نحوه خاتمه دادن به اشتراک رایگان و رایگان اشتراک آنلاین خود ، در 3 کلیک که اکنون ارائه شده است

Freebox خاتمه آنلاین ساده ، در 3 کلیک اکنون ارائه شده است

Contents

اگر در پایان ماه از خاتمه خواسته اید ، درخواست خاتمه به محض اعتبار آنلاین شما در نظر گرفته می شود ، بنابراین تا پایان ماه باید لغو کنید. (قبل از پایان ماه)

دوباره اشتراک Freebox را دوباره پر کنید

شما می خواهید اشتراک اینترنتی رایگان اینترنت خود را فسخ کرده و FreeBox خود را برگردانید ? شما می توانید در هر زمان خاتمه دهید ، اما از هزینه های خاتمه که در صورت درگیر شدن می تواند قابل توجه باشد ، مراقب باشید. خاتمه را می توان از حساب نامه پستی رایگان یا ثبت شده خود انجام داد.

چگونه اشتراک Freebox خود را خاتمه دهیم؟

خلاصه

 • نحوه خاتمه دادن به جعبه آزاد ?
 • – هزینه خاتمه
 • – بدون هیچ هزینه ای
 • خاتمه آنلاین
 • مدل های نامه رایگان
 • آدرس خاتمه
 • سوال ها و جواب ها

این مقاله به خاتمه پیشنهاد Freebox اختصاص داده شده است ، تا یک بسته موبایل رایگان را خاتمه دهید ، اینجا را کلیک کنید.

نحوه خاتمه دادن به جعبه آزاد ?

قراردادهای اشتراک صندوقچه هستند در دوره نامحدود و ممکن است شامل یک دوره تعهد در ازای کاهش اشتراک در سال اول باشد. انقلاب Freebox Mini 4K و Freebox شامل a دوره نامزدی 1 ساله. Delta Freebox Pop و Freebox بدون تعهد هستند.

اگر اپراتور را تغییر دهید و شماره خود را نگه دارید ISP جدید است (Orange ، SFR ، Bouygues Telecom. ) چه کسی روند خاتمه را برای شما انجام می دهد.

در غیر این صورت ، ابتدا می توانید سفارش خود را با استفاده از خود لغو کنید حق جمع شدن. پس می توانید اشتراک Freebox خود را در هر زمان با یک اعلامیه 10 روزه حذف کنید اما مراقب باشید که باید پرداخت کنید هزینه خاتمه, اگر هنوز متعهد باشید چه کسی می تواند مهم باشد. با این حال در بعضی موارد می توانید بدون هیچ هزینه ای : اختلال عملکرد ، حرکت.

خاتمه شما ، به دنبال درخواست شما ، یا در طی 10 روز از دریافت درخواست خاتمه شما به صورت رایگان یا آخرین روز ماه دریافت ، در نظر گرفته می شود. رایگان روش بازگرداندن Freebox خود را برقرار می کند.

مطابق با شرایط عمومی ، و قانون شماره 2022-1158 از 16 اوت 2022 درخواست خاتمه را می توان از حساب اینترنتی رایگان شما یا با نامه ثبت شده با تأیید دریافت دریافت کرد. برداشت باید از طریق نامه ثبت شده انجام شود.

هزینه خاتمه

در هزینه خاتمه از آنها تشکیل خواهد شد پرداخت ماهانه باقی مانده اگر در طول دوره تعهد ، که باید به آن اضافه شود ، بپردازید پارگی خط در بروشور قیمت مشخص شده است که مبلغ آن 49 یورو است.

برای Delta Freebox و یک دوره تعهد وجود ندارد ، بنابراین شما فقط 49 یورو پرداخت خواهید کرد. برای دیگر Freebox (انقلاب ، مینی 4K ، کریستال) ، کافی است که پرداخت ماهانه باقی مانده را با هزینه ماهانه بسته خود ضرب کنید. توجه داشته باشید که اگر به مدت 1 سال یک پیشنهاد تبلیغاتی دارید ، این قیمتی است که به استثنای تبلیغی که باید در نظر گرفته شود (34.99 یورو به جای 14.99 یورو برای یک مینی 4k به عنوان مثال).

به عنوان مثال فرض کنید که شما در تاریخ 1 ژانویه با یک دوره نامزدی 1 ساله ، با قیمت 19.99 یورو در سال اول و سپس 44.99 یورو در ماه ، یک بسته انقلاب Freebox را مشترک کرده اید. اگر در تاریخ 20 ژوئن خاتمه دهید ، خاتمه شما در 30 سال مؤثر خواهد بود ، 6 ماه برای پرداخت یا 44.99*6 ، حدود 270 یورو ، که باید به آن 49 یورو اضافه شود.

آزادی و مدت زمان تعهد.

صندوقچه دیداری مدت نامزدی
پاپ آزاد بدون درگیری
هزینه خاتمه 49 یورو
دلتا
Delta S Freebox
یک جعبه آزاد
Freebox Mini 4K تعهد 12 ماهه از ژوئن 2018.
هزینه خاتمه 49 یورو.
انقلاب
HD Freebox
کریستال
جعبه 4G+ بدون درگیری
هزینه خاتمه 29 یورو

شرایط برای خاتمه رایگان

در بعضی موارد (حق برداشت ، دلایل قانونی) برای شما امکان پذیر است پرداخت هزینه های خاتمه

 • حق برداشت
 • حرکت در یک منطقه غیر پوشیده (ADSL ، فیبر)
 • مرگ دارنده قرارداد
 • اختلال عملکرد
 • موارد دیگر (بیش از حد ، برکناری ، بیماری جدی ، Majeure Force)

1. حق برداشت

مطابق با ماده L221-18 کد مصرف کننده ، می توانید بدون هیچ هزینه ای و بدون توجیه لغو کنید اشتراک شما ظرف 14 روز از اشتراک یا دریافت Freebox شما.

