بارگیری تیم برای Android (رایگان) – Clubic ، بارگیری L – Sport – Les Numériques

درخواست تیم

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

تیم برای اندروید

این تیم یک برنامه ورزشی کامل است که به شما امکان می دهد در مورد آخرین اخبار ورزشی ، نتایج زنده ، رتبه بندی و موارد دیگر آگاه باشید.

Android ، iOS ، وب

ستاره ستاره ستاره_هالف
3.4 (17 یادداشت)
File_download 1740 (30 روز)

  • تیم برای iOS
  • تیم برای وب
  • تیم برای اندروید

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

از دست دادن دشوار است تیم وقتی در مورد ورزش صحبت می کنیم ! برنامه کامل ، ساده و بصری برای یافتن تمام اخبار ورزشی ، جلسات زنده و بسیاری از فیلم ها و همچنین دسترسی سریع به کانال تلویزیونی است. یک برنامه ضروری از نظر اخبار ورزشی !

  • چرا از تیم استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از تیم ?
  • گزینه های دیگر برای تیم چیست؟ ?

چرا از تیم استفاده کنید ?

این تیم با پوشش گسترده ای از ورزش های مختلف ، از جمله فوتبال ، تنیس ، بسکتبال و بسیاری دیگر ، یک منبع معتبر از اطلاعات ورزشی برای برآورده کردن اشتیاق شما به شما ارائه می دهد.

ورزش در زمان واقعی

این تیم به شما امکان می دهد آخرین اخبار و نتایج زنده را از ورزش های مورد علاقه خود ، به ویژه فوتبال دنبال کنید. برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید تا در مورد عملکرد تیم مورد علاقه خود و رویدادهای مهم ورزشی خود به روز بمانید.

در مقالات و تجزیه و تحلیل های عمیق

با استفاده از تیم ، قابل بارگیری از فروشگاه Google Play ، می توانید به موارد دقیق و در تجزیه و تحلیل های عمیق در ورزش های مختلف دسترسی پیدا کنید. این که آیا می خواهید در مورد تاکتیک های فوتبال ، نقل و انتقالات یا نکات برجسته مسابقات ورزشی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این تیم اطلاعات کاملی را برای برآورده کردن اشتیاق ورزشی شما ارائه می دهد.

سفارشی سازی حق بیمه و اشتراک

این تیم نسخه رایگان برنامه خود را ارائه می دهد ، اما همچنین برای دسترسی به ویژگی های اختصاصی و محتوای اضافی ، اشتراک حق بیمه را نیز ارائه می دهد. برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید و برای لذت بردن از یک تجربه شخصی و محتوای اختصاصی که برای مشترکین رزرو شده است ، اشتراک را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از تیم ?

برای بارگیری تیم به صورت رایگان ، از دستگاه Android خود به فروشگاه Google Play بروید. به دنبال “تیم” در نوار جستجو باشید ، برنامه رسمی را انتخاب کرده و برای بارگیری دکمه “نصب” را فشار دهید. پس از بارگیری و نصب برنامه ، آن را باز کنید و دستورالعمل هایی را برای پیکربندی تنظیمات ورزشی خود و ایجاد یک حساب کاربری دنبال کنید.

این تیم در نسخه رایگان در دسترس است ، اما همچنین برای دسترسی به ویژگی های اختصاصی و محتوای اضافی ، اشتراک حق بیمه را نیز ارائه می دهد. پس از بارگیری آن ، می توانید اشتراک ماهانه یا سالانه را مستقیماً از برنامه مشترک کنید.

گزینه های دیگر برای تیم چیست؟ ?

از دیگر برنامه های ورزشی محبوب موجود در Android ، FlashResults ، Eurosport و ESPN وجود دارد. این برنامه ها همچنین اخبار ، نتایج زنده ، مقالات و پوشش کامل ورزشی را ارائه می دهند. این برنامه های جایگزین را کشف کنید تا یکی از موارد مناسب برای ترجیحات ورزشی و ورزشی شما را پیدا کنید.

مشخصات فنی

ویرایشگر تیم 24/24
اندازه 88.22 مگابایت
بارگیری 1686 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار رایگان
نسخه 10.22.1
اخرین بروزرسانی 05/24/2023
سیستم عامل Android ، iOS ، وب
دسته بندی ها اخبار ، اطلاعات و رسانه ها

تیم.خط

تیم.FR برنامه ای برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی است که به شما امکان می دهد اخبار ورزشی را در فرانسه و خارج از کشور دنبال کنید.

شرح

تیم.FR ابزاری برای طرفداران ورزش است که می خواهند تمام اطلاعات را در همان مکان داشته باشند.
برنامه چندین برگه ارائه می دهد:
ورزش های زنده ، به شما امکان می دهد تا اخبار همه ورزش ها را دنبال کنید (فوتبال ، تنیس ، راگبی ، اسکی ، بسکتبال ، گلف ، دوچرخه سواری. ). و معتبرترین رقابت ها (لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ 1 ، Grands Ches ، مسابقات ATP ، مسابقات 6 کشور ، 14 تیم برتر و غیره.).
Chrono تمام اخبار ورزشی در زمان واقعی و مداوم است.
نتایج ، این برگه به ​​کاربر اجازه می دهد تا نتایج را با ورزش و رقابت مشاهده و مرور کند.
تیم.FR امکان پیروی از تمام رویدادهای ورزشی را به کاربر ارائه می دهد ، با پیکربندی پارامترها ، کاربر می تواند در مسابقات ورزشی مورد علاقه خود یا هنگامی که تیم مورد علاقه خود بازی می کند ، هشدارهایی دریافت کند.
این برنامه همچنین به شما امکان می دهد روزنامه تیم را با فرمت دیجیتالی 0.30 صبح یا نسخه دیگری (تیم مجله ، ویژه ، ورزش و سبک) خریداری کنید
این برنامه همچنین به شما امکان می دهد ماهانه در تیم مشترک شوید و نسخه های دیجیتالی روزنامه و مواردی را که برای مشترکان رزرو شده است دریافت کنید.