4 مارک برتر تلفن های هوشمند Ecolo: کدام یک را انتخاب کنید?, اکولوژیکی ترین تلفن های هوشمند چیست؟? اكواتور

اکولوژیکی ترین تلفن های هوشمند چیست؟

برخلاف همه تلفن های دیگر که حتی نمی توانند باز شوند ، Fairphone قابل تعمیر و مدولار است. چند ثانیه برای جایگزینی باتری یا تغییر اجزای دیگر کافی است. با استفاده از این تلفن ، البته از همه عملکردهای اساسی (ایمیل ، پیام کوتاه ، GPS ، دستور کار ، عکس ، فیلم ، فیس بوک ، اینستاگرام …) بهره مند می شوید ، اما باید در مورد باتری یا کیفیت عکس ها امتیازاتی کسب کنید. انتظار نداشته باشید که به عنوان مثال آخرین افتخار را داشته باشید.

4 مارک تلفن های هوشمند سبز که زندگی را در سبز می بینند

گروه بازسازی

از صبح تا عصر ، اکثریت ما لپ تاپ او را ترک نمی کنیم. یا این است که آن را با صفحه تلویزیون یا رایانه جایگزین کنید. بله ، حتی اگر سبز باشیم ، در دنیای فوق العاده متصل زندگی می کنیم ..

خوشبختانه طراوت هایی مانند شما وجود دارد که فناوری را سبزتر کنید. اما وقتی می خواهید یک تلفن هوشمند اخلاقی بخرید ، همه چیز پیچیده می شود ! تولید کنندگان به طور فزاینده ای در مورد تأثیرات زیست محیطی محصولات خود مراقب هستند ، اما همیشه اطلاعات قابل اعتماد در مورد این موضوع وجود ندارد.

انتخاب تلفن سبز کار آسانی نیست. بنابراین در توصیه ®, ما 4 مارک تلفن های هوشمند سبز به اشتراک می گذاریم تا در انتخاب خود به شما کمک کند.

یک مارک تلفن هوشمند سبز ، چیست ?

بیایید مستقیم به نکته برویم: یک تلفن هوشمند با تعریف هر چیزی جز اکولوژیکی است. این شیء کوچک که برای زندگی روزمره ما به تنهایی ضروری است ، بزرگترین مسائل زیست محیطی را نشان می دهد. برای ایده دادن به شما ، در اینجا یک مرور کلی وجود دارد:

 • این دستگاه با بیش از 70 ماده نادر طراحی شده است که در آن مقدار کمی وجود دارد که بازیافت تقریباً غیرممکن می شود
 • استخراج این منابع از نظر انرژی بسیار حریص است و خاک را آلوده می کند
 • بیشتر این مواد سمی هستند
 • حقوق کارگران همیشه رعایت نمی شود
 • از ساخت آن تا مسیریابی خود ، یک تلفن هوشمند قبل از رسیدن به مقصد شما حدود 4 بار در اطراف کره زمین می رود
 • منسوخ برنامه ریزی شده طول عمر تلفن های همراه را کاهش می دهد.

با همه اینها خوب است ، چیزی برای از دست دادن امید وجود دارد. بنابراین بیایید شیشه را نیمه کامل ببینیم ! انتخاب تلفن سبز امکان پذیر است و ما آن را به شما ثابت می کنیم.

4 تلفن هوشمند اکولوژیکی

در سال 2017 ، Greenpeace راهنمای الکترونیک سبز را با طبقه بندی مارک های زیست محیطی منتشر کرد. معیارهای مختلفی در نظر گرفته شده است: استفاده از انرژی تجدید پذیر ، از بین بردن مواد شیمیایی ، مصرف مسئول منابع و غیره. به نظر شما ، چه کسی برنده بزرگ خواهد بود ?

1 – Fairphone

تعلیق کوتاه خواهد بود. بدیهی است که تولید کننده هلندی است که مقام اول را کسب می کند. این مارک یکی از اولین کسانی بود که یک تلفن اخلاقی را به بازار عرضه کرد. شما قبلاً یک تلفن هوشمند را با پیچ گوشتی فروخته اید ? خوب این مورد در مورد یک فرفری است.

برخلاف همه تلفن های دیگر که حتی نمی توانند باز شوند ، Fairphone قابل تعمیر و مدولار است. چند ثانیه برای جایگزینی باتری یا تغییر اجزای دیگر کافی است. با استفاده از این تلفن ، البته از همه عملکردهای اساسی (ایمیل ، پیام کوتاه ، GPS ، دستور کار ، عکس ، فیلم ، فیس بوک ، اینستاگرام …) بهره مند می شوید ، اما باید در مورد باتری یا کیفیت عکس ها امتیازاتی کسب کنید. انتظار نداشته باشید که به عنوان مثال آخرین افتخار را داشته باشید.

2 – شیفت تلفن

کمتر شناخته شده است ، این برند آلمانی همچنین تلفن های سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد. ذخیره سازی گسترده ، باتری به راحتی قابل تعویض ، آموزش های ویدیویی ارائه شده خودتان تلفن شیفت خود را تعمیر کنید, عدم وجود مواد ناشی از درگیری های مسلحانه مانند کلتان … ابتکارات عالی ! علاوه بر این ، حتی اگر در حالی که می خواهید آن را تعمیر کنید ، آن را بشکنید (حتی به بهترین وجه اتفاق می افتد.ES) ، ضمانت معتبر خواهد بود. و این بسیار نادر است.

