برنامه هایی برای ملکه سازمان., 15 برنامه برتر سازمانی برای بهینه سازی بهره وری شما در سال 2023!

15 برنامه برتر سازمانی برای بهینه سازی بهره وری شما در سال 2023

بنابراین شما درک کرده اید ، با استفاده از یک برنامه سازمانی ، امکان کنترل بهتر وقت خود و مؤثرتر در زندگی روزمره خود را دارید. اما این همه چیز نیست !

10 برنامه برای ملکه سازمان

سازمان شیطان s

غرق در کاغذ ، با کار ، با نگهداری از خانه و زندگی اجتماعی (چشمگیر) شما: شما دیگر از آن خارج نمی شوید ! در اینجا 10 برنامه برای پشتیبانی روزانه ، در زندگی حرفه ای و زندگی شخصی خود وجود دارد و ملکه سازمان می شوید.

و اگر تلفن هوشمند شما به بهترین متحد شما برای سازماندهی شما تبدیل شد ? تعداد زیادی از برنامه های کاربردی برای سفارش برنامه آن چندین سال است که شکوفا شده است. ما شما را بهترین انتخاب کرده ایم ، هرگز احساس غرق شدن نمی کنیم.

برنامه های سازماندهی در محل کار

 • wunderlist ، برنامه انجام

مأموریت های هفته ، تجارت برای رفتن به آخر هفته ، مسابقات ، اهداف سال: برای انجام لیست ها ، آنها را در همه جا دارید ! برخی در راه گم می شوند ، برخی دیگر به روز نیستند. در پایان ، همیشه به اندازه بازار است و شما 10 دقیقه برای انجام هر یک از آنها از دست داده اید.

WunderList یک برنامه بسیار آسان برای استفاده است که اجازه می دهد لیست ها را ایجاد و مدیریت کنید, چه وظایفی برای انجام این کار باشد یا میهمانان برای عروسی شما.

کمی بیشتر ، می توانید آنها را به اشتراک بگذارید ! بنابراین ، Chéri (E) همچنین ممکن است به این لیست از فلیپ فلاپ ها ، لباس های شنا یا اسکی که برای تعطیلات آورده می شود ، دسترسی داشته باشد و همچنین می تواند به کاهش آن کمک کند. پس از انجام کار (یا در اینجا موردی که در چمدان قرار داده شده است) ، کافی است که آن را بررسی کنید ، و ناپدید می شود.

 • هدف هدف ، برنامه برای تحقق (در واقع) اهداف آن

پا در هفته ، سه سری ABS هر دو روز یکبار ، 1.5 لیتر آب بنوشید ، سفارش غذا خوردن را متوقف کنید: قطعنامه های بسیاری که دوست داریم بدون رسیدن به آنجا برگزار کنیم. بعد از سه هفته ، دویدن هفتگی بهار در بهار آینده انجام می شود و ما اوبر را اسکان دادیم.

اگر برای بسیاری از دست دادن انگیزه مورد سوال باشد ، کمبود زمان نیز اهداف ما را خراب می کرد. بله ، بین جلسه ورزشی و اواخر صبح و به دنبال یک ناهار ، شما مجبور بودید خوب انتخاب کنید !

هدف هدف برنامه ای است که به شما انگیزه می دهد تا اهداف خود را حفظ کنید

هدف هدف برنامه ای است که شما را به آن انگیزه می دهد اهداف خود را نگه دارید. او شما را همراهی می کند ، از این اصل شروع می کند که دیدن پیشرفت و دستیابی به نتیجه ، این دوره را حفظ می کند. این برنامه همچنین شما را به همراهی شما برای تعیین اهداف قابل دستیابی و در نتیجه پایدار می کند.

 • Trello ، برنامه ای برای داشتن یک دید کلی

بنیانگذار آن به محض ایجاد برنامه در سال 2011 ، رنگ را اعلام کرده بود: پایان سلطنت پس از یادداشت ها.

