Antennapod – پخش کننده پادکست رایگان ، 13 بهترین برنامه پادکست برای تلفن های هوشمند اندرویدی برای گوش دادن همهجانبه

13 بهترین برنامه پادکست برای تلفن های هوشمند اندرویدی برای گوش دادن همهجانبه

امکانات :

برنامه پادکست

Antennapod یک بازیکن پادکست کاملاً رایگان است. برنامه منبع باز است و می توانید در هر خوراک RSS مشترک شوید. Antennapod توسط داوطلبان بدون هیچ گونه علاقه تجاری طراحی شده است ، بنابراین به حریم خصوصی شما احترام می گذارد در حالی که به شما امکان کنترل کامل را می دهد.

بدون تبلیغات

برنامه Antennapod به خودی خود حاوی تبلیغات نیست. اگر یک ویرایشگر تصمیم به اضافه کردن تبلیغات به پرونده های چندرسانه ای کند ، 100 ٪ درآمد را تحت تأثیر قرار می دهد.

برای گوش دادن به همه جا

با Antennapod ، می توانید قسمت ها را بارگیری کرده و در هر کجا به آنها گوش دهید. حتی می توانید انتخاب کنید که پادکست به طور خودکار بارگیری شود.

مدیر پادکست ساده ، انعطاف پذیر و باز برای اندروید.

13 بهترین برنامه پادکست برای تلفن های هوشمند اندرویدی برای گوش دادن همهجانبه

بهترین برنامه های پادکست برای تلفن های هوشمند اندرویدی برای گوش دادن همهجانبه

پادکست ها با ضبط شنوندگان با مضامین مختلف ، بحث هایی که باعث بازتاب و داستانهای جذاب می شوند ، در نحوه گوش دادن به رسانه ها به رسانه ها انقلابی کرده است.

پادکست ها تجربیات هیجان انگیز زیادی را ارائه می دهند ، خواه یک خبر باشید ، یک یادگیرنده مادام العمر یا فقط به دنبال سرگرمی هستید. با توجه به محبوبیت روزافزون پادکست ها ، جای تعجب ندارد که جستجوی استفاده از پادکست ایده آل برای تلفن هوشمند اندرویدی شما مهمتر و بیشتر شده است.

یک برنامه قابل اعتماد و سرشار از عملکرد در دستگاه Android شما می تواند همه تفاوت در تجربه گوش دادن شما را ایجاد کند. این تنها یک سوال برای یافتن آخرین قسمت های برنامه های مورد علاقه شما نیست. یک برنامه پادکست قابل اعتماد Android ، درب ورودی شما به یک جهان بزرگ از محتوای صوتی است.

این امکان را به شما می دهد تا بسیاری از ژانرها را از کمدی گرفته تا تاریخ ، از طریق علم و موارد دیگر کشف کنید. به راحتی می توانید پادکست های جدید را به لطف کارکردهای دوستانه خود پیدا کنید ، در برنامه های مورد علاقه خود مشترک شوید ، لیست های خواندن را ایجاد کنید و حتی قسمت هایی را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد هرگز لحظه ای را در یک داستان جذاب از دست ندهید.

علاوه بر این ، یک برنامه پادکست عالی برای Android می داند که شما چه چیزی را دوست دارید و با توجه به عادات گوش دادن شما ، توصیه های آن را شخصی می کند. این علاقه ها ، ژانرهای مورد علاقه شما و حتی انیماتورهای پادکست خاص شما را در نظر می گیرد تا بتوانید مجموعه ای از محتوای سازگار با سلیقه های خود را به شما ارائه دهید.