3 – سیب

بیایید به غول سیب بیاییم. طبق مطالعات ، اطلاعات کاملاً متناقض است. شرکت استیو جابز به طور مرتب با تعهدات زیست محیطی خود ارتباط برقرار می کند.

با تشکر از گزارش های پایداری اپل ، ما می توانیم تلاش های انجام شده را مشاهده کنیم: استفاده از مواد بازیافت شده ، کاهش انتشار CO2 و مصرف آب ، تولید انرژی های تجدید پذیر ، حذف مواد سمی … همانطور که برای ریخته گری های اپل ، اکنون تقریباً همه 100 نفر معتبر هستند ٪ بدون درگیری. در گزارش GreenPeace ، اپل هنوز B را بدست آورد ! آنچه هنوز ماهیگیری است استفاده ازمنسوخ برنامه ریزی شده و احترام به حقوق کار (تقصیر برای پیمانکاران فرعی و تأمین کنندگان رد می شود).

4 – بلک بری

آه بلک بری … پس از یک موفقیت فوق العاده بین سالهای 2007 و 2009 (همه ما این صفحه کلید آزرتی را به یاد می آوریم) ، آنها به تدریج ناپدید شده اند. این شرم آور است ، به خصوص وقتی که آن را می بینیم بلک بری در رابطه با حقوق بشر یک یادداشت عالی به دست می آورد. نوکیا نیز بسیار خوب از خودش دفاع می کند. متأسفانه ، رقابت در برابر غول هایی مانند اپل ، سامسونگ و شرکت سخت است. هیچ تلفن فرانسوی در این بالا وجود ندارد !

بهترین تلفن هوشمند سبز یکی از مواردی است که بازپرداخت می شود

همانطور که شما اکنون یک.E درست است.او تازه می کند ، شما می دانید که این لپ تاپ بازنشسته است که اکوست است. برای کاهش تأثیرات زیست محیطی صنعت موبایل ، چیزی مانند استفاده مجدد: نیازی به ایجاد یک مدل جدید ، انرژی کمتری صرف شده ، گسترش طول عمر نیست … فقط مزایایی وجود دارد ! و این بدون شمارش پس انداز شما می توانید با خرید آیفون بازپرداخت شده ، سامسونگ یا آخرین هواوی به دست بیاورید.

گروه بازسازی

بین مارک های درگیر و بازپس گیری ، اکنون می توانید خوشبختی خود را پیدا کنید ! و خبر خوب ، شما حتی اگر تلفن هوشمند دارید سبز می شوید. اما این دلیلی برای فراموش کردن مشترک در خبرنامه ما نیست. ��

اکولوژیکی ترین تلفن های هوشمند چیست؟ ?

تصویر تصویر برای اکولوژیکی ترین تلفن های هوشمند

شما می خواهید خود را تغییر دهید گوشی های هوشمند برای دیگری به علاوه وابسته به محیط زیست ? مشکل ، چگونه بدانیم کدام یک بیشترین است وابسته به محیط زیست ? ما یک برتری عالی برای شما به شما کمک کرده است تا به شما در انتخاب بین مارک ها و مدل های مختلف کمک کند گوشی های هوشمند با آگاهی کامل از حقایق.

بالای هنرمندان متعهد به نفع بوم شناسی

فیلم در اکولوژی: 8 فیلم برای دیدن یا مرور آب و هوا

زباله های صفر چیست ? نکته چیست ?

برنامه ekwateur ما را کشف کنید !

مصرف انرژی خود را دنبال کنید ، به چالش بکشید و ذخیره کنید !

چرا تلفن های هوشمند اکولوژیکی نیستند ?

همانطور که می دانید ، گوشی های هوشمند که ما استفاده می کنیم به دور از مدل بودن نیستبوم شناسی. با این حال ، در زمان ما ، ما بدون آن نمی توانیم انجام دهیم. هنوز مارک هایی وجود دارد (مطمئناً از یکی از آنها شگفت زده خواهید شد) که به سمت یک مدل بیشتر تمایل دارند سازگار با محیط زیست. در حالی که منتظر کشف آنها هستیم ، ما لیستی از همه چیز را تهیه کرده ایم که به این معنی است که a گوشی های هوشمند نیست وابسته به محیط زیست ::

 • استخراج منابع و تولید تلفن بسیار انرژی است
 • تلفن های هوشمند حاوی بسیاری از مواد نادر و پیچیده برای استخراج هستند
 • حمل و نقل بین چهار گوشه جهان ، بسیاری از شرکت ها را در جو رد می کند
 • منسوخ برنامه ریزی شده که کاهش می دهد پایداری تلفن
 • خود تولید بیشترین است الحاق چرخه زندگی یک تلفن هوشمند
 • تلفن های هوشمند بسیار پیچیده هستند برای بازیافت

علاوه بر طرف غیر اکولوژیکی تلفن های هوشمند ، مسئله انسان نیز مطرح می شود. در واقع ، تولید اغلب در شرایط ناگوار بر خلاف حقوق بشر انجام می شود. استخراج مواد معدنی نادر نیز یک مشکل اخلاقی بزرگ است. ما از مواد معدنی استفاده شده “مواد معدنی خون” (طلا ، قلع …) استفاده می کنیم زیرا آنها به طور غیرمستقیم درگیری های مسلحانه در کشورهایی که در آن این مواد معدنی معروف استخراج می شوند ، تغذیه می کنند.