این برنامه در مورد تمام پروژه های فعلی خود چشم انداز دارد. این به صورت یک نقاشی مجازی است که می توانید لیست های مختلفی را تهیه کنید: ایده ها ، پرونده ها ، موارد انجام شده و غیره.

بنابراین ، هر جدول ایجاد شده در Trello با گروهی از افراد مطابقت دارد یک یا چند پروژه را انجام دهید چه حرفه ای باشد یا شخصی. به عنوان مثال ، این می تواند یک تیم در یک شرکت باشد ، اما همچنین یک زوج که مایل به سازماندهی عروسی خود هستند.

نظرات ، قطعات یهودی ، نشانگرهای رنگ: همه چیز برای تسهیل مبادلات و صرفه جویی در وقت طراحی شده است.

برنامه هایی برای متوقف کردن فراموش و پیش بینی

 • شیر ، برنامه ای که نظارت شما را پیش بینی می کند به خاطر بسپارید

تلفن شما زنگ می زند: این دبیرخانه پزشک شماست. نازک ، شما کاملاً دارید قرار ملاقات ! با این حال شما این بار به آن اشاره کردید.

به یاد داشته باشید شیر نیز یک برنامه مدیریت وظیفه است. The Little Extra: نیازی به باز کردن آن برای به یاد آوردن کارهایی نیست که انجام دهید ، او مستقیماً هشدار را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا پیام فوری برای به یاد آوردن مهلت ها ارسال می کند.

با آن ، نه تنها دیگر فراموش نخواهید کرد که اظهارنامه مالیاتی خود را به موقع تکمیل کنید ، بلکه مطمئناً این کار را نیز پیش بینی خواهید کرد ، بلکه اجباری است.

همچنین می توانید وظایف خود را بدون اتصال مدیریت کنید و از برنامه با برنامه Google استفاده کنید.

 • CamScanner ، برنامه غلبه بر هراس اداری خود

شما به لطف یادآوری شیر آماده هستید تا اظهارنامه مالیاتی خود را انجام دهید. اما در اظهارنامه مالیاتی شما خطایی وجود دارد. و سپس دستان خود را عقب نمی کنید که این برگه پرداخت لعنتی. هنوز از دست رفته است !

camScanner به شما امکان می دهد از تلفن همراه خود اسکن کنید اسناد مهم ، به خصوص برای از دست دادن. شما اثری دیجیتالی از هر آنچه را که باید با ارزش نگه داشته شود خواهید داشت.

 • جیب ، برنامه برای به پایان رساندن آنچه ما شروع کردیم

شما فقط دو ایستگاه مترو مانده اید و این مقاله را به هیچ وجه تمام نکرده اید. پاتاترا ، هر بار که یکسان است ، صفحه خود را از دست می دهید ، و این خواندن هرگز تکمیل نمی شود.

برنامه Pocket یک مقاله ، یک فیلم یا پیوندی را که می خواهید بعداً بخوانید یا تماشا کنید ذخیره می کند

برنامه Pocket یک مقاله ، یک فیلم یا پیوندی را که می خواهید بعداً بخوانید یا تماشا کنید ذخیره می کند. این یک مکان مجازی است که در آن شما تمام عناصر را برای مشاوره بعداً ذخیره خواهید کرد ، حتی اگر آفلاین باشید.

 • این کار را فردا انجام دهید ، برنامه دوستداران برنامه

این کاربرد نوستالژیک برای تقویم ها و مقالات است. بله ، آیا آن را انجام دهید Tomorow فقط به آن عادت کرده است برنامه خود را بنویسید. اما در طراحی آن ، شبیه به یک دفترچه است که ما به صورت دستی نگه می داریم.

ما از ملزومات راضی هستیم و تصور می کنیم جنایت جزئی قلم روی کاغذ و بویی که از صفحات به وجود می آید ، و ما به راحتی همه چیزهای کوچکی را که باید به خاطر بسپارید توجه می کنیم.

برنامه هایی برای سازماندهی زمان مناسب !