این حق جمع شدن فقط برای اشتراک اشتراک از راه دور ، به عنوان مثال توسط اینترنت در www معتبر است.رایگان.FR یا از طریق تلفن. برای اشتراک ساخته شده در یک فروشگاه رایگان “مرکز رایگان” معتبر نیست.

ساده ترین راه اگر در حال حاضر Freebox را دارید ارسال همه چیز (جعبه آزاد و لوازم جانبی ، نامه برداشت) به Colissimo با تأیید دریافت به برداشت رایگان توصیه می شود. اما شما همچنین می توانید نامه نامه عقب خود را ابتدا و جعبه معمولی Colissimo ارسال کنید. شما 14 روز ارسال نامه برداشت خود برای ارسال بسته دارید. اگر جعبه را دریافت نکرده اید ، یک نامه ثبت شده کافی است. شما خواهید بود طی 14 روز بازپرداخت شد با توجه به پذیرش نامه شما (تصدیق دریافت اثبات) توسط رایگان یا بازگرداندن تجهیزات.

2. خاتمه رایگان برای حرکت به خارج از کشور

در صورت بروز حرکتی نیز مجبور خواهید بود هزینه خاتمه را بپردازید ، اما اگر به رایگان مربوط باشید ممکن است بازپرداخت شود. آ حرکت به خارج از کشور یا در منطقه ای که تحت پوشش رایگان قرار نگرفته است ، دلیل قانونی برای خاتمه است و باعث می شود که هزینه خاتمه را پرداخت نکند. توجه داشته باشید که اگر در یک پیشنهاد فیبر مشترک شده اید و اسکان جدید شما فقط توسط شبکه ADSL پوشانده شده است ، می توانید اشتراک خود را بدون هزینه خاتمه دهید به شرط اینکه شرایط عمومی مشخص کند که خدماتی که شما مشترک شده اید فیبر است. اگر شک دارید ، با ما مشورت کنید.

3. خاتمه مرگ دارنده قرارداد

مطابق با شرایط عمومی در صورت مرگ دارنده قرارداد ، وراث ممکن است بدون هیچ هزینه ای درخواست خاتمه زودهنگام را داشته باشند. شما باید یک گواهی مرگ را به نامه خود وصل کنید.

4. خاتمه نقص

در صورت اختلال در عملکرد مکرر اتصال ، تجهیزات ، جریان کافی ، بدون اینکه راه حل پایدار ارائه شده توسط رایگان پس از تماس های خود به خدمات به مشتری ، می توانید درخواست خاتمه اشتراک خود را بدون هزینه درخواست کنید.

منبع: ماده L224-34 کد مصرف کننده
“مصرف کننده می تواند در صورت اختلاف قابل توجه ، دائمی یا مکرر ، بین عملکرد واقعی یک سرویس ارتباطات الکترونیکی ، به غیر از یک سرویس دسترسی به اینترنت و عملکرد ذکر شده در قرارداد ، قرارداد را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهد.””
– ماده 1217 قانون مدنی

5. موارد دیگر

نمونه ای از پیش تعریف شده رایگان از دلایل قانونی برای خاتمه زودهنگام در شرایط عمومی آن ، که بنابراین به طور عادی بدون اختلاف پذیرفته می شود:

– بیماری یا معلولیت جسمی استفاده از خدمات را غیرممکن می کند
– بیش از حد -عدم حمایت از ارائه: اطلاع رسانی در مورد پذیرش در یک کمیته بیش از حد کمیته)
– عزل یک قرارداد دائمی
– حبس برای حداقل مدت 3 ماه در یک مرکز مجازات

نحوه خاتمه یک گزینه ?

رایگان همچنین کانال های تلویزیونی را به طور پیش فرض به سایر زنجیره های اختیاری یا دسته گل ارائه می دهد. به عنوان مثال ، بسته Panorama BIS ، Pack Cinema OCS ، بسته موسیقی MCM با قیمت 2.99 یورو در ماه ، Beinsport ، کانال+..

شما می توانید این گزینه ها (به جز کانال +) را از آن خاتمه دهید رابط تلویزیون از پخش کننده آزاد با رفتن به “تنظیمات” ، سپس “اشتراک و کدها” ، سپس “اشتراک های من”. برای تأیید خاتمه ، که در پایان ماه یا در پایان دوره تعهد خود مؤثر خواهد بود ، باید کد خرید خود را وارد کنید. خاتمه اشتراک کانال + پیچیده تر است زیرا این یک اشتراک مستقل است ، که شما نیز بر خلاف سایر گزینه هایی که در فاکتور Freebox شما ظاهر می شوند ، مستقیماً با کانال تنظیم می کنید. برای اطلاعات بیشتر با راهنمای ما در مورد خاتمه اشتراک به علاوه کانال مشورت کنید.

توجه داشته باشید که در صورت خاتمه Freebox شما یا در صورت رایگان نگه داشتن ، دسته های تلویزیونی اختیاری به طور خودکار به جز کانال خاتمه می یابد+. برای دومی ، شما باید در برگه تلویزیون ، اشتراک Canal+خود را از منطقه مشتری Freebox خود جابجا کنید.

تغییر ارائه دهنده دسترسی

اگر شما برای یک اپراتور دیگر رایگان به یاد بیاورید (نارنجی ، SFR ، Bouygues ، numéricable. ) و آرزو می کنید شماره تلفن خود را حفظ کنید ، خاتمه اشتراک رایگان شما توسط اپراتور جدید به طور مستقیم انجام می شود که شما یک درخواست قابلیت حمل را ایجاد می کنید.

توجه داشته باشید که اگر منطقه خود را تغییر دهید و شماره جغرافیایی را از 01.02 شروع کنید..05 ، قابلیت حمل امکان پذیر نخواهد بود. برای دریافت ریو می توانید از خط ثابت خود با 3179 تماس بگیرید. این شناسه (شناسه اپراتور ثابت) به اپراتور جدید شما اجازه می دهد تا شماره تلفن شما را حفظ کند.

فرانسه در واقع در 5 منطقه بزرگ به اشتراک گذاشته شده است که همان تلفن را نشان می دهد ، به عنوان مثال 01 برای منطقه پاریس ، 02 برای شمال غربی (منبع ویکی پدیا)

شما به همان منطقه جغرافیایی حرکت می کنید

در این حالت می توانید شماره تلفن خود را نگه دارید و اپراتور را تغییر دهید.

شما منطقه جغرافیایی را تغییر می دهید

در این حالت ، شما نمی توانید همان شماره تلفن را نگه دارید ، خاتمه توسط اپراتور جدید امکان پذیر نیست. بنابراین شما باید خودتان Freebox خود را خاتمه دهید.

آدرس خاتمه جدید آزاد

لطفا توجه داشته باشید که آدرس های خاتمه و خروج متفاوت است.

آدرس خاتمه آزاد

خاتمه
Publicspatch / RSL رایگان
BP 40090
91003 Cedex évry

شماره تلفن: 3244 (OR +33178569560 از خارج از کشور) ، دوشنبه تا جمعه: 8 صبح – 10 بعد از ظهر ، 9 صبح – 9 بعد از ظهر شنبه ، 9 صبح – 7 بعد از ظهر یکشنبه.

آدرس برداشت آزاد

آدرس برداشت با آدرس خاتمه متفاوت است و در شرایط عمومی فروش با نوع فرم برداشت (ماده 221-5 کد مصرف کننده) ظاهر می شود

برداشت آزاد
C/O Publidispatch
6 ، Rue Desire Prévost
91075 Bondoufle

رایگان همچنین برای ارسال فرم خاتمه خود به یک بسته واحد و تجهیزات ارائه می دهد. مزیت این راه حل این است که شما هزینه های یک نامه ثبت شده را با تأیید دریافت پس انداز می کنید. اشکال این است که شما باید 3244 ، دو مشاور را طی کنید و می توانید طبق گفته بازدید کنندگان ما چند روز صبر کنید که برچسب بازگشت پیش پرداخت در حساب شما ظاهر می شود. سپس نامه خاتمه خود را در بسته خود قرار دهید و آن را در دسترسی به UPS نزدیک به شما قرار دهید.

از اول مارس 2019 رایگان روش خاتمه خود را تغییر داده و دیگر آدرس خاتمه آن را در وب سایت خود یا تحت شرایط عمومی ابلاغ نکرده است. آستانه متوسط ​​برای به دست آوردن آدرس خاتمه تماس با 32 44 بود. یک مشاور اول شما را دعوت کرد تا توضیح دهد که چرا می خواهید اشتراک Freebox خود را خاتمه دهید و گاهی سعی می کرد شما را متقاعد کند که نظر خود را تغییر دهید. اگر شما می خواهید فسخ کنید ، او شما را به مشاور دیگری که به صورت شفاهی به شما ارتباط برقرار کرده است ، ارسال کرد

از آغاز سال 2023, آدرس خاتمه اکنون با کلیک بر روی “اشتراک من” از حساب رایگان شما در دسترس است و سپس “نیازی به اشتراک من نیست”. این مربوط به تعهد قانونی رایگان است.

اپراتورها این وظیفه را دارند که آدرس خاتمه را به روشنی ارتباط برقرار کنند ، بدون تماس با خدمات به مشتری لازم است.

منبع: ماده L224-42 کد مصرف کننده
“اطلاعات مربوط به شرایط و رویه های خاتمه خدمات و در صورت لزوم بازگرداندن تجهیزات ، مستقیماً ، به راحتی در دسترس و بدون نیاز به مصرف کننده با تأمین کننده ، به مصرف کننده ابلاغ می شود تا آنها را تشکیل ندهند. مانع تغییر تأمین کننده.””

از اول ژوئن 2023 ، مطابق با ماده L215-1-1 کد مصرف کننده ، می توانید اشتراک آنلاین رایگان خود را از فضای مشترک خود بازپرداخت کنید.

شرایط عمومی استفاده و فروش آزاد

برای اطلاعات بیشتر با شرایط کلی مربوط به قرارداد خود مشورت کنید ، در اینجا چند نسخه ارائه شده توسط بازدید کنندگان ما وجود دارد:
– شرایط عمومی استفاده از Freebox در 7 ژوئیه 2020 (به استثنای Freebox Pop) و 21 اوت برای Freebox Pop
– شرایط عمومی استفاده از Freebox در 9 ژوئیه 2019
– شرایط عمومی استفاده از اینترنت رایگان در 4 دسامبر 2018 (از جمله پیشنهادات جدید Freebox One و Delta)
– شرایط عمومی استفاده از اینترنت رایگان در 2 فوریه 2018
– شرایط عمومی استفاده از اینترنت رایگان در 8 مارس 2017
– شرایط عمومی استفاده از اینترنت رایگان در 8 ژانویه 2012
– شرایط عمومی 2008

به طور آنلاین Freebox خود را آنلاین کنید

از اول ژوئن 2023 ، می توانید اشتراک Freebox خود را از حساب رایگان خود خاتمه دهید. همچنین می توانید نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید. برداشت باید از طریق نامه ثبت شده انجام شود.