انتخاب معیارهای بهترین برنامه پادکست برای تلفن های هوشمند Android

معیارهای انتخاب بهترین برنامه پادکست برای تلفن هوشمند اندرویدی

هنگامی که بهترین برنامه پادکست را برای تلفن های هوشمند Android انتخاب می کنید ، می توانید چندین عامل را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که نیازهای خود را برآورده می کنید. در اینجا برخی از مهمترین آنها وجود دارد:

 • کشف پادکست ها و توصیه ها: به دنبال برنامه هایی باشید که به شما امکان می دهد ژانرهای مختلف را کشف کنید و بسته به علایق خود پادکست های جدیدی را به شما ارائه دهید.
 • مدیریت و هماهنگ سازی اشتراک ها: اطمینان حاصل کنید که برنامه به هماهنگی سیال دستگاه ها اجازه می دهد تا نشانک ها ، اشتراک ها و پیشرفت در چندین سیستم عامل خود را مدیریت کنند.
 • عملکردهای خواندن و شخصی سازی: به دنبال برنامه هایی باشید که گزینه های خواندن مانند فواصل پرش قابل تنظیم ، تایمرهای آماده به کار و سرعت خواندن متغیر را ارائه دهید.
 • گوش دادن آفلاین: به برنامه هایی فکر کنید که به شما امکان می دهد قسمت ها را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین بارگیری کنید ، به خصوص هنگامی که اتصال اینترنتی ندارید.
 • امتحانات و ارزیابی ها: به دنبال برنامه های موجود در فروشگاه Google Play با نمرات خوب و نظرات مشتری باشید.

به یاد داشته باشید که انتخاب بهترین برنامه پادکست اغلب به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. این مقاله دارای برخی از بهترین برنامه های پادکست برای تلفن های هوشمند اندرویدی است که بر ویژگی های اصلی آنها تأکید می کند. خواه برنامه های پیشرفته یا جواهرات پنهان باشد ، ما به شما کمک می کنیم تا برنامه ایده آل را برای برآورده کردن پادکست های پادکست های خود پیدا کنید.

چندین برنامه پادکست عالی برای دستگاه های Android وجود دارد. بنابراین بیایید برنامه پادکست را کشف کنیم که به شما امکان می دهد از نظر صوتی به ارتفاعات جدید برسید.

شنوایی

Audials یک عملکرد جستجوی کامل ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد به راحتی در پادکست های مورد علاقه خود کشف و مشترک شوند. این ویژگی به شما امکان می دهد پادکست ها را با توجه به دسته ها ، موضوعات یا کلمات کلیدی خاص کشف کنید. هنگامی که پادکست پیدا کردید که مورد علاقه شما باشد ، می توانید در آن مشترک شوید.

بهترین podcast-app-for-android-10

بارگیری از Google Play StoreAudials با دقت قسمت های جدید پادکست هایی را که در آن مشترک شده اید دنبال می کند ، که به شما امکان می دهد هرگز آخرین مطالب را از دست ندهید.

امکانات :

 • از بین 200 ژانر و کشورها و مناطق بی شماری انتخاب کنید.
 • برای جمع آوری قسمت های پادکست مورد علاقه خود ، لیست های خواندن شخصی ایجاد کنید.
 • به روزرسانی های اتوماتیک را برای پادکست هایی که مشترک هستید تنظیم کنید.
 • قسمت های پادکست ها را مستقیماً از برنامه پخش کنید.
 • بارگیری قسمت های پادکست ها برای گوش دادن به آفلاین.

Podbean (به زبان انگلیسی)

Podbean (به زبان انگلیسی) یک انتخاب خارق العاده است که می توان بدون تلاش زنجیرهای محبوب را کشف کرد. فراتر از پادکست ها ، طیف گسترده ای از کتاب های صوتی را ارائه می دهد ، و آن را به یک مقصد صوتی کامل تبدیل می کند.

بهترین podcast-app-for-android-13

شما همچنین این آزادی را دارید که سرعت گوش دادن خود را شخصی سازی کنید ، که به شما امکان می دهد محتوا را با نرخی که مناسب شما باشد مصرف کنید. علاوه بر این ، عملکرد افزایش حجم یکپارچه صدای کریستالی را تضمین می کند ، حتی اگر انیماتورهای پادکست با صدای کم صحبت کنند. با استفاده از این ویژگی ها ، Podbean (به زبان انگلیسی) واقعاً برای همه چیز مربوط به Audio به یک تلفن هوشمند اندرویدی تبدیل می شود.

