نشان می دهد نشان های فروشگاه و فروشگاه App: نحوه استفاده به خوبی از آنها?, مراحل اساسی برای طراحی برنامه Logo D | مارک های خیاطی

مراحل اساسی در طراحی یک آرم برای یک برنامه تلفن همراه

برای دو نشان ، قسمت پایین باید تک رنگ و متحد باشد یا حاوی تصویری ساده باشد که نشان ها را پنهان نکند یا خوانایی آنها را تغییر ندهد.

استفاده از نشان های فروشگاه و فروشگاه App

برنامه - نامه Scrabble

بعد از نسخه برنامه iOS یا Android Mobile خود توسط یک آژانس توسعه یا ارائه دهنده خدمات ، باید آن را به اشتراک بگذارید و آن را تبلیغ کنید ! یکی از بارزترین راه های تبلیغ آن ، ارائه لینک های بارگیری است. ساده به نظر می رسد ، و هنوز ! استفاده از نشان های معروف Play Store ™ و App Store بسیار تنظیم شده است … اگر می خواهید از آنها در ارتباطات خود در “قوانین هنر” استفاده کنید ، برخی از قوانین خاص را باید دنبال کنید.

1/ گرافیک

همچنین برای نشان Play Store به عنوان App Store ™ ، اصلاح گرافیک نشان ها به شدت ممنوع است: رنگ ها ، جهت گیری ، ترتیب عناصر ، تغییر خوانایی محتوا و غیره. برای iOS ، استفاده کنید:
نشان AppStore
و نه :
گرافیک نشان اپلبرای Android ، شما باید به قوانین زیر احترام بگذارید:
گرافیک نشان اندرویدیالبته Android و Apple شما را در کنار جاده رها نمی کنند. آنها ابزارهای بسیار مفیدی را در دسترس ما قرار داده اند. آنها شما را دعوت می کنند تا نشان های رسمی را برای کمپین های خود بارگیری کنید:

 • نشان رسمی فروشگاه ™ نشان
 • فروشگاه برنامه رسمی نشان

2/ محتویات نشان

زبان نشان همیشه باید با توجه به عموم مردم سازگار باشد ، اما اصطلاحات “فروشگاه بازی” و “فروشگاه برنامه” نباید ترجمه شود. همچنین استفاده از آخرین نسخه از این نشان نیز الزامی است. به عنوان مثال ، نشان “بازار اندرویدی” منسوخ است.
این نشان ها همیشه باید دارای پیوند باشند و کاربر را به کور هدفمند هدایت کنند.

3/ موقعیت یابی نشان

در صورتی که برنامه تلفن همراه شما تحت چندین مورد طراحی شده باشد سیستم های عامل, سفارش و اندازه نشان های شما نیز استاندارد شده است. به عنوان مثال: نشان App Store ™ همیشه باید در موقعیت اول قرار گیرد در حالی که فروشگاه Play ™ باید اندازه یکسانی داشته باشد یا از سایر نشان ها بزرگتر باشد.

4/ پس زمینه

برای دو نشان ، قسمت پایین باید تک رنگ و متحد باشد یا حاوی تصویری ساده باشد که نشان ها را پنهان نکند یا خوانایی آنها را تغییر ندهد.

5/ فضای آزاد در اطراف نشان

 • Play Store ™: فضای آزاد باقی مانده در اطراف نشان باید با یک چهارم از ارتفاع نشان مطابقت داشته باشد
 • App Store ™:
  • در موبایل: یک دهم از ارتفاع نشان
  • در جای دیگر: 10 میلی متر چاپ و 40 پیکسل در دیجیتال

  در اینجا قوانین اصلی برای احترام به استفاده از این نشان های بارگیری آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، در اینجا وجود دارد دستورالعمل (راهنماهای رسمی کاربر) از این عناصر گرافیکی برای اندروید و اپل.

  ZCODES

  اگر می خواهید راه دیگری برای به اشتراک گذاشتن لینک های بارگیری برای برنامه تلفن همراه خود ، به zcodes ، multiplatform qrcode نگاهی بیندازید.

  تخصص ما در کنار شما

  و اگر ما در مورد پروژه های آینده شما صحبت می کردیم ?

  مراحل اساسی در طراحی یک آرم برای یک برنامه تلفن همراه

  ایجاد آرم برنامه کاربردی تلفن همراه

  اگر برای ایجاد یک برنامه موبایل برای کسب و کار خود زمان سرمایه گذاری کرده اید ، به یک آرم فریبنده نیاز دارید تا از آن خارج شوید. از نمادهای برنامه برای تمایز برنامه های مختلف استفاده می شود و به آنها اجازه می دهد به راحتی شناخته شوند و آنها را متمایز کنند.

  آیا متوجه شده اید که وقتی تلفن خود را مرور می کنید تا یک برنامه را باز کنید ، نمادهای ساده و شفاف همیشه آنهایی هستند که در اطراف آن قرار دارید ? این امر به این دلیل است که توسعه دهندگان با دقت در مورد طراحی آرم خود فکر کرده اند ، زیرا آنها می دانند که یک آرم قوی همان چیزی است که به کاربران تصمیم می گیرد تا روی برنامه شما کلیک کنند تا شخص دیگری.

  نمادهای برنامه وقتی صحبت از فرآیند طراحی می شود ، همه کارها را انجام نمی دهند ، برنامه شما نیز باید خوب کار کند تا یک برنامه خوب در نظر گرفته شود.

  با این حال ، آرم های برنامه مهم هستند. آنها غالباً ایده ای از سطح حرفه ای در طراحی می دهند. یک آرم آماتور تصور یک برنامه آماتور را می دهد. این به مخاطبان شما نشان می دهد که درخواست شما کیست و چرا آنها باید (امیدواریم) از آن استفاده کنند.

  بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه یک آرم برنامه را طراحی کنیم که به مخاطبان شما نشان می دهد که برنامه شما چقدر مفید است !

  مراحل طراحی یک آرم برنامه موبایل

  در اینجا چند نکته برای کمک به شما در ایجاد آرم برنامه خود وجود دارد: