چه برنامه ورزشی برای ساختن خانه? حلقه های فرم ، ورزش در خانه: 5 سایت بهترین برای آموزش آنلاین شما – Le Parisien

ورزش در خانه: 5 بهترین سایت برای آموزش آنلاین

برخلاف آنچه ممکن است فرد فکر کند ، برنامه های ورزشی برای انجام در خانه می تواند بسیار مؤثر باشد. نکته مهم این است که بدانیم هدف خود را در بالادست تعیین کنید تا آموزش و فرکانس آنها را تطبیق دهید.

چه برنامه ورزشی برای ساختن خانه ?

برنامه های ورزشی برای انجام در خانه دیگر نیازی به اثبات خود ندارند. ستایش شده به خاطر سادگی و امکان دستیابی به آنها در هر کجا ، بیشتر و بیشتر آنها در اینترنت در دسترس هستند. محافل فرم شما را گام به گام در توسعه برنامه ورزشی خود در خانه راهنمایی می کنید.

چگونه یک برنامه ورزشی در خانه انجام می شود ?

برای ایجاد یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه ، باید با آن شروع کنید یک هدف را تعریف کنید شفاف: کاهش وزن ، قلبی ، عضله گرفتن ..

برنامه ورزشی شما باید در سه مرحله تشکیل شود:

 • گرمایش. بخاری قبل از هر جلسه ورزشی ضروری است. به لطف گرمایش ، گرمای بدن مانند فرکانس قلب و تنفسی افزایش می یابد و بدن را برای تلاش آماده می کند. بدون گرم بودن ، آسیب دیدگی به سرعت وارد شد ، زیرا عضلات برای شدت تمرین آماده نیستند.
 • آموزش. در خانه ، پیدا کردن انگیزه گاهی اوقات پیچیده تر است. از کیفیت به کمیت با برنامه های نسبتاً کوتاه اما شدید استفاده کنید. آموزش خود را با سطح خود تطبیق دهید و با تشدید تدریجی جلسات خود را ارائه دهید.
 • کشش. بعد از یک جلسه ورزشی ، به منظور استراحت عضلات مورد نظر ، توصیه می شود کشش داشته باشید. ماهیچه ها آرام می شوند که پس از آن امکان بهبودی بهتر را فراهم می آورد.

همچنین به بهبودی خود توجه کنید. باید بهینه باشد. قانون اساسی این است که بسته به تلاش بین هر جلسه ، حداقل 24 ساعت یا 48 ساعت باقی بماند تا عضله استراحت کند و الیاف عضلانی ، که در طول تلاش از بین می روند ، می توانند بازسازی شوند.

کدام برنامه ورزشی را برای انتخاب در خانه مطابق هدف خود انتخاب کنید ?

برخلاف آنچه ممکن است فرد فکر کند ، برنامه های ورزشی برای انجام در خانه می تواند بسیار مؤثر باشد. نکته مهم این است که بدانیم هدف خود را در بالادست تعیین کنید تا آموزش و فرکانس آنها را تطبیق دهید.

برای کار قلبی خود

برای کار روی قلب و عروق خود ، می توانید به یک سالن ورزشی بروید ، در یک مسابقه مسابقه سرمایه گذاری کنید یا یک دوره آنلاین از حلقه های فرم را طی کنید. کار کردن قلب شما با یک برنامه ورزشی در خانه کاملاً امکان پذیر است.

اگر HIIT یک تمرین قلبی بسیار خوب است ، به تلاشهای عضلانی زیادی نیز نیاز دارد ، که ممکن است با اهداف شما مطابقت نداشته باشد.

یکی از بهترین تمرینات قلبی اینکه شما می توانید در خانه به عنوان بخشی از یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه انجام دهید طناب پرش. طناب پرش قدیمی خود را که هنگام کودکی همه جا را با خود می گیرید بیرون بیاورید و یک جفت کفش ورزشی خوب بگذارید.

اگر ممکن است آسان به نظر برسد ، طناب پرش نیاز به تمرین دارد. تعداد زیادی از آنها وجود دارد انواع پرش کلاسیک که می توانید به عنوان بخشی از یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه درج کنید.

برای کسانی که کمی تنوع بیشتری دوست دارند, برخی از تمرینات ممکن است به منظور تهیه یک برنامه ورزشی همراه باشد برای انجام در خانه بسیار قلبی:

 • عروسک خیمه شب بازی,
 • چمباتمه چمباتمه,
 • کوهنوردان,
 • Burpees,
 • صعود زانو.

مرحله همچنین یک آموزش به شدت نیاز به سیستم قلبی عروقی دارد. محافل فرم برخی از جلسات را در کانال YouTube خود به شما ارائه می دهند.

برای گرفتن عضله

خاصیت یک برنامه ورزشی برای انجام یک هدف در خانه برای دستیابی به عینی در فرکانس جلسات نهفته است. از 3 تا 5 جلسه برای ایجاد یک عضله زیبا لازم است. هر گروه عضلانی باید هفته ای 2 تا 3 بار کار شود تا به درستی توسعه یابد. با این حال ، و به خصوص اگر شما مبتدی هستید ، ظرفیت بهبودی خود را در نظر بگیرید و هرگز زور نکنید. ممکن است خودتان را آزار دهید.

برای مبتدیان ، ما یک برنامه کامل بدن را توصیه می کنیم جایی که هر جلسه تمام عضلات بدن را کار می کند. جلسات در صورت لزوم با یک یا دو روز جلسات استراحت یا قلبی از هم جدا می شوند.

با تجربه ترین می تواند یک برنامه نیمه بدنه را دنبال کند و پاهای متناوب/ABS و جلسات بالای بدن. این نوع برنامه باعث می شود مدیریت بهتر خستگی جسمی و کار بیشتر بدن فوقانی یا تحتانی بدن انجام شود.

