8 برنامه تناسب اندام رایگان برای آموزش در خانه | چشمک ، بدن سازی ، تناسب اندام ، ورزش و کاهش وزن

برنامه های بدن سازی و تناسب اندام

آموزش مدار: برنامه آموزش متقابل آموزش متقابل ، مدار آموزش ، نام ها بسته به اتاق متفاوت است اما این آموزش دارای ..

8 برنامه تناسب اندام رایگان برای آموزش در خانه

از سال 2020 ، ما در تلاش بوده ایم تا روش های آموزش در خانه را دوباره اختراع کنیم. فرش یوگا ما هرگز از آن خواسته نشده است!

مشاهده این پست در اینستاگرام

تیم Wink از نظر قلب شما از نظر قلب شما برخوردار است و امروز برنامه ها و کانال های YouTube را ارائه می دهد که آموزش های متنوع ، انگیزشی و رایگان را ارائه می دهند.

مشاهده این پست در اینستاگرام

زیباترین مجموعه آموزشی خود را قرار دهید ، موسیقی را کاملاً قرار دهید و سوئز کنید! نتایج برجسته خواهد شد و تلاش های شما پاداش می گیرد.

در اینجا 8 برنامه تلفن همراه رایگان وجود دارد که آموزش های منحصر به فردی را ارائه می دهند.

1. فیتون

مشاهده این پست در اینستاگرام

این برنامه یک استخوان واقعی است! او با توجه به اهداف شما آموزش شخصی را ارائه می دهد. این که آیا می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، انعطاف پذیری خود را بهبود بخشید یا به سادگی بدن خود را تن کنید ، Fiton بسته به فرکانس آموزش و اهداف مورد نظر می تواند یک برنامه آموزش شخصی را به شما ارائه دهد. آموزش در آنجا متغیر است و از یوگا به رقصیدن تا زمان بدن سازی می روید.

فیتون موجود در اندروید وت منزوی

2. شورشی آسانا

مشاهده این پست در اینستاگرام

این برنامه بسیار بیشتر از یک برنامه آموزشی ساده است ، این یک برنامه است که یک سبک زندگی را به فروش می رساند! این برنامه با توجه به اهداف اصلی شما ، یک برنامه آموزشی برای شما ایجاد می کند و آموزش های بی نظیر آمادگی جسمانی یوگا را ارائه می دهد. آموزش به هیچ تجهیزاتی احتیاج ندارد و با صدای شیرین و موسیقی پرانرژی هدایت می شود. برای دسترسی به کل آموزش ، باید در هر سال 48 دلار یا 21.49 دلار در هر ماه پرداخت کنید.

شورشی آسانا موجود در اندروید وت منزوی

3. باشگاه آموزش نایک

مشاهده این پست در اینستاگرام

دشوار است باور کنید که کل برنامه رایگان است. باشگاه آموزش نایک به شما امکان دسترسی به بیش از 185 جلسه آموزشی را می دهد که از قلبی شدید به یوگا می روند. آموزش 15 تا 45 دقیقه به طول می انجامد و برای سطح مبتدی ، متوسط ​​و پیشرفته مناسب است. تمام آموزش ها توسط متخصصان و مربیان به صورت حرفه ای ایجاد می شوند. ما جلسات “گرم کردن” و “خنک” را که به صورت رایگان گنجانده شده است دوست داریم.

باشگاه آموزش نایک موجود است اندروید وت منزوی

4. استراوا

مشاهده این پست در اینستاگرام

Strava یک شبکه اجتماعی برای ورزشکاران و علاقه مندان به فضای باز این جهان است. شما قصد دارید بروید و در کوهستان قدم بزنید? Strava را بارگیری کنید تا چندین آمار پیدا کنید و پیشرفت خود را در طی هفته ها مقایسه کنید. شما امکان به اشتراک گذاری عکس و نظرات را پس از یک آهسته دویدن دارید. برای درگیر کردن این دوستان و آشنایان در پیشرفت ورزشی ما چیز بسیار انگیزشی وجود دارد. پورته میوه استراوا!