 • خارج از وقت ، برنامه قطع ارتباط

شما باید این پرونده را برای 4 بعد از ظهر به پایان برسانید. اما شما یک یادداشت دریافت کرده اید: Margaux داستان جدیدی را در اینستا ساخته است ! 30 دقیقه بعد ، شما هنوز در حال تماشای عکس از حساب هایی هستید که دنبال می کنید.

خارج از وقت به شما امکان می دهد نظارت کنید و اتصال خود را سفارشی کنید. اگر نیازی به سؤال از طریق تلفن خود نیست ، بدون اینکه یک تماس یا ایمیل مهم را از دست ندهید ، برنامه برای شما مناسب خواهد بود. شما می توانید مخاطبین و برنامه هایی را انتخاب کنید که می توانند با شما تماس بگیرند و اعلان ها را برای شما ارسال کنند.

از استفاده از خارج از وقت در زندگی شخصی خود دریغ نکنید. شما با دوستان خود نوشیدنی می نوشید ? تلفن خود را رها کنید ! همیشه کمی دردناک است که می بینید هر پنج دقیقه در حالی که با شما صحبت می کنید به صفحه نمایش خود نگاه می کنید. حتی به تنهایی ، به خودتان استراحت های فنی اعطا کنید. این مطمئناً شما را از رفتن به رختخواب در ساعت 1 صبح نجات می دهد ، بدون اینکه زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی و سایر وبلاگ هایی را که در آن خود غوطه ور کرده اید ، ببینید.

با استفاده از این برنامه ، شما همچنین می دانید که هر روز برای دستگاه های دیجیتالی خود چه مدت می گذرانید (و این ترسناک است).

 • CityMapper ، برنامه برای پیدا کردن کجا می روید

بسیاری از شما قبلاً نقشه های Google را به CityMapper رها کرده اید. این برنامه به شما امکان می دهد خود را در یک شهر ، هرچه حالت حرکت خود قرار دهید: با پای پیاده ، با دوچرخه ، در حمل و نقل عمومی یا تاکسی قرار دهید. شما می توانید خانه و محل کار خود را ضبط کنید ، به این معنی که برنامه مستقیماً راه بازگشت را در هر کجا که هستید پیدا می کند.

این برنامه به کاربران شهرهای بزرگ اجازه می دهد بسته به زمان سفر ، دقیقه های پیاده روی و ترجیحات آنها چندین مسیر را انتخاب کنند. حتی نشانگر ترکیبات احتمالی بین انواع مختلف حمل و نقل است. کاربران همچنین می توانند مستقیماً یک تاکسی ، VTC یا Vélib را از طریق CityMapper سفارش دهند ، که آنها را در برنامه های مربوطه هدایت می کند. کمی اضافی: محاسبه کالری در سفر با پای پیاده و دوچرخه گذراند.

 • هاپر ، برنامه سفر بدون شکستن بانک

ساعت 4 صبح از خواب بیدار شدید ، کامپیوتر خود را روشن کردید ، مرورگر خود را باز کردید و در آنجا ناامید شد ! قیمت بلیط هواپیما برای هاوانا همیشه بسیار گران است !

هاپر شما را پیش بینی می کند زمان مناسب برای خرید بلیط های خود. و او حتی توصیه خوبی است. اگر می خواهید بلافاصله آنها را بگیرید اما ممکن است قیمت ها بعداً کاهش یابد ، او به شما می گوید. او همچنین به شما می گوید اگر می خواهید صبر کنید اما قیمت ها هرگز آنقدر پایین نخواهد بود. دریغ نکنید: 3 ، 2 ، 1. در رفتن !

15 برنامه برتر سازمانی برای بهینه سازی بهره وری شما در سال 2023 !

چگونه خود را در کار خود سازماندهی کنید ? در این مقاله 15 برنامه سازمانی را کشف کنید !

“شما به دنبال تقویت بهره وری خود هستید و زمان خود را بهتر مدیریت می کنید ? شما به دنبال ابزارهای مؤثر برای سازماندهی کار و دستیابی به اهداف خود سریعتر هستید ? در سال 2023 15 بهترین برنامه سازمانی موجود در بازار را کشف کنید ! از یادداشت های یادداشت گرفته تا برنامه ریزی پروژه ، این برنامه ها می توانند به شما در مدیریت بهتر برنامه خود کمک کنند ، وظایف خود را در اولویت قرار داده و به عنوان یک تیم کارآمدتر کار کنند.

