بازده و بازپرداخت – کمک به خرید – اپل (کالیفرنیا) ، درخواست بازپرداخت برنامه ها یا محتوای خریداری شده از اپل – Apple Assist

درخواست بازپرداخت برنامه ها یا محتوای خریداری شده از اپل

برخی از خریدهای انجام شده در فروشگاه App ، فروشگاه iTunes ، Apple Books یا سایر خدمات اپل ممکن است واجد شرایط بازپرداخت باشند. برای درخواست بازپرداخت می توانید از هر دستگاهی با مرورگر وب استفاده کنید.

بازپرداخت فروشگاه اپل

لطفا در اپل خرید کنید. ما خوشحالیم که می دانیم که دوست دارید محصولات ما را به همان اندازه شگفت انگیز خریداری کنید. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هنگام مرور ، ارزیابی و خرید محصولات ما ، چه در فروشگاه آنلاین اپل ، در یک فروشگاه اپل یا تلفن با مرکز تماس اپل ، تجربه غنی سازی داشته باشید. (برای روشن تر کردن متن این خط مشی ، این نهادها “فروشگاه اپل” نامیده می شوند.)

مانند هر تجربه خرید ، شرایط خاصی در مورد معاملات انجام شده در یک فروشگاه اپل اعمال می شود. ما به همان اندازه که به وکلای خود اجازه می دهیم کوتاه خواهیم بود. آنچه مهمتر از همه لازم است این است که با تهیه سفارش یا خرید در یک فروشگاه اپل ، شرایط مندرج در زیر و همچنین خط مشی رازداری (در یک پنجره جدید باز می شود) و شرایط استفاده (باز می شود (باز می شود) یک پنجره جدید) اپل.

خط مشی بازگشت استاندارد

ما عمیقاً متقاعد شده ایم که محصولاتی که خودتان به فروشگاه اپل داده اید شما را پر می کند. فقط به این دلیل که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا نیازهای شما را کاملاً برآورده کنیم. با این حال ، ما می دانیم که می تواند اتفاق بیفتد که یک محصول کاملاً آن چیزی نیست که انتظار داشتیم. در این امکان بعید ، ما از شما دعوت می کنیم شرایط بازگشت محصول زیر را بخوانید.

اگر این یک محصول غیرمجاز است ، کافی است آن را در بسته بندی خود با تمام لوازم جانبی موجود و همچنین رسید اصلی ظرف 15 روز از تاریخ دریافت آن به ما برگردانید. با توجه به روش پرداخت در ابتدا که در ابتدا استفاده می شود ، می توانیم محصول را جایگزین کنیم یا بازپرداخت را به شما پیشنهاد دهیم. لطفاً به شرایط زیر توجه داشته باشید:

 • محصولات فقط می توانند به کشور یا منطقه ای که در ابتدا خریداری شده اند برگردانده شوند.
 • بارگیری های نرم افزاری ، اشتراک برنامه به روزرسانی نرم افزار ، کارت های هدیه اپل و کلیه محصولات اتصال توسعه دهنده اپل قابل برگشت نیست.
 • برای بازپرداخت در یک فروشگاه اپل با معامله نقدی ، ارزش معادل آن ، یا مبلغ بیش از 750 دلار را بررسی کنید ، اپل طی 10 روز کاری چک بازپرداخت را صادر می کند.
 • اگر می خواهید ده یا بیشتر نسخه از همان محصول را برگردانید ، از شما می خواهیم که آنها را به فروشگاه اپل که در ابتدا خریداری شده اند ، بیاورید.
 • نرم افزاری که بسته بندی آنها باز شده است اگر مهر و موم نشان دهد مجوز نرم افزار در خارج از بسته بندی را نشان می دهد و شما می توانید مجوز مذکور را قبل از باز کردن آن بخوانید. استثنایی ، اگر شرایط استفاده را قبول نکنید ، می توانید نرم افزار Apple Brand را برگردانید ، اما نمی توانید نسخه های نرم افزار برگشتی را در غیر این صورت نگه دارید یا از آن استفاده کنید.
 • اپل ویژگی های ایمنی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در صورت از دست دادن یا پرواز از محصول خود محافظت کنید. اگر این ویژگی ها فعال شده و توسط شخصی که از تلفن استفاده می کند ، نمی توان غیرفعال کرد ، اپل ممکن است از بازگشت یا مبادله امتناع ورزد.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازگشت محصولات خریداری شده از فروشگاه اپل ، لطفاً با صفحه بازپرداخت و بازپرداخت مشورت کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