Strava موجود در اندروید وت منزوی

5. یوگا روزانه – یوگا روزانه

مشاهده این پست در اینستاگرام

اگر در یوگا مبتدی هستید ، این برنامه برای شما مناسب است! شما با کمک متخصصان مشهور جهان ، اصول یوگا را یاد خواهید گرفت. شما به یک دایرکتوری بیش از 500 جلسه آسانا ، پیلاتس ، مراقبه و بیش از 70 برنامه یوگا شخصی دسترسی خواهید داشت. ما به خصوص دوست داریم که آموزش به 7 زبان (فرانسوی ، انگلیسی ، ژاپنی ، کره ای ، اسپانیایی ، ماندارین و آلمانی) ارائه شود و آنها مطابق نیازهای ما سازگار شوند.

یوگا روزانه موجود در اندروید وت منزوی

6. هفت

مشاهده این پست در اینستاگرام

با این برنامه سوئدی که 7 دقیقه به طول می انجامد عذرخواهی نمی کند. فقط به این دلیل که آموزش کوتاه است که آنها مؤثر نیستند! در مقابل ، هدف از هفت برنامه این است که آموزش روزانه را در دسترس قرار داده و یک عادت ایجاد کند. آموزش از روش تمرینی با شدت زیاد HIIT (آموزش در فواصل با شدت بالا) الهام گرفته شده است که شامل 30 ثانیه فعالیت شدید برای 10 ثانیه استراحت است.

هفت موجود در اندروید وت منزوی

7. سگ پایین

مشاهده این پست در اینستاگرام

این برنامه ، در رابط اغوا شده ، آموزش جدیدی را برای هر استفاده ارائه می دهد. یین ، جریان سریع ، هاتا یوگا. شما استاد آموزش خود هستید. قبل از هر تمرین ، شما سبک یوگا ، مدت زمان ، سطح و نیازهای خاص را انتخاب می کنید (انعطاف پذیری ، کشش گردن ، کشش پشت ، هوازی و غیره.). شما قصد ندارید حوصله پایین سگ را بگیرید!

پایین سگ موجود در اندروید وت منزوی

8. آموزش adidas توسط runtastic

این برنامه بدن سازی خانه هم کامل و هم جامع است. با تشکر از آموزش قابل تنظیم ، برنامه به شما کمک می کند تا به اهداف بهداشتی خود بپیوندید که آیا آنها وزن خود را کاهش می دهند یا عضله به دست می آورند. شما به بیش از 180 دوره آموزشی ارائه شده بدون تجهیزات دسترسی دارید. برنامه تا حدی رایگان است ، اما برخی از آموزش ها به اشتراک حق بیمه نیاز دارند.

آموزش adidas توسط runtastic موجود در اندروید وت منزوی

برنامه های بدن سازی و تناسب اندام

شما بدن سازی ، تناسب اندام را شروع می کنید و به دنبال آن می گردید بهترین برنامه بدن سازی با توجه به هدف شما ? شما در حال حاضر چند سال تمرین دارید و برای پیشرفت به مشاوره نیاز دارید ? Fitadium دانش خود را با شما به اشتراک می گذارد برنامه های بدن سازی رایگان مرد یا زن به شما اجازه می دهددر نتایج خود فراتر بروید :: افزایش جرم ، عضله ، خشک ، تناسب اندام یا کاهش وزن.

برنامه بدن سازی کاهش وزن و لاغری شدید

برنامه کاهش وزن کاهش وزن و لاغری شدید 3 ، 5 یا 10 کیلو برای از دست دادن … چگونه سریع وزن کم کنیم ? افراد خوب

برنامه نیروی بدن سازی بالا

برنامه نیروی بدن سازی بالا هر آنچه را که باید بدانید قبل از شروع این برنامه قدرت بدن سازی: مفهوم ..

