را ارائه می دهد که می توانند نرم افزار انتصاب آنلاین شما را بصورت آنلاین تکمیل کنند.

از یک راه حل قرار ملاقات آنلاین استفاده کنید

با استفاده از این 12 راه حل برای قرار ملاقات آنلاین ، مدیریت رزرو شما هرگز ساده نبوده است ! چندین ابزار را امتحان کنید تا یکی از مواردی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

برای وب سایت خود به یک ماژول قرار ملاقات آنلاین بسیار شخصی نیاز دارید ? اکنون یک توسعه دهنده مستقل در Coder پیدا کنید.com برای به دست آوردن یک راه حل خیاطی برای ادغام در سایت خود.

بهترین فریلنسرها را در Coder پیدا کنید.کم

یک آگهی را در 2 دقیقه منتشر کنید و اولین نقل قول های خود را دریافت کنید.

خود را ایجاد کنید
سایت اینترنتی

+ 72،000 وب مستر در دسترس است

خود را بهینه کنید
تجارت الکترونیک

+ 35000 متخصص تجارت الکترونیکی

توسعه خود را
برنامه همراه

+ 6000 dev. موبایل موجود است

خود را بهینه کنید
سئو سئو

+ 9000 متخصص سئو موجود است

برنامه Rendezvous

محتوای کپی

محتوای تکراری چیست ?

شبکه نورونهای مصنوعی

شبکه نورون های مصنوعی (RNA): تعریف و عملکرد

مسیر کاربر

نحوه ایجاد یک مسیر کاربر با کیفیت در 9 مرحله ?

علم داده ها

تعریف و اجرای علوم داده

اتاق خبر

متولد 2017, عرفانی.خط پیوسته بیش از 1 میلیون کاربر اینترنت هر سال در اطراف بازاریابی دیجیتال (سئو ، ایمیل ، شبکه های اجتماعی ، UX, . ) ابزارهای مورد نیاز برای مقیاس برای موفقیت در دیجیتال سازی خود (مدیریت پروژه ، CRM, . ).