شما می توانید از آن الهام بگیرید ضبط کننده زندگی “فرهنگ فیزیکی” ما برای انتخاب تمریناتی که برنامه ورزشی شما را در خانه انجام می دهد.

برای کاهش وزن

برای کاهش وزن با یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه ، مهم استآموزش تقویت عضلات را با تمرینات قلبی عروقی مرتبط کنید.

ایده آل احتمالاً است HIIT یا “آموزش کسری با شدت بالا”. HIIT به دلیل اثربخشی آن بر روی افرادی که با هدف کاهش وزن با هدف کاهش وزن شناخته شده اند ، یک تلاش کوتاه و شدید است که در طی آن حداکثر تکرار یک تمرین با مدت زمان بهبودی بین تمرینات انجام می شود.

به لطف مدت زمان کوتاه و شدت زیاد آن, HIIT به شما امکان می دهد استقامت قلبی عروقی و همچنین عضله آن را بهبود بخشید. شما فقط باید یک ماراتن را با یک اسپرینتر مقایسه کنید. ماراتونی ها بسیار نازک هستند و عضلات آنها در حالی که اسپرینت ها خشک هستند ، دراز کشیده اند ، اما عضلات بسیار توسعه یافته تری دارند تا بتوانند خود را به سرعت حرکت دهند.

مراقب باشید ، HIIT به طور کلی به پرش های زیادی نیاز دارد. اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید ، می تواند مانع همسایگان شما شود. در این حالت می توانید به یک برنامه ورزشی مراجعه کنید تا در خانه تشکیل شده از جلسات مختلف آموزشی وپس از آن ، بین جلسات تقویت عضلات به عنوان جلسات پیلاتس به عنوان مثال و جلسات قلبی با شدت کم.

تا روی انعطاف پذیری خود به آرامی کار کنید

کار انعطاف پذیری شما مهم است به دلایل بسیاری. انعطاف پذیری خوب در ابتدا امکان دستیابی به دامنه بیشتر حرکات اطراف مفاصل و بهبود عملکرد ورزشی آن را فراهم می آورد. بدن انعطاف پذیر نیز کمک می کند با استفاده از تمام قدرت ، شدت و حرکت عضلات آن ، بنابراین باعث می شود که درد ، اما همچنین صدمات نیز امکان پذیر باشد.

برای بهبود انعطاف پذیری خود ، دریغ نکنید که از آموزش نوار زمینی که توسط متخصصان ورزش ما ارائه شده است و یک برنامه ورزشی برای شما در خانه ساخته شده است و از جمله کارهای دیگر ساخته شده است ، دریغ نکنید بهترین وضعیت یوگا برای بهبود انعطاف پذیری ::

 • سگ به پایین می رود,
 • سگ بالا می رود,
 • انبردست,
 • کفش ورزشی,
 • سر گاو.

نحوه ادامه پیشرفت با یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه ?

ادامه پیشرفت با یک برنامه ورزشی برای انجام در خانه آسان نیست وقتی تجهیزات ما کاملاً محدود است. برای اطمینان از پیشرفت خوب, ضروری است که دائماً شما را تطبیق دهید و برنامه خود را تشدید کنید به عنوان جلسات. برای پیشرفت ، بدن و عضلات شما همیشه باید دلایلی برای سازگاری داشته باشند.

برای شدت به تمرین خود اضافه کنید می توانید بازی کنید:

 • نوع ورزش,
 • طول سریال,
 • زمان بهبودی,
 • افزودن حرکت جدید,
 • اضافه کردن ترکیب در سری فوق العاده,
 • زاویه اعدام,
 • موقعیت بدن,
 • مدت زمان آموزش,
 • دامنه,
 • استفاده از یک بازو یا یک پا به جای دو.

همه این پارامترها بر تعهد جسمی شما تأثیر می گذارند و بنابراین شدت برنامه ورزشی شما در خانه انجام می شود. اما فراموش نکنید که با سرعت خود بروید.

اگر وقت ندارید برای یک برنامه ورزشی آماده شوید برای انجام در خانه ، به یاد داشته باشید که به طور مرتب در زندگی مختلف ما در فیس بوک که توسط یک مربی ورزشی ارائه شده و بعداً در YouTube شرکت کرده اید شرکت کنید. حتی در خانه ، دایره های فرم شما را در رسیدن به اهداف خود همراهی می کنند.

برنامه ورزش در خانه

ورزش در خانه: 5 بهترین سایت برای آموزش آنلاین

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

با این اسکوتر برقی که از یک تبلیغ قابل توجه بهره می برد به راحتی حرکت کنیدبه لطف این دوچرخه برقی که شاهد کاهش قیمت آن 500 یورو است ، از ترافیک خودداری کنیداین دوچرخه برقی تاشو برای مدت محدود کمتر از 400 یورو استاز پیشنهادات تحرک در Cdiscount استفاده کنید تا دوچرخه آینده خود را پیدا کنید

زندگی خود را با این دوچرخه برقی قوی در Cdiscount آسانتر کنیداین کفش های در حال اجرا نایک در وب سایت رسمی کمتر از 48 یورو در دسترس هستندDoodocking I-run: از قیمت های اختصاصی در حال اجرا کفش از مارک های شناخته شده لذت ببرید

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • Cdiscount با ارائه MacBook Air با قیمت های بسیار پایین ضربه بزرگی به ثمر می رساند
 • با این درخت گربه فقط 45 یورو به بچه گربه خود فکر کنید
 • فروش فلش در تلفن هوشمند OnePlus 10T از دست نمی رود
 • NBA 2K24: از بازی بسکتبال مرجع با کمتر از 46 یورو استفاده کنید
 • انتخاب خرید