برنامه بدن سازی کاهش وزن مردان

برنامه کاهش وزن کاهش وزن ، فقط زنانی نیستند که به دنبال کاهش وزن هستند. امروز ما ..

برنامه بدن سازی مردان

برنامه بدن سازی مردان چه عینی در بدن سازی: خشک ، افزایش جرم یا عضله خشک ? آنجا…

برنامه بدن سازی تناسب اندام زنان

برنامه بدن سازی تناسب اندام زنان برنامه تناسب اندام زنان به ویژه توسط مربیان ما به گالبر و تون شبح طراحی شده است. ترکیب ..

برنامه بدن سازی شکم صاف

برنامه بدن سازی معده مسطح برنامه تمرینی شکم مسطح با تقویت و کاردیو کاملاً هدفمند ترکیب می شود تا به شما امکان دهد ..

برنامه بدن سازی خشک و کاهش وزن

برنامه بدن سازی خشک و کاهش وزن شما می خواهید یک بدن خشک و طراحی شده را به نمایش بگذارید ? اکنون زمان شروع یک برنامه بدن سازی است ..

برنامه بدن سازی خشک زنان

برنامه بدن سازی خشک زنان می خواهید خشک کن یک زن را شروع کنید ? شما در صفحه مناسب هستید ! برنامه ما

برنامه بدن سازی Abdos Abdos Plessiers زنان

برنامه بدن سازی Abdos Abdos Pheems زنان زنان اغلب تمایل به ذخیره چربی ها در مناطق زیبایی شناسی کوچک مانند ..

برنامه آموزش انبوه زنان

برنامه بدن سازی برای زنان ماساژ انبوه نیز گاهی به دنبال افزایش توده ها ، حتی اگر کمتر باشد ..

برنامه بدن سازی زنان

برنامه بدن سازی زنان شما یک زن هستید و خود را فقط در بدن سازی قرار داده اید. یکسان…

مدار آموزش: برنامه آموزش متقابل

آموزش مدار: برنامه آموزش متقابل آموزش متقابل ، مدار آموزش ، نام ها بسته به اتاق متفاوت است اما این آموزش دارای ..

برنامه CrossFit زنان

برنامه CrossFit زنان CrossFit آموزش زنان به ویژه برای کسانی که می خواهند به سرعت شرایط خود را بهبود بخشند ، طراحی شده است ..

برنامه تعطیلات ماساژ

برنامه تمرینی وزنه برداری ماساژ شما یک جسمی عظیم می خواهید ? برای توسعه توده خود ، برنامه تمرینی وزنه را دنبال کنید ..

برنامه بدن سازی ماساژ خشک

برنامه هافیسی با گرفتن توده خشک می خواهید توده عضلانی خود را توسعه داده و عضله ای به خوبی کشیده داشته باشید ? مصرف عضله خشک ..

آموزش برنامه CrossFit

برنامه آموزش آموزش CrossFit با هدف توسعه سریع شرایط جسمی. به همین دلیل آموزش ..

برنامه مبتدی بدن سازی

برنامه بدن سازی مبتدی که اخیراً در سالن ورزشی ثبت نام کرده اید ? این یک وضوح عالی است که ..

کدام برنامه آموزشی کدام هدف?

