بحث و گفتگو و ورزش در حال اجرا ، ورزش های بی سیم و بلوتوث | دکاتلون ، بهترین هدفون بلوتوث اسپرت 2023 – راهنمای خرید و مقایسه

7 هدفون Bluetooth Sport 2023

در هدفون ورزشی بلوتوث Holyhigh ET6 روشن شوید و متصل شوید بطور خودکار آخر دستگاه به محض ترک آنها متصل شد جعبه بار.

در حال اجرا نوسان

اگرچه بسیاری از دوندگان از تمرکز بر سر و صدای طبیعت در حین پخش در حال اجرا قدردانی می کنند ، برخی دیگر برای حفظ انگیزه و یافتن ریتم مسابقه خود باید به موسیقی گوش دهند. با هدفون در حال اجرا ، در طول آموزش از راحتی بهینه لذت خواهید برد. مدلهای ما در مورد هدفون های در حال اجرا از پشتیبانی عالی برخوردار هستند و در برابر تعریق بسیار مقاوم هستند ، که به شما امکان می دهد آنها را با هر سفر بپوشید. برای قدردانی از نژاد خود ، ما همچنین از شما دعوت می کنیم یک دستبند فعالیت یا یک GPS و Cardio Watch را دنبال کنید تا عملکرد و پیشرفت خود را در آموزش دنبال کنید. هدفون ، یکی از بهترین شرکای شما در هنگام حرکت در حال اجرا ! در اینجا تمام هدفون های ما به ویژه با ورزش سازگار و مقاوم در برابر تعریق هستند ، زیرا اجرای موسیقی از مزایای زیادی برخوردار است.

نحوه انتخاب نحوه انتخاب هدفون در حال اجرا ?

7 هدفون Bluetooth Sport 2023

ورزش برای حفظ سلامتی به یک عادت و ورزش رایج تبدیل شده است. امروز ، حدود 15 ٪ از جمعیت جهان روزانه فعالیت بدنی را انجام می دهند. گفته می شود ، فعالیت ورزشی گاهی اوقات می تواند خسته کننده و یا کسل کننده باشد. برای اصلاح این موضوع ، مردم تمایل به ایجاد سرگرمی دارند که می تواند منبع تشویق نیز باشد. بهترین مثال موسیقی است. برای این منظور هدفون بلوتوث اسپرت معرفی شده است. این مقاله به شما کمک می کند بهترین هدفون های بلوتوث اسپرت موجود در بازار را انتخاب کنید. این مبتنی بر مقایسه های مختلف ، تست های حرفه ای و نظرات عمومی است.

لیست شنوندگان بلوتوث اسپرت بهترین محصولات 2023

لیست شنوندگان بلوتوث اسپرت بهترین محصولات 2023

آخرین بروزرسانی: 03.09.2023

تستر با تجربه با بیش از 20 تلفن هوشمند و 50 لپ تاپ به اعتبار وی.
پرشور در مورد عکاسی و سریال Netflix. “به طور روزانه ، من با جدیدترین فناوری ها روبرو هستم. من ثمره تجربه خود را از طریق مقالاتم به اشتراک می گذارم.””
[گابریل بخشی از کارمندان سرمقاله BFMTV نیست.com]

 • خانه
 • با تکنولوژی
 • لوازم جانبی پیشرفته
 • هدفون ورزشی بلوتوث

ارزیابی ها 1872 را بخوانید

هدفون ورزش بلوتوث چیست ?

در هدفون ورزشی بلوتوث نماینده گیرنده او یک دستگاه چندرسانه ای که نقش فرستنده را ایفا می کند. دستگاه معمولاً یک است گوشی های هوشمند مجهز به فناوری بلوتوث با تشکر از آن که انتقال انجام می شود.

هدفون اسپرت بلوتوث یا هدفون ورزشی بی سیم مجهز به یک باتری قابل شارژ که یک خاص را تضمین می کند خودمانی, که با توجه به کیفیت محصول افزایش می یابد. آنها به طور کلی طراحی شده اند تا با وجود لرزش در طول جلسه ، به گوش ها وصل شوند ورزش, خواه آنها داخل گوش باشند و چه فوق العاده ای ، و همچنین کاملاً هستند ضدآب در برابر باران و عرق کاربر. آنها بهتر ارائه می دهند بازده در مقایسه با اندازه و قیمت آنها.

مزایا و مناطق کاربردی

انواع مختلفی وجود دارد هدفون ورزشی بلوتوث با مختلف امکانات, هر یک برای یک هدف متفاوت استفاده می شود. تشخیص دادن بچه برای اینکه بتوانیم انتخاب بهتری داشته باشیم موضوع لیست زیر خواهد بود.