بازخورد آیفون ، آیپد و اپل واچ – لغو خدمات بی سیم

سیاست های لغو از یک ارائه دهنده خدمات بی سیم به دیگری متفاوت است. پس از بازگشت آیفون ، آیپد یا اپل واچ ، حساب خدمات بی سیم شما به طور خودکار خاتمه یا تنظیم مجدد نمی شود. شما مسئول قرارداد خدمات بی سیم و کلیه هزینه های قابل اجرا در ارتباط با حساب خود هستید. برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده خدمات بی سیم خود تماس بگیرید.

بازخورد ساعت اپل

فقط ساعتهای مجموعه Apple Watch Edition که در شرایط کاملی قرار دارند ، یعنی می گویند که هیچ گونه خسارتی یا خراش وجود ندارد ، می توان پس از گذراندن بازرسی به یک اپل نصب خارجی ، بازگرداندن یا رد و بدل شد. بسته به روش پرداخت اولیه شما ، در ده روز کاری ، یک چک ، انتقال بانکی یا بازپرداخت در بدهی یا کارت اعتباری خود دریافت خواهید کرد ، مشروط بر اینکه محصول برگشتی در شرایط عالی باشد.

شرایط محصول اضافی اپل

ایجاد تغییرات غیرمجاز در نرم افزار آیفون مجوز استفاده از نرم افزار آیفون. “رفع انسداد” اصطلاحی است که معمولاً برای توصیف این پدیده است که در اصلاح سیستم عامل آیفون تشکیل شده است و شامل خطرات است. به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم که از این تکنیک استفاده نکنید. ما را خوب درک کنید. اگر این اتفاق بیفتد که دیگر نمی توانید از آیفون خود پس از ایجاد تغییرات غیرمجاز استفاده کنید ، تعمیر تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.

قیمت و کاهش/اصلاح قیمت

اپل این حق را دارد که در هر زمان و در هر زمان و هرگونه خطای قیمتی که ممکن است بوجود بیاید ، قیمت فروشگاه اپل و فروشگاه اپل را به صورت آنلاین اصلاح کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و مالیات فروش ، به صفحه پرداخت و قیمت مراجعه کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) . در صورت پرداخت مبلغی بیشتر از قیمت نمایش داده شده برای یک محصول فروشگاه اپل ، لطفاً با یک مدیر صحبت کنید تا بازپرداخت مبلغ پرداخت شده بیش از حد را بازپرداخت کنید.

اگر اپل بسته به تاریخی که محصول خود را دریافت کرده اید ، قیمت یکی از محصولات خود را در طی 15 روز تقویم کاهش می دهد ، از ارائه خود در یک فروشگاه اپل دریغ نکنید یا با مرکز تماس اپل در 1 -800-676 ارتباط برقرار کنید. 2775 برای درخواست بازپرداخت یا اعتباری که شکاف بین قیمتی را که پرداخت کرده اید و قیمت فروش جدید. برای دریافت بازپرداخت یا اعتبار در صورت لزوم ، بسته به تغییر قیمت باید ظرف 15 روز تقویم با اپل در تماس باشید. لطفاً توجه داشته باشید که این سیاست کاهش قیمت محدود ارائه شده در برنامه های ویژه مانند Mad Friday یا Cyberlundi را حذف نمی کند.

حداکثر 10 واحد در هر محصول حداکثر 10 واحد ارائه می شود. علاوه بر این ، لطفاً توجه داشته باشید که برای بهره مندی از حفاظت از قیمت ، ما می توانیم به محصول مربوطه نیاز داشته باشیم یا اثبات مالکیت را ارائه دهید.

قیمت های ذکر شده به دلار کانادا است. اگر سفارش خود را با ویزای بین المللی کارت اعتباری ، MasterCard یا American Express پرداخت می کنید ، توجه داشته باشید که مبلغ صورتحساب ممکن است با توجه به نرخ ارز نوسان داشته باشد. موسسه مالی شما یا شرکت صدور کارت اعتباری همچنین ممکن است شما را برای تبدیل ارز خارجی شارژ کند ، که می تواند کل هزینه خرید شما را افزایش دهد. لطفاً با بانک خود یا شرکت صادر کننده کارت اعتباری خود در مورد این هزینه ها تماس بگیرید.