انجام بدن سازی خوب است اما شما هنوز هم باید از برنامه مناسب سازگار با بدن خود پیروی کنید ! شما یک مرد هستید و می خواهید جرم ، قدرت داشته باشید, شما دوست دارید ماهیچه بسازید یا “خشک شدنمانند بدنسازان و چربی شکمی را از دست می دهند ? ما برنامه های بدن سازی داخلی را برای تحقق همه اهداف خود تهیه کرده ایم. شما همچنین می توانید برنامه های خاص (HIIT ، Shred ، GVT ، Crosstraing …) را دنبال کنید تا به شما در گذراندن یک دوره تعیین کننده در آموزش خود کمک کند. به همین روش ، اگر زن هستید و چند پوند برای از دست دادن دارید ، از وزن موضعی گرفته تا باسن و ران یا شکم و اندازه ، مربیان ما برنامه های تناسب اندام را توسعه داده اند. سیلیون خود را تونی کنید و تغییر شکل دهید ، ران های خود را گالر کنید ، یک معده صاف پیدا کنید … از برنامه های مختلف ما برای زنان انتخاب شده است ، که برای هدف شما مناسب است. شرایط جسمی شما هر چه باشد ، برنامه ای را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.

سطح مبتدی ، پیشرفته ، تأیید شده یا متخصص ?

وقتی شروع می کنید ، یک حاشیه پیشرفت باورنکردنی دارید ، هر دو برای از دست دادن چربی که برای به دست آوردن توده عضلانی از دست می دهند ، این یک فرصت است ! اما بعد از چند ماه ، چه اتفاقی می افتد ، اگر چیزی را تغییر ندهید ? ما برنامه های کامل بدن سازی ، داخلی و با تجهیزات را برنامه ریزی کرده ایم ، مناسب برای سطح شما برای همراهی شما در طول پیشرفت خود ، هنگامی که از سطح مبتدی برای پیشرفت می روید ، سپس تأیید و متخصص است. شما در روش ما یاد خواهید گرفت ، چگونه می توانید هزینه های خود را افزایش دهید ، از چه تکنیک های شدت استفاده می کنند و چگونه آنها را به کار می برند ، تعداد سری ها و زمان های استراحت لازم چیست. هرچه هدف شما یا سطح شما باشد (مبتدی به متخصص) ، برنامه های بدن سازی ما در قالب یک راهنما به شما می دهد کلیدهای پیشرفت بهتر و سریعتر ، به لطف مشاوره متخصصان. برای یک برنامه بدن سازی بدون تجهیزات ، فقط تمرینات خود را با وزن بدن لطف کنید.

چه تمریناتی برای رسیدن به اهداف خود?

بسته به هدف ، برنامه تمرینی وزنه به همان روش ساخته نمی شود. در واقع ، یک تمرین مصرف عضلانی یا توده ای بر بدن سازی متمرکز است ، در حالی که تمرین کاهش وزن ترکیبی از قلبی و بدن سازی است. Fitadium انواع مختلفی از برنامه بدن سازی را برای بدن کامل ایجاد کرده است.

نسبت قلبی / بدن سازی

برای به دست آوردن توده تمام سطوح یا عضلات در سطح پیشرفته ، بدن سازی در اولویت قرار خواهد گرفت. از آنجا که افزایش انبوه گاهی برای اضافه کردن کمی قلبی برای جلوگیری از مصرف چربی لازم است. در گرفتن عضله خشک ، این برعکس است. شما در سطح مبتدی پیشرفته ، کمی قلبی نگه دارید اما وقتی چربی اضافی را پیشرفت کرده و از بین بردید ، 100 ٪ خود را به بدن سازی اختصاص خواهید داد. در مورد خشک کن ، قلبی حتی اگر لازم باشد بدن سازی به اندازه کافی ضروری باشد ، ضروری است. زنان همچنین برای حفظ عضلات حداقل در برنامه های خود در برنامه های بدن سازی دارند. سهم Cardio با توجه به آرزوی کاهش وزن به روشی جهانی یا بومی تر متفاوت است. در حالت دوم ، بدن سازی برای به دست آوردن نتیجه هدفمندتر اهمیت بیشتری نسبت به قلبی دارد.

