Adobe فوق العاده ساده ادغام زیرنویس ها در فیلم های شما ، Adobe Premiere Pro 15 است.4: زیرنویس ویدیوی خودکار و نسخه بومی Apple M1

Adobe Premiere Pro 15.4: زیرنویس ویدیوی خودکار و نسخه بومی Apple M1

سرانجام ، این نسخه از Premiere Pro بهینه شده برای تراشه M1 باید نشان داده شود اقتصادی تر در منابع, کاهش مصرف انرژی.

Adobe ادغام زیرنویس ها را در فیلم های شما بسیار ساده می کند

Adobe این پنجشنبه از ویژگی های جدید برای برنامه های مختلف مربوط به فیلم ، خواه برای اولین بار طرفدار ، بعد از جلوه ها یا قاب رونمایی کرد.من.

Adobe Premiere Pro

به مناسبت نمایشگاه NAB که این هفته در لاس وگاس درهای خود را باز خواهد کرد ، Adobe این پنجشنبه از چندین ویژگی جدید مرتبط با نرم افزار خود به سمت فیلم ، خواه برای اولین بار طرفدار ، بعد از جلوه ها یا قاب ، رونمایی کرد.من.

به عنوان یک یادآوری ، NAB هر سال یک نمایشگاه عادلانه است که بیش از همه نسبت به متخصصان فیلمبرداری است. با این وجود ، ویژگی های جدید ارائه شده توسط Adobe و به مناسبت نمایش رونمایی شده برای همه کاربران نرم افزار مختلف آن در دسترس است.

رونویسی اتوماتیک به عنوان یک پایگاه مونتاژ در First Pro

از طرف نرم افزار ویرایش ویدیویی Premiere Pro ، Adobe از چندین ویژگی جدید جالب توجه رونمایی کرده است. ایده ویرایشگر این بود که عملکردی را که قبلاً در نسخه بتا موجود است ، ایجاد کند: رونویسی خودکار. به طور مشخص ، بر اساس رونویسی خودکار جملات تلفظ شده در فیلم ، Adobe Premiere Pro به ویراستاران اجازه می دهد تا روش ویرایش توالی ها را به طرز چشمگیری مرور کنند.

بنابراین ، با انتخاب یک جمله از رونویسی و با کشیدن آن به جدول زمانی ، ویراستاران می توانند تنها بخشی از ویدیو را که در طی آن این جمله تلفظ می شود ، اضافه کنند. رونویسی همچنین سکوت ها را نشان می دهد – نشان داده شده “[…]” – و بنابراین به آنها اجازه می دهد تا آنها را سریعتر از دنباله نهایی حذف کنند. علاوه بر این ، اگر دنباله ویدیو مطابق عناصر حذف شده در رونویسی سازگار باشد ، این مورد در جهت دیگر نیز وجود دارد ، با رونویسی که مطابق عناصر حذف شده در جریان ویدیو با واللی سازگار است.

رونویسی ویدئویی در Premiere Pro

جدید دیگری که توسط Adobe برجسته شده است: زیرنویس های اتوماتیک. باز هم ، ایده این است که خود را بر روی رونویسی متنی پایه گذاری کنید تا به طور خودکار زیرنویس ها را به دنباله اضافه کنید ، به سادگی با کلیک بر روی دکمه “ایجاد یک زیرنویس”. این توابع همچنین بر اساس AI Adobe Sensei ، به صورت محلی انجام می شود و بنابراین نیازی به دسترسی به اینترنت ندارند.

افزایش ثبات برای اولین طرفدار

جدا از کارکردهای مربوط به رونویسی ، Adobe ادعا می کند که به ویژه در حال گوش دادن به ویراستاران برای پیشرفت های انجام شده در اولین حرفه ای است. ویراستار می گوید ، انتقاد مکرر علیه Adobe ، ثبات اولین طرفدار بهبود یافته است. این نرم افزار قادر خواهد بود به طور خودکار از پروژه ها نسخه پشتیبان تهیه کند و شتاب های GPU بیشتری را برای ارائه “ارائه می دهد” پایدارترین نسخه تا به امروز »از اولین طرفدار. راهی برای شرکت برای ترمز آژیرهای همیشه در حال افزایش نرم افزار رقیب مانند Davinci Resolve.