بازاریابی مبارک

دسترسی سریع (خلاصه):

بهترین برنامه های سازمانی در #Short

 1. مدی
 2. واژگان
 3. مایکروسافت برای انجام
 4. هیچ.انجام دادن
 5. Google Keep
 6. چیز دیگر
 7. ایده
 8. Microsoft OneNote
 9. خرس
 10. ابله
 11. جنگل
 12. ضخیم
 13. ترول
 14. asana
 15. دوشنبه.کم

چه چیزی را “برنامه سازمانی” می نامیم ?

بنابراین برنامه های “سازمانی” ابزارهایی که برای کمک به کاربران در مدیریت وظایف ، پروژه ها ، جلسات و سایر فعالیت های خود طراحی شده اند, خواه با کار خود یا زندگی روزمره مرتبط باشند.

این برنامه ها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند ، از لیست کار ساده گرفته تا سیستم عامل های پیچیده تر مدیریت پروژه.

برخی برای مصارف شخصی طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر برای استفاده تیمی یا تجاری در نظر گرفته شده اند.

برای خلاصه کردن مفهوم در چند کلمه : برنامه های سازمانی ابزارهای دیجیتالی هستند که به برنامه ریزی ، پیگیری و سازماندهی وظایف و فعالیت ها کمک می کنند ، که به کاربران امکان می دهد زمان خود را بهتر مدیریت کرده و تولید کننده تر باشند.

زمان بارگیری را بهینه کنید

بنابراین شما درک کرده اید ، با استفاده از یک برنامه سازمانی ، امکان کنترل بهتر وقت خود و مؤثرتر در زندگی روزمره خود را دارید. اما این همه چیز نیست !

این برنامه ها نیز می توانند بهبود بهره وری : به لطف یادآوری مهلت ها و وظایفی که باید انجام شود ، از تأخیر و نظارت جلوگیری کنید. آنها همچنین می توانند ابزاری مفید برای پیشرفت پروژه ها را دنبال کنید و وظایف ، که به شما امکان می دهد پیشرفت های انجام شده را بهتر تجسم کنید.

اکنون می توانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید و بیشتر تولید کنید ! آیا این تنها دو مزیت برنامه های سازمانی است ? خب نه !

برنامه های سازمانی نیز برای آن بسیار مفید هستند سازماندهی بهتر, زیرا آنها اجازه می دهند وظایف ، رویدادها و اطلاعات را در یک مکان متمرکز کنند. این راهی برای ساده سازی جستجوی اطلاعات و جلوگیری از اتلاف وقت است. این برنامه ها همچنین اغلب امکان طبقه بندی وظایف را با اولویت یا دسته بندی ارائه می دهند ، وسیله ای برای ساده سازی تجسم وظایف انجام شده.

صرفه جویی در وقت ، کارهای بیشتری که در زمان کمتری انجام می شود ، سازمان بهتر … به همه اینها ، ما سادگی کار تیمی را اضافه می کنیم !

شرکت ارتباطی

و بله ، برنامه های سازمانی نیز می توانند همکاری تیمی را ارتقا دهید. از آنجا که آنها به اشتراک گذاری اطلاعات ، نظارت بر وظایف و ارتباط بین اعضای تیم را تسهیل می کنند ، به افراد مختلف اجازه می دهند تا در زمان واقعی در همان پروژه کار کنند و با کارآمدتر همکاری کنند.

و ما قرار نیست در آنجا متوقف شویم ، ما آخرین استدلال داریم تا شما را متقاعد کنیم که شما را متقاعد کنید تا یکی از این برنامه ها را بارگیری کنید (که دقیقاً بعد از آن به شما ارائه خواهیم داد).

این آخرین استدلال است کاهش استرس. چگونه ?