بازگشت از صندوق عقب خود

رایگان برای شما از طریق ایمیل به شما نشان می دهد ، پس از پایان خاتمه ، شرایط بازگشت آزاد ، که می تواند در یک رله بسته به صورت رایگان ، ظرف 15 روز از خاتمه خط شما سپرده شود.

هر چه مدل Freebox ، Freebox Revolution ، Freebox Mini 4K ، Freebox Crystal ، Freebox Delta یا One باشد ، باید آن را با تمام لوازم جانبی در آخرین 15 روز پس از اعمال خاتمه خاتمه ارسال کنید. لوازم جانبی ذکر شده در ایمیل ارسال شده به صورت رایگان عبارتند از:

– بسته های رایگان با کابل ها
– مورد باند پهن
– جعبه تلویزیون فقط در منطقه جدا نشده
– پرونده چند تلویزیون اگر در این گزینه مشترک شده اید
– The Gamepad (دسته بازی ارائه شده با Freebox Revolution)
– فیلتر RJ11 برای اتصال به سوکت تلفن شما
– کنترل از راه دور
– منبع تغذیه
– کابل های اترنت ، Sadlly و HDMI

توجه داشته باشید که شما صاحب Player رایگان Devialet (جعبه تلویزیون 4K HDR + بلندگو Devialet یکپارچه) هستید اگر در بسته Freebox Delta مشترک هستید ، بنابراین نباید آن را برگردانید ، مگر در مورد خاص برداشت ، یا اگر می توانید آن را برگردانید اگر می توانید آن را برگردانید. شما از طریق اینترنت در اشتراک خود مشترک شده اید.

بازگشت رایگان از Freebox

رایگان همیشه برچسب برگشتی را به شما منتقل نمی کند تا مجبور به پرداخت هزینه های تحویل Freebox نباشد. اما می توانید با آنها تماس بگیرید تا یک برچسب بازگشت UPS یا Kiala را درخواست کنید. مشاور با برچسب چاپ و دستورالعمل ها برای شما ایمیل ارسال می کند.

در صورت عدم سوزش تجهیزات ، مجبور خواهید بود هزینه های مندرج در بروشور قیمت را در اینجا پرداخت کنید:

جبران نرخ مسطح در صورت عدم بازگشت یا تخریب عناصر.
انقلاب با تلویزیون توسط Panorama Canal and The Freebox Revolution: سرور 250 € ، پخش کننده 250 € ، CD/DVD/DVD/معیوب BR Player 50 € ، عدم ظاهر 20 € ، رایگان 40 € در هر واحد ، کنترل از راه دور 20 € ، بازی لنز 10 € ، Femto Box 100 € ، Fiber Kit (Garter and SFP) 30 € ، Fiber Box 90 € ، Mini Player 4K 200 €.

بسته 4K Freebox Mini : سرور Mini 4K 200 € ، پخش کننده مینی 4K 200 € ، کنترل از راه دور 20 یورو ، کیت فیبر (گارتر و SFP) 30 € ، جعبه فیبر 90 ، رایگان 40 € در هر واحد.

برای بسته کریستال (در منطقه بدون بند): مسکن ADSL 150 یورو ، HD TV مسکن 200 یورو ، جعبه تلویزیون HD HD HD 150 € ، FreePlug 40 € در واحد ، کنترل از راه دور 10 €

بسته کریستال (در منطقه غیر بدون سرنشین): مورد ADSL 150 یورو
برای بسته ها یک جعبه آزاد وت Delta S Freebox وت دلتا ما هنوز بروشور قیمت را بدست نیاورده ایم اما بدون شک کمک هزینه ها قابل مقایسه است.

برای بازگشت Freebox و مواد مرتبط به عنوان بخشی از اعمال حق برداشت عقب نشینی Fredbox
6 Rue Désir Prévost
91070 Bondoufle

توجه داشته باشید که شما Devialet رایگان پخش کننده باید به یک آدرس خاص برگردانده شود:
رایگان 77581 Savigny the Temple Cedex

سوال ها و جواب ها

آیا می توانم مغازه رایگان را که نزدیک به خانه ام است خاتمه دهم ?

خاتمه قرارداد شما نمی تواند در فروشگاه ها انجام شود. شما نمی توانید تجهیزات خود را مستقیماً گزارش دهید.

آیا می توانم درخواست خاتمه خود را لغو کنم ?

بله ، می توانید با اتصال به فضای مشترک خود ، از صفحه اصلی حساب خود ، درخواست خاتمه خود را لغو کنید ، برای چند روز در نظر گرفتن رایگان با درخواست خود. پس از بازگشت مودم دیگر امکان پذیر نیست.

نحوه خاتمه اشتراک آنلاین من ?

شما می توانید از طریق حساب رایگان خود از اول ژوئن 2023 خاتمه دهید.

سلام من نامه خاتمه را از طریق خدمات شما ارسال کردم و این همان چیزی است که من دریافت کردم “رایگان: شما درخواست خاتمه خود را به یک آدرس پستی بد ارسال کردید. لطفاً به سرعت با شماره 01 78 56 95 70 با ما تماس بگیرید (تماس رایگان).””

به گفته بازدید کنندگان ما ، آدرس صحیح است ، اگر با این شماره تماس بگیرید ، ما یک پیشنهاد تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می دهیم تا به صورت رایگان بمانید ، فقط امتناع کنید ، ما به شما اطلاع خواهیم داد که خاتمه شما در نظر گرفته شده است.

آیا در صورت بیکاری می توانم خاتمه دهم?