آخرین تازگی که توسط Adobe برای First Pro برجسته شده است ، مدیریت بهتر سکانس ها با یک ساحل بلند پویا ، خواه پرونده های ورود به سیستم (Sony S-Log ، Canon C-Log ، Panasonic V-Log) یا توالی های ویدیویی در HDR ضبط شده در تلفن های هوشمند.

از این پس ، این توالی ها می توانند به طور خودکار با دامنه پویا یک دنباله SDR سازگار شوند بدون اینکه به صورت دستی سایه ها را از بین ببرند و قرار گرفتن در معرض چراغ های بالا را کاهش دهند. این سازگاری اتوماتیک به شما امکان می دهد بدون LUTS انجام دهید ، اما با این حال به عنوان گزینه ای ارائه می شود. به طور پیش فرض ، کاربران همیشه باید توالی های HDR را به صورت جداگانه کالیبره کنند.

مدیریت خودکار توالی HDR در Premiere Pro

با توجه به سرگرمی ، Adobe همچنین اخبار جدید را به After Effects اعلام کرد. این به ویژه مورد پانل Properties جدید است که به سرعت یکی از خصوصیات شیء انتخاب شده را تغییر می دهد ، بدون اینکه به لایه های مختلف سفر کند. این پانل همچنین به طور خودکار با نوع شیء انتخاب شده برای ارائه فقط مناسب ترین تنظیمات – به عنوان مثال قلم ، رنگ یا اندازه در متن تطبیق می یابد.

به اشتراک گذاری مستقیم عکس به لطف قاب.من

سرانجام ، Adobe یک جدیدترین سرویس را برای خدمات قاب خود اعلام کرد.من. به عنوان یک یادآوری ، این شرکت که در اوت 2021 توسط Adobe خریداری شده است ، به شما امکان می دهد مستقیماً از سکانس های فیلمبرداری شده به صورت آنلاین قرار دهید. چه چیزی آنها را فوراً در ابر در دسترس قرار می دهد و در Premiere Pro برای ویراستاران قابل دسترسی است.

تاکنون ، سرویس “دوربین به ابر” فریم.با این حال ، IO محدود به توالی های ویدیویی بود. از این پس ، این امکان را برای عکس ها نیز فراهم می کند … حداقل برای مواردی که با یک Fujifilm X-H2 یا Fujifilm X-H2S گرفته شده است. به یاد داشته باشید که این دو دوربین قبلاً بارگذاری فیلم ها را به ابر ارائه داده اند. اکنون این مورد در مورد عکس ها نیز وجود دارد ، از جمله در قالب خام Fujifilm. دوربین به ابر نیز از پرونده ها پشتیبانی می کند .PSD (فتوشاپ), .ai (تصویرگر) و .Indd (Indesign).

fujifilm x-h2 برای تصویرگری

علاوه بر این ، همیشه در مورد عکس و یک قاب.IO ، Adobe اعلام کرد که عملکرد ” دوربین به ابر »اکنون به طور بومی در… اسیر یکی از آنها ادغام شده بود. در حالی که ما می توانستیم انتظار داشته باشیم که یک ادغام در Photoshop یا Lightroom ، دو نرم افزار Adobe ، ناشر اعلام کند که یکی از رقبای اصلی خود سریعتر برای اتخاذ API فریم باز بود.من.

این اخبار مختلف برای کاربران First Pro ، After Effects و Frame در دسترس خواهد بود.io در ماه های آینده.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

Adobe Premiere Pro 15.4: زیرنویس ویدیوی خودکار و نسخه بومی Apple M1

اول طرفدار به روزرسانی. نرم افزار ویرایش ویدیوی پرچمدار به لیست پیوست نرم افزار خوری سازگار با تراشه M1 اپل. ناشر کالیفرنیایی از این فرصت استفاده می کند عملکرد رونویسی بر اساس هوش مصنوعی, که باید قادر باشد زیرنویس های اتوماتیک تولید کنید برای فیلم های شما.