تمرین عایق در مقابل تمرینات اساسی

در آغاز آموزش خود هرچه هدف خود را انجام دهید ، شما از تمرینات اساسی (قایقرانی ، مطبوعات نیمکت ، بلند کردن زمین ، چمباتمه …) حمایت خواهید کرد تا عضلات خود را توسعه دهید (آنابولیسم). با پیشرفت ، تمرین های عایق بیشتر و بیشتری را معرفی خواهید کرد. هدف از این نوع ورزش ، ادعای ترسیم هر گروه عضلانی و گالری عضلات در حالی است که باعث ایجاد یک پاسخ هورمونی بزرگ می شود. برای زنان ، تمرینات عایق تقریباً در قسمت های مساوی با تمرینات اساسی انجام می شود ، به جز برنامه شکم مسطح که علاوه بر یک قلبی غالب ، ABS را نیز هدف قرار می دهد.

شدت تمرین

برای مؤثر بودن ، آموزش باید به اندازه کافی سخت باشد و مرتباً تکرار شود. شدت متغیری است که هر هفته پیشرفت می کنید. در واقع ، در ابتدا شدت برنامه های بدن سازی همیشه متوسط ​​است و وقتی ظرفیت های بازیابی اجازه می دهند ، یا اگر بارها کاهش می یابد ، افزایش می یابد زیرا نمی توان فرکانس ، حجم (تعداد سری) و شدت را افزایش داد بدون اینکه خطر غلبه بر آن داشته باشد. در برنامه های تناسب اندام ، بارهای سبک مورد علاقه و شدت متوسط ​​برای ماندن در منطقه بی ثبات چربی است. در همه موارد ، زمان استراحت کوتاه خواهد بود ، به طور متوسط ​​75 ثانیه تا 1 دقیقه.

چه فرکانس آموزش و بهبودی?

خطایی که همه مبتدیان ایجاد شده است این است که بخواهند هر روز یا حتی چندین بار در روز آموزش ببینند. هر هدف ایده خوبی نیست. برنامه های بدن سازی 3 روزه یا برنامه های بدن سازی 4 روز در هفته وجود دارد. یک برنامه بدن سازی از جمله 4 جلسه در هفته گزینه ایده آل برای ایجاد عضلات برای توسعه و بهبودی کامل است. در صورت لاغری خشک کن یا شدید ، ما 5 روز در هفته یک برنامه بدن سازی را قرار می دهیم. اما در این مورد خاص ، این مسئله است که 3 جلسه تمرینات وزنه برداری با 2 جلسه قلبی ، بدون اینکه دو روز در یک ردیف کار کنید و حداقل 48 ساعت در روزهای استراحت را احترام بگذارید.

چه مدت برای آموزش بدن سازی?

حتی اگر واقعاً یک مدت معمولی برای یک برنامه بدن سازی وجود نداشته باشد ، توصیه می کنیم به طور متوسط ​​از 1H تا 1H15 تجاوز نکنیم. فراتر از یک ساعت آموزش ، این مزیت پایین تر از اشکالاتی برای برنامه های بدن سازی است. نه تنها ترشح طبیعی تستوسترون کاهش می یابد ، بلکه علاوه بر این ، ارگانیسم استرس دیگر قادر به مقاومت در برابر تخریب عضلات نیست. هرچه تلاش کوتاه تر باشد ، می توان بارهای سنگین تری را در آن و/یا شدت قرار داد. به همین دلیل نتایج قابل مشاهده تر هستند. با توجه به برنامه های تناسب اندام ، زمان آموزش به طور قابل توجهی یکسان است ، حدود یک ساعت ، به جز در جلسات از جمله تناسب اندام یا درسهای قلبی خالص که در آن جلسه می تواند به 1H30 برسد. شما می توانید یک برنامه بدن سازی را به مدت 1 سال یا چند ماه دنبال کنید یا حتی یک ماه یک برنامه فشرده بدن سازی را دنبال کنید ، همه چیز این است که شروع کنید! نمونه های ما از برنامه های بدن سازی را که مربوط به آن است کشف کنید هدف شما برای انتخاب خود.