امکانات :

 • قسمتهای پادکست خود را با استفاده از URL Feed RSS اضافه کنید یا آنها را با استفاده از یک فایل OPML وارد کنید.
 • از دستورات صفحه قفل استفاده کنید تا به راحتی به گزینه های خواندن دسترسی پیدا کنید.
 • برنامه پادکست را در آمازون الکسا برای یک خواندن عملی به فرماندهی صدا ادغام کنید.
 • از سرعت خواندن هوشمند بهره مند شوید ، که به طور خودکار با توجه به محتوای گوش دادن شما تنظیم می شود.
 • به جای انتظار برای نسخه های ضبط شده و ویرایش شده ، در تعامل زمان واقعی شرکت کنید و به پادکست های زنده گوش دهید.

برنامه پادکست

برنامه پادکست یک پخش کننده پادکست نوآورانه است که مینیمالیسم و ​​فناوری پیشرفته را ترک می کند. این برنامه از یادگیری خودکار برای ایجاد لیست های خواندن پادکست شخصی ، مناسب برای علایق و ترجیحات شما استفاده می کند. در چند کلیک ، می توانید از اکتشافات استفاده کنید یا به موارد دلخواه خود در لحظه گوش دهید.

بهترین podcast-app-for-android

این که آیا شما از نظر پادکست ها تازه کار هستید یا یک شنونده با تجربه ، این برنامه تمام ابزارهایی را که برای غوطه ور کردن خود در دنیای پادکست ها نیاز دارید فراهم می کند. می توانید برنامه پادکست برنامه را در فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

امکانات :

 • اجازه می دهد تا قسمت ها به ترتیب خاصی قرار بگیرند.
 • عملکرد سیگنال به شما امکان می دهد پیشرفت خود را ذخیره کنید.
 • چک های خواندن مانند خواندن ، استراحت ، جهش جلو یا عقب و سرعت خواندن متغیر را ارائه دهید.
 • آنها اغلب هنگام انتشار قسمت های جدید اعلان ها را ارائه می دهند.
 • بخشی را ارائه دهید که قسمتهای محبوب یا شیک را برجسته می کند.

با لکه بینی کردن

اگر قبلاً از Spotify برای موسیقی خود استفاده می کنید ، لازم نیست یک برنامه پادکست جداگانه داشته باشید. از آغاز سال 2016 ، Spotify به عنوان بخشی از پلتفرم خود پادکست ها را ارائه می دهد. با پیمایش به دسته اختصاص داده شده به پادکست ها در صفحه جستجو یا با کشف توصیه ها در صفحه اصلی می توانید به راحتی به پادکست ها دسترسی پیدا کنید.

بهترین podcast-app-for-android-1

با تمام مطالب خود در یک برنامه واحد ، Spotify برای گوش دادن به پادکست های اساسی عملی است. برای بارگیری برنامه برنامه Spotify به فروشگاه Google Play مراجعه کنید.

امکانات :

 • کنترل سرعت خواندن و عملکرد آماده به کار.
 • دسترسی آسان به همه قسمت های پادکست ها برای خواندن مداوم ، بارگیری یا اضافه کردن به لیست خواندن.
 • کارکردهای تعاملی مانند سؤالات سؤالات و پاسخها و نظرسنجی ها برای گفتگو با شنوندگان و جمع آوری نظر آنها.
 • نمای کلی پادکست در جریان پذیرش ادغام شده است و به شنوندگان این امکان را می دهد تا قبل از تصمیم گیری برای ادامه کار ، به انتشار گازهای گلخانه ای گوش دهند.
 • ظرفیت های بارگیری و انتشار شفاف برای سازندگان پادکست.

گورو پادکست

Guru Podcast روشی شفاف برای دسترسی به پادکست های مورد علاقه خود و کشف مجموعه بزرگی از قسمت های رایگان از رایانه شما ارائه می دهد. دستگاه اندرویدی. این که آیا به دنبال نمایش های آشنا هستید یا نمی توانید منتظر کشف برنامه های جدید باشید ، این برنامه برای شما ساخته شده است. اگر از یک خواننده پادکست به دیگری می روید ، نگران نباشید: وارد کردن اشتراک های موجود در قالب OPML یک نسیم است.