بهترین هدفون ورزش بلوتوث چیست؟چه نوع هدفون ورزشی بلوتوث وجود دارد ?

اتصالات ورزشی بلوتوث

در مفاصل هدفون اسپرت بلوتوث نوعی هدفون هستند که توسط یکدیگر وصل شده اند سیم برق پایان حدود بیست سانتی متر. آنها همچنین فقط به یک مجهز هستند باتری متحد ، فقط یک گیرنده بلوتوث و یک اتصال زباله.

نخ را می توان در جلو یا پشت گردن, اما بیشتر کاربران آخرین گزینه را ترجیح می دهند. این ناگفته نماند که این هدفون ها هستند ضدآب در خودمانی باتری کافی برای یک جلسه ورزشی طولانی رضایتبخش. تعداد زیادی از نظرات مقایسه ای و عمومی ثابت کرده اند که این نوع تا حد زیادی است استفاده شده توسط سن پیشرفته.

بلوتوث اسپرت جداکنندگان

در هدفون های جداگانه ورزش بلوتوث فقط از دو دستگاه هایی که قصد دارند با آنها در تماس باشند گوش ها, چه گوشی داخل گوش یا فوق العاده. از نظر جسمی از هم جدا شده است گوشواره خاص خود را دارد اجزاء : باتری ، گیرنده بلوتوث ، اتصال و مدار بار.

مزیت اصلی این نوع در حداکثر راحتی در مقایسه با هدفون بلوتوث اسپرت اتصالات. آنها به طور کلی مجهز به یک یا چند دکمه تنظیم هستند جلد و احتراق. لازم به ذکر است که با وجود جداسازی فیزیکی ، تنظیم حجم باقی مانده است همگام و در همان مرحله. چندین آزمون تطبیقی ​​و نظرات حرفه ای می گویند که این نوع بیشترین است بطور گسترده در فروشگاه.

بلوتوث داخل گوش

در بلوتوث داخل بازیهای داخل مشخصات درج یا تماس با هدفون با گوش ها. بخشی از هدفون کاملاً داخل گوش ها و به لطف آن متصل می شود طرح مکمل. بسیار سبک, بسیار بعید است که آنها سقوط در طول یک جلسه ورزشی. این نوع همچنین امکان حمل فقط را ارائه می دهدیک گوشواره هر دو در صورت تماس. نسبتا کارگر که بالای گوش بوجود می آید و آن را می پوشاند ، نوع داخل گوش بسیار بزرگ است بازده صدا عاری از سر و صدا. تست های تطبیقی ​​مختلف و نظرات عمومی مورد علاقه این نوع به همه دیگران.

نمونه هایی از ارزیابی هدفون های ورزشی بلوتوث

مختلف مدل ها موجود در بازار انتخاب خرید یک کار تاری. بهترین مدل های چیست هدفون ورزشی بلوتوث موجود در بازار ? لیست زیر آن را خلاصه ای از تست های تست و مقایسه حرفه ای و همچنین نظرات مصرف کننده می کند.

Bluetooth Sport MPOW PA-FR-BH088AR

MPOW PA-FR-BH088AR هدفون کامل است: ضد آب ، استقلال عالی و پایداری

در هدفون ورزشی بلوتوث MPOW PA-FR-BH088AR بدون شک کامل برای دویدن ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، یوگا ، سفر و غیره. با تشکر از شاخص ارزیابی ضد آب آنها به IPX7, در MPOW PA-FR-BH088AR بهتر است حفاظت عرق ، پاشش و باران برای تضمین a طول عمر طولانی تر.

در MPOW PA-FR-BH088AR یک لذت موزیکال در وسط یک جلسه ورزشی و آن تا زمانی که 10 ساعت در فعالیت و 280 ساعت در حالت آماده به کار ، با یک بار سریع کمتر از دو ساعت. چندین آزمایش تطبیقی ​​تضمین می کند نیرومندی از MPOW PA-FR-BH088AR.

بلوتوث Sport Muzili G4 Ecoutors

چه هدفون بلوتوث اسپرت بهترین صدا را دارد؟

در هدفون ورزشی بلوتوث MUZILI G4 صدای خالص را با دو ارائه دهید سخنران پویا و عالی صدای بم عمیق ، پشتیبانی شده توسط فناوری پیشرفته حذف سر و صدا CVC 8.0 ، که تحریفات را به حداقل می رساند و بهینه می شود کیفیت صدا.

علاوه بر آن ، MUZILI G4 آخرین نسخه را اتخاذ کنید بلوتوث 5.0 برای تضمین ارتباط سریعتر و پایدار.

در MUZILI G4 همچنین به شما اجازه می دهد تا با آن کار کنید دو جانبی به طور جداگانه در حالت مونونوکلئوز, یا از آنها به طور همزمان به عنوان یک جفت در حالت استفاده کنید استریو, بسته به نیاز و خواسته های کاربر. آزمایشات مختلف و نظرات عمومی گواهی بر تطبیق پذیری و بهترین طراحی از MUZILI G4.

Bluetooth Sport Jabra 100-99010000-60

چه هدفون ورزشی بلوتوث امکان برقراری تماس را فراهم می کند؟

در هدفون ورزشی بلوتوث Jabra 100-99010000-60 پانزده ساعت پیشنهاد دهید خودمانی با استفاده از پرونده بارگیری جیب به شما امکان می دهد فراخوانی در وسط پخش موسیقی.

در Jabra 100-99010000-60 همچنین چندین ارائه دهید نکات با اندازه متغیر برای تضمین a کیفیت صدای ایده آل و در هر شرایطی راحتی را افزایش می دهد و هستند مقاوم به تعریق و IP56 طبقه بندی شده در برابر گرد و غبار و آب.

همچنین ممکن است – به لطف Jabra 100-99010000-60 – برای فشار با فشار از a دست زدن به, توسط دستور صوتی اختصاص داده شده یا به صورت عملکرد با صدای سر و صدا برای فیلتر کردن صداها در اطراف. تعداد خوبی از تست های مقایسه ای طولانی را تضمین کرده اند طول عمر از Jabra 100-99010000-60.

ورزش بلوتوث Holyhigh ET6

چه هدفون های ورزشی بلوتوث بهترین استقلال را دارند؟

در هدفون ورزشی بلوتوث Holyhigh ET6 روشن شوید و متصل شوید بطور خودکار آخر دستگاه به محض ترک آنها متصل شد جعبه بار.

با تشکر از تراشه بلوتوث 5.0 پیشرفته ترین با مصرف انرژی کمتر ، Holyhigh ET6 می تواند در طول کار کند ساعت شش یا بیشتر در یک بار.

علاوه بر آن ، جعبه بار قابل حمل می تواند بارگذاری کند Holyhigh ET6 پنج بار علاوه بر این ، به طوری که خودمختاری کل به آن برسد 36 ساعت.

چندین آزمایش از تولید کنندگان و همچنین بررسی های کاربر آن را شهادت می دهد Holyhigh ET6 داشتن بهترین خودمانی موجود در بازار.

مزایا و معایب شرح داده شده در نظرات مشتری

مزایا و مضرات هدفون اسپرت بلوتوث چیست؟

در فواید وت معایب از هدفون ورزشی بلوتوث در نکات زیر ذکر شده است.

فواید :

 • ناپذیری در برابر عرق و باران.
 • محصولات بسیار بصری و آسان استفاده کنید.
 • رفتن فراخوانی به طور خودکار در وسط ورزش.
 • خودمانی باتری رضایت بخش در اکثر موارد.
 • امکان شارژ مجدد بدون برق به لطف جعبه بار.
 • فن آوری ضد سر و صدا پیشرفته اطمینان از صدای تمیز ، واضح و واضح.
 • فن آوری بلوتوث 5.0 اتصال پیشرفته و پایدار.
 • لذت به لطف هدفون بلوتوث اسپرت در طول جلسه ورزشی ضرب شد.

مضرات:

 • برخی از مدل ها با مشکلات روبرو هستند بارگذاری بعد از چند هفته استفاده.
 • برخی از مصرف کنندگان با مشکلات روبرو شده اند سازگاری با چندین دستگاه.
 • منخودمانی برخی از مدل ها پس از چند کاربرد به سرعت بدتر می شوند.
 • برخی از محصولات کاملاً ضد آب نیستند ، که باعث ایجاد می شود درهم شکستن.
 • برخی از مدل ها خاکستری سردرد.
 • در برخی موارد ، محدوده هدفون رضایت بخش نیست.
 • برخی از محصولات نشان می دهد صدای زمینه غیر قابل قبول.
 • هدفون از نوع مشترک گاهی در نظر گرفته می شود مزاحم.

معیارهای خرید ورزش بلوتوث

وزن (در گرم – گرم)

در وزن, در کیلوگرم ، معیار اندازه گیری جرم از هدفون ورزشی بلوتوث. انتخاب هدفون نیز مهم است سبک تا جایی که ممکن است. هدف سنگین به طور قابل توجهی کاهش می یابد راحتی و کیفیت تجربه را کاهش دهید. وزن بهینه این نوع محصولات در اطراف می چرخد 20 گرم. بیش از 25 گرم ، هدفون بیش از حد سنگین است و باعث کمبود آن می شود تمرکز, که بر کل جلسه تأثیر می گذارد ورزش.

دامنه (در متر – متر)

آیا می دانید ? اولین هدفون بلوتوث توسط شرکت ژاپنی تولید شد اونکیو در سال 2015. آنها او را صدا کردند Onkyo W800BT.

آنجا محدوده از هدفون ورزشی بلوتوث نمایانگر حداکثر فاصله که اینها می توانند کاملاً پوشش داده و هر دو باشند عملیاتی. این فاصله بیشتر است بزرگ, بهتر است. برخی از تمرینات اجازه پوشیدن گوشی های هوشمند و لازم است که آن را بیشتر بیان کنیم ، از این رو نیاز به یک کالا محدوده.

استقلال (در ساعت – ساعت)

منخودمانی معیاری است که برای قضاوت در مورد استفاده می شود مدت زمان عملیاتی هدفون ورزشی بلوتوث. این مدت بیشتر است بزرگ, بهتر است. بهترین هدفون ها بیش از آن استقلال دارند 6 ساعت. این معیار اغلب با دیگری همراه است مدت بارگذاری از باتری.

هرچه باتری بیشتر از آن مراقبت می کند به سرعت, بهتر است. هدفون های بلوتوث اسپرت به طور کلی حاوی یک جعبه شارژ اجازه دادن به شارژ مجدد هدفون به طور مکرر بدون برق.

پیوندها و منابع اضافی

 • https: // www.صدا.com/5-REASONS-TO-BOY-BLUETOOTH-HEADPHONES-12362/
 • https: // www.عکسبرداری.com/دائر yclopedia/term/beadphones
 • https: // www.جبهه.com/fq/how-does-bluetooth-headset-work

پرسش

طول عمر هدفون بلوتوث اسپرت چیست ?

به طور متوسط ​​، طول عمر آنها دو سال است. گفته می شود ، آنها در صورت استفاده از مسئولیت پذیری می توانند به بیش از پنج سال برسند.

ضمانت هدفون بلوتوث اسپرت چیست ?

در بخش بزرگی از موارد ، ضمانت سازنده تولید کننده ورزش بلوتوث بیش از دو سال نیست. این پارامتر به طور کلی با طول عمر جفت می شود.

نحوه اندازه گیری ورزش بلوتوث برای هدفون گوش ?

به طور کلی ، چندین نکته از اندازه متغیر با هدفون بلوتوث اسپرت فروخته می شود ، شما فقط باید یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

نحوه استفاده از هدفون اسپرت بلوتوث ?

فقط آنها را از جعبه خود جدا کنید تا روشن شوند. سپس باید از طریق تلفن هوشمند خود از طریق بلوتوث به آن وصل شوید.

10 هدفون بلوتوث برای ورزش

بهترین برش های بلوتوث برای ورزش

همانطور که می دانیم ، موسیقی هنگام بازی ورزش منبع واقعی انگیزه است. برای استفاده بیشتر از آن ، بر روی بهترین هدفون های بی سیم مناسب شرط بندی کنید.

هدفون و هدفون بی سیم بالا وجود دارد که به طور خاص برای آموزش طراحی شده است. خواه شما بیشتر در حال دویدن باشید و چه سالن ورزشی ، بسیاری از شما بدون داشتن “انگیزه” یا “تمرین” خود نمی توانید انجام دهید تا انگیزه خود را حفظ کنید. هرچند انتخاب هدفون خود را به طور معقول بسیار مهم است زیرا همه آنها ایجاد نمی شوند. هدفون هایی که روزانه از آنها استفاده می کنید می تواند به سرعت ذهن نابینا را بدست آورد اگر در برابر تعریق یا حتی در برابر آب محافظت نمی کند. به همین دلیل است که مارک های اصلی فناوری تخصصی در صوتی هدفون بلوتوث را برای ورزشکاران ایجاد کرده اند. بسیاری از گزینه های عالی با باتری های طولانی مدت ، دستورات صوتی و لغو نویز فعال (ANC) برای مخفی کردن سر و صدای اطراف خود در دسترس هستند و به شما امکان می دهند روی آهنگ های مورد علاقه خود تمرکز کنید. بهترین ها چیست ? در اینجا انتخاب هدفون های بی سیم ضروری ما برای لغزش به کیف ورزشی یا شورت های در حال اجرا است !