هوشمند شماره 3: بهترین قیمت ، فنی و اخبار – اتومبیل – Frandroid ، Smart #3: اولین اطلاعات

هوشمند شماره 3

داشبورد SUV شماره 3 کوپه برقی عملاً با شماره 1 یکسان است ، به استثنای هواگرهای مرکزی ، که توسط سه عنصر دور جایگزین شده است. این اصلاح بیشتر شباهت با مدل های مرسدس را برجسته می کند. علاوه بر این ، یک صفحه لمسی بزرگ 12.8 اینچی در بالای این عناصر تهویه وجود دارد.

هوشمند شماره 3

Smart در آوریل 2023 ، کوپه هوشمند شماره 3 را در اتومبیل خود در شانگهای 2023 در چین ارائه داد. این ماشین برقی در بسیاری از مناطق مانند شماره 1 هوشمند به نظر می رسد ، اما بدن جدید است و فضای بیشتری را در داخل آن ارائه می دهد. این اندازه 4.40 1. 1.84 x 1.56 متر است و دارای پایه چرخ 2،785 متر است. ضریب درگ 0.27 است. در کشش عقب یا در تمام درایو چرخ و بسته به نسخه با قدرت 200 کیلو وات یا 314 کیلو وات در دسترس خواهد بود. حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت است.

از کجا بخریم
هوشمند شماره 3 با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

درباره هوشمند شماره 3 بیشتر بدانید

در اواخر سال گذشته ، در اواسط ماه نوامبر ، اولین عکس های عکس که در آن زمان بدون تأیید رسمی شماره 3 Smart خوانده شد ، در شبکه ظاهر شد. شورت از چین در حالی که تولید کننده ، که جزو اولین کسانی بود که 100 ٪ الکتریکی را ارائه می داد ، اکنون متعلق به Géant Geely و Mercedes است. دیگر در زمان رسمی شدن فاقد آن نبود: اکنون با انتشار توسط Smart of First Photos و اطلاعات رسمی که در بیانیه مطبوعات دیده می شود ، انجام می شود.

قبل از رسیدن به قلب موضوع ، شاید از خود بپرسید که این شماره 3 هوشمند (تلفظ “هشتگ سه“) به جاده ها می رسند. و سازنده Sino-German برای تأیید اینکه راه اندازی آن در بازار اروپا در اوایل سال 2024 ، پس از بازدید در سپتامبر آینده به نمایشگاه IAA مونیخ انجام خواهد شد.

خطوط سیال و آیرودینامیک بهبود یافته

همانطور که مطمئناً متوجه شده اید ، هوشمند شماره 3 بسیار از نظر زیبایی شناختی نزدیک به یکی از مواردی است که هنوز در جاده های ما نادر است ، هوشمند شماره 1 ، زیرا دیر است. او در واقع تمام کدهای زیبایی شناسی را با خطوط سیال ، منحنی ها و ظاهری سوراخ کننده با چراغ های بادام متصل به یک پرچم سبک می گیرد.

بنابراین لازم است که بازی 7 خطا انجام شود تا در واقع برخی از تفاوت ها را ببینید: مصرف هوا در هود بی نظیر است و دو برابر نیست ، یا تنها انحراف (در مقابل دو در شماره 1) در سپرهای سپر.

تفاوت بزرگ با این شماره 3 در این است که ما با یک SUV کوپه سر و کار داریم. بنابراین کل قسمت عقب است که در مقایسه با SUV “کلاسیک” اصلاح شده است. در پروفایل ، ما بلافاصله غرفه فرار به سمت پشت را یادداشت می کنیم ، و ظاهری که “Fastback” را بازی می کند. سود بصری ورزشی این شماره 3 نیز با این منقار که در درب درب قرار دارد بیان شده است.