بهترین podcast-app-for-android-2

امکانات :

 • تهیه نسخه پشتیبان از ابری واقعی برای محافظت از داده ها.
 • اشتراک پادکست ها را درون برنامه فعال کنید.
 • یک عملکرد نشانک را در برنامه گنجانید.
 • عملکردهای اجتماعی را برای ارتقاء پیوندها بین دوستداران پادکست ادغام کنید.
 • با ارائه رونوشت قسمتهای پادکست ، تجربه کاربر را بهبود بخشید.

صندوقچه

Castbox با ارائه محتوای مختلف از منابع مختلف ، مانند رادیو FM و طیف گسترده ای از کتاب های صوتی ، یک رویکرد منحصر به فرد را اتخاذ می کند. برای کسانی که از داده ها قدردانی می کنند ، Castbox یک برگه مدت زمان گوش دادن را ارائه می دهد که مدت زمان گذشته را در پادکست های مختلف در طول روز نشان می دهد.

بهترین podcast-app-for-android-3

با این حال ، یک ویژگی استثنایی Castbox را متمایز می کند: حالت یکپارچه ذن آن. این ویژگی منحصر به فرد دارای دو هدف است: می توان از آن برای تسهیل یک محیط خواب آرام یا برای از بین بردن حواس پرتی و بهبود غلظت در طول کار استفاده کرد.

برنامه را می توان از صفحه فروشگاه Google Play بارگیری کرد.

امکانات :

 • پشتیبانی گسترده زبانی را ارائه می دهد ، شامل 70 زبان مختلف ، تضمین طیف گسترده ای از گزینه ها برای زبان آموزان زبان.
 • پادکست های یادگیری زبان را ارائه می دهد ، در نظر گرفته شده برای افرادی که به دنبال بهبود مهارت های زبانی خود هستند.
 • ادغام Chromecast را تسهیل می کند و امکان انتشار شفاف محتوا را در دستگاه های سازگار فراهم می کند.
 • سازگاری با Amazon Echo ، به کاربران امکان دسترسی به پادکست ها را می دهد و با دستور صوتی به آنها گوش می دهند.
 • به لطف عملکرد واردات/صادرات OPML ، پادکست های مورد علاقه را با زحمت انتقال می دهد.

تولید

با Repodous می تواند تمام پادکست های مورد علاقه خود را با زحمت مدیریت و گوش فرا دهد در حالی که بخشی از یک جامعه پویا است که به اشتراک گذاری ، بحث ، ارزیابی و توصیه پادکست های با کیفیت اختصاص داده شده است.

بهترین podcast-app-for-android-5

در دنیایی که بیش از 50 میلیون قسمت از پادکست ها داشته باشد ، جامعه شکوفا از Repod به شما امکان می دهد تا به طور دائم بهترین قسمت ها را کشف و قدردانی کنید ، بنابراین از محدوده نمودارهای برتر فراتر می رود.

می توانید Repod را برای تلفن هوشمند Android خود مستقیماً از صفحه اصلی بارگیری کنید. فروشگاه Google Play.

امکانات :

 • این امکان را به شما می دهد تا با انیماتورهای پادکست و سایر علاقه مندان به پادکست در یک بستر متمرکز در تماس باشید.
 • به راحتی می توانید قسمت های پادکست مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید.
 • اتاق های بحث خصوصی و عمومی را ارائه می دهد.
 • امکان ایجاد و توسعه جامعه پادکست های خود را در کنار سایر جوامع پادکست ارائه می دهد.

پخش کننده پادکست پراکنده

با استفاده از پادکست Spreakergra Grace Podcast در رابط کاربری ، کشف و شخصی سازی تجربه گوش دادن خود در چشم انداز بزرگ محتوای موجود آسان است. این امکان را به شما می دهد تا کانالهای با دقت انتخاب شده را کشف کرده و از لیست های خواندن تولید شده به صورت خودکار و سازگار با تنظیمات خود استفاده کنید.

پراکنده

علاوه بر این ، شما می توانید با دریافت اعلان های فوری به محض انتشار یک قسمت جدید ، از پادکست های مورد علاقه خود مطلع شوید.

Spreaker در Google Play Store برای بارگیری از تلفن هوشمند Android شما در دسترس است.