تأیید و تأیید سفارش

اپل ممکن است به صلاحدید خود ، هرگونه سفارش را امتناع کند یا لغو کند و همچنین مقادیر سفارش داده شده را محدود کند. قبل از پذیرش یا پردازش سفارش ، اپل نیز ممکن است به اطلاعات اضافی نیاز داشته باشد. به محض دریافت سفارش شما به صورت آنلاین یا از طریق تلفن ، تأیید را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم. با این حال ، دریافت این تأیید به معنای این نیست که اپل سفارش شما را پذیرفته یا پیشنهاد فروش ما را تأیید می کند. او فقط تصدیق دریافت است. فروشگاه اپل در هر زمان پس از دریافت سفارش خود ، حق خود را محفوظ می دارد ، به هر دلیلی سفارش خود را بپذیرید یا رد کنید. اپل متعهد می شود هرگونه سفارش لغو شده پس از صورتحساب را بازپرداخت کند.

حمل و نقل و تحویل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشهای حمل و نقل و زمان تحویل محصولات خریداری شده از فروشگاه اپل ، به صفحه حمل و نقل و تحویل مراجعه کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) . بسیاری از عوامل خارج از کنترل ما می توانند پس از ترک انبار ما ، زمان تحویل سفارش شما را تحت تأثیر قرار دهند. بنابراین ، اپل نمی تواند مسئولیت زمان تحویل را بر عهده بگیرد. با این حال ، اطمینان داشته باشید که ما برای تضمین تحویل صحیح سفارش شما لازم را انجام خواهیم داد.

اپل مسئول توزیع هر محصولی است که در فروشگاه آنلاین اپل خریداری می کنید. هنگامی که شما (یا شخصی که تعیین می کنید) محصول را در اختیار داشته باشید ، خطرات ضرر و خسارت به مسئولیت شما تبدیل می شود. شما به محض اینکه شرکت هواپیمایی آن را در انبار ما انتخاب کرد ، صاحب محصول می شوید. در آن زمان ، شما یک اعلامیه حمل و نقل ایمیل دریافت می کنید. برای هرگونه مشکل تحویل ، لطفا با اپل تماس بگیرید.

انتخاب و بازگشت به فروشگاه

اپل انتخاب فروشگاه های مختلفی را برای فروش در فروشگاه Apple بصورت آنلاین ارائه می دهد. با این حال ، برخی از محصولات و روش های پرداخت واجد شرایط برای این سرویس نیستند. فقط خودتان و شخصی که برای انتخاب انتخاب کرده اید ، در صورت لزوم مجاز به بازیابی خریدهای خود هستید. یک سند هویت معتبر با عکسی که توسط یک آژانس دولتی صادر شده است و شماره سفارش در زمان انتخاب مورد نیاز است. اپل در صورت آماده بودن سفارش شما به شما اطلاع می دهد و مهلت را برای بازیابی موارد شما برقرار می کند. در صورت فراموش کردن ، اپل یک یا دو یادآوری برای شما ارسال می کند. اگر قصد جمع آوری سفارش خود را ندارید ، اپل می تواند آن را لغو کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب در فروشگاه ها ، لطفاً با حمل و نقل و تحویل مشورت کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

شخص تعیین شده برای انتخاب

اگر انتخاب فروشگاه را انتخاب کنید ، می توانید شخصی را که سفارش شما را جمع آوری می کند تعیین کنید. شما باید نام و آدرس ایمیل این شخص را ارائه دهید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی محصولات و روش های پرداخت واجد شرایط انتخاب در فروشگاه توسط شخص ثالث نیستند. برای جمع آوری ، شخص مشخص شده باید با عکسی که توسط یک آژانس دولتی و شماره سفارش صادر شده است ، یک سند هویت در دست داشته باشد. اپل پس از بازیابی موارد شما ، مسئولیت اقدامات شخص ثالث را بر عهده ندارد.

منحصر به مصرف کنندگان

Apple Store فقط محصولات را به مصرف کنندگان نهایی می فروشد و می فرستد. بنابراین ، اگر ما معتقدیم که محصولات برای فروش مجدد در نظر گرفته شده اند ، ما این حق را داریم که از سفارش خود امتناع کنیم یا از آن لغو کنیم.