بدیهی است راهی برای ادغام در یک بخش بسیار امیدوار کننده ، که بر روی آن وسایل نقلیه متفاوت به عنوان مدل تسلا y ، Skoda Enyaq Coupé IV وجود دارد ، اما همچنین شارژ Volvo C40. اما این همچنین وسیله ای برای کاهش ضریب درگ است: در 0.27 ظاهر می شود ، که به گفته هوشمند ، باعث کاهش ارتعاشات و صداهای هوا می شود.

یک کوپه بزرگتر شماره 3 هوشمند

در زیر سقف بزرگ شیشه ای پانوراما ، فضای داخلی این شماره 3 هوشمند نیز به نظر می رسد دو قطره آب به تغییر شکل آن خانواده بیشتر باشد. ما احساس پیله را با لهجه های ورزشی می یابیم که حول این صفحه مرکزی بزرگ 12.8 اینچ و روباه معروف آن که به عنوان دستیار آواز راننده و مسافرانش خدمت می کند ، می چرخد. سیستم صوتی Beats در 13 بلندگو از صدا مراقبت می کند.

از نظر ویژگی های جدید این شماره 3 ، پیشانی ها دوباره در صندلی ها ادغام می شوند ، تا دوباره جنبه ورزشی را تقویت کنند. با این حال ، تعجب آور تر ، Smart در مورد یک چرخ چرخ دراز به ما می گوید که احساس فضای داخلی بزرگتر را به شما می دهد. فضای بین چرخ ها در واقع در مقایسه با شماره 1 گسترش یافته است ? آیا این فقط یک تصور اضافی از فضا است یا واقعاً ?

نوامبر گذشته ، اولین نشت اطلاعات در مدل گزارش طول 4.40 متر ، 13 سانتی متر بیشتر از #1. علاوه بر این ، ما سپس در مورد یک چرخ چرخ 2.785 متر صحبت کردیم ، در برابر 2.75 متر برای کسی که در حال حاضر در حال فروش است. ابعاد همراه با عرض که 1.84 برای آن و ارتفاع 1.56 متر است. داده های زیادی که به نظر می رسد آنچه را که هوشمندانه به ما می گوید در بیانیه مطبوعاتی خود تأیید می کند ، اما بررسی با برگه فنی آینده اروپا. یک چیز مسلم است: این است که این سکو همیشه یکسان است ، این دریای با منشاء Geely است ، همانند Zeekr X و Volvo EX30 آینده.

یک نسخه برابوس که عضلات را بیرون می کشد

اگر Smart هنوز هم به طور مفصل لکه دار است ، ابعاد تنها مواردی نیست که هنوز باید تأیید شوند: برای ویژگی های فنی یکسان است. باز هم ، در کنار اطلاعات غیررسمی است که باید برویم و بدست آوریم ، زیرا هیچ چیز با عکسهای رسمی روز همراه نیست.

اینها با وجود همه چیز ، وجود دو نسخه مختلف ، که یکی از آنها یک نشان جدید برابوس است ، در نارنجی (“فلزی نارنجی فوتون” به طور دقیق) در عکس ها تأیید می کند. و ما همچنین از بیانیه مطبوعاتی قبلی می دانیم که SMART شماره 3 از شماره 1 قدرتمندتر خواهد بود.

قدرت و استقلال

آنچه به نظر می رسد اطلاعات فاش شده در پایان سال 2022 ، که یک موتور را به موتور 271 اسب بخار گزارش داده است ، در برابر 268 اسب بخار و 343 نانومتر گشتاور برای شماره 1 تأیید می کند. شماره 3 برابوس به دو موتور مجهز خواهد شد ، یکی از 115 کیلو وات در جلو ، 200 کیلووات دیگر در عقب برای کل 315 کیلو وات یا 428 اسب بخار. باز هم ، تعداد انگشت شماری از اسب ها بیشتر در مقایسه با شماره 1 Brabus است که 422 اسب بخار قدرت دارد. اما این ارقام تا زمانی که تأیید کنیم که در تابستان ، بالادست نمایشگاه مونیخ 2023 امیدواریم ، با موچین گرفته می شود.