از سال 2017 رایگان در شرایط عمومی خود مشخص می کند که بیکاری به دنبال اخراج یک قرارداد دائمی ، دلیل قانونی برای خاتمه بدون هیچ هزینه ای است. توجه داشته باشید که بیکاری به دنبال خاتمه قراردادی در این مورد قرار نمی گیرد.

هزینه خاتمه من به عنوان بخشی از فروش خصوصی Freebox چه خواهد بود ?

به عنوان بخشی از پیشنهادات فروش خصوصی Freebox ، به اعضای سایت Vente-Privee ارائه می شود.com ، شما یک دوره نامزدی 1 ساله دارید. هزینه خاتمه 49 یورو در مبلغ ماههای باقیمانده تا پایان دوره تعهد اضافه خواهد شد. اکنون این قیمتی است که به استثنای ارتقاء در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال ، برای پیشنهاد بسته انقلاب Freebox با تلویزیون توسط کانال پانوراما با قیمت 9.99 یورو در ماه به مدت 1 یورو ، سپس 39.99 یورو در ماه ، هزینه های خاتمه در ماه چهارم 49 + 8*39.99 یا حدود 369 یورو خواهد بود.

من Delta Freebox و Devialet رایگان را مشترک می کنم. در صورت خاتمه ، آیا می توانم بازیکن را به صورت رایگان شیطان کنم ?

این امکان پذیر نیست زیرا شما آن را در اختیار دارید ، بنابراین باید آن را نگه دارید و در صورت تمجید از پرداخت ماهانه باقیمانده ادامه دهید.

من برای پرداخت اعتبار جوانی مشترک شده ام تا چندین بار پخش کننده Devialet را بپردازم ، یا دوباره جمع کردم ، باید این اعتبار را فسخ کنم ?

در صورت برداشت از خرید پخش کننده Devialet ، اعتبار به طور خودکار خاتمه می یابد.

من با رایگان که پس از درخواست خاتمه من ، هزینه های خود را به من بازپرداخت نکردم ، در تضاد هستم ، چه کسی می توانم به خودم خطاب کنم ?

شما می توانید به خدمات ملی مصرف کننده مصرف کننده شکایت کنید ، که آدرس پستی آن خدمات ملی مصرف کننده رایگان است – 75371 Paris Cedex 08. اگر این رویکرد مثمر ثمر نیست ، می توانید از یک انجمن مصرف کننده یا واسطه مصرف درخواست کنید و سپس دادرسی های قانونی را آغاز کنید.

من SFR را خاتمه دادم تا به صورت رایگان بروم و دوست دارم برای هزینه های خاتمه خود بازپرداخت شود ، چگونه باید ادامه دهم ?

رایگان مانند سایر اپراتورها (SFR ، نارنجی ، Bouygues Telecom) بازپرداخت هزینه های خاتمه (از جمله هرگونه پرداخت ماهانه باقیمانده) ، تا 100 یورو را ارائه می دهد. برای استفاده از این پیشنهاد بازپرداخت رایگان ، باید صورتحساب هزینه خاتمه SFR خود را به آدرس زیر ارسال کنید: پیشنهاد ترجیحی رایگان – 75371 Paris Cedex 08.

پسرم از هم جدا شد و برگشت تا با من زندگی کند. بیکار ، او یک سال اشتراک در Freebox دارد ، آیا می تواند خاتمه دهد ?

به دانش ما ، این مورد در شرایط عمومی ارائه نشده است ، من از شما دعوت می کنم برای یافتن راه حل با خدمات مشتری رایگان تماس بگیرید.

آیا مادرم می تواند به خانه های سالمندان برگردد می تواند اشتراک او را فسخ کند ?

اگر خانه بازنشستگی یا EHPAD اجازه نصب Freebox را نمی دهد ، به نظر می رسد دلیل قانونی برای خاتمه حتی اگر در شرایط عمومی مشخص نشده باشد ، در این مورد از یک گواهی EPHAD بخواهید تا وضعیت شما را با رایگان توجیه کند.

من به تازگی حرکت کرده ام و دو سال در محل اقامت قدیمی خود به طور رایگان بودم ، واقعیت این است که من را به مدت یک سال دوباره به من منتقل کردم یا نه (ویلفرد پ., 18 آوریل 2021)

روش حرکت Freebox حرکت را ساده می کند اما از نظر فنی و پیمانکاری خط شما و اشتراک قرارداد جدید برای خط جدید باقی می ماند. بنابراین شما می توانید با توجه به پیشنهاد قرارداد جدیدی که از آن استفاده می کنید ، درگیر شوید یا خیر.

روز شنبه 17 آوریل 2021 ، من با یک مشاور رایگان در مورد پیشنهاد فلش برای اتصال به اینترنت با فیبر تماس گرفتم. من این پیشنهاد را پذیرفتم اما هیچ طاقچه اتصال پیشنهادی برای من مناسب نیست. آیا می توانم لغو کنم ? (ایمان ب., 20 آوریل 2021)

از آنجا که اشتراک شما به دنبال بوم انجام شده است ، می توانید با استفاده از حق برداشت خود در مدت 14 روز یا قبل از 30 آوریل ، آن را لغو کنید.

من در تاریخ 23 یک قرارداد Freebox امضا کردم.02.2021 ، دریافت تجهیزات در 26.02.2021. از این پیشنهاد راضی نبودم ، من درخواست برداشت را با تأیید دریافت در 10 ارسال کردم.03.2021 و همچنین بازگشت تجهیزات ، 13 روز پس از دریافت جعبه. آیا می توانید به من بگویید که آیا دوره برداشت 15 روزه از تاریخ دریافت تجهیزات یا امضای قرارداد است? (پل تی. 30 آوریل 2021)

حق برداشت از تاریخ تحویل Freebox شما اعمال می شود. بنابراین شما نامه برداشت خود را به موقع ارسال کرده اید.

من فقط درخواست خاتمه را از طریق سایت شما کردم ، می توانید به من بگویید که کجا می توانم کوپن برگشتی را پیدا کنم ? (محمد تی. 4 مارس 2022)

کوپن بازگشت ده روز پس از دریافت نامه خاتمه شما در فضای مشترک شما در دسترس شما قرار می گیرد. همچنین با دستورالعمل های بازگشت Freebox ایمیلی دریافت خواهید کرد. اگر ظاهر نشود ، می توانید با یک مشاور آنلاین تماس بگیرید و از او بخواهید که با لینک برای شما ایمیل بفرستد تا برچسب UPS یا KIALA را بارگیری کند که باید به مقوا حاوی Freebox و لوازم جانبی آن به صورت رایگان بچسبید.

نامه من در تاریخ 27 آوریل توزیع شد ، آیا به هر حال برای ماه مه بدهکار می شوم ? (الکساندر ج., 27 آوریل 2022)

خاتمه خط شما 10 روز پس از دریافت نامه شما حداکثر مؤثر است. شما احتمالاً برای خودی ماه مه مورد توجه قرار می گیرید ، اما برای دوره بین خاتمه مؤثر اشتراک و پایان ماه مه بازپرداخت می شود. این بازپرداخت در صورتحساب شما ، با کلمه “بسته بازگرداندن” ظاهر می شود.

من با رایگان که پس از درخواست خاتمه من ، هزینه های خود را به من بازپرداخت نکردم ، در تضاد هستم ، چه کسی می توانم به خودم خطاب کنم ?

شما می توانید به خدمات ملی مصرف کننده مصرف کننده شکایت کنید ، که آدرس پستی آن خدمات ملی مصرف کننده رایگان است – 75371 Paris Cedex 08. اگر این رویکرد مثمر ثمر نیست ، می توانید از یک انجمن مصرف کننده یا واسطه مصرف درخواست کنید و سپس دادرسی های قانونی را آغاز کنید.

نحوه ارسال توصیه شده ?

لغزش نامه ثبت شده

برای ارسال نامه خاتمه خود داشتن رایگان از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، بدون حرکت ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • نامه خود را از فرم شخصی سازی کنید و نامه های ثبت شده خود را در عرض چند دقیقه ، بدون مسافرت ارسال کنید -> مشخصات تماس خود را نشان دهید ->
 • آیین نامه را انجام دهید (از 7.49 یورو ، بدون اشتراک)

نامه ارسال شده توسط پست

آخرین به روزرسانی در شنبه 3 ژوئن 2023

خاتمه آنلاین

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده به
رایگان

Freebox خاتمه آنلاین ساده ، در 3 کلیک اکنون ارائه شده است

خاتمه آنلاین ساده Freebox ، D

بیایید برویم: خاتمه آنلاین ، در 3 کلیک که اکنون در Freebox موجود است آسان است. مربوط به تمام قراردادهای اینترنتی شما است: Freebox ، اشتراک رایگان تلفن همراه ، بلکه آن دسته از نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom. این قانون حمایت از مصرف کننده است که آن را از اول ژوئن تحمیل می کند. برای دیدن پیشرفت رویه ها در این آموزش.

این امر به طور کلی مربوط به کلیه قراردادهایی است که خاتمه آنلاین باید توسط ارائه دهنده خدمات ، حداکثر در تاریخ 1 ژوئن ، همانطور که توسط قانون حمایت از مصرف کننده توصیه می شود با ورود به پایان رساندن خاتمه آنلاین قراردادهای سه کلیک پیشنهاد شود.

اخبار/آموزش شماره 23602 منتشر شده توسط بوم Busyspider در تاریخ 1 ژوئن ساعت 2:00 بعد از ظهر

مقاله legifrance l215-1-1

این دقیقاً نشانگر این قانون است ?

قانون آفرینش شماره 2022-1158 از 16 اوت 2022 – هنر. 15

هنگامی که یک قرارداد به صورت الکترونیکی نتیجه گیری شده است یا با یک وسیله دیگر نتیجه گرفته شده است و حرفه ای ، در روز خاتمه مصرف کننده ، به مصرف کننده امکان نتیجه گیری قراردادها را به وسیله الکترونیکی ارائه می دهد ، خاتمه با توجه به این روش امکان پذیر می شود.

برای این منظور ، حرفه ای عملکردی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و امکان انجام آن ، وسایل الکترونیکی ، اعلان و رویه های لازم برای خاتمه قرارداد را امکان پذیر می کند. هنگامی که مصرف کننده به خاتمه قرارداد اطلاع می دهد ، حرفه ای دریافت اعلان را وی تأیید می کند و او را در یک رسانه ماندگار و در مهلت معقول ، از تاریخی که در آن قرارداد به پایان می رسد و اثرات خاتمه به او اطلاع می دهد ، به وی اطلاع می دهد.

یک فرمان به ویژه روشهای فنی را که احتمالاً می تواند شناسایی مصرف کننده و دسترسی آسان ، مستقیم و دائمی به عملکرد ذکر شده در بند دوم ، مانند شرایط ارائه و استفاده آن را برطرف کند ، رفع می کند. این اطلاعات را که توسط مصرف کننده ارائه می شود تعیین می کند.