اولین طرفدار بومی توسط Macs با Apple M1 Chip پشتیبانی می شود

بعد از Lightroom ، Photoshop ، Illustrator یا Indesign ، این اولین طرفدار حرفه ای است که شیرجه را می گیرد و می شود بومی سازگار با MAC با تراشه M1. خبرهای عالی برای صاحبان آخرین نسل رایانه اپل.

به گفته Adobe ، “یک عمل سریعتر” و “مونتاژ با سیالیت قابل توجه ، از شروع صادرات”. در یک پست وبلاگ قبلی ، ناشر اعلام کرد عملکرد تا 77 ٪ به دست می آورد. یک رقم مخصوصاً بالا ، که باید در این زمینه بررسی شود.

علاوه بر این ، نرم افزار باید کاملاً از آن استفاده کند موتور عصبی از تراشه M1, به منظور سرعت بخشیدن به درمان وظایف مربوط به هوش مصنوعی. توابع مانند برداشت اتوماتیک یا تشخیص خودکار بنابراین صحنه ها باید سود خالص عملکرد را ثبت کنند.

سرانجام ، این نسخه از Premiere Pro بهینه شده برای تراشه M1 باید نشان داده شود اقتصادی تر در منابع, کاهش مصرف انرژی.

رونویسی: به طور خودکار برای فیلم های خود زیرنویس ایجاد کنید

Adobe پس از بررسی دقیق رابط ماژول های واردات و صادرات فیلم های خود ، از این به روزرسانی استفاده می کند تا یک ابزار جدید را معرفی کند. تعمید یافته رونویسی, این به Adobe Sensei – سیستم AI ویرایشگر کالیفرنیا – متکی است – برای برای فیلم های خود به طور خودکار زیرنویس ایجاد کنید.

این ویژگی بسیار کاربردی که قبلاً در نسخه بتا نرم افزار موجود است ، ظاهر آن را در نسخه مصرف کننده نرم افزار ایجاد می کند. راهی برای Adobe از چمن را زیر پای بسیاری از راه حل های حزبی سوم برش دهید در حال حاضر ارائه این سرویس – با نتایج کم و بیش مؤثر.

در عمل ، ابزار رونویسی می تواند به 2 روش کار کند. اول ، امکان دستیابی به رونویسی “ساده” یک ویدیو – به عنوان مثال متن یک کنفرانس یا دیالوگ های یک صحنه. در مرحله دوم ، Adobe Sensei اجازه می دهد رونویسی ها را به زیرنویس تبدیل کنید در مجمع. بنابراین ، زیرنویس های گفتند کاملاً با فیلم هماهنگ شده اند.

گزینه های مختلفی ارائه می شود که از جمله موارد دیگر امکان پذیر است حداکثر تعداد کاراکترها را در هر خط شخصی کنید. بدیهی است که می توان متن رونویسی را در پنجره “متن” اصلاح کرد. یک ابزار تحقیق و جایگزینی برای جایگزینی سریع یک یا چند کلمه در متن در دسترس است.

ابزار رونویسی است در 13 زبان موجود است : انگلیسی ، انگلیسی انگلیسی ، چینی ساده (ماندارین) ، چینی سنتی (کانتونی) ، اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، ژاپنی ، پرتغالی ، کره ای ، ایتالیایی ، روسی و هندی.

ابزارهای جدیدی برای شخصی سازی عناوین و زیرنویس های شما

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, Premiere Pro 15.4 اضافه کردن ابزارهای جدید برای شخصی سازی متن که به فیلم های خود اضافه می کنید. بنابراین می توانیم سایه هایی را به لایه های متن اضافه کنیم ، یا حتی به راحتی پیش زمینه یک متن را تغییر دهیم. سرانجام ، ابزار متن قادر به مسئولیت 28 الفبای بین المللی است.

قیمت و در دسترس بودن Pro First Pro

Adobe First Pro و Media Encoder (هر دو در نسخه 15.4) هستند هم اکنون از طریق ابزار Creative Cloud در دسترس است.

Premiere Pro با نرخ 23.99 یورو در هر ماه در MacOS و ویندوز در دسترس است. Creative Cloud Pack ، که شامل کلیه برنامه های Adobe (از جمله Lightroom ، Photoshop ، Illustrator یا After Effects) با نرخ 59.99 یورو در هر ماه ارائه می شود.