از طرف استقلال ، ما انتظار داریم چهره هایی نسبتاً نزدیک به هوشمند شماره 1 باشد. دومی به لطف باتری خود با ظرفیت 66 کیلووات ساعت یک استقلال WLTP را از 400 تا 440 کیلومتر اعلام کرد. کم و بیش شبیه Zeekr X است ، که کمی مجلل تر است.

قیمت و در دسترس بودن

همانطور که در بالا توضیح دادیم ، بازاریابی SMART شماره 3 باید تا پایان سال 2023 و سپس در اروپا در طول سال 2024 در اروپا انجام شود. قیمت ها هنوز ابلاغ نشده اند ، اما مطمئناً آنها بالاتر از 39990 یورو که توسط Smart #1 در سطح ورودی خود ادعا می شود ، بالاتر خواهد بود.

هوشمند شماره 3

هوشمند شماره 3

وسیله نقلیه هوشمند شماره 3 خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

Smart #3 برش جدید برند آلمانی است که به تازگی در شانگهای فاش شده است.

طراحی و ابعاد هوشمند شماره 3

سبک مدل شماره 3 با کانتورهای گرد ، به شماره 1 وفادار است ، که توسط شکل خمیده ویندوزهای جانبی برجسته شده است. همانطور که برای SUV های برش خورده معمولی است ، غرفه به عقب فرو می رود و پنجره عقب کج شده است. علاوه بر این ، این مدل در سایه های ویژه مانند Photon Orange و Matt Electric Blue در دسترس است.

فضای داخلی هوشمند شماره 3

داشبورد SUV شماره 3 کوپه برقی عملاً با شماره 1 یکسان است ، به استثنای هواگرهای مرکزی ، که توسط سه عنصر دور جایگزین شده است. این اصلاح بیشتر شباهت با مدل های مرسدس را برجسته می کند. علاوه بر این ، یک صفحه لمسی بزرگ 12.8 اینچی در بالای این عناصر تهویه وجود دارد.

حرکتی و باتری

در حال حاضر ، Smart هیچ اطلاعاتی در مورد برگه فنی کوپه برقی آینده خود شماره 3 خود را فاش نکرده است ، بنابراین ما باید کمی صبر کنیم.

با این حال ، ما به راحتی می توانیم از باتری 66 کیلووات ساعت که در حال حاضر مدل شماره 1 را مجهز می کند ، استفاده مجدد از مارک را تصور کنیم و این امکان را بین 400 تا 440 کیلومتر استقلال فراهم می کند. سطح موتورهای Smart #1 ، نسخه Brabus مجهز به تمام چرخ های چرخ برای کل 428 اسب بخار (315 کیلو وات) است در حالی که پیشرانه مدعی قدرت 272 اسب بخار (200 کیلووات) است. کسب و کار.

راه اندازی و بازاریابی

در حال حاضر ، این خودرو فقط در چین بدون هیچ جزئیاتی در مورد بازاریابی اروپا ارائه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در نمایشگاه مونیخ ، باید تا سپتامبر 2023 صبر کنیم. تحویل به مشتریان برای اوایل سال 2024 برنامه ریزی شده است.

به عنوان یک یادآوری ، SUV Smart #1 در فرانسه از 39990 یورو در نسخه ورود به سطح Pro+ و 47،490 یورو در Brabus در فرانسه به بازار عرضه می شود.

هوشمند شماره 3: SUV کوپه در اوایل سال 2024 وارد اروپا می شود

نسخه “کوپه” از هوشمند شماره 1 به طور رسمی در سالن شانگهای فاش می شود. شماره 3 اروپایی قبل از بازاریابی در اوایل سال 2024 در نمایشگاه مونیخ ارائه می شود.