مطابق با II ماده 15 قانون N ° 2022-1158 از 16 اوت 2022 ، این مقررات با تاریخ تعیین شده توسط فرمان ، که نمی تواند متعاقباً تا اول ژوئن 2023 لازم باشد ، لازم الاجرا است. آنها در مورد قراردادهایی که در همان تاریخ اجرا می شوند قابل اجرا هستند.

که نگران این روش است ?

قانون حمایت از مصرف کننده که نگران است

خاتمه توسط خودتان لزوماً در همه سونیک ها ضروری نیست. اگر می خواهید با درخواست قابلیت حمل شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهید ، نباید قرارداد خود را فسخ کنید.

در حین تغییر اپراتور ، باید ریو (بیانیه هویت اپراتور) شماره تلفن خود را نشان دهید. ریو که قبلاً از زمان دسترسی ثابت به اشتراک قدیمی (هنوز هم فعال) با ساخت 3179 از تلفن متصل به Freebox ، بهبود یافته اید. خاتمه قرارداد قدیمی به طور خودکار خواهد بود.

به طور مشابه در صورت بروز حرکتی ، ما دسترسی آن را خاتمه نمی دهیم ، ما از این دسترسی رایگان می خواهیم که به صورت خاتمه (اتوماتیک) دسترسی قدیمی و ثبت نام مجدد در مسکن جدید باشد. در اینجا ، شماره تلفن های شما به طور خودکار به دسترسی جدید (محل اقامت جدید) منتقل می شود

از طرف دیگر اگر نمی خواهید این اشتراک را حفظ کنید ، خاتمه ضروری است و این جایی است که دستورالعمل های جدید به شما کمک می کنند.

تقریباً چگونه این اتفاق می افتد که اشتراک Freebox خود را خاتمه دهید ?

از نظر عملی چگونه این اتفاق خواهد افتاد

توجه: در اینجا ما ارائه را برای اشتراک Freebox برای شرقی انتخاب کرده ایم ، اما این روش بدیهی است که برای همه اپراتورهایی که اکنون باید این تسهیلات را تنظیم کنند ، صدق می کند.

دیگر نیازی به تماس با خط تلفن به 3244 و بدیهی است که نامه ثبت شده تر برای ارسال.

چطور انجام دادن ? شما باید به پورتال Free/Freebox بروید و در پایین صفحه ، ما روی پیوند کلیک خواهیم کرد “خاتمه دادن.“”

پس از شناسایی ، شما از فضای مشترکان Freebox خود به روش کامل خاتمه آنلاین در ❸ کلیک خواهید کرد.

روش شرح داده شده در تصاویر زیر .

این خاتمه برای قراردادهای آینده بلکه برای قراردادهای فعلی از اول ژوئن 2023 اعمال می شود

❶ پیشنهاد من را خاتمه دهید

از نظر عملی چگونه می توان اشتراک Freebox خود را خاتمه داد؟

به عنوان یک رویکرد اول مواردی را ارائه خواهیم داد که خاتمه ضروری نیست.

سپس ، اگر هنوز مشخص شود که خاتمه یابد ، اطلاعات شخصی نشان داده می شود: نام ، نام ، آدرس ، آدرس ، ایمیل ، شناسه FBX..

اگر دقیق نباشید می توانید آنها را تغییر دهید.

به چه دلیلی می خواهید خاتمه دهید ?

به چه دلیلی می خواهید خاتمه دهید

در صورت تمایل می توانید دلیل خاتمه خود را نشان دهید.

دلایل خاصی با استفاده از اسناد پشتیبانی که درخواست می شود ، از هزینه خاتمه معافیت می کند.

اثبات ارائه درخواست خاتمه شما

به چه دلیلی می خواهید خاتمه دهید

اگر دلیل مشخص شده تغییر وضعیت (برای مشخص شدن) برای خاتمه شما باشد ، اثبات درخواست می شود.

می توانید عکس های گرفته شده از تلفن هوشمند خود را ارسال کنید.

می توانید به چندین سند برسید .

یک QRCode در Sannner از تلفن خود (دوربین آیفون یا برنامه Android) به شما امکان می دهد از تلفن همراه خود به صفحه توجیهی دسترسی پیدا کنید.

QRCode در اینجا اصلاح شده و شما را مستقیماً به سایت Tutos Busyspider سوق می دهد.

تاریخ در نظر گرفتن

تاریخ در نظر گرفتن

اکنون باید تاریخ در نظر گرفتن را مشخص کنید

در 10 روز در بهترین حالت

در غیر این صورت پایان ماه.

و جزئیات پیامدهای این خاتمه

خلاصه

در اینجا تقریباً پایان روند است.

خلاصه و این اعتبار نهایی با پیامدهای آتشین است که ناشی از آن است.

*از دست دادن شماره ثابت:

توضیحات کوچک در مورد از دست دادن احتمالی شماره تلفن شما. بازیابی این شماره امکان پذیر است. شما 40 روز پس از در نظر گرفتن خاتمه قرارداد مربوطه برای درخواست قابلیت حمل A-Posteriti از یک اپراتور دیگر دارید. [اطلاعات arcep]

اما برای این کار باید با انجام 3179 از خط هنوز فعال در مورد بازیابی ریو فکر کنید. پس از بستن دسترسی قدیمی خود ، بازیابی این ریو دشوارتر خواهد بود.

لغو خاتمه پیشنهادی

تقاضا برای terminiatoin به خوبی در نظر گرفته شده است.

اگر از انتخاب خود پشیمان هستید ، اکنون وقت زیادی برای لغو این درخواست خاتمه دارید.