امکانات :

 • سرعت خواندن قابل تنظیم برای سرعت بخشیدن یا کاهش مدت زمان پادکست.
 • از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به عنوان یک کنترل از راه دور برای برنامه استفاده کنید.
 • گزینه آماده به کار به شما امکان می دهد بعد از یک زمان خاص به طور خودکار خواندن را متوقف کنید.
 • سازگاری با Apple Chromecast و AirPlay برای انتشار آسان.
 • تجربه گوش دادن شما را در صفحه های بزرگتر یا بلندگوها بهبود می بخشد.

پادکست های گوگل

Google Podcasts ، که اولین بازی خود را در سال 2018 انجام داد ، یک گنجاندن اساسی در طول بحث در مورد بهترین برنامه های پادکست برای Android است. برنامه خود را به یک رابط کاربری غیر سازنده ، با موضوع کاملاً سفید و تنها با دستورات ضروری افتخار می کند ، و این همان چیزی است که آن را متمایز می کند.

بهترین podcast-app-for-android-7

هنگامی که برنامه را شروع می کنید ، اشتراک های خود را در پادکست ها در بالای صفحه مشاهده می کنید ، و در ادامه بارگیری هایی که می توانید زمان انقضا را کنترل کنید.

همچنین می توانید به طور مستقیم از فروشگاه Google Play به پادکست های Google دسترسی پیدا کنید.

امکانات :

 • بسیاری از پیشنهادات طبقه بندی شده را برای کشف ساده پادکست ها ارائه می دهد.
 • رابط کاربری خواننده جمع و جور است ، با دکمه های استاندارد و کنترل سرعت خواندن با گزینه “سکوت”.
 • از یک دستور صوتی ساده ، می توانید بلندگو را که توسط دستیار تأمین می شود فعال کنید.
 • پادکست ها را می توان از طریق جستجوی Googleet یافت و به آنها گوش داد. Google Assistant دستورات خواندن کامل را ارائه می دهد.

کلاه جیب

کلاه های جیبی ضمن حفظ یک رابط کاربری دوستانه و بصری ، طیف کاملی از ویژگی ها را ارائه می دهند و مهمتر از همه ، کاملاً رایگان است. طراحی ساده آن به شما امکان می دهد پادکست ها را با زحمت کشف کنید ، در میان توصیه ها حرکت کنید ، در موارد دلخواه خود مشترک شوید و به راحتی گوش دهید.

بهترین podcast-app-for-android-8

رابط کاربری Google Play Storel موجود در جستجوی قسمت های خاص با سازماندهی آنها در فصول ، تسهیل می کند ، و می توانید به صورت دستی یا به صورت خودکار قسمت ها را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنید.

امکانات :

 • کنترل های خواندن با تنظیم سرعت ، تقویت کننده حجم و امکان حذف لحظات سکوت.
 • یک موضوع تاریک زیبا برای یک رابط بصری جذاب.
 • آمار خواندن سرگرم کننده برای دنبال کردن عادات گوش دادن به پادکست ها.
 • بارگیری های خودکار برای بارگیری خودکار قسمت های جدید.
 • عملکرد تایمر خواب به شما امکان می دهد در هنگام خواب به پادکست ها گوش دهید.
 • گزینه های فیلتر اپیزودها با توجه به شرایط بارگیری ، تاریخ انتشار ، موارد دلخواه و غیره.

باکره

IVOOX یک بستر همه کاره است که به کاربران امکان می دهد محتوای صوتی را در مضامین و ژانرهای مختلف بخوانند ، بارگیری و به اشتراک بگذارند.

بهترین podcast-app-for-android-9

یکی از برجسته ترین ویژگی های Ivoox انعطاف پذیری آن از نظر مدیریت اشتراک است. کاربران می توانند با کلیک بر روی گزینه “مدیریت پیشنهادات” در گوشه بالا سمت راست ، در زیر نمایه کاربر ، اشتراک های خود را به راحتی تغییر دهند.

علاوه بر این ، IVOOX اجازه می دهد تا کاربران Android بتوانند در پادکست های مورد علاقه خود مشترک شوند ، که به آنها امکان می دهد بدون نیاز به انجام تحقیقات دستی ، مستقیماً به قسمت های جدید دسترسی پیدا کنند.