Zapping Auto Moto Renault Rafale: اولین تماس با هموار بزرگ الماس

Smart رسما پس از یک سری عکس های دزدیده شده ، دومین SUV برقی خود ، شماره 3 را رونمایی می کند. این مدل ، با کمال تعجب ، یک نوع “برش” با سقف زودگذارتر شماره 1 است. بنابراین او تا حد زیادی DNA و برگه فنی خود را از سر می گیرد.
به مناسبت نمایش موتور شانگهای ، از 18 تا 27 آوریل 2023 ، برند سینو-آلمانی SUV را به عموم مردم ارائه می دهد. او مانند برادر شماره 1 ، او خطوطی مانند سنگریزه و آگهی های سبک در جلو و پشتی را اتخاذ می کند. اما در اینجا ، سقف بسیار بیشتر در حال فروپاشی است ، مانند SUV های برش ، بسیار مرسوم ، مد روز در بازار.

بنابراین ، آرم هوشمند که بر روی عرف شماره 1 Migre در بال جلو قرار داده شده است ، این عنصر بسیار دقیق تر است. لعاب همچنین با یک تلسکوپ محکم تکامل می یابد و توسط یک طلسم بزرگ غلبه می کند. یک سقف پانوراما XL در تداوم شیشه جلو اتومبیل ، تقریباً بیش از کل طول ماشین قرار می گیرد. SMART ابعاد شماره 3 خود را مشخص نمی کند ، اما آنها باید به شماره های شماره 1 نزدیک باشند. برای رکورد ، مدل به طول 4.27 متر و 1.82 متر عرض و 1.64 متر ارتفاع دارد.
SMART مشخص می کند که شماره 3 حق سایه های منحصر به فرد جدید ، از جمله یک فوتون فلزی نارنجی و یک آبی برقی مات در خارج و یک قهوه ای ارتعاش را در صفحه دارد. این کابین همچنین تقریباً با شماره 1 یکسان خواهد بود ، با داشبورد دارای کنتورهای دیجیتال و یک دال لمسی 12.8 اینچی در مرکز. کنسول مرکزی Haute که چند ذخیره سازی در پایین مسافران را آزاد می کند ، حفظ می شود ، اما هنگامی که آنهایی که از شماره 1 هستند کاملاً طولانی هستند ، هواگرهای مرکزی را که می توانند مرسدس را بیرون می کشند ، دریافت می کند.

یک برگه فنی یکسان با شماره 1

از طرف فنی ، SMART در انتشار مطبوعاتی زیادی مشخص نمی کند. اما SUV کوپه باید از سر گرفته شود زیرا این همان چیزی است که موتورها و باتری های شماره 1. بنابراین شماره 3 بر اساس همان سکوی SAE اختصاص داده شده به گروه های برقی از گروه چینی Geely (که از سال 2020 50 ٪ هوشمند بوده است). بدین ترتیب باید یک نسخه “استاندارد” را با یک موتور عقب 200 کیلووات (272 اسب بخار) انجام دهد ، همراه با باتری 66 کیلووات ساعت که تقریباً 440 کیلومتر استقلال روی کاغذ است. اگر استدلال را دنبال کنیم ، یک نسخه Brabus بیش از حد می تواند به کاتالوگ بپیوندد ، با پیکربندی دو حرکتی که 315 کیلو وات یا 428 اسب بخار را ارائه می دهد.
Smart نسخه “چینی” شماره 3 را در نمایشگاه موتور شانگهای ، قبل از ورود SUV در اروپا در سالن مونیخ در اوایل سپتامبر 2023 ارائه می دهد. بازاریابی در آغاز سال 2024 با ما برنامه ریزی شده است ، با نرخ هنوز ناشناخته.
عکس ها: دکتر.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
تست هوشمند شماره 1 2023: SUV برقی در تولید همکار
Smart Fortwo EQ: ماشین برقی در هنگام عزیمت ?
Zeekr X: پسر عموی آینده Smart #1 و Volvo EX30