اگر ظرف 10 روز از خاتمه درخواست کرده اید ، (مینی زمان ارائه شده) درخواست خاتمه به محض اعتبار آنلاین شما در نظر گرفته می شود ، لازم است قبل از پایان این دوره از لغو آن درخواست کنید. (روز قبل)

اگر در پایان ماه از خاتمه خواسته اید ، درخواست خاتمه به محض اعتبار آنلاین شما در نظر گرفته می شود ، بنابراین تا پایان ماه باید لغو کنید. (قبل از پایان ماه)

درخواست ویژه پرونده برای خاتمه با اثبات

تأیید فوری فقط در صورتی که خاتمه متعارف باشد ، در دسترس است ، بنابراین بدون هیچ اثبات.
در صورت ارسال اثبات ، پیامی که اسناد منتقل شده است ظاهر می شود.

بنابراین رایگان اسناد را برای پردازش ظرف 3 روز دریافت کرده است (میانگین زمان). به محض انجام درمان ، تأیید را از طریق ایمیل و پیامک دریافت خواهید کرد.
(با تشکر از cremechocos برای دقت)

حساب Freebox خاتمه را نشان می دهد

خاتمه دهنده آنلاین Freebox تحت خاتمه

تنظیم خوب عمل شده ، شما از طریق پست الکترونیکی و پیام کوتاه تأیید خواهید کرد.

با ورود به فضای مشترک شما ، کوپن برگشتی برای بازگشت تجهیزات آزاد به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود ، این یک بسته Relois Relais Return Relais است. همچنین از این لینک به رله های بسته نزدیک به شما دسترسی خواهید داشت (نشانگر آدرس یا مجوز جغرافیایی) [با تشکر از Cremechoco برای این جزئیات]

بیش از حد به تأخیر نزنید ، برای بازگشت تجهیزات به صورت رایگان ، باید ظرف 15 روز از در نظر گرفتن تاریخ خاتمه انجام شود.

پس از خاتمه پس از آن به پیوند ایمیل های خود که یتیم شده اند فکر کنید

نکته رایگان در صورت خاتمه: ایمیل های رایگان خود را در یک حساب دسترسی رایگان قرار دهید

به صورت رایگان ایمیل های خود را برای زندگی نگه می داریم. اما به دنبال خاتمه حساب Freebox ، آنها یتیم می شوند.

برای ادامه قادر به مدیریت آنها (به عنوان مثال رمز عبور را اصلاح کنید) ، این ترفند برای ایجاد یک حساب (فعال) دسترسی رایگان ، سپس برای پیوستن به این حساب فعال ، ایمیل های خود که یتیمان شده اند ، تشکیل می دهد.

شما از تصمیم خود پشیمان هستید ، هنوز هم می توانید این رویکرد را لغو کنید

شما از تصمیم خود پشیمان هستید ، هنوز هم می توانید این رویکرد را لغو کنید

مانند گذشته ، شما امکان لغو درخواست خاتمه خود را دارید ، با یک کلیک نیز آسان تر خواهد بود.

شما می توانید درخواست خاتمه خود را از فضای مشترک خود لغو کنید تا زمانی که مؤثر نباشد. (آخرین روز قبل)

خاتمه لغو Freebox به خوبی در نظر گرفته شده است

جزئیات DGCCRF

از طریق این اینفوگرافیک است که مدیر کل رقابت ، مصرف و سرکوب کلاهبرداری این دستورالعمل را از اول ژوئن 2023 ارائه می دهد.

جزئیات DGCCRF

منبع تصویر DGCCRF

ورود به خاتمه آنلاین قراردادها در سه کلیک فشار

به عنوان بخشی از اقدامات خود به نفع خرید قدرت و حفاظت از مصرف کننده ، دولت در تاریخ 1 ژوئن 2023 حکم اجرای ماده 15 قانون شماره 2022-1158 از 16 اوت 2022 با اقدامات اضطراری برای حمایت از خرید تسهیل قدرت خرید منتشر کرد. خاتمه آنلاین قراردادها. برای مطالعه بیشتر در مورد پرونده PDF.

این امر با ساده سازی روش خاتمه ، همه مصرف کنندگان را برآورده می کند

لطفاً به Netiquette احترام بگذارید و در وب سایت های دیگر ، انتشارات و کپی نکنید تصاویر از سایت Busyspider
تصاویر و ویرایش © www.چوگان.FR از درک شما متشکرم.

انتشارات بوم Busyspider نشان دهنده کارهای شخصی قابل توجهی است و در نظر گرفته نشده است که کپی شود. کمک داوطلبانه در سایت Busyspider است.FR و برای استفاده خصوصی به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرد. در نتیجه ، از هر شکلی از بهره برداری تجاری (به عنوان مثال: سایت هایی با درآمد تبلیغاتی) استقبال نمی شود.

هرگونه تولید مثل ، اصلاح ، جزئی یا کل ، هرچه متوسط ​​باشد و هر چه فرایندی استفاده شده به شدت ممنوع باشد و ممکن است برای جعل آن جذب شود. (قانون ماده L335-2 از کد مالکیت معنوی)

به همین ترتیب ، کپی کردن تصاویر سایت Busyspider ، در برخی شرایط ، کاملاً ممنوع است.

برای اطلاعات: اسناد به طور مرتب در سایت اصلی به روز می شوند (متن و تصاویر/برچسب با آرم Busyspider)
در سایت های دیگر ذخیره شده ، به روزرسانی غیرممکن است ، که برای قابلیت اطمینان اطلاعات منتشر شده مضر است.
البته همیشه می توان یک پیوند URL را نشان داد ، تا در مورد اطلاعات به وب سایت دیگری بحث کنیم.

در صورت لزوم در حساب با من تماس بگیرید
توییتر بوم Busyspider

اخبار 23602 – 1 ژوئن 2023
نویسنده: بوم Busyspider –