امکانات :

 • بدون عضویت به پادکست ها گوش دهید.
 • یک تجربه گوش دادن شفاف به لطف صف خواندن.
 • دستورات خواندن عملی در صفحه قفل.
 • مشترک شدن ، دریافت اعلان ها یا فعال کردن بارگیری خودکار را انتخاب کنید.
 • کنترل صوتی کامل را با تنظیم سرعت خواندن ، پرش یا عقب کشیدن یا حالت اتومبیل کامل کنید.

رادیو فرانسه

رادیو فرانسه یک رادیو مشهور خدمات عمومی در فرانسه است که پادکست های زیادی را در مورد موضوعات جذاب و علاقه های جذاب ارائه می دهد. این پادکست های متنوع شامل ژانرهای مختلف مانند اخبار ، فرهنگ ، جامعه ، موسیقی ، سرگرمی ، تاریخ ، علم و موارد دیگر است.

بهترین podcast-app-for-android-11

رادیو فرانسه با داشتن یک کاتالوگ بسیار کامل ، تضمین می کند که پادکست وجود دارد تا منافع هر یک را به خود جلب کند. می توانید رادیو فرانسه را در فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

امکانات :

 • پخش زنده خبرنامه ها ، برنامه ها ، مصاحبه ها ، موسیقی و برنامه ها.
 • سرویس در DEMAND امکان دسترسی به برنامه های قدیمی اطلاعات و موسیقی.
 • خدمات چند زبانه ارائه انتخاب 16 زبان
 • گزینه اشتراک برای هشدارهای خبری.
 • دسترسی به اخبار بین المللی ، فرانسوی و آفریقایی از طریق مقالات زنده و پخش.

بازیکن FM

FM Player یک راه عالی برای شروع گوش دادن به پادکست ها است. به طور پیش فرض ، برنامه به طور خودکار قسمت های پادکست جدید را برای دستگاه Android خود بارگیری می کند. با این حال ، اگر ترجیح می دهید ، می توانید این پارامتر را در گزینه های برنامه سفارشی کنید.

بهترین podcast-app-for-android-12

برای یافتن مطالب جدید و هیجان انگیز می توانید پادکست ها را با استفاده از فیلترهایی مانند “محبوب” و “مرسوم” کشف کنید. علاوه بر این ، شما امکان غنی سازی کتابخانه خود را با اضافه کردن پادکست ها از طریق Feed RSS URL یا فایلهای OPML به طور مستقیم بر روی دستگاه خود دارید.

امکانات :

 • از مضامین مختلف مانند کلاسیک ، تاریک و سیاه انتخاب کنید.
 • از گزینه “خواندن بعدی” استفاده کنید ، که به طور خودکار قسمت های انتخاب شده را هنگام اتصال به Wi-Fi بارگیری می کند.
 • برنامه را با گزینه های ادغام برای چندین دستگاه Android شخصی کنید.
 • برای تسهیل مشاوره و یادداشت ها ، نشانک ها و حاشیه نویسی ایجاد کنید.
 • به شما امکان می دهد اقدامات مربوط به کلاه ایمنی خود را هنگام خواندن تعریف کنید.
 • “Turbo Fetch” قسمت های جدید برای دسترسی سریع و به روزرسانی ها.

نتیجه

بسیاری از برنامه های پادکست در فروشگاه Play وجود دارد. بنابراین تعجب آور نیست که شما از انتخاب یکی از آنها احساس غرق شدن کرده اید. خوشبختانه ، شما به انتخاب نهایی بهترین برنامه های پادکست رسیدید. شما می توانید با توجه به نیازهای خاص خود ، یکی یا دیگری از این توصیه ها را انتخاب کنید.

توصیه می کنیم چندین گزینه را امتحان کنید تا ببینید کدام یک با ترجیحات شما مطابقت دارد و جالب ترین ویژگی ها را ارائه می دهد. بنابراین چه برنامه پادکست را برای تلفن هوشمند Android خود انتخاب خواهید کرد ?

همچنین می توانید برای پخش قسمت های بی عیب و نقص ، نرم افزار انتشار پادکست های خاصی را کشف کنید.