حمل و نقل اختصاصی در کانادا

فروشگاه اپل فقط دستوراتی را می پذیرد که آدرس حمل و نقل آنها در کانادا واقع شده است. اپل از هیچ محصول فروشگاه اپل در آدرس خارج از کانادا تجاوز نمی کند. برای یافتن یک فروشگاه اپل در خارج از کانادا اینجا را کلیک کنید. محصولات اپل از نظر کنترل صادرات مشمول قوانین و مقررات کانادا ، ایالات متحده و کشورهای مقصد است و باید مطابق با این قوانین و مقررات ، خریداری ، فروخته ، صادر شود ، دوباره صادراتی ، انتقال و استفاده شود.

در دسترس بودن و محدودیت های محصول

با توجه به محبوبیت و محدودیت های عرضه برخی از محصولات ما ، اپل ممکن است مجبور شود مقدار محصولات موجود برای خرید را محدود کند. مطمئن باشید که ما آنها را در اسرع وقت انجام می دهیم. اپل این حق را دارد که حتی پس از سفارش سفارش ، مقادیر موجود برای خرید را اصلاح کند. علاوه بر این ، ممکن است اتفاق بیفتد که ، با وجود تأیید یک سفارش ، اپل قادر به تهیه محصول سفارش داده نشده است. در صورت عدم در دسترس بودن محصول سفارش داده شده ، اپل سفارش را لغو کرده و قیمت خرید را به طور کامل بازپرداخت می کند.

صندوق

روشهای مختلف پرداخت ارائه شده به فروشگاه اپل در صفحه پرداخت و قیمت شرح داده شده است (در یک پنجره جدید باز می شود) . در فروشگاه آنلاین اپل ، شما همچنین می توانید با پرداخت سریع پرداخت کنید. وقتی از صندوق پول سریع استفاده می کنید و از آن استفاده می کنید ، تمام شرایط این سیاست فروش را می پذیرید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر از رایانه عمومی استفاده می کنید یا به هر طریق با سایر کاربران یک کامپیوتر به اشتراک می گذارید ، باید به محض ترک رایانه ، سریع پرداخت را غیرفعال کنید. در غیر این صورت می توانستید خود را بیش از حد انتظار هزینه کنید.

درخواست بازپرداخت برنامه ها یا محتوای خریداری شده از اپل

برخی از خریدهای انجام شده در فروشگاه App ، فروشگاه iTunes ، Apple Books یا سایر خدمات اپل ممکن است واجد شرایط بازپرداخت باشند. برای درخواست بازپرداخت می توانید از هر دستگاهی با مرورگر وب استفاده کنید.

نحوه درخواست بازپرداخت

آیفون نمایش وب سایت یک مشکل را گزارش می کند ، که به شما امکان می دهد درخواست بازپرداخت کنید. پس از انتخاب درخواست بازپرداخت ، دلیل درخواست بازپرداخت را انتخاب کنید

 1. یک جلسه را در آدرس ReportAproblem باز کنید.سیب.کم.
 2. روی “من می خواهم” لمس یا کلیک کنید ، سپس “درخواست بازپرداخت” را انتخاب کنید.
 3. دلیل بازپرداخت را انتخاب کنید ، سپس Next را انتخاب کنید.
 4. برنامه ، اشتراک یا مورد دیگر را انتخاب کنید ، سپس ارسال را انتخاب کنید. اگر از اشتراکی که دیگر نمی خواهید از شما بدهکار شده است ، می توانید اشتراک را نیز فسخ کنید.

اگر نمی توانید بازپرداخت گزارش را درخواست کنید.سیب.کم

 • تا زمانی که کسر در انتظار باشد ، نمی توانید بازپرداخت درخواست کنید. پس از گرفتن نمونه ، سعی کنید دوباره بازپرداخت را درخواست کنید.
 • اگر دستور پرداخت نشده ای دارید ، باید قبل از درخواست بازپرداخت آن را پرداخت کنید. ممکن است مجبور شوید اطلاعات پرداخت خود را به روز کنید.
 • اگر نمی دانید چرا حساب شما بدهکار شده است ، خریدهای اعضای خانواده را بررسی کنید. اگر سازمان دهنده خانواده هستید ، دکمه شناسه اپل را لمس یا کلیک کنید ، سپس همه را انتخاب کنید. خریدهای انجام شده با روش پرداخت مشترک شما نمایش داده می شود.