1 فوتون

شما ممکن است این مارک هلندی را که در سال 2013 ایجاد شده است ، بدانید ، بیشترین گزینه است پایدار در فروشگاه. با توجه به گزارش بیشترین سبز ارسال شده توسط GreenPeace ، FairPhone برندی است که بهترین فهرست را بدست آورده است (B). بزرگترین مزیت این گوشی های هوشمند ? قابل جبران و مدولار است.

با پیچ گوشتی فروخته می شود ، بله شما آن را درست خوانده اید ، یک پیچ گوشتی ! بنابراین می توانید خودتان را تعمیر کنید گوشی های هوشمند. شما می توانید باتری و سایر اجزای دیگر را بدون نیاز به پرداخت مبالغ زیاد برای تعمیر یک مؤلفه کوچک تغییر دهید. ضمانت دیگری از آنها تعهد برای’بوم شناسی, تلفن های هوشمند Fairphones برای پایداری و B (مانند ما ��) برای طرف اجتماعی و BLUE ANGEL ANGELS دارای مجوز هستند محیطی کسب و کار.

2 شیفت تلفن

این گوشی های هوشمند از یک مارک آلمانی می آید. کمتر برای عموم مردم شناخته شده است ، همچنین تلفن های هوشمند سازگار با محیط زیست را ایجاد می کند. مانند همتای Fairphone خود ، این تلفن هوشمند به لطف آموزش های ویدیویی که ارائه می شود ، خود مدولار و قابل تعمیر است. مارک آلمانی حتی بیشتر پیش می رود: حتی اگر تلفن خود را با ترمیم آن بشکنید ، ضمانت همیشه معتبر خواهد بود. بله ، شما آن را درست خوانده اید.

3-APPLE

نه ، شما خواب نمی بینید ، اپل در واقع در رتبه بندی شده است گوشی های هوشمند اکثر وابسته به محیط زیست از بازار طبق گزارش GreenPeace با یادداشت B- ، درست در پشت FairPhone و ShiftPhone. این برند تلاش زیادی برای تبدیل شدن به بیشترین تلاش کرده است وابسته به محیط زیست ممکن. در واقع ، دومی آن را به شدت کاهش داده است انتشار کربن, از حداکثر مواد استفاده می کند بازیافت شده.

علاوه بربوم شناسی, تقریباً همه اجزای نادر بدون درگیری های مسلحانه تأیید شده اند که این یک چیز بسیار خوب است ! آخرین مثال: iPhone 13 Pro. دومی ، طبق گفته اپل ، با 100 ٪ طلای بازیافت شده ، 99 ٪ تنگستن بازیافت شده و 98 ٪ زمین نادر ساخته شده است بازیافت شده (کلاه هنرمند). علاوه بر ساخته شدن مواد بازیافت شده, iPhone 13 Pro دارای ردپای کربن 11 ٪ پایین تر از مدل قبلی است.

4 تاریخ

نام تجاری Lenovo (که صاحب موتورولا است) ، یادداشت C- را در رتبه بندی Greenpeace به دست آورد. با ادامه این حرکت خوب ، این برند یک برنامه توسعه پایدار برای محصولات خود تنظیم کرده است. در گوشی های هوشمند موتورولا اکنون از PVC و BFR عاری است. قسمت های پلاستیکی بسته بندی جایگزین شده است کاغذ بازیافت شده 100 ٪. و مراقب باشید ، طبل رول (صدای نورد درام) ، باتری ها نه جیوه و نه کادمیوم.

تلفن های هوشمند بازپرداخت شده

بدیهی است ، بهترین راه برای داشتن تلفن هوشمند اکشن, این برای انتخاب یک است تلفن هوشمند بازپرداخت شده و یکی از مواردی را که قبلاً داریم نگه دارید تا آنجا که ممکن است. انتخاب برای بازپرداخت کاهشاثرات زیست محیطی مربوط به تولید ، برای جلوگیری از مصرف بیش از حد انرژی و استفاده از مواد نادر. این امر همچنین امکان افزایش طول عمر این تلفن هوشمند را فراهم می کند ، که باعث می شود بیشتر شود پایدار.

در اینجا ، مقاله ما در حال حاضر به پایان رسیده است ، شما باید در اکولوژیکی ترین تلفن های هوشمند موجود در بازار بی نظیر باشید. اکنون شما نمی توانید بگویید که شما نمی دانید. �� اگر می خواهید کارهای بیشتری برای این سیاره انجام دهید ، چرا از برق سبز و گاز تجدید پذیر خودداری نکنید ?