 • با اجازه برنامه ریزی بهتر و سازماندهی وظایف خود
 • با جلوگیری از حذف و تأخیر
 • با ارائه یک مرور کلی از پروژه های فعلی
 • با محدود کردن غیر منتظره

بنابراین ، آیا شما از سودمندی این ابزارها اطمینان دارید ?

10 برنامه برای بارگیری تا حد امکان سازماندهی شده است

نرم افزار عالی برای ایجاد لیست های TODO خود

 1. مدی: Todoist یک برنامه لیست کار است که در همه دستگاه ها (Android ، iOS ، Windows و MacOS) موجود است. این امکان را فراهم می آورد تا وظایف ، زیرنویس ها ، پروژه ها ، بلکه تعریف تاریخ و یادآوری های مقرر را ایجاد کنید !
 2. واژگان : یک برنامه ساده و بصری برای ایجاد لیست ایده آل TODO خود ! علاوه بر ایجاد ساده لیست های کارها ، می توانید لیست های کار را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید ، تا داده ها را بین دستگاه های مختلف همگام سازی کرده و یادداشت ها و پرونده ها را به کارها اضافه کنید. حتی اگر این برنامه توسط مایکروسافت خریداری شده باشد (که پس از آن برنامه ای را که ما دقیقاً پس از آن به شما ارائه خواهیم داد) ، WunderList در دسترس و کارآمد است !
 3. مایکروسافت برای انجام : Microsoft To Do نرم افزار رایگان مدیریت وظیفه است ، همانطور که از نام آن پیداست ، توسط مایکروسافت توسعه یافته است. در چندین سیستم عامل از جمله ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS و وب در دسترس است. ادغام با سایر ابزارهای مایکروسافت آن را به یک راه حل عملی و بهینه تبدیل می کند.
 4. هیچ.انجام دادن : در صورت نیاز به ایجاد حرفه ای حرفه ای خود ، بلکه لیست خرید خود را برای هفته آینده ، هر یک.آیا ممکن است راه حل ایده آل برای شما باشد ! این ابزار کامل امکان ایجاد وظایف ، پروژه ها ، افزودن یادآوری های خودکار و برنامه ریزی تماس را فراهم می کند.
 5. Google Keep : Google Notes Taking Service ، که به شما امکان می دهد لیست های کارهایی را ایجاد کنید ، با رنگ سازماندهی کنید ، آنها را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و آنها را بین دستگاه های مختلف همگام سازی کنید.

الگوی لیست TEDO

بهترین ابزارها برای یادداشت برداری

 1. چیز دیگر: یکی از محبوب ترین Note -to -note در بازار ! شما می توانید تعداد نامحدودی از یادداشت ها ، پرونده ها و حتی لیست کارها ایجاد کنید ! آنچه یک مزیت جالب را نشان می دهد امکان هماهنگی آن بین چندین دستگاه است ، تا بتوانید تمام یادداشت های خود را حفظ کنید ، هر مکانی که هستید.
 2. ایده : مفهوم یکی دیگر از راه حل های بسیار جالب برای یادداشت برداری ، امکان ایجاد یادداشت ها ، پایگاه داده ها و ویکی ها را فراهم می کند ، در حالی که همکاری واقعی را در پروژه های مشترک با سایر کاربران انجام می دهد.
 3. Microsoft OneNote: این نرم افزار یادداشت رایگان در ویندوز ، مک ، اندروید و iOS در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا یادداشت ها ، لیست وظایف ، پرونده ها و عکس ها را ایجاد کنید. همچنین امکان همگام سازی یادداشت ها بین دستگاه های مختلف و سازماندهی آنها در بخش ها و صفحات را فراهم می کند.
 4. خرس : یک برنامه یادداشت موجود در دستگاه های iOS (Mac ، iPhone و iPad). این امکان را به شما می دهد تا یادداشت ها ، لیستی از وظایف و پرونده ها و همچنین سازماندهی آنها در پوشه ها ایجاد کنید. همچنین امکان صادرات یادداشت ها در قالب های مختلف